Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.13 hétfő, 23:43:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 ... 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2013. tavaszi országos Mondeo találkozó  (Megtekintve 673098 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
siky
Vendég
« Új hozzászólás #650 Dátum: 2013.04.09 kedd, 08:44:12 »

Ha egyszer egy üzlet beindul... A club topicban már van a táblához egy minta Chuck Norris-szal, meg utána kép a kitűzőről:

http://mondeo.hu/index.php?topic=26.msg754243#msg754243

http://mondeo.hu/index.php?topic=26.msg755722#msg755722

http://mondeo.hu/index.php?topic=26.msg755920#msg755920




Ha valakinek tábla kell kérem írd meg pü-ben a következőket:

- Nicknév,
- Keresztnév,
- Település, ahonnan jössz,
- Opcionális: avatar vagy kép, amit még a táblán szeretnél hogy rajta legyen. (Árat nem befolyásolja) Képet e-mailben küld kérlek!

Mivel a névkitűző mérete nem túl nagy, ezért azon szerintem csak a nicknév és a keresztnév fér el messzebbről is olvasható méretben.

A táblán ha jól látom a matrica dizájnja van. Ha gondolod elküldöm neked nagy felbontásban, hogy nyomtatásban is jól nézzen ki.
Azt nem értem, hogy miért opcionális a tábla? Tavaly mindenkinek volt és ingyen. Nekem nem sok a 200 Ft, de ez azt eredményezi, hogy nem lesz mindenkinek  szomoru1
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26980


E-mail
« Új hozzászólás #651 Dátum: 2013.04.09 kedd, 09:21:16 »

A táblán ha jól látom a matrica dizájnja van. Ha gondolod elküldöm neked nagy felbontásban, hogy nyomtatásban is jól nézzen ki.
Azt nem értem, hogy miért opcionális a tábla? Tavaly mindenkinek volt és ingyen. Nekem nem sok a 200 Ft, de ez azt eredményezi, hogy nem lesz mindenkinek  szomoru1

Kinyomtatni nem gond, ha egy színes lézernyomtató elég, ezt meg tudom oldani. Laminálni is tudok.

Küldi valaki a nyomtatnivalót...? Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #652 Dátum: 2013.04.09 kedd, 09:38:20 »

A táblán ha jól látom a matrica dizájnja van. Ha gondolod elküldöm neked nagy felbontásban, hogy nyomtatásban is jól nézzen ki.
Azt nem értem, hogy miért opcionális a tábla? Tavaly mindenkinek volt és ingyen. Nekem nem sok a 200 Ft, de ez azt eredményezi, hogy nem lesz mindenkinek  szomoru1
A nagy felbontású képet szívesen veszem.

Én tavaly az őszi talin voltam és nem volt tábla sokaknak. Makkernek volt, Kokaikokonak volt, nekem volt, meg lehet hogy másoknak is, de nagyon kevés tábla volt.

A kéccá forint nehogymár sok legyen. Elmondom neked, hogy ebből csak a lamináltatás száz forint. Normális helyen nyomtatva maga a nyomtatás meg több, mint száz forint. Szóval én ezen csak pénzt bukok meg időt, de mégis megteszem. A névkitűzőt 39 forintért vettem, és még abba jön bele a pici névtábla. szóval hidd el, hogy én egy forint nem sok, de annyit nem nyerek ezen.

Ha valaki sokallja az árat, tud variálni. Akik kértek táblát nincs két egyforma dizájn. Ha tudja otthon is megcsinálhatja olyanra amilyenre akarja. A fő cél az, hogy legyen tábla az autókon, hogy beazonosíthatóak legyenek.
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #653 Dátum: 2013.04.09 kedd, 09:44:33 »

Kinyomtatni nem gond, ha egy színes lézernyomtató elég, ezt meg tudom oldani. Laminálni is tudok.

Küldi valaki a nyomtatnivalót...? Smiley

AndyA
Ha te ezt meg tudod oldani a színes nyomtatást és a laminálást, akkor nekem ok. Nyilván annyi volna akkor az ára, amennyit te mondasz. Én elkészítem a lapokat, átküldöm neked emilben oszt jóság van.
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26980


E-mail
« Új hozzászólás #654 Dátum: 2013.04.09 kedd, 10:01:01 »

Ha te ezt meg tudod oldani a színes nyomtatást és a laminálást, akkor nekem ok. Nyilván annyi volna akkor az ára, amennyit te mondasz. Én elkészítem a lapokat, átküldöm neked emilben oszt jóság van.

Óccóér' veszem az utántöltő festékport a nyomtatóba, nem tétel... Smiley

Ha PDF-et tudsz belőle csinálni, az lenne az optimális a nyomtatás szempontjából, mert akkor nincs betűkészlet-függőség és hasonlók.

A4 méretig jó vagyok laminálásban is.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #655 Dátum: 2013.04.09 kedd, 10:20:37 »

Óccóér' veszem az utántöltő festékport a nyomtatóba, nem tétel... Smiley

Ha PDF-et tudsz belőle csinálni, az lenne az optimális a nyomtatás szempontjából, mert akkor nincs betűkészlet-függőség és hasonlók.

A4 méretig jó vagyok laminálásban is.

AndyA
Ezek a táblák A/4 méretűek és pdf-ben vannak nekem elmentve. Én úgy gondoltam, hogy nagytali előtt mondjuk egy héttel átküldeném neked akkor a nyomtani és a lamináltatnivalót, hátha addig valaki még változtatni akar. Írd le kérlek akkor, hogy mennyibe fájna a tábla.
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #656 Dátum: 2013.04.09 kedd, 15:43:58 »

A nagy felbontású képet szívesen veszem.

Én tavaly az őszi talin voltam és nem volt tábla sokaknak. Makkernek volt, Kokaikokonak volt, nekem volt, meg lehet hogy másoknak is, de nagyon kevés tábla volt.

A kéccá forint nehogymár sok legyen. Elmondom neked, hogy ebből csak a lamináltatás száz forint. Normális helyen nyomtatva maga a nyomtatás meg több, mint száz forint. Szóval én ezen csak pénzt bukok meg időt, de mégis megteszem. A névkitűzőt 39 forintért vettem, és még abba jön bele a pici névtábla. szóval hidd el, hogy én egy forint nem sok, de annyit nem nyerek ezen.

Ha valaki sokallja az árat, tud variálni. Akik kértek táblát nincs két egyforma dizájn. Ha tudja otthon is megcsinálhatja olyanra amilyenre akarja. A fő cél az, hogy legyen tábla az autókon, hogy beazonosíthatóak legyenek.
Félreértettél. Nekem nem sok a 200 Ft és egy szóval sem mondtam, hogy te nyerészkedni akarnál rajta. Én sajnos az őszi talira nem tudtam elmenni, de a tavaszin ott voltam. Akkor én készítettem a névtáblákat és mindenkinek volt. Sima A4-es papíron, nem volt laminálva de ingyé volt. Én csak azt szeretném, ha mindenkinek lenne, függetlenül attól, hogy jelzi e ezt, vagy sem. A logót elküldtem  smile
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #657 Dátum: 2013.04.09 kedd, 16:12:19 »

Félreértettél. Nekem nem sok a 200 Ft és egy szóval sem mondtam, hogy te nyerészkedni akarnál rajta. Én sajnos az őszi talira nem tudtam elmenni, de a tavaszin ott voltam. Akkor én készítettem a névtáblákat és mindenkinek volt. Sima A4-es papíron, nem volt laminálva de ingyé volt. Én csak azt szeretném, ha mindenkinek lenne, függetlenül attól, hogy jelzi e ezt, vagy sem. A logót elküldtem  smile
Én sajna nem tudom megoldani, hogy legyen mindenkinek táblája. Fekete-fehérben ingyé meg tudom csinálni aki kéri. Cégnél ki tudom nyomtatni fekete-fehérben. A színes sajnos megdobja az árat. integet2

Nem akartam a feladatot előled elorozni, csak volt egy felajánlásom, és élt vele a vezetőség, én meg szívesen megcsinálom. Ha esetleg megvan neked a tavalyi tábla szerkeszthető változata azt is szívesen venném. Hátha a te dizájnod jobban tetszik nekem.

 integet2
Naplózva
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #658 Dátum: 2013.04.09 kedd, 19:30:05 »

Én sajna nem tudom megoldani, hogy legyen mindenkinek táblája. Fekete-fehérben ingyé meg tudom csinálni aki kéri. Cégnél ki tudom nyomtatni fekete-fehérben. A színes sajnos megdobja az árat. integet2

Nem akartam a feladatot előled elorozni, csak volt egy felajánlásom, és élt vele a vezetőség, én meg szívesen megcsinálom. Ha esetleg megvan neked a tavalyi tábla szerkeszthető változata azt is szívesen venném. Hátha a te dizájnod jobban tetszik nekem.

 integet2
szerkeszthető formá(tum)ban fenn lesz valahol?
 
Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #659 Dátum: 2013.04.09 kedd, 20:13:26 »

szerkeszthető formá(tum)ban fenn lesz valahol?
 
Ha kell el tudom küldeni e-mailben. Különben meg jössz a jövő szombati szolnoki szalonnasütéses minitalira?  integet2
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #660 Dátum: 2013.04.09 kedd, 20:26:00 »

A nagy felbontású képet szívesen veszem.

Én tavaly az őszi talin voltam és nem volt tábla sokaknak. Makkernek volt, Kokaikokonak volt, nekem volt, meg lehet hogy másoknak is, de nagyon kevés tábla volt.

siky a lacházait mondja.  tök ecerű volt, de teljesen megfelelt. amiért tetszett még az az, h mindenki odament érte mikor mondták a nevét, így lehetett tudni ki kicsoda. az első 5-10 emberig  smile

szerintem a névtábla fontosabb, mert senki nem fog a kocsijánál ácsorogni, hanem bóklászik-beszélget erre arra. így hiába tudod kié a kocsi, ha nem tudod ki az

de ezzel nem a kedvedet akartam elvenni  integet2
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #661 Dátum: 2013.04.09 kedd, 20:34:38 »

siky a lacházait mondja.  tök ecerű volt, de teljesen megfelelt. amiért tetszett még az az, h mindenki odament érte mikor mondták a nevét, így lehetett tudni ki kicsoda. az első 5-10 emberig  smile

szerintem a névtábla fontosabb, mert senki nem fog a kocsijánál ácsorogni, hanem bóklászik-beszélget erre arra. így hiába tudod kié a kocsi, ha nem tudod ki az

de ezzel nem a kedvedet akartam elvenni  integet2
A kocsiba való tábla a szépségverseny miatt is fontos volna. A névkitűző meg potom pénz, szívesen megcsinálom mindenkinek ha van rá igény.
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #662 Dátum: 2013.04.09 kedd, 20:35:59 »

A kocsiba való tábla a szépségverseny miatt is fontos volna. A névkitűző meg potom pénz, szívesen megcsinálom mindenkinek ha van rá igény.

Nekem jöhet mindegyikből egy. Milyen adatra van szükséged?
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #663 Dátum: 2013.04.09 kedd, 20:46:15 »

Nekem jöhet mindegyikből egy. Milyen adatra van szükséged?
Pü-ben nick, keresztnév, lakhely és esetleg e-mailben avatar, ha szerepeltetni akarod a tábládon.  integet2
Naplózva
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #664 Dátum: 2013.04.09 kedd, 20:48:03 »

Ha kell el tudom küldeni e-mailben. Különben meg jössz a jövő szombati szolnoki szalonnasütéses minitalira?  integet2

Küldd el emilbe. A minitalira majd meglátjuk. nálunk/nálam ez olyan promptos dolog. beülünk 'oszt indulunk. Most igazából ez az áradás lehetősége ott nem nagyon esne jól. Vagy nem ott van valami Tisza folyó vagy mi Smiley
 
Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #665 Dátum: 2013.04.09 kedd, 20:51:16 »

Küldd el emilbe. A minitalira majd meglátjuk. nálunk/nálam ez olyan promptos dolog. beülünk 'oszt indulunk. Most igazából ez az áradás lehetősége ott nem nagyon esne jól. Vagy nem ott van valami Tisza folyó vagy mi Smiley
 
Ott van a Tisza folyó, de áradás nem veszélyeztet minket.
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #666 Dátum: 2013.04.09 kedd, 20:58:19 »

Küldd el emilbe. A minitalira majd meglátjuk. nálunk/nálam ez olyan promptos dolog. beülünk 'oszt indulunk. Most igazából ez az áradás lehetősége ott nem nagyon esne jól. Vagy nem ott van valami Tisza folyó vagy mi Smiley
 
Ment mél.  integet2
Naplózva
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #667 Dátum: 2013.04.09 kedd, 21:08:58 »

Ott van a Tisza folyó, de áradás nem veszélyeztet minket.
elvileg e van tervezve,hogy elugrunk, de ember tervez...
Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #668 Dátum: 2013.04.09 kedd, 22:32:47 »

Különben meg jössz a jövő szombati szolnoki szalonnasütéses minitalira?  integet2
Van minitali topik  wave

Egyébként milyen szalonnasütés?  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #669 Dátum: 2013.04.09 kedd, 23:22:14 »

Pü-ben nick, keresztnév, lakhely és esetleg e-mailben avatar, ha szerepeltetni akarod a tábládon.  integet2

Ezeket már megkaptad.  vigyor3 Avatart meg kitalálok valamit.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #670 Dátum: 2013.04.10 szerda, 11:15:56 »

Korábban is kértük, hogy ebben a topicban csak a fontos infók legyenek!
Köszi, különben elveszik a lényeg... worship
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #671 Dátum: 2013.04.10 szerda, 12:43:53 »

Mivel sokan nem olvasnak vissza a fórumon, hogy ez legyen (egyelőre) az utolsó hozzászólás.  eplus2

Szórólapok, aki szeretne ebben is segíteni. Lassan most már jó idő lesz a terjesztésére (igaz most egy kicsit nyálkás az idő  rinya  de a hétvégére már 20 fokot mondanak.  nyes)

Kedves Klubtársak!

Lacika és Siky segítségével megszületett a két hivatalos szórólap a Mondeo Club tavaszi talijához.
Letöltés:
http://data.hu/get/6281839/Dok1.pdf?pid=1088986993
vagy
http://www.siky.hu/mondeo_szorolap.pdf

Köszönjük nekik a segítséget, terjesszétek, szórjátok!
« Utoljára szerkesztve: 2013.04.11 csütörtök, 15:09:03 írta Lacika71 » Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #672 Dátum: 2013.04.10 szerda, 14:00:35 »

Mivel sokan nem olvasnak vissza a fórumon, hogy ez legyen (egyelőre) az utolsó hozzászólás.  eplus2

Szórólapok, aki szeretne ebben is segíteni. Lassan most már jó idő lesz a terjesztésére (igaz most egy kicsit nyálkás az idő  rinya  de a hétvégére már 20 fokot mondanak.  nyes)

Én már kinyomtattam párat és kiteszem őket lassan.Még sajna hétvégéig lesz eső de elkezdem. eljen
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #673 Dátum: 2013.04.10 szerda, 14:04:48 »

Én már kinyomtattam párat és kiteszem őket lassan.Még sajna hétvégéig lesz eső de elkezdem. eljen

 eljen  worship
Naplózva
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #674 Dátum: 2013.04.10 szerda, 21:07:00 »

Mivel sokan nem olvasnak vissza a fórumon, hogy ez legyen (egyelőre) az utolsó hozzászólás.  eplus2

Szórólapok, aki szeretne ebben is segíteni. Lassan most már jó idő lesz a terjesztésére (igaz most egy kicsit nyálkás az idő  rinya  de a hétvégére már 20 fokot mondanak.  nyes)

Sajnos a data.hu jelenleg nem elérhető, úgyhogy egyelőre csak siky-ét tudjátok letölteni.
Én egy 15-öt kiszórtam ma a mondikra itt Zalaegerszegen!!
Remélem nem lesz eső! eplus2
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #675 Dátum: 2013.04.10 szerda, 21:25:50 »

Én egy 15-öt kiszórtam ma a mondikra itt Zalaegerszegen!!
Remélem nem lesz eső! eplus2
8-10 körül mér én is terítettem mikor még jobb volt az idő Cheesy
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #676 Dátum: 2013.04.11 csütörtök, 15:10:25 »

Klubtársak!

A táblákat és a fekete-fehér névkitűzőket valószínűleg ingyen meg tudjuk oldani. Szeretnénk, ha minden klubtársnak lenne névkitűzője és minden autó szélvédője mögött lenne tábla.

Kérek mindenkit, hogy aki jelentkezik, az juttassa el részemre a nickjét, a keresztnevét és a lakhelyét, valamint esetleg egy avatart (nem kötelező), amit szerepeltetne a tábláján. Akinek már van táblája vagy névkitűzője, kérem azt is jelezze, hogy ne készítsük el feleslegesen azt.
« Utoljára szerkesztve: 2013.04.11 csütörtök, 21:24:18 írta joxer » Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #677 Dátum: 2013.04.11 csütörtök, 15:29:31 »

Klubtársak!

A táblákat és a névkitűzőket valószínűleg ingyen meg tudjuk oldani. Szeretnénk, ha minden klubtársnak lenne névkitűzője és minden autó szélvédője mögött lenne tábla.

Kérek mindenkit, hogy aki jelentkezik, az juttassa el részemre a nickjét, a keresztnevét és a lakhelyét, valamint esetleg egy avatart (nem kötelező), amit szerepeltetne a tábláján. Akinek már van táblája vagy névkitűzője, kérem azt is jelezze, hogy ne készítsük el feleslegesen azt.


Az is, aki már eljuttatta?  vigyor3
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #678 Dátum: 2013.04.11 csütörtök, 15:29:50 »

Klubtársak!

A táblákat és a névkitűzőket valószínűleg ingyen meg tudjuk oldani. Szeretnénk, ha minden klubtársnak lenne névkitűzője és minden autó szélvédője mögött lenne tábla.

Kérek mindenkit, hogy aki jelentkezik, az juttassa el részemre a nickjét, a keresztnevét és a lakhelyét, valamint esetleg egy avatart (nem kötelező), amit szerepeltetne a tábláján. Akinek már van táblája vagy névkitűzője, kérem azt is jelezze, hogy ne készítsük el feleslegesen azt.

Akkor mégis meg tujátok oldani az avataromat?  vigyor3

(Többi adat pü-ben küldve)
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #679 Dátum: 2013.04.11 csütörtök, 16:21:10 »

Az is, aki már eljuttatta?  vigyor3
Természetesen nem!  vigyor3
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #680 Dátum: 2013.04.11 csütörtök, 16:26:13 »

Akkor mégis meg tujátok oldani az avataromat?  vigyor3
Csak neked!  nyes
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26980


E-mail
« Új hozzászólás #681 Dátum: 2013.04.11 csütörtök, 16:32:54 »

Akkor mégis meg tujátok oldani az avataromat?  vigyor3

(Többi adat pü-ben küldve)

Hogyne, nem gond... Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #682 Dátum: 2013.04.11 csütörtök, 19:50:05 »

Mivel sokan nem olvasnak vissza a fórumon, hogy ez legyen (egyelőre) az utolsó hozzászólás.  eplus2

Szórólapok, aki szeretne ebben is segíteni. Lassan most már jó idő lesz a terjesztésére (igaz most egy kicsit nyálkás az idő  rinya  de a hétvégére már 20 fokot mondanak.  nyes)

Kedves Klubtársak!

Lacika és Siky segítségével megszületett a két hivatalos szórólap a Mondeo Club tavaszi talijához.
Letöltés:
http://data.hu/get/6281839/Dok1.pdf?pid=1088986993
vagy
http://www.siky.hu/mondeo_szorolap.pdf

Köszönjük nekik a segítséget, terjesszétek, szórjátok!
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #683 Dátum: 2013.04.12 péntek, 09:08:23 »

Klubtársak!

A táblákat és a fekete-fehér névkitűzőket valószínűleg ingyen meg tudjuk oldani. Szeretnénk, ha minden klubtársnak lenne névkitűzője és minden autó szélvédője mögött lenne tábla.

Kérek mindenkit, hogy aki jelentkezik, az juttassa el részemre a nickjét, a keresztnevét és a lakhelyét, valamint esetleg egy avatart (nem kötelező), amit szerepeltetne a tábláján. Akinek már van táblája vagy névkitűzője, kérem azt is jelezze, hogy ne készítsük el feleslegesen azt.

Hello!
Mennyi idővel a tali előtt lesz a gyártása?
A jelentkezőkről mi tudunk listát adni, így egyben megkapod az egészet, talán egyszerűbb, nem?  Wink
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26980


E-mail
« Új hozzászólás #684 Dátum: 2013.04.12 péntek, 09:23:03 »

Hello!
Mennyi idővel a tali előtt lesz a gyártása?
A jelentkezőkről mi tudunk listát adni, így egyben megkapod az egészet, talán egyszerűbb, nem?  Wink

A jelentkezőkről igen, de a velük jövő utasokról nem. A névkitűzőhöz pedig az ő nevükre is szükség lehet.

A táblához meg megintcsak kell a jelentkező maga, hogy mi kerüljön rá, csak név, esetleg kép, avatar stb.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #685 Dátum: 2013.04.12 péntek, 09:25:33 »

Hello!
Mennyi idővel a tali előtt lesz a gyártása?
A jelentkezőkről mi tudunk listát adni, így egyben megkapod az egészet, talán egyszerűbb, nem?  Wink
Szeretnék minden jelentkezővel egyeztetni táblaügyileg, ezért is jó előre jelezni a tábla igényt. Két héttel a találkozó előtt lezárul a jelentkezés, szerintem utána indul a gyártás.
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #686 Dátum: 2013.04.12 péntek, 14:01:41 »

Szeretnék minden jelentkezővel egyeztetni táblaügyileg, ezért is jó előre jelezni a tábla igényt. Két héttel a találkozó előtt lezárul a jelentkezés, szerintem utána indul a gyártás.
Akkor azért szólj, küldünk egy listát a jelentkezőkről!
Üdv.
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
zsoel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10594



« Új hozzászólás #687 Dátum: 2013.04.12 péntek, 14:23:39 »

Szeretnék minden jelentkezővel egyeztetni táblaügyileg, ezért is jó előre jelezni a tábla igényt. Két héttel a találkozó előtt lezárul a jelentkezés, szerintem utána indul a gyártás.

nekem kell tábla!  wave
Naplózva

MKIV, 2.0 TDCi, Ghia mánia! Smiley
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #688 Dátum: 2013.04.12 péntek, 14:37:15 »

Nekem csak a szélvédő mögötti kell, névkitűzőm van.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #689 Dátum: 2013.04.12 péntek, 14:48:33 »

Akkor azért szólj, küldünk egy listát a jelentkezőkről!
Üdv.

De mááá mennyire szervezve van ez...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #690 Dátum: 2013.04.12 péntek, 14:55:13 »

Egyenlőre nincs még szerződés aláírva. A pálya a miénk, de még nem küldték ki...

7 utalás érkezett eddig, így még várok egy kicsit az ügy megsürgetésével...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #691 Dátum: 2013.04.12 péntek, 15:23:04 »

nekem kell tábla!  wave
Nekem csak a szélvédő mögötti kell, névkitűzőm van.
Avatar kell majd nektek? Ha igen küldjétek el lécci a képeket az emilemre.  integet2
Naplózva
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #692 Dátum: 2013.04.12 péntek, 20:58:51 »

A jelentkezőkről igen, de a velük jövő utasokról nem. A névkitűzőhöz pedig az ő nevükre is szükség lehet.

A táblához meg megintcsak kell a jelentkező maga, hogy mi kerüljön rá, csak név, esetleg kép, avatar stb.

AndyA
Lehet rosszul értem, de a velünk érkező utasoknak is lesz névkitűző v. mi???  wow1

Intéztem Szombathelyre és Pécsre is szórólapokat és Cs12 kollégával itt zalában továbbra is szórjuk a lapokat!!!  wave
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #693 Dátum: 2013.04.12 péntek, 22:48:57 »

Lehet rosszul értem, de a velünk érkező utasoknak is lesz névkitűző v. mi???  wow1

Intéztem Szombathelyre és Pécsre is szórólapokat és Cs12 kollégával itt zalában továbbra is szórjuk a lapokat!!!  wave
Pécset én rakok ki már kinyomtattam és végre eltünik az eső és kiteszem a kocsikra.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #694 Dátum: 2013.04.13 szombat, 08:38:23 »

Pécset én rakok ki már kinyomtattam és végre eltünik az eső és kiteszem a kocsikra.
Oksa, akkor szólok az emberemnek, h ne oda tegye ki, hanem vhova máshova!  vigyor3
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #695 Dátum: 2013.04.13 szombat, 23:41:04 »

Oksa, akkor szólok az emberemnek, h ne oda tegye ki, hanem vhova máshova!  vigyor3
Ma kb 15 lapot osztogattunk ki a párommal.
Talán lesz 1-2 ember,akitelkap a gépszíj itt Zegről. Bazsival gondoskodunk róla.
Nekem kell kitűző és tábla is. Most akkor mi van? Jön velem a család, nekik is lesz kitűzőjük?
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #696 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 10:29:23 »

Ma kb 15 lapot osztogattunk ki a párommal.
Talán lesz 1-2 ember,akitelkap a gépszíj itt Zegről. Bazsival gondoskodunk róla.
Nekem kell kitűző és tábla is. Most akkor mi van? Jön velem a család, nekik is lesz kitűzőjük?
Akkor nem csak bennem merült fel ez a kérdés?  vigyor3
Ezt most én sem értem. Nekik is lesz?
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #697 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 10:59:41 »

Ma kb 15 lapot osztogattunk ki a párommal.
Talán lesz 1-2 ember,akitelkap a gépszíj itt Zegről. Bazsival gondoskodunk róla.
Nekem kell kitűző és tábla is. Most akkor mi van? Jön velem a család, nekik is lesz kitűzőjük?
Akkor nem csak bennem merült fel ez a kérdés?  vigyor3
Ezt most én sem értem. Nekik is lesz?
A jelentkező klubtagoknak mindenféleképpen lesz névkitűzőjük. Akik kérik, azok kísérőinek is tudunk névkitűzőt készíteni. Persze ott megint csak tudni kell a keresztnevet, meg szerintem azt is, hogy ő a klubtaggal milyen rokoni viszonyban áll, mert szerintem azt jó volna feltüntetni a kitűzőn. Anyja, apja, fia, lánya, munkatársa, szeretője. nyes A kitűző fekete-fehér lesz, és azon gondolkodom, hogy a névkitűzőn ne a Ford betűtípus szerepeljen, mert az eléggé cirádás, és így könnyen félreolvasható, kicsit nehezen kivehetőek a betűk.
Naplózva
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #698 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 15:19:22 »

A jelentkező klubtagoknak mindenféleképpen lesz névkitűzőjük. Akik kérik, azok kísérőinek is tudunk névkitűzőt készíteni. Persze ott megint csak tudni kell a keresztnevet, meg szerintem azt is, hogy ő a klubtaggal milyen rokoni viszonyban áll, mert szerintem azt jó volna feltüntetni a kitűzőn. Anyja, apja, fia, lánya, munkatársa, szeretője. nyes A kitűző fekete-fehér lesz, és azon gondolkodom, hogy a névkitűzőn ne a Ford betűtípus szerepeljen, mert az eléggé cirádás, és így könnyen félreolvasható, kicsit nehezen kivehetőek a betűk.
Jól van, nekem ez tetszik, akkor én majd kérek a kísérőmnek is!  vigyor3
Majd szóljatok, hogy mikor és kinek kell leadni az adatokat hozzá!!  wave
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #699 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 15:21:42 »

Jól van, nekem ez tetszik, akkor én majd kérek a kísérőmnek is!  vigyor3
Majd szóljatok, hogy mikor és kinek kell leadni az adatokat hozzá!!  wave
Az adatokat nekem kell megadni, és ha lehet minél hamarabb, hogy maradjon idő elkészíteni.  integet2
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 ... 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.086 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.