Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.06 hétfő, 01:51:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 ... 476   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5745874 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #400 Dátum: 2005.01.27 csütörtök, 11:54:00 »

Szia Moire!
HIFI-ben
Üdv ND
Tudooom, csak vicceltem...Smiley))
Üdv,
M.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #401 Dátum: 2005.01.27 csütörtök, 11:58:00 »

Annyival egészíteném ki, hogy a kárpit marad a helyén, kilics felhúz, és mehet a WD40 befelé. Az említett 1-2 nap alatt meg lesz a hatása!
 
 
Tisztelettel!
Ui: ez Mondeo betegség...
(ne is legyen ennél rosszabb):-)
Ez így van elsőre én is leszedtem tavaly télen akárpitot. De most voltam minitalin és Joe ötletét azzonnal kipróbálva másnapra jó lett úgyhogy csak bátran a WD 40-el.
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #402 Dátum: 2005.01.27 csütörtök, 13:03:00 »

Annyival egészíteném ki, hogy a kárpit marad a helyén, kilics felhúz, és mehet a WD40 befelé. Az említett 1-2 nap alatt meg lesz a hatása!
 
 
Tisztelettel!
Ui: ez Mondeo betegség...
(ne is legyen ennél rosszabb):-)
Milyen időközönként szoktátok ezt a WD40-es befújást alkalmazni Huh? ... vagy csak akkor, ha a probléma jelentkezik ?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #403 Dátum: 2005.01.27 csütörtök, 13:12:00 »

Milyen időközönként szoktátok ezt a WD40-es befújást alkalmazni Huh? ... vagy csak akkor, ha a probléma jelentkezik ?
Ennek a kiakadásnak vannak előjelei. Amikor már csak lassan megy a helyére a kilincs, érdemes alkalmazni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #404 Dátum: 2005.01.27 csütörtök, 13:15:00 »

Sziasztok,  
És itt nem fogja a wd40 leszedni róla a gyári zsírt, mint nálam?
Üdv,
Moire
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #405 Dátum: 2005.01.27 csütörtök, 13:18:00 »

Ennek a kiakadásnak vannak előjelei. Amikor már csak lassan megy a helyére a kilincs, érdemes alkalmazni.
Lehet néha be kéne ülnöm hátra is... !?
 
Moire, ha minden nap használod a WD40 -et, biztos nem szükséges a gyári zsír...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #406 Dátum: 2005.01.27 csütörtök, 14:00:00 »

Milyen időközönként szoktátok ezt a WD40-es befújást alkalmazni Huh? ... vagy csak akkor, ha a probléma jelentkezik ?
Két év alatt egyszer jött elő, és azóta semmi jele a dolognak. Bár gyakori a nyitogatás, mert a törpe ott ül be a székébe, de előtte is ott szállt be, úgyhogy nem tudom, hogy van e összefüggés a nemhasználom, meg ahasználom közt!?
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #407 Dátum: 2005.01.27 csütörtök, 14:01:00 »

Sziasztok,  
És itt nem fogja a wd40 leszedni róla a gyári zsírt, mint nálam?
Üdv,
Moire
Azért nem ugrik vissza, mert már nincs meg a gyári fííííííling!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #408 Dátum: 2005.01.27 csütörtök, 14:07:00 »

Azért nem ugrik vissza, mert már nincs meg a gyári fííííííling!
vagy pedig még nincs igazán bejáratva
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #409 Dátum: 2005.01.27 csütörtök, 16:03:00 »

Annyival egészíteném ki, hogy a kárpit marad a helyén, kilics felhúz, és mehet a WD40 befelé. Az említett 1-2 nap alatt meg lesz a hatása!
 
 
Tisztelettel!
Ui: ez Mondeo betegség...
(ne is legyen ennél rosszabb):-)
Joe,
 
Mondeo betegség? Mutass olyan autót, aminél a külső kilincs nem marad kint egy idő után a kosz miatt. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #410 Dátum: 2005.01.27 csütörtök, 17:06:00 »

Sziasztok
 
Az elmúlt pár napban nem jártam az autómmal. Leesett a hó, szépen rá is fagyott mindenütt. Ezzel nincs is baj, csakhogy a fűtés/szellőzés ventillátra nem működik! Lehet, hogy a motortérben beázott valami és lefagyott! Digitális klímás az autó, azt vettem észre, hogy felmelegedett a víz, de nem fújja a meleget. A ventillátor  nálam mindig automatán van. Feltekertem, de akkor sem megy. Ha bekapcsolom a fűtés, hallatszik egy kis búgó hang (ahogy kell), de csak nem indul a venti. Hol nézzem meg?
 
Előre is kösz, ha valaki tud segíteni.
lrz
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #411 Dátum: 2005.01.28 péntek, 08:50:00 »

Joe,
 
Mondeo betegség? Mutass olyan autót, aminél a külső kilincs nem marad kint egy idő után a kosz miatt. Smiley
Igaz! A mutyokimnál is ugyanott ugyanaz volt, én inkább a "(ne is legyen ennél rosszabb):-)" idézetre tenném a hangsúlyt.:-))))))
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #412 Dátum: 2005.01.28 péntek, 10:43:00 »

Igaz! A mutyokimnál is ugyanott ugyanaz volt, én inkább a "(ne is legyen ennél rosszabb):-)" idézetre tenném a hangsúlyt.:-))))))
 
 
Tisztelettel!
Joe,
 
ok, így van, ettől nagyobb baj ne legyen! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #413 Dátum: 2005.01.28 péntek, 10:47:00 »

Sziasztok
 
Az elmúlt pár napban nem jártam az autómmal. Leesett a hó, szépen rá is fagyott mindenütt. Ezzel nincs is baj, csakhogy a fűtés/szellőzés ventillátra nem működik! Lehet, hogy a motortérben beázott valami és lefagyott! Digitális klímás az autó, azt vettem észre, hogy felmelegedett a víz, de nem fújja a meleget. A ventillátor  nálam mindig automatán van. Feltekertem, de akkor sem megy. Ha bekapcsolom a fűtés, hallatszik egy kis búgó hang (ahogy kell), de csak nem indul a venti. Hol nézzem meg?
 
Előre is kösz, ha valaki tud segíteni.
lrz
A lényeg, hogy amíg nem tudod meg a hiba okát, ne erőltesd a ventit, mert nagyobb lesz a kár, ha leég a venti motorja
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #414 Dátum: 2005.01.28 péntek, 10:55:00 »

Sziasztok
 
Az elmúlt pár napban nem jártam az autómmal. Leesett a hó, szépen rá is fagyott mindenütt. Ezzel nincs is baj, csakhogy a fűtés/szellőzés ventillátra nem működik! Lehet, hogy a motortérben beázott valami és lefagyott! Digitális klímás az autó, azt vettem észre, hogy felmelegedett a víz, de nem fújja a meleget. A ventillátor  nálam mindig automatán van. Feltekertem, de akkor sem megy. Ha bekapcsolom a fűtés, hallatszik egy kis búgó hang (ahogy kell), de csak nem indul a venti. Hol nézzem meg?
 
Előre is kösz, ha valaki tud segíteni.
lrz
Szia larzen,
Nekem csak bő egy hete van meg a drágaságom, úgyhogy nem vagyok ősszakértő, de a helyedben először beállnék valami parkolóházba egy órára, hogy minden kiolvadjon, és megpróbálnám akkor, vagy ezt már megtetted?
 
Üdv,
Moire
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #415 Dátum: 2005.01.28 péntek, 19:23:00 »

Szakértő kollégámmal arra jutottunk, hogy először is ellenőrizni kellene a biztosítékokat. Megnéztem a kézikönyvet, a műszerfal alatt kellene lennie!  
DE NEM TALÁLOM! Help!
Találtam a kormány alatt egy csatlakozót, valószínűleg ez a szervizkábal csatlakozóhelye. Van egy kis zseb a bal oldalon és amúgy más semmi. Hol keressem???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #416 Dátum: 2005.01.28 péntek, 19:26:00 »

Szakértő kollégámmal arra jutottunk, hogy először is ellenőrizni kellene a biztosítékokat. Megnéztem a kézikönyvet, a műszerfal alatt kellene lennie!  
DE NEM TALÁLOM! Help!
Találtam a kormány alatt egy csatlakozót, valószínűleg ez a szervizkábal csatlakozóhelye. Van egy kis zseb a bal oldalon és amúgy más semmi. Hol keressem???
Vedd le a boritást, alatta lesz a bizti-tábla.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #417 Dátum: 2005.01.28 péntek, 19:51:00 »

Szakértő kollégámmal arra jutottunk, hogy először is ellenőrizni kellene a biztosítékokat. Megnéztem a kézikönyvet, a műszerfal alatt kellene lennie!  
DE NEM TALÁLOM! Help!
Találtam a kormány alatt egy csatlakozót, valószínűleg ez a szervizkábal csatlakozóhelye. Van egy kis zseb a bal oldalon és amúgy más semmi. Hol keressem???
Szia Larzen!
Csak mókásak voltak a tervezők. A tenyereddel nyomd fel bal oldalt a kuplungtól még balra, a fal melett, ott lesz egy pöcök ami tartja a biztitáblát, miután a pöcök kiold elédesik a tábla. Ha behasalsz, akkor látsz egy fekete táblát a biztik értékével, attól jobbra van ez a pöcök, nyomd vagy húzd függőlegesen.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #418 Dátum: 2005.01.29 szombat, 05:23:00 »

Köszi mindenkinek! Ott pont nem néztem. Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #419 Dátum: 2005.01.29 szombat, 19:28:00 »

Na, kapcsolótábla megvan, kösz.
 
Viszont nézegettem a biztiket.  A leírás szerint az alsó sor második biztije a motorvezérlés, műszerfal, venti biztije (ha jól emlékszem, de biztosan 3 különböző volt). Ez nem mehetett ki, hiszen a műszerfal rendben van. Más biztit nem láttam.
 
Vannak még a relék. Hülye vagyok elektroból, nem tudom, ez mire való. De kivettem az egyiket és beraktam helyére azt, amelyikhez az ablaktörlőt írták. Érdekes módon az ablaktörlő továbbra is működött, a fűtés meg továbbra sem. Vagy enélkül is működik?
 
Jól néztem a biztiket? Nincs is külön fűtőventi biztosíték?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #420 Dátum: 2005.01.29 szombat, 21:16:00 »

Na, kapcsolótábla megvan, kösz.
 
Viszont nézegettem a biztiket.  A leírás szerint az alsó sor második biztije a motorvezérlés, műszerfal, venti biztije (ha jól emlékszem, de biztosan 3 különböző volt). Ez nem mehetett ki, hiszen a műszerfal rendben van. Más biztit nem láttam.
 
Vannak még a relék. Hülye vagyok elektroból, nem tudom, ez mire való. De kivettem az egyiket és beraktam helyére azt, amelyikhez az ablaktörlőt írták. Érdekes módon az ablaktörlő továbbra is működött, a fűtés meg továbbra sem. Vagy enélkül is működik?
 
Jól néztem a biztiket? Nincs is külön fűtőventi biztosíték?
Szia Larzen!
Ezt nézd meg esetleg.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #421 Dátum: 2005.01.30 vasárnap, 08:20:00 »

Kösz ND, ez alapján van még egy tippem! Smiley Plusz viszonylag jók a látási viszonyok, mert végre világosban szemlélhetem meg a dolgokat.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #422 Dátum: 2005.01.30 vasárnap, 09:53:00 »

Na kérem. Nem a biztosíték a hibás, ez kiderült. Ennek ellenére a fűtés ventillátor nem működik.  
Mit lehet tenni ilyenkor? Esetleg valami olcsó szakembert tudnátok javasolni?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #423 Dátum: 2005.01.30 vasárnap, 12:38:00 »

Na kérem. Nem a biztosíték a hibás, ez kiderült. Ennek ellenére a fűtés ventillátor nem működik.  
Mit lehet tenni ilyenkor? Esetleg valami olcsó szakembert tudnátok javasolni?
Mondjuk például megméred, hogy van-e szufla a motoron.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #424 Dátum: 2005.01.30 vasárnap, 14:58:00 »

Mondjuk például megméred, hogy van-e szufla a motoron.
merre találom a motort? (lássuk be, a biztosítékokat is keresgélni kellett Smiley
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #425 Dátum: 2005.01.30 vasárnap, 17:37:00 »

merre találom a motort? (lássuk be, a biztosítékokat is keresgélni kellett Smiley
Huh? Nem tudom.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #426 Dátum: 2005.01.30 vasárnap, 20:53:00 »

emberek...ÉLMÉNYEK topic, walaki benzines tulaj
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #427 Dátum: 2005.01.31 hétfő, 13:32:00 »

Sziasztok! 3 hete vettem egy 2001-es évjáratú 1,8 16v Mondeot 65.000 km-el. A motor alapjáraton kicsit dízelesen kopog, magasabb fordulaton nem hallatszik.Olajat, szűrőket, ékszíjat, ékszíjtárcsát cseréltek a szervízben és azt mondták, hogy ok a kocsi, de a kopogás maradt. Szerintetek mi lehet a hiba oka, motorhiba, hidrotőke? A kocsi egyébként jól megy, nem eszik sokat és olajat sem fogyaszt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #428 Dátum: 2005.01.31 hétfő, 13:48:00 »

Sziasztok! 3 hete vettem egy 2001-es évjáratú 1,8 16v Mondeot 65.000 km-el. A motor alapjáraton kicsit dízelesen kopog, magasabb fordulaton nem hallatszik.Olajat, szűrőket, ékszíjat, ékszíjtárcsát cseréltek a szervízben és azt mondták, hogy ok a kocsi, de a kopogás maradt. Szerintetek mi lehet a hiba oka, motorhiba, hidrotőke? A kocsi egyébként jól megy, nem eszik sokat és olajat sem fogyaszt.
Az enyém '96-os és bizony hidrotőke csere oldja meg a zajt végleg, bár a Tiédnél még nemnagyon indokolt :-( Én azt várom meg, amíg nemcsak hidegen, hanem üzemmeleg motornál is csinálja majd ... bár inkább nem várom meg! Terhelésnél (intenzív gyorsítás) is hallod? Én igen :-(
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #429 Dátum: 2005.01.31 hétfő, 13:55:00 »

Kedves Devlin!
 
1 hete vásároltam a Mondeomat és azon hezitálok, hogy cseréljek vez.műszíjat, vagy sem. Hidegen nekem is hallatszik egy kis hidrotőke hang, de kb. 5-10 másodpercen belül abba is hagyja.
Szóval az autóban elvileg 95000-nél volt vezérműszíjcsere+görgők, most 125.000 van benne.
Meg tudnád nézni, hogy valóban volt-e csere?
Alvázszám:WFONXXGBBNVK37943
Ha volt cserélve, akkor elég 150.000-nél a következő csere?
 
Nagyon köszönöm előre is!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #430 Dátum: 2005.01.31 hétfő, 15:36:00 »

Sziasztok,
Újabb adalék a szoruló jobb oldali ablakomhoz:
 
Észrevettem, leengedésnél és felhúzásnál is billen egyet az ablak előre-hátra kb. egy cm-nyit. Félig leengedett állapotban kézzel is (!) mozdítható  ennyit, míg szerintem nem szabadna neki, pl. a vezetőoldali tök stabilan áll.
 
Vélemény? Léccilécci!
 
Köszönettel,
Moire
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #431 Dátum: 2005.01.31 hétfő, 15:51:00 »

Az enyém '96-os és bizony hidrotőke csere oldja meg a zajt végleg, bár a Tiédnél még nemnagyon indokolt :-( Én azt várom meg, amíg nemcsak hidegen, hanem üzemmeleg motornál is csinálja majd ... bár inkább nem várom meg! Terhelésnél (intenzív gyorsítás) is hallod? Én igen :-(
Köszi a választ napu. Az enyém sajnos inkább melegen kopog 800-as alapjárat mellett. Hidegen emelt alapjárati fordulaton (1000-1200) nem hallatszik. Ha hidrotőke csere lesz a dologból, hol érdemes szerintetek megcsináltatni és milyen költségre számíthatok?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #432 Dátum: 2005.01.31 hétfő, 16:03:00 »

Sziasztok,
Újabb adalék a szoruló jobb oldali ablakomhoz:
 
Észrevettem, leengedésnél és felhúzásnál is billen egyet az ablak előre-hátra kb. egy cm-nyit. Félig leengedett állapotban kézzel is (!) mozdítható  ennyit, míg szerintem nem szabadna neki, pl. a vezetőoldali tök stabilan áll.
 
Vélemény? Léccilécci!
 
Köszönettel,
Moire
az asszony kocsijában is csak úgy megy fel az ablak teljesen, ha kézzel kicsit megnyomom
mondjuk azt én törtem össze, az biztos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #433 Dátum: 2005.01.31 hétfő, 16:23:00 »

Köszi a választ napu. Az enyém sajnos inkább melegen kopog 800-as alapjárat mellett. Hidegen emelt alapjárati fordulaton (1000-1200) nem hallatszik. Ha hidrotőke csere lesz a dologból, hol érdemes szerintetek megcsináltatni és milyen költségre számíthatok?
16x6K + munka :-( Bp-en van szakember, szerencsére több is :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #434 Dátum: 2005.01.31 hétfő, 16:29:00 »

16x6K + munka :-( Bp-en van szakember, szerencsére több is :-)
Én vagy másfél, 2 éve kérdeztem a Vidámvásár úton, és ott 40E –re mondta a 16 új hidrotőkét.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #435 Dátum: 2005.01.31 hétfő, 16:37:00 »

Én vagy másfél, 2 éve kérdeztem a Vidámvásár úton, és ott 40E –re mondta a 16 új hidrotőkét.
:-) 2 éve? Holnaptól nem lesz áremelés ;-/
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #436 Dátum: 2005.01.31 hétfő, 16:37:00 »

Én vagy másfél, 2 éve kérdeztem a Vidámvásár úton, és ott 40E –re mondta a 16 új hidrotőkét.
Ha tovább használom kopogó hanggal mi vár rám és az autóra? Tönkre tesz még valami mást is? A kopogás szerintetek is a hidrotőkék miatt van?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #437 Dátum: 2005.01.31 hétfő, 17:11:00 »

Szia Rob-2!
:-)))
Na jó-jó, de ez az autó nem volt törve! Legfeljebb az üveg, mert jobb elöl nem a gyári van benne.
 
Hallottam valami patentről, ami csúszik az üvegen miközben a karok emelik az ablakot, hogy azt kéne cserélni, mert biztos eltört...
 
Nem tudom, nem tudom, szedtetek már szét ajtót ennyire? ND oldalán azt olvastam, hogy a borítást odaragasztó fekete trutyit csak melegben lehet leválasztani...gondolom ez kellene ahhoz, hogy lássam az ablakot, nem?
 
Köszönettel,
Moire
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #438 Dátum: 2005.02.01 kedd, 10:42:00 »

Ha tovább használom kopogó hanggal mi vár rám és az autóra? Tönkre tesz még valami mást is? A kopogás szerintetek is a hidrotőkék miatt van?
Cuppogó hangja van? A hidrotőke nem kopog, hanem csattog!
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #439 Dátum: 2005.02.01 kedd, 10:43:00 »

Cuppogó hangja van? A hidrotőke nem kopog, hanem csattog!
 
 
Tisztelettel!
A FÜL-től függ ki mit hall, neem?
 
:-D
 
A dízeles hang, az dízeles hang ...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #440 Dátum: 2005.02.01 kedd, 10:47:00 »

Szia Rob-2!
:-)))
Na jó-jó, de ez az autó nem volt törve! Legfeljebb az üveg, mert jobb elöl nem a gyári van benne.
 
Hallottam valami patentről, ami csúszik az üvegen miközben a karok emelik az ablakot, hogy azt kéne cserélni, mert biztos eltört...
 
Nem tudom, nem tudom, szedtetek már szét ajtót ennyire? ND oldalán azt olvastam, hogy a borítást odaragasztó fekete trutyit csak melegben lehet leválasztani...gondolom ez kellene ahhoz, hogy lássam az ablakot, nem?
 
Köszönettel,
Moire
Szedd szét!!!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #441 Dátum: 2005.02.01 kedd, 10:47:00 »

A FÜL-től függ ki mit hall, neem?
 
:-D
 
A dízeles hang, az dízeles hang ...
A tiédnek semmi baja!!!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #442 Dátum: 2005.02.01 kedd, 11:21:00 »

16x6K + munka :-( Bp-en van szakember, szerencsére több is :-)
"16x6K + munka :-( Bp-en van szakember, szerencsére több is :-)"
 
OFF: Ennél még a 124-es Mercimbe is olcsóbb volt a hidrotőke! Fele ennyibe sem került! 16k?! Pff! ON
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #443 Dátum: 2005.02.01 kedd, 11:41:00 »

"16x6K + munka :-( Bp-en van szakember, szerencsére több is :-)"
 
OFF: Ennél még a 124-es Mercimbe is olcsóbb volt a hidrotőke! Fele ennyibe sem került! 16k?! Pff! ON
Hja, én is a kedvemet gyűjtöm az akcióra ;-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #444 Dátum: 2005.02.01 kedd, 13:25:00 »

Szedd szét!!!
Na jó, de most hideg van!
Megvárom, míg jobb idő lesz, mi van, ha nem tudom visszarakni a legendás fekete trutyi miatt... ND?
Mi lesz holnap, találkozunk?
 
Üdvözlettel,
M.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #445 Dátum: 2005.02.01 kedd, 13:30:00 »

Sziasztok!
Td motorba mennyi olaj kell? Elég ha 5l-t veszek?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #446 Dátum: 2005.02.01 kedd, 13:32:00 »

Szia Rob-2!
:-)))
Na jó-jó, de ez az autó nem volt törve! Legfeljebb az üveg, mert jobb elöl nem a gyári van benne.
 
Hallottam valami patentről, ami csúszik az üvegen miközben a karok emelik az ablakot, hogy azt kéne cserélni, mert biztos eltört...
 
Nem tudom, nem tudom, szedtetek már szét ajtót ennyire? ND oldalán azt olvastam, hogy a borítást odaragasztó fekete trutyit csak melegben lehet leválasztani...gondolom ez kellene ahhoz, hogy lássam az ablakot, nem?
 
Köszönettel,
Moire
Az én ablakom is "lötyög", de nem szorul egy cseppet sem. Szerintem a kettőnek nincs köze egymáshoz. Tipp: A lötyögés gondolom a tartósín elmozdulása, kikopása vagy rosszul visszarakása miatt van. Továbbgondolva ez gondolom állítható, és csak be kellene állítani, hogy ne lötyögjön. A tipp az off autómból származik. Azt már szedtem szét, de gondolom vannak nálam okosabb emberek is itt ebben a témaban...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #447 Dátum: 2005.02.01 kedd, 13:35:00 »

Az én ablakom is "lötyög", de nem szorul egy cseppet sem. Szerintem a kettőnek nincs köze egymáshoz. Tipp: A lötyögés gondolom a tartósín elmozdulása, kikopása vagy rosszul visszarakása miatt van. Továbbgondolva ez gondolom állítható, és csak be kellene állítani, hogy ne lötyögjön. A tipp az off autómból származik. Azt már szedtem szét, de gondolom vannak nálam okosabb emberek is itt ebben a témaban...
Szia Greg,
Azért gondolom, hogy van összefüggés, mert felfelé mozgásnál az elején erőlködik, a löttyenés után meg már normál sebességgel halad.
De majd megnézem belülről is.
Üdv,
M.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #448 Dátum: 2005.02.01 kedd, 15:11:00 »

Szia Greg,
Azért gondolom, hogy van összefüggés, mert felfelé mozgásnál az elején erőlködik, a löttyenés után meg már normál sebességgel halad.
De majd megnézem belülről is.
Üdv,
M.
Nekem is így műxik!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #449 Dátum: 2005.02.01 kedd, 15:47:00 »

Nekem is így műxik!
Tényleg? Erőlködik?

Üdv,
Moire
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 ... 476   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.068 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.