Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.06 hétfő, 00:21:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 136 137 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 149 150 ... 476   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5745515 alkalommal)
0 Felhasználó és 55 vendég van a témában
bucsobacsi
Vendég
« Új hozzászólás #7100 Dátum: 2008.05.11 vasárnap, 12:05:36 »

Bucsóbácsi!

Azért írtam, hogy vegyél egy működőképes modult, vagy csináltass 1 fogaskereket, mert ezeket az alkatrészeket én küldtem a srácoknak, és tudtam hogy ép nagy fogaskerék nincs benne. Általában a fog törik ki, ha megszorul a szerkezet. Vagy várd meg mire jut az egyik Mondis társ, aki vmi univerzálisat épít be, hátha az tartósabb lesz. Arra én is kiváncsi vagyok!  wave wow1 wow1


Szia.Igen olvastam végig (majdnem)az összes hozzászolásodat amit irtál a srácoknak,csak abbol nem vettem ki hogy nincs nagy fogaskerék. Smiley Okés amugy kössz a tippet,csak mostelöszöri gondolom kel keressek egy esztergályost aki ilyet csinál.Mert ismerösöm van egy esztergályos aki majdnem hogy mindent megcsinál csak az 550 km-re van.De lehet elküldöm postán. Igen a másik megoldásra én is kiváncsi vagyok majd ha van valami jelezzetek privibe is. worship worship worship
Naplózva
bucsobacsi
Vendég
« Új hozzászólás #7101 Dátum: 2008.05.11 vasárnap, 12:07:19 »

Arról mesélj, mi van a melegedéssel?
Van valami megoldás?


Még nem tudok konkrét dolgot irni,lemértem a jeladot az ugy néz ki hogy jó,termosztátot cseréltem egy 88'C-at raktam bele Gates-t.Azóta még nem mentem vele,én is kiváncsi vagyok,majd megirom mi a helyzet.
« Utoljára szerkesztve: 2008.05.11 vasárnap, 12:51:50 írta bucsobacsi » Naplózva
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #7102 Dátum: 2008.05.11 vasárnap, 12:30:53 »

Még nem tudok konkrét dolgot irni,lemértem a jeladot az ugy néz ki hogy jó,termosztátot cseréltem egy 88'C-at raktam bele Gate-t.Azóta még nem mentem vele,én is kiváncsi vagyok,majd megirom mi a helyzet.

Kíváncsi vagyok az eredményre, mert én is gondoltam egy jó 88 fokos termosztátra.
Próbáld ki gyorsan!  vigyor3
Naplózva
bucsobacsi
Vendég
« Új hozzászólás #7103 Dátum: 2008.05.11 vasárnap, 12:39:18 »

Kíváncsi vagyok az eredményre, mert én is gondoltam egy jó 88 fokos termosztátra.
Próbáld ki gyorsan!  vigyor3


Hát ma meg holnap ugy se tudsz venni,még ha ki is probálnám,de majd kedden reggel már 8 ora nulla nulla perckor tudni fogom.,és majd 8 ora 05 perckor közzé teszem.  vigyor3
Naplózva
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #7104 Dátum: 2008.05.11 vasárnap, 12:44:33 »

kedden reggel már 8 ora nulla nulla perckor tudni fogom.,és majd 8 ora 05 perckor közzé teszem.  vigyor3

Oké!  smile
Naplózva
bucsobacsi
Vendég
« Új hozzászólás #7105 Dátum: 2008.05.11 vasárnap, 12:46:29 »

Ez a higagyu Beru gyertyákat rakott a kocsimba.  falbav falbav falbav hogy verjem bele az ismerösöm ismerösébe.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #7106 Dátum: 2008.05.11 vasárnap, 12:53:11 »

Ez a higagyu Beru gyertyákat rakott a kocsimba.  falbav falbav falbav hogy verjem bele az ismerösöm ismerösébe.

Azok nekem 1 hetet bírtak kb - itt van a garagéba azóta is. Autosboltos dumált rá hogy a mercibe is ilyen van  gun de ez ford  wow1
Naplózva
bucsobacsi
Vendég
« Új hozzászólás #7107 Dátum: 2008.05.11 vasárnap, 13:11:18 »

Azok nekem 1 hetet bírtak kb - itt van a garagéba azóta is. Autosboltos dumált rá hogy a mercibe is ilyen van  gun de ez ford  wow1


Rádumáltak téged is? Engem nem dumált rá csak kicserélte tudtom nélkül és most tudtam meg hogy milyen van benne mert egyet kivettem(platinásnak platinás de ugy hozzá verem meghüjül még jobban) 2.500 ért darabjáért, és amugy 1.500 egy ilyen. gun gun gun
Naplózva
deis
Vendég
« Új hozzászólás #7108 Dátum: 2008.05.11 vasárnap, 14:58:59 »

sziasztok.nemérdekel valakit 2000 tdci hez hengerfej lendkerék vizpunpa szervoszivattyu.
Tdci hengerfej nem valószinű, hogy bárkit is érdekelne itt.  falbav A Mondeo III topikban próbálkozz,ott talán sikerül. eplus2
Naplózva
bucsobacsi
Vendég
« Új hozzászólás #7109 Dátum: 2008.05.12 hétfő, 00:12:36 »

Mi a konkrét neve annak amivel kenegetik?
http://www.youtube.com/watch?v=ukI3J2s2lLQ
(milyen ragasztó), és az üvegszálas ....? Ezek hol kaphatóak?   worship worship worship
« Utoljára szerkesztve: 2008.05.12 hétfő, 00:15:58 írta bucsobacsi » Naplózva
deis
Vendég
« Új hozzászólás #7110 Dátum: 2008.05.12 hétfő, 10:01:46 »

Mi a konkrét neve annak amivel kenegetik?
http://www.youtube.com/watch?v=ukI3J2s2lLQ
(milyen ragasztó), és az üvegszálas ....? Ezek hol kaphatóak?   worship worship worship

Szerintem műgyanta. wave http://www.hungarotuning.hu/page.php?4 Itt mindent megtalálsz róluk.
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #7111 Dátum: 2008.05.12 hétfő, 20:24:57 »

Mi a konkrét neve annak amivel kenegetik?
http://www.youtube.com/watch?v=ukI3J2s2lLQ
(milyen ragasztó), és az üvegszálas ....? Ezek hol kaphatóak?   worship worship worship

Epoxi gyantával csinálják, azért fehér, mert gyanta sűrítése céljából talkumpor van belekeverve a gyantába. Előtte formaleválasztóval bekent sablonba kenik bele az üvegszálas paplannal, aztán amikor megszáradt kiszedik a formából.
Mi a Novia kft-nél vesszük a Nagy Lajos király útján. (www.novia.hu)
« Utoljára szerkesztve: 2008.05.13 kedd, 12:02:24 írta Rocco » Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #7112 Dátum: 2008.05.12 hétfő, 23:23:45 »

Ez a higagyu Beru gyertyákat rakott a kocsimba.  falbav falbav falbav hogy verjem bele az ismerösöm ismerösébe.

Nekem is azok voltak benne a múlt hétig. Van egy olyan érzésem, hogy megegyezik a Motorcrafttal.
PONTOSAN ugyanúgy néz ki. Elektróda, porcelán, minden stimmel, csak a Beru felirat helyett Motorcraft van.
Aztán persze lehet, hogy mégsem.   vigyor3
Naplózva
bucsobacsi
Vendég
« Új hozzászólás #7113 Dátum: 2008.05.13 kedd, 08:41:50 »

Köszöntem a hozzászolásokat.A melegedéssel a következö a helyzet.Kicseréltem a termosztátot,(Gates),88'C-os.A mutató a NORMAL "L" feliratnál tetözött(megint dugoba utaztam mint mindig).Tehát a termosztát csere nem oldotta meg a problématikát max 5 fokkal lejebb jött.De ahogy megint lehuztam a jeladorol a csatit és folyamatosan megy a venti,igy tök egyenesen áll a mutató az "R"betünél.Én lemértem a jeladot de én arra gondolok hogy nem kéne ennek esetleg hamarabb jeleznie a hütö felé hogy hamarabb kapcsolyon be a venti? Mit is mondtatok? "Fusim" hogy hol keressem azt az ellenállást? lehet az a bibi? vagy ez a jelado hamisan szola a computer felé? Azt is csak ugy vegyek egyet kb 6000 ft aztán lehet nem is az a bibi? szerintetek???
Naplózva
bucsobacsi
Vendég
« Új hozzászólás #7114 Dátum: 2008.05.13 kedd, 08:53:54 »

Annyit még tudok,hogy ha maximálisan felmegy a mutató tehát még az "L" fölé is de nem megy bele a pirosba akkor bekapcsol a ventilátor. A ventilátornak több fokozata van? A jelado ugy kéne küldje a jelet a Compi felé hogy az több fokozatonként kell müködjön a ventilátor? (tehát én arra gondolok hogy mondjuk 70'C-nál bekapcsol egy fordulatra-aztán 80'C-nál egy gyorsabb fordulatra és igy tovább.,vagy hogy müködik ez?
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #7115 Dátum: 2008.05.13 kedd, 10:03:26 »

Köszöntem a hozzászolásokat.A melegedéssel a következö a helyzet.Kicseréltem a termosztátot,(Gates),88'C-os.A mutató a NORMAL "L" feliratnál tetözött(megint dugoba utaztam mint mindig).Tehát a termosztát csere nem oldotta meg a problématikát max 5 fokkal lejebb jött.De ahogy megint lehuztam a jeladorol a csatit és folyamatosan megy a venti,igy tök egyenesen áll a mutató az "R"betünél.Én lemértem a jeladot de én arra gondolok hogy nem kéne ennek esetleg hamarabb jeleznie a hütö felé hogy hamarabb kapcsolyon be a venti? Mit is mondtatok? "Fusim" hogy hol keressem azt az ellenállást? lehet az a bibi? vagy ez a jelado hamisan szola a computer felé? Azt is csak ugy vegyek egyet kb 6000 ft aztán lehet nem is az a bibi? szerintetek???

A ventillátor keretbe van egy ellenállás - klimás 1.8 nál biztos - azt mérd meg.  0.2 Ohm majdnem rövidzárat kéne mérni. Ha nem jó kösd rövidzárra a csatit.

Vezérlés tuti jól van összerakva nem kopog a motor?
Naplózva
bucsobacsi
Vendég
« Új hozzászólás #7116 Dátum: 2008.05.13 kedd, 10:36:03 »

A ventillátor keretbe van egy ellenállás - klimás 1.8 nál biztos - azt mérd meg.  0.2 Ohm majdnem rövidzárat kéne mérni. Ha nem jó kösd rövidzárra a csatit.

Vezérlés tuti jól van összerakva nem kopog a motor?


Szia.Tehát a ventilátor keretet szét kel szedni?(mivel hogy benne van).De mondjuk ha az *** lenne akkor egyáltalán nem kéne bekapcsolyon nem???(én csak filozofálok).Ha rövidre zárom akkor nem ugyan az történik mint most?,hogy akkor egyfolytába menni kell a ventilátornak.(mert igy most is azt csinálya,de csak a jeladorol huztam le a csatit.Ha *** az ellenállás(le fogom mérni) akkor esetleg kicserélem.

A vezérlést gondolom jol rakta össze,nem kopog. Mikor vagy hajlandó esetleg egy talira?(othon)mármint Keszin. Esetleg megnéznéd(rápillantanál hogy ) fáj e valamije a kicsikének.  Smiley
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #7117 Dátum: 2008.05.13 kedd, 12:56:22 »


Szia.Tehát a ventilátor keretet szét kel szedni?(mivel hogy benne van).De mondjuk ha az *** lenne akkor egyáltalán nem kéne bekapcsolyon nem???(én csak filozofálok).Ha rövidre zárom akkor nem ugyan az történik mint most?,hogy akkor egyfolytába menni kell a ventilátornak.(mert igy most is azt csinálya,de csak a jeladorol huztam le a csatit.Ha *** az ellenállás(le fogom mérni) akkor esetleg kicserélem.

A vezérlést gondolom jol rakta össze,nem kopog. Mikor vagy hajlandó esetleg egy talira?(othon)mármint Keszin. Esetleg megnéznéd(rápillantanál hogy ) fáj e valamije a kicsikének.  Smiley

Az ellenállással fél sebességen forog a venti, nem teljes kakaon, lehet neked nem indul a lassú? Ma itthon vagyok szabin, mondjuk 18:00 után ráérek számom elküldtem priv.
Naplózva
bucsobacsi
Vendég
« Új hozzászólás #7118 Dátum: 2008.05.13 kedd, 13:24:38 »

Az ellenállással fél sebességen forog a venti, nem teljes kakaon, lehet neked nem indul a lassú? Ma itthon vagyok szabin, mondjuk 18:00 után ráérek számom elküldtem priv.


Okés megkaptam.,hamarabb irtam oda minthogy ezt olvastam.Okés ha ugy érek haza akkor felhivlak.A Mondinál amugy hogy van?Ha beinditod akkor elindul félsebességgel a venti? vagy azt is csak majd a jelado inditja el? csak azért kérdem mert ugyemlékszem a BMW-m olyan volt hogy már inditás után elindult alapfordulaton.
Naplózva
zoller
Vendég
« Új hozzászólás #7119 Dátum: 2008.05.13 kedd, 17:34:47 »

Annyit még tudok,hogy ha maximálisan felmegy a mutató tehát még az "L" fölé is de nem megy bele a pirosba akkor bekapcsol a ventilátor. A ventilátornak több fokozata van? A jelado ugy kéne küldje a jelet a Compi felé hogy az több fokozatonként kell müködjön a ventilátor? (tehát én arra gondolok hogy mondjuk 70'C-nál bekapcsol egy fordulatra-aztán 80'C-nál egy gyorsabb fordulatra és igy tovább.,vagy hogy müködik ez?

Nekem már az R betű környékén bekapcsol a ventillátor, de nem megy egy percig, gyorsan kikapcsol. Bár az enyém dízel, de nekem ez fura egy picit. Most az új gyári termosztáttal is visszahűl menet közben egy picit, kb N ig. Lehet hogy a műszer rossz, vagy a jeladója???
Naplózva
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #7120 Dátum: 2008.05.13 kedd, 19:42:33 »

Bodicsek. Küdtem pü-t integet2
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
lila mondeo
Vendég
« Új hozzászólás #7121 Dátum: 2008.05.13 kedd, 19:59:51 »

Sziasztok! Van egy nagyon jó kis Mondeom,(2.0 16v z tech) amivel lenne egy kis probléma. Hátha ti tudnátok segiteni. A jelenség a következő: kicsit gyenge az autó, elindulásnál torpan. Kb 4 ezertöl teljesen elfárad. 120 a max amit bír, és utánna olyan mint ha nem kapna üzemanyagot. Aztán elkezd rángatni, és 100 az amivel lehet vele közlekedni. A lambdaszondát már kicseréltem de még igy sem jó. Van valakinek tippje?
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #7122 Dátum: 2008.05.13 kedd, 20:31:54 »

Sziasztok! Van egy nagyon jó kis Mondeom,(2.0 16v z tech) amivel lenne egy kis probléma. Hátha ti tudnátok segiteni. A jelenség a következő: kicsit gyenge az autó, elindulásnál torpan. Kb 4 ezertöl teljesen elfárad. 120 a max amit bír, és utánna olyan mint ha nem kapna üzemanyagot. Aztán elkezd rángatni, és 100 az amivel lehet vele közlekedni. A lambdaszondát már kicseréltem de még igy sem jó. Van valakinek tippje?

Katalizátor összeomlott vagy repedt a leömlő, nincs furcsa hangja a kipuffnak? Légtömegmérő rendben?
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #7123 Dátum: 2008.05.13 kedd, 20:43:53 »

Annyit még tudok,hogy ha maximálisan felmegy a mutató tehát még az "L" fölé is de nem megy bele a pirosba akkor bekapcsol a ventilátor. ...
vagy hogy müködik ez?
Van egy "termosztát, hőmérő" topic, tele efféle okosságokkal.
Nekem is működött így, a két hőgomba (vagy valami ilyesmi a neve) közül a fölső lett cserélve. Ez oldotta meg a dolgot. Most már a normal tartományba kapcsol a venti. Az én gépemben kétfokozatú ventillátor van, kb úgy műxik, ahogy írtad + klíma bekapcsolásakor függetlenül az aktuell vízhőfoktól, a 2. fokozat megy fixen.
Naplózva

MKI 2.0i
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #7124 Dátum: 2008.05.13 kedd, 21:54:22 »

Váltó szoknyát és kézifék szoknyát cseréljen az aki elég perverz hozzá, és türelemjátékban is ott van!

Ma ezeken estem túl, meg klímatisztítás és kis takarítás volt a program. Elfáradtam.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #7125 Dátum: 2008.05.14 szerda, 13:01:11 »

Váltó szoknyát és kézifék szoknyát cseréljen az aki elég perverz hozzá, és türelemjátékban is ott van!

 nyes
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #7126 Dátum: 2008.05.14 szerda, 13:59:05 »

Sziasztok! Van egy nagyon jó kis Mondeom,(2.0 16v z tech)

Te szoktál bontani MKII-t néha nem? lilacorollás freemailcímmel. Már régebben is Z-technek írtad a motort, pedig már gondolom nemegyet láttál! ZETEC!  Wink
Amugy mi ez a lilamánia nálad?  Grin
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #7127 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 00:10:32 »

Váltó szoknyát és kézifék szoknyát cseréljen az aki elég perverz hozzá, és türelemjátékban is ott van!

Ma ezeken estem túl, meg klímatisztítás és kis takarítás volt a program. Elfáradtam.

Néhány képet még mellékelek szemléltetésként.



Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #7128 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 00:13:51 »

Néhány képet még mellékelek szemléltetésként.

A vezető oldali ülést minek szetted ki? Ott mit cseréltél?
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #7129 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 00:17:11 »

A vezető oldali ülést minek szetted ki? Ott mit cseréltél?
Még mindíg ciccegett az ülés így becsavartam 1 facsavart éknek, a megfelelő helyre feszítés céljából, most nem cicceg. Közben észrevettem, hogy majdnem megint elnyíródott az ülésfűtés vezetékem, ráhuztam 1 vastag kábel héjját (jól írtam?).  vigyor3
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
zoller
Vendég
« Új hozzászólás #7130 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 00:26:37 »

Néhány képet még mellékelek szemléltetésként.


Ilyent én is csináltam nemrég, kézifékbowden csere címen. Agyrém
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #7131 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 00:28:39 »

Még mindíg ciccegett az ülés így becsavartam 1 facsavart éknek, a megfelelő helyre feszítés céljából, most nem cicceg. Közben észrevettem, hogy majdnem megint elnyíródott az ülésfűtés vezetékem, ráhuztam 1 vastag kábel héjját (jól írtam?).  vigyor3

Értem! Már nem ciccceg! Milye jó szó! Cicceg! De a lényeg, hogy már nem cicceg! nyes vigyor3
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #7132 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 00:29:43 »

Ilyent én is csináltam nemrég, kézifékbowden csere címen. Agyrém
Váltószoknyát és kézifékszoknyát cseréltem.  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #7133 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 00:30:46 »

Értem! Már nem ciccceg! Milye jó szó! Cicceg! De a lényeg, hogy már nem cicceg! nyes vigyor3
Olyan hang volt mint ha 2db 100as koccolna.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
deis
Vendég
« Új hozzászólás #7134 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 06:21:17 »

Néhány képet még mellékelek szemléltetésként.
Válasz
A középkonzol levételéhez enyire szét kell bontani? fejvakaras Ezt igen jól megcsinálta a Ford. violent
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #7135 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 07:01:55 »

A középkonzol levételéhez enyire szét kell bontani? fejvakaras Ezt igen jól megcsinálta a Ford. violent
Még a pollenszűrőt is kell venni hozzá. Jó mi? Az ülésről már ne is beszéljünk  eplus2
(persze tudom, hogy nem  eplus2)
Naplózva
razsa
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 360


« Új hozzászólás #7136 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 08:57:32 »

Néhány képet még mellékelek szemléltetésként.


A Tiéd 1.8as ?? És ennyire fullos belül? Nem semmi ilyet még nem láttam.. A V6 Ghiák szoktak ennyire fullosak lenni. 1.8asban amúgy is rtika a Ghia mint téliszalámiban a hóesés  wave
Naplózva

MK3 Ghia 2.0 145LE Benzin 2002/10 - 5 ajtós
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #7137 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 09:06:17 »

Néhány képet még mellékelek szemléltetésként.

Ezt jól szétkaptad, de legalább könnyen kitudod porszívózni az ülés alatt a szőnyeget  nyes
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #7138 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 10:32:31 »

A Tiéd 1.8as ?? És ennyire fullos belül? Nem semmi ilyet még nem láttam.. A V6 Ghiák szoktak ennyire fullosak lenni. 1.8asban amúgy is rtika a Ghia mint téliszalámiban a hóesés  wave

Ezt én is néztem.
Tempomat, fűtött első szélvédő, fed.comp., akkormár biztosan 4 elektromos ablak is.
Automata klíma? Meg ülésfűtés? Hamár.  vigyor3
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #7139 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 10:50:55 »

Ezt én is néztem.
Tempomat, fűtött első szélvédő, fed.comp., akkormár biztosan 4 elektromos ablak is.
Automata klíma? Meg ülésfűtés? Hamár.  vigyor3

Szorgalmas a Padavanom Wink ülésfűtés csatik ott lifegnek a szivarcsati mellett  pias
Naplózva
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #7140 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 11:22:38 »

Szorgalmas a Padavanom Wink ülésfűtés csatik ott lifegnek a szivarcsati mellett  pias

Lassan gondolkodnod kell megint valamin, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy hosszab lista lesz a hozzászólása alján, mint neked!  vigyor3
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #7141 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 11:27:56 »

Ezt én is néztem.
Tempomat, fűtött első szélvédő, fed.comp., akkormár biztosan 4 elektromos ablak is.
Automata klíma? Meg ülésfűtés? Hamár.  vigyor3

A kilincsvilágítás is nagyon csini dolog tud lenni. Nekem az előzőmbe benne volt.
Ebbe is szeretnék előbb-utóbb.
Naplózva
MrMach1
Vendég
« Új hozzászólás #7142 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 11:37:39 »

A kilincsvilágítás is nagyon csini dolog tud lenni. Nekem az előzőmbe benne volt.
Ebbe is szeretnék előbb-utóbb.

Mert most nincs?? Hmm..  MKIII-ban már egyáltalán nincs, vagy csak a tiédben? Esetleg csak kiégtek az izzók?
Főleg hogy ghia
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7143 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 11:42:46 »

Ezt én is néztem.
Tempomat, fűtött első szélvédő, fed.comp., akkormár biztosan 4 elektromos ablak is.
Automata klíma? Meg ülésfűtés? Hamár.  vigyor3
A tempomat és a fedcomp az utólagos neki, de gyönyrű lett, vitathatatlan.  taps Majd a talin megnézzük.
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7144 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 11:44:21 »

Olyan hang volt mint ha 2db 100as koccolna.
Nekem most kezdi ugyanezt az anyósülésem....hová tetted a csavart? Szerintem a háttámlájával van a gond.
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #7145 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 11:45:51 »

Mert most nincs?? Hmm..  MKIII-ban már egyáltalán nincs, vagy csak a tiédben? Esetleg csak kiégtek az izzók?
Főleg hogy ghia

Ezekbe már nem raktak, a helye sincs meg.
Pedig az enyémbe már igazán minden benne van. Ghia-n felül a tetőablak, tempomat, xenon, ESP,  stb van benne.
Tele van, mint a délibusz.  vigyor3
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #7146 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 14:07:25 »

A Tiéd 1.8as ?? És ennyire fullos belül? Nem semmi ilyet még nem láttam.. A V6 Ghiák szoktak ennyire fullosak lenni. 1.8asban amúgy is rtika a Ghia mint téliszalámiban a hóesés  wave
Igen 1.8 benzin.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #7147 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 14:08:03 »

Ezt jól szétkaptad, de legalább könnyen kitudod porszívózni az ülés alatt a szőnyeget  nyes
Igazából csak a porszívozás miatt szedtem szét.  eplus2 eplus2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #7148 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 14:08:58 »

Ezt én is néztem.
Tempomat, fűtött első szélvédő, fed.comp., akkormár biztosan 4 elektromos ablak is.
Automata klíma? Meg ülésfűtés? Hamár.  vigyor3
Yessss.  vigyor3
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #7149 Dátum: 2008.05.15 csütörtök, 14:09:23 »

Szorgalmas a Padavanom Wink ülésfűtés csatik ott lifegnek a szivarcsati mellett  pias

Mester  worship worship worship
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Oldalak: 1 ... 136 137 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 149 150 ... 476   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.078 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.