Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.06 hétfő, 01:23:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 ... 476   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5745788 alkalommal)
0 Felhasználó és 62 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #1250 Dátum: 2005.07.19 kedd, 13:16:00 »

Mennyit bír a kuplung? vagyis 97es mondeo td. most 191ezernél tart. Szerintetek volt már kuplung cseréje? Én egy ezrest raktam bele, szokatlanul magasan fog, de semmi más gondom nincs vele...köszi a jótanácsokat!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1251 Dátum: 2005.07.19 kedd, 13:33:00 »

Mennyit bír a kuplung? vagyis 97es mondeo td. most 191ezernél tart. Szerintetek volt már kuplung cseréje? Én egy ezrest raktam bele, szokatlanul magasan fog, de semmi más gondom nincs vele...köszi a jótanácsokat!
Szerintem olyan 150e-t. De simán elmehet 200 ezret is. A próba - elég brutál - a következő: kézifék, berak 4-be, gáz, és kienged lassan a kuplung. Ha már kopott, simán forogni fog a motor, nem fullad le. Nálam így volt, csere lett a vége...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1252 Dátum: 2005.07.19 kedd, 23:14:00 »

régebben céges MKII -nél ha jól emléxem motor nyitotta a csomit, de mivel nem gyári riasztó volt benne csomi kulcsra nyilt vagy be kellett nyomni a csomizárat ha ajtók nem voltak bezárva akkor kinyilt. Járó motornál nem lehetett nyitni a csomit biztonságból.
Valahogy programozható is, hogyha a kulcs a helyén van, akkor mégis, vagy mégse legyen nyitható hátulról...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1253 Dátum: 2005.07.21 csütörtök, 13:20:00 »

Hát fiuk,lányok ezért imádok itt tagnak lenni!!
Köszönöm a segítő javaslatokat!!
Amint haza érek meglátom melyik válik be!!
Jut eszembe LOOK barátunk elárult minket és lecserélte a mondi1-esét egy uj Suzuki Swift-re!:(((
FUSIM MISI!
1 kérdés!!
Nem emlékszel,hogy hogyan is nyilt neked gomb nyomásra??
Arra gondolok,hogy hányszor kellett megnyomni vagy ilyenek?
Köszi Karesz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1254 Dátum: 2005.07.21 csütörtök, 13:26:00 »

Hát fiuk,lányok ezért imádok itt tagnak lenni!!
Köszönöm a segítő javaslatokat!!
Amint haza érek meglátom melyik válik be!!
Jut eszembe LOOK barátunk elárult minket és lecserélte a mondi1-esét egy uj Suzuki Swift-re!:(((
FUSIM MISI!
1 kérdés!!
Nem emlékszel,hogy hogyan is nyilt neked gomb nyomásra??
Arra gondolok,hogy hányszor kellett megnyomni vagy ilyenek?
Köszi Karesz
ve-karesz: távirányítón nem volt gombom, ha nyitva voltak ajtók és kulcs nem volt a kormányzárba akkor simán a csomi gombját megnyomtam kinyilt. Ha ajtók zárva akkor csomit a zárba dugott kulcs nyitott. Ha jól emléxem. Bedobtam pár napja az a linket, hogy lehet megcsinálni fülkéből kapcsólósra a nyitást elegánsan.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1255 Dátum: 2005.07.21 csütörtök, 13:49:00 »

HÁT MISIKÉM HISZED VAGY SEM,DE NEKEM NEM LEHET BENYOMNI A GOMBOT!!MÉG HA KULCS VAN BENNE AKKOR SE!!
HA ELFORDITOM AKKOR NYIKLLIK,HA LECSUKOM,MAGÁTOL ZÁRODIK!!
MÉG ÖT NAP ÉS OTTHON VAGYOK,MAJD MEGLÁTOM MITÉVŐ LEGYEK!!(JA AZ ENYÉM IS GLX,4 AJTOS)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1256 Dátum: 2005.07.21 csütörtök, 13:54:00 »

HÁT MISIKÉM HISZED VAGY SEM,DE NEKEM NEM LEHET BENYOMNI A GOMBOT!!MÉG HA KULCS VAN BENNE AKKOR SE!!
HA ELFORDITOM AKKOR NYIKLLIK,HA LECSUKOM,MAGÁTOL ZÁRODIK!!
MÉG ÖT NAP ÉS OTTHON VAGYOK,MAJD MEGLÁTOM MITÉVŐ LEGYEK!!(JA AZ ENYÉM IS GLX,4 AJTOS)
ve-karesz: akkor a tiedbe nem motoros a zár hanem sima mechanikus mint MKI nek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1257 Dátum: 2005.07.21 csütörtök, 14:13:00 »

Hát fiuk,lányok ezért imádok itt tagnak lenni!!
Köszönöm a segítő javaslatokat!!
Amint haza érek meglátom melyik válik be!!
Jut eszembe LOOK barátunk elárult minket és lecserélte a mondi1-esét egy uj Suzuki Swift-re!:(((
FUSIM MISI!
1 kérdés!!
Nem emlékszel,hogy hogyan is nyilt neked gomb nyomásra??
Arra gondolok,hogy hányszor kellett megnyomni vagy ilyenek?
Köszi Karesz
Look?? Biztos megunta, hogy nem talál rá neki tecccő alufelnit, a szlift meg gyárilag májer 8-) kár, pedig ő szerezte a motorhtetőburkomat :-( asszem ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1258 Dátum: 2005.07.21 csütörtök, 14:53:00 »

HÁT MISIKÉM HISZED VAGY SEM,DE NEKEM NEM LEHET BENYOMNI A GOMBOT!!MÉG HA KULCS VAN BENNE AKKOR SE!!
HA ELFORDITOM AKKOR NYIKLLIK,HA LECSUKOM,MAGÁTOL ZÁRODIK!!
MÉG ÖT NAP ÉS OTTHON VAGYOK,MAJD MEGLÁTOM MITÉVŐ LEGYEK!!(JA AZ ENYÉM IS GLX,4 AJTOS)
Az enyém benyomós, de úgy emlékszem, akkor is nyit, ha kulcs van a gyustáskapcsolóban. Viszont ilyenkor nem nyit a távirányító, csak a "mechanikus" módszer célravezető.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1259 Dátum: 2005.07.21 csütörtök, 14:54:00 »

Az enyém benyomós, de úgy emlékszem, akkor is nyit, ha kulcs van a gyustáskapcsolóban. Viszont ilyenkor nem nyit a távirányító, csak a "mechanikus" módszer célravezető.
gyustáskapcsolóban = gyújtáskapcsolóban
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1260 Dátum: 2005.07.22 péntek, 10:50:00 »

napu!
Hát azt még eggyütt vettem Lookkal!!Neki nem volt jo,mer elcseszte az alapjáratát!
Amúgy tényleg csak a legmagasabb felszereltségü suzura volt hajlando lecserélni a mondit!
Én majd január,február környékén szeretnék egy mondIII-ast!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1261 Dátum: 2005.07.22 péntek, 12:07:00 »

Fusim!
 
Na elhoztad a lámpicskót?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1262 Dátum: 2005.07.22 péntek, 12:25:00 »

napu!
Hát azt még eggyütt vettem Lookkal!!Neki nem volt jo,mer elcseszte az alapjáratát!
Amúgy tényleg csak a legmagasabb felszereltségü suzura volt hajlando lecserélni a mondit!
Én majd január,február környékén szeretnék egy mondIII-ast!
A baj az, hogy hajlandó volt!!!! 8-(
De hogyisvanez a zalapjárattal? A felső, motorháztetőburkolat cseszte el???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1263 Dátum: 2005.07.22 péntek, 15:02:00 »

Hi!
Megtörve ezt a péntek délutáni punnyadást jelentem, ma a pirosnál kiszálltam és megnéztem, hogy működik a csomagtartózár.
Úgy van, ahogy emlékeztem: járó motornál benyomva a gombot nyitható, de a távirányítóra nem reagál.  
Tanítható-e, hogy gombbal se lehessen nyitni, ha jár a motor?
10telettel
ms02
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1264 Dátum: 2005.07.22 péntek, 15:43:00 »

ms02, neked milyen van? Az én MKII-ben nem lehet nyitni amíg a kulcs nincs 0-ban, és marhára bosszant időnként...
 
üdv, schawo
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1265 Dátum: 2005.07.22 péntek, 16:05:00 »

2000 augusztusi MKII, 1.8 GLX
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1266 Dátum: 2005.07.22 péntek, 17:04:00 »

Ez felettébb érdekes, az enyém 1996-os Ghia. De tudtommal ez nem Ghia felszereltség függő.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1267 Dátum: 2005.07.22 péntek, 17:18:00 »

Ez felettébb érdekes, az enyém 1996-os Ghia. De tudtommal ez nem Ghia felszereltség függő.
Állítólag valahogy tanítható.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1268 Dátum: 2005.07.22 péntek, 17:46:00 »

Mikortól lehet távirányítós kulcsról is nyitni a csomit? NEkem a 98ason még nem lehet pedig a kulcs távirányítós már..olyasféle,h a kulcson van egy kis piroslámpa is ami ég ha nyomom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1269 Dátum: 2005.07.22 péntek, 17:57:00 »

A csomagtartó-távirányítós  kulcsnak 3 gombja van. Mellesleg rádiós, nem infrás.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1270 Dátum: 2005.07.22 péntek, 19:43:00 »

Hello srácok, mit jelent a "style,, a II-s mondim oldalán? Feltehetően gyári,mert több autón is láttam már. A csomi zárról annyit, hogy gyárilag, járó motornál, zárt ajtóknál, és nem 0 állású kulcsnál nem nyit. ja! a kombi, a többit nemtom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1271 Dátum: 2005.07.22 péntek, 20:10:00 »

Hali!
 
Egy felszereltséfi szint, a GLX-nél kicsit magasabb, a Ghia-nál alacsonyabb. Az enyém is Style.
 
Üdv!
felszereltségi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1272 Dátum: 2005.07.22 péntek, 20:10:00 »

Hello srácok, mit jelent a "style,, a II-s mondim oldalán? Feltehetően gyári,mert több autón is láttam már. A csomi zárról annyit, hogy gyárilag, járó motornál, zárt ajtóknál, és nem 0 állású kulcsnál nem nyit. ja! a kombi, a többit nemtom.
Hali!
 
Egy felszereltséfi szint, a GLX-nél kicsit magasabb, a Ghia-nál alacsonyabb. Az enyém is Style.
 
Üdv!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1273 Dátum: 2005.07.22 péntek, 20:20:00 »

Nem ennél a style felszereltségnél van ezüstre fújva a felső műszerfalbetét? Ami a Ghianál "fa" a GLXnél pedig fekete..
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1274 Dátum: 2005.07.22 péntek, 20:27:00 »

Hali!
 
Egy felszereltséfi szint, a GLX-nél kicsit magasabb, a Ghia-nál alacsonyabb. Az enyém is Style.
 
Üdv!
Szervó, milyen évjárat a tiéd? Utas ülés alatt van-e tartó rekesz ?(fiók) ülésfűtésed van? Nekem ez hiányzik, TESCOst vettem de az nem jött be, ajándék lett belőle. most tülkön ülök, mert várom az autószerelő hívását. mára ígérték  a kocsit, 3 hét után.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1275 Dátum: 2005.07.22 péntek, 20:29:00 »

felszereltségi
negatív, de szerintem már lekapartam volna.  Fekete, ezüstre nem is emléxem belűlről.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1276 Dátum: 2005.07.22 péntek, 20:31:00 »

Fusim!
 
Na elhoztad a lámpicskót?
LogoutX: melyik lámpicskót, vót szó jópár limpicskuról Smiley Mikiegérképernyőért ma vótam ez nem lámpás de világít, Ködlámpák vannak ebayen vettem, Lexus lámpáim eladás alatt - Marky veszi meg 27. én azokat lejuttattam lakhelyére, Shadow szerzett órát, vettem 20 ledet a héten 5mmest meg 10 3mmest ellenállásokat hozzá kéket, van lábtérvilágítás meg kilincs világítás foglalatom azokat be kell építeni. Újpesten 2* lemaradtam az emberről, szembe álltam a zebrán amikó bezárta a bótot és elviharzott 17:00 előtt nem bírtam odaérni Sad Hátsó lábtérvilágítás kész van - cikk az oldalon. Amit keresek ghia hátsó ülés fölötti lámpás.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1277 Dátum: 2005.07.22 péntek, 20:33:00 »

felszereltségi
Kedves razsa, az előző üzit neked írtam, ezüstöt még nem láttam. lehet jól néz ki
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1278 Dátum: 2005.07.22 péntek, 20:47:00 »

Én már láttam,nem olyan rossz,de ha jól tudom a Style felszereltség Svájcból származik..nem?Mo.on nem lehetett kapni sztem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1279 Dátum: 2005.07.22 péntek, 21:01:00 »

Szervó, milyen évjárat a tiéd? Utas ülés alatt van-e tartó rekesz ?(fiók) ülésfűtésed van? Nekem ez hiányzik, TESCOst vettem de az nem jött be, ajándék lett belőle. most tülkön ülök, mert várom az autószerelő hívását. mára ígérték  a kocsit, 3 hét után.
Zetyi!
 
Kicsit összekavartad az üziket. De értjük!
Nem, ezüst betétet nem láttam még Style-on. Szervó??? Van persze, de az mindben van... '97-es évjárat. Nekem 6000-es rádióm van, és az anyós ülés alatt CD-tár van. Ülésfűtésem nekem sincs, viszont van szélvédőfűtésem. És a kárpitok olyan kékes-lilás színűek, amit csak Style-okban láttam.
 
És igen, ez svejci sajátosság lehet, az enyém is Svájcból való.  
 
Üdv!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1280 Dátum: 2005.07.22 péntek, 21:17:00 »

Akkor nem tudom,h milyen felszereltség amin ezüst az a felső műanyag.Pedig ilyet eddig 3at láttam és mind3ban volt szélvédő fűtés+hátul spoiler.Lehet,h vmi Sport felszereltség.Ja és kivétel nélkül 99' vagy az utániak voltak.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1281 Dátum: 2005.07.22 péntek, 21:21:00 »

LogoutX: melyik lámpicskót, vót szó jópár limpicskuról Smiley Mikiegérképernyőért ma vótam ez nem lámpás de világít, Ködlámpák vannak ebayen vettem, Lexus lámpáim eladás alatt - Marky veszi meg 27. én azokat lejuttattam lakhelyére, Shadow szerzett órát, vettem 20 ledet a héten 5mmest meg 10 3mmest ellenállásokat hozzá kéket, van lábtérvilágítás meg kilincs világítás foglalatom azokat be kell építeni. Újpesten 2* lemaradtam az emberről, szembe álltam a zebrán amikó bezárta a bótot és elviharzott 17:00 előtt nem bírtam odaérni Sad Hátsó lábtérvilágítás kész van - cikk az oldalon. Amit keresek ghia hátsó ülés fölötti lámpás.
én pedig fed. computert olcsón keresek.Ebay-en volt először 15euróért,aztán valaki felnyomta 60ig:/
Bár az sem rossz mert újonnan 120e Ft.Szóval ha vki tud ilyen üa.computert szóljon légyszi.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1282 Dátum: 2005.07.22 péntek, 21:25:00 »

Én már láttam,nem olyan rossz,de ha jól tudom a Style felszereltség Svájcból származik..nem?Mo.on nem lehetett kapni sztem.
razsa,
 
így van.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1283 Dátum: 2005.07.24 vasárnap, 02:22:00 »

Én már láttam,nem olyan rossz,de ha jól tudom a Style felszereltség Svájcból származik..nem?Mo.on nem lehetett kapni sztem.
Mienk is Style, és ő is onnan van!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1284 Dátum: 2005.07.24 vasárnap, 02:24:00 »

LogoutX: melyik lámpicskót, vót szó jópár limpicskuról Smiley Mikiegérképernyőért ma vótam ez nem lámpás de világít, Ködlámpák vannak ebayen vettem, Lexus lámpáim eladás alatt - Marky veszi meg 27. én azokat lejuttattam lakhelyére, Shadow szerzett órát, vettem 20 ledet a héten 5mmest meg 10 3mmest ellenállásokat hozzá kéket, van lábtérvilágítás meg kilincs világítás foglalatom azokat be kell építeni. Újpesten 2* lemaradtam az emberről, szembe álltam a zebrán amikó bezárta a bótot és elviharzott 17:00 előtt nem bírtam odaérni Sad Hátsó lábtérvilágítás kész van - cikk az oldalon. Amit keresek ghia hátsó ülés fölötti lámpás.
Fusim!
 
Térképolvasósra gondoltam. Ghia hátsóülés fölötti? oda akarom tenni a mostani elsőt, de nem tudtam, h ott gyárilag is létezik. Nincs képed véletlenül gyári megoldásról?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1285 Dátum: 2005.07.24 vasárnap, 12:29:00 »

Zetyi!
 
Kicsit összekavartad az üziket. De értjük!
Nem, ezüst betétet nem láttam még Style-on. Szervó??? Van persze, de az mindben van... '97-es évjárat. Nekem 6000-es rádióm van, és az anyós ülés alatt CD-tár van. Ülésfűtésem nekem sincs, viszont van szélvédőfűtésem. És a kárpitok olyan kékes-lilás színűek, amit csak Style-okban láttam.
 
És igen, ez svejci sajátosság lehet, az enyém is Svájcból való.  
 
Üdv!
trombonist!
 
Ha jól tudom Style-okat magyarországon nem forgalmaztak, ezért is magasabb az itthoni áruk, mert elég ritkák.
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1286 Dátum: 2005.07.24 vasárnap, 13:00:00 »

Fusim!
 
Térképolvasósra gondoltam. Ghia hátsóülés fölötti? oda akarom tenni a mostani elsőt, de nem tudtam, h ott gyárilag is létezik. Nincs képed véletlenül gyári megoldásról?

Ime
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1287 Dátum: 2005.07.24 vasárnap, 14:54:00 »

trombonist!
 
Ha jól tudom Style-okat magyarországon nem forgalmaztak, ezért is magasabb az itthoni áruk, mert elég ritkák.
 
Üdv: Álmos
Hello!
 
Az jól jönne most, hogy el akarom adni! Az enyém is Style. Csak "sajnos" V6, ami nem olyan keresett, mint a kisebbek. Pedig jól megy, ahhoz képest keveset fogyaszt, stb...  
Na mindegy, holnap körbetelefonálok egy csomó kereskedést, hátha normális áron felvásárolják valahol.  
 
OFF? Nektek hogy megy az eladás? Van már érdeklődő? ON
 
Üdv!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1288 Dátum: 2005.07.24 vasárnap, 15:20:00 »

Hello!
 
Az jól jönne most, hogy el akarom adni! Az enyém is Style. Csak "sajnos" V6, ami nem olyan keresett, mint a kisebbek. Pedig jól megy, ahhoz képest keveset fogyaszt, stb...  
Na mindegy, holnap körbetelefonálok egy csomó kereskedést, hátha normális áron felvásárolják valahol.  
 
OFF? Nektek hogy megy az eladás? Van már érdeklődő? ON
 
Üdv!
Hali!
 
Sajnos nincs még vevő:((
De tényleg sokkal magasabbak az áraik de a v6-ok tényleg nem túl keresettek. ha fölmész a mobile 24-re ott találsz 98-as Style kombit 2m fölött valamivel.
Sok sikert a telefonálgatáshoz.Smiley
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1289 Dátum: 2005.07.24 vasárnap, 19:56:00 »


Ime
Misi!
Kösz a képet.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1290 Dátum: 2005.07.24 vasárnap, 20:55:00 »

Misi!
Kösz a képet.
Nehéz dolog, ilyet keríteni, ebay-en vettem ma 2T, ha megjön 1iket elpasszolom teszveszen keresztül, ha valakinek köll jelzem ha feltettem.
Térképolvasós lámpást is átengedem, ha valakinek kell újpesten megbusiniselheti.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1291 Dátum: 2005.07.25 hétfő, 00:07:00 »

Nehéz dolog, ilyet keríteni, ebay-en vettem ma 2T, ha megjön 1iket elpasszolom teszveszen keresztül, ha valakinek köll jelzem ha feltettem.
Térképolvasós lámpást is átengedem, ha valakinek kell újpesten megbusiniselheti.
Mármint a hátsó ghiást árulnád? Mennyire tartod?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1292 Dátum: 2005.07.25 hétfő, 00:10:00 »

Mármint a hátsó ghiást árulnád? Mennyire tartod?
Még meg sem érkezett, holnap adja fel az emberem angliába az meg sziget 1.5hét minimum mire itt lesz  Smiley Felteszem teszveszre 1000Ft indulóval lehet rá licitálni. Persze csak ha már itt van kezembe.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1293 Dátum: 2005.07.25 hétfő, 02:08:00 »

Sziasztok! Most készülök Mondeot venni és szeretnék segitséget kérni, hogy mire figyeljek különösen! Ez egy 2000es évjárat 1.8TD kombi. Állítólag full.os de nem GHIA. Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!!! Laci
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1294 Dátum: 2005.07.25 hétfő, 08:08:00 »

Sziasztok!
Első nyarát tölti nálam a 99-es Mondeo. Első klímás autóm, így nincs viszonyítási alapom, mennyire kéne hűtsön. Fújja a hideget, de ha rásüt a nap az ablakokra, nem fázom.
Honnan tudom, hogy elég jól hűt vagy kell javítani / tölteni? Gondolom a klímás mindeképp rámbeszélne valamennyi munkát :-))
Üdv
Gábor
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1295 Dátum: 2005.07.25 hétfő, 08:33:00 »

Sziasztok!
Első nyarát tölti nálam a 99-es Mondeo. Első klímás autóm, így nincs viszonyítási alapom, mennyire kéne hűtsön. Fújja a hideget, de ha rásüt a nap az ablakokra, nem fázom.
Honnan tudom, hogy elég jól hűt vagy kell javítani / tölteni? Gondolom a klímás mindeképp rámbeszélne valamennyi munkát :-))
Üdv
Gábor
Indítsd be a klímát,és a befúvott hideg levegő útjába,közvetlenül a  szellőzőrácshoz tegyél oda egy hőmérőt.Nekem a digitális nem vált be,sima higanyszálasat használj.Ha 8-9 fokot mutat/egy kis idő elteltével/akkor minden oké.Ha többet,akkor baj lehet.Üdv.Zsoel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1296 Dátum: 2005.07.25 hétfő, 09:27:00 »

Hi,
Milyen az MKII-ben az utas ülés alatti rekesz?  
Lehet-e ilyet utólag is beszerezni?  
Köszi
ms02
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1297 Dátum: 2005.07.25 hétfő, 13:19:00 »

Hi,
Milyen az MKII-ben az utas ülés alatti rekesz?  
Lehet-e ilyet utólag is beszerezni?  
Köszi
ms02
Hali ms02!
 
Biztos be lehet szerezni. Mi most játszottunk el vele mert került egy cdtár az autóba és nem volt benne ez a kis tartórekesz (gyártottunk 1-et). Az eredeti popszegecselve van és elég körülményes a beszerelése mert az ülést ki kell szedni hozzá. De azért sokk sikert.
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1298 Dátum: 2005.07.25 hétfő, 13:23:00 »

Hali ms02!
 
Biztos be lehet szerezni. Mi most játszottunk el vele mert került egy cdtár az autóba és nem volt benne ez a kis tartórekesz (gyártottunk 1-et). Az eredeti popszegecselve van és elég körülményes a beszerelése mert az ülést ki kell szedni hozzá. De azért sokk sikert.
 
Üdv: Álmos
Álmos,
egyáltalán hogy néz ki ez a rekesz? Csak egy kis doboz szerüség? Nem ragaszkodom feltétlenül az eredetihez, sőt. Ha lehet barkácsolni, hozzá, akkor azzal is megelékszem:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1299 Dátum: 2005.07.25 hétfő, 13:37:00 »

Álmos,
egyáltalán hogy néz ki ez a rekesz? Csak egy kis doboz szerüség? Nem ragaszkodom feltétlenül az eredetihez, sőt. Ha lehet barkácsolni, hozzá, akkor azzal is megelékszem:)
ms02!
 
A mienk barkácsolt és 2 lemezből áll ami tartja a cd tárat.
Neked is CD-tárhoz kell?? Vagy csak úgy mint normális fiók?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 ... 476   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.07 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.