Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 05:42:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 17   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2017 tavaszi nagy Mondeo találkozó  (Megtekintve 223867 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #350 Dátum: 2017.05.03 szerda, 20:44:02 »

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ persze, frisss mk4 tit-s tulajdonosként...

 eplus2  3assal is végigmentem volna, ahogy tettem azt régebben is. nyes
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #351 Dátum: 2017.05.03 szerda, 20:45:08 »

B+ azé', ha globál police lennék, tudnán: Andy fúrja, Lacika viseli.  Grin
ja, hogy a szokásos vigyor3

akkor valahol a távolban kell parkolni vigyor3
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #352 Dátum: 2017.05.03 szerda, 20:46:04 »

eplus2  3assal is végigmentem volna, ahogy tettem azt régebben is. nyes
Nekem mondod!  hehe Szerinted én melyikkel megyek?  Cheesy
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #353 Dátum: 2017.05.03 szerda, 20:51:34 »

Nekem mondod!  hehe Szerinted én melyikkel megyek?  Cheesy
az ócskavassal?nemá.... vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #354 Dátum: 2017.05.03 szerda, 20:57:56 »

az ócskavassal?nemá.... vigyor3
Mint írtam elkérem Janitól a dömpert...  Grin
A másik az úgyis olyan kis "entyempentyem"  Cheesy Cheesy 
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Bonca
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 365


E-mail
« Új hozzászólás #355 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 08:08:04 »

egy kicsit tudod módosítani, ahogy Domi írta? mert akkor én nyomtatok egy pár 100db-ot holnap, és szétszórom a városban.

Bárki átírhatja, aztán egy közös ámen, és nyomtatható.

Bonca
Naplózva

2.0 TDCi 140 LE QXBA 2010.11.
WF0GXXGBBGAA13463
Bonca
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 365


E-mail
« Új hozzászólás #356 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 08:22:07 »

közös autószerelés? ez mi? vigyor3

Valakinek van problémája akármivel, amit valaki már akárhogy megcsinált. Ha a találkozón ilyen felmerül, és minimális szereléssel megoldható, tuti, hogy előkerülnek a szerszámok ott helyben. Pl. amikor légszűrőt cseréltem, akkor vettem észre, hogy a légszűrőház csonkját megroppantotta a német szakszervizes az awab bilinccsel. Simán a szűrőt kikerülve szívott levegőt motor! Vagy, cserélték a motorháztetőt nyitó bovdent. Lebontották az autó elejét, de a harcsaszájat nem pattintotta vissza rendesen a szakszervizes, én meg még nem csináltam ilyet, és nem szeretnék belefutni valamilyen eldugott trükkbe. Vagy, cserélték a bal hátsó ablakemelő kapcsolóját (el nem tudom képzelni, miért) és az ajtó burkolatát úgy tették vissza, hogy se az új gomb, se a kisebbik hangszóró kábele nem volt bedugva. Könnyen ment, de mivel nem csináltam még ilyet, tartottam tőle, hogy valamit eltörök. Jobb úgy csinálni valamit, hogy olyasvalaki segít, akinek nem új a probléma.

Aki tart az ilyen gyorsjavításoktól, mert még nem csinált ilyet, és szeretne megkérni valakit, aki már csinált ilyet, ha ott helyben orvosolható, simán nekiállhatunk. Ez a közös autószerelés. Hívjuk máshogy?

Bonca
« Utoljára szerkesztve: 2017.05.04 csütörtök, 08:37:04 írta Bonca » Naplózva

2.0 TDCi 140 LE QXBA 2010.11.
WF0GXXGBBGAA13463
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #357 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 09:44:48 »


Aki tart az ilyen gyorsjavításoktól, mert még nem csinált ilyet, és szeretne megkérni valakit, aki már csinált ilyet, ha ott helyben orvosolható, simán nekiállhatunk. Ez a közös autószerelés. Hívjuk máshogy?

Bonca
hát én neki nem kezdenék semminek sem a semmi közepén, de mindenki maga tudja vigyor3
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #358 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 09:57:42 »

Valakinek van problémája akármivel, amit valaki már akárhogy megcsinált. Ha a találkozón ilyen felmerül, és minimális szereléssel megoldható, tuti, hogy előkerülnek a szerszámok ott helyben. Pl. amikor légszűrőt cseréltem, akkor vettem észre, hogy a légszűrőház csonkját megroppantotta a német szakszervizes az awab bilinccsel. Simán a szűrőt kikerülve szívott levegőt motor! Vagy, cserélték a motorháztetőt nyitó bovdent. Lebontották az autó elejét, de a harcsaszájat nem pattintotta vissza rendesen a szakszervizes, én meg még nem csináltam ilyet, és nem szeretnék belefutni valamilyen eldugott trükkbe. Vagy, cserélték a bal hátsó ablakemelő kapcsolóját (el nem tudom képzelni, miért) és az ajtó burkolatát úgy tették vissza, hogy se az új gomb, se a kisebbik hangszóró kábele nem volt bedugva. Könnyen ment, de mivel nem csináltam még ilyet, tartottam tőle, hogy valamit eltörök. Jobb úgy csinálni valamit, hogy olyasvalaki segít, akinek nem új a probléma.

Aki tart az ilyen gyorsjavításoktól, mert még nem csinált ilyet, és szeretne megkérni valakit, aki már csinált ilyet, ha ott helyben orvosolható, simán nekiállhatunk. Ez a közös autószerelés. Hívjuk máshogy?

Bonca
Tavaly tavasszal Cs12 kocsijában az éjjeli induláskor nem ment a xenon, akkor GSR azt javította éjjel 11 körül... De kapott ő már "légyszi nézz rá a kuplungomra, mert szerintem csúszik", meg még ezer másféle kérést is. Tavaly ősszel Visegrádon én is megautóztattam, mert a szíjfeszítőm csörgött, és biztos akartam lenni benne, hogy tényleg az.
Ő ezért írta, hogy ne legyen szerelés, mert ha ezzel foglalkozik az év 365 napjában, akkor legalább egy ilyen közösségi napon ne kelljen ezzel nyűglődnie.

Persze volt már nagytalin hűtőszerelés (ez örök sláger marad  nyes ) meg szerintem fékcsere, stb. Kb. csak motorgenerál nem. Nekem a fekete tetősínt cserélték le krómozottra pár éve, Úgyhogy ilyen apróbb "nézz-már-rá-légyszi-mert-nem-tudom-mi-ez" dolgok így is úgy is adódnak. Aztán a tulaj vagy boldog lesz, vagy majd valaki hazahúzza  eplus2
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Maarki
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 280



E-mail
« Új hozzászólás #359 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 10:18:04 »

Tavaly tavasszal Cs12 kocsijában az éjjeli induláskor nem ment a xenon, akkor GSR azt javította éjjel 11 körül... De kapott ő már "légyszi nézz rá a kuplungomra, mert szerintem csúszik", meg még ezer másféle kérést is. Tavaly ősszel Visegrádon én is megautóztattam, mert a szíjfeszítőm csörgött, és biztos akartam lenni benne, hogy tényleg az.
Ő ezért írta, hogy ne legyen szerelés, mert ha ezzel foglalkozik az év 365 napjában, akkor legalább egy ilyen közösségi napon ne kelljen ezzel nyűglődnie.

Persze volt már nagytalin hűtőszerelés (ez örök sláger marad  nyes ) meg szerintem fékcsere, stb. Kb. csak motorgenerál nem. Nekem a fekete tetősínt cserélték le krómozottra pár éve, Úgyhogy ilyen apróbb "nézz-már-rá-légyszi-mert-nem-tudom-mi-ez" dolgok így is úgy is adódnak. Aztán a tulaj vagy boldog lesz, vagy majd valaki hazahúzza  eplus2

Visegrádon én is megkértem ha jól emlékszem ,hogy legyen kedves meghallgatni, mi az a kattogás a motornál Cheesy mikkor elindítottam a többiektől ez jött hőőő ez nem diesel Cheesy vicces volt Smiley Remélem most is lesz ilyen Wink már várom. Remélem jó időnk lesz  worship
Naplózva

2001 Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, Kombi
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #360 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 10:41:09 »


Valakinek van problémája akármivel, amit valaki már akárhogy megcsinált. Ha a találkozón ilyen felmerül, és minimális szereléssel megoldható, tuti, hogy előkerülnek a szerszámok ott helyben. Pl. amikor légszűrőt cseréltem, akkor vettem észre, hogy a légszűrőház csonkját megroppantotta a német szakszervizes az awab bilinccsel. Simán a szűrőt kikerülve szívott levegőt motor! Vagy, cserélték a motorháztetőt nyitó bovdent. Lebontották az autó elejét, de a harcsaszájat nem pattintotta vissza rendesen a szakszervizes, én meg még nem csináltam ilyet, és nem szeretnék belefutni valamilyen eldugott trükkbe. Vagy, cserélték a bal hátsó ablakemelő kapcsolóját (el nem tudom képzelni, miért) és az ajtó burkolatát úgy tették vissza, hogy se az új gomb, se a kisebbik hangszóró kábele nem volt bedugva. Könnyen ment, de mivel nem csináltam még ilyet, tartottam tőle, hogy valamit eltörök. Jobb úgy csinálni valamit, hogy olyasvalaki segít, akinek nem új a probléma.

Aki tart az ilyen gyorsjavításoktól, mert még nem csinált ilyet, és szeretne megkérni valakit, aki már csinált ilyet, ha ott helyben orvosolható, simán nekiállhatunk. Ez a közös autószerelés. Hívjuk máshogy?

Bonca

Eh... Ha már magyarázni kell a poént... falbav falbav falbav falbav falbav

 eplus2 taps taps taps taps taps

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #361 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 10:42:29 »

Tavaly tavasszal Cs12 kocsijában az éjjeli induláskor nem ment a xenon, akkor GSR azt javította éjjel 11 körül... De kapott ő már "légyszi nézz rá a kuplungomra, mert szerintem csúszik", meg még ezer másféle kérést is. Tavaly ősszel Visegrádon én is megautóztattam, mert a szíjfeszítőm csörgött, és biztos akartam lenni benne, hogy tényleg az.
Ő ezért írta, hogy ne legyen szerelés, mert ha ezzel foglalkozik az év 365 napjában, akkor legalább egy ilyen közösségi napon ne kelljen ezzel nyűglődnie.

Persze volt már nagytalin hűtőszerelés (ez örök sláger marad  nyes ) meg szerintem fékcsere, stb. Kb. csak motorgenerál nem. Nekem a fekete tetősínt cserélték le krómozottra pár éve, Úgyhogy ilyen apróbb "nézz-már-rá-légyszi-mert-nem-tudom-mi-ez" dolgok így is úgy is adódnak. Aztán a tulaj vagy boldog lesz, vagy majd valaki hazahúzza  eplus2

Hát, ha te azt hűtőszerelésnek hívod... Smiley

Konkrétan a szervokörbe építettünk szűrőt akkor. Azzal nem is volt hiba... Cheesy

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #362 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 10:43:52 »

Visegrádon én is megkértem ha jól emlékszem ,hogy legyen kedves meghallgatni, mi az a kattogás a motornál Cheesy mikkor elindítottam a többiektől ez jött hőőő ez nem diesel Cheesy vicces volt Smiley Remélem most is lesz ilyen Wink már várom. Remélem jó időnk lesz  worship
Reméled, hogy megint lesz kattogás?  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #363 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 12:31:16 »

Tavaly tavasszal Cs12 kocsijában az éjjeli induláskor nem ment a xenon, akkor GSR azt javította éjjel 11 körül... De kapott ő már "légyszi nézz rá a kuplungomra, mert szerintem csúszik", meg még ezer másféle kérést is. Tavaly ősszel Visegrádon én is megautóztattam, mert a szíjfeszítőm csörgött, és biztos akartam lenni benne, hogy tényleg az.
Ő ezért írta, hogy ne legyen szerelés, mert ha ezzel foglalkozik az év 365 napjában, akkor legalább egy ilyen közösségi napon ne kelljen ezzel nyűglődnie.

Persze volt már nagytalin hűtőszerelés (ez örök sláger marad  nyes ) meg szerintem fékcsere, stb. Kb. csak motorgenerál nem. Nekem a fekete tetősínt cserélték le krómozottra pár éve, Úgyhogy ilyen apróbb "nézz-már-rá-légyszi-mert-nem-tudom-mi-ez" dolgok így is úgy is adódnak. Aztán a tulaj vagy boldog lesz, vagy majd valaki hazahúzza  eplus2

Nem írtam, hogy ne legyen.  Cool

Azt írtam, hogy más foglalkozás is lehetne és akkor át tudják érezni -talán többen is- páran milyen az, amikor elmész egy találkozóra ugyanazért, amit naponta csinálsz.  eplus2
Viszont nem túlzás az sem, hogy biztos vannak olyan tagok akik az ilyen összejöveteleket azért látogatják, hogy majd csurran-cseppen valami nonprofit javítás, diag stb.
Félre nem kell érteni, nem ellenzem nincs ezzel probléma (bár aki csak ezért és ilyenkor TAG egyébként meg nem aktív, az azért furcsa)....de azért ne erre épüljön a találkozó!  wave

Szerintem.....

« Utoljára szerkesztve: 2017.05.04 csütörtök, 12:42:33 írta GSR™ » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Bonca
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 365


E-mail
« Új hozzászólás #364 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 13:07:26 »

Nem írtam, hogy ne legyen.  Cool

Azt írtam, hogy más foglalkozás is lehetne és akkor át tudják érezni -talán többen is- páran milyen az, amikor elmész egy találkozóra ugyanazért, amit naponta csinálsz.  eplus2
Viszont nem túlzás az sem, hogy biztos vannak olyan tagok akik az ilyen összejöveteleket azért látogatják, hogy majd csurran-cseppen valami nonprofit javítás, diag stb.
Félre nem kell érteni, nem ellenzem nincs ezzel probléma (bár aki csak ezért és ilyenkor TAG egyébként meg nem aktív, az azért furcsa)....de azért ne erre épüljön a találkozó!  wave

Szerintem.....

Akkor taxis Mondeo-s ne jöjjön? Cheesy

Bonca
Naplózva

2.0 TDCi 140 LE QXBA 2010.11.
WF0GXXGBBGAA13463
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #365 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 13:12:50 »

Akkor taxis Mondeo-s ne jöjjön? Cheesy

Bonca
Van itt olyan? Siky már nem aktív  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #366 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 13:16:04 »

Van itt olyan? Siky már nem aktív  vigyor3

Van egy 1.6 motorcserés dízel MKIV. Ott még nem nagyon olvasgatsz...
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #367 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 13:17:22 »

Van egy 1.6 motorcserés dízel MKIV. Ott még nem nagyon olvasgatsz...
Valóban. De remélem egyszer majd... Wink
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #368 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 17:04:38 »

Nem írtam, hogy ne legyen.  Cool

Azt írtam, hogy más foglalkozás is lehetne és akkor át tudják érezni -talán többen is- páran milyen az, amikor elmész egy találkozóra ugyanazért, amit naponta csinálsz.  eplus2
Viszont nem túlzás az sem, hogy biztos vannak olyan tagok akik az ilyen összejöveteleket azért látogatják, hogy majd csurran-cseppen valami nonprofit javítás, diag stb.
Félre nem kell érteni, nem ellenzem nincs ezzel probléma (bár aki csak ezért és ilyenkor TAG egyébként meg nem aktív, az azért furcsa)....de azért ne erre épüljön a találkozó!  wave

Szerintem.....


és ez is megtörtént.
Volt egy hölgy,aki Taszárra autózott le a nagytalira turbó nélkül talán asszem gödöllőről-80al.Csak azért,hogy valaki segítsen neki az autóját "javítani".
Érdekes szitu volt, de talán rá is jöttünk (mintha turbó elektronika okozta volna neki),majd kicsivel később írta,hogy megoldódott.
Meg el is ugrott a zéger a tengelyvégéről,és mókolva ment haza,nem mintha szüksége lett volna rá,mert nem állította a lapátokat.
Talán azóta sem nagyon hallottunk felőle.Ellemben elképzelhetőnek tartom,hogy aktív olvasója a fórumnak.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #369 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 18:38:12 »

Tavaly tavasszal Cs12 kocsijában az éjjeli induláskor nem ment a xenon, akkor GSR azt javította éjjel 11 körül...

mókás volt... az a kis rohadt relé... eplus2

De volt 1-2 évvel korábban, mikor Huszár Bazsi szervócsövét csináltuk szinte egész nap, szóval. Az oké,h rá-rá nézünk egymás autójára, de ne csak azért jöjjön vki a talira, h megcsináltassa az autóját. Ebben Tibinek teljesen igaza van.
« Utoljára szerkesztve: 2017.05.04 csütörtök, 18:57:21 írta Cs12 » Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #370 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 18:41:08 »

mókás volt... az a kis rohadt relé... eplus2

De volt 1-2 évvel korábban, mikor Huszár Bazsi szervócsövét csináltuk szinte egész nap, szóval. Az oké,h rá-rá nézünk egymás autójára, de csak azért jöjjön vki a talira, h megcsináltassa az autóját. Ebben Tibinek teljesen igaza van.

Én is cseréltem műszerfalizzót LED-re Velencén... Smiley

De ennyi belefér még szórakozásnak is. A fél autó szétlegózása az másik történet.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #371 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 18:55:34 »

Akkor taxis Mondeo-s ne jöjjön? Cheesy

Bonca
Én legutóbb is felajánlottam a kukázott fékbetéteket és féktárcsákat, sőt még az olajat és a szűrőket is, de nem jelentkeztél...  Cheesy Cheesy
Ebből is látszik, milyen segítőkészek vagyunk!  integet2
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #372 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 19:06:34 »

Akkor taxis Mondeo-s ne jöjjön? Cheesy

Bonca
5-6 éve volt pislogás, amikor én is begurultam a felmatricázott sárgarendszámos mondeoval vigyor3
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #373 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 19:07:10 »

5-6 éve volt pislogás, amikor én is begurultam a felmatricázott sárgarendszámos mondeoval vigyor3

Ja. Rögtön tudtuk, hogy rossz helyen jársz...! Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #374 Dátum: 2017.05.04 csütörtök, 19:09:58 »

Ja. Rögtön tudtuk, hogy rossz helyen jársz...! Smiley

AndyA
Haszonlesésből ment. Hátha lerohad valaki soproni kolléga, es akkor hazaviheti, és kifizetteti vele a visszautat is Hajdúszoboszlóra  eplus2
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Maarki
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 280



E-mail
« Új hozzászólás #375 Dátum: 2017.05.05 péntek, 02:01:14 »

Reméled, hogy megint lesz kattogás?  vigyor3

Smiley azota is van.... pedig cserelve volt a generato rszabadonfuto, vezeto gorgo, feszito girgo, csere... igaz szìjat meg nen csereltem....
Naplózva

2001 Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, Kombi
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #376 Dátum: 2017.05.05 péntek, 06:58:34 »

Kompletten kell az automata feszítőt cserélni, nem csak a görgőt rajta.
Ezt mondtam akkor is.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #377 Dátum: 2017.05.05 péntek, 08:33:56 »

Változnak az idők...

Régebben másról sem szólt a tali: 13-14 éve, csak retkesen bújtuk a motortereket. Kb ez volt a lényeg... Készültek a videók, a képek, a jegyzetek, amik java részéből most is élnek az adott kor autóival rendelkező kollégák. Aki akkor nem akart beállni, mert nem értett hozzá, az nem állt be. Én pl jártam autóról autóra, és fojtószelepet tisztítottam, EGR-t dugóztam, nyomtuk a MAF szenzortisztítást, stb-stb... Közben szimultán ment annak, aki bele akart fogni a sajátjának szerelgetésébe....

Olyan, mintha ez a téma lenne az egyetlen, ahol olyan közösség lenne, ahol személyes találkozáskor "munka" is van. Én pl: nem tudok jelen lenni anélkül sehol, hogy ne kerülne elő egy problémás gép téma, vagy laptop, amit ott kell orvosolni... Ez van. Én segítek szívesen már sok-sok éve... nyes
És ha találkozom a gyerekorvosa barátommal, akkor tuti előjön vmi szakmai. Akár ott megnézi a gyereket, és ír fel neki vmit, vagy csak javasol... Ez neki nap, mint nap műxik.

Ilyen ez az asztalos szakma. vigyor3
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #378 Dátum: 2017.05.05 péntek, 09:25:06 »

Változnak az idők...

Régebben másról sem szólt a tali: 13-14 éve, csak retkesen bújtuk a motortereket. Kb ez volt a lényeg... Készültek a videók, a képek, a jegyzetek, amik java részéből most is élnek az adott kor autóival rendelkező kollégák. Aki akkor nem akart beállni, mert nem értett hozzá, az nem állt be. Én pl jártam autóról autóra, és fojtószelepet tisztítottam, EGR-t dugóztam, nyomtuk a MAF szenzortisztítást, stb-stb... Közben szimultán ment annak, aki bele akart fogni a sajátjának szerelgetésébe....

Olyan, mintha ez a téma lenne az egyetlen, ahol olyan közösség lenne, ahol személyes találkozáskor "munka" is van. Én pl: nem tudok jelen lenni anélkül sehol, hogy ne kerülne elő egy problémás gép téma, vagy laptop, amit ott kell orvosolni... Ez van. Én segítek szívesen már sok-sok éve... nyes
És ha találkozom a gyerekorvosa barátommal, akkor tuti előjön vmi szakmai. Akár ott megnézi a gyereket, és ír fel neki vmit, vagy csak javasol... Ez neki nap, mint nap műxik.

Ilyen ez az asztalos szakma. vigyor3
Jó, hogy mondod. A talira vinnék egy gépet, cserélsz benne nekem procit?  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #379 Dátum: 2017.05.05 péntek, 09:43:49 »

Változnak az idők...

Régebben másról sem szólt a tali: 13-14 éve, csak retkesen bújtuk a motortereket. Kb ez volt a lényeg... Készültek a videók, a képek, a jegyzetek, amik java részéből most is élnek az adott kor autóival rendelkező kollégák. Aki akkor nem akart beállni, mert nem értett hozzá, az nem állt be. Én pl jártam autóról autóra, és fojtószelepet tisztítottam, EGR-t dugóztam, nyomtuk a MAF szenzortisztítást, stb-stb... Közben szimultán ment annak, aki bele akart fogni a sajátjának szerelgetésébe....

Olyan, mintha ez a téma lenne az egyetlen, ahol olyan közösség lenne, ahol személyes találkozáskor "munka" is van. Én pl: nem tudok jelen lenni anélkül sehol, hogy ne kerülne elő egy problémás gép téma, vagy laptop, amit ott kell orvosolni... Ez van. Én segítek szívesen már sok-sok éve... nyes
És ha találkozom a gyerekorvosa barátommal, akkor tuti előjön vmi szakmai. Akár ott megnézi a gyereket, és ír fel neki vmit, vagy csak javasol... Ez neki nap, mint nap műxik.

Ilyen ez az asztalos szakma. vigyor3


Aha, gondolom ha valami nincs rendben a gyerekkel....akkor megvárod, hogy összefuss a gyerekorvossal és majd akkor megvizsgálja!  taps
Nem mész el megvizsgáltatni, mert az idő (ami meg pénz) stb......jó lesz majd akkor, amikor "ingyenes"!  zavart2

Legyen szereldmagadfusitali (pl. hétvégén valakinél), de annak ne Mondeo találkozó legyen a neve.  wave
« Utoljára szerkesztve: 2017.05.05 péntek, 10:00:54 írta GSR™ » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #380 Dátum: 2017.05.05 péntek, 10:21:45 »

Jó, hogy mondod. A talira vinnék egy gépet, cserélsz benne nekem procit?  vigyor3

Persze. Hozok akkus flexet. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #381 Dátum: 2017.05.05 péntek, 10:30:53 »

Persze. Hozok akkus flexet. Smiley

AndyA
Fúrni nem lehetne?  hehe
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #382 Dátum: 2017.05.05 péntek, 10:45:47 »

Fúrni nem lehetne?  hehe

Viszek akkus fúrót. Egyéb?
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #383 Dátum: 2017.05.05 péntek, 10:51:34 »

Fúrni nem lehetne?  hehe

Volt egy régi képes Howto az Interneten, csak most nem találom.

Faszikám flexszel kivágta a nagy, fekvő dobozos gép tetejét egy csíkban a kártya fölött, csipesszel kivette a videokártyát, berakta az újat, majd leukoplaszttal leragasztotta a nyílást.

Na, valami ilyenre gondoltam. eplus2 taps taps taps taps taps

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #384 Dátum: 2017.05.05 péntek, 10:53:04 »

Volt egy régi képes Howto az Interneten, csak most nem találom.

Faszikám flexszel kivágta a nagy, fekvő dobozos gép tetejét egy csíkban a kártya fölött, csipesszel kivette a videokártyát, berakta az újat, majd leukoplaszttal leragasztotta a nyílást.

Na, valami ilyenre gondoltam. eplus2 taps taps taps taps taps

AndyA
eljen hehe
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #385 Dátum: 2017.05.05 péntek, 11:08:54 »

Volt egy régi képes Howto az Interneten, csak most nem találom.

Faszikám flexszel kivágta a nagy, fekvő dobozos gép tetejét egy csíkban a kártya fölött, csipesszel kivette a videokártyát, berakta az újat, majd leukoplaszttal leragasztotta a nyílást.

Na, valami ilyenre gondoltam. eplus2 taps taps taps taps taps

AndyA

Hm....
Szóval már törölték a home videódat, ahogy videokártyát cseréltél?  eplus2 eplus2 eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #386 Dátum: 2017.05.05 péntek, 11:11:44 »

Szerintem valaki vállalja fel és vásároljon hordós kiszerelésben blinker fluid-ot és egy karton muffler bearing-et.
Aztán majd a találkozón lehet cserélni sorban, mindenkinek!  hehe
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #387 Dátum: 2017.05.05 péntek, 11:16:32 »

Hm....
Szóval már törölték a home videódat, ahogy videokártyát cseréltél?  eplus2 eplus2 eplus2

Nem video volt, hanem egy képsorozat, vagy 15-20 éve láttam. Azért nem találom most sehol.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #388 Dátum: 2017.05.05 péntek, 11:39:50 »

Nem video volt, hanem egy képsorozat, vagy 15-20 éve láttam. Azért nem találom most sehol.

AndyA

Keresd a backup hdd-n a "saját munkák" mappában.  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #389 Dátum: 2017.05.05 péntek, 12:31:50 »


Aha, gondolom ha valami nincs rendben a gyerekkel....akkor megvárod, hogy összefuss a gyerekorvossal és majd akkor megvizsgálja!  taps
Nem mész el megvizsgáltatni, mert az idő (ami meg pénz) stb......jó lesz majd akkor, amikor "ingyenes"!  zavart2

Legyen szereldmagadfusitali (pl. hétvégén valakinél), de annak ne Mondeo találkozó legyen a neve.  wave

Nyilván az akut dolgokra céloztam. Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #390 Dátum: 2017.05.05 péntek, 12:32:41 »

Jó, hogy mondod. A talira vinnék egy gépet, cserélsz benne nekem procit?  vigyor3

Pl május 14-én vasárnap meg tudnánk oldani. nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #391 Dátum: 2017.05.05 péntek, 12:33:24 »

Nyilván az akut dolgokra céloztam. Wink

Akkut is cserélünk, ha kell! Nekem itt a régi a garázsban, tudom vinni, még működik...

 eplus2 taps taps taps taps taps

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #392 Dátum: 2017.05.05 péntek, 12:40:23 »

Nyilván az akut dolgokra céloztam. Wink


Világos!
Tehát ami szokott lenni szerelgetés egy találkozón, az mind az úton odafele vagy pont a parkolóba beálláskor keletkezett, jött elő!  taps
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #393 Dátum: 2017.05.05 péntek, 13:28:25 »


Világos!
Tehát ami szokott lenni szerelgetés egy találkozón, az mind az úton odafele vagy pont a parkolóba beálláskor keletkezett, jött elő!  taps

Ok. Lemaradt a 3 pont. Ironikus volt a megjegyzés, miszerint a gyerekpéldában nem az akut dolgokra céloztam, amivel az ember azonnal, akár a sürgősségire rohan...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #394 Dátum: 2017.05.05 péntek, 13:33:12 »

gyerekpéldában nem az akut dolgokra céloztam, amivel az ember azonnal, akár a sürgősségire rohan...

Hanem mi?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #395 Dátum: 2017.05.05 péntek, 14:37:19 »

Hanem mi?

Nincs gyereked? Mi mindenféle hülyeséggel nem megyünk orvoshoz. De ha már összefutottunk, akkor kérünk megerősítést, hogy jól tettük e...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #396 Dátum: 2017.05.05 péntek, 14:40:09 »

Nincs gyereked? Mi mindenféle hülyeséggel nem megyünk orvoshoz. De ha már összefutottunk, akkor kérünk megerősítést, hogy jól tettük e...
Ők se mennek. Nekik háznál van  smile
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #397 Dátum: 2017.05.05 péntek, 14:49:04 »

Nincs gyereked? Mi mindenféle hülyeséggel nem megyünk orvoshoz. De ha már összefutottunk, akkor kérünk megerősítést, hogy jól tettük e...

Egy gyerek egészségével kapcsolatban mik azok a "mindenféle hülyeségek"?   fejvakaras
Görbén nő a haja vagy mi?
« Utoljára szerkesztve: 2017.05.05 péntek, 22:19:50 írta GSR™ » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #398 Dátum: 2017.05.05 péntek, 22:16:19 »

Ők se mennek. Nekik háznál van  smile


 hehe

Azért nincs háznál, de az ember a családját nem válogathatja meg.  hehe

Meg egyébként is, itt vagyok én orvosnak, doktor-doktor.  Grin Cheesy
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #399 Dátum: 2017.05.05 péntek, 22:17:07 »

Nincs gyereked? Mi mindenféle hülyeséggel nem megyünk orvoshoz. De ha már összefutottunk, akkor kérünk megerősítést, hogy jól tettük e...

És mi van akkor, ha azt mondja, hogy nem tettétek jól?  eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 17   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.088 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.