Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.22 szerda, 16:15:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK I lökhárító  (Megtekintve 2308 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
bluedevils
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



E-mail
« Dátum: 2012.03.27 kedd, 20:03:05 »

MK I kombira keresek sötét zöld színű első-hátsó ép lökhárítót. Csak ez a színű érdekel.
Naplózva

Mondeo MK I 1.8td kombi 1994
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.03.27 kedd, 23:27:48 »

MK I kombira keresek sötét zöld színű első-hátsó ép lökhárítót. Csak ez a színű érdekel.
esélytelen... szomoru1
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.03.27 kedd, 23:47:55 »

esélytelen... szomoru1

kb, én se találok színembe első lököst pedig ezt még bontják is itt páran (mk2) ha meg lenne színben az tuti törött lenne hehe
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
Guci07
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2012.03.27 kedd, 23:53:37 »

MK I kombira keresek sötét zöld színű első-hátsó ép lökhárítót. Csak ez a színű érdekel.

A kollégáknak teljesen igazuk van. Elsőt még találhatsz esetleg a színedbe, de hogy egyáltalán ép kombit már az nagy mázli. Hidd el pár évet kerestem mire leltem egy fehéret a kék kocsimhoz hehe
Naplózva
bluedevils
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2012.03.28 szerda, 17:36:30 »

Hát azé' tudtok ám Ti is biztatni afro1 De hátha...
Naplózva

Mondeo MK I 1.8td kombi 1994
bluedevils
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2012.03.28 szerda, 17:42:49 »

Egyébként mennyiért fújják kb színre például a fehér utángyártottat?
Naplózva

Mondeo MK I 1.8td kombi 1994
Guci07
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2012.03.28 szerda, 18:28:32 »

Egyébként mennyiért fújják kb színre például a fehér utángyártottat?

Olyan 15 és 20 között aki szépen dolgozik, de ez térségfüggő is.
Naplózva
bluedevils
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2012.03.28 szerda, 19:46:09 »

Olyan 15 és 20 között aki szépen dolgozik, de ez térségfüggő is.
Köszi.
Naplózva

Mondeo MK I 1.8td kombi 1994
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2012.03.30 péntek, 00:57:24 »

csatlakozom az előttem szólókhoz... Sad
viszont, ha már veszel, inkább bontottat vegyél, jó állapotút, mert az utángyártott néha úgy el van méretezve, hogy ejj...
nekem eddig 12-15-ért festették, metál színben.
de azé' sok szerencsét ! Wink
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
bluedevils
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2012.03.30 péntek, 16:47:05 »

csatlakozom az előttem szólókhoz... Sad
viszont, ha már veszel, inkább bontottat vegyél, jó állapotút, mert az utángyártott néha úgy el van méretezve, hogy ejj...
nekem eddig 12-15-ért festették, metál színben.
de azé' sok szerencsét ! Wink
Utángyártott van nekem is, a mérete sz*r, az alsó gumi szegélyt képtelenség rátenni. A hátsót meg megzabálta a kutya. falbav Csak gondolkodom, az öreg vas megérne egy kis ráfordítást, mert sajnos másikra nem telik Undecided
Naplózva

Mondeo MK I 1.8td kombi 1994
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2012.03.31 szombat, 09:08:25 »

Utángyártott van nekem is, a mérete sz*r, az alsó gumi szegélyt képtelenség rátenni. A hátsót meg megzabálta a kutya. falbav Csak gondolkodom, az öreg vas megérne egy kis ráfordítást, mert sajnos másikra nem telik Undecided

Én azt mondom, hogy meg, mert ha karban van tartva, akkor még 20 év múlva is autó lesz, nem úgy mint a maiak, amik a 10-et sem érik meg...
Egyre többen mondják, hogy "régi autó - jó autó"... (és nem azok, akik nem értenek hozzá...)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
kavics82
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2012.04.12 csütörtök, 07:05:17 »

kb, én se találok színembe első lököst pedig ezt még bontják is itt páran (mk2) ha meg lenne színben az tuti törött lenne hehe

Van első és hátsó is, nem törött egyik sem, vagyis a hátsó felső része az volt de ki lett javítva, de abban vannak tolatóradarok is. Az elsőn csak egy horzsolás van, ami csak a fényezést érintette, úgy hogy az csak bemattult, de nem horpadt vagy törött ehhez van hibátlan habom is. Első-hátsó lökös habokkal és a komplett tolatóradarral együtt 25.000Ft sötétzöld színben.
Naplózva
kavics82
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2012.04.12 csütörtök, 07:06:13 »

Van első és hátsó is, nem törött egyik sem, vagyis a hátsó felső része az volt de ki lett javítva, de abban vannak tolatóradarok is. Az elsőn csak egy horzsolás van, ami csak a fényezést érintette, úgy hogy az csak bemattult, de nem horpadt vagy törött ehhez van hibátlan habom is. Első-hátsó lökös habokkal és a komplett tolatóradarral együtt 25.000Ft sötétzöld színben.

Ó bocs, most nézem MKI ez MKII
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2012.04.12 csütörtök, 07:38:34 »

Van első és hátsó is, nem törött egyik sem, vagyis a hátsó felső része az volt de ki lett javítva, de abban vannak tolatóradarok is. Az elsőn csak egy horzsolás van, ami csak a fényezést érintette, úgy hogy az csak bemattult, de nem horpadt vagy törött ehhez van hibátlan habom is. Első-hátsó lökös habokkal és a komplett tolatóradarral együtt 25.000Ft sötétzöld színben.

Ó bocs, most nézem MKI ez MKII

a hátsó megegyezik
Naplózva
Bertha85
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286


E-mail
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2012.05.07 hétfő, 12:26:13 »

Nem lehetetlen találni csak türelmesnek kell lenni, nekem van mk1 kombi hátsó sötétzöld lökös, egy darab karc és 1 db repedés, hangsúlyozom repedés nem pedig törés van rajta, vagy pillanatragasztóval összehúzod vagy hőlégfúvóval anyagában összerakod és nem látszik. 10 e az ára
ciao
MK I kombira keresek sötét zöld színű első-hátsó ép lökhárítót. Csak ez a színű érdekel.
[/quote]
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.049 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.