Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.06 hétfő, 01:40:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 353 354 355 356 357 358 359 [360] 361 362 363 364 365 366 367 ... 476   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5745848 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #17950 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 05:28:42 »

Kedves fórumtárs!
Ez a második alkalom, hogy minden valós indok nélkül nekem támadsz. Nem hiszem, hogy bántó vagdalódzásra, gúnyolódásra okot vagy jogot adtam neked. Te sem vagy több, mint bárki más itt, sőt ahogy kezdem látni, igazából egy nagy senki vagy, aki abban éli ki magát, hogy az internet védelmében bunkózik ismeretlenekkel. Vagy ha gondolod, világosíts fel bennünket, aljanépet, hogy mi az a dolog, tett, ügy, amit te véghezvittél, ami téged például énfölém emel. Mindezt úgy, hogy nem tudod, én ki vagyok.
Szerintem itt senki nem tolerálja a trágárságot, arra ott vannak az egyéb fórumok az interneten. Bár szerintem te ott is regisztrálva vagy valami frappáns néven (pl. megaész, vagy okostódor), illetve több nicked is van biztos, mert az ilyen idióták gyakran kényszerülnek váltani, ha a normális emberek megelégelik a faszságát és elküldik a picsába. Jé én is tudok csúnyán beszélni. Akkor most már egyenlők vagyunk? Remélem, sosem leszek olyan emberekkel egyenlő, mint te.
Ennyit rólad. A billentyűzetemet is sajnálom, hogy miattad lekopott róla most 1 mikronnyi festék. Annyit sem érsz a szememben ezután.
Ha akarsz velem vitázni, állok elébe. Vagyok akkora senki, mint te. Várom kedves válaszod, te végtelen nagy paraszt.
UI.: gondolom, az "elvtárs" megszólítás azért bőszített fel, mert tényleg az voltál. Egy paraszt elvtárs. Tippelek: tsz-elnök voltál?
Kedves svega!

A hozzászólásod olvasása után tovább olvasva az alsó sorban, mi is van az autódban, azt érzékelem, jól tele van mindennel. Sajnos belőled egy kis tolerancia, humorérzék, és tisztelet az bezzeg hiányzik. Nem kellene ezt ennyire mellre szívni, és ilyen sértegető hangnemben válaszolni egy régi fórumosnak, aki azért tett már le jó néhány segítő javaslatot, útmutatást az olyan "kezdőknek", mint akár én, vagy Te. 36 éve van jogosítványom, vezetek rendesen, van autóm azóta folyamatosan, időnként cserélődve. Mégis újonc vagyok ezen a téren, hisz minden autó más, rengeteg idő kell, hogy az "újat" megismerd. Én is voltam ilyen sértődős korszakban, de rájöttem, túl reagáltam dolgokat, és átértékeltem a fórumhoz, fórumozókhoz való kapcsolatomat. Itt nem azért írunk néha olyat, hogy konkrétan megbántsunk valakit, hanem viccesnek tűnő dolgot írunk, amit más nem biztos, hogy viccesnek talál. De ettől még addig a hangnemig, ameddig Te elmentél, még nem sokan jutottak el. Olvasgatva az eddigi hozzászólásaidat, sok érdekes dolgot valósítottál meg, inkább arra koncentrálj, hogy ezeket, illetve ezek elkészítési módját, leírását oszd meg velünk, és akkor nem találkozol olyan "sértő" (számodra) szavakkal, amik esetleg csak viccesek, okítóak, de mindenképpen segítő szándék lakozik benne.
Tehát én, a "forrófejű" kérem, nyugodj le, gondold át, és dönts arról, beállsz a viccelődős fórumozók sorába, vagy máshol oszd az észt, tájékozatlanul.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #17951 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 05:37:05 »

Kedves fórumtárs!
Ez a második alkalom, hogy minden valós indok nélkül nekem támadsz. Nem hiszem, hogy bántó vagdalódzásra, gúnyolódásra okot vagy jogot adtam neked. Te sem vagy több, mint bárki más itt, sőt ahogy kezdem látni, igazából egy nagy senki vagy, aki abban éli ki magát, hogy az internet védelmében bunkózik ismeretlenekkel. Vagy ha gondolod, világosíts fel bennünket, aljanépet, hogy mi az a dolog, tett, ügy, amit te véghezvittél, ami téged például énfölém emel. Mindezt úgy, hogy nem tudod, én ki vagyok.
Szerintem itt senki nem tolerálja a trágárságot, arra ott vannak az egyéb fórumok az interneten. Bár szerintem te ott is regisztrálva vagy valami frappáns néven (pl. megaész, vagy okostódor), illetve több nicked is van biztos, mert az ilyen idióták gyakran kényszerülnek váltani, ha a normális emberek megelégelik a faszságát és elküldik a picsába. Jé én is tudok csúnyán beszélni. Akkor most már egyenlők vagyunk? Remélem, sosem leszek olyan emberekkel egyenlő, mint te.
Ennyit rólad. A billentyűzetemet is sajnálom, hogy miattad lekopott róla most 1 mikronnyi festék. Annyit sem érsz a szememben ezután.
Ha akarsz velem vitázni, állok elébe. Vagyok akkora senki, mint te. Várom kedves válaszod, te végtelen nagy paraszt.
UI.: gondolom, az "elvtárs" megszólítás azért bőszített fel, mert tényleg az voltál. Egy paraszt elvtárs. Tippelek: tsz-elnök voltál?
igen, sosem leszel velem egyenlő ...
nem szeretnék úgy lesüllyedni, mint te ...
amúgy KISZ-titkár voltam és ma is rendszeresen járok gyűlésekre, sőt, a pártkönyvemet is bekeretezve őrzöm

u.i.: internet védelme? muhahhaa ... és még hogy én nem ismerlek téged ...
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #17952 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 07:32:29 »

az utcán az elvtárs után 2 másodperccel már nem lenne mit mondani neki  hehe

a komcsikat utálod ennyire egyébként? megértem, a dédnagyapám földjét is azok "kommunizálták el", most gazdag lennék, ha maradt volna a családban akkora bírtok...  szomoru1
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #17953 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 07:36:20 »

a komcsikat utálod ennyire egyébként? megértem, a dédnagyapám földjét is azok "kommunizálták el", most gazdag lennék, ha maradt volna a családban akkora bírtok...  szomoru1
nem utálok én senkit (ha meg mégis, akkor az amúgy sem fórumtéma, egyrészt mert nem PC ( vigyor3), másrészt mert fórumszabályzat (bizonyos mértékig ..), de nem őriztünk együtt disznót és juhot, hogy ennyire jóban legyünk  hehe
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #17954 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 07:59:50 »

Vagy ha gondolod, világosíts fel bennünket, aljanépet, hogy mi az a dolog, tett, ügy, amit te véghezvittél, ami téged például énfölém emel. Mindezt úgy, hogy nem tudod, én ki vagyok.

Csak egyet? Mondjuk itthon maradt, itt dolgozik és itt nevel gyereket. Ez már bőven föléd emelte. hehe
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #17955 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 08:30:26 »

nah ez már kezd érdekes lenni... Smiley disszidálás? vagy hasonló?  email
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #17956 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 10:40:18 »

Csak egyet? Mondjuk itthon maradt, itt dolgozik és itt nevel gyereket. Ez már bőven föléd emelte. hehe

Nem ezen múlik, még ha nem is értesz egyet azzal, hogy van aki máshol próbál szerencsét.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #17957 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 10:45:23 »

Kedves svega!

A hozzászólásod olvasása után tovább olvasva az alsó sorban, mi is van az autódban, azt érzékelem, jól tele van mindennel. Sajnos belőled egy kis tolerancia, humorérzék, és tisztelet az bezzeg hiányzik. Nem kellene ezt ennyire mellre szívni, és ilyen sértegető hangnemben válaszolni egy régi fórumosnak, aki azért tett már le jó néhány segítő javaslatot, útmutatást az olyan "kezdőknek", mint akár én, vagy Te. 36 éve van jogosítványom, vezetek rendesen, van autóm azóta folyamatosan, időnként cserélődve. Mégis újonc vagyok ezen a téren, hisz minden autó más, rengeteg idő kell, hogy az "újat" megismerd. Én is voltam ilyen sértődős korszakban, de rájöttem, túl reagáltam dolgokat, és átértékeltem a fórumhoz, fórumozókhoz való kapcsolatomat. Itt nem azért írunk néha olyat, hogy konkrétan megbántsunk valakit, hanem viccesnek tűnő dolgot írunk, amit más nem biztos, hogy viccesnek talál. De ettől még addig a hangnemig, ameddig Te elmentél, még nem sokan jutottak el. Olvasgatva az eddigi hozzászólásaidat, sok érdekes dolgot valósítottál meg, inkább arra koncentrálj, hogy ezeket, illetve ezek elkészítési módját, leírását oszd meg velünk, és akkor nem találkozol olyan "sértő" (számodra) szavakkal, amik esetleg csak viccesek, okítóak, de mindenképpen segítő szándék lakozik benne.
Tehát én, a "forrófejű" kérem, nyugodj le, gondold át, és dönts arról, beállsz a viccelődős fórumozók sorába, vagy máshol oszd az észt, tájékozatlanul.


Egyszer te sértődsz meg, egyszer a másik, egyszer a harmadik szól be, egyszer meg a negyedik, és mindíg a másik kezdte.

Pl. László fórumtársal is tisztelettel beszél mindenki, tudjuk, hogy vele szemben is mit engedhetünk meg magunknak. Egymásról is tudnunk kéne annyit, hogy hol húzódik a tistesség és a tiszteletlenség határa.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Dadman
Vendég
off
« Új hozzászólás #17958 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 11:04:04 »

Na tessék, visszajött svega és bekövetkezett amit sejtettem és amiért az első beírásom született az ügyben.
Átment az egész személyeskedő megsértődős veszekedésbe, pedig pár sör mellett személyes találkozásnál biztos vagyok benne, hogy két perc alatt túl lettek volna az egészen, ezért is próbáltam már akkor elviccelni a hozzászólás végét.
De hogy megpróbáljam visszaterelni a totyikot a címéhez megfelelő mederbe, ( mint már többen azóta )
Naplózva
Dadman
Vendég
« Új hozzászólás #17959 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 11:05:18 »

Tehát azt mondjátok, hogy az MK2-be nagyobb nyomású a szervószivattyú?
És ha igen vajon az MK1 kormányműve elbírja-e ezt a nyomásnövekedést vagy csak az egészet egyben lehet cserélni?
Mondjuk nálam viszonylag gyengének tűnik a szervó, ha én szerzek egyet MK2-ből azt be tudom-e szerelni az enyémbe, természetesen olajhűtővel együtt? 
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #17960 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 11:12:17 »

Nem ezen múlik, még ha nem is értesz egyet azzal, hogy van aki máshol próbál szerencsét.

Ez a te véleményed. Maradjon is meg annak. Wink
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #17961 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 11:27:13 »

Tehát azt mondjátok, hogy az MK2-be nagyobb nyomású a szervószivattyú?
És ha igen vajon az MK1 kormányműve elbírja-e ezt a nyomásnövekedést vagy csak az egészet egyben lehet cserélni?
Mondjuk nálam viszonylag gyengének tűnik a szervó, ha én szerzek egyet MK2-ből azt be tudom-e szerelni az enyémbe, természetesen olajhűtővel együtt? 

Elvileg be. Nem csak a nyomása nagyobb hanem maga a szerkezet is. Tehát a rögzítőszerkezete is más. Pontosabbat nem tudok írni, mivel nekem cakli-pakli ment át minden, de hatalmas különbségeket nem találtam arra felé. Ha jól emlékszem más is épített már MK2-es szivattyot MK1-es motorba.
Megéri, mert nekem is igen gyenge volt a szervó, ET35-ös felnikkel már erősen kellett tekergetni. Ezzel, meg mint a vaj. Grin (a régihez képest)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
svega
Vendég
« Új hozzászólás #17962 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 12:03:45 »

Kedves "apád fasza" ellenfelem!

Ugye milyen rossz érzés, amikor a saját fegyvereddel kapsz vissza? Egy értelmes ember észrevette volna, hogy a saját maga kiparodizálását kapta vissza.
Ez a fórum arról szól, hogy ki-ki vérmérséklete szerint néha lebasz valakit csak azért, hogy megmutassa, hogy ő fórumosabb, mint a másik?
Ez itt így megy, az egyik beszólhat, káromkodhat, a másik nem?
Aki a fórumszabályzatra hivatkozik, kérem küldje el nekem azt a részt, amelyikben benne foglaltatik, hogy a régebbi tag lebaszhatja a másikat.
Egyébként ha most rád hagyom, akkor eltelsz magaddal, hogy győztél. Ha meg felveszem a kesztyűt, akkor okot látsz a harcra. De harc, akkor harc.
A politikai hozzáállásod pedig magánügyed. Mint ahogy másnak is magáé.
"Fel-fel te éhes proletár".
Ismerős?

Ennyi most, te "több mint én" ember.
Naplózva
voto
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 549


AKINEKSZERENCSÉJESINCS 0036705007081

vototomi@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #17963 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 12:06:26 »

Tehát azt mondjátok, hogy az MK2-be nagyobb nyomású a szervószivattyú?
És ha igen vajon az MK1 kormányműve elbírja-e ezt a nyomásnövekedést vagy csak az egészet egyben lehet cserélni?
Mondjuk nálam viszonylag gyengének tűnik a szervó, ha én szerzek egyet MK2-ből azt be tudom-e szerelni az enyémbe, természetesen olajhűtővel együtt? 

A TD szervószivattyú tök ugyan az MKI-MKII......
Naplózva

'97/12 1.8 TD BOSCH adagoló Romos kasztni faxa motor....
'07/09 2,2 TDCI Transit családi csapatszállító...
svega
Vendég
« Új hozzászólás #17964 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 12:09:32 »


Tehát én, a "forrófejű" kérem, nyugodj le, gondold át, és dönts arról, beállsz a viccelődős fórumozók sorába, vagy máshol oszd az észt, tájékozatlanul.

[/quote]
Nincs humorérzékem. Nem látom, hogy az apád fasza kifejezésben és az azt követő gúnyolódásban mi a vicc.
De ha gondoljátok, akkor kicserélem az aláírásomat arra, hogy mindenki menjen a picsába és kapja be az apja faszát. Ez vicces lesz?
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #17965 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 12:11:22 »

Kedves "apád fasza" ellenfelem!

Ugye milyen rossz érzés, amikor a saját fegyvereddel kapsz vissza? Egy értelmes ember észrevette volna, hogy a saját maga kiparodizálását kapta vissza.
Ez a fórum arról szól, hogy ki-ki vérmérséklete szerint néha lebasz valakit csak azért, hogy megmutassa, hogy ő fórumosabb, mint a másik?
Ez itt így megy, az egyik beszólhat, káromkodhat, a másik nem?
Aki a fórumszabályzatra hivatkozik, kérem küldje el nekem azt a részt, amelyikben benne foglaltatik, hogy a régebbi tag lebaszhatja a másikat.
Egyébként ha most rád hagyom, akkor eltelsz magaddal, hogy győztél. Ha meg felveszem a kesztyűt, akkor okot látsz a harcra. De harc, akkor harc.
A politikai hozzáállásod pedig magánügyed. Mint ahogy másnak is magáé.
"Fel-fel te éhes proletár".
Ismerős?
Ennyi most, te "több mint én" ember.

Ha jól emlékszem, te voltál az, aki ismeretlenül leervtársazta a másikat. Most meg neked áll feljebb, hogy visszakézből kaptál egy pofont?

Nem akarsz inkább átmenni a Talkford oldalra? Ott nem fog senki szólni, hogy elvtársazol, simán kibhasznak csak. Ja, hogy ahhoz kéne tudni angolul is? Hát bizony, cudar egy világ ez. hehe
Naplózva
Dadman
Vendég
« Új hozzászólás #17966 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 12:11:45 »

Elvileg be. Nem csak a nyomása nagyobb hanem maga a szerkezet is. Tehát a rögzítőszerkezete is más. Pontosabbat nem tudok írni, mivel nekem cakli-pakli ment át minden, de hatalmas különbségeket nem találtam arra felé. Ha jól emlékszem más is épített már MK2-es szivattyot MK1-es motorba.
Megéri, mert nekem is igen gyenge volt a szervó, ET35-ös felnikkel már erősen kellett tekergetni. Ezzel, meg mint a vaj. Grin (a régihez képest)

A TD szervószivattyú tök ugyan az MKI-MKII......

Most akkor egyforma vagy sem, vagy MK1-be is motortól függött, hogy melyiket rakták, tehát abba is volt nagyobb ( nyomású ) meg kisebb  Huh?
Bár ha jól tudom Error-nak TD volt előtte is.
« Utoljára szerkesztve: 2012.04.26 csütörtök, 12:35:16 írta Móki » Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #17967 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 12:13:39 »

Kedves "apád fasza" ellenfelem!

Ugye milyen rossz érzés, amikor a saját fegyvereddel kapsz vissza? Egy értelmes ember észrevette volna, hogy a saját maga kiparodizálását kapta vissza.
Ez a fórum arról szól, hogy ki-ki vérmérséklete szerint néha lebasz valakit csak azért, hogy megmutassa, hogy ő fórumosabb, mint a másik?
Ez itt így megy, az egyik beszólhat, káromkodhat, a másik nem?
Aki a fórumszabályzatra hivatkozik, kérem küldje el nekem azt a részt, amelyikben benne foglaltatik, hogy a régebbi tag lebaszhatja a másikat.
Egyébként ha most rád hagyom, akkor eltelsz magaddal, hogy győztél. Ha meg felveszem a kesztyűt, akkor okot látsz a harcra. De harc, akkor harc.
A politikai hozzáállásod pedig magánügyed. Mint ahogy másnak is magáé.
"Fel-fel te éhes proletár".
Ismerős?

Ennyi most, te "több mint én" ember.

éppen ezért nem elvtársazunk, komcsizunk, nácizunk, cigányozunk senkit ...
menj isten hírével
shálom
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #17968 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 12:15:20 »

éppen ezért nem elvtársazunk, komcsizunk, nácizunk, cigányozunk senkit ...
menj isten hírével
shálom

Shálom, fitymatestvér. falbav hehe
Naplózva
svega
Vendég
« Új hozzászólás #17969 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 12:54:15 »

Ha jól emlékszem, te voltál az, aki ismeretlenül leervtársazta a másikat. Most meg neked áll feljebb, hogy visszakézből kaptál egy pofont?

Nem akarsz inkább átmenni a Talkford oldalra? Ott nem fog senki szólni, hogy elvtársazol, simán kibhasznak csak. Ja, hogy ahhoz kéne tudni angolul is? Hát bizony, cudar egy világ ez. hehe
Egy apró kérdés csak: te hogy kerültél ebbe a vitába? Valaki megkért a "megvédem a barátom" szerepre, vagy a barátodat nem tartod annyira, hogy megvédje saját magát? Amúgy van egy közmondás, hogy a fogadatlan prókátornak mi a fizetése. Remélem ismered.

Az utalás a metéltségre pedig vagy igaz, vagy pedig akkora senki vagy, hogy azt hiszed, attól leszel valaki. Mindkettő igen szánalmas.

De egyszerű az eldöntés. Szavaztassuk meg a tagságot, ha az apád fasza kifejezés elfogadott ezután a másikkal szemben, akkor én is használni fogom ezentúl. Elvégre ez egy demokratikus fórum.

Ja és igazán örülök, hogy van végre valaki közöttünk, aki az angoltudásomat így felmérte a távolból. Köszönöm még egyszer. Angolul: tak nyú.
« Utoljára szerkesztve: 2012.04.26 csütörtök, 13:06:12 írta svega » Naplózva
voto
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 549


AKINEKSZERENCSÉJESINCS 0036705007081

vototomi@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #17970 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 12:59:47 »

Most akkor egyforma vagy sem, vagy MK1-be is motortól függött, hogy melyiket rakták, tehát abba is volt nagyobb ( nyomású ) meg kisebb  Huh?
Bár ha jól tudom Error-nak TD volt előtte is.

Hát én nem tudom mi volt ERROR-nak csak azt tudom ,hogy nekem jelenleg is van MKI 1.8TD meg van egy MKII 1.8 TD is és tök ugyan az a kettő /mármint szervó téren/....
Amúgy megnéztem a BÁRDI meg az UNIX oldalán is 1993-tól 2000-ig 1.8TD -re ugyanazt a szivattyút hozza igaz .hogy a CROMAX 3 felé ossza azt a 7 évet dehát arra már rájöttünk párszor ,hogy ott sem igazán hozzáértők..../Persze tisztelet a kivételnek.../
Naplózva

'97/12 1.8 TD BOSCH adagoló Romos kasztni faxa motor....
'07/09 2,2 TDCI Transit családi csapatszállító...
drof
Vendég
« Új hozzászólás #17971 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 13:03:45 »

Egy apró kérdés csak: te hogy kerültél ebbe a vitába? Valaki megkért a "megvédem a barátom" szerepre, vagy a barátodat nem tartod annyira, hogy megvédje saját magát? Amúgy van egy közmondás, hogy a fogadatlan prókátornak mi a fizetése. Remélem ismered.

Az utalás a metéltségre pedig vagy igaz, vagy pedig akkora senki vagy, hogy azt hiszed, attól leszel valaki. Mindkettő igen szánalmas.

De egyszerű az eldöntés. Szavaztassuk meg a tagságot, ha az apád fasza kifejezés elfogadott ezután a másikkal szemben, akkor én is használni fogom ezentúl. Elvégre ez egy demokratikus fórum.

Ja és igazán örülök, hogy van végre valaki közöttünk, aki az angoltudásomat így felmérte a távolból. Köszönöm még egyszer.

Most már értem miért mentél olyan messzire. Itthon senki sem tudott elviselni. Kis zsebnáci. eplus2
Naplózva
Dadman
Vendég
« Új hozzászólás #17972 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 13:41:25 »

Hát én nem tudom mi volt ERROR-nak csak azt tudom ,hogy nekem jelenleg is van MKI 1.8TD meg van egy MKII 1.8 TD is és tök ugyan az a kettő /mármint szervó téren/....
Amúgy megnéztem a BÁRDI meg az UNIX oldalán is 1993-tól 2000-ig 1.8TD -re ugyanazt a szivattyút hozza igaz .hogy a CROMAX 3 felé ossza azt a 7 évet dehát arra már rájöttünk párszor ,hogy ott sem igazán hozzáértők..../Persze tisztelet a kivételnek.../

Akkor már végképp nemértem.
Ami biztos, hogy az enyémen NINCS SZERVÓOLAJ HŰTŐ és elég gyengus. Mivel nincs hűtője gondolom nem a kopottságtól vagy a túlnyomószelep fáradásától ilyen hanem tényleg gyárilag kisebb... Gondolom.
Naplózva
svega
Vendég
« Új hozzászólás #17973 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 14:22:25 »

Most már értem miért mentél olyan messzire. Itthon senki sem tudott elviselni. Kis zsebnáci. eplus2
A végső érv elhangzott. Akkor te meg zsebzsidó. Szép?
A kérdés a régi, miért avatkozol be értelmes emberek vitájába, ha nem kértek rá? Ez tipikus SZDSZ hozzáállás, bérrettegés.
Bebe, azért sem hagyom magam...
Naplózva
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17974 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 14:46:29 »

Most akkor egyforma vagy sem, vagy MK1-be is motortól függött, hogy melyiket rakták, tehát abba is volt nagyobb ( nyomású ) meg kisebb  Huh?
Bár ha jól tudom Error-nak TD volt előtte is.

Az MKI háza és lapátkereke egy kicsit kisebb.
A felfogatási pontjuk ugyanaz.
Ha raksz bele egy MKII-t akkor kicsit könnyebb lesz a kormányzás.    wave
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #17975 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 15:10:40 »

A végső érv elhangzott. Akkor te meg zsebzsidó. Szép?
A kérdés a régi, miért avatkozol be értelmes emberek vitájába, ha nem kértek rá? Ez tipikus SZDSZ hozzáállás, bérrettegés.
Bebe, azért sem hagyom magam...

Húú, most aztán jól lebuktam.

Értelmes emberek vitájába? Én nem láttam, hogy értelmes emberek vitatkoztak volna itt. Se vitát, se értelmes embert nem láttam itt már napok óta. Csak valami csökevényes-kóros elmeállapotú, ruhában járó állatot láttam errefelé fröcsögni, angol akcentussal.

Ne is hagyd magad, ez a beszéd! Csak haza ne gyere. Van itt már elég hülye, még exportáljuk is őket újabban.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #17976 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 16:04:11 »

Húú, most aztán jól lebuktam.

Értelmes emberek vitájába? Én nem láttam, hogy értelmes emberek vitatkoztak volna itt. Se vitát, se értelmes embert nem láttam itt már napok óta. Csak valami csökevényes-kóros elmeállapotú, ruhában járó állatot láttam errefelé fröcsögni, angol akcentussal.

Ne is hagyd magad, ez a beszéd! Csak haza ne gyere. Van itt már elég hülye, még exportáljuk is őket újabban.

Na, ebben volt önkritika is!  eplus2 hehe
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
voto
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 549


AKINEKSZERENCSÉJESINCS 0036705007081

vototomi@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #17977 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 16:22:47 »

Az MKI háza és lapátkereke egy kicsit kisebb.
A felfogatási pontjuk ugyanaz.
Ha raksz bele egy MKII-t akkor kicsit könnyebb lesz a kormányzás.    wave

Na most is tanultam....  worship
Amúgy ha ez igy van /És miért ne lenne így/ akkor ezúton felajánlom valakinek a cserét....
Ugyanis én mindíg is túl könnyűnek találtam az MKII-m kormányárt és ez főleg pályán zavaró....

Tehát akit érdekel és hajlandó lejönni hozzám egy cserére én benne vagyok......
Naplózva

'97/12 1.8 TD BOSCH adagoló Romos kasztni faxa motor....
'07/09 2,2 TDCI Transit családi csapatszállító...
drof
Vendég
« Új hozzászólás #17978 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 16:40:27 »

Na, ebben volt önkritika is!  eplus2 hehe

Nem baj az, ha az ember tisztában van önmagával. Sőt, ha mindenki tisztában lenne, akkor a nagy többség meg sem szólalna. integet2 eplus2
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #17979 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 17:08:26 »

Mondanám, hogy gyertek el a fügelaci-buliba, és megbeszéljük egy-két sör mellett, de gyanítom, valaki nem jönne el, és az nem itthon lakik. De nem csak az útiköltség az egyetlen kizáró ok. Svega, Te nagyon hamar felvetted a "kinti" gondolkodást. Kéne még pár év. Azért mert kint vagy, van pénzed, még nem jár vele ....! Tapasztalat, főleg. Meg más is. Mond, Te miért is fórumozol?
Mi a tapasztalatcseréért, a humorosságért, az egymást segíteni akarásért. Én rengeteget kaptam. Te adtál már valamit hozzá? Mert most úgy látom, csak elvettél. A jókedvünket.  wow1 beka3
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #17980 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 17:17:43 »

Mondanám, hogy gyertek el a fügelaci-buliba, és megbeszéljük egy-két sör mellett, de gyanítom, valaki nem jönne el, és az nem itthon lakik. De nem csak az útiköltség az egyetlen kizáró ok. Svega, Te nagyon hamar felvetted a "kinti" gondolkodást. Kéne még pár év. Azért mert kint vagy, van pénzed, még nem jár vele ....! Tapasztalat, főleg. Meg más is. Mond, Te miért is fórumozol?
Mi a tapasztalatcseréért, a humorosságért, az egymást segíteni akarásért. Én rengeteget kaptam. Te adtál már valamit hozzá? Mert most úgy látom, csak elvettél. A jókedvünket.  wow1 beka3

Én azt nem értem, hogy ha ő viccesen (mert gondolom annak szánta) leelvtársazza a másikat és cserébe kap egy apádfaxával megspékelt cinkelős beszólást a tájékozatlanságára vonatkozóan, akkor honnan veszi a bátorságot megsértődni, veszekedni?

Azért csak magyar ember, nem hiszem el, hogy nem érti a magyar humort és mindent komolyan vesz, ami itt megjelenik. Ha mindenki komolyan írna ide és komolyan vennénk egymás nem szakmai hsz-eit, már rég átharaptuk volna egymás torkát.

Svega! Ami mögött van szmájli, az mind élcelődés, csipkelődés. Ami mögött nincs, azt meg olvasd át még1x.  eplus2
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #17981 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 17:47:27 »

Csúnyák vagytok!

Fügelaci: Te is csak osztod Svegat. Vissza olvasol, akkor lathatod, hogy Svega is sokat tett mar hozza a forumhoz, kreativitasanak koszonhetoen! (Lehet, hogy elmegyek majd a bulidba, de 1enlore nem merem megigerni.)

drof: Svegat ne bantsad, igazan az angol humort erti!   vigyor3
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
drof
Vendég
« Új hozzászólás #17982 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 17:56:35 »

Csúnyák vagytok!

drof: Svegat ne bantsad, igazan az angol humort erti!   vigyor3

Áá, nem hiszem, az fekete humor. Az enyémnél meg nincs feketébb, oszt mégis sértődik rajta.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #17983 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 18:42:28 »

Áá, nem hiszem, az fekete humor. Az enyémnél meg nincs feketébb, oszt mégis sértődik rajta.
te már túl sötét vagy neki  vigyor3
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #17984 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 18:43:30 »

Ha mindenki komolyan írna ide és komolyan vennénk egymás nem szakmai hsz-eit, már rég átharaptuk volna egymás torkát.
inkább lerendezzük borban Cheesy
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #17985 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 19:08:06 »

Csúnyák vagytok!

Fügelaci: Te is csak osztod Svegat. Vissza olvasol, akkor lathatod, hogy Svega is sokat tett mar hozza a forumhoz, kreativitasanak koszonhetoen! (Lehet, hogy elmegyek majd a bulidba, de 1enlore nem merem megigerni.)

drof: Svegat ne bantsad, igazan az angol humort erti!   vigyor3
Azért csak gyere el, ha tudsz!
Svegának tényleg volt néhány hozzászólása, ami segíthet valakinek. A 137 hozzászólásból mondjuk 20 százalék, a többi olyan átlagos, semmitmondó társalkodás. Yooccoonak van 14101 hozzászólása, ebből legyen csak 10 százalék segítő (annál azért sokkal több), az is több, mint svega összes hozzászólása. Ki a hasznosabb? De itt nem a hasznosságról van szó. Nem kell leelvtársazni senkit, ha nem esik jól a lefaszkalapozás. Csak ennyi!
Részemről ennyit akartam írni, innentől én kimaradok, semmiképp sem akarok senki pártjára állni, de véleményem azért továbbra is lesz.  vigyor3
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #17986 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 19:09:22 »

Azért csak gyere el, ha tudsz!
Svegának tényleg volt néhány hozzászólása, ami segíthet valakinek. A 137 hozzászólásból mondjuk 20 százalék, a többi olyan átlagos, semmitmondó társalkodás. Yooccoonak van 14101 hozzászólása, ebből legyen csak 10 százalék segítő (annál azért sokkal több), az is több, mint svega összes hozzászólása. Ki a hasznosabb? De itt nem a hasznosságról van szó. Nem kell leelvtársazni senkit, ha nem esik jól a lefaszkalapozás. Csak ennyi!
Részemről ennyit akartam írni, innentől én kimaradok, semmiképp sem akarok senki pártjára állni, de véleményem azért továbbra is lesz.  vigyor3
a vélemény meg olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra Cheesy
Naplózva
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #17987 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 19:11:04 »

a vélemény meg olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra Cheesy
exploserderage uglystupid2
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #17988 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 19:14:15 »

a vélemény meg olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra Cheesy
Ez egy régi ...társunk közismert mondása, mely így folytatódik:
"-Az elv pedig olyan mint a fing... amíg lehet tartjuk. "
Én nagyon sokáig tartom vissza! vigyor3 nyes
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #17989 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 20:38:11 »

Ez egy régi ...társunk közismert mondása, mely így folytatódik:
"-Az elv pedig olyan mint a fing... amíg lehet tartjuk. "
Én nagyon sokáig tartom vissza! vigyor3 nyes
hehe
Naplózva
tomi781107
Vendég
« Új hozzászólás #17990 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 21:17:23 »

Sziasztok!

Ha egy kormányoszlop csere után az új kormányoszloppal együtt ki lett cserélve a gyújtáskapcsoló, akkor az ehhez tartozó kulcsok hogyan fogják nekem nyitni az ajtókat? Bocs az épületes kérdésért, de ilyen cipőben még nem jártam. Egyébként még csak tervben van egy oszlopcsere, csak a kiszemelt darabhoz adnának gyújtáskapcsolót 2 kulccsal.
üdv
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #17991 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 21:44:08 »

Sziasztok!

Ha egy kormányoszlop csere után az új kormányoszloppal együtt ki lett cserélve a gyújtáskapcsoló, akkor az ehhez tartozó kulcsok hogyan fogják nekem nyitni az ajtókat? Bocs az épületes kérdésért, de ilyen cipőben még nem jártam. Egyébként még csak tervben van egy oszlopcsere, csak a kiszemelt darabhoz adnának gyújtáskapcsolót 2 kulccsal.
üdv

Hát az nem ilyen egyszerű. Ha PATS van a kocsiban, akkor nem hogy az ajtót nem fogja nyitni gombbal, de az ECU sem fog kommunikálni a kulcsokkal és így az autó sem fog indulni.

Ha 3 gombos a kulcs, akkor szárat kell rajta cserélni és kell a kulcsoz való ECU. Ha nincs ECU, akkor kómaxban felprogramozzák az új kulcsokat a régi ECU-höz.

Ha 2 gombos a kulcs, akkor nagy szívás van, a fentieken túl az összes záradat is ki kell cserélni a kulcshoz valóra.
Naplózva
tomi781107
Vendég
« Új hozzászólás #17992 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 21:52:55 »

Hát az nem ilyen egyszerű. Ha PATS van a kocsiban, akkor nem hogy az ajtót nem fogja nyitni gombbal, de az ECU sem fog kommunikálni a kulcsokkal és így az autó sem fog indulni.

Ha 3 gombos a kulcs, akkor szárat kell rajta cserélni és kell a kulcsoz való ECU. Ha nincs ECU, akkor kómaxban felprogramozzák az új kulcsokat a régi ECU-höz.

Ha 2 gombos a kulcs, akkor nagy szívás van, a fentieken túl az összes záradat is ki kell cserélni a kulcshoz valóra.
És ez hozzávetőleg hányszor tízezer lenne nekem? Legrosszabb esetben persze... De asszem így látatlanban is marad egyenlőre a régi kapcsoló...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #17993 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 22:00:36 »

És ez hozzávetőleg hányszor tízezer lenne nekem? Legrosszabb esetben persze... De asszem így látatlanban is marad egyenlőre a régi kapcsoló...

Az ECU párezertől 15 ezerig. Ha az nincs, akkor a programozás 8e. A zárcserét nem tom.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #17994 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 22:04:31 »

És ez hozzávetőleg hányszor tízezer lenne nekem? Legrosszabb esetben persze... De asszem így látatlanban is marad egyenlőre a régi kapcsoló...
miért kellene egyébként cserélni a kormányoszlopot?
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17995 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 22:07:04 »

miért kellene egyébként cserélni a kormányoszlopot?
nem állíthatósat állíthatósra?...
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
tomi781107
Vendég
« Új hozzászólás #17996 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 22:10:14 »

miért kellene egyébként cserélni a kormányoszlopot?
nem jó a kormánymagasság állító kar. ahogy mozgatom föl-le a kormányt, a kar rögzített állapotában, a felső pozíciójából leesik. ja, és hiába van a kar rögzített állapotban, magam felé tudom húzni a kormányt. eddig mindenki azt tanácsolta, hogy inkább cseréltessem, mivel valószínűleg kopás van. igaz, még nem lett meg megnézve, csak gondolkodom a lehetőségeken.
Naplózva
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #17997 Dátum: 2012.04.26 csütörtök, 22:21:35 »

Hú nem semmi volt a mai napotok úgy látom  hehe nyes "rég olvastam ilyen jót"

Ma ki lett ütve a katalizátorom végre.., sexy mtz50 hang jön az ülésem alól  hehe (borzalmas) alig várom hogy fellegyen téve az új kati  szomoru1 de viszont úgy megy mint az állat  eplus2 eplus2
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
svega
Vendég
« Új hozzászólás #17998 Dátum: 2012.04.27 péntek, 00:12:36 »

Én azt nem értem, hogy ha ő viccesen (mert gondolom annak szánta) leelvtársazza a másikat és cserébe kap egy apádfaxával megspékelt cinkelős beszólást a tájékozatlanságára vonatkozóan, akkor honnan veszi a bátorságot megsértődni, veszekedni?

Azért csak magyar ember, nem hiszem el, hogy nem érti a magyar humort és mindent komolyan vesz, ami itt megjelenik. Ha mindenki komolyan írna ide és komolyan vennénk egymás nem szakmai hsz-eit, már rég átharaptuk volna egymás torkát.

Svega! Ami mögött van szmájli, az mind élcelődés, csipkelődés. Ami mögött nincs, azt meg olvasd át még1x.  eplus2
egyrészt apád fasza az elvtárs ...
másrészt meg a kocsiban nem csak pedálok meg kormány vannak, hanem sok más egyéb is ...
a tempomatos kormány tuningolásával ha végeztél, akkor egy kis műszaki olvasmányt is nézhetnél magadnak

Itt az a hozzászólás, amin elindult a vita.
A szememet is kinézem, de nem látom azt a szmájlit, ami arra utal, hogy az vicc volt.

Amúgy tényleg zárjuk le a vitát, mert barátok már úgysem leszünk, de a többiek kedvét ne vegyük el.

Ha teneked úgy jó, akkor én egy tudatlan, humortalan náci vagyok, akinek semmiféle műszaki ismerete nincs. Győztél.
Már javítom is az aláírásomat.
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17999 Dátum: 2012.04.27 péntek, 00:54:47 »


Már javítom is az aláírásomat.

Még jó, hogy olvasni is elfelejtettél kint a kapitalistáknál.Itt, a kommunizmusban, még drof-nak hívják az említett fórumtársunkat....
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Oldalak: 1 ... 353 354 355 356 357 358 359 [360] 361 362 363 364 365 366 367 ... 476   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.089 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.