Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.13 hétfő, 04:09:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Eladó MK1  (Megtekintve 2907 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
BluElite
Vendég
« Dátum: 2012.07.26 csütörtök, 11:58:20 »

Kedves Fórumozók!

Engedjétek meg hogy felhívjam figyelmeteket az eladó MK1-esemre, kombi vásárlása miatt válok meg tőle. A következő linken képeket is találtok:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_1.6_16v_clx-6011035

Röviden ami benne van:
- jól működő hideg klíma,
- elektromos ülésmagasság álíltás
- vezető és utasoldali légzsák
- elektromos, és fűthető tükör
- elektromos ablak elöl
- vonóhorog
- kartámasz
- plüss kárpit
- CD-s rádió
- könnyűfém felnik nyári gumikkal
- továbbá felnire szerelve 4db continental téli gumi
- 1 év műszaki

Miután megvásároltam, cseréltettem a vezérlést (félidős, még kb 40000-et elmegy), a vízpumpát, a szelepszár szimmeringeket. Sajnos gyűrűztetni is kellett. Azóta olajcserétől olajcseréig nem kell utána tölteni. Csak gyári ford olajat használtam (10e-ként cserélve, 5w-30), még van is belőle, adom mellé azt is. Továbbá átesett a kuplungfelújításon: tárcsa, kinyomócsapágy. Most vajpuha.

Egyszer a generátorban elszállt a fesz. szabályzó, cserélve lett, valamint akkor már szénkefék, csapágyak...
Továbbá a jobb hátsó ajtóban cseréltem a központi zár motorját.

A közelmúltban kapott 4 új gyári motocraft gyertyát, és szintén motocraft gyújtókábel szettet. A régiek is megvannak tartalékban.

Az első lökhárító jobb elején javítás nyom látszik, festeni kell. A javításra azért volt szükség, mert leért az eleje, nem karambol miatt. A festést elintézem, tehát az új tulajdonosnak nem kell erre költenie, ez benne van az árban. Illetve a csomagtartón látszik egy spoyler helye, ami nekem nem tetszett és elcseréltem többek között a központi zár motorra. Ezt a fényezési hibát is javíttatom, szintén az ár tartalmazza.


Az autót magát kíméltem, a motorfelújítás után a fogyasztása stabil 6.2 országúton, normálisan vezetve.

A hirdetésben szereplő autókereskedésben megtekinthető.

Üdvözlettel: BluElite
« Utoljára szerkesztve: 2012.07.26 csütörtök, 12:01:23 írta BluElite » Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.08.20 hétfő, 19:42:49 »

Kedves Fórumozók!

Engedjétek meg hogy felhívjam figyelmeteket az eladó MK1-esemre, kombi vásárlása miatt válok meg tőle. A következő linken képeket is találtok:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_1.6_16v_clx-6011035

Röviden ami benne van:
- jól működő hideg klíma,
- elektromos ülésmagasság álíltás
- vezető és utasoldali légzsák
- elektromos, és fűthető tükör
- elektromos ablak elöl
- vonóhorog
- kartámasz
- plüss kárpit
- CD-s rádió
- könnyűfém felnik nyári gumikkal
- továbbá felnire szerelve 4db continental téli gumi
- 1 év műszaki

Miután megvásároltam, cseréltettem a vezérlést (félidős, még kb 40000-et elmegy), a vízpumpát, a szelepszár szimmeringeket. Sajnos gyűrűztetni is kellett. Azóta olajcserétől olajcseréig nem kell utána tölteni. Csak gyári ford olajat használtam (10e-ként cserélve, 5w-30), még van is belőle, adom mellé azt is. Továbbá átesett a kuplungfelújításon: tárcsa, kinyomócsapágy. Most vajpuha.

Egyszer a generátorban elszállt a fesz. szabályzó, cserélve lett, valamint akkor már szénkefék, csapágyak...
Továbbá a jobb hátsó ajtóban cseréltem a központi zár motorját.

A közelmúltban kapott 4 új gyári motocraft gyertyát, és szintén motocraft gyújtókábel szettet. A régiek is megvannak tartalékban.

Az első lökhárító jobb elején javítás nyom látszik, festeni kell. A javításra azért volt szükség, mert leért az eleje, nem karambol miatt. A festést elintézem, tehát az új tulajdonosnak nem kell erre költenie, ez benne van az árban. Illetve a csomagtartón látszik egy spoyler helye, ami nekem nem tetszett és elcseréltem többek között a központi zár motorra. Ezt a fényezési hibát is javíttatom, szintén az ár tartalmazza.


Az autót magát kíméltem, a motorfelújítás után a fogyasztása stabil 6.2 országúton, normálisan vezetve.

A hirdetésben szereplő autókereskedésben megtekinthető.

Üdvözlettel: BluElite

Up a hirdetőnek, végtelenül korrekt, nálam van a spoyler a kocsi hátuljáról! Smiley
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.09.19 szerda, 23:41:57 »

Na, még a végén én veszem meg Cheesy
Naplózva
BluElite
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2012.12.22 szombat, 17:09:55 »

Kedves Fórumozók!

Még mindig eladásra kínálom néhai fordomat. Az árát lejjebb vittem, 250e-ért kínálom, minimális alku még belefér.

Viszont a körülmények változása végett értékében szívesen elcserélem valami kissebbre, mivel kellene egy autó a feleségemnek munkába járni. A ford nagy neki, meg nem is városi futkosásra termett. Elsősorban suzuki swift érdekelne, de más megoldás is szóba jöhet.

Üdvözlettel: BluElite
Naplózva
BluElite
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.01.07 hétfő, 12:33:02 »

Sziasztok!

A hirdetés tárgytalan, az előbb eladtam az autót!

Üdvözlettel: BluElite
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.06 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.