Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.22 szerda, 15:17:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MkI hátsó ajtóba lévő rendszámtábla tartó..  (Megtekintve 2475 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Istvan000
Vendég
« Dátum: 2013.02.24 vasárnap, 10:23:05 »

Keresném azt a fekete elemet a hátsó ajtóból ,amibe bele van fogatva a rendszám...(nekem 1 patent fogja csak)

És ha van valakinek kombihoz hátsó lököse ,az is jöhet..
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.02.24 vasárnap, 12:36:41 »

Keresném azt a fekete elemet a hátsó ajtóból ,amibe bele van fogatva a rendszám...(nekem 1 patent fogja csak)

És ha van valakinek kombihoz hátsó lököse ,az is jöhet..
elég nehéz lesz olyat találni, ami használható...
ha javasolhatom, akkor ragaszd be. így le is lesz tömítve rendesen és nem fog szétrohadni többet a rendszám pilácsod.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.02.24 vasárnap, 16:19:12 »

elég nehéz lesz olyat találni, ami használható...
ha javasolhatom, akkor ragaszd be. így le is lesz tömítve rendesen és nem fog szétrohadni többet a rendszám pilácsod.

Majdnem lehetetlen. Vagy ragasztás, vagy fekete átmenőcsavaros. Nekem utóbbi lett.  Undecided
(lényegében bontottat ép anya-bölcsővel nem lehet kapni, mert vagy szétrohadtak, vagy aki szedte volna ki állat volt...)
Esetleg MK2-es hátsó ajtó még ami szóbajöhet, ott már nem ez a megoldás van.

Vagy lefalazás és a rendszámfészek integrálása a lökösbe. Cheesy (az a legszebb)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.02.24 vasárnap, 16:25:23 »

Majdnem lehetetlen. Vagy ragasztás, vagy fekete átmenőcsavaros. Nekem utóbbi lett.  Undecided
(lényegében bontottat ép anya-bölcsővel nem lehet kapni, mert vagy szétrohadtak, vagy aki szedte volna ki állat volt...)
Esetleg MK2-es hátsó ajtó még ami szóbajöhet, ott már nem ez a megoldás van.

Vagy lefalazás és a rendszámfészek integrálása a lökösbe. Cheesy (az a legszebb)

Az mkII ajtaja csereszavatos az mkI el?
Naplózva
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.02.24 vasárnap, 21:06:57 »

Az mkII ajtaja csereszavatos az mkI el?
     Üdv: Szerintem az MK-II ajtó ugyanolyan, vagy van nekem most egy MK-I  kék szinű kombim bontásra csom. tér ajtón színre fújt légterelő szárnnyal,megveszed tőlem,megoldódik a rendszám felfogatás, és ezzel a légterelővel egy kicsit fel is tuningoltad az autót. Enyém ugyan ilyen,csak bordóban, de hidd el nagyon jól néz ki vele. Írj,vagy hívj: 06302725502
Naplózva
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.02.24 vasárnap, 21:43:27 »

     Üdv: Szerintem az MK-II ajtó ugyanolyan, vagy van nekem most egy MK-I  kék szinű kombim bontásra csom. tér ajtón színre fújt légterelő szárnnyal,megveszed tőlem,megoldódik a rendszám felfogatás, és ezzel a légterelővel egy kicsit fel is tuningoltad az autót. Enyém ugyan ilyen,csak bordóban, de hidd el nagyon jól néz ki vele. Írj,vagy hívj: 06302725502

Kár ,hogy nem fehér...azt még színre kell fújatni.. Sad
Képet dobhatnál azért fel,lehet megjön a kedvem..
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #6 Dátum: 2013.02.25 hétfő, 08:35:13 »

Majdnem lehetetlen. Vagy ragasztás, vagy fekete átmenőcsavaros. Nekem utóbbi lett.  Undecided
(lényegében bontottat ép anya-bölcsővel nem lehet kapni, mert vagy szétrohadtak, vagy aki szedte volna ki állat volt...)
Esetleg MK2-es hátsó ajtó még ami szóbajöhet, ott már nem ez a megoldás van.

Vagy lefalazás és a rendszámfészek integrálása a lökösbe. Cheesy (az a legszebb)
Én megfúrtam bentről óvatosan a fekete műanyagot 1,5 mm-es fúróval (ahol a csavarnak kellene lennie) és dróttal rögzítettem belülről.
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2013.02.25 hétfő, 09:38:21 »

Kár ,hogy nem fehér...azt még színre kell fújatni.. Sad
Képet dobhatnál azért fel,lehet megjön a kedvem..
Küldtem
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2013.02.25 hétfő, 10:09:01 »

Én kapupánt csavarokat festettem színre, azokkal rögzítettem, átfúrva a műanyagot, ahol az eredeti laposfejűeknek kéne lennie.
Jó lett, tetszik, de nem piszkálásra való, igaz nem is tervezem, hogy hamarost leveszem az ajtóról ezt a keretet. Hirtelen nem tudok róla képet mutatni.
Viszont most már inkább ragasztanám (szélvédő ragasztóval, de inkább kérj kölcsön, mert ennyihez nagyon drága egy flakon), nem kell fúrással bajlódni, sima marad a felület. Viszont félek, hogy a ragasztó kitüremkedik, nem lesz középpontosan rögzülve mert elcsúszik, meg hasonló okosságok Smiley.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2013.02.25 hétfő, 15:14:38 »

Én kapupánt csavarokat festettem színre, azokkal rögzítettem, átfúrva a műanyagot, ahol az eredeti laposfejűeknek kéne lennie.
Jó lett, tetszik, de nem piszkálásra való, igaz nem is tervezem, hogy hamarost leveszem az ajtóról ezt a keretet. Hirtelen nem tudok róla képet mutatni.
Viszont most már inkább ragasztanám (szélvédő ragasztóval, de inkább kérj kölcsön, mert ennyihez nagyon drága egy flakon), nem kell fúrással bajlódni, sima marad a felület. Viszont félek, hogy a ragasztó kitüremkedik, nem lesz középpontosan rögzülve mert elcsúszik, meg hasonló okosságok Smiley.
a ragasztó 1300-1600 Ft körül van. ilyenkor még nem javaslom a használatát, mert a megfelelő struktúra kialakulásához tartósan min. 10 fok felett kell legyen a hőmérséklet. persze ha van valakinek fűtött garázs, az nyugodtan nekiállhat. a központos rögzítést meg lehet oldani. a szélvédőragasztó, ha rendesen elő vannak készítve a felületek, megfogja rendesen. persze megfelelő száradási körülmények és idő kell neki.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2013.02.25 hétfő, 19:16:11 »

Küldtem

Hova?? sehol se jött.. Undecided Undecided
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2013.02.26 kedd, 14:27:37 »

a ragasztó 1300-1600 Ft körül van. ilyenkor még nem javaslom a használatát, mert a megfelelő struktúra kialakulásához tartósan min. 10 fok felett kell legyen a hőmérséklet. persze ha van valakinek fűtött garázs, az nyugodtan nekiállhat. a központos rögzítést meg lehet oldani. a szélvédőragasztó, ha rendesen elő vannak készítve a felületek, megfogja rendesen. persze megfelelő száradási körülmények és idő kell neki.

Ki kő nyitni a csomagtérajtót a garázsban és úgy kő beleraggajtani. Grin
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Fordos Gábor
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 629


E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2013.02.26 kedd, 20:37:23 »

Hova?? sehol se jött.. Undecided Undecided
   Elvileg az email címedre.
Naplózva
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2013.02.27 szerda, 10:30:13 »

   Elvileg az email címedre.

Na most átjött...
Ment p.ü....
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.056 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.