Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.22 szerda, 12:47:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mk II-es alkatrészeket keresek. Megint... :O(  (Megtekintve 3335 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
bubba
Vendég
« Dátum: 2013.07.22 hétfő, 09:07:59 »

Hello...

Módosult a lista egy kicsit...

-lámpahíd
- plusz egy fém bizbasz ami a zárhídra van felcsavarozva, nagyon buta formája van és a két alsó "füle" a lökhárító alá van bebújtatva. Első lökhárító tartólemez a neve hivatalosan.
De itt egy kép róla : https://cromax.hu/20000000-karosszeria/21320000-muanyag-elemek/21320279-elso-lokharito-alkatreszei/9802-elso-lokharito-tartolemez-ford-mondeo-1996-2000
Ezért bármikor adok egy jó sört....    hehe hehe hehe hehe
Ezenkívül kellene nekem egy komplett elsö zárhíd ( vagy az autó eleje leflexelve vagy a heggesztési pontoknál lefúrva.
Valamint egy jófajta géptetö.

Jövö hét végén sztem majd bővül a lista mert akkor szedem szét az orrát. Ha vkinek van vmi akkor nézzen be.

Plusz kellene nekem egy jó műanyagos, aki szépen dolgozik, és majd egy fényező aki nem kéri el a gatyámat....   worship worship
És mindez pesten vagy pest környékén ha lehet.

1000 köszönet!!
« Utoljára szerkesztve: 2013.08.06 kedd, 00:03:39 írta bubba » Naplózva
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.07.22 hétfő, 09:19:44 »

hello. inkább ideírom.

szóval hab nincs, ventim van, fényszóróim vannak de mint írtam nem új..., az elejéről nem tudom mi kellene neked milyen vas, de azt vágni kell gondolom. még megvan a kasztni, szóval ha kell valami róla akkor levágom mert megy a méh-be..
Naplózva
bubba
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.07.22 hétfő, 15:14:46 »

Szia.

A lámpáknál az a lényeg hogy ne legyen törött sehol
A venti plusz a keret müködjön és szintén ne legyen törött.
Az a fém izé a két lámpa közé van felcsavarozva,és az alsó része be van bujtatva a lökös alá. Ami kell még az vszinü a zárhíd a heggesztési pontokon leszedve,mert a lakatossal is ott fogom lefuratni,és felheggesztetni.
A két lámpa közötti müanyag amit elvileg lámpahidnak hivnak az nincs meg?

Köszi
Naplózva
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.07.22 hétfő, 15:30:48 »

Szia.

A lámpáknál az a lényeg hogy ne legyen törött sehol
A venti plusz a keret müködjön és szintén ne legyen törött.
Az a fém izé a két lámpa közé van felcsavarozva,és az alsó része be van bujtatva a lökös alá. Ami kell még az vszinü a zárhíd a heggesztési pontokon leszedve,mert a lakatossal is ott fogom lefuratni,és felheggesztetni.
A két lámpa közötti müanyag amit elvileg lámpahidnak hivnak az nincs meg?

Köszi
az a fémet megnézem, ha ott van már pedig én nem szedtem le, a műanyag ami a két lámpa között van és két csavar fogja, valószínűleg idegemben lerúgtam mert mindíg megbökte a lábam  falbav, de megnézem azért azt is. Lámpák nem töröttek, a venti is ép. Holnap megyek haza mindenről készítek képet neked. wave
Naplózva
bubba
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.07.22 hétfő, 16:23:52 »

Okok.
Köszönöm!  worship
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.07.22 hétfő, 21:34:44 »

Szia.
Van ezüst géptetőm ha érdekel.  integet2
http://aprod.hu/hirdetes/ford-mondeo-mk2-komplett-motorhazteto-ID13xoD.html
Naplózva
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2013.07.22 hétfő, 22:31:50 »

Hello...

Mivel ujra átvittem az autót a törésteszten ezért ujra szükségem lenne pár alkatrészre...
-első lámpák
-hütőmaszk
-lökős merevítő hab
-géptető
-lámpahíd
-a zárszerkezet alatt levő fém ( ami be van bújtatva a lökös alá )
-hűtő ventillátor sztem kerettel együtt
-a többi majd szétszedéskor derül ki... Shocked(

Köszönöm!
  Habot én tudok adni neked óccsón, ventillátor is van többi elfogyott.
Naplózva
bubba
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2013.07.22 hétfő, 22:50:20 »

Szia!

A hab az tuti érdekel. Egyben van vagy van mi sérülése?
Tudsz nekem küldeni képeket meg árakat?
Naplózva
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2013.07.23 kedd, 13:35:03 »

nah, nekem ezek vannak:

a vason már tudom mire gondolsz, az a donoron már műanyag volt, és azt rúgtam le.
Naplózva
bubba
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2013.07.23 kedd, 20:00:07 »

Szia!

A hűtőventillátor az kell nekem sztem. Nekem 97.07-es mondeom van. Nem tudom hogy ez milyenről van.
A zárhidat hol bontottad le? Vagy csak levágtad az elejét? Vagy még azt sem? A két lámpa közötti műanyag nincs véetlenül meg? Ez köti össze a két lámpát alul, és az a fém *** amit keresek az asszem a zárhídra van felcsavarozva. https://cromax.hu/20000000-karosszeria/21320000-muanyag-elemek/21320279-elso-lokharito-alkatreszei/9802-elso-lokharito-tartolemez-ford-mondeo-1996-2000
Az a baj hogy sztem fog kelleni még pár dolog, csak még szét kellene szedni a gépet, de most egyenlőre még kell.
Mondasz nekem árakat?
Venti + zárhíd plusz azért mondj valamit a lámpákra is,bár elég kecsegtető árat kaptam...
Meg hol tudnám átvenni őket?

Köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2013.07.23 kedd, 20:22:33 írta bubba » Naplózva
bubba
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2013.07.23 kedd, 20:49:03 »

Szia!

Láttam még ezt azt nálad ami kellhet.
Kellene még egy külső bal hátsó ajtónyitó.  Ára?

Plusz van egy olyan problémém hogy ha fékezek egy erősebbet vagy pl megcsúszik kicsit az autó pl télen akkor az abs és a kézifék lámpám égve marad.
Nem is alszik el csak ha ujraindítom a gépet.
Vajon az abs jeladó döglött meg benne vagy maga az abs egység?
Csak mert ez az abs nem annyira ugat vissza. Vagy csak én nem érzem...  Huh?

Köszönöm!
Naplózva
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2013.07.23 kedd, 21:16:46 »

Szia!

A hűtőventillátor az kell nekem sztem. Nekem 97.07-es mondeom van. Nem tudom hogy ez milyenről van.
A zárhidat hol bontottad le? Vagy csak levágtad az elejét? Vagy még azt sem? A két lámpa közötti műanyag nincs véetlenül meg? Ez köti össze a két lámpát alul, és az a fém *** amit keresek az asszem a zárhídra van felcsavarozva. https://cromax.hu/20000000-karosszeria/21320000-muanyag-elemek/21320279-elso-lokharito-alkatreszei/9802-elso-lokharito-tartolemez-ford-mondeo-1996-2000
Az a baj hogy sztem fog kelleni még pár dolog, csak még szét kellene szedni a gépet, de most egyenlőre még kell.
Mondasz nekem árakat?
Venti + zárhíd plusz azért mondj valamit a lámpákra is,bár elég kecsegtető árat kaptam...
Meg hol tudnám átvenni őket?

Köszönöm!
Szia!

Láttam még ezt azt nálad ami kellhet.
Kellene még egy külső bal hátsó ajtónyitó.  Ára?

Plusz van egy olyan problémém hogy ha fékezek egy erősebbet vagy pl megcsúszik kicsit az autó pl télen akkor az abs és a kézifék lámpám égve marad.
Nem is alszik el csak ha ujraindítom a gépet.
Vajon az abs jeladó döglött meg benne vagy maga az abs egység?
Csak mert ez az abs nem annyira ugat vissza. Vagy csak én nem érzem...  Huh?

Köszönöm!
A hűtőventi 6e ft, amit belinkeltél az műanyag volt, azt rúgtam le Sad. a zárhidat még nem vágtam le, az milyen szélességben kell? Csak a motortér zár környéke vagy teljes szélességben? A lámpák 6e ft a kettő. 97-98-as autókból vannak az alkatrészek de egy és ugyanaz a kettő. 97-es autód van, az abs nekem a 97-esben nem működött csak világított a lámpa és nagy ritka volt amikor elaludt pár másodpercre, én szereztem tcs-t, viszont a 98-asból megmaradt az abs, ami tökéletesen működött. Próbáld meg levenni a jeladókat az agynál és megpucolni 1 csavar fogja oda, ha nem lessz jó úgy sem akkor az egység szart be. ha viszont kell az egység akkor az is 6e ft, de meg kell nézzed mert nekem a 97-es és 98-asban nem volt egyforma és a csati sem egyforma. Amit tudnék adni az ez:
http://kepfeltoltes.hu/view/130723/DSC_0718_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ha a tiéd a nagy szürke fajta jó széles csatival (az összes cső felülről érkezik bele) az valószínűleg nekem sem jó. azt hogy az abs visszarúg-e azt renesen lehet érezni, lökdösi a lábad visszafele. egy próbát megér a tisztítása a jeladóknak. Jeladó hiba is lehet de azt nem tudom hogy lehet megnézni hogy jó-e. Hátsó ajtónyitó feketében van az egy ezres.
Átvenni Siófoktól 15km-re lehet Szekszárd felé. vagy futár, de azt meg kell érdeklődni mennyiért vinné el.
Naplózva
bubba
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2013.07.23 kedd, 22:34:03 »

Szia!

A hűtőventi az kell. műxik. ugye?  vigyor3
A lámpák sajna nem érdekelnek mert a géptetővel együtt 5000-é megkapom.
Az abs meg egyáltalán nem ugat vissza semennyit sajnos. Ha a jeladó nem jó akkor  az okozhatja azt hogy nem rúg vissza egyáltalán a pedál??
A hátsó kilincs is kell biztosan.

Posta?
Csak mert az tuti olcsóbb mint a futár. Elhozni meg nem tudom...

Köszönöm!
Naplózva
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2013.07.23 kedd, 22:56:24 »

Szia!

A hűtőventi az kell. műxik. ugye?  vigyor3
A lámpák sajna nem érdekelnek mert a géptetővel együtt 5000-é megkapom.
Az abs meg egyáltalán nem ugat vissza semennyit sajnos. Ha a jeladó nem jó akkor  az okozhatja azt hogy nem rúg vissza egyáltalán a pedál??
A hátsó kilincs is kell biztosan.

Posta?
Csak mert az tuti olcsóbb mint a futár. Elhozni meg nem tudom...

Köszönöm!
természetesen működik  nyes akkor a venti meg a kilincs 8300 postával postacsomagként. küldöm a részleteket pü-ben.
Naplózva
bubba
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2013.07.24 szerda, 12:19:52 »

Szia

Elbasztam. A zárhid is kellene csak elfelejtettem mondani.  falbav
A zárhíd pedig az elejétöl kellene. Az elsö keret amire fel van csavarozva a lámpa a zár meg az ilyenek. A teljes keret. Asszaem. A pontheggesztéseknél le tudot nekem fürni? Vagy menjek el és csináljam én? Merthogy akkor látom hogy nonnan is kell.
Naplózva
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2013.07.25 csütörtök, 08:47:32 »

Szia

Elbasztam. A zárhid is kellene csak elfelejtettem mondani.  falbav
A zárhíd pedig az elejétöl kellene. Az elsö keret amire fel van csavarozva a lámpa a zár meg az ilyenek. A teljes keret. Asszaem. A pontheggesztéseknél le tudot nekem fürni? Vagy menjek el és csináljam én? Merthogy akkor látom hogy nonnan is kell.
szerintem le tudom fúrni. honnan jönnél érte?
Naplózva
bubba
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2013.07.25 csütörtök, 13:08:28 »

Budapeströl. Miért?
Az a baj hogy nem tudom honnan kellene mert még nem bontottam le az orrát mert még kell a kocsi.
A fölsö rész a motorháztetö alatt közvetlenül az tuti kell mert az most inkább hasonlít egy banánra mint zárhidra...
Jövö héten tudom csak lebontani,akkor megnézem. Elöttr talán csak vasárnap tudok ránézni. Amiket irtam az tuti kell, de irok még. Rendben?
Naplózva
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2013.07.25 csütörtök, 20:55:37 »

Budapeströl. Miért?
Az a baj hogy nem tudom honnan kellene mert még nem bontottam le az orrát mert még kell a kocsi.
A fölsö rész a motorháztetö alatt közvetlenül az tuti kell mert az most inkább hasonlít egy banánra mint zárhidra...
Jövö héten tudom csak lebontani,akkor megnézem. Elöttr talán csak vasárnap tudok ránézni. Amiket irtam az tuti kell, de irok még. Rendben?
figyu akkor én levágom az elejét flex-el mert akkor neked lehet az alatta lévő vas is kell, ez a komplett homlokfalat jelenti. aztán majd a karosszériás leveszi róla ami kell az elejéhez. 11-ért elviheted akkor egyben az elejét, a ventit meg a kilincset, ha eljössz akkor az még jobb, de futárral is el tudom küldeni, de az nem tudom mennyi pénz. De rendezhetsz te is futárt, gondolom ott pesten minden sarkon van egy  nyes
Naplózva
bubba
Vendég
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2013.07.25 csütörtök, 21:17:36 »

 nyes nyes
He he he
Okok .
Szal 11 a vas a hütö meg a kilincs? Rendben.
Lehet hogy kell más is elölröl. Mid van még az orrából?
Sztem majd egy cimbivel megyek érte.
Köcce
Naplózva
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2013.07.25 csütörtök, 21:41:23 »

nyes nyes
He he he
Okok .
Szal 11 a vas a hütö meg a kilincs? Rendben.
Lehet hogy kell más is elölröl. Mid van még az orrából?
Sztem majd egy cimbivel megyek érte.
Köcce
rendben. hát az orráról.... hűtőm az van ép, szervohűtőt asszem összetörtem.van egy ledobott első lökhárítóm zöldben.. nem törött, de amióta megvan a másik azóta a garázsba ide oda pakolva van, azon hiányzik az alsó rács, de a kékről azt levettem mert azon meg a lökös volt eltörve, szóval csak rá kell rakni..., a hab sincs már meg. Más nem nagyon van ami oda kell előre, mert a géptető kell nekem is meg a sárvédő is, hűtőrácsom is csak egy van Sad egyedül a lámpák, de arról van egy szupy ajánlatod Smiley. hőmérséklet szenzorom van, ha netán az megsérült. ködlámpáim vannak ha netán összetört az is.
Naplózva
bubba
Vendég
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2013.07.25 csütörtök, 23:04:59 »

Hát akkor nemtom...
A hütöt meg kell néznem mert nem tudom mennyire véres a torka. Nem folyik de amig nincs szétszedve nem látom...
Elöl nekem egy st lökös van és a régi ködlámpáim nekem is megvannak..
Naplózva
bubba
Vendég
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2013.08.06 kedd, 00:10:04 »

Hello...

Módosult a lista egy kicsit...

-lámpahíd
- plusz egy fém bizbasz ami a zárhídra van felcsavarozva, nagyon buta formája van és a két alsó "füle" a lökhárító alá van bebújtatva. Első lökhárító tartólemez a neve hivatalosan.
De itt egy kép róla : https://cromax.hu/20000000-karosszeria/21320000-muanyag-elemek/21320279-elso-lokharito-alkatreszei/9802-elso-lokharito-tartolemez-ford-mondeo-1996-2000
Ezért bármikor adok egy jó sört....    hehe hehe hehe hehe
Ezenkívül kellene nekem egy komplett elsö zárhíd ( vagy az autó eleje leflexelve vagy a heggesztési pontoknál lefúrva.
Valamint egy jófajta géptetö.

Jövö hét végén sztem majd bővül a lista mert akkor szedem szét az orrát. Ha vkinek van vmi akkor nézzen be.

Plusz kellene nekem egy jó műanyagos, aki szépen dolgozik, és majd egy fényező aki nem kéri el a gatyámat....   worship worship
És mindez pesten vagy pest környékén ha lehet.

1000 köszönet!!
Naplózva
bubba
Vendég
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2013.08.07 szerda, 23:20:41 »

Szia!
Érdekelne a géptetö,ha megvan még. Jóárasítod nekem?  worship taps
Hogy,hol tudnám megkaparintani?

Üdv. Ákos.
Naplózva
bubba
Vendég
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2013.08.08 csütörtök, 23:37:17 »

Szia!
Érdekelne a géptetö,ha megvan még. Jóárasítod nekem?  worship taps
Hogy,hol tudnám megkaparintani?

Üdv. Ákos.
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2013.08.09 péntek, 20:46:03 »

Szia!
Érdekelne a géptetö,ha megvan még. Jóárasítod nekem?  worship taps
Hogy,hol tudnám megkaparintani?

Üdv. Ákos.

Szia. Nekem szólt a kérdésed?
Mert ha igen akkor megvan még. A többit PÜ-ben.  wave
Naplózva
bubba
Vendég
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2013.08.09 péntek, 22:42:15 »

Szia.
Igen neked csak elba..tam...    hehe

 wave
Naplózva
leveleki1006
Vendég
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2013.08.27 kedd, 08:16:44 »

hello. inkább ideírom.

szóval hab nincs, ventim van, fényszóróim vannak de mint írtam nem új..., az elejéről nem tudom mi kellene neked milyen vas, de azt vágni kell gondolom. még megvan a kasztni, szóval ha kell valami róla akkor levágom mert megy a méh-be..
Üdv!Nekem komplett autóm van 98-as benzines autómataváltós szép állapotban van,de elkell jönni szétszedned!06305807168
Naplózva
bubba
Vendég
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2013.08.29 csütörtök, 03:01:41 »

Szia!
Hova kellene menni pontosan a motyóért?

Üdv, Ákos
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.068 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.