Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.22 szerda, 18:41:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítségkérés  (Megtekintve 2253 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Dátum: 2013.02.07 csütörtök, 20:30:15 »

Üdv Club tagok: Tanácstalan vagyok mit tegyek 2012.11.05.-én vettem egy Mondeot  bontásra ,tőlem 150km-ről, megegyeztünk az árban telefonon, 4 alu felni is járt volna az autóhoz, ám amikor az út felénél jártunk a trélerrel/ami nem kevés pénzembe került/ a tulaj felhívott hogy két felni a gumisnál maradt,helyette két gumit/kuka/ hoztak el,de ezért ő leenged 5000ft-ot, és postán utánam küldi a két felnit, persze ez még eddig nem történt meg,párszor már beszéltünk, de még ő van megsértődve, most meg már fel sem veszi a telefont,pedig a számot is letiltottam.Ez a *** állítólag vállalkozó: MATUSEK GYŐZŐ-nek hívják, a kocsit Süttő Páthalomka Liget 23-ban kellett volna átadnia, de közben áthúzták Dunaalmásra, mi itt vettük át a haverjától, én őt nem is láttam TELEFONSZÁMA: 06-70-262-33-91   Szerintetek???
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.02.07 csütörtök, 20:39:55 »

Üdv Club tagok: Tanácstalan vagyok mit tegyek 2012.11.05.-én vettem egy Mondeot  bontásra ,tőlem 150km-ről, megegyeztünk az árban telefonon, 4 alu felni is járt volna az autóhoz, ám amikor az út felénél jártunk a trélerrel/ami nem kevés pénzembe került/ a tulaj felhívott hogy két felni a gumisnál maradt,helyette két gumit/kuka/ hoztak el,de ezért ő leenged 5000ft-ot, és postán utánam küldi a két felnit, persze ez még eddig nem történt meg,párszor már beszéltünk, de még ő van megsértődve, most meg már fel sem veszi a telefont,pedig a számot is letiltottam.Ez a *** állítólag vállalkozó: MATUSEK GYŐZŐ-nek hívják, a kocsit Süttő Páthalomka Liget 23-ban kellett volna átadnia, de közben áthúzták Dunaalmásra, mi itt vettük át a haverjától, én őt nem is láttam TELEFONSZÁMA: 06-70-262-33-91   Szerintetek???

Jó üzlet volt neki a két alufelni 5000-ért. Én a helyedben el sem hoztam volna az autót addíg, amíg nincs meg az összes felni. A haverjától meg pláne nem. Az is lehet, hogy az illető nem is a haverja volt, hanem maga az eladó. Ha akkor visszafordulsz, amikor hívott, akkor csak a tréler árát buktad volna, így meg az alufelnik árát is buktad. és még ki tudja, hogy mit? (mit cseréltek ki benne selejtre)
Naplózva
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.02.08 péntek, 09:03:52 »

Jó üzlet volt neki a két alufelni 5000-ért. Én a helyedben el sem hoztam volna az autót addíg, amíg nincs meg az összes felni. A haverjától meg pláne nem. Az is lehet, hogy az illető nem is a haverja volt, hanem maga az eladó. Ha akkor visszafordulsz, amikor hívott, akkor csak a tréler árát buktad volna, így meg az alufelnik árát is buktad. és még ki tudja, hogy mit? (mit cseréltek ki benne selejtre)
   Az az igazság, hogy az ára már visszajött, csak nehezen emésztem meg hogy valaki hogy lehet ekkora bunkó. Én már több autót is vettem bontásra,általában telefonos megbeszélés és fénykép alapján, de ilyen ..asszal még nem találkoztam.
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.02.08 péntek, 10:34:12 »

   Az az igazság, hogy az ára már visszajött, csak nehezen emésztem meg hogy valaki hogy lehet ekkora bunkó. Én már több autót is vettem bontásra,általában telefonos megbeszélés és fénykép alapján, de ilyen ..asszal még nem találkoztam.

Én azzal tisztában vagyok, hogy visszajött, de akkor is buktál legalább egy 50-est. Az nem kevés pénz. Ha bontásra akarsz venni autót, akkor mk2-vel üzletelj inkább. Ő legalább nem ver át.  Grin
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.02.08 péntek, 11:18:28 »

Én azzal tisztában vagyok, hogy visszajött, de akkor is buktál legalább egy 50-est. Az nem kevés pénz. Ha bontásra akarsz venni autót, akkor mk2-vel üzletelj inkább. Ő legalább nem ver át.  Grin
de keresni sem fog rajta hehe
ő is árréssel árul már autókat. persze ha kompletten vesz meg tőle kocsit, akkor jobban jár(hat)

ettől függetlenül azért én a neveket és egyebeket eltüntetném innen...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.02.08 péntek, 11:22:09 »

ettől függetlenül azért én a neveket és egyebeket eltüntetném innen...

Miért is?

de keresni sem fog rajta hehe
ő is árréssel árul már autókat. persze ha kompletten vesz meg tőle kocsit, akkor jobban jár(hat)

Ha nem lenne világos, akkor én komplett autóról beszéltem és nem alkatrészekről.
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26984


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2013.02.08 péntek, 11:29:12 »

de keresni sem fog rajta hehe
ő is árréssel árul már autókat. persze ha kompletten vesz meg tőle kocsit, akkor jobban jár(hat)

ettől függetlenül azért én a neveket és egyebeket eltüntetném innen...

Ha az érintett kéri, leveszem. Addig pedig a posztoló kötelessége, hogy bizonyítani tudja az állítását. Ha tudja, ő nyert, ha nem, akkor a másik. De ezt majd a bíróság eldönti.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2013.02.08 péntek, 22:07:02 »

Miért is?

Ha nem lenne világos, akkor én komplett autóról beszéltem és nem alkatrészekről.
szerinted vajon miért? falbav hol élsz te zsíros bödönben?
nekem világos, bár ez nem volt bent a posztodban, csak az üzletelés ajánlása...
de egy kicsit érdekesnek találom a stílusodat. ismerjük mi egymást?
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2013.02.09 szombat, 08:48:27 »

Én azzal tisztában vagyok, hogy visszajött, de akkor is buktál legalább egy 50-est. Az nem kevés pénz. Ha bontásra akarsz venni autót, akkor mk2-vel üzletelj inkább. Ő legalább nem ver át.  Grin
  Az újabb fejlemény az, hogy az ember megunta az állandó telefon csörgést, nagy kegyesen felvette és adott egy másik tel. számot, hogy ennél az embernél vannak a felnik, ő nem küldi /bár a múltkor azt mondta nála van csak Postázni kell/. így még egyenlőre nincs lejátszva, de azért 3 hónap alatt már elintézhette volna.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2013.02.09 szombat, 16:31:57 »

  Az újabb fejlemény az, hogy az ember megunta az állandó telefon csörgést, nagy kegyesen felvette és adott egy másik tel. számot, hogy ennél az embernél vannak a felnik, ő nem küldi /bár a múltkor azt mondta nála van csak Postázni kell/. így még egyenlőre nincs lejátszva, de azért 3 hónap alatt már elintézhette volna.

Fenyítsd be. Mond, hogy lopott a kocsi. idiota Grin
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2013.02.09 szombat, 17:35:56 »

Fenyítsd be. Mond, hogy lopott a kocsi. idiota Grin
    Sajnos az nem jó, mert amikor jöttünk haza az autóval / 3 hónapja, éjszaka/ igazoltatott bennünket a rendőr, mindent rendben talált /osztrák az autó/ és ezt az ex tulaj is tudja.Én  rendőrséggel fenyegettem,és ma odáig eljutottam, megint van igéretem hogy megkapom a felnit szomoru1
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2013.02.10 vasárnap, 15:35:03 »

szerinted vajon miért? falbav hol élsz te zsíros bödönben?
nekem világos, bár ez nem volt bent a posztodban, csak az üzletelés ajánlása...
de egy kicsit érdekesnek találom a stílusodat. ismerjük mi egymást?

Nem értem mi a problémád.  nemtudom  Én szó szerint ezt írtam: "Ha bontásra akarsz venni autót, akkor mk2-vel üzletelj inkább." Ebből szerintem kiderül, hogy mit akarok vele mondani.

de egy kicsit érdekesnek találom a stílusodat. ismerjük mi egymást?

Nem hinném, de véleményem szerint te kötöttél belém. Én csak ajánlottam segítségképpen a fórumtársunknak, hogy ha nem akarja, hogy nagyon átverjék, akkor inkább keresse az illetőt,(látod, nem írtam nevet) te pedig letámadtál.  És itt részemről lezártnak tekintem a vitát, főleg úgy, hogy a moderátoroknak sem volt problémás az adott írásom.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2013.02.10 vasárnap, 16:22:50 »

    Sajnos az nem jó, mert amikor jöttünk haza az autóval / 3 hónapja, éjszaka/ igazoltatott bennünket a rendőr, mindent rendben talált /osztrák az autó/ és ezt az ex tulaj is tudja.Én  rendőrséggel fenyegettem,és ma odáig eljutottam, megint van igéretem hogy megkapom a felnit szomoru1

Értem. Akkor vascsővel fenyítsd ! Cheesy
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2013.02.10 vasárnap, 21:41:56 »

Értem. Akkor vascsővel fenyítsd ! Cheesy
  Ez talán hatásos lenne.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.057 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.