Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.06 hétfő, 21:07:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2005-ös Ford Mondeo Kombi 2.0tdci 130paci 6sebesség  (Megtekintve 3385 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
gabo223
Vendég
« Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 13:37:14 »

Mindenkinek ajánlom szíves figyelmébe szerintem nagyon jó áron kínálom ahhoz képest mennyi munka és pénz van benne ha valakit érdekel vagy bármilyen kérdése van bátran kérdezzen.

Az alábbi linken még több infó:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia-7375368

Mindenkinek nagyon szép napot Smiley
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 13:54:48 »

Mindenkinek ajánlom szíves figyelmébe szerintem nagyon jó áron kínálom ahhoz képest mennyi munka és pénz van benne ha valakit érdekel vagy bármilyen kérdése van bátran kérdezzen.

Az alábbi linken még több infó:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia-7375368

Mindenkinek nagyon szép napot Smiley

Szia!

Egy-két kérdés és tipp.
1. Az EGR-t nem kell cserélni. Kikell pucolni,aztán meg ledugózni.
2. 100ezer kmnél porlasztócsere,turbócsere,kettőstömegű??? Biztosan ennyi km van benne?
3. Ha ennyit már ráköltöttél,miért akarod eladni?
4. Egy tipp a hirdetéshez. Vedd le az a csúnya huzatot,akkor sokkal "csábítóbb" lesz a beltér. Plusz az első kép eléggé félresikerült. Ha azt szeretnéd,hogy a rendszám ne látszódjon,painttel-photoshoppal-stb-vel ki tudod takarni  integet2
Naplózva
gabo223
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 14:04:54 »

Szia köszi a tippeket.
Az egr-ről csak annyit hogy ezt a kálváriát amit mondasz végigjártuk szóval tuti cserés mivel nem működik fölös ledugózni:)
az autót 2009be vettem az órában 72000 volt tudtuk hogy tekert kb 100e van letagadva belőle.
A képekről a tippet megfogadom köszi
pontosan az elköltött idő és pénz miatt szeretném eladni ha rossz lenne az autó nem mernék tőle megválni ugyanis én szeretek nyugodtan aludni nekem nem hiányzik az anyázás.
Üdv:Gábor
Naplózva
gabo223
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 14:07:46 »

Szia köszi a tippeket.
Az egr-ről csak annyit hogy ezt a kálváriát amit mondasz végigjártuk szóval tuti cserés mivel nem működik fölös ledugózni:)
az autót 2009be vettem az órában 72000 volt tudtuk hogy tekert kb 100e van letagadva belőle.
A képekről a tippet megfogadom köszi
pontosan az elköltött idő és pénz miatt szeretném eladni ha rossz lenne az autó nem mernék tőle megválni ugyanis én szeretek nyugodtan aludni nekem nem hiányzik az anyázás.
Üdv:Gábor

Szia!

Egy-két kérdés és tipp.
1. Az EGR-t nem kell cserélni. Kikell pucolni,aztán meg ledugózni.
2. 100ezer kmnél porlasztócsere,turbócsere,kettőstömegű??? Biztosan ennyi km van benne?
3. Ha ennyit már ráköltöttél,miért akarod eladni?
4. Egy tipp a hirdetéshez. Vedd le az a csúnya huzatot,akkor sokkal "csábítóbb" lesz a beltér. Plusz az első kép eléggé félresikerült. Ha azt szeretnéd,hogy a rendszám ne látszódjon,painttel-photoshoppal-stb-vel ki tudod takarni  integet2
[/quote]
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 14:11:47 »

Szia köszi a tippeket.
Az egr-ről csak annyit hogy ezt a kálváriát amit mondasz végigjártuk szóval tuti cserés mivel nem működik fölös ledugózni:)
az autót 2009be vettem az órában 72000 volt tudtuk hogy tekert kb 100e van letagadva belőle.
A képekről a tippet megfogadom köszi
pontosan az elköltött idő és pénz miatt szeretném eladni ha rossz lenne az autó nem mernék tőle megválni ugyanis én szeretek nyugodtan aludni nekem nem hiányzik az anyázás.
Üdv:Gábor

Pont azért dugózd le. Szépen "lefalazod",és mintha ott se lenne-> a motor csak tiszta levegőt fog kapni. Tehát akkor a kocsiban kb. 250ezer van?
Szerintem ha már ennyi energiát-pénzt beleöltél,akkor tartsad meg és élvezd ki. (feltételezve,hogy a cseréket szakszerűen végezték el és mindent kicseréltek,amit kell). A turbó mitől halt meg?  integet2
Naplózva
gabo223
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 17:59:58 »

Szia minden szakszerűen lett megcsinlva szerintem Smiley bár nem láttam a szerelőm minden mozdulatát de itt szegeden a clear water összes tdci tranzitját ő szervizeli szóval gondolom szakszerűen végezte el a rábízott feladatot.

a másik amit szeretnék leírni és mélységesen felháborít hogy ami jó azt ne adjuk el csak azt ami már *** és hullik szét és mindenki csodálkozik hogy itthon nem lehet élhető autót venni.Egyébként egy autó üzemeltetése költségekkel jár én ezt benyeltem lehet kicsit bele is nyúltam a tutiba ezzel a vassal de ezen már nem tudok változtatni még ha szeretnék akkor sem. Az autót kiélveztem amennyire lehetett szóval kérek mindenkit hogy aki nem szeretne autót venni az kíméljen meg attól hogy írja nekem az okosságait mert ezalatt az együtt töltött négy évünk alatt végigjártunk mindent. Eldöntöttem eladom mert el akarom adni.

A turbónak elektronikája ment szét hogy még erre is válaszoljak

üdv: Gábor
 
Pont azért dugózd le. Szépen "lefalazod",és mintha ott se lenne-> a motor csak tiszta levegőt fog kapni. Tehát akkor a kocsiban kb. 250ezer van?
Szerintem ha már ennyi energiát-pénzt beleöltél,akkor tartsad meg és élvezd ki. (feltételezve,hogy a cseréket szakszerűen végezték el és mindent kicseréltek,amit kell). A turbó mitől halt meg?  integet2
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #6 Dátum: 2013.11.08 péntek, 11:07:25 »

Szia Gábor!
Szép az autód! Én szeretném lecserélni a jelenlegi MK1 Kombi zöld Mondeómat egy modernebbre, de legalábbis olyanra, amiben van légkondi, de a feleségem nem "engedi". Azt mondja, amit Te is írtál (és ezzel 100%-ig egyetértek), hogy sajnos ma Mo-on a legtöbb használtautót azért adják el, mert már nem akarnak rajta vmit megjavítani és inkább "lelakják" és úgy adják el.
Te kivétel vagy.
2 dolog választ el attól, hogy megvegyem az autódat, mert tetszik:
- feleségem meggyőzése
- 1M Ft.
Üdv,
PZs.

a másik amit szeretnék leírni és mélységesen felháborít hogy ami jó azt ne adjuk el csak azt ami már *** és hullik szét és mindenki csodálkozik hogy itthon nem lehet élhető autót venni.Egyébként egy autó üzemeltetése költségekkel jár én ezt benyeltem lehet kicsit bele is nyúltam a tutiba ezzel a vassal de ezen már nem tudok változtatni még ha szeretnék akkor sem. Az autót kiélveztem amennyire lehetett szóval kérek mindenkit hogy aki nem szeretne autót venni az kíméljen meg attól hogy írja nekem az okosságait mert ezalatt az együtt töltött négy évünk alatt végigjártunk mindent. Eldöntöttem eladom mert el akarom adni.
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2013.11.08 péntek, 11:19:00 »

Szia Gábor!
Szép az autód! Én szeretném lecserélni a jelenlegi MK1 Kombi zöld Mondeómat egy modernebbre, de legalábbis olyanra, amiben van légkondi, de a feleségem nem "engedi". Azt mondja, amit Te is írtál (és ezzel 100%-ig egyetértek), hogy sajnos ma Mo-on a legtöbb használtautót azért adják el, mert már nem akarnak rajta vmit megjavítani és inkább "lelakják" és úgy adják el.
Te kivétel vagy.
2 dolog választ el attól, hogy megvegyem az autódat, mert tetszik:
- feleségem meggyőzése
- 1M Ft.
Üdv,
PZs.


Ez olyan sablon szöveg...
Én is árulok autót, lehet rá költeni, mint minden autóra. De én nyilván nem akarom mert az már kidobás. Idővel a következő tulaj megcsinálja, majd a ráköltött pénzt lelakja.

A Bátyámnak vettünk egy Galaxyt: kint azért adták el, mert elfáradt rajta ez az. Itt már úgy vettük meg, hogy azok meg voltak csinálva... Barátom egy Mo-i C-Max-ot vett a nyár elején. Hibátlan, azóta sem kellett vele foglalkozni...
Vannak ellenérvek, meg mellette is:)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #8 Dátum: 2013.11.08 péntek, 11:50:09 »

Lehet sablon szöveg....
De hol az a határ amikor már nem akarok és kidobás? És abban is igazad van, hogy minden autóra lehet költeni.
Én azt mondom, hogy lehetőleg úgy adj el egy autót, ahogy Te szeretnél majd venni. Ha lelakottan, akkor lelakottan; ha javítva (szinte hiba mentesen), akkor hiba mentesen.
És tényleg érvek és ellenérvek...

Ez olyan sablon szöveg...
Én is árulok autót, lehet rá költeni, mint minden autóra. De én nyilván nem akarom mert az már kidobás. Idővel a következő tulaj megcsinálja, majd a ráköltött pénzt lelakja.

A Bátyámnak vettünk egy Galaxyt: kint azért adták el, mert elfáradt rajta ez az. Itt már úgy vettük meg, hogy azok meg voltak csinálva... Barátom egy Mo-i C-Max-ot vett a nyár elején. Hibátlan, azóta sem kellett vele foglalkozni...
Vannak ellenérvek, meg mellette is:)
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
gabo223
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2013.11.08 péntek, 14:36:48 »

Szia köszi az elimerő szavakat az asszonnyal meg ne foglalkozz vigyor3 vigyor3 nem tudja ezzel mit szalasztotok el.
Komolyra fordítva a szót az autótól azért messze áll a tökéletesség pl a futóművet nem újíttattam fel mondjuk nem is volt rá szükség de aki megveszi biztos kell majd rá fordítani egy keveset az idő múlásával.
Ha esetleg mégis jobb belátásra tudod bírni a kedves nejed és a tárcátokban is hipp hopp megjelenik az az egymisi hívjatok nyugodtan. Smiley)
Üdv Gábor

Szia Gábor!
Szép az autód! Én szeretném lecserélni a jelenlegi MK1 Kombi zöld Mondeómat egy modernebbre, de legalábbis olyanra, amiben van légkondi, de a feleségem nem "engedi". Azt mondja, amit Te is írtál (és ezzel 100%-ig egyetértek), hogy sajnos ma Mo-on a legtöbb használtautót azért adják el, mert már nem akarnak rajta vmit megjavítani és inkább "lelakják" és úgy adják el.
Te kivétel vagy.
2 dolog választ el attól, hogy megvegyem az autódat, mert tetszik:
- feleségem meggyőzése
- 1M Ft.
Üdv,
PZs.

Naplózva
gabo223
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2013.11.08 péntek, 14:43:28 »

Esküszöm nem másoltam amondanivalom egyetlen részét sem ez mind a saját fejemből pattant ki nem kis töprengés után hogy egyáltalán le merjek e ilyet írni Smiley Smiley egyébként egyetértek nagy általánosságban beszéltem mert pl amit anyukáméknak vettünk autót 4 éve annak még semmi baja nem volt a kötelezőkön kívül semmit nem kellett még költeni rá még hangsúlyozom még

Üdv Gábor


Ez olyan sablon szöveg...
Én is árulok autót, lehet rá költeni, mint minden autóra. De én nyilván nem akarom mert az már kidobás. Idővel a következő tulaj megcsinálja, majd a ráköltött pénzt lelakja.

A Bátyámnak vettünk egy Galaxyt: kint azért adták el, mert elfáradt rajta ez az. Itt már úgy vettük meg, hogy azok meg voltak csinálva... Barátom egy Mo-i C-Max-ot vett a nyár elején. Hibátlan, azóta sem kellett vele foglalkozni...
Vannak ellenérvek, meg mellette is:)
Naplózva
gabo223
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2013.11.29 péntek, 12:32:18 »

Elkelt!!!!!



Mindenkinek ajánlom szíves figyelmébe szerintem nagyon jó áron kínálom ahhoz képest mennyi munka és pénz van benne ha valakit érdekel vagy bármilyen kérdése van bátran kérdezzen.

Az alábbi linken még több infó:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia-7375368

Mindenkinek nagyon szép napot Smiley
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.064 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.