Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 06:39:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2-höz vízlehúzót keresek, akár jó állapotú bontott is jöhet!  (Megtekintve 1910 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
waze
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


E-mail
« Dátum: 2013.07.17 szerda, 20:12:04 »

helló,
ha van ilyened akkor írj léci.
köszi,W
Naplózva
gsziki
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 440



E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.07.18 csütörtök, 07:47:46 »

helló,
ha van ilyened akkor írj léci.
köszi,W
Szia!
Bontottat nem érdemes venned.
Gyűjts újra és nem lesz vele gondod,bár a 4db ára elég húzós.Ha jól emlékszem én 20000 körül vettem a cromaxba.
Naplózva

2002 2L Tdci 131Ló ZetecS,Full bőr,automata,navi,gyári multimédia beépített VHS lejátszóval,gyári hifi,stb.
waze
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.10.29 kedd, 17:18:21 »

köszi..perpill 9000 ft/db a legolcsóbb, nem kapni utángyártottat sajna.
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.10.29 kedd, 18:46:07 »

Szia!
Bontottat nem érdemes venned.
Gyűjts újra és nem lesz vele gondod,bár a 4db ára elég húzós.Ha jól emlékszem én 20000 körül vettem a cromaxba.

Érdemes bontottat keresni! Újítsd fel, és soha nem lesz vele gond.
Aminél már elindult az alu merevítés porladása, arra is van megoldás, amennyiben még nem több centi hosszon van kirohadva, vagy nincs nagyon deformálódva. Egyéb esetben egyszerű, és örökéletű megoldás is van: A törmelékeket ki kell kotorni, kicsit be is lehet metszeni a merevítés tokját a beszorult darabkák miatt. Végül szilikonkaucsuk ragasztóval alaposan be kell kenni a végeket. Amíg ez megköt, erős csipeszekkel érdemes összefogni a sérült anyagot.
« Utoljára szerkesztve: 2013.10.29 kedd, 18:47:49 írta Dávid » Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

waze
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.10.29 kedd, 19:28:02 »

Érdemes bontottat keresni! Újítsd fel, és soha nem lesz vele gond.
Aminél már elindult az alu merevítés porladása, arra is van megoldás, amennyiben még nem több centi hosszon van kirohadva, vagy nincs nagyon deformálódva. Egyéb esetben egyszerű, és örökéletű megoldás is van: A törmelékeket ki kell kotorni, kicsit be is lehet metszeni a merevítés tokját a beszorult darabkák miatt. Végül szilikonkaucsuk ragasztóval alaposan be kell kenni a végeket. Amíg ez megköt, erős csipeszekkel érdemes összefogni a sérült anyagot.

köszi szép a választ. ez úgy működik h lehúzom a sínről, kipucolom és a végeket odaragasztani a sínhez...jól értem?
köszi
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.10.29 kedd, 21:21:20 »

köszi szép a választ. ez úgy működik h lehúzom a sínről, kipucolom és a végeket odaragasztani a sínhez...jól értem?
köszi

A sínhez nem kell odaragasztani, csak a végeket kell az alu merevítés helyén bekenni a szilikonkaucsukkal, hogy tömítve, és összetartva legyen. Ha megkötött, csipeszeket leveszed, és szépen egyben lesz, utána mehet vissza a helyére.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

waze
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2013.10.29 kedd, 22:05:53 »

A sínhez nem kell odaragasztani, csak a végeket kell az alu merevítés helyén bekenni a szilikonkaucsukkal, hogy tömítve, és összetartva legyen. Ha megkötött, csipeszeket leveszed, és szépen egyben lesz, utána mehet vissza a helyére.

köszi szépen, valószínűleg nekifutok ha nem kapok értelmes áron ilyent...20,000 ft a két oldalra azért durva...
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.046 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.