Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 20:05:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mondeo V6 Ghia Mk2  (Megtekintve 5174 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nyiri
Vendég
« Dátum: 2011.06.17 péntek, 13:47:52 »

Hali!

Eladó az autóm Sad
Olcsó és jó Smiley

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.5_v6_ghia-4863118
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.06.17 péntek, 19:22:34 »

ejj bakter!
ezt egy héttel ezelőtt is kitalálhattad volna...misinek pont jó lett volna... szomoru1
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.06.17 péntek, 19:53:08 »

ejj bakter!
ezt egy héttel ezelőtt is kitalálhattad volna...misinek pont jó lett volna... szomoru1
Ha vett volna egy tuti jó autót mivel töltené a szabadidejét?  Wink
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.06.17 péntek, 20:02:34 »

Ha vett volna egy tuti jó autót mivel töltené a szabadidejét?  Wink
Így van!Egyre jobban élvezem!De egyébként tényleg kár,hogy nem hamarabb raktad fel.Nem láttad a mindenféle linkeket amiket felraktam?Ha kombi lenne yooccoo ráharapna.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2011.06.17 péntek, 23:21:36 »

Ha vett volna egy tuti jó autót mivel töltené a szabadidejét?  Wink
ez mondjuk teljesen igaz. taps
ha nem csoffadt, akkor nem is kell neki eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2011.06.17 péntek, 23:22:37 »

Így van!Egyre jobban élvezem!De egyébként tényleg kár,hogy nem hamarabb raktad fel.Nem láttad a mindenféle linkeket amiket felraktam?Ha kombi lenne yooccoo ráharapna.
ezt is akartam írni, de ennek annyi értelme lenne, mint ha azt kezdeném el firtatni, ha a víztoronynak fütyije lenne, ő lenne a legnagyobb legény a faluban... hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Nyiri
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2011.06.18 szombat, 00:16:25 »

Ja és ha megvette volna misi akkor megkapta volna azokat a hangszórókat amiket tőle vettem 1 éve Cheesy Mert én nem gányolok ki minden szart eladás előtt Cheesy
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2011.06.18 szombat, 07:48:39 »

Ja és ha megvette volna misi akkor megkapta volna azokat a hangszórókat amiket tőle vettem 1 éve Cheesy Mert én nem gányolok ki minden ***t eladás előtt Cheesy

MisiPista meg se vette volna, mert nincs rajta törött spoiler. hehe

Meg nem fúj ki a hengerfej és a fék is jó rajta......megatöbbi taps
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2011.06.18 szombat, 08:51:02 »

Ja és ha megvette volna misi akkor megkapta volna azokat a hangszórókat amiket tőle vettem 1 éve Cheesy Mert én nem gányolok ki minden ***t eladás előtt Cheesy
Nézd,ez akkor nem erről szólt.Hanem arról,hogy 350-300e-ért árultam az autót,végül maradtunk 250e+ben+alkatrészek,aztán 200e-ben alkatrészek nélkül.Viszont az volt a kikötésem,hogy ok,de akkor ez az kiépül illetve más lesz helyette.És még így is a bőrkormányt elfelejtettem kivenni...szóval,valami valamiért.200e-ért még egy fostalicska,fatolvaj ladát sem lehet kapni...
Naplózva
Nyiri
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2011.06.18 szombat, 10:38:42 »

Nézd,ez akkor nem erről szólt.Hanem arról,hogy 350-300e-ért árultam az autót,végül maradtunk 250e+ben+alkatrészek,aztán 200e-ben alkatrészek nélkül.Viszont az volt a kikötésem,hogy ok,de akkor ez az kiépül illetve más lesz helyette.És még így is a bőrkormányt elfelejtettem kivenni...szóval,valami valamiért.200e-ért még egy ***talicska,fatolvaj ladát sem lehet kapni...

Ezt ne kigányolást nem rád értettem Smiley Csak általánosságban mondtam hogy sokan mindent kipakolnak a kocsibol mielőtt eladják, legyen az háromszög, emelő stb... Még egy autót sem sikerült vennem amiben volt emelő Cheesy Komoly piaca lehet az emelőknek Cheesy
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2011.06.18 szombat, 11:35:06 »

Ezt ne kigányolást nem rád értettem Smiley Csak általánosságban mondtam hogy sokan mindent kipakolnak a kocsibol mielőtt eladják, legyen az háromszög, emelő stb... Még egy autót sem sikerült vennem amiben volt emelő Cheesy Komoly piaca lehet az emelőknek Cheesy
Meg háromszögnek, vonó szemnek, miegymásnak. Pedig az az autó része. Szerves része! eplus2
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2011.06.18 szombat, 13:04:37 »

Ezt ne kigányolást nem rád értettem Smiley Csak általánosságban mondtam hogy sokan mindent kipakolnak a kocsibol mielőtt eladják, legyen az háromszög, emelő stb... Még egy autót sem sikerült vennem amiben volt emelő Cheesy Komoly piaca lehet az emelőknek Cheesy
Igazad van.NEkem eddig 3 készlet eü doboz kellett,emelőből kettő,háromszögből kettő.Kötél kettő,vonószem most fog kelleni (valahol elhagytam,csak nem tudom hol) mert ebben nincs.Az izzókészlet már nem kell,összegyűlt annyi,hogy csak na.De egyébként én is kretén dolognak tartom azt,hogy ezeket kiszedik.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2011.06.18 szombat, 16:21:07 »

Nézd,ez akkor nem erről szólt.Hanem arról,hogy 350-300e-ért árultam az autót,végül maradtunk 250e+ben+alkatrészek,aztán 200e-ben alkatrészek nélkül.Viszont az volt a kikötésem,hogy ok,de akkor ez az kiépül illetve más lesz helyette.És még így is a bőrkormányt elfelejtettem kivenni...szóval,valami valamiért.200e-ért még egy ***talicska,fatolvaj ladát sem lehet kapni...
ezt kikérem magamnak és az autómnak!!!!!
konkrétan 200e-ért vettem a kocsimat...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
kmsimi
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2011.06.18 szombat, 18:05:37 »

Üdv!

Írtam már az mkIIes és IIImas v6-os fórumokra, hogy ilyen kocsin gondolkodom, ott adta Misi107 ezt a linket.
Szóval az a helyzet, hogy első autót keresek, és mivel most született meg a 2. gyerekem, egy nem túl drágán fenntartható, tágas, jó ár/érték arányú autó kellene.
A leírt vélemények alapján tetszene a Mondeo v6-os motorral, és elég megbízhatónak is hírlik, a tágassággal, és az ár/érték viszonnyal sincs baj, viszont nem tudom, mennyivel drágább egy ilyennek a fenntartása, mint mondjuk egy sornégyes 1.8-é. (Dízelt semmiképpen nem akarok)
Tudom, hogy az az érdeked, hogy eladd az autót, de bízom benne, hogy tudsz segíteni a választásban Smiley Mennyi lehet még ebben az autóban? Mekkora a fogyasztása, ha nem taposom szét? Drágák-e az alkatrészek? Megbízható-e még ilyen idősen is? (Ha elromlik rajta néhány kütyü, az nem a világ vége, csak ne hagyjon ott családostul az úton)
Én olyan évi 15000 km-t tervezek beletenni városban (Budapesten) és országúton még 3-4 éven keresztül legalább (akkor már lehet, hogy nagyobb kell, elképzelhető, hogy jön a 3. gyerkőc)
Köszi a válaszodat előre is!
M
Naplózva
Nyiri
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2011.06.18 szombat, 19:38:07 »

Üdv!

Írtam már az mkIIes és IIImas v6-os fórumokra, hogy ilyen kocsin gondolkodom, ott adta Misi107 ezt a linket....

Hali! Erre nem tudok igazán mit mondani. V6? Én imádom most is. Jó vétel volt. Fogyasztás nem olyan vészes. Én leginkább nagy távolságra használom. 9/10 körül simán megállt úgy hogy előzgettem és van benne erő amikor kell. Soha nem hagyott még ott. De ez egy 15 éves autó. Nálam 4 éve van. A kikiáltási ár duplájáért vettem. Ráköltöttem még vásárlási árat a 4 év alatt. Nem azért mert *** autó hanem mert én akartam, hogy jó legyen. Olyan dolgokat is kicseréltetem ami nem is volt rossz csak nekem nem tetszett. Törekedtem a gyári állapotra, tehát semmi sufni tuning nincs benne. Nekem is fontos volt hogy soha ne hagyjon ott. Használt autó nem befektetés. Vigyázni kell rá és akkor meghálálja. Ez pedig pénzbe kerül. Smiley Annyit tudok mondani hogy legutóbbi vizsgán hiba nélkül átment. Most következő vizsgán is át fog simán menni minden gányolás nélkül. Annyi még lehet hogy számít, hogy 10 ezrenként mindig cseréltettem az olajat, légszűrőt, pollenszűrőt, ékszíjat mindegyikből a gyárit. Tipikus mondeo hibái kijavítva. (Amiről tudok). Hátsó kerékjárati ív rohadása nincs. 1 éve lakatoltattam ki teljesen. Akkor kapott egy teljes alvázvédelmet. Vízlehúzó gumik is rohadnak ezeken. Azok is cserélve lettek. Horror áron Smiley (ez szerintem a legdrágább cucc a mondihoz Smiley ár/érték arányban). Tavaly első kormánymű, felfüggesztés felújításon ment keresztül. Tudnék még rajta mit csinálni, folyamatosan kattog az agyam, de most meg kell válnunk egymástól. Azért adom ilyen áron mert én nem árulni hanem eladni akarom a kocsit. Szerintem ez a reális értéke. Smiley

Majdnem elfelejtettem hogy jár hozzá 4 téli gumi is csak azokért haza kell mennem szabolcsba mert azok ott vannak. 2 szezont simán bírnak.
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.18 szombat, 19:40:21 írta Nyiri » Naplózva
kmsimi
Vendég
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2011.06.18 szombat, 20:25:21 »

Hali! Erre nem tudok igazán mit mondani. V6? Én imádom most is. Jó vétel volt. Fogyasztás nem olyan vészes. Én leginkább nagy távolságra használom. 9/10 körül simán megállt úgy hogy előzgettem és van benne erő amikor kell. Soha nem hagyott még ott. De ez egy 15 éves autó. Nálam 4 éve van. A kikiáltási ár duplájáért vettem. Ráköltöttem még vásárlási árat a 4 év alatt. Nem azért mert *** autó hanem mert én akartam, hogy jó legyen. Olyan dolgokat is kicseréltetem ami nem is volt rossz csak nekem nem tetszett. Törekedtem a gyári állapotra, tehát semmi sufni tuning nincs benne. Nekem is fontos volt hogy soha ne hagyjon ott. Használt autó nem befektetés. Vigyázni kell rá és akkor meghálálja. Ez pedig pénzbe kerül. Smiley Annyit tudok mondani hogy legutóbbi vizsgán hiba nélkül átment. Most következő vizsgán is át fog simán menni minden gányolás nélkül. Annyi még lehet hogy számít, hogy 10 ezrenként mindig cseréltettem az olajat, légszűrőt, pollenszűrőt, ékszíjat mindegyikből a gyárit. Tipikus mondeo hibái kijavítva. (Amiről tudok). Hátsó kerékjárati ív rohadása nincs. 1 éve lakatoltattam ki teljesen. Akkor kapott egy teljes alvázvédelmet. Vízlehúzó gumik is rohadnak ezeken. Azok is cserélve lettek. Horror áron Smiley (ez szerintem a legdrágább cucc a mondihoz Smiley ár/érték arányban). Tavaly első kormánymű, felfüggesztés felújításon ment keresztül. Tudnék még rajta mit csinálni, folyamatosan kattog az agyam, de most meg kell válnunk egymástól. Azért adom ilyen áron mert én nem árulni hanem eladni akarom a kocsit. Szerintem ez a reális értéke. Smiley
Majdnem elfelejtettem hogy jár hozzá 4 téli gumi is csak azokért haza kell mennem szabolcsba mert azok ott vannak. 2 szezont simán bírnak.



Köszi az infókat! Szóval akkor nem kell rögtön szerelőhöz rohanni, és kicserélni a fél kocsit Smiley (Nem láncos ez a motor? vagy az csak a következő generációs v6-os?)
Még annyit kérdeznék, hogy kb mennyi az adó+kötelező rá évente? Nem akarok szarrágónak látszani, csak még semmi tapasztalatom az ilyesmiben, nem volt még saját kocsim, csak rokontól kapunk kölcsön rendszeresen egy kis 206-ost...
Naplózva
Nyiri
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2011.06.18 szombat, 20:28:52 »


Köszi az infókat! Szóval akkor nem kell rögtön szerelőhöz rohanni, és kicserélni a fél kocsit Smiley (Nem láncos ez a motor? vagy az csak a következő generációs v6-os?)
Még annyit kérdeznék, hogy kb mennyi az adó+kötelező rá évente? Nem akarok ***rágónak látszani, csak még semmi tapasztalatom az ilyesmiben, nem volt még saját kocsim, csak rokontól kapunk kölcsön rendszeresen egy kis 206-ost...

Láncos.

Én 30 éves vagyok így az éves kötelező 30 ezer. Adó 23 ezer ha jól emlékszem.
Naplózva
kmsimi
Vendég
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2011.06.18 szombat, 20:53:40 »

Láncos.

Én 30 éves vagyok így az éves kötelező 30 ezer. Adó 23 ezer ha jól emlékszem.

Az nem is vészes, rosszabbra számítottam. Nagyon köszönöm a segítséget, meggondolom, meg ellenőrzöm, hogy valóban össze tudom-e szedni az árát most. Ha igen, és még megvan az autó, akkor megbeszélhetnénk egy tesztvezetést!
Naplózva
Nyiri
Vendég
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2011.06.21 kedd, 21:39:28 »

Elkelt. Zárható a topic wave


Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.108 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.