Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 23:33:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 ... 476   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5745198 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #950 Dátum: 2005.05.03 kedd, 14:52:00 »

Hali Joe!
Mindeképpen úgy fogok tenni már csak azért is mert manapság ritka egy MKII. 45E km-rel, és szeretném ha még sokáig szolgálna:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #951 Dátum: 2005.05.03 kedd, 15:03:00 »

Má nemazé, de mint a zöld holló 8-O
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #952 Dátum: 2005.05.04 szerda, 08:05:00 »

Smiley
Főleg 5 ajtóval és radiant red színben...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #953 Dátum: 2005.05.04 szerda, 09:55:00 »

Smiley
Főleg 5 ajtóval és radiant red színben...
Nézzük meg! Kunmadaras?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #954 Dátum: 2005.05.04 szerda, 12:27:00 »

Tervezem, de lehet h külföldi úttal ütközik az időpont, addig is keresek képet róla!
(Ha Miskolcon jársz, bármikor megtekintheted ha szólsz előtte)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #955 Dátum: 2005.05.04 szerda, 17:58:00 »

Hali Joe!
Mindeképpen úgy fogok tenni már csak azért is mert manapság ritka egy MKII. 45E km-rel, és szeretném ha még sokáig szolgálna:)
45000? Gyanussan kevés:)Egyébkét a nygyautónál érdemes mindent venni ha gyári cuccot szeretnél (ajánlott).PL az olaj amit kolega ajánlott 4900, a Cromaxnál 9700 ugyanaz.Ugyhogy az árak is jók.Vezérműszett 28000 klubkedvezménnyel 34 amugy. Ezt csak azért mondom, mert ha veszel 1 autót érdemes cserélni rajta, mert ha ez elszál akkor.....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #956 Dátum: 2005.05.04 szerda, 18:31:00 »

Smiley
Főleg 5 ajtóval és radiant red színben...
Eurofima!
 
Újonan vetted??
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #957 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 08:03:00 »

Üdv! '97 májusában rendeltem meg Miskolcon, július végére szállították le. Valóban 45E van benne mivel volt mellette cégautó/utazási támogatás is.
(Frici! Természetesen bármikor szívesen megmutatom a gépet, de kételkedésed jogos...)
Az alkatrészekről annyit, hogy olajat nekem is 9E Ft-ért ajánlották Miskolcon, ráadásul kedvezményes áron!
Tegnap felhívtam a Nagyautóékat, tényleg jók az árak!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #958 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 08:11:00 »

Majd elfelejtettem, az IM/MEH oladlában is szokot parkolni egy zöld 4ajtós MkII. (faceliftes, színre fújt hűtőkerettel, brrr..Sad ) na abban is 60E km környékén volt az óra amikor legutóbb beleskubiztam (persze lehet h már fordult 1X Smiley)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #959 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 17:23:00 »

Üdv! '97 májusában rendeltem meg Miskolcon, július végére szállították le. Valóban 45E van benne mivel volt mellette cégautó/utazási támogatás is.
(Frici! Természetesen bármikor szívesen megmutatom a gépet, de kételkedésed jogos...)
Az alkatrészekről annyit, hogy olajat nekem is 9E Ft-ért ajánlották Miskolcon, ráadásul kedvezményes áron!
Tegnap felhívtam a Nagyautóékat, tényleg jók az árak!
Elhiszem a 45k km-t csak furi nagyon.Miskolcról kicsit messze lenne a nagyautó:(
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #960 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 22:53:00 »

Sziasztok,
Egy gyors kérdés. Van ugye az a bizonyos fekete doboz a fojtószelepen csücsül.
Ezt három csavar tartja, kettő a szemből nézve jobb oldalon, láthatóan ezek mennek a szelep két oldalára, anya van a tetejükön. De van +1 a bal oldalon, ennek a feje van felül, nem az anya, és ezt nem tudom kitekerni!
Miért?
tegnap megnéztem, és úgy néz ki, hogy a doboz alatt, ahova a csavar másik vége befut, ott átmegy lefelé egy lyukon, amin túl valami olyan gumi van, ami úgy néz ki, mint egy "hosszú" (magas) anyacsavar, de vagy 4-5 cm-es!
Mikor fent tekerem a csavar fejét lassan, ennek a hatszög alapú gumihasábnak az alsó fele áll, onnantól felfelé meg tekeredik. Na gyorsan visszatekertem egyenesbe, mert nem tom mi ez, de erről még nem olvastam itt. Szóval, hogyan szedjem le a dobozt?
 
Bocs, megint hosszú lett.
És köszönettel:
Moire
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #961 Dátum: 2005.05.05 csütörtök, 22:54:00 »

Sziasztok,
Egy gyors kérdés. Van ugye az a bizonyos fekete doboz a fojtószelepen csücsül.
Ezt három csavar tartja, kettő a szemből nézve jobb oldalon, láthatóan ezek mennek a szelep két oldalára, anya van a tetejükön. De van +1 a bal oldalon, ennek a feje van felül, nem az anya, és ezt nem tudom kitekerni!
Miért?
tegnap megnéztem, és úgy néz ki, hogy a doboz alatt, ahova a csavar másik vége befut, ott átmegy lefelé egy lyukon, amin túl valami olyan gumi van, ami úgy néz ki, mint egy "hosszú" (magas) anyacsavar, de vagy 4-5 cm-es!
Mikor fent tekerem a csavar fejét lassan, ennek a hatszög alapú gumihasábnak az alsó fele áll, onnantól felfelé meg tekeredik. Na gyorsan visszatekertem egyenesbe, mert nem tom mi ez, de erről még nem olvastam itt. Szóval, hogyan szedjem le a dobozt?
 
Bocs, megint hosszú lett.
És köszönettel:
Moire
Ja, erőltetni nem mertem...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #962 Dátum: 2005.05.06 péntek, 07:46:00 »

Üdv!
Nem jártam még a Nagyautóéknál - azért kérdeztelek benneteket - mivel az itteni márkaszervízbe hordtam a gépet mindig de mindig kinyilt a bicska a zsebemben a munkadíjuk láttán és azért egy filtert én is ki tudok cserélni...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #963 Dátum: 2005.05.06 péntek, 09:38:00 »

Sziasztok,
Egy gyors kérdés. Van ugye az a bizonyos fekete doboz a fojtószelepen csücsül.
Ezt három csavar tartja, kettő a szemből nézve jobb oldalon, láthatóan ezek mennek a szelep két oldalára, anya van a tetejükön. De van +1 a bal oldalon, ennek a feje van felül, nem az anya, és ezt nem tudom kitekerni!
Miért?
tegnap megnéztem, és úgy néz ki, hogy a doboz alatt, ahova a csavar másik vége befut, ott átmegy lefelé egy lyukon, amin túl valami olyan gumi van, ami úgy néz ki, mint egy "hosszú" (magas) anyacsavar, de vagy 4-5 cm-es!
Mikor fent tekerem a csavar fejét lassan, ennek a hatszög alapú gumihasábnak az alsó fele áll, onnantól felfelé meg tekeredik. Na gyorsan visszatekertem egyenesbe, mert nem tom mi ez, de erről még nem olvastam itt. Szóval, hogyan szedjem le a dobozt?
 
Bocs, megint hosszú lett.
És köszönettel:
Moire
Szia!
 
Itt láthatod még egészséges formában,
Free Image Hosting at <a href=www.ImageShack.us" /></a>" border=0>
 
és itt eltörve:
Free Image Hosting at <a href=www.ImageShack.us" /></a>" border=0>
 
Az utóbbi az enyém. Nem hiszem hogy nagy baj lenne, ha eltörnéd, mert akkor csak betekered az alatta lévő helyre, és ismét 3 tartja. Amikor nekem még fent volt, akkor 4 is tartotta, és a végéhez közeledve sikerült eltörni. Lehet még egy megoldás: WD40, és következő nap próbálkozol vele. Szóval abba a xar gumiba van beletekerve.:-(
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #964 Dátum: 2005.05.06 péntek, 09:43:00 »

Szia!
 
Itt láthatod még egészséges formában,
Free Image Hosting at <a href=www.ImageShack.us" /></a>" border=0>
 
és itt eltörve:
Free Image Hosting at <a href=www.ImageShack.us" /></a>" border=0>
 
Az utóbbi az enyém. Nem hiszem hogy nagy baj lenne, ha eltörnéd, mert akkor csak betekered az alatta lévő helyre, és ismét 3 tartja. Amikor nekem még fent volt, akkor 4 is tartotta, és a végéhez közeledve sikerült eltörni. Lehet még egy megoldás: WD40, és következő nap próbálkozol vele. Szóval abba a xar gumiba van beletekerve.:-(
 
 
Tisztelettel!
Újra a képek:(törött)
" alt="" border="0" />
Nem törött:
" alt="" border="0" />
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #965 Dátum: 2005.05.06 péntek, 09:45:00 »

Újra a képek:(törött)
" alt="" border="0" />
Nem törött:
" alt="" border="0" />
Ha rákattintassz, akkor remélhetőleg be tudod azonosítani, ugyanis elfelejtettem bekarikázni!:-(((((((((((((((
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #966 Dátum: 2005.05.06 péntek, 09:54:00 »

Sziasztok,
Egy gyors kérdés. Van ugye az a bizonyos fekete doboz a fojtószelepen csücsül.
Ezt három csavar tartja, kettő a szemből nézve jobb oldalon, láthatóan ezek mennek a szelep két oldalára, anya van a tetejükön. De van +1 a bal oldalon, ennek a feje van felül, nem az anya, és ezt nem tudom kitekerni!
Miért?
tegnap megnéztem, és úgy néz ki, hogy a doboz alatt, ahova a csavar másik vége befut, ott átmegy lefelé egy lyukon, amin túl valami olyan gumi van, ami úgy néz ki, mint egy "hosszú" (magas) anyacsavar, de vagy 4-5 cm-es!
Mikor fent tekerem a csavar fejét lassan, ennek a hatszög alapú gumihasábnak az alsó fele áll, onnantól felfelé meg tekeredik. Na gyorsan visszatekertem egyenesbe, mert nem tom mi ez, de erről még nem olvastam itt. Szóval, hogyan szedjem le a dobozt?
 
Bocs, megint hosszú lett.
És köszönettel:
Moire
Szia Mmoire! Én is szenvedtem azzal a csavarral, nem tekeredik, ill. csak forog és nyikorog, aztán rájöttem, hogy a doboz a csavar kitekerése nélkül is leemelhető.
üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #967 Dátum: 2005.05.06 péntek, 12:27:00 »

sziasztok
 
tavaly vettem a 98-as 1.8-asomat  86e km-mel. tegnap lecseréltettem a vezérműszíjat, cromax-ék azt mondták, hogy még a gyári volt fent, ergo nem babráltak az órával.
erre azért gyanakodtam, mert az 1000 km-es váltásoknál időnként elakad. már 2x kiszeedtem megmozgatni meg befújtam wd40-nel, de nem oldotta meg a problémát.
 
kicseréltettem az első féktárcsákat is + volt egy szimmeringcsere v. mi. (szivárgott az olaj vhonnan). 85e-t fizettem érte, ami az előzetes ajánlathoz képest kedvező.
 
kérdésem is van: van-e valahol egy táblázat arról, hogy melyik szervizen mit kell cserélni az autón? tudtam, hogy a 90e-nél vezérműszíj, de szeretnék felkészülni a következőkre (illetve lehet, hogy valami kimaradt ebből is)
 
olajcsere 15 ezrenként 5W 30- ezt már megjegyeztem. amúgy megvételkor egy szerelő simán belerakott 10W 40-est. :-(
 
azért kérdezem, mert egyrészt szeretem előre tervezni a kiadásokat, másrészt ez az autó megérdemli a törődést. Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #968 Dátum: 2005.05.06 péntek, 12:44:00 »

sziasztok
 
tavaly vettem a 98-as 1.8-asomat  86e km-mel. tegnap lecseréltettem a vezérműszíjat, cromax-ék azt mondták, hogy még a gyári volt fent, ergo nem babráltak az órával.
erre azért gyanakodtam, mert az 1000 km-es váltásoknál időnként elakad. már 2x kiszeedtem megmozgatni meg befújtam wd40-nel, de nem oldotta meg a problémát.
 
kicseréltettem az első féktárcsákat is + volt egy szimmeringcsere v. mi. (szivárgott az olaj vhonnan). 85e-t fizettem érte, ami az előzetes ajánlathoz képest kedvező.
 
kérdésem is van: van-e valahol egy táblázat arról, hogy melyik szervizen mit kell cserélni az autón? tudtam, hogy a 90e-nél vezérműszíj, de szeretnék felkészülni a következőkre (illetve lehet, hogy valami kimaradt ebből is)
 
olajcsere 15 ezrenként 5W 30- ezt már megjegyeztem. amúgy megvételkor egy szerelő simán belerakott 10W 40-est. :-(
 
azért kérdezem, mert egyrészt szeretem előre tervezni a kiadásokat, másrészt ez az autó megérdemli a törődést. Smiley
Egy apróság: a vezszíjcserének semmi köze az óra manipuláláshoz :-/
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #969 Dátum: 2005.05.06 péntek, 12:45:00 »

Egy apróság: a vezszíjcserének semmi köze az óra manipuláláshoz :-/
Ja, ha kiszedted, akkor látnod kellett volna egy plombamatricát az oldalán, ha sérült volt akkor az bizonyítja a babrát :-/
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #970 Dátum: 2005.05.06 péntek, 14:05:00 »

sziasztok
 
tavaly vettem a 98-as 1.8-asomat  86e km-mel. tegnap lecseréltettem a vezérműszíjat, cromax-ék azt mondták, hogy még a gyári volt fent, ergo nem babráltak az órával.
erre azért gyanakodtam, mert az 1000 km-es váltásoknál időnként elakad. már 2x kiszeedtem megmozgatni meg befújtam wd40-nel, de nem oldotta meg a problémát.
 
kicseréltettem az első féktárcsákat is + volt egy szimmeringcsere v. mi. (szivárgott az olaj vhonnan). 85e-t fizettem érte, ami az előzetes ajánlathoz képest kedvező.
 
kérdésem is van: van-e valahol egy táblázat arról, hogy melyik szervizen mit kell cserélni az autón? tudtam, hogy a 90e-nél vezérműszíj, de szeretnék felkészülni a következőkre (illetve lehet, hogy valami kimaradt ebből is)
 
olajcsere 15 ezrenként 5W 30- ezt már megjegyeztem. amúgy megvételkor egy szerelő simán belerakott 10W 40-est. :-(
 
azért kérdezem, mert egyrészt szeretem előre tervezni a kiadásokat, másrészt ez az autó megérdemli a törődést. Smiley
Az hogy gyári volt fent, az nem azt jelenti, hogy nincs benne több, hanem hogy nem utángyártottat tettek bele, HA cserélve volt korábban.
 
Tisztelettel!
Ui: ezért "imádom" a Cromaxot...  
Nagyautónál 23e a tárcs+betét, a szíjszett 28e+5eHUF egy szimering durván=56eHUF. 29eHUF munkadíj egy kissé sok. Gyere kérdezz, és akkor spórolhatsz!;-)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #971 Dátum: 2005.05.06 péntek, 15:53:00 »

Újra a képek:(törött)
" alt="" border="0" />
Nem törött:
" alt="" border="0" />
Igen, látom őket, nagyon köszönöm, örülök, hogy nem csak engem szívatott meg...Smiley))
Üdv,
M.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #972 Dátum: 2005.05.06 péntek, 15:55:00 »

Szia Mmoire! Én is szenvedtem azzal a csavarral, nem tekeredik, ill. csak forog és nyikorog, aztán rájöttem, hogy a doboz a csavar kitekerése nélkül is leemelhető.
üdv
Rob,
komolyan? nekem nem úgy tűnik... hát ugye a doboz alatt be van tekerve egy menetbe, átmegy a dobozon, a feje a doboz tetején van, akkor hogy jön le tőle?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #973 Dátum: 2005.05.06 péntek, 15:59:00 »

Szia!
 
Itt láthatod még egészséges formában,
Free Image Hosting at <a href=www.ImageShack.us" /></a>" border=0>
 
és itt eltörve:
Free Image Hosting at <a href=www.ImageShack.us" /></a>" border=0>
 
Az utóbbi az enyém. Nem hiszem hogy nagy baj lenne, ha eltörnéd, mert akkor csak betekered az alatta lévő helyre, és ismét 3 tartja. Amikor nekem még fent volt, akkor 4 is tartotta, és a végéhez közeledve sikerült eltörni. Lehet még egy megoldás: WD40, és következő nap próbálkozol vele. Szóval abba a xar gumiba van beletekerve.:-(
 
 
Tisztelettel!
Egyébként, ez a csavar csak a dobozt tartja, vagy van más funkciója is? Szívesen cserélném én is csőre, úgy  tudom, hogy Neked az van, de remélem nem azért, mert eltörted a csavart, és nem ment már fel a doboz....Smiley))
csőre cseréléshez mi kell?
Köszönettel,
m.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #974 Dátum: 2005.05.08 vasárnap, 15:45:00 »

hi all!
klímát hol tom átnézetni és mennyiért?
nemtom,hogy mikor volt uroljára tisztítva...
thx!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #975 Dátum: 2005.05.08 vasárnap, 16:21:00 »

hi all!
klímát hol tom átnézetni és mennyiért?
nemtom,hogy mikor volt uroljára tisztítva...
thx!
Azt nem tudom!!
 
De! Ha jól tévedek akkor neked sportlégszütyid (betét) van benn!?!?!
Mester segíts!! Te mivel tisztítod?
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #976 Dátum: 2005.05.08 vasárnap, 18:07:00 »

hi all!
klímát hol tom átnézetni és mennyiért?
nemtom,hogy mikor volt uroljára tisztítva...
thx!
faro,
 
én úgy tudom, ha nem büdös, akkor nem kell tisztítani.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #977 Dátum: 2005.05.08 vasárnap, 19:12:00 »

faro,
 
én úgy tudom, ha nem büdös, akkor nem kell tisztítani.
© Scratch!
 
És ha büdös?? (Nekünk az)
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #978 Dátum: 2005.05.08 vasárnap, 19:29:00 »

Egy v6 ról hogy lehet a generátort egyszerüen levenni? Szeretném megcsapágyazni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #979 Dátum: 2005.05.08 vasárnap, 20:19:00 »

Azt nem tudom!!
 
De! Ha jól tévedek akkor neked sportlégszütyid (betét) van benn!?!?!
Mester segíts!! Te mivel tisztítod?
 
Üdv: Álmos
Faro!!!!!
 
Help me please!!!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #980 Dátum: 2005.05.08 vasárnap, 20:52:00 »

Faro!!!!!
 
Help me please!!!!!
hi!
még nincs sportlégszűrőm,de volt anno.
lehet hozzá venni tisztítószettet(3-5e huf).
legjobb ha a szűrővel azonos márkájú tisztítószettet veszel.
tisztítószett márkák:k&N,GREEN,OMP....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #981 Dátum: 2005.05.08 vasárnap, 21:19:00 »

hi!
még nincs sportlégszűrőm,de volt anno.
lehet hozzá venni tisztítószettet(3-5e huf).
legjobb ha a szűrővel azonos márkájú tisztítószettet veszel.
tisztítószett márkák:k&N,GREEN,OMP....
Hi!
 
Úgy emlékeztem, hogy neked is betétszűrőd van - volt.
Nekünk JR van.......
Nem tudod hol kapok?? Boom-ban néztem ott van sparco de, nem tudom, ez hogy jó e:SPARCO légszűrőtisztító.
Szerinted??
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #982 Dátum: 2005.05.08 vasárnap, 21:44:00 »

© Scratch!
 
És ha büdös?? (Nekünk az)
 
Üdv: Álmos
A "Kérdések" Topicban a #8065  hozzászólásba leírtam hogy lehet házilag kialmozni szellőztető rendszert anyagköltség 1490 Ft. Sok sikert!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #983 Dátum: 2005.05.08 vasárnap, 22:03:00 »

Hi!
 
Úgy emlékeztem, hogy neked is betétszűrőd van - volt.
Nekünk JR van.......
Nem tudod hol kapok?? Boom-ban néztem ott van sparco de, nem tudom, ez hogy jó e:SPARCO légszűrőtisztító.
Szerinted??
 
Üdv: Álmos
hátnemtom..
milyen szine is van  a jrnek?kék?
nekem K&N direktem volt omiban és ahoz k&n  tisztítót vettem.
biztos jó ez a sparco  is...
lényeg,hogy hagyjátok nyugiban megszáradni  a szűrőt...
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #984 Dátum: 2005.05.08 vasárnap, 23:14:00 »

© Scratch!
 
És ha büdös?? (Nekünk az)
 
Üdv: Álmos
Álmos,
 
akkor meg egyértelmű, hogy kell. Smiley Vegyél olyan habot, amiről itt szó van, és fújd be. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #985 Dátum: 2005.05.08 vasárnap, 23:34:00 »

Egy v6 ról hogy lehet a generátort egyszerüen levenni? Szeretném megcsapágyazni
V6 ot nem tudom, de sima Zetecnél sem 1szerű :)Úgy megy, hogy aksi kiköt, légszekrény levesz, generátor felső csavar látható azt kiveszed kábeleket lekötöd. Alábakolsz, leszereled a kereket (JE), kiszereled a kerékjárati védődobot, és az ékszíj burkolatot, ékszíjat kioldod feszítőnél és leveszed generátorrol. Kikötöd a kormányösszekötőt a gömbfejnél :-) leszeded az olajszűrőt is asszem és akkor meglátod az alsó csavart, kiveszed. Kezedbe a generátor! addig ügyeskedsz amíg kijön a kerákjárat felé
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #986 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 08:30:00 »

Rob,
komolyan? nekem nem úgy tűnik... hát ugye a doboz alatt be van tekerve egy menetbe, átmegy a dobozon, a feje a doboz tetején van, akkor hogy jön le tőle?
Szia Mmoire!
a csavarok:
 
A  B
C  D
 
a B, D simán kijött, a C meg sem volt, az A csak nyikorogva forgott, de nem jött ki, akkor egy határozott mozdulattal leemeltem a dobozt (a kocsi nem jött vele)
üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #987 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 08:46:00 »

Ezt nézzétek meg: http://www1.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1=Ford&hirdeteskod=583540&submit=ugras&megjelenes=4&kategoria=&screenwidth=1024
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #988 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 08:49:00 »

ha rákeresel a mondeora ott, a kb. 7-800 találatból kb. 600-nál rossz az ár
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #989 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 09:24:00 »

Hi!
 
Úgy emlékeztem, hogy neked is betétszűrőd van - volt.
Nekünk JR van.......
Nem tudod hol kapok?? Boom-ban néztem ott van sparco de, nem tudom, ez hogy jó e:SPARCO légszűrőtisztító.
Szerinted??
 
Üdv: Álmos
Szabynak volt betétszűrője!
 
Sportlégszűrő tisztításához a legjobb az ultrás vízben való áztatás, majd csapvízzel való leöblítés. Végül WD40!
 
 
Tisztelettel!
Ui: ha tuningboltost kérdezel úgyis a tisztító szettet ajánlja, mert ultrás vizet nem árul!:-)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #990 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 09:31:00 »

Egyébként, ez a csavar csak a dobozt tartja, vagy van más funkciója is? Szívesen cserélném én is csőre, úgy  tudom, hogy Neked az van, de remélem nem azért, mert eltörted a csavart, és nem ment már fel a doboz....Smiley))
csőre cseréléshez mi kell?
Köszönettel,
m.
Helló!
 
A csavar szerepe a doboz leszorítása! Legutóbb egy Mondeon sikerült eltörni(azt a gumi foglalatot), bár sztem az már el volt törve, és csak a másik kettővel rögzítettem. Nem volt vele semmi gond. De ha a már említett "C" jelűt is beüzemeled, akkor ugyan ott vagy ahonnan indultál, csak ezt könnyebb lesz kiszedni.
 
Tisztelettel!
Ui: én nem azért cseréltem a dobozt, és kb két hete talán a MondeoI-es topicban leítam a csőcserét!:-)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #991 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 09:45:00 »

A "Kérdések" Topicban a #8065  hozzászólásba leírtam hogy lehet házilag kialmozni szellőztető rendszert anyagköltség 1490 Ft. Sok sikert!
Fusi Misi!
 
Köszi megnézem.
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #992 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 09:50:00 »

hátnemtom..
milyen szine is van  a jrnek?kék?
nekem K&N direktem volt omiban és ahoz k&n  tisztítót vettem.
biztos jó ez a sparco  is...
lényeg,hogy hagyjátok nyugiban megszáradni  a szűrőt...
Faro, Scratch!
 
A JR színe direkteknél asszem kék, de mivel ez betét nem csicsázták tul és így fekete.
Akkor vagy ezt a Sparco cuccot veszem vagy ultrás víz lessz a dologból.
Zombi azt mondta, hogy Ő is ultrás vízzel tisztogat.
Koszi a tanácsokat!
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #993 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 09:54:00 »

Szabynak volt betétszűrője!
 
Sportlégszűrő tisztításához a legjobb az ultrás vízben való áztatás, majd csapvízzel való leöblítés. Végül WD40!
 
 
Tisztelettel!
Ui: ha tuningboltost kérdezel úgyis a tisztító szettet ajánlja, mert ultrás vizet nem árul!:-)
Joe!
 
Ez Szabyk@@ betétszűrője volt. Neki már nem kellet így kisseb anyagi kárpótlás kiséretében áthagyományozódott rám.
Ezért kérdeztem tőletek és nem tuninggboltos "szakitól".
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #994 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 11:20:00 »

ha rákeresel a mondeora ott, a kb. 7-800 találatból kb. 600-nál rossz az ár
Rob!
 
Nem ez a lényeg, hanem az, hogy ez egy KLUBBTAG AUTÓ.
Ha +nézed az utolsó képet akkor láthatod, hogy az Kunmadarason a monditalálkozón készült.
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #995 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 11:25:00 »

Rob!
 
Nem ez a lényeg, hanem az, hogy ez egy KLUBBTAG AUTÓ.
Ha +nézed az utolsó képet akkor láthatod, hogy az Kunmadarason a monditalálkozón készült.
 
Üdv: Álmos
Ez Viki autója!(R911)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #996 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 11:28:00 »

ha rákeresel a mondeora ott, a kb. 7-800 találatból kb. 600-nál rossz az ár
Sőt! Itt még az ár is jó, csak ez a szokás(?), hogy a kezdő részlet összegét adják meg vételár helyett elvitel árnak!:-)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #997 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 11:36:00 »

Szabynak volt betétszűrője!
 
Sportlégszűrő tisztításához a legjobb az ultrás vízben való áztatás, majd csapvízzel való leöblítés. Végül WD40!
 
 
Tisztelettel!
Ui: ha tuningboltost kérdezel úgyis a tisztító szettet ajánlja, mert ultrás vizet nem árul!:-)
wd40?te miről beszélsz?Huh?Huh?Huh?Huh?,,
szted így kell tisztítani  a sportbetéteket???
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #998 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 11:42:00 »

wd40?te miről beszélsz?Huh?Huh?Huh?Huh?,,
szted így kell tisztítani  a sportbetéteket???
"Végül WD40!"=ezzel olajozni!!!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #999 Dátum: 2005.05.09 hétfő, 12:39:00 »

"Végül WD40!"=ezzel olajozni!!!
hátnemtom...
nekem green betétem lesz és green szettet fogok hozzá venni...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 ... 476   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.099 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.