Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.06 hétfő, 01:26:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 286 287 288 289 290 291 292 [293] 294 295 296 297 298 299 300 ... 476   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5745801 alkalommal)
0 Felhasználó és 63 vendég van a témában
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14600 Dátum: 2011.07.01 péntek, 10:36:21 »

Ez pontosan így van! Én mindíg is lenéztem azokat az embereket akik jobb kormányos autóval járnak mert az azt jelenti hogy nem engedhetnek meg maguknak egy ilyen autót és nem egyenes úton járnak csak menőzni és vagánykodni akarnak! Az ilyen emberek meg is érdemlik a büntetést és ezt mindenféle rosszindulat nélkül állítom! Nem is beszélve arról hogy a jobb kormányos autókat én balesetveszélyesnek tartom az itthoni forgalomban!

Mellesleg.... lenézel?Huh? mire fel?Huh? KI VAGY TE? hogy bárkit is lenézz azért mert teszem azt jobb kormányos autóval jár.....

tegyük félre azt, hogy jelenleg hogy áll a mondeom....

vegyük a jeep-et, az tiszta volt....


tehát: adott valaki, aki kint élt X évet, és kint is szerezte meg a jogsit, és meg is szokta a jobbkormányos autót....

adott emberünk haza jön angliából teljesen mindegy milyen okokkal, és lévén, hogy únión belül vagyunk, miért is adná el az autót....

amúgy jár az illető angliába X okból, tegyük fel ott van cége... tehát nem okoz gondot tisztán tartani...

kérdezem én, mire fel nézed TE le azt aki jobbkormányost vezet?Huh??

nem a mi hibánk apafej, hogy ebben a telib..szott országban ilyen elborult autóárak vannak.....

de TE a saját pénztárcád ellensége vagy, a szíved joga.... én nem.....

megtehetném, hogy elmenjek és vegyek egy mk3-at magyar papírokkal..... miért nem teszem? 2 okból... mert nem tetszik az mk3 és mert undorítónak tartom az itthoni árakat.....

ja és plussz egy ok.... megszoktam a jobbkormányt....
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14601 Dátum: 2011.07.01 péntek, 10:54:34 »

Azért ez nem fekete-fehér, mert sokan legálisan használnak jobbkormányos autót, amivel nincs baj.

Itthon egyébként tényleg érdekes jobbkormányosat vezetni, főleg az előzés ciki. taps

jó, látom ezzel nem fogunk a személyes találkozóig várni....

leírom:

volt egy grand cherokeem amit imádtam szerettem, viszont el kellett adni, mert úgy hozta az élet... ez a mai napig szívfájdalmam, viszont az akkor induló cégem mára hála istennek sikeres, tehát megérte.
vettünk ideiglenesen egy Renault Laguna-t, ami szintén jobbkormányos volt, itthon lett megvéve, tudtam, hogy ideiglenes lesz, ezért nem is igazán foglalkoztam vele, hogy papírozzam....
Eladó sorba került, és a drága jó Fortuna ki..szott velem, elszakadt a vezérműszíj, és szétvert mindent amit "kell"

így motorhibásan 80e ft-ért sikerült eladnom...

kölcsön kaptunk egy magyar autót, ám mivel a cimborám kiment kínába 3 hónapra, így az autót vissza kellett adni....

feleségem veszélyeztetett terhesen otthon, kellett egy kocsi... mindegy, hogy mi 4 kereke legyen, és lehetőleg megbízható....

Volt Ford előtte, így tudtam, hogy a megbízhatósággal nem lesz gond...

Őszinte leszek veletek, a mondeo is ideiglenesnek indult.... Grand Cherokee-t fogok venni, pont.

Találtam 1 kombit, amin még érvényesek voltak a papírok 180ért, és ezt 150ért

elindultam a kombiért, de félúton felhívtak, hogy ne menjek, mert akkor nekik nem lesz kocsijuk, és mégsem eladó.....

maradt ez...

ez egy export-os autó... mondom jó ez, úgyis ideiglenesen kell pár hónapra....

aztán beleszerettem, elkezdtem költeni rá, most meg úgy vagyok vele, hogy veszek egy másikat amit majd tisztán tartok, ezzel meg lesz valami, max átépítem gyorsulgatni, akkor úgyis utánfutón közlekedik....

miért nem rendszámozom le ezt? jöhetne a kérdés.... azért, mert angliába csak trailer-en mehetne el, az meg pont ugyan annyi, mintha hoznék egy másikat.....

Nyár végéig pedig már kihúzza így.....

nem megyek vele úgy mint egy állat, figyelmesen vezetek, nem baleset veszélyesen.

A rendőrök, sőt a vámosok is szoktak rutinellenőrzésre megállítani, és eddig nem volt gond.....

2 hónapot már kihúzok....

És Kedves SPANNER, megtehetném, hogy itthon vegyek, de nem teszem, mert:

1. nem vagyok a saját pénzem ellensége
2. undorítónak tartom a regadót
3. megszoktam a jobbkormányt
4. tervezzük az angliába való visszaköltözést, és akkor mi a f..szt kezdek egy balkormányos mondeo-val?Huh??? mert ha én kitalálom, hogy megyünk, akkor ott nincs
    2-3 hónap míg eladjuk a kocsit stb.... akkor megyünk.....


Szóval persze a TE dolgod, hogy miről mi a véleményed, jogod van hozzá, csak a nagy magyar előítéleteddel előbb gondolkozz, kit miért nézel le, mert lehet egyszer belefutsz egy jobbkormányos autósba, aki kilóra megvesz...





Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14602 Dátum: 2011.07.01 péntek, 11:05:08 »


megtehetném, hogy elmenjek és vegyek egy mk3-at magyar papírokkal..... miért nem teszem? 2 okból... mert nem tetszik az mk3 és mert undorítónak tartom az itthoni árakat.....

ja és plussz egy ok.... megszoktam a jobbkormányt....

Na látod meg is válaszoltad a saját kérdéseidet! És azt is nagyon szépen kifejtetted hogy miért kell lenéznem az ilyen embereket! Ne érts félre nincs veled semmi bajom de nem tudom megérteni hogy ha valaki megteheti hogy vegyen egy jó autót akkor az miért sóherkodik és trükközik? És aki meg nem teheti meg az miért?
És hogy válaszoljak is neked reagálnék pár felvetésedre mert ismerem azokat az embereket akik külföldön dolgoztak évekig és egy mondat jellemző rájuk: itthon sem jó nekik és kinnt sem jó nekik! Emiatt megértem és elfogadom az álláspontodat a témával kapcsolatban! Na akkor nézzük! "Adott ember hazajön" ha hazajött akkor kinnt nem volt neki jó mert hazajött! Hazajött de itthon sem jó már neki mert van összahasonlítási alapja idézlek: "elborult autóárak vannak" hát nincsenek elborult autóárak csak nem kell jobb országokéhoz hasonlítani őket mert az nem jogos! A regadó sem jogos és pont emiatt bontottam szét a másik autómat de ez van ezt kell szeretni! A vezetésről pedig csak annyit hogy nekem megvan a jogsim mindenre ami létezik és gurul ezért tudom hogy vannak olyan forgalmi helyzetek amikor a jobb kormányos autó balesetveszélyes! Azzal viszont maximálisan egyetértek hogy a sofőr a lényeg és nem az autó de azt ne felejtsd el hogy az autó mindíg hatással van a sofőrre és viszont ezért vesz mindenki olyan autót amilyet! Engem pl csakis az exták érdekelnek semmi más ezért vettem olyat amilyet! Te egy erős sportos autót akarsz én ezt is megértem és elfogadom de ha nagyrészt kinnt vagy akkor ennek az egész témának nincs értelme ha pedig itthon is sok időt töltesz akkor miért jössz a kinti dolgokkal? Vannak emberek akik ki akarnak tűnni az átlagból de egy jobb kormányos autót én nem tartok pozitívumnak ellenben ha ideállítasz egy bármilyen autóval amit helyreraktál vagy csináltál rajta valamit és attól jobb lett akkor máris minden tiszteletem a tiéd! Ezért is nem szeretem az olyan jampikat sem akik vesznek egy megcsinált autót és azzal menőznek pedig nem isövék az érdem! Remélem azzal azért te is egyetértesz hogy egy autó valamennyire tükrözi a gazdáját is! Na most aztán jó hosszút írtam elnézést mindenkitől!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14603 Dátum: 2011.07.01 péntek, 11:20:08 »

jó, látom ezzel nem fogunk a személyes találkozóig várni....

Na látod ez így mindjárt más!
Igaz előbb megírtam a hsz-t minthogy a tiédet elolvastam de azért passzolt a téma!
A lényeg hogy az autó tükrözi a gazdáját ezért akarsz te inkább jobb kormányostmert ki akarsz menni és ott is akarsz maradni! Nincs is ezzel semmi baj ha megteheted akkor tedd meg de azt is értsd meg hogy mi itt magyar emberek vagyunk magyar autóval és magyar jövővel ezért nem értettük eddig az álláspontodat! Sajnos a tapasztalat eddig azt mutatta hogy magyar ember magyarországon jobb kormányossal nem népszerű és mint itt a kolléga is beírta az imént voltak problémák minden téren ezekkel az autókkal illetve a gazdájukkal! MK2 Kriszt sokan ismerik mert ő a jobb kormányos Mondeók hivatalos márkaképviselete errefelé és én is majdnem hoztam tőle autót de sajnos ő nem fórumozik pedig ez testreszabott téma lenne neki és sok infóval is tudna szolgálni nekünk! Szerintem nem érdemes tovább rágódnunk a témán de azért érdekes volt olvasni az általad leírtakat mert legalább egy kis színt vittél a fórum életébe ami jó dolog! Remélem nem sértettelek meg semmivel mert nem állt szándékomban de magyar ember magyar utakon magyar autóval járjon és ne jobbkormányossal ez az én álláspontom de azért a te helyzetedet is megértem és elfogadom!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14604 Dátum: 2011.07.01 péntek, 11:32:35 »

Na látod meg is válaszoltad a saját kérdéseidet! És azt is nagyon szépen kifejtetted hogy miért kell lenéznem az ilyen embereket! Ne érts félre nincs veled semmi bajom de nem tudom megérteni hogy ha valaki megteheti hogy vegyen egy jó autót akkor az miért sóherkodik és trükközik? És aki meg nem teheti meg az miért?
És hogy válaszoljak is neked reagálnék pár felvetésedre mert ismerem azokat az embereket akik külföldön dolgoztak évekig és egy mondat jellemző rájuk: itthon sem jó nekik és kinnt sem jó nekik! Emiatt megértem és elfogadom az álláspontodat a témával kapcsolatban! Na akkor nézzük! "Adott ember hazajön" ha hazajött akkor kinnt nem volt neki jó mert hazajött! Hazajött de itthon sem jó már neki mert van összahasonlítási alapja idézlek: "elborult autóárak vannak" hát nincsenek elborult autóárak csak nem kell jobb országokéhoz hasonlítani őket mert az nem jogos! A regadó sem jogos és pont emiatt bontottam szét a másik autómat de ez van ezt kell szeretni! A vezetésről pedig csak annyit hogy nekem megvan a jogsim mindenre ami létezik és gurul ezért tudom hogy vannak olyan forgalmi helyzetek amikor a jobb kormányos autó balesetveszélyes! Azzal viszont maximálisan egyetértek hogy a sofőr a lényeg és nem az autó de azt ne felejtsd el hogy az autó mindíg hatással van a sofőrre és viszont ezért vesz mindenki olyan autót amilyet! Engem pl csakis az exták érdekelnek semmi más ezért vettem olyat amilyet! Te egy erős sportos autót akarsz én ezt is megértem és elfogadom de ha nagyrészt kinnt vagy akkor ennek az egész témának nincs értelme ha pedig itthon is sok időt töltesz akkor miért jössz a kinti dolgokkal? Vannak emberek akik ki akarnak tűnni az átlagból de egy jobb kormányos autót én nem tartok pozitívumnak ellenben ha ideállítasz egy bármilyen autóval amit helyreraktál vagy csináltál rajta valamit és attól jobb lett akkor máris minden tiszteletem a tiéd! Ezért is nem szeretem az olyan jampikat sem akik vesznek egy megcsinált autót és azzal menőznek pedig nem isövék az érdem! Remélem azzal azért te is egyetértesz hogy egy autó valamennyire tükrözi a gazdáját is! Na most aztán jó hosszút írtam elnézést mindenkitől!


Látod mennyivel másabb, amikor így leírod, és nem csak annyit mondasz, hogy "lenézem azokat akik jobbkormányossal járnak" Huh???

Az ilyen emberrel szívesen vitázom, mert vannak észérveid!

elfogadom, és igazad van abban, hogy az lenne a normális, ha az ember magyarországon, magyar autóval közlekedik. tény. elfogadom
DE
ha van lehetőségem, egy kiskaput kihasználni, és ezzel olcsóbban megvenni ugyanazt, akkor miért ne?

nem mondtam soha,hogy az én felfogásom, hozzáállásom a normális, de ez van Smiley

Nem ismersz és beskatulyázol a többi kint dolgozó magyar közé! Kérlek ne tedd!!!!

Én nem azért jöttem haza mert kint nem volt jó! Kint nekem nagyon is jó volt! Az akkor még menyaszonyommal ketten laktunk egy kertes házban, nem úgy mint az átlag, olyan környéken, ahol a kinti átlag magyar akikről Te is beszélsz nem engedheti meg. havi 2000 font-os albérlettel

dolgoztam egy nagyon jó cégnek.

2 autó, jó ház, jó lét.... minden kosher gondolhatnánk.... egy valami hiányzott.... egy gyerek.....

kint akárhogy "dolgoztunk" rajta nem sikerült... kint az orvos nem foglalkozik veled, csak ha legalább 2 évig próbálkoztál.... a magán orvost meg még ebből a fasza fizetésből sem tudtuk finanszírozni....

Tehát, kint feladva mindent, hazaköltöztünk, és eljártunk itt magándokihoz.

van egy 5 hónapos gyönyörű kisfiunk!

jó volt kint??? K..vára jó volt!
Megérte mindezt feladni egy gyerekért?  IGEN MEG!

miért csinálom úgy ahogy? mert feleslegesen kidobott pénznek tartom ha megtehtem olcsóbban....

szerinted a sok szlovák rendszámos usa benzintemető tulaja nem tehetné meg, hogy kifizesse a regadót? de.... de ott kedvezőbbek a feltételek....



Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14605 Dátum: 2011.07.01 péntek, 11:44:29 »


Látod mennyivel másabb, amikor így leírod, és nem csak annyit mondasz, hogy "lenézem azokat akik jobbkormányossal járnak" Huh???

Azért fogalmazok így röviden tömören mert ez az igazság és nem szoktam kifejteni bővebben a véleményemet és az álláspontomat mert ez itt nem cset! Régen erre voltak a nagy és minitalik de mára már csak pár helyen van ez így az egész országban! Most is csak azért írtam ilyen hosszan hogy pörögjön kicsit a topik de este ki is törlöm majd a hsz-eimet mert egyrészt offolunk másrészt a sok csillagból a végén még szt hiszik hogy értek is a témához!  hehe
Viszont szomorúan olvastam hogy te jól éltél kinnt és az szomorít el hogy ha mindenki aki az átlag felett áll picivel is bármiben az kimegy mert ott jól él (márpedig te ilyen lehetsz) akkor itthon csak az átlag és az az alattiak maradnak és akkor milyen jövő vát itt ránk ha senki sem viszi előre az országot és a fejlődést!  hehe
Márpedig aki kimegy és jól él az jó valamiben és az ottani jólétet és fejlődést támogatja és így szegény magyarország nem jut semmire! Ezért bár megértelek és egyetértek veled de valahol haragszom is rád hogy lelépsz!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14606 Dátum: 2011.07.01 péntek, 11:59:13 »

Nézd, ez is egy jogos felvetés.

Én azért megyek vissza majd, ha úgy alakul, mert azt gondolom, hogy a kisfiamnak jobb jövője lesz ott! Hiába adhatok meg neki mindent itt is, a morál más....

Én (nagyképűséget félretéve) jól élek itthon is! Van egy jól működő vállalkozásom, melyet az abszolút nullából építettem fel, a feleségem főállású anyaként van itthon, és itthonról dolgozom.

Ez tök jó.... A gondom akkor kezdődik amikor kimegyek az utcára.... amikor kimész, és a folyamatos negativitás van, a kivagyiság, a hátbadöfés. a neked miért van nekem miért nincs....

vagyok 25 éves, kimegyek a tesco-ba, és egy nagybevásárlást tartok, tele a kosár. a gyereknek játékok, kaja, pia, egy két ruhanemű, minden féle... púpos a kosár. és néz rám néhány ember mint a véres rongyra, hogy én ugyan mi a f..szért tehetem meg..... 

ezzel van a bajom itthon....

azt szoktam mondani, hogy szép hely ez a magyarország, csak ez a sok hülye ne lenne benne...

csak hogy egy kicsit megismerj:

olyan családból származom, ahol megtehette volna apám, hogy alám tol egy autót, de nem tette... dolgozz meg érte....

SEMMI nem hullott az ölembe, mindenemért megdolgozom! És igenis haraggal tölt el, amikor nekem kéne szarul éreznem magam, hogy egy kicsit jobban megy....

Ezért akarok innen elmenni.....

Nem azért van jobbkormányos autóm, mert ki akarok tűnni.... akar a franc...

ha magyar rendszámos lenne, is megpróbálnék jobbosból magyart csinálni, mert egész egyszerűen ezt szoktam meg, ez a kényelmes, ez esik kézre....

De igazad van, ne offoljunk.

ha gondolod, személyesen nagyon szívesen folytatom ezt a beszélgetést Veled.

záró akkord.... Ha addig míg a másik kocsit megveszem, belefutok, és erről leveszik a rendszámot, azért nem fogok sírni rajta, mert tudom, hogy "i had it coming"
akki a zavarosban jár, az csalánba léphet.... szokta nagypapám mondani Smiley
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #14607 Dátum: 2011.07.01 péntek, 12:17:39 »

Off topic, vagy chat, innentől törölve lesz aki folytatja.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14608 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 20:10:05 »

OFF
úgy esett, hogy ma Ceglédre mentünk babakocsiért, és útközben belefutottam több rutinellenőrzésbe is... mindenhol "minden rendben volt" (ebbe ne is menjünk bele)

viszont mindenhol megmondta a rendőr, hogy hamarosan nem lesz ilyen jó kedvem, mert szopatni fognak kőkeményen (jófej nem? Cheesy )

Szóval elgondolkoztam hogyan is tovább... és mindenképp a magyar rendszám lesz a nyerő....

ON

ezek közül melyik a legreálisabb?Huh???

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_ghia-4862816

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_ghia_nem_angol-4889075 (ennél mondjuk helyből leb..nám a leírásért Cheesy )

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_ghia-4398880

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_ghia-4627130


Köszi!

greg
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14609 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 20:24:27 »

OFF
úgy esett, hogy ma Ceglédre mentünk babakocsiért, és útközben belefutottam több rutinellenőrzésbe is... mindenhol "minden rendben volt" (ebbe ne is menjünk bele)

viszont mindenhol megmondta a rendőr, hogy hamarosan nem lesz ilyen jó kedvem, mert ***atni fognak kőkeményen (jófej nem? Cheesy )

Szóval elgondolkoztam hogyan is tovább... és mindenképp a magyar rendszám lesz a nyerő....

ON

ezek közül melyik a legreálisabb?Huh???

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_ghia-4862816

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_ghia_nem_angol-4889075 (ennél mondjuk helyből leb..nám a leírásért Cheesy )

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_ghia-4398880

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_ghia-4627130


Köszi!

greg


Mindegyikben vannak hiányosságok de én a harmadikat választanám bár az első sem olyan nagyon rossz viszont a negyedik az nem Ghia hanem csak egy mezei fapados!  wave
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #14610 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 20:31:58 »


Mindegyikben vannak hiányosságok de én a harmadikat választanám bár az első sem olyan nagyon rossz viszont a negyedik az nem Ghia hanem csak egy mezei fapados!  wave
te,a harmadikat felejtsd el.Egy tapló paraszt árulja...Az első jónak tűnik,a csonti car meg csonti car...
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14611 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 20:32:57 »

te,a harmadikat felejtsd el.Egy tapló paraszt árulja...Az első jónak tűnik,a csonti car meg csonti car...

az első amiatt tetszene, hogy az enyém is ezüst, és így sok minden jó lehet donornak....
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #14612 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 20:45:56 »

az első amiatt tetszene, hogy az enyém is ezüst, és így sok minden jó lehet donornak....

A Csonti Car féle felejtős, az a legalja. A 3. tulaja nem százas, az is felejtős. Marad az első és az utolsó. Az utolsó a legjobb állapotú képek alapján, de a donorság miatt a szürke lesz a nyerő. integet2
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14613 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 21:15:00 »

te,a harmadikat felejtsd el.Egy tapló paraszt árulja...Az első jónak tűnik,a csonti car meg csonti car...

Én az autót nézem nem a gazdáját! Amúgy meg én is az vagyok mégsem kukás a verdám!  vigyor3
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
drof
Vendég
« Új hozzászólás #14614 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 21:21:19 »

Én az autót nézem nem a gazdáját! Amúgy meg én is az vagyok mégsem kukás a verdám!  vigyor3

Amilyen a gazda, olyan az autója. wave
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14615 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 21:29:03 »

Amilyen a gazda, olyan az autója. wave

Ebben van valami! Nem véletlenül kellett két villanyoszlopot is kicserélni az eonosoknak!  vigyor3
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #14616 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 21:47:14 »

Ebben van valami! Nem véletlenül kellett két villanyoszlopot is kicserélni az eonosoknak!  vigyor3
egyet se kellett... nyes
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14617 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 22:41:31 »

egyet se kellett... nyes

Majd mutatok képeket!  szomoru1
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14618 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 22:48:45 »

Jó igazándiból az egymás oltogatásának nincs értelme....

SPANNER: abban egyet értek, a többiekkel, hogy ha buflák az illető akkor úgysem veszem meg tőle....


köszönöm mindenkinek, aki válaszolt.

Arra voltam kíváncsi, hogy az áraik reálisak e.

Nem akartam az egymás oltogatását, és parazsat szítani.....
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14619 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 22:53:23 »

Jó igazándiból az egymás oltogatásának nincs értelme....

SPANNER: abban egyet értek, a többiekkel, hogy ha buflák az illető akkor úgysem veszem meg tőle....


köszönöm mindenkinek, aki válaszolt.

Arra voltam kíváncsi, hogy az áraik reálisak e.

Nem akartam az egymás oltogatását, és parazsat szítani.....

No problem!  vigyor3
Ha valaki egy bunkó paraszt attól még jól bánhat a nőjével és az autójával ezt tapasztalatból mondom! Illetve írom!  wave
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14620 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 23:34:03 »

No problem!  vigyor3
Ha valaki egy bunkó paraszt attól még jól bánhat a nőjével és az autójával ezt tapasztalatból mondom! Illetve írom!  wave

ez így van.... de ha egy üzlet nem szimpatikus, nem vásárolok ott, kisétálok.... ha valaki nem szimpatikus, nem üzletelek vele.... én meg ezt írom tapasztalatból....

képes vagyok kisétálni egy üzletből csak mert nem köszönt vissza az eladó... vagy eltelt az a "bűvös" pár perc nézelődés, és még nem kérdezte meg senki, hogy segíthet e..... ez van... aki nem szimpatikus azzal nem üzletelek...
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14621 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 23:43:06 »

ez így van.... de ha egy üzlet nem szimpatikus, nem vásárolok ott, kisétálok.... ha valaki nem szimpatikus, nem üzletelek vele.... én meg ezt írom tapasztalatból....

képes vagyok kisétálni egy üzletből csak mert nem köszönt vissza az eladó... vagy eltelt az a "bűvös" pár perc nézelődés, és még nem kérdezte meg senki, hogy segíthet e..... ez van... aki nem szimpatikus azzal nem üzletelek...

Én ezt a hozzáállást is megértem de nálam az üzlet és az érzelmek az két külön dolog!
Ha megéri nekem akkor áll az üzlet ha nem akkor felejtős és a körítés csak rizsa meg púder és arra nem adunk!  wave
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14622 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 23:43:41 »

lévén. hogy abszolút zéró tapasztalattal rendelkezem magyar autó vásárlás témában...

adott egy ár, mondjuk kialkudtam 450-re egy autót, mik azok a költségek amik még jönnek?(és légyszi ne csak megnevezést, kb összeget is)

tudom, hogy ez nektek egyértelmű, nekem nem. sosem vettem itthon autót..... kint meg nincs semmi ilyesmi..... :S

köszi!
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14623 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 23:48:21 »

bunkótól azért nem vásárolunk semmit, nem hogy autót, mert van annyira egoista, hogy úgy gondolja, minden az ő segge luka körül forog és az ő kényelmét szolgálja. ebből fakadóan lexar mindent és mindenkit maga körül. na ebből következik, hogy semminek nem jó gazdája csak kiszipojoz mindent...namármost egy ilyen lomot minek vegyen nyűgnek az ember a nyakába?
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14624 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 23:50:38 »

lévén. hogy abszolút zéró tapasztalattal rendelkezem magyar autó vásárlás témában...

adott egy ár, mondjuk kialkudtam 450-re egy autót, mik azok a költségek amik még jönnek?(és légyszi ne csak megnevezést, kb összeget is)

tudom, hogy ez nektek egyértelmű, nekem nem. sosem vettem itthon autót..... kint meg nincs semmi ilyesmi..... :S

köszi!
misi éppen tegnap írta le a járulékos költségeit az adás-vételnek. persze erre jönnek a kötelező szerviz költségei, meg a többi, ami nem kötelező, de szükséges...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14625 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 23:52:18 »

misi éppen tegnap írta le a járulékos költségeit az adás-vételnek. persze erre jönnek a kötelező szerviz költségei, meg a többi, ami nem kötelező, de szükséges...

de hova írta le?Huh?
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14626 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 23:55:23 »

lévén. hogy abszolút zéró tapasztalattal rendelkezem magyar autó vásárlás témában...

adott egy ár, mondjuk kialkudtam 450-re egy autót, mik azok a költségek amik még jönnek?(és légyszi ne csak megnevezést, kb összeget is)

tudom, hogy ez nektek egyértelmű, nekem nem. sosem vettem itthon autót..... kint meg nincs semmi ilyesmi..... :S

köszi!

Parancsolj:

http://www.proviti.hu/gepjarmu-atirasi-tudnivalok.html
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14627 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 23:59:23 »

bunkótól azért nem vásárolunk semmit, nem hogy autót, mert van annyira egoista, hogy úgy gondolja, minden az ő ***e luka körül forog és az ő kényelmét szolgálja. ebből fakadóan lexar mindent és mindenkit maga körül. na ebből következik, hogy semminek nem jó gazdája csak kiszipojoz mindent...namármost egy ilyen lomot minek vegyen nyűgnek az ember a nyakába?

Hibás az eszmefuttatásod mert az ilyen emberek akármilyenek is de jól élnek ergo jó cuccaik vannak ezért érdemes tőlük vásárolni mert mindenhez hülék és ha valami nem úgy műxik vagy nem tetszik nekik akkor inkább elpasszolják!
Bár azzal is tisztában vagyok hogy az átlagemberek inkább elkerülik ezt a típust és nem üzletelnek velük!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14628 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:03:07 »

de hova írta le?Huh?
http://mondeo.hu/index.php?topic=3.msg566749#msg566749
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14629 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:05:57 »

Hibás az eszmefuttatásod mert az ilyen emberek akármilyenek is de jól élnek ergo jó cuccaik vannak ezért érdemes tőlük vásárolni mert mindenhez hülék és ha valami nem úgy műxik vagy nem tetszik nekik akkor inkább elpasszolják!
Bár azzal is tisztában vagyok hogy az átlagemberek inkább elkerülik ezt a típust és nem üzletelnek velük!
nem feltétlenül hibás, csak eddig én ezt tapasztaltam...többek között a pécsi vásárban...
jártam oda eleget.
az xr3-asom is onnan származott hehe
igaz eladva is pécsre lett. talán ismered is azt a kocsit.fep-es rendszámú sötét metál kék, fekete vászontetős.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14630 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:10:31 »

Hibás az eszmefuttatásod mert az ilyen emberek akármilyenek is de jól élnek ergo jó cuccaik vannak ezért érdemes tőlük vásárolni mert mindenhez hülék és ha valami nem úgy műxik vagy nem tetszik nekik akkor inkább elpasszolják!
Bár azzal is tisztában vagyok hogy az átlagemberek inkább elkerülik ezt a típust és nem üzletelnek velük!

akkor megint egy kis info rólam....

Szigetszentmiklóson nőttem fel... elég közelről ismerem a Disco Speed első tulaját... ilyen emberek közt nagyon sokat voltam....
és egy dolog amit megtanultam, megfigyeltem.... szarnak bele....

igen tele vannak jó cuccokkal, jól élnek... és leszarják, hogy mivel mi van..... éppen ezért nem vennék tőlük semmit! pláne nem autót....

feszegethetjük a témát reggelig.... semmi értelme...

Hidd el, hogy a véremben van az üzlet.... de mellette azt is tudom, hogy viszonylag jó ember ismerő is vagyok... és aki ellenszenves azzal tudom, hogy nem fogok tudni jó üzletet kötni.... mert valamiben nem fogunk megegyezni, és azzal időnket raboltuk..... feleslegesen meg nem b..szom el az időmet....
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14631 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:11:50 »

nem feltétlenül hibás, csak eddig én ezt tapasztaltam...többek között a pécsi vásárban...
jártam oda eleget.
az xr3-asom is onnan származott hehe
igaz eladva is pécsre lett. talán ismered is azt a kocsit.fep-es rendszámú sötét metál kék, fekete vászontetős.

Valami rémlik de már jó régről és mostanában nem is láttam ilyet errefelé de amit régen láttam az már az újabb kasznis volt!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14632 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:17:45 »


Hidd el, hogy a véremben van az üzlet.... de mellette azt is tudom, hogy viszonylag jó ember ismerő is vagyok... és aki ellenszenves azzal tudom, hogy nem fogok tudni jó üzletet kötni.... mert valamiben nem fogunk megegyezni, és azzal időnket raboltuk..... feleslegesen meg nem b..szom el az időmet....

Ez is teljesen jogos érvelés de én szeretek alkudozni mert már az elmék csatája és oda azért tudás is szükségeltetik persze akinek ez nincs meg az csak mond egy árat és vagy elfogadod vagy nem oszt jónapot! Akinek meg nincs meg hozzá a tudása az ne is alkudozzon mert ráfázik legyen az eladó vagy vevő! Ez a pálya így működik és ha már kiismerted az ellenfelet akkor nyert ügyed van pont mint a sportban!  nyes
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14633 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:18:25 »

tehát akkor azok alapján, amit misi leírt, kb +100-al kell számolni ami egyszeri, aztán a többi meg úgyis éves/féléves költség...

na akkor azt hiszem kezd kirajzolódni a dolog....

át kell szokjak a k..va balkormányra.....

bár az ideg ver, hogy az amiből a V6 ghia megvan itthon, annyiból kint st200-am lehetne.... de ma nagyon elgondolkoztam a magyar rendszám szükségességén... és ha arra még a regadó jön, akkor már nem éri meg....

ez kijön mondjuk 550-ből, plusz majd később optika, akkor is 700 mondjuk.... arra 700 csak a k..szott regadó....
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14634 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:21:28 »

tehát akkor azok alapján, amit misi leírt, kb +100-al kell számolni ami egyszeri, aztán a többi meg úgyis éves/féléves költség...

na akkor azt hiszem kezd kirajzolódni a dolog....

át kell szokjak a k..va balkormányra.....

bár az ideg ver, hogy az amiből a V6 ghia megvan itthon, annyiból kint st200-am lehetne.... de ma nagyon elgondolkoztam a magyar rendszám szükségességén... és ha arra még a regadó jön, akkor már nem éri meg....

ez kijön mondjuk 550-ből, plusz majd később optika, akkor is 700 mondjuk.... arra 700 csak a k..szott regadó....

Ha számokat akrsz akkor nekem 74-be volt az 1,4-es és 86-ba a 2.0-es verdám! Egy V6-ra reális a 100!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14635 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:22:32 »

Ez is teljesen jogos érvelés de én szeretek alkudozni mert már az elmék csatája és oda azért tudás is szükségeltetik persze akinek ez nincs meg az csak mond egy árat és vagy elfogadod vagy nem oszt jónapot! Akinek meg nincs meg hozzá a tudása az ne is alkudozzon mert ráfázik legyen az eladó vagy vevő! Ez a pálya így működik és ha már kiismerted az ellenfelet akkor nyert ügyed van pont mint a sportban!  nyes

megint elbeszélsz amellett amit mondok....

szeretek, tudok alkudni... DE akiről már messziről azt mondom, hogy nem akarok vele boltolni, azzal minek vesztegessem az időmet... keresek egy másikat, és veszek ott....

vannak üzletek ahol nincs alku... lásd a cégemben az új készülékek árai.... 90.000ft kell vagy nem... csókolom...

értem hogy mit mondasz.... az is rendben van.... nekem arra nincs időm....

ennyi....

sok esetben telefonon keresztül megmondom az emberről, hogy tudok e vagy sem majd boltolni vele....
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14636 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:23:22 »

Ha számokat akrsz akkor nekem 74-be volt az 1,4-es és 86-ba a 2.0-es verdám! Egy V6-ra reális a 100!

mármint az átírásról beszélünk ugye???
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14637 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:27:00 »

mármint az átírásról beszélünk ugye???

Cak-pak minden benne van ebben az árban ami ahhoz kell hogy tiéd legyen a verda!
Mondjuk van hogy ingyenes az eredetvizsga meg ilyenek de azt nagyon ki kell fogni és ha magánembertől veszed akkor felejtős!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #14638 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:30:27 »

Cak-pak minden benne van ebben az árban ami ahhoz kell hogy tiéd legyen a verda!
Mondjuk van hogy ingyenes az eredetvizsga meg ilyenek de azt nagyon ki kell fogni és ha magánembertől veszed akkor felejtős!
ha kialkudod, akkor nem Wink
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14639 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:31:35 »

ezek nagyon hasznos infók köszönöm....

na akkor végre majd SPANNER sem fog lenézni, mert a jobb kormányos utánfutón közlekedik   nyes nyes nyes
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14640 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:33:29 »

megint elbeszélsz amellett amit mondok....

szeretek, tudok alkudni... DE akiről már messziről azt mondom, hogy nem akarok vele boltolni, azzal minek vesztegessem az időmet... keresek egy másikat, és veszek ott....

vannak üzletek ahol nincs alku... lásd a cégemben az új készülékek árai.... 90.000ft kell vagy nem... csókolom...

értem hogy mit mondasz.... az is rendben van.... nekem arra nincs időm....

ennyi....

sok esetben telefonon keresztül megmondom az emberről, hogy tudok e vagy sem majd boltolni vele....

Te így üzletelsz mert megteheted!
Én viszont sajnos csak az átlag mezei bizniszmen kategóriába tartozom ezért nem játszhatok ilyen keményen mert nincs meg hozzá a kellő anyagi hátterem hogy sok üzletet elbukjak a hozzáállásom miatt!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14641 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:34:53 »

ezek nagyon hasznos infók köszönöm....

na akkor végre majd SPANNER sem fog lenézni, mert a jobb kormányos utánfutón közlekedik   nyes nyes nyes

Örülök hogy segíthettem a választásodat a szerény véleményemmel!  worship
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14642 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:35:46 »

Valami rémlik de már jó régről és mostanában nem is láttam ilyet errefelé de amit régen láttam az már az újabb kasznis volt!
ez bizony vagy 10 éve volt...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14643 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:35:57 »

Te így üzletelsz mert megteheted!
Én viszont sajnos csak az átlag mezei bizniszmen kategóriába tartozom ezért nem játszhatok ilyen keményen mert nincs meg hozzá a kellő anyagi hátterem hogy sok üzletet elbukjak a hozzáállásom miatt!

na látod, itt rontod el....

félre ne értsd, nem akarok az okoskodó "kölyök" lenni...

de miért fogod fel a létre nem jövő üzleteket bukásnak?Huh??

minden létre nem jött üzlet egy lehetőség, hogy jobbat csinálj....

nekem sincs akkora anyagi hátterem, hogy leszarhassam.... csak tudom, hogy egy rossz üzlet helyett inkább csinálok 2 jót....
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14644 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:37:26 »

ha kialkudod, akkor nem Wink

Ez is igaz!  vigyor3
De magánembernél elég nehéz ilyet kialkudni főleg ha jó áron adja a verdát!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #14645 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:38:42 »

Örülök hogy segíthettem a választásodat a szerény véleményemmel!  worship

őőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő........................ vigyor3 vigyor3 vigyor3 vigyor3

a mai Cegléd oda-vissza sokkal többet segített....

meg az, hogy egy benfentes akinek sem a nevét sem a pozicióját nem nevezhetem meg a BRFK-nál, "megsúgott" egy infot, amiről szintén kussolnom kell.... DE a lényeg az, hogy az sokat segített a döntésben..... Wink
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #14646 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:41:05 »

Ez is igaz!  vigyor3
De magánembernél elég nehéz ilyet kialkudni főleg ha jó áron adja a verdát!
ez is igaz, de ha tiszta a gép és kell neki a pénz, akkor előfordulhat, hogy belemegy...főleg, ha meglobogtatja neki az ember a bankó köteget... eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14647 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:42:17 »

na látod, itt rontod el....

félre ne értsd, nem akarok az okoskodó "kölyök" lenni...

de miért fogod fel a létre nem jövő üzleteket bukásnak?Huh??

minden létre nem jött üzlet egy lehetőség, hogy jobbat csinálj....

nekem sincs akkora anyagi hátterem, hogy le***hassam.... csak tudom, hogy egy rossz üzlet helyett inkább csinálok 2 jót....

Ebbe a témába inkább most itt ne menjünk bele mert egyrészt szétoffoljuk a topikot másrészt meg az eltérő életszemléletünk miatt úgysem jutnánk semmire!  nyes
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14648 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:44:08 »

őőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő........................ vigyor3 vigyor3 vigyor3 vigyor3

a mai Cegléd oda-vissza sokkal többet segített....

meg az, hogy egy benfentes akinek sem a nevét sem a pozicióját nem nevezhetem meg a BRFK-nál, "megsúgott" egy infot, amiről szintén kussolnom kell.... DE a lényeg az, hogy az sokat segített a döntésben..... Wink

Végülis csak a végeredmény ami igazán számít!  vigyor3
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #14649 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 00:47:17 »

ez is igaz, de ha tiszta a gép és kell neki a pénz, akkor előfordulhat, hogy belemegy...főleg, ha meglobogtatja neki az ember a bankó köteget... eplus2

A muszály és a pszihológia az megint két külön történet de aki keményen üzletel annál egyik sem jön be!
De amúgy most már tényleg téma off a részemről!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
Oldalak: 1 ... 286 287 288 289 290 291 292 [293] 294 295 296 297 298 299 300 ... 476   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.098 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.