Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.06 hétfő, 01:06:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 255 256 257 258 259 260 261 [262] 263 264 265 266 267 268 269 ... 476   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5745692 alkalommal)
0 Felhasználó és 58 vendég van a témában
Dexter
Vendég
« Új hozzászólás #13050 Dátum: 2010.08.28 szombat, 14:19:15 »

a motor attól működik.A test meg nem árt,elvégre az egész rá van csavarozva az ajtóra.

Annyi még a különbség a kábelkötegek között, hogy az első ajtóknál dupla gumicső van (Ghia-ból való).
Akkor lehet, hogy itt van elásva a kutya?
Érdekes módon a jobb elsőt meg mozgatja.
Naplózva
Dexter
Vendég
« Új hozzászólás #13051 Dátum: 2010.08.28 szombat, 15:08:06 »

Annyi még a különbség a kábelkötegek között, hogy az első ajtóknál dupla gumicső van (Ghia-ból való).
Akkor lehet, hogy itt van elásva a kutya?
Érdekes módon a jobb elsőt meg mozgatja.

Kiokomuláltam a dolgot. A dupla átvezetőgumi a ludas.
A felső gumi csak a hátsó ablakoké.
Tehát vagy létezik olyan kábelköteg ahol benne van a szimpla gumiba mind a 4 ablak vagy marad a padlóköteg csere aminek tuti nem állok neki.
Asszem egy darabig marad 2 ablakos a gép.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #13052 Dátum: 2010.08.28 szombat, 15:09:35 »

Kiokomuláltam a dolgot. A dupla átvezetőgumi a ludas.
A felső gumi csak a hátsó ablakoké.
Tehát vagy létezik olyan kábelköteg ahol benne van a szimpla gumiba mind a 4 ablak vagy marad a padlóköteg csere aminek tuti nem állok neki.
Asszem egy darabig marad 2 ablakos a gép.
szerintem meg simán elférne a kábelköteg mellett az a pár vezeték, ha az erősítőm kábelei elfértek alul
Naplózva
Kuk3sz
Vendég
« Új hozzászólás #13053 Dátum: 2010.08.28 szombat, 18:34:34 »

Hali!

Olyan problémába kérnék pici segítséget, hogy anno elpukkant a kormányművem, és egy bontottat sikerült beletenni, viszont amióta feltettem a 215-ös gumikat azóta néha van úgy, hogy ha jobbra tekerem a kormányt, megnyikkan a szervó, van, hogy beleremeg az egész kocsi. Valakinek hasonló tapasztalat?
Haldoklik a szervószivattyúm? Vagy ennyit bír a szélesebb gumival?
Köszi előre is.
Naplózva
Dexter
Vendég
« Új hozzászólás #13054 Dátum: 2010.08.28 szombat, 18:57:52 »

szerintem meg simán elférne a kábelköteg mellett az a pár vezeték, ha az erősítőm kábelei elfértek alul

Az is jó ötlet mert az csak 2 vezeték.
A tiltókábelezést kell még kitalálnom, hogy le lehessen tiltani a hátsókat.
Naplózva
h.begyo
Vendég
« Új hozzászólás #13055 Dátum: 2010.08.28 szombat, 19:35:04 »

Az is jó ötlet mert az csak 2 vezeték.
A tiltókábelezést kell még kitalálnom, hogy le lehessen tiltani a hátsókat.

Üdv!
Miért akarod letiltani? Úgyis a vezető oldali ajtóban vannak a kapcsolói, és ha hátra nem teszel külön kapcsolót, akkor csak te húzhatod le vagy fel. Gyerekek esetében ez is tökéletes, ha meg felnőttek ülnek hátul, legfeljebb megkérnek, hogy húzd le te az ablakot. Ez esetben még az sem fordulhat elő, hogy véletlenül elfelejted aktiválni a tiltást, hátul meg mindenki húzkodja az ablakokat le-fel. Csak egy ötlet volt részemről! wave
Naplózva
Dexter
Vendég
« Új hozzászólás #13056 Dátum: 2010.08.28 szombat, 22:14:49 »

Üdv!
Miért akarod letiltani? Úgyis a vezető oldali ajtóban vannak a kapcsolói, és ha hátra nem teszel külön kapcsolót, akkor csak te húzhatod le vagy fel. Gyerekek esetében ez is tökéletes, ha meg felnőttek ülnek hátul, legfeljebb megkérnek, hogy húzd le te az ablakot. Ez esetben még az sem fordulhat elő, hogy véletlenül elfelejted aktiválni a tiltást, hátul meg mindenki húzkodja az ablakokat le-fel. Csak egy ötlet volt részemről! wave

Nem rossz ötlet. Nem feltétlenül akarom letiltani, csak ha már ott a gombja és nem nagy macera akkor bekötném.
A kapcsolók megvannak hátra, azzal nincs baj. Majd ügyeskedek valamit és ha nagyon nem megy akkor marad tiltás nélkül.
Naplózva
h.begyo
Vendég
« Új hozzászólás #13057 Dátum: 2010.08.28 szombat, 22:43:55 »

Nem rossz ötlet. Nem feltétlenül akarom letiltani, csak ha már ott a gombja és nem nagy macera akkor bekötném.
A kapcsolók megvannak hátra, azzal nincs baj. Majd ügyeskedek valamit és ha nagyon nem megy akkor marad tiltás nélkül.

Ok, sok sikert, azért majd írd meg, mire jutottál!
Naplózva
Saci
Vendég
« Új hozzászólás #13058 Dátum: 2010.08.29 vasárnap, 21:24:17 »

Sziasztok!
Kérdésem az lenne, hogy találkoztatok már ilyen kapcsolóval? A jobb ablaké elromlott, szétszedtem és letört az egyik fele, így csak lefelé tudom nyomni az ablakot. Ha lenne valami infótok, hogy honnan szerezzek ilyet, megköszönném.

Naplózva
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #13059 Dátum: 2010.08.29 vasárnap, 21:45:07 »

Sziasztok!
Kérdésem az lenne, hogy találkoztatok már ilyen kapcsolóval? A jobb ablaké elromlott, szétszedtem és letört az egyik fele, így csak lefelé tudom nyomni az ablakot. Ha lenne valami infótok, hogy honnan szerezzek ilyet, megköszönném.

Ez valami utólagos cucc lehet, a gyári el.ablak nem ilyen. Talán VW-ben láttam iylet
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #13060 Dátum: 2010.08.29 vasárnap, 21:46:21 »

Ez valami utólagos cucc lehet, a gyári el.ablak nem ilyen. Talán VW-ben láttam iylet

Talán ez
http://metroman.unas.hu/en/spd/M000M3304-0148/Kapcsolokeszlet_elektromos_ablakemelohozFIAT_DUCA
vagy ez
http://metroman.unas.hu/en/spd/M000M00420009/Ablakemelo_kapcsolo_VW_keretes_D
 integet2
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
Saci
Vendég
« Új hozzászólás #13061 Dátum: 2010.08.29 vasárnap, 22:12:59 »


 worship
Naplózva
h.begyo
Vendég
« Új hozzászólás #13062 Dátum: 2010.08.30 hétfő, 01:52:13 »

Üdv Mondeosok!
Örömmel jelenthetem, sikeresen beszereltünk egy tolatóradart a kocsi hátuljába a mai napon (akarom mondani vasárnap). Viszonylag egyszerű volt, én több szivattyúra számítottam és kicsit tartottam is tőle, de hála Istennek, minden flottul ment. És még a hátsó lökőst se szedtem le! ijedt   Meg még aknám se volt!
A radar frankón működik (eddig még......). laugh
Naplózva
partygabesz
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


E-mail
« Új hozzászólás #13063 Dátum: 2010.08.30 hétfő, 09:14:35 »

Sziasztok !

A kérdésem a következő eladásra ajánlottak nekem egy Ford Mondeo " így csináld" javítási kézikönyvet 1995-ős a kép, kiadás dátuma alapján MKI. Namost nekem 1999-es MKII-esem van és érdekelne, hogy a különböző szerelési dolgok mennyire térnek el a két széria közt. ( a könyvet 1:10-ed áron kapnám meg )
Naplózva

Ford Mondeo Tunier 99' 1.8 TD Ghia
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #13064 Dátum: 2010.08.30 hétfő, 11:01:28 »

Sziasztok !

A kérdésem a következő eladásra ajánlottak nekem egy Ford Mondeo " így csináld" javítási kézikönyvet 1995-ős a kép, kiadás dátuma alapján MKI. Namost nekem 1999-es MKII-esem van és érdekelne, hogy a különböző szerelési dolgok mennyire térnek el a két széria közt. ( a könyvet 1:10-ed áron kapnám meg )
A futómű része gyakorlatilag ugyanaz,viszont az elektromos rendszer egy része,kipuf. rendszer egy része és a vákumrendszer más.A gyújtás-motorszabályozás nagyrészt ugyanaz,a többi cserélendő cuccok,olyajok,folyadékok cseréje is ugyanaz.
Naplózva
don80
Vendég
« Új hozzászólás #13065 Dátum: 2010.08.30 hétfő, 19:48:04 »

sziasztok!!az a gondom a v6-al hogy a levegöt csak az ablaktol küldi rám tehát semmilyen állásban  nem jönn a rácsokbol tötál semmi.csak hátulrol mármint az ablaktol.ez mitöl van?lecsuszott vmi csö?Huh?
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #13066 Dátum: 2010.08.30 hétfő, 19:56:24 »

sziasztok!!az a gondom a v6-al hogy a levegöt csak az ablaktol küldi rám tehát semmilyen állásban  nem jönn a rácsokbol tötál semmi.csak hátulrol mármint az ablaktol.ez mitöl van?lecsuszott vmi csö?Huh?
jaja.nézd meg a vákumcsövet a motortértől kezdve.Az alapjárati motornál levő elosztóból megy lefelé és a váltóbowden felett van bevezetve az utastérbe.Az utastérben az anyósoldal felől vedd le a középkonzol borítását,ott csatlakozik a fűtőboxra.Járó motor mellett húzd le a csövet.Ha nincs vákum akkor az előbb leírt résznél keress hibát.Ha van vákum,akkor már a kapcsoló,vákumlabdák lesznek a hunyók.Írnak itt valami zöld trutyiról,ami a kapcsolónál tömít.Keress vissza a hsz-ek között,hogy azzal mi volt a gubanc.
Naplózva
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #13067 Dátum: 2010.08.30 hétfő, 20:18:45 »

jaja.nézd meg a vákumcsövet a motortértől kezdve.Az alapjárati motornál levő elosztóból megy lefelé és a váltóbowden felett van bevezetve az utastérbe.Az utastérben az anyósoldal felől vedd le a középkonzol borítását,ott csatlakozik a fűtőboxra.Járó motor mellett húzd le a csövet.Ha nincs vákum akkor az előbb leírt résznél keress hibát.Ha van vákum,akkor már a kapcsoló,vákumlabdák lesznek a hunyók.Írnak itt valami zöld trutyiról,ami a kapcsolónál tömít.Keress vissza a hsz-ek között,hogy azzal mi volt a gubanc.

 eljen
Plusz még annyit, hogy azt, hogy az utastérbe jut-e vákuum meg tudja nézni úgy is, ha a kesztyűtartót kiveszi (anyós ülés felé kell húzni és kijön) és a fűtőmotor mellett vákuumcsövet lehúzza.. Ha sziszeg van, ha nem nincs. Így nem kell bontani.
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
h.begyo
Vendég
« Új hozzászólás #13068 Dátum: 2010.08.31 kedd, 13:03:29 »

Üdv Mondeosok!
Szerintetek miért raktak az autóba kormányszervóolaj-hűtőt? Képes annyira felmelegedni a rendszer, hogy annak külön hűtő kell? Csak azért kérdem, mert ereszt valahol, ideiglenesen kivettük és átkötöttük egy sima csővel, ami kb. fele olyan hosszú de az átmérője ugyanakkora. Amíg nem forrasztja meg szaki, addig így marad. Ha jól néztem, alumínium, hűtőgépeshez viszem forrasztásra. Másnak is volt ilyesmi gondja? Egyáltalán kell bele az a vacak? Így is kifogástalanul működik a szervó. A szerelő srác, akivel csináltuk, nagyot nézett és nem értette, miért tették bele. Szerinte hülyeség az egész és felesleges az a hűtő. nemtudom
Mi a véleményetek? integet2
Naplózva
Saci
Vendég
« Új hozzászólás #13069 Dátum: 2010.08.31 kedd, 13:19:02 »

Bocs! Mit is írtál, hol van az a Ford bontó Körmend alatt? (nem találom a hsz-t)
Naplózva
Saci
Vendég
« Új hozzászólás #13070 Dátum: 2010.08.31 kedd, 13:24:57 »

Majdnem bűnbe estem!  angel
Ajánltak az autómért pénzt és kicsit elgondolkoztam rajta, de az érzések nem hagyták, hogy eladjam.
Annyi minden fűz ehhez a géphez, hogy nem ment.
Meg hát már ki van alakulva, hogy a csomagtartóba melyik hangszer, hova megy, hogy beférjen minden... és befér. finom
Bocs, csak ezt meg kellett osztanom valamiért.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #13071 Dátum: 2010.08.31 kedd, 13:44:07 »

Üdv Mondeosok!
Szerintetek miért raktak az autóba kormányszervóolaj-hűtőt? Képes annyira felmelegedni a rendszer, hogy annak külön hűtő kell? Csak azért kérdem, mert ereszt valahol, ideiglenesen kivettük és átkötöttük egy sima csővel, ami kb. fele olyan hosszú de az átmérője ugyanakkora. Amíg nem forrasztja meg szaki, addig így marad. Ha jól néztem, alumínium, hűtőgépeshez viszem forrasztásra. Másnak is volt ilyesmi gondja? Egyáltalán kell bele az a vacak? Így is kifogástalanul működik a szervó. A szerelő srác, akivel csináltuk, nagyot nézett és nem értette, miért tették bele. Szerinte hülyeség az egész és felesleges az a hűtő. nemtudom
Mi a véleményetek? integet2

Itthonra nem olyan szükséges, de pl. kicsit délen nem árt.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #13072 Dátum: 2010.08.31 kedd, 16:04:12 »

Üdv Mondeosok!
Szerintetek miért raktak az autóba kormányszervóolaj-hűtőt? Képes annyira felmelegedni a rendszer, hogy annak külön hűtő kell? Csak azért kérdem, mert ereszt valahol, ideiglenesen kivettük és átkötöttük egy sima csővel, ami kb. fele olyan hosszú de az átmérője ugyanakkora. Amíg nem forrasztja meg szaki, addig így marad. Ha jól néztem, alumínium, hűtőgépeshez viszem forrasztásra. Másnak is volt ilyesmi gondja? Egyáltalán kell bele az a vacak? Így is kifogástalanul működik a szervó. A szerelő srác, akivel csináltuk, nagyot nézett és nem értette, miért tették bele. Szerinte hülyeség az egész és felesleges az a hűtő. nemtudom
Mi a véleményetek? integet2
mert valaki úgy gondolta a mérnökéknél,hogy kell bele... vigyor3 Valószínűleg valamilyen hosszútávú tesztnél túlmelegedett és beletették.
« Utoljára szerkesztve: 2010.08.31 kedd, 16:05:58 írta misi107 » Naplózva
voto
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 549


AKINEKSZERENCSÉJESINCS 0036705007081

vototomi@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #13073 Dátum: 2010.08.31 kedd, 17:02:38 »

Bocs! Mit is írtál, hol van az a Ford bontó Körmend alatt? (nem találom a hsz-t)

http://www.kormendplaza.hu/htbonto/
Naplózva

'97/12 1.8 TD BOSCH adagoló Romos kasztni faxa motor....
'07/09 2,2 TDCI Transit családi csapatszállító...
mcsaba
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148



E-mail
« Új hozzászólás #13074 Dátum: 2010.08.31 kedd, 19:57:09 »

Majdnem bűnbe estem!  angel
Ajánltak az autómért pénzt és kicsit elgondolkoztam rajta, de az érzések nem hagyták, hogy eladjam.
Annyi minden fűz ehhez a géphez, hogy nem ment.
Meg hát már ki van alakulva, hogy a csomagtartóba melyik hangszer, hova megy, hogy beférjen minden... és befér. finom
Bocs, csak ezt meg kellett osztanom valamiért.

Milyen hangszer(ek)? Min játszol? Mondjuk egy komplett dobszerkó is beleférne, úgyhogy szinte mindegy, min játszol... wave
Naplózva

2000-es 5 ajtós gyönyörű 1.8 GLX...imádom...
Saci
Vendég
« Új hozzászólás #13075 Dátum: 2010.08.31 kedd, 20:35:23 »

Milyen hangszer(ek)? Min játszol? Mondjuk egy komplett dobszerkó is beleférne, úgyhogy szinte mindegy, min játszol... wave

Lazán! Smiley
Dobokat egymásba kell csúsztatni és ennyi! Gitár + erősítő 2 db, egy billentyű + állványok!
Naplózva
Saci
Vendég
« Új hozzászólás #13076 Dátum: 2010.09.01 szerda, 00:03:19 »


 worship
Naplózva
Saci
Vendég
« Új hozzászólás #13077 Dátum: 2010.09.01 szerda, 00:05:57 »

Milyen hangszer(ek)? Min játszol? Mondjuk egy komplett dobszerkó is beleférne, úgyhogy szinte mindegy, min játszol... wave

Ja! Egyébként gitározom.  integet2
Naplózva
mcsaba
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148



E-mail
« Új hozzászólás #13078 Dátum: 2010.09.01 szerda, 14:41:35 »

Ja! Egyébként gitározom.  integet2

Én doboltam... wave
Naplózva

2000-es 5 ajtós gyönyörű 1.8 GLX...imádom...
Novy
Vendég
« Új hozzászólás #13079 Dátum: 2010.09.01 szerda, 14:46:23 »

Én trombitán, majd klarinéton játszottam, nem alapítunk egy zenekart?  eplus2
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #13080 Dátum: 2010.09.02 csütörtök, 07:56:06 »

A MÁv Szimfónikusok mintájára lehetnétek
Mondeo Szimfónikusok
vagy
Mondeo Szimpatikusok (hogy egy klasszikust idézzek)
vagy Szimpatikus MOndeosok
 nyes
üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
Fekusz
Vendég
« Új hozzászólás #13081 Dátum: 2010.09.02 csütörtök, 08:38:02 »

A MÁv Szimfónikusok mintájára lehetnétek
Mondeo Szimfónikusok
vagy
Mondeo Szimpatikusok (hogy egy klasszikust idézzek)
vagy Szimpatikus MOndeosok
 nyes
üdv

Szívesen csatlakoznék én is! Én V6-on játszom! eplus2
Naplózva
Fekusz
Vendég
« Új hozzászólás #13082 Dátum: 2010.09.02 csütörtök, 08:40:46 »

Üdv Mondeosok!
Szerintetek miért raktak az autóba kormányszervóolaj-hűtőt? Képes annyira felmelegedni a rendszer, hogy annak külön hűtő kell? Csak azért kérdem, mert ereszt valahol, ideiglenesen kivettük és átkötöttük egy sima csővel, ami kb. fele olyan hosszú de az átmérője ugyanakkora. Amíg nem forrasztja meg szaki, addig így marad. Ha jól néztem, alumínium, hűtőgépeshez viszem forrasztásra. Másnak is volt ilyesmi gondja? Egyáltalán kell bele az a vacak? Így is kifogástalanul működik a szervó. A szerelő srác, akivel csináltuk, nagyot nézett és nem értette, miért tették bele. Szerinte hülyeség az egész és felesleges az a hűtő. nemtudom
Mi a véleményetek? integet2

Hali!
 Én is csak nemrég tudtam meg, hogy létezik ilyen, amikor elkezdett eltűnni a szervóolajam. Gondoltam, csak szivárog egy öreg cső, vagy elengedett egy bilincs, aztán a szerelő mutatta, hogy hol a hiba. Az új 25 ezer volt. szomoru1 Azóta nincs gond.
« Utoljára szerkesztve: 2010.09.02 csütörtök, 15:00:28 írta Fekusz » Naplózva
h.begyo
Vendég
« Új hozzászólás #13083 Dátum: 2010.09.02 csütörtök, 15:12:11 »

Hali!
 Én is csak nemrég tudtam meg, hogy létezik ilyen, amikor elkezdett eltűnni a szervóolajam. Gondoltam, csak szivárog egy öreg cső, vagy elengedett egy bilincs, aztán a szerelő mutatta, hogy hol a hiba. Az új 25 ezer volt. szomoru1 Azóta nincs gond.

Asszem nekem marad a hegesztés (forrasztás), ennyi pénzt biztosan nem adok egy új olajhűtőért, az biztos. ijedt
Vagy nem is rakom vissza, marad így, ahogy van. Csak azt nem értem továbbra se, mi a rákosnyavajakórságnak rakták bele.  csodalk
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #13084 Dátum: 2010.09.02 csütörtök, 20:33:26 »

Szívesen csatlakoznék én is! Én V6-on játszom! eplus2
próbálok valami szép véhat videot összehozni,de nem megy-már ami a hangot illeti.Berakok a motortérbe egy mikrofont...
Naplózva
Saci
Vendég
« Új hozzászólás #13085 Dátum: 2010.09.02 csütörtök, 22:11:07 »

Én trombitán, majd klarinéton játszottam, nem alapítunk egy zenekart?  eplus2

Nem is rossz ötlet! Smiley
Csak mondeokról énekelnénk és írnánk a zenéket!  nyes
Naplózva
Saci
Vendég
« Új hozzászólás #13086 Dátum: 2010.09.02 csütörtök, 22:15:14 »

próbálok valami szép véhat videot összehozni,de nem megy-már ami a hangot illeti.Berakok a motortérbe egy mikrofont...
Motortérbe 2 miksi kell, egyik alul, másik a ventilátor közelébe. Aztán egy térmikrofon a kipufogótól nem messze.
Patent hang lesz!
Kell egy keverőpult és kész!  finom eljen taps
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #13087 Dátum: 2010.09.03 péntek, 06:59:47 »

Motortérbe 2 miksi kell, egyik alul, másik a ventilátor közelébe. Aztán egy térmikrofon a kipufogótól nem messze.
Patent hang lesz!
Kell egy keverőpult és kész!  finom eljen taps
hú vazze és mégis honnan?Én totál antizenész vagyok,pedig a családban sok a muzsikus én valahogy kimaradtam a szórásból.
Naplózva
Saci
Vendég
« Új hozzászólás #13088 Dátum: 2010.09.03 péntek, 15:19:18 »

hú vazze és mégis honnan?Én totál antizenész vagyok,pedig a családban sok a muzsikus én valahogy kimaradtam a szórásból.

Nem kell ehhez zenésznek lenni. Smiley
Megbeszélni egy hangtechnikussal. Valami művházban, vagy stúdióssal. Laptop rá van kötve a keverőre és már mehet is a V6 muzsika.
Gondolom nem kérnének sokat ezért, de ha Sárvár felé jársz és előre ledumáljuk, én megcsinálom Neked ingyen.  wave
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #13089 Dátum: 2010.09.03 péntek, 16:05:52 »

Nem kell ehhez zenésznek lenni. Smiley
Megbeszélni egy hangtechnikussal. Valami művházban, vagy stúdióssal. Laptop rá van kötve a keverőre és már mehet is a V6 muzsika.
Gondolom nem kérnének sokat ezért, de ha Sárvár felé jársz és előre ledumáljuk, én megcsinálom Neked ingyen.  wave
mostanában neeem....de majd kiokoskodok valamit.
Naplózva
mcsaba
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148



E-mail
« Új hozzászólás #13090 Dátum: 2010.09.03 péntek, 20:04:45 »

...ha már zene és gép...

http://www.youtube.com/watch?v=IY_QYlXFe9Q

 taps taps taps
Naplózva

2000-es 5 ajtós gyönyörű 1.8 GLX...imádom...
Saci
Vendég
« Új hozzászólás #13091 Dátum: 2010.09.04 szombat, 13:23:59 »

...ha már zene és gép...

http://www.youtube.com/watch?v=IY_QYlXFe9Q

 taps taps taps

 eplus2 taps eplus2
Naplózva
Saci
Vendég
« Új hozzászólás #13092 Dátum: 2010.09.04 szombat, 14:17:25 »

Lenne megint egy kérdésem! Smiley
Utólag szeretném beszerelni a hátsó fejtámlákat, mert gyárilag lemaradtak. Smiley
Hogyan kell, és honnan tudnám beszerezni a cuccokat hozzá, akár használtan is?
Előre is köszi!
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #13093 Dátum: 2010.09.04 szombat, 15:10:26 »

Lenne megint egy kérdésem! Smiley
Utólag szeretném beszerelni a hátsó fejtámlákat, mert gyárilag lemaradtak. Smiley
Hogyan kell, és honnan tudnám beszerezni a cuccokat hozzá, akár használtan is?
Előre is köszi!
háttámlát kell cserélni fejtámlásra
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Saci
Vendég
« Új hozzászólás #13094 Dátum: 2010.09.04 szombat, 20:38:49 »

háttámlát kell cserélni fejtámlásra
Én is gondoltam rá, csak pontosan olyan mintázatú és színű háttámlát nem találok a neten.
Végül is egyáltalán nem találok semmilyent sem.  Wink
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #13095 Dátum: 2010.09.04 szombat, 20:50:14 »

Lenne megint egy kérdésem! Smiley
Utólag szeretném beszerelni a hátsó fejtámlákat, mert gyárilag lemaradtak. Smiley
Hogyan kell, és honnan tudnám beszerezni a cuccokat hozzá, akár használtan is?
Előre is köszi!
Már ha kapsz csak úgy magában.Mert általában csak teljes szettben árulják (gondolom bontott is megteszi) Bár van itt elég bontandó autó,hátha meg tudsz egyezni valakivel.
Naplózva
h.begyo
Vendég
« Új hozzászólás #13096 Dátum: 2010.09.04 szombat, 21:56:11 »

Lenne megint egy kérdésem! Smiley
Utólag szeretném beszerelni a hátsó fejtámlákat, mert gyárilag lemaradtak. Smiley
Hogyan kell, és honnan tudnám beszerezni a cuccokat hozzá, akár használtan is?
Előre is köszi!

Üdv!
Szerintem is inkább bontóban nézz körül. Biztosan találsz előbb-utóbb olyan színű kárpitot, ami megfelel. És az ára sem mindegy. Gondolom, olcsóbb, mint az új.
Az sincs kizárva, hogy itt a fórumon rálelsz. wow1
Egyszerűbb megoldás a támlacsere, enélkül befúrkálni elég nagy cumi lehet. Bár még nem csináltam (az enyémben vannak...), csak gondolom, hogy nem egyszerű. Azért sok sikert! Wink
Naplózva
Saci
Vendég
« Új hozzászólás #13097 Dátum: 2010.09.04 szombat, 22:54:04 »

Üdv!
Szerintem is inkább bontóban nézz körül. Biztosan találsz előbb-utóbb olyan színű kárpitot, ami megfelel. És az ára sem mindegy. Gondolom, olcsóbb, mint az új.
Az sincs kizárva, hogy itt a fórumon rálelsz. wow1
Egyszerűbb megoldás a támlacsere, enélkül befúrkálni elég nagy cumi lehet. Bár még nem csináltam (az enyémben vannak...), csak gondolom, hogy nem egyszerű. Azért sok sikert! Wink

Majd körülnézek!
Köszönet mindenkinek!  integet2
Naplózva
reefer
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 95


E-mail
« Új hozzászólás #13098 Dátum: 2010.09.05 vasárnap, 14:43:27 »

nekem kombi van, sajna annak más a háttámlája, szívesn megszabadulnék tőlük:)
Naplózva

98. 1.8 Zetec kombi
Saci
Vendég
« Új hozzászólás #13099 Dátum: 2010.09.06 hétfő, 01:38:29 »

nekem kombi van, sajna annak más a háttámlája, szívesn megszabadulnék tőlük:)

És utólag nem lehet beleszerelni a fejtámlákat?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 255 256 257 258 259 260 261 [262] 263 264 265 266 267 268 269 ... 476   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.153 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.