Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 23:30:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 180 181 182 183 184 185 186 [187] 188 189 190 191 192 193 194 ... 476   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5745189 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
eSTé™
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 487


<<eSTé™>>


E-mail
« Új hozzászólás #9300 Dátum: 2009.03.03 kedd, 22:48:31 »

köszi az infokat!!!
még az a szerencse hogy utána haza tudtam vele jönni! mert állásinterjún voltam, 9 kor letettem a kocsit, kb 4 kor ültem bele és jöttem haza, és ez az este olyan reggel 8 körül volt ...

akkor estére pakoljam ki az aksit? töröljem le körülötte a dolgokat, reggel vissza és nyomás a szerelő?
Naplózva

Mondeo ST200
K&N,EGR off,300mm front brake discs,Powerflex stabszilent
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9301 Dátum: 2009.03.03 kedd, 22:52:33 »

köszi az infokat!!!
még az a szerencse hogy utána haza tudtam vele jönni! mert állásinterjún voltam, 9 kor letettem a kocsit, kb 4 kor ültem bele és jöttem haza, és ez az este olyan reggel 8 körül volt ...

akkor estére pakoljam ki az aksit? töröljem le körülötte a dolgokat, reggel vissza és nyomás a szerelő?
Sajnos a savnak a "töröljem le a dolgokat " az kevés.Reggelre nem lesz dukkó a verdán ahová ráfröcsent.Vagy műanyagházban van az akku,mint az mk3 ban?Sajnos azt semlegesíteni kell lúgos löttyel. Undecided
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
eSTé™
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 487


<<eSTé™>>


E-mail
« Új hozzászólás #9302 Dátum: 2009.03.03 kedd, 22:58:41 »

Sajnos a savnak a "töröljem le a dolgokat " az kevés.Reggelre nem lesz dukkó a verdán ahová ráfröcsent.Vagy műanyagházban van az akku,mint az mk3 ban?Sajnos azt semlegesíteni kell lúgos löttyel. Undecided

uh-- a rossz hogy nem tudom hol találok ilyenkor lúgos löttyöt  szomoru1
Naplózva

Mondeo ST200
K&N,EGR off,300mm front brake discs,Powerflex stabszilent
Gyurka
Vendég
« Új hozzászólás #9303 Dátum: 2009.03.03 kedd, 23:01:29 »

uh-- a rossz hogy nem tudom hol találok ilyenkor lúgos löttyöt  szomoru1

Egy vödör mosogatós víz! Utánna egy vödör sima víz öblitésnek!
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9304 Dátum: 2009.03.03 kedd, 23:02:03 »

uh-- a rossz hogy nem tudom hol találok ilyenkor lúgos löttyöt  szomoru1
Ha jól tudom a szappan és a mosóporok lugosítanak.Oldj fel egy kis mosóport,és sikáld le vele! Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9305 Dátum: 2009.03.03 kedd, 23:03:43 »

Egy vödör mosogatós víz! Utánna egy vödör sima víz öblitésnek!
eljen Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9306 Dátum: 2009.03.03 kedd, 23:04:55 »

Ha jól tudom a szappan és a mosóporok lugosítanak.Oldj fel egy kis mosóport,és sikáld le vele! Roll Eyes
A zöldségek is lugos kémhatásuak.Ha összeturmixol egy kis sárgarépát, az nem jó? vigyor3

Ettől függetlenül együttérzek veled.Nem lehet jó móka most este nekiállni a mosogatásnak  szomoru1
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.03 kedd, 23:07:58 írta Fürge Teknős » Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
eSTé™
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 487


<<eSTé™>>


E-mail
« Új hozzászólás #9307 Dátum: 2009.03.03 kedd, 23:06:31 »

köszönöm szépen, akkor neki is látok! remélem még semmi sem maródott szét
Naplózva

Mondeo ST200
K&N,EGR off,300mm front brake discs,Powerflex stabszilent
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9308 Dátum: 2009.03.03 kedd, 23:07:40 »

A zöldségek is lugos kémhatásuak.Ha összeturmixol egy kis sárgarépát, az nem jó? vigyor3
Azzal a mókusokat tudja megetetni a motortérben! eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
eSTé™
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 487


<<eSTé™>>


E-mail
« Új hozzászólás #9309 Dátum: 2009.03.04 szerda, 00:20:02 »

nah aksit kiszedtem, áttörölgettem - került trugyi a motorvédő műanyagborításra, és azokra a csövekre ami az aksi és a motor között mennek.
viszont a gáz hogy miután kivettem az aksit láttam hogy hova jutott a java, az aksitól balra a motor alatt mivan?  mert arra nagyon sok ráfolyt - de képtelenség leszedni róla...
mit csináljak?

a piros nyilakkal jelöltem hova került trutyi amit sikerült áttörölnöm
kékkel jelöltem hogy hol van kb a motor alatt az a rész ahova sok sav folyt.. szomoru1

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Naplózva

Mondeo ST200
K&N,EGR off,300mm front brake discs,Powerflex stabszilent
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9310 Dátum: 2009.03.04 szerda, 05:14:44 »

nah aksit kiszedtem, áttörölgettem - került trugyi a motorvédő műanyagborításra, és azokra a csövekre ami az aksi és a motor között mennek.
viszont a gáz hogy miután kivettem az aksit láttam hogy hova jutott a java, az aksitól balra a motor alatt mivan?  mert arra nagyon sok ráfolyt - de képtelenség leszedni róla...
mit csináljak?

a piros nyilakkal jelöltem hova került trutyi amit sikerült áttörölnöm
kékkel jelöltem hogy hol van kb a motor alatt az a rész ahova sok sav folyt.. szomoru1

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Vigyél magaddal egy flakon lugos cuccot,támadj be egy nagynyomású önkiszolgáló mosót!Ráöntöd a trutyit,a nagynyomásúval meg levereted! Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
swatch
Vendég
« Új hozzászólás #9311 Dátum: 2009.03.04 szerda, 06:32:19 »

Sziasztok!
Mondeo vásárlás előtt állok.A kiszemelt egy '97-es dízel(kombi),GHIA felszereltségű autó.
A kérdésem az lenne, hogy mire érdemes odafigyelni ennél a típusnál.
Konkrétan erről lenne szó:http://www.hasznaltauto.hu/2749795_ford_mondeo_1997
Szerintetek érdemes vele foglalkozni? Huh? Huh?
A válaszokat előre is köszönöm!!  worship
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9312 Dátum: 2009.03.04 szerda, 07:35:39 »

...nálam indítás után, ha felkapcsolom a tompítottat, akkor valamilyen sercegés jön a bal első lámpa felől - égni ég rendesen, normál halogén izzó. Rövid idő elteltével - kb 0,5-1 perc - ez megszűnik. Nem mindig csinálja. Mi lehet az oka?
Köszi!
Magasságállító motor kezdi ledobni a láncot. Kis wd40es kezelés lehet segít rajta...
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9313 Dátum: 2009.03.04 szerda, 07:39:56 »

Sziasztok!
Mondeo vásárlás előtt állok.A kiszemelt egy '97-es dízel(kombi),GHIA felszereltségű autó.
A kérdésem az lenne, hogy mire érdemes odafigyelni ennél a típusnál.
Konkrétan erről lenne szó:http://www.hasznaltauto.hu/2749795_ford_mondeo_1997
Szerintetek érdemes vele foglalkozni? Huh? Huh?
A válaszokat előre is köszönöm!!  worship
Ha picit lehet alkudni, akkor igen.
Kaszni a hátsó sárvédőíveknél szokott rozsdás lenni, másról nem tudok.
Motor legyen halk, ne legyen füstös, 2000 körül már élednie kell. Váltó kapcsoljon lágyan.
Elektromos cuccok, klíma működjön.
Naplózva
swatch
Vendég
« Új hozzászólás #9314 Dátum: 2009.03.04 szerda, 08:06:41 »

Köszönöm a választ! :integet2:A bal hátsó sárvédőívnél tényleg van egy pici rozsda.A váltó normális és 2000 valóban megindul. nyes Egyszer már megnéztem. Szerelőt  ráugrasszam esetleg? Mit nézessek meg vele?
Ami az alkut illeti kb. mennyi a reális ár ?
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9315 Dátum: 2009.03.04 szerda, 08:10:37 »

Köszönöm a választ! :integet2:A bal hátsó sárvédőívnél tényleg van egy pici rozsda.A váltó normális és 2000 valóban megindul. nyes Egyszer már megnéztem. Szerelőt  ráugrasszam esetleg? Mit nézessek meg vele?
Ami az alkut illeti kb. mennyi a reális ár ?
Olajat kerestess vele a főtengely környékén és amúgyis. Mondjuk ezt te is meg tudod nézni, csak játszósruhában kell menni és alá kell feküdni...  eplus2

Ár.
Ghia és sportülések vannak benne, ez +.
Sajna csak 97es, és gondolom km is van bőségesen.
Én úgy 900körül adnék érte.
Alkudd bele a sárvédőjavítást, lakatos 10-15k amíg kicseréli az ívet, a festő 20k körül lesz...
Keress rajta még hibákat és csóváld a fejedet.  nyes

javítom magam, a 900 lehet kicsit kevés érte, átnéztem a hirdetést, tetőablak, fűthető ülés, blabla, alkudj, amennyit enged... Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.04 szerda, 08:14:47 írta Highend » Naplózva
swatch
Vendég
« Új hozzászólás #9316 Dátum: 2009.03.04 szerda, 08:27:15 »

Köszi a választ! Ha van valami írok.  integet2
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9317 Dátum: 2009.03.04 szerda, 08:29:12 »

Köszi a választ! Ha van valami írok.  integet2
Sőt, ha megvan, tessék klubéletet élni, sok hasznos infó van, csak a sűrűjében kell maradni.
Ákcijós ócó alkatrészek, stb...  wave
Naplózva
eSTé™
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 487


<<eSTé™>>


E-mail
« Új hozzászólás #9318 Dátum: 2009.03.04 szerda, 08:34:58 »

Vigyél magaddal egy flakon lugos cuccot,támadj be egy nagynyomású önkiszolgáló mosót!Ráöntöd a trutyit,a nagynyomásúval meg levereted! Wink wave

csak az a baj hogy nagyon lent van , és ha bent van az aksi a helyén akkor nem is látni
Naplózva

Mondeo ST200
K&N,EGR off,300mm front brake discs,Powerflex stabszilent
eSTé™
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 487


<<eSTé™>>


E-mail
« Új hozzászólás #9319 Dátum: 2009.03.04 szerda, 08:52:20 »

nah aksit kiszedtem, áttörölgettem - került trugyi a motorvédő műanyagborításra, és azokra a csövekre ami az aksi és a motor között mennek.
viszont a gáz hogy miután kivettem az aksit láttam hogy hova jutott a java, az aksitól balra a motor alatt mivan?  mert arra nagyon sok ráfolyt - de képtelenség leszedni róla...
mit csináljak?

a piros nyilakkal jelöltem hova került trutyi amit sikerült áttörölnöm
kékkel jelöltem hogy hol van kb a motor alatt az a rész ahova sok sav folyt.. szomoru1

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

ezt nem tudja senki hogy melyik alkatrész lehet amire ráfolyt a sav a motor alatt?
- Az akkumulátor kiszerelésénél először mindig a negatív pólust távolítsa el, beszerelésnél pedig mindig a pozitív pólust csatlakoztassa először. - ha nem így vettem le először az baj?
Naplózva

Mondeo ST200
K&N,EGR off,300mm front brake discs,Powerflex stabszilent
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #9320 Dátum: 2009.03.04 szerda, 08:54:21 »

- Az akkumulátor kiszerelésénél először mindig a negatív pólust távolítsa el, beszerelésnél pedig mindig a pozitív pólust csatlakoztassa először. - ha nem így vettem le először az baj?
Nem baj.
Naplózva
eSTé™
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 487


<<eSTé™>>


E-mail
« Új hozzászólás #9321 Dátum: 2009.03.04 szerda, 11:20:02 »

nah megjöttem a szerelőtől!
megrendeltem az új aksit , és mondta hogy mivel lehet a fesz szabályzó miatt van - azt is cseréljek- 15e ért..
hát faja..
Naplózva

Mondeo ST200
K&N,EGR off,300mm front brake discs,Powerflex stabszilent
takee
Vendég
« Új hozzászólás #9322 Dátum: 2009.03.04 szerda, 12:48:57 »

Valami csöpög az autó vezető oldalán elől a lökhárító alatt. A hűtő aljáról jön DE CSAK HIDEG MOTORNÁL. Értem ezalatt, hogy ha megyek vele és megállok megnézni mi van, akkor órákig nem jön semmi. Aztán 3-4 óra múlva szép lassan elkezd csöpögni és egy 15 cm átmérőjű foltot hagy.
Nem tom mi az, mert nem motorolaj, nem szervóolaj, nem hűtővíz és nem klímaolaj de még csak nem is fékfolyadék az állaga és a szaga alapján. Hát ilyet én még nem láttam.

Vízbázisú az biztos, de van benne egy ***szilis bázisú anyag is, mert csillog, nyálkás és ott marad az első esőig a folt.
De csak este és napközben jön , hideg motornál, használat után pár óráig nem.

Ötlet? Talán hűtőfolyadék és a hőtágulás miatt nem szivárog meleg motornál?  help
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9323 Dátum: 2009.03.04 szerda, 13:01:33 »

Ötlet? Talán hűtőfolyadék és a hőtágulás miatt nem szivárog meleg motornál?  help
Mikor leállsz és valceg jönni fog, a hűtőtartály kupakjánál engedd le óvatosan a nyomást. Ha ezután nem folyik, akkor hűtőfolyadék lesz, esetleg termoszház környékét kellene megnézni, ott jó nagy lehet a hőtehelés okozta deformáció... Lehet csak egy tömítéssel megúszod.
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #9324 Dátum: 2009.03.04 szerda, 13:03:37 »

Mikor leállsz és valceg jönni fog, a hűtőtartály kupakjánál engedd le óvatosan a nyomást. Ha ezután nem folyik, akkor hűtőfolyadék lesz, esetleg termoszház környékét kellene megnézni, ott jó nagy lehet a hőtehelés okozta deformáció... Lehet csak egy tömítéssel megúszod.

 worship

köszi a tippet
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #9325 Dátum: 2009.03.04 szerda, 13:24:53 »

Sziasztok!
Mondeo vásárlás előtt állok.A kiszemelt egy '97-es dízel(kombi),GHIA felszereltségű autó.
A kérdésem az lenne, hogy mire érdemes odafigyelni ennél a típusnál.
Konkrétan erről lenne szó:http://www.hasznaltauto.hu/2749795_ford_mondeo_1997
Szerintetek érdemes vele foglalkozni? Huh? Huh?
A válaszokat előre is köszönöm!!  worship

Ha lenne benne ASR, digiklíma, és 4xel.ablak akkor megérne 900-at de így nem adnék érte ennyit! Ha tényleg törésmentes az autó akkor próbálj meg alkudni belőle elég sokat, ha mégsem az akkor keress egy másik Ghiát! Pozívívum még az az autóban hogy van fűthető első szélvédő és ülésfűtés, viszont az ASR hiánya nálam kizáró ok lenne főleg hogy most ilyen tél volt és látom vele az autó vezethetőségét nyári gumikkal is! Jó vásárlást és rángassátok át az autót rendesen! Ja és az elektromos kütyüket mindet rendesen kipróbálni mert azok szeretnek kötekedni az emberrrel!  wave
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
highend
Vendég
« Új hozzászólás #9326 Dátum: 2009.03.04 szerda, 13:45:42 »

Ha lenne benne ASR, digiklíma, és 4xel.ablak akkor megérne 900-at de így nem adnék érte ennyit!
Dizilről beszélünk kollega. Annak a teljesítménye az ASR... Smiley
Digitklíma sem nagyon volt dizilben, ha jól tudom...
Naplózva
Gaben
Vendég
« Új hozzászólás #9327 Dátum: 2009.03.04 szerda, 13:55:39 »

Na ja, de 99 szept utan mar esely sincs a beszerelesre, ugyanis a fekek mar itt nem visszajelzosek, szinten a tartalyokat cserelni kene. Gyanitom, hogy nalad a hutofolyadek tartalyan ott van a csatlakozo, ami indikalja az alacsony szintet. Nekem nincs mar Sad
Ami nekem a legjobban hianyzik az a double lock. Hulye voltam, hogy erre nem figyeltem vasarlaskor, annyira elkaprasztatott az ST24 spoiler.
Ules es elso szelvedo futes az van, az tenyleg jol jon telen neha. A tempomatot legfeljebb az M5-on lehetne hasznalni a gyer forgalom miatt, itt nyugaton nem sok olyan autopalya szakasz van, ahol ne kellene folyamatosan gyorsitani/lassitanni.
 
A TIS CD azt nem mondja meg, hogy az adott kabelezes benn van-e. En a double lock kabeleit ellenortiztem, az ajtoban be van kabelezve, de az A oszlopban mar nincs

Hali!

Ha van 4 elablakod, akkor tuti be lehet tanítani a double lock-ot. Az én régi 96-os 2 elablakos csodám is tudta ezt.
Naplózva
reho
Vendég
« Új hozzászólás #9328 Dátum: 2009.03.04 szerda, 15:00:42 »

Valami csöpög az autó vezető oldalán elől a lökhárító alatt. A hűtő aljáról jön DE CSAK HIDEG MOTORNÁL. Értem ezalatt, hogy ha megyek vele és megállok megnézni mi van, akkor órákig nem jön semmi. Aztán 3-4 óra múlva szép lassan elkezd csöpögni és egy 15 cm átmérőjű foltot hagy.
Nem tom mi az, mert nem motorolaj, nem szervóolaj, nem hűtővíz és nem klímaolaj de még csak nem is fékfolyadék az állaga és a szaga alapján. Hát ilyet én még nem láttam.

Vízbázisú az biztos, de van benne egy ***szilis bázisú anyag is, mert csillog, nyálkás és ott marad az első esőig a folt.
De csak este és napközben jön , hideg motornál, használat után pár óráig nem.

Ötlet? Talán hűtőfolyadék és a hőtágulás miatt nem szivárog meleg motornál?  help
Ilyet nekem is csinál, pont ugyanígy hideg motornál. Annyi a különbség, hogy nekem nem ér le a földig a folyadék, hanem már a váltón felszárad.
A termosztát házam alól jön valahonnan, de nem tudtam még kideríteni. Tömítést cseréltettem benne de úgy néz ki ez nem oldotta meg, valszeg repedezik a termosztát házam vagy csak egyszerűen eldeformálódott. Ilyen folyásnál már én cserélni fogom, egyelőre marad így amíg nem komolyodik, mert elég húzós árú az a darab bakelit.  szomoru1
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #9329 Dátum: 2009.03.04 szerda, 15:04:58 »

Ilyet nekem is csinál, pont ugyanígy hideg motornál. Annyi a különbség, hogy nekem nem ér le a földig a folyadék, hanem már a váltón felszárad.
A termosztát házam alól jön valahonnan, de nem tudtam még kideríteni. Tömítést cseréltettem benne de úgy néz ki ez nem oldotta meg, valszeg repedezik a termosztát házam vagy csak egyszerűen eldeformálódott. Ilyen folyásnál már én cserélni fogom, egyelőre marad így amíg nem komolyodik, mert elég húzós árú az a darab bakelit.  szomoru1

Köszi a tippet neked is. Valszeg az lesz, mert eddig nem csinálta (az előző tulaj finoman használta) én meg nem kímélem, tépem a száját rendesen. Hétvégén jöttem haza Franciaországból 210-es utazóval és utána kezdte el csinálni. Nyilván a folyamatos terhelés és a "nagy" fordulat idézte elő a deformációt/elmozdulást/elcsúszást/elrepedést vagy mittoménmit.

Mégegyszer köszi.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #9330 Dátum: 2009.03.04 szerda, 16:36:28 »

Hali!

Ha van 4 elablakod, akkor tuti be lehet tanítani a double lock-ot. Az én régi 96-os 2 elablakos csodám is tudta ezt.

2003.07.18-i hsz-ra válaszoltál.  vigyor3 eplus2 wave
Dátumot nézni.  wow1 wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
takee
Vendég
« Új hozzászólás #9331 Dátum: 2009.03.04 szerda, 17:19:19 »

Ilyet nekem is csinál, pont ugyanígy hideg motornál. Annyi a különbség, hogy nekem nem ér le a földig a folyadék, hanem már a váltón felszárad.
A termosztát házam alól jön valahonnan, de nem tudtam még kideríteni. Tömítést cseréltettem benne de úgy néz ki ez nem oldotta meg, valszeg repedezik a termosztát házam vagy csak egyszerűen eldeformálódott. Ilyen folyásnál már én cserélni fogom, egyelőre marad így amíg nem komolyodik, mert elég húzós árú az a darab bakelit.  szomoru1

Megnéztem, nem onnan jön, hanem a hűtő vezető oldali részén csordogál valami, de nem látom, hogy honnan jön......
na majd hétvégén...
Naplózva
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #9332 Dátum: 2009.03.04 szerda, 19:48:40 »

ezt nem tudja senki hogy melyik alkatrész lehet amire ráfolyt a sav a motor alatt?
- Az akkumulátor kiszerelésénél először mindig a negatív pólust távolítsa el, beszerelésnél pedig mindig a pozitív pólust csatlakoztassa először. - ha nem így vettem le először az baj?
Én egyszer így csináltam. Véletlenül testre zártam, az aksi megsértődött és a képembe robbant!
Szerencsére savat nem kaptam, de 2hétig volt egy monoklim, és eltörött az orrom.
Azóta nem bízom az ügyességemben, és megtanultam a helyes sorrendet.
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9333 Dátum: 2009.03.04 szerda, 19:52:49 »

Én egyszer így csináltam. Véletlenül testre zártam, az aksi megsértődött és a képembe robbant!
Szerencsére savat nem kaptam, de 2hétig volt egy monoklim, és eltörött az orrom.
Azóta nem bízom az ügyességemben, és megtanultam a helyes sorrendet.
Shocked Shocked Az már egyenáramú hegesztés! eplus2
Túl szigorú vagy önmagaddal szemben...... Roll Eyes nyes nyes
Kezed nem égett meg? Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #9334 Dátum: 2009.03.04 szerda, 19:54:31 »

worship

köszi a tippet
Lehet azért nem csöpög meleg motornál, mert rögtön elpárolog.
Hűtőviz lessz az.
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #9335 Dátum: 2009.03.04 szerda, 19:57:59 »

Shocked Shocked Az már egyenáramú hegesztés! eplus2
Túl szigorú vagy önmagaddal szemben...... Roll Eyes nyes nyes
Kezed nem égett meg? Wink wave
Semmi komoly csak 2hét lila folt, meg az orrtörés. hehe
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
takee
Vendég
« Új hozzászólás #9336 Dátum: 2009.03.04 szerda, 20:31:30 »

Lehet azért nem csöpög meleg motornál, mert rögtön elpárolog.
Hűtőviz lessz az.

ja gyanús, hogy az lesz.
Naplózva
eSTé™
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 487


<<eSTé™>>


E-mail
« Új hozzászólás #9337 Dátum: 2009.03.04 szerda, 23:51:46 »

Én egyszer így csináltam. Véletlenül testre zártam, az aksi megsértődött és a képembe robbant!
Szerencsére savat nem kaptam, de 2hétig volt egy monoklim, és eltörött az orrom.
Azóta nem bízom az ügyességemben, és megtanultam a helyes sorrendet.

uh az kemény...!!!
hát akkor a sorrendet én is megtanulom! még szerencse hogy a sav nem szállt ki!
Naplózva

Mondeo ST200
K&N,EGR off,300mm front brake discs,Powerflex stabszilent
eSTé™
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 487


<<eSTé™>>


E-mail
« Új hozzászólás #9338 Dátum: 2009.03.05 csütörtök, 17:06:36 »

nah megjöttem!
megvan az új akku laugh!!!

fessz szabályzó is cserélve angel! a régit nem mértük hogy rossz e még- le lehet azt vhogy mérni?
Naplózva

Mondeo ST200
K&N,EGR off,300mm front brake discs,Powerflex stabszilent
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9339 Dátum: 2009.03.05 csütörtök, 17:14:53 »

nah megjöttem!
megvan az új akku laugh!!!

fessz szabályzó is cserélve angel! a régit nem mértük hogy rossz e még- le lehet azt vhogy mérni?
A fesszabot?Nem! Wink wave
Azt a csere előtt kellett volna megmérni,mármint a töltést! Roll Eyes pias Grin
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
eSTé™
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 487


<<eSTé™>>


E-mail
« Új hozzászólás #9340 Dátum: 2009.03.05 csütörtök, 17:39:21 »

A fesszabot?Nem! Wink wave
Azt a csere előtt kellett volna megmérni,mármint a töltést! Roll Eyes pias Grin

nah mind1.. a régi is megvan még smile
Naplózva

Mondeo ST200
K&N,EGR off,300mm front brake discs,Powerflex stabszilent
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9341 Dátum: 2009.03.05 csütörtök, 17:55:10 »

nah mind1.. a régi is megvan még smile
15 ért meg is csinálta a cserét a bácsi,vagy az csak a szabályzó volt?
.....merhogy azt 3-5e ft ért lehet venni...... Roll Eyes
de mindegy,már úgysem számít.A lényeg, hogy újra szól a hatlövetű...! vigyor3 Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
eSTé™
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 487


<<eSTé™>>


E-mail
« Új hozzászólás #9342 Dátum: 2009.03.05 csütörtök, 17:58:10 »

15 ért meg is csinálta a cserét a bácsi,vagy az csak a szabályzó volt?
.....merhogy azt 3-5e ft ért lehet venni...... Roll Eyes
de mindegy,már úgysem számít.A lényeg, hogy újra szól a hatlövetű...! vigyor3 Wink wave

hááát..
23e aksi + 15e az alkatrész + 9e csere =47e fizettem..
Naplózva

Mondeo ST200
K&N,EGR off,300mm front brake discs,Powerflex stabszilent
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #9343 Dátum: 2009.03.05 csütörtök, 18:05:22 »

hááát..
23e aksi + 15e az alkatrész + 9e csere =47e fizettem..
igen , ebből élnek...... Smiley
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
eSTé™
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 487


<<eSTé™>>


E-mail
« Új hozzászólás #9344 Dátum: 2009.03.05 csütörtök, 18:07:36 »

igen , ebből élnek...... Smiley
hát igen , és sürgősen kellett ,hnap megyek győrbe reggel, úgyhogy oda vittem ahol a régi mondim szervizelték

de a lényeg, ahogy írtad vigyor3 "hogy újra szól a hatlövetű...!"
Naplózva

Mondeo ST200
K&N,EGR off,300mm front brake discs,Powerflex stabszilent
DonVito
Vendég
« Új hozzászólás #9345 Dátum: 2009.03.05 csütörtök, 18:10:04 »

Sziasztok! Bontós kérdésem lenne. Tudom, hogy van csomó bontó cím a főoldalon, de azt szeretném kérdezni, hogy Nektek van-e tapasztalatotok, hogy melyik a jó? Pesten, vagy közelében? Műanyag csecse-becséket keresek. Pl zörög az ötödik ajtó műanyag burkolóeleme, kopott a hátsó ajtónál az utastérben a kilincs körüli műanyag elem, szóval leginkább kiegészítők kellenének. Köszi!!! worship
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #9346 Dátum: 2009.03.05 csütörtök, 22:02:04 »

Ami még számításba jöhetne, az peugeot 406 1.9 dízelben, de azok meg már drágábbak, mint a mondik, bár jobbak is állítólag.
Mire érdemes odafigyelni ennél a típusnál?
A belinkelt oldal kb. hány %-ban fedheti a teljes használtautó-piacot ?

Köszi a segítséget.
Francia autót akkor sem vennék, ha ők gyártanának egyedül.

Hátsó sárvédő ivek hajlamosak a rozsdásodásra és a küszöbök. Dizelhez nem értek, de a turbóra érdemes odafigyelni.
Naplózva
eSTé™
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 487


<<eSTé™>>


E-mail
« Új hozzászólás #9347 Dátum: 2009.03.05 csütörtök, 22:16:10 »

igen , ebből élnek...... Smiley

lenne egy kérdésem!
amikor felrobbant az aksim akkor elszállt a jobb első tompítottam! ma vettem egy új izzot, viszont hiába cseréltem ki, nem ég!!! mi lehet a baj?
Naplózva

Mondeo ST200
K&N,EGR off,300mm front brake discs,Powerflex stabszilent
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9348 Dátum: 2009.03.05 csütörtök, 22:22:11 »

lenne egy kérdésem!
amikor felrobbant az aksim akkor elszállt a jobb első tompítottam! ma vettem egy új izzot, viszont hiába cseréltem ki, nem ég!!! mi lehet a baj?
Nincs neki biztije?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
eSTé™
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 487


<<eSTé™>>


E-mail
« Új hozzászólás #9349 Dátum: 2009.03.05 csütörtök, 22:23:24 »

Nincs neki biztije?

hm?
Naplózva

Mondeo ST200
K&N,EGR off,300mm front brake discs,Powerflex stabszilent
Oldalak: 1 ... 180 181 182 183 184 185 186 [187] 188 189 190 191 192 193 194 ... 476   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.097 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.