Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 23:41:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 110 111 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 123 124 ... 476   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5745220 alkalommal)
0 Felhasználó és 55 vendég van a témában
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #5800 Dátum: 2008.02.23 szombat, 17:39:45 »

Sziasztok!

Ma vettem egy 97es mondeot. Nem igzán tudom, hogy milyen felszereltségi kategóriába tartozik (clx vagy glx..vagy nemtom:) ) Ezért a lámaságomért már most elnézést kérek!:)
Szóval van benne man. klíma, meg fényszoromagasság állítás, elektromosan állithato ülés, ködlámpa..(ezekböl hátha rájön valaki)

Az a helyzet, hogy nem kaptam hozzá "használati utastást"..ami csak azért jönne jól, hogy pontosabb adatokat tudjak róla...
Ha szeretnék bele valami extrát tenni utólag, akkor az megoldható-e, benne vannak-e a kábelek..stb...

Ja, még egy kérdés, hogy a Ford milyen rádiót adott hozzá gyárilag?
Egyáltalán ez szériafelszereltség lenne? Mert az enyémbe nincs, csak a tátongó lyuk..

Köszi a válaszokat!
Üdv:)
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #5801 Dátum: 2008.02.23 szombat, 18:07:32 »

Sziasztok!
Ma vettem egy 97es mondeot. Nem igzán tudom, hogy milyen felszereltségi kategóriába tartozik (clx vagy glx..vagy
www.mondeo.hu keresőbe beírod, hogy kezelési, és a listából kiválasztod. Sok örömöt az autóval!  wave
Naplózva
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #5802 Dátum: 2008.02.23 szombat, 18:10:07 »

Bodicsekkel mi van nem látom már egy jó ideje fejvakaras
Van, csak olvasós lett...  vigyor3
Naplózva
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #5803 Dátum: 2008.02.23 szombat, 18:23:01 »

Nem igazán tudom, hogy milyen felszereltségi kategóriába tartozik (clx vagy glx..vagy nemtom:) )
Nekem GLXnek tűnik.
A gyári rádió olyan, amilyet rendeltek bele, a legáltalánosabb a Ford 5000 volt.
Az utólagos dolgokat elég gakran kell kábelezni (kivéve a lábtérvilágítást, annak a foglalata ott szokott lenni, csak az izzót kell beledugni... Ez egy egyszerű tuning, kezd ezzel...  wave
És persze Üdv a klubban.  integet2
Naplózva
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #5804 Dátum: 2008.02.23 szombat, 19:46:45 »

Isteni! köszi szépen!:)

Ja, ez a bizonyos "Grafikus figyelmeztető képenyő" beszerelhető utolag? Mármint kábelei bentvannak? Mert ha jolsejtem, hangot ad ha az ajto nyitva van vagy ilyesmi..tehát ellenőrzi,csak hát nem "rajzol" mert nincs mire:)
« Utoljára szerkesztve: 2008.02.23 szombat, 21:42:46 írta Pumukli23 » Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #5805 Dátum: 2008.02.23 szombat, 21:49:09 »

Ja, ez a bizonyos "Grafikus figyelmeztető képenyő" beszerelhető utolag? Mármint kábelei bentvannak?
Beszerelhető, de kell kábelezni, meg alkatrészt cserélni, beszerelni. Régen külön topic volt ennek a műveletnek... Smiley
Ha az ajtó nyitva van, valszeg azért csinázza, mert fel van kapcsolva a pilács, nem?
Ja, ha érdekel, Mikiegér-képernyőnek becézik és AWS a becsületes neve.
Naplózva
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #5806 Dátum: 2008.02.23 szombat, 21:51:00 »

Beszerelhető, de kell kábelezni, meg alkatrészt cserélni, beszerelni. Régen külön topic volt ennek a műveletnek... Smiley
Ha az ajtó nyitva van, valszeg azért csinázza, mert fel van kapcsolva a pilács, nem?
Ja, ha érdekel, Mikiegér-képernyőnek becézik és AWS a becsületes neve.
De ha Mikiegér képernyő helyett egérmozit mondanak, ne ijedj meg, az is az hehe
Naplózva
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #5807 Dátum: 2008.02.24 vasárnap, 15:09:30 »

Sziasztok!

Ma vettem észre h nem kaptam hozzá els.dobozt meg el.j. háromszöget... Csávó aszongya h pedig benne volt..
De nincs se a pótkerék alatt, se a kis oldalsó rekeszekben a csomagtartóban... A hátsó ülés alatt van valami rekesz?ha van, hogy lehet felnyitni?

A másik kérdésem, hogy a kettős zárrendszer minden tipusban benne van-e? mert én akárhogy probálkoztam, az indexek sehogysem villannak fel ajtózáráskor.. Sad

Ja, szerintetek milyen rádiót vegyek bele?
Állítolag a 4 hangszóro az bennevan... Olyan kéne, ami olcsó is és jó:) vagy kazettás (met akkor ilyen hülye kis kazettás adapterrel rá lehet kötni bármit..) vagy mp3as Cd-s... Ezek milyen árban mozognak?

Ha nem gyári Fordot, akkor milyet ajánlanátok? (olcsó is és jó is legyen.. Wink..nem hallgatom túl sokat)

Üdv! köszi mindent:)
« Utoljára szerkesztve: 2008.02.24 vasárnap, 16:53:54 írta Pumukli23 » Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #5808 Dátum: 2008.02.24 vasárnap, 18:38:01 »

Sziasztok!

Ma vettem észre h nem kaptam hozzá els.dobozt meg el.j. háromszöget... Csávó aszongya h pedig benne volt..
De nincs se a pótkerék alatt, se a kis oldalsó rekeszekben a csomagtartóban... A hátsó ülés alatt van valami rekesz?ha van, hogy lehet felnyitni?

A másik kérdésem, hogy a kettős zárrendszer minden tipusban benne van-e? mert én akárhogy probálkoztam, az indexek sehogysem villannak fel ajtózáráskor.. Sad

Ja, szerintetek milyen rádiót vegyek bele?
Állítolag a 4 hangszóro az bennevan... Olyan kéne, ami olcsó is és jó:) vagy kazettás (met akkor ilyen hülye kis kazettás adapterrel rá lehet kötni bármit..) vagy mp3as Cd-s... Ezek milyen árban mozognak?

Ha nem gyári Fordot, akkor milyet ajánlanátok? (olcsó is és jó is legyen.. Wink..nem hallgatom túl sokat)

Üdv! köszi mindent:)
duplazár nem minden Mk2ben van. Nekem az Mk1ben volt, az Mk2ben nincs... Pfff.
Máshol nemigen lehet elrejteni a kötelező motyókat, sztem átvertek....
Ha gyárit akarsz, 5000est ócsópénzért kapsz, 5-6eFt, kazetta, közepes tuner.
6000CD már lejátszik audiocd-t, ez már drágább, 15-35eFt, Mp3as horror, 60-70eFt
Bemész egy MMba, és nézel vmi normálisabbat (25k), veszel hozzá egy Ford-ISO átalakítót(2k), Cromaxban egy beépítőszettet (2k) a méreteltérés miatt és készenisvagyunk...  nyes
Naplózva
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #5809 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 11:25:37 »

Van megint két (3) hülye kérdésem.
1: A ventillátornak mennyire kéne "nyomatnia" a levegőt? Mert az az érzésem, hogy csak valami halovány fuvallat érkezik csak az utastérbe. Lehet hogy valami valahol el van tömődve? Pollenszűrő? Az 1-2 fokozaton épp csak lehet valami levegőt. Ráadásul párás időben baromi hamar lepárásodnak az üvegek. Másnál is így van?
Ráadásul pl. az oldalsó szélvédőkre (kicsi rostély a tükör talpánál) semmi nem megy.

2: Indítózáskor mekkorát "ránt" nektek a motor? Mert nekem kicsit nagynak tűnik. Mintha mondjuk szakadt lenne valamelyik tartóbak. Persze lehet hogy nem, de egy Mondeotól finomabbat várnék. Vaqy csak a sok kiegészítő cuccos(szervó-klíma-generátor) miatt lenne?

3: És még egy utolsó. Hidegen, (reggel 0 fok környéke) elég nehéz 1-esbe és R-be tenni a váltót. Mi lehet ennek az oka? Kopás? Beállítás? Váltó olajszint?
Melegen minden O.K.

És mire megtaláltam a fő biztosítéktáblát..... Pedig tudtam, hogy hol keressem...  Roll Eyes
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5810 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 11:41:27 »

Van megint két (3) hülye kérdésem.
1: A ventillátornak mennyire kéne "nyomatnia" a levegőt? Mert az az érzésem, hogy csak valami halovány fuvallat érkezik csak az utastérbe. Lehet hogy valami valahol el van tömődve? Pollenszűrő? Az 1-2 fokozaton épp csak lehet valami levegőt. Ráadásul párás időben baromi hamar lepárásodnak az üvegek. Másnál is így van?
Ráadásul pl. az oldalsó szélvédőkre (kicsi rostély a tükör talpánál) semmi nem megy.


Pollenszűrőt cserélj 1/2 évente, megfelel a sima magyar is.
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5811 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 11:46:42 »


2: Indítózáskor mekkorát "ránt" nektek a motor? Mert nekem kicsit nagynak tűnik. Mintha mondjuk szakadt lenne valamelyik tartóbak. Persze lehet hogy nem, de egy Mondeotól finomabbat várnék. Vaqy csak a sok kiegészítő cuccos(szervó-klíma-generátor) miatt lenne?

3: És még egy utolsó. Hidegen, (reggel 0 fok környéke) elég nehéz 1-esbe és R-be tenni a váltót. Mi lehet ennek az oka? Kopás? Beállítás? Váltó olajszint?
Melegen minden O.K.

És mire megtaláltam a fő biztosítéktáblát..... Pedig tudtam, hogy hol keressem...  Roll Eyes
2: nem ránt nagyot, bár ha tartóbak lenne KO, akkor azt nagyon éreznéd menet közben is.
3: mennyire nehéz? ha recseg-ropog az már gáz, ha csak nehezebb és darabosabb, az nem feltétlenül gond, de lehet váltóolajat cseréltetni, utána picit finomabb lesz.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
DonVito
Vendég
« Új hozzászólás #5812 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 12:14:22 »

Urak! az ötletükre lenne szükségem: kanyarodásnál nyikorog az első felfüggesztés környéke. Pont olyan,mint amikor egy régi ajtó becsukódik. Sőt, ha többször egymás után rátehénkedek a kocsi elejére,amikor bólint a karosszéria,akkor is nyiszog egy cseppet. Huh?
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5813 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 12:25:32 »

Urak! az ötletükre lenne szükségem: kanyarodásnál nyikorog az első felfüggesztés környéke. Pont olyan,mint amikor egy régi ajtó becsukódik. Sőt, ha többször egymás után rátehénkedek a kocsi elejére,amikor bólint a karosszéria,akkor is nyiszog egy cseppet. Huh?
Szilentek lehetnek, kutyacsont, stab.pálcák elöregedhettek. Zsírozgatni lehet, esetleg a lengéscsillapítót is, egy ideig jó lesz.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #5814 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 12:57:41 »

2: nem ránt nagyot, bár ha tartóbak lenne KO, akkor azt nagyon éreznéd menet közben is.
3: mennyire nehéz? ha recseg-ropog az már gáz, ha csak nehezebb és darabosabb, az nem feltétlenül gond, de lehet váltóolajat cseréltetni, utána picit finomabb lesz.

Menetközben semmi rázkódás nincs. Indításnál sincs mindig, csak néha veszem észre. Lehet, hogy egy század másodperccel hamarabb engedem vissza a kulcsot az indítózásból, mielőtt beindulna a motor és ezért van? Majd megfigyelem.

A váltó nem recseg, csak egyszerűen nem akaródzik neki az 1. és az R. a többi O.K.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5815 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 13:02:39 »

Menetközben semmi rázkódás nincs. Indításnál sincs mindig, csak néha veszem észre. Lehet, hogy egy század másodperccel hamarabb engedem vissza a kulcsot az indítózásból, mielőtt beindulna a motor és ezért van? Majd megfigyelem.

A váltó nem recseg, csak egyszerűen nem akaródzik neki az 1. és az R. a többi O.K.

Cserélj olajat a váltóban, elfáradt az éves során és csak melegen dolgozik rendesen - más világ a váltó friss olajjal nálam 2* volt már cserélve

Az első futót meg kell rángatni aknán, foldön állva és megemelve is - rutinos szakember megfeszegeti. A kutyacsontokat házilag is ellenőrizheted leveszed az első kereket és a kanyarstabilizátort a telóval összekötő két gömbfejes pálcát megmozgatod ha kotyog csereérett. Jól láthatók a stabilizátor szilentek is a kormánymű alatt azokat szemrevételezéssel is láthatod ha csereérettek kopognak induláskor.
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #5816 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 13:07:10 »

Cserélj olajat a váltóban, elfáradt az éves során és csak melegen dolgozik rendesen - más világ a váltó friss olajjal nálam 2* volt már cserélve
Fusim! Van leeresztő csavarja, vagy ki kell szivatni belőle? Ha jövő héten is jó idő lesz én is cserélném.
Naplózva
DonVito
Vendég
« Új hozzászólás #5817 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 13:17:03 »

Szilentek lehetnek, kutyacsont, stab.pálcák elöregedhettek. Zsírozgatni lehet, esetleg a lengéscsillapítót is, egy ideig jó lesz.
Köszi, asszem lesz egy kis zsírozgatás a dologból. Amúgy nem remeg, nem instabil, úgy tűnik minden ok a futóval,csak ez a hülye nyikorgás. Aztán tavasszal jöhet a leng.csill.csere.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5818 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 13:48:30 »

Fusim! Van leeresztő csavarja, vagy ki kell szivatni belőle? Ha jövő héten is jó idő lesz én is cserélném.

Van leeresztő többnyire a difiházon a motor felöli oldalon van - nekem kocka belsőnyílású csavar. Gyári olajat vegyél bele csak - alvázszám alapján!
Naplózva
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #5819 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 13:52:51 »

Van leeresztő többnyire a difiházon a motor felöli oldalon van - nekem kocka belsőnyílású csavar. Gyári olajat vegyél bele csak - alvázszám alapján!

Alvázszám alapján?? Ennyire kényes lenne?
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #5820 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 13:55:36 »

Van leeresztő többnyire a difiházon a motor felöli oldalon van - nekem kocka belsőnyílású csavar. Gyári olajat vegyél bele csak - alvázszám alapján!
Olajat már megvettem ősszel, csak megvártam (mindig volt egyéb munka) míg olyan hideg lett, hogy nem volt kedvem aláfeküdni. Köszi a segítséget!
Naplózva
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #5821 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 20:16:29 »

Sziasztok!
Ha összejön nemsokára lesz rádióm.
Olvastam, hogy van olyan tipus, aminek a kesztyűtartójában van AUX bemenet Wink Ha ez a enyémben nem lenne, akkor utolag mennyire megvalósitható? mert szerintem egy kis házi mókolással is működne..nem? vagy maradjak a kazettás adapternél?Smiley (vagy hogyhijják)
Üdv
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5822 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 20:25:19 »

Sziasztok!
Ha összejön nemsokára lesz rádióm.
Olvastam, hogy van olyan tipus, aminek a kesztyűtartójában van AUX bemenet Wink Ha ez a enyémben nem lenne, akkor utolag mennyire megvalósitható? mert szerintem egy kis házi mókolással is működne..nem? vagy maradjak a kazettás adapternél?Smiley (vagy hogyhijják)
Üdv


A kazettás adaptert inkább ne! CD-tár nem jöhet szóba?
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5823 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 20:25:44 »

Alvázszám alapján?? Ennyire kényes lenne?

Az a biztos nehogy betöltsön valaki MDC hajtóműolajat  pias
Naplózva
razsa
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 360


« Új hozzászólás #5824 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 20:28:54 »

Sziasztok!
Ha összejön nemsokára lesz rádióm.
Olvastam, hogy van olyan tipus, aminek a kesztyűtartójában van AUX bemenet Wink Ha ez a enyémben nem lenne, akkor utolag mennyire megvalósitható? mert szerintem egy kis házi mókolással is működne..nem? vagy maradjak a kazettás adapternél?Smiley (vagy hogyhijják)
Üdv


A kesztyűtartós-auxos csak MKIIInál van gyárilag. MKII nél még nem volt ilyen sajna. Amúgy CD-tárban miért nem gondolkozol? A gyári 5000es kazishoz van gyári, ülés alatt elhelyezhető 6cd-s váltó.Elég jó alternatíva sztem, ebayen, vagy bontóban itthon is lehet olcsóbban szerezni. Ami jó Focushoz,IIIas mondeóhoz(nem facelift) az jó MKII be is, ill a 7000es fejegységhez azt hiszem alapból járt a 6os váltó.
Naplózva

MK3 Ghia 2.0 145LE Benzin 2002/10 - 5 ajtós
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #5825 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 22:47:15 »

Az a biztos nehogy betöltsön valaki MDC hajtóműolajat  pias

húúúú pedig az mijjen jó olaj vazzee!!! ahol melóztam, pár évig azt használtuk. mindenes olaj volt! motor, váltó, diffi ... persze kopogott amikor kifelé jött eplus2 eplus2 eplus2 de linóleumot csodálatosan lehetett vele fényezni, és még csak seggre se estünk taps
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #5826 Dátum: 2008.02.25 hétfő, 23:02:47 »

utánanézek, hogy mennyibe kerülne a cd tár hozzá... majd meglátjuk. Wink
a kazis adapter télleg ramaty? smile miért?
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5827 Dátum: 2008.02.26 kedd, 08:22:37 »

utánanézek, hogy mennyibe kerülne a cd tár hozzá... majd meglátjuk. Wink
a kazis adapter télleg ramaty? smile miért?

Hát ha gondolod adok neked egyet kölcsön.....szerintem egy borzalom, zúg-búg-kattog-kerreg. Ha picit hangosabban hallgatom, a háttér gyakorlatilag elviselhetetlen. De ha valakinek van kedvező tapasztalata, ne hallgassa el!  wave
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
DonVito
Vendég
« Új hozzászólás #5828 Dátum: 2008.02.26 kedd, 09:14:21 »

Hát ha gondolod adok neked egyet kölcsön.....szerintem egy borzalom, zúg-búg-kattog-kerreg. Ha picit hangosabban hallgatom, a háttér gyakorlatilag elviselhetetlen. De ha valakinek van kedvező tapasztalata, ne hallgassa el!  wave

Nekem is szörnyű tapasztalatom van vele, pedig kettőt is kipróbáltam. Iszonyat zörej van mellette. Én cd-s rádión töröm a fejem. Az tuti,hogy gyárit nem veszek, sztem indokolatlanul drága, viszont ilyen modern csecse-becse nagyon hülyén nézne ki egy régebbi beltérben. Volt aki ilyen rönós lebuktatható ablakot javasolt, de ugye útközben az emberfia gyakra hallgatja a zenét, tehát a kis ajtó állandóan nyitva lenne. Most arra gondolok, hogy nézek egy régi, használt, síma fekete, nem csilli-villi cd-s rádiót,ami illik abba az ergonómiába.
Naplózva
Evo
Vendég
« Új hozzászólás #5829 Dátum: 2008.02.26 kedd, 09:29:14 »

Az tuti,hogy gyárit nem veszek, sztem indokolatlanul drága, viszont ilyen modern csecse-becse nagyon hülyén nézne ki egy régebbi beltérben. Volt aki ilyen rönós lebuktatható ablakot javasolt, de ugye útközben az emberfia gyakra hallgatja a zenét, tehát a kis ajtó állandóan nyitva lenne. Most arra gondolok, hogy nézek egy régi, használt, síma fekete, nem csilli-villi cd-s rádiót,ami illik abba az ergonómiába.
Gyárit ne is, én cégesben, mind a 3-ban cseréltem le rögtön a Ford fejegységet... (igaz Transit Connect volt)
Egy Kenwood volt a vasba, csak bekrepált, vettem egy Blaut, de már jó a Kenwood is  nyes
Meg van egy Clarion + 1 Kenwood , ez a bőség zavara?
Naplózva
DonVito
Vendég
« Új hozzászólás #5830 Dátum: 2008.02.26 kedd, 09:39:53 »

Gyárit ne is, én cégesben, mind a 3-ban cseréltem le rögtön a Ford fejegységet... (igaz Transit Connect volt)
Egy Kenwood volt a vasba, csak bekrepált, vettem egy Blaut, de már jó a Kenwood is  nyes
Meg van egy Clarion + 1 Kenwood , ez a bőség zavara?

És a sajátban gyári van?
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5831 Dátum: 2008.02.26 kedd, 10:12:21 »

És a sajátban gyári van?

Én most vettem a sajátba nem gyárit. Sokan szidják, tudom, de Sony és tökéletesen beleillik a képbe (zöld gombvilágítás és kék kijelző). Elöl USB (pendriveról megy a zene), gombnyomásra lenyílik, mögötte ott a CD. Nem bántam meg, és viszem magammal a következő kocsiba is, bár az még jóval odébb van.
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #5832 Dátum: 2008.02.26 kedd, 11:10:43 »

Én cd-s rádión töröm a fejem. Az tuti,hogy gyárit nem veszek, sztem indokolatlanul drága


Drága?
Egy 6000CD az angol eBayen
« Utoljára szerkesztve: 2008.02.27 szerda, 22:47:50 írta MrMach1 » Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5833 Dátum: 2008.02.26 kedd, 11:26:00 »

Gyárit ne is, én cégesben, mind a 3-ban cseréltem le rögtön a Ford fejegységet... (igaz Transit Connect volt)
Egy Kenwood volt a vasba, csak bekrepált, vettem egy Blaut, de már jó a Kenwood is  nyes
Meg van egy Clarion + 1 Kenwood , ez a bőség zavara?


Semmi gond a gyárival, legjobban ez illik az autóba, pont olyan szinű a világítása, nem marad üres hely mellette, van kormánytávirányító, sebesség függő hangerő, nem lopják el, és még sorolhatnám... Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5834 Dátum: 2008.02.26 kedd, 11:26:39 »

Én most vettem a sajátba nem gyárit. Sokan szidják, tudom, de Sony és tökéletesen beleillik a képbe (zöld gombvilágítás és kék kijelző). Elöl USB (pendriveról megy a zene), gombnyomásra lenyílik, mögötte ott a CD. Nem bántam meg, és viszem magammal a következő kocsiba is, bár az még jóval odébb van.

Hogy illik egy zöld műszerfalba a kék?  wow1 Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5835 Dátum: 2008.02.26 kedd, 11:53:30 »

Hogy illik egy zöld műszerfalba a kék?  wow1 Smiley

Nagyon fainul - persze a legjobb ha minden kék
Naplózva
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #5836 Dátum: 2008.02.26 kedd, 11:58:08 »

Semmi gond a gyárival, legjobban ez illik az autóba, pont olyan szinű a világítása, nem marad üres hely mellette, van kormánytávirányító, sebesség függő hangerő, nem lopják el, és még sorolhatnám... Smiley

Melyik rádió tud sebesség függő hangerő állítást??
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5837 Dátum: 2008.02.26 kedd, 12:03:21 »

Nagyon fainul - persze a legjobb ha minden kék

Úgy oké! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5838 Dátum: 2008.02.26 kedd, 12:04:22 »

Melyik rádió tud sebesség függő hangerő állítást??

Az 5000, 6000 MP3, 6006 biztosan, de szerintem a többi is. A menüt hosszan nyomva az AVC alatt találod meg.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #5839 Dátum: 2008.02.26 kedd, 12:09:51 »

Az 5000, 6000 MP3, 6006 biztosan, de szerintem a többi is. A menüt hosszan nyomva az AVC alatt találod meg.


WOW! Na ezt kipróbálom. Köszönöm!   wave
Naplózva
razsa
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 360


« Új hozzászólás #5840 Dátum: 2008.02.26 kedd, 12:25:03 »

Az 5000, 6000 MP3, 6006 biztosan, de szerintem a többi is. A menüt hosszan nyomva az AVC alatt találod meg.

van amelyikben benne van a menüpont , de mégsem működik. Az MKII kézikönyve ezt írja. Hogy ez mitől függ,h működik e vagy sem...hát jó kérdés Smiley
de általában szokott működni.
« Utoljára szerkesztve: 2008.02.26 kedd, 12:29:16 írta razsa » Naplózva

MK3 Ghia 2.0 145LE Benzin 2002/10 - 5 ajtós
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5841 Dátum: 2008.02.26 kedd, 12:29:24 »

van amelyikben benne van a menüpont , de mégsem működik. Ezt a kézikönyv is írja. Hogy ez mitől függ...hát jó kérdés Smiley

Mert nincs bekötve a sebességjel! Bekötöd, és működik.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Evo
Vendég
« Új hozzászólás #5842 Dátum: 2008.02.26 kedd, 12:30:31 »

És a sajátban gyári van?
nyes majdnem, írtam, hogy Kenwood volt benne, de bekrepált...
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5843 Dátum: 2008.02.26 kedd, 12:43:01 »

Hogy illik egy zöld műszerfalba a kék?  wow1 Smiley

Nekem egyáltalán nem zavaró, tetszik. A lényeg a színek harmóniájában van!  eplus2 De talán majd egyszer átledesíteném az egészet kékre, de ahhoz még picit ügyesednem kell.... Grin
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5844 Dátum: 2008.02.26 kedd, 12:43:25 »

Nagyon fainul - persze a legjobb ha minden kék

Neked kék az egész Fusim?
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #5845 Dátum: 2008.02.26 kedd, 12:47:17 »

Neked kék az egész Fusim?

Kék igen ott a cikk a főoldalon a ledesítésről
Naplózva
DonVito
Vendég
« Új hozzászólás #5846 Dátum: 2008.02.26 kedd, 13:13:00 »


 falbav Ez marha jó ár, sztem rá is gyorsulok, ha még megvan!!!
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5847 Dátum: 2008.02.26 kedd, 13:29:59 »

falbav Ez marha jó ár, sztem rá is gyorsulok, ha még megvan!!!

Azért a szállítási költséget is kérdezd meg, az még dobhat az áron...ha egyáltalán elküldi ide. És ez még a régebbi kiadás ha jól tudom, az újabban ketekerős gombja van.
Szerintem érdemes itthon is nézni, pl. vaterán.
 wave
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
Schmidi
Vendég
« Új hozzászólás #5848 Dátum: 2008.02.26 kedd, 13:36:05 »

Azért a szállítási költséget is kérdezd meg, az még dobhat az áron...ha egyáltalán elküldi ide. És ez még a régebbi kiadás ha jól tudom, az újabban ketekerős gombja van.
Szerintem érdemes itthon is nézni, pl. vaterán.
 wave

Keresd meg "mk2" fórumtársat, neki szokik lenni, az enyém is tőle van  Wink
Naplózva
Schmidi
Vendég
« Új hozzászólás #5849 Dátum: 2008.02.26 kedd, 13:36:31 »

falbav Ez marha jó ár, sztem rá is gyorsulok, ha még megvan!!!

Keresd meg "mk2" fórumtársat, neki szokik lenni, az enyém is tőle van  Wink
Naplózva
Oldalak: 1 ... 110 111 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 123 124 ... 476   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.089 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.