Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 01:38:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ----ELADVA---- 2001.12 2.0 TDDI (Faceliftes) Mk3  (Megtekintve 13766 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Dátum: 2014.11.08 szombat, 17:34:10 »

Üdvözlök mindenkit.
Eladó lesz 1-2 héten belül szeretett és nagyon karban tartott kombi mk3.
Egyenlőre csak ez a három fénykép van, mert jelenleg a szerelőnél van kézifékkar (faceliftesre), komplett hátsó féknyereg (faceliftesre) új tárcsa új betétek mind két oldalon, és izzítógyertya cserén.
Idáig elég nagy átalakításon és szervizelésen esett át az autó:
-Első lökös csere faceliftesre.
-Hátsó lökös csere st-re tolatószenzorokkal (működő)
-Levehető vonóhorog.
-xenon lámpák szintezőkkel, mosóval.(Ilyen izzókkal: https://www.vilagitas.eu/OSRAM_XENARC_66240XNB_D2S_NIGHT_BREAKER_XENON_DUO_PACK)
-komplett középkonzol csere Denson navigációval.
-Egyedi automatikus tolatókamerával, amiről itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=pXtCSy3N4Lk
-Világosszürke plüss belső, fűthető első üléssekkel, motorosan állítható vezetőülés (működő)
-Fűthető első szélvédő
-Tempomat
-Elektromosan behajló, kilépőfényes visszapillantók.
-Komplett kuplungszerkezet, tárcsa, tettőstömegű, kinyomócsapágy cserélve.
-hátsó lengéscsillapítók cserélve.
-Összes kerékcsapágy cserélve.
-Generátor teljesen felújítva.
-vízpumpa cserélve.
-Szívósor kitakarítva, Egr off.
-A motorvezérlő nem rég esett át egy chiptuningon (hála Bunyek fórumtársnak) amivel kb 140LE lett a motor, brutál jól megy.
-Az összes turbócső megerősítve speciális szalaggal, a későbbi kiszakadást megelőzve.
-17" Gyári kuga alkufelnikkel, rajta 2014-es Hankook nyári gumikkal. Ilyen gumik: http://www.autogumibolt.hu/nyarigumi-215/45R17-Y91-HANKOOK%20K120%20V12%20EVO2-1015401-details
Ami alku tárgyát képezi. A szett ára 200e volt.
-Mindig minden olaj, szűrő időben cserélve.
-Fűtött garázsban van parkolva 3 éve.
-KM 239000
Ha visszakapom a szerelőtől csinálok belső képeket is.
Kérek mindenkit, hogy aki teheti adja tovább.
Jó lenne itt a fórumosok között eladni, hogy később is láthatnám.

Az ÁR: 900e a rajt lévő kerékszettel.
Anélkül 800e 16" alufelnikkel.
Ezen a képen látszanak a 16" felnik.:

Kérem hanyagoljanak a 400e adok érte emberek, nem bontásra szánom.

Nagy vonalakban: Aki akar egy jó megbízható autót, megbízható bevált TDDi(140le) motorral de már faceliftes kinézettel és egyéb extrákkal annak ajánlom.
Köszönöm előre is mindenkinek aki megosztja bármilyen formában. worship worship worship

















 integet2

« Utoljára szerkesztve: 2014.11.16 vasárnap, 21:01:43 írta lalahun » Naplózva
lali87
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 895


06307605924


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2014.11.08 szombat, 18:16:53 »

Üdvözlök mindenkit.
Eladó lesz 1-2 héten belül szeretett és nagyon karban tartott kombi mk3.
Egyenlőre csak ez a három fénykép van, mert jelenleg a szerelőnél van kézifékkar (faceliftesre), komplett hátsó féknyereg (faceliftesre) új tárcsa új betétek mind két oldalon, és izzítógyertya cserén.
Idáig elég nagy átalakításon és szervizelésen esett át az autó:
-Első lökös csere faceliftesre.
-Hátsó lökös csere st-re tolatószenzorokkal (működő)
-Levehető vonóhorog.
-xenon lámpák szintezőkkel, mosóval.(Ilyen izzókkal: https://www.vilagitas.eu/OSRAM_XENARC_66240XNB_D2S_NIGHT_BREAKER_XENON_DUO_PACK)
-komplett középkonzol csere Denson navigációval.
-Egyedi automatikus tolatókamerával, amiről itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=pXtCSy3N4Lk
-Világosszürke plüss belső, fűthető első üléssekkel, motorosan állítható vezetőülés (működő)
-Fűthető első szélvédő
-Tempomat
-Elektromosan behajló, kilépőfényes visszapillantók.
-Komplett kuplungszerkezet, tárcsa, tettőstömegű, kinyomócsapágy cserélve.
-hátsó lengéscsillapítók cserélve.
-Összes kerékcsapágy cserélve.
-Generátor teljesen felújítva.
-vízpumpa cserélve.
-Szívósor kitakarítva, Egr off.
-A motorvezérlő nem rég esett át egy chiptuningon (hála Bunyek fórumtársnak) amivel kb 140LE lett a motor, brutál jól megy.
-Az összes turbócső megerősítve speciális szalaggal, a későbbi kiszakadást megelőzve.
-17" Gyári kuga alkufelnikkel, rajta 2014-es Hankook nyári gumikkal. Ilyen gumik: http://www.autogumibolt.hu/nyarigumi-215/45R17-Y91-HANKOOK%20K120%20V12%20EVO2-1015401-details
Ami alku tárgyát képezi. A szett ára 200e volt.
-Mindig minden olaj, szűrő időben cserélve.
-Fűtött garázsban van parkolva 3 éve.
-KM 239000
Ha visszakapom a szerelőtől csinálok belső képeket is.
Kérek mindenkit, hogy aki teheti adja tovább.
Jó lenne itt a fórumosok között eladni, hogy később is láthatnám.

Az ÁR megegyezés szerint kinek mit ér, de aki tudja értékelni a fent leírtakat az tisztában lesz az árral is.
Kérem hanyagoljanak a 400e adok érte emberek, nem bontásra szánom.

Nagy vonalakban: Aki akar egy jó megbízható autót, megbízható bevált TDDi(140le) motorral de már faceliftes kinézettel és egyéb extrákkal annak ajánlom.
Köszönöm előre is mindenkinek aki megosztja bármilyen formában. worship worship worship




 integet2




Mennyi az annyi? Egyébként szép az autó grat hozzá miért adod el  ha ilyen szépen megcsináltad?
Naplózva

MKIII 2.5 V6 170PS Smiley
MK3 2.2 TDCI 155LE TITANIUM X ST PACKET
06307605924
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2014.11.08 szombat, 18:22:50 »

Mennyi az annyi? Egyébként szép az autó grat hozzá miért adod el  ha ilyen szépen megcsináltad?
Köszönöm a dicséretet. Gondolod nem volt kevés idő és még több pénz belefektetve, de szettnék újítani mk4-re vagy S-maxra.
Az árat igazából olyan 1millára körűl gondoltam, tudom lehet 600e-ért is venni de arra nem vernek ra 600e-ret, meg nem néz ki így.
Köszönöm az érdeklődésedet.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #3 Dátum: 2014.11.08 szombat, 18:28:22 »

Köszönöm a dicséretet. Gondolod nem volt kevés idő és még több pénz belefektetve, de szettnék újítani mk4-re vagy S-maxra.
Az árat igazából olyan 1millára körűl gondoltam, tudom lehet 600e-ért is venni de arra nem vernek ra 600e-ret, meg nem néz ki így.
Köszönöm az érdeklődésedet.


Nem bántásból mondom, de senkit nem érdekel a szép hosszú listád. Ez a te ötleted, döntésed és ráfordításod volt.
Azt "nem lehet eladni", hogy a használat során mit kellett rákölteni.
Ettől ez az autó még mindig egy 14 éves kombi tddi marad.
Rengeteg az 1M-érte.

Sok sikert!
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2014.11.08 szombat, 18:43:25 »

Nem bántásból mondom, de senkit nem érdekel a szép hosszú listád. Ez a te ötleted, döntésed és ráfordításod volt.
Azt "nem lehet eladni", hogy a használat során mit kellett rákölteni.
Ettől ez az autó még mindig egy 14 éves kombi tddi marad.
Rengeteg az 1M-érte.

Sok sikert!
Nem bántottál meg.
Én sem szeretnélek de, aki így gondolkodik mint én azt igen is érdekli az a szép hosszú lista, mert nem árulok zsákbamacskát és én is szeretnék minél több infót a leendő autóm előéletéről.
Ha elolvastad azt a szép hosszú listámat , akkor láthatod, hogy nem csak a használatból eredő hibák lettek kijavítva hanem sok extra is lett az autóba rakva.
Bocs de az autó még mindig 2001.12.31. gyártás tehát 13 éves lesz, nem 14.
Az ár mint írtam nem olyanoknak van aki bontásokkal foglalkozik, hanem azoknak aki egy megbízható autót szeretne.
Az 1M köröli összeget a 200e-es kerekekkel gondoltam, tehát csak 800e az autó, és szerintem ez korrekt ár. De amúgy van hozzá egy alufelni szett is 16"-os amit mindenképpen odaadok ha elviszik.

Neked is sok sikert kívánok a 500e-es Mondeokhoz a jövőben.

Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #5 Dátum: 2014.11.08 szombat, 18:48:14 »

Nem bántottál meg.
Én sem szeretnélek de, aki így gondolkodik mint én azt igen is érdekli az a szép hosszú lista, mert nem árulok zsákbamacskát és én is szeretnék minél több infót a leendő autóm előéletéről.
Ha elolvastad azt a szép hosszú listámat , akkor láthatod, hogy nem csak a használatból eredő hibák lettek kijavítva hanem sok extra is lett az autóba rakva.
Bocs de az autó még mindig 2001.12.31. gyártás tehát 13 éves lesz, nem 14.
Az ár mint írtam nem olyanoknak van aki bontásokkal foglalkozik, hanem azoknak aki egy megbízható autót szeretne.
Az 1M köröli összeget a 200e-es kerekekkel gondoltam, tehát csak 800e az autó, és szerintem ez korrekt ár. De amúgy van hozzá egy alufelni szett is 16"-os amit mindenképpen odaadok ha elviszik.

Neked is sok sikert kívánok a 500e-es Mondeokhoz a jövőben.

Az extrákat sosem fizetik meg egy autó eladásakor. Ez nem én mondom, ez így van.
Hol írtam, hogy 500-ért keresek és kívánok Mondeo-t vásárolni?  Sőt, egyáltalán venni akarok?   wave
« Utoljára szerkesztve: 2014.11.08 szombat, 19:46:25 írta a benzines » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2014.11.08 szombat, 18:49:25 »


Meghallgattalak, köszönöm az észrevételeket.
 integet2
Naplózva
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2014.11.08 szombat, 21:08:58 »

Egy nagy előnye van,hogy chippes tddi a motorja.A faceliftes(8-9éves) kocsik ára kb 900ezer-1M.Eredeti állapotra(amit lehet) visszaépíteni nem gondoltad?Főleg a hátsó lökös lóg ki.Rengeteget foglalkoztál vele,ezért ne add el!Megfogod bánni!
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2014.11.08 szombat, 21:13:10 »

Egy nagy előnye van,hogy chippes tddi a motorja.A faceliftes(8-9éves) kocsik ára kb 900ezer-1M.Eredeti állapotra(amit lehet) visszaépíteni nem gondoltad?Főleg a hátsó lökös lóg ki.Rengeteget foglalkoztál vele,ezért ne add el!Megfogod bánni!
Ne is mond, már azóta amióta eldöntöttem hogy eladom, olyan rossz érzés van bennem.
De előbb utóbb meg kell válnom tőle, bár nem sürgős. Az utóbbi 1 évben nem ment 6e km.
 integet2
Naplózva
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2014.11.09 vasárnap, 10:53:55 »

Én megtartanám...  worship Tökéletesen megértem, amiket leírtál az extrázással kapcsolatban. Én is hasonlóképpen viszonyulok az enyémhez. Ha valamiért úgy alakulna, hogy el kellene adnom, akkor bajban lennék, sehogy se jönne vissza pl. a majdnem fél millió Ft-os kerekek ára.. a többiről nem is beszélve.  rinya

Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Gyga
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2014.11.09 vasárnap, 11:02:09 »

hát , az év elején adtad volna el akkor meg vettem volna....  szomoru1
így csak annyit hogy hajrá.
Naplózva
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2014.11.09 vasárnap, 11:18:09 »

Én megtartanám...  worship Tökéletesen megértem, amiket leírtál az extrázással kapcsolatban. Én is hasonlóképpen viszonyulok az enyémhez. Ha valamiért úgy alakulna, hogy el kellene adnom, akkor bajban lennék, sehogy se jönne vissza pl. a majdnem fél millió Ft-os kerekek ára.. a többiről nem is beszélve.  rinya


Hát igen nehéz megvetetni az emberekkel amit szinte később ha szeretne berakat. Mindenki nagyon olcsón szeretne szinte full extrás autóhoz jutni, ami nem lehetetlen kb 1000000:1-hez az esélye.
Köszönöm, hogy legalább vannak olyanok aki megértenek. Nem létfontosságú eladnom, nem is hirdetem sehol.
Mint már írtam szeretném eladni itt a forumon, hogy nyomon tudjam követni a jövőben.
Várok még egy kicsit aztán meghirdetem máshol is.
 integet2
« Utoljára szerkesztve: 2014.11.09 vasárnap, 11:21:32 írta lalahun » Naplózva
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2014.11.09 vasárnap, 11:22:42 »

hát , az év elején adtad volna el akkor meg vettem volna....  szomoru1
így csak annyit hogy hajrá.
Jó lett volna ide eladni, de azért még reménykedek hátha sikerül.
 integet2
Naplózva
Pepus
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2014.11.09 vasárnap, 17:21:21 »

Nekem kimondottan tetszik, igényesen "összerakott" gép!
Írtam mailt!

Üdv Peti
Naplózva
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2014.11.09 vasárnap, 17:23:51 »

Nekem kimondottan tetszik, igényesen "összerakott" gép!
Írtam mailt!

Üdv Peti
Én meg már válaszoltam is. Wink
 integet2
Naplózva
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2014.11.12 szerda, 20:04:03 »

Hála isten elkészült a gép. vigyor3
Hétvégén rakok fel képeket a belsejéről is.
 integet2
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2014.11.12 szerda, 20:16:49 »

Az extrákat sosem fizetik meg egy autó eladásakor. Ez nem én mondom, ez így van.
Hol írtam, hogy 500-ért keresek és kívánok Mondeo-t vásárolni?  Sőt, egyáltalán venni akarok?   wave

Ez úgy pontos, hogy nem mindenki fizeti meg! Van aki igen. Enyémet is megvették, és is megvettem a mostanit.
Tibi! Neked nem fontos van akinek meg igen.  wave


Lala!

Szép az autó! Belső képek is kellenének! Szerintem a 800 jó ár. A felni+gumit+meg majd eldönti hogy kéri-e hozzá.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2014.11.12 szerda, 20:29:54 »

Ez úgy pontos, hogy nem mindenki fizeti meg! Van aki igen. Enyémet is megvették, és is megvettem a mostanit.
Tibi! Neked nem fontos van akinek meg igen.  wave


Lala!

Szép az autó! Belső képek is kellenének! Szerintem a 800 jó ár. A felni+gumit+meg majd eldönti hogy kéri-e hozzá.
Először is köszönöm a dicséretet, és a kedves forumtárs hozzászólásának korrigálását, de nem vagyunk egyformák.
A belsejéről hétvégén tudok képet feltenni mert 200km-re van az autó tőlem. (Mert nem csináltatom az autómat mindenféle sufni műhelyben.)
Megmondom őszintén a felniket nem is szívesen adom oda 100e-ért, csak a gumik voltak 4 hónapja 130e.
 integet2
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2014.11.12 szerda, 22:47:13 »

Először is köszönöm a dicséretet, és a kedves forumtárs hozzászólásának korrigálását, de nem vagyunk egyformák.
A belsejéről hétvégén tudok képet feltenni mert 200km-re van az autó tőlem. (Mert nem csináltatom az autómat mindenféle sufni műhelyben.)
Megmondom őszintén a felniket nem is szívesen adom oda 100e-ért, csak a gumik voltak 4 hónapja 130e.
 integet2

Nem miattam kellenek a képek, hanem az eladás érdekében. Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2014.11.13 csütörtök, 20:08:26 »

Nem miattam kellenek a képek, hanem az eladás érdekében. Wink
Igen értem, de nem tudok hétvégénél elöbb felakarni képet.
 integet2
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2014.11.13 csütörtök, 21:59:23 »

Igen értem, de nem tudok hétvégénél elöbb felakarni képet.
 integet2
Nem baj.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2014.11.13 csütörtök, 22:25:52 »

 wave

Nem akarok beleokoskodni a dolgodba, de ezt az autót hiba eladni, jóformán megcsináltál rajta mindent ami elromolhatna... Ha eladod, lényegében másnak csináltál egy jó autót Roll Eyes
Ha anyagilag nézed, amit ráfordítottál, max úgy tudja visszahozni, hogy hiba nélkül szolgál évekig. Szóval ha már megcsináltad, kár eladni, kicsit olyan ez, mintha másnak építenél házat, beleöntöd a sok zs-t a másik meg élvezi Wink
« Utoljára szerkesztve: 2014.11.13 csütörtök, 22:28:25 írta D » Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2014.11.14 péntek, 05:30:29 »

wave

Nem akarok beleokoskodni a dolgodba, de ezt az autót hiba eladni, jóformán megcsináltál rajta mindent ami elromolhatna... Ha eladod, lényegében másnak csináltál egy jó autót Roll Eyes
Ha anyagilag nézed, amit ráfordítottál, max úgy tudja visszahozni, hogy hiba nélkül szolgál évekig. Szóval ha már megcsináltad, kár eladni, kicsit olyan ez, mintha másnak építenél házat, beleöntöd a sok zs-t a másik meg élvezi Wink
Szia.
Igen, igazad van pont ezért nem 600e-ért árulom. Ha valaki tudja ezt értékelni megadja érte azt az árat amit szeretnék érte. De most szeretném lecserélni autót mert később sok lesz a kiadásom a házra, és akkor már sokkal nehezebb lesz.
 integet2
Naplózva
szucstamas20
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87


E-mail
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2014.11.16 vasárnap, 00:27:51 »

Vétek eladni! Nagyon szép és igényes!  worship wave
Naplózva

2001-es Ford Mondeo mk3 TDDI sedan
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2014.11.16 vasárnap, 10:27:51 »

Vétek eladni! Nagyon szép és igényes!  worship wave
Köszi.
Ne fájdítsátok a szívemet még jobban. rinya
 integet2
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2014.11.16 vasárnap, 10:37:41 »

Köszi.
Ne fájdítsátok a szívemet még jobban. rinya
 integet2
Nincs baj az árral!  eljen integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2014.11.16 vasárnap, 13:17:00 »

Köszi.
Ne fájdítsátok a szívemet még jobban. rinya
 integet2

Hello

Jó a belső  Wink         Tapasztalatból mondom, h ne add el mert meg fogod bánni!    Én rengeteget költöttem az enyémre, és rengeteg időt szántam rá mire olyan lett, h teccen nekem kívül belül.    Aztán mire minden kész lett alig használtam, és eladtam.  És meg is bántam, mert teljesen jó lenne nekem most is..   Ez is olyan lett, h sok évig jó lesz, mindent kicseréltél+jól néz ki.   Most eladni a legnagyobb hülyeség!    Vagy meg kell tartani még pár évig és nem költeni rá semmit, vagy bele sem kellett volna kezdeni.   Senki nem fizeti meg a rengeteg pénzt és időt amit ráfordítottál.     Inkább tedd bele a házba azt is amit másik kocsira költenél, ott jobb helyen van.   És örülj neki, h a ház építés-vásárlás-felújítás mellett(nemtom melyik)   nem olyan kocsival jársz amiből kilóg a lábod, füstöl stb  és nem mersz elindulni vele sehová  wave
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2014.11.16 vasárnap, 15:32:00 »

Hello

Jó a belső  Wink         Tapasztalatból mondom, h ne add el mert meg fogod bánni!    Én rengeteget költöttem az enyémre, és rengeteg időt szántam rá mire olyan lett, h teccen nekem kívül belül.    Aztán mire minden kész lett alig használtam, és eladtam.  És meg is bántam, mert teljesen jó lenne nekem most is..   Ez is olyan lett, h sok évig jó lesz, mindent kicseréltél+jól néz ki.   Most eladni a legnagyobb hülyeség!    Vagy meg kell tartani még pár évig és nem költeni rá semmit, vagy bele sem kellett volna kezdeni.   Senki nem fizeti meg a rengeteg pénzt és időt amit ráfordítottál.     Inkább tedd bele a házba azt is amit másik kocsira költenél, ott jobb helyen van.   És örülj neki, h a ház építés-vásárlás-felújítás mellett(nemtom melyik)   nem olyan kocsival jársz amiből kilóg a lábod, füstöl stb  és nem mersz elindulni vele sehová  wave
Jó a belső mi? vigyor3
Az egyik szemem sír a másik nevet mert elvitte az egyik fotumtárs.
Azt még nem tudom hogy megbántam-e de sajnálom az biztos.
De sajnos fiatalabb nem lesz.
Mindenkinek köszönöm a sok dicséretet és észrevételeket.
De nyűgöt szívvel adtam el egy jó autót.
 integet2
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #28 Dátum: 2014.11.16 vasárnap, 17:45:36 »

Jó a belső mi? vigyor3
Az egyik szemem sír a másik nevet mert elvitte az egyik fotumtárs.
Azt még nem tudom hogy megbántam-e de sajnálom az biztos.
De sajnos fiatalabb nem lesz.
Mindenkinek köszönöm a sok dicséretet és észrevételeket.
De nyűgöt szívvel adtam el egy jó autót.
 integet2
Ki vitte el? Tipcsi?  Cheesy
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #29 Dátum: 2014.11.16 vasárnap, 17:58:43 »

Ki vitte el? Tipcsi?  Cheesy
szót fogadott végre,avagy megtanulta a leckét,és vett végre egy dízelt a Tipli. eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #30 Dátum: 2014.11.16 vasárnap, 19:00:50 »

Ki vitte el? Tipcsi?  Cheesy
Nem, Ferqó fórumtárs.
Szerintem nagyon jó kezekbe került.
 integet2
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #31 Dátum: 2014.11.16 vasárnap, 19:52:20 »

Nem, Ferqó fórumtárs.
Szerintem nagyon jó kezekbe került.
 integet2
eljen
És akkor most MKIV-et keresel?
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #32 Dátum: 2014.11.16 vasárnap, 20:04:55 »

eljen
És akkor most MKIV-et keresel?
Így van.
2010.10-től keresek kombi 2.0 Tdci 140 vagy 163 le.
Ha valaki tud tuti helyről tuti km-rel lehetőleg Magyarországon újjonan üzembe helyezettet, az kérem jelezze.
 integet2
Naplózva
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #33 Dátum: 2014.11.16 vasárnap, 20:10:30 »

A Kuga felnik, vadi új gumikkal eladó lesz a szett, ha lesz normális a másikhoz amit veszek.
De az majd akkor ha aktuális lesz.
 integet2
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #34 Dátum: 2014.11.16 vasárnap, 20:29:41 »

Így van.
2010.10-től keresek kombi 2.0 Tdci 140 vagy 163 le.
Ha valaki tud tuti helyről tuti km-rel lehetőleg Magyarországon újjonan üzembe helyezettet, az kérem jelezze.
 integet2

Kotta?
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #35 Dátum: 2014.11.16 vasárnap, 20:31:58 »

Kotta?
Az a baj vele, hogy 2008-as.
Meg a kék szín sem tartozik a kedvenceim közé, így hát nem játszik.
Azért köszi.
 integet2
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #36 Dátum: 2014.11.16 vasárnap, 21:12:37 »

Nem, Ferqó fórumtárs.
Szerintem nagyon jó kezekbe került.
 integet2
Úgy legyen!

Ezúton is köszönök mindent.
Üdv,Ferqó
ui aláírást módosítom, juhééé
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #37 Dátum: 2014.11.16 vasárnap, 21:19:12 »

Úgy legyen!

Ezúton is köszönök mindent.
Üdv,Ferqó
ui aláírást módosítom, juhééé
eljen
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #38 Dátum: 2014.11.17 hétfő, 09:23:44 »

Még annyit fűznék az egészhez, előzményeket olvasva.
Hogy látva a használ autó kínálatot, látva azt a 3 másikat amit megnéztünk ezelőtt, szerintem ez az autó pillanatok alatt ment volna el a hahun, mert ehhez képest a többi nagyon fhos volt. Jó nem az 1 millért, de szerintem hamar találkoztak volna az igények.
Én azért is mentem le vasárnap megnézni az autót, mert nem szerettem volna lecsúszni róla.
Hogy ért -e ennyit, hogy szabad-e ennyi idősen di-t venni, vagy egyáltalán dízelt (nem akarok vitát szítani, eddig 3 benzinesem volt) azt 3-5 éven belül meg tudom.
Én nagyon örülök neki, és mindig azt vallottam és tartottam, ha a családban/baráti körben valaki autót vett, hogy nem rontom el az autóvásárlás örömét, még ha mást is gondolok, ő döntése, ő pénze, ő fogja vele futni a köröket. Ha a vásárlás előtt megkérdezett elmondtam a véleményemet, megfogadta vagy sem, ő dolga, ha nem fogadta meg, és olyat vett amibe én nem nyúltam volna, akkor sem volt naugyemegmondtam. Minek, úgyis tudja.
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #39 Dátum: 2014.11.17 hétfő, 10:18:53 »

Még annyit fűznék az egészhez, előzményeket olvasva.
Hogy látva a használ autó kínálatot, látva azt a 3 másikat amit megnéztünk ezelőtt, szerintem ez az autó pillanatok alatt ment volna el a hahun, mert ehhez képest a többi nagyon fhos volt. Jó nem az 1 millért, de szerintem hamar találkoztak volna az igények.
Én azért is mentem le vasárnap megnézni az autót, mert nem szerettem volna lecsúszni róla.
Hogy ért -e ennyit, hogy szabad-e ennyi idősen di-t venni, vagy egyáltalán dízelt (nem akarok vitát szítani, eddig 3 benzinesem volt) azt 3-5 éven belül meg tudom.
Én nagyon örülök neki, és mindig azt vallottam és tartottam, ha a családban/baráti körben valaki autót vett, hogy nem rontom el az autóvásárlás örömét, még ha mást is gondolok, ő döntése, ő pénze, ő fogja vele futni a köröket. Ha a vásárlás előtt megkérdezett elmondtam a véleményemet, megfogadta vagy sem, ő dolga, ha nem fogadta meg, és olyat vett amibe én nem nyúltam volna, akkor sem volt naugyemegmondtam. Minek, úgyis tudja.


Sok örömet hozzá. Nagyon nem nyúlhatsz mellé, ha mégis, majd itt kapsz segítséget.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #40 Dátum: 2014.11.17 hétfő, 10:46:55 »

Még annyit fűznék az egészhez, előzményeket olvasva.
Hogy látva a használ autó kínálatot, látva azt a 3 másikat amit megnéztünk ezelőtt, szerintem ez az autó pillanatok alatt ment volna el a hahun, mert ehhez képest a többi nagyon fhos volt. Jó nem az 1 millért, de szerintem hamar találkoztak volna az igények.
Én azért is mentem le vasárnap megnézni az autót, mert nem szerettem volna lecsúszni róla.
Hogy ért -e ennyit, hogy szabad-e ennyi idősen di-t venni, vagy egyáltalán dízelt (nem akarok vitát szítani, eddig 3 benzinesem volt) azt 3-5 éven belül meg tudom.
Én nagyon örülök neki, és mindig azt vallottam és tartottam, ha a családban/baráti körben valaki autót vett, hogy nem rontom el az autóvásárlás örömét, még ha mást is gondolok, ő döntése, ő pénze, ő fogja vele futni a köröket. Ha a vásárlás előtt megkérdezett elmondtam a véleményemet, megfogadta vagy sem, ő dolga, ha nem fogadta meg, és olyat vett amibe én nem nyúltam volna, akkor sem volt naugyemegmondtam. Minek, úgyis tudja.


Gratula! Nem kell aggódni, lalahun annyira megszerette az autót, hogy a szervizköltségeket továbbra is állja!  eplus2 wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #41 Dátum: 2014.11.17 hétfő, 10:48:35 »

Gratula! Nem kell aggódni, lalahun annyira megszerette az autót, hogy a szervizköltségeket továbbra is állja!  eplus2 wave
rinya nyes
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #42 Dátum: 2014.11.17 hétfő, 15:06:53 »

Gratula! Nem kell aggódni, lalahun annyira megszerette az autót, hogy a szervizköltségeket továbbra is állja!  eplus2 wave
Óóóó, emlegetett vmi assistance szolgáltatást, dehogy a szervíz is benne van azt nem is mondta Cheesy
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #43 Dátum: 2014.11.17 hétfő, 15:09:43 »

Óóóó, emlegetett vmi assistance szolgáltatást, dehogy a szervíz is benne van azt nem is mondta Cheesy
Jól elvagytok látom. vigyor3
 integet2
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #44 Dátum: 2014.11.17 hétfő, 15:30:17 »

Jól elvagytok látom. vigyor3
 integet2
Ez egy sikersztori!  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
lalahun
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



E-mail
« Új hozzászólás #45 Dátum: 2014.11.17 hétfő, 15:32:19 »

Ez egy sikersztori!  Wink
Az biztos. Smiley
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.074 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.