Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 20:37:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 86 87 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 99 100 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593404 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #4600 Dátum: 2006.11.30 csütörtök, 13:56:00 »

sziasztok. átirányítom a kérdésem ide.  
mondeo3-asomba a gyári 5000-est kivettem, mert igényeim CD-ben és mp3-ban torkollottak.  
de a berakott LG márkájú cuccot a kormány melletti izéről nem tudom irányítani. megoldható eme gondom
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4601 Dátum: 2006.11.30 csütörtök, 17:07:00 »

sziasztok. átirányítom a kérdésem ide.  
mondeo3-asomba a gyári 5000-est kivettem, mert igényeim CD-ben és mp3-ban torkollottak.  
de a berakott LG márkájú cuccot a kormány melletti izéről nem tudom irányítani. megoldható eme gondom
LG-vel valószinűleg nem, de komolyabb fejekhez pl. Pioneer van a gyárihoz illeszthető modul, 20K körül.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4602 Dátum: 2006.11.30 csütörtök, 22:14:00 »

sziasztok. átirányítom a kérdésem ide.  
mondeo3-asomba a gyári 5000-est kivettem, mert igényeim CD-ben és mp3-ban torkollottak.  
de a berakott LG márkájú cuccot a kormány melletti izéről nem tudom irányítani. megoldható eme gondom
A Surányi HiFi szerint az Alpine-nak vannak olyan fejegységei, amelyek működtethetők a gyári távirányítóval.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4603 Dátum: 2006.11.30 csütörtök, 23:15:00 »

A zenét szeretném átvinni, madzag nélkül, de akkor ez így nem ok... sajna ki kell fúrni a pda-tartót, amihez nagy kedvem nincs. Majd dúdolok.
Angel,
megtaláltam a Neked való fejegységet:
Ez is Sony
Biztos lehet ilyen eszközt külön is kapni.
(mármint a kékfog részét)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4604 Dátum: 2006.12.01 péntek, 00:17:00 »

Angel,
megtaláltam a Neked való fejegységet:
Ez is Sony
Biztos lehet ilyen eszközt külön is kapni.
(mármint a kékfog részét)
Köszi.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4605 Dátum: 2006.12.01 péntek, 09:02:00 »

köszi!
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4606 Dátum: 2006.12.01 péntek, 22:15:00 »

Hi! felmerült egy ötlet nálam, itthon: autóhangszórót rá lehet kötni a hifi-re direktben?Ha nem, akkor egy autóhifierősítő lehet-e a meghajtója?Az erősítőnek a tápot lehet-e egy akutöltőből biztosítani hosszú távon?Jelenleg ezek nálam kihasználatlanok(később még van tervem velük), de a szobában tudnám használni
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Vendég
« Új hozzászólás #4607 Dátum: 2006.12.01 péntek, 22:24:00 »

Hi! felmerült egy ötlet nálam, itthon: autóhangszórót rá lehet kötni a hifi-re direktben?Ha nem, akkor egy autóhifierősítő lehet-e a meghajtója?Az erősítőnek a tápot lehet-e egy akutöltőből biztosítani hosszú távon?Jelenleg ezek nálam kihasználatlanok(később még van tervem velük), de a szobában tudnám használni
Miért ne lehetne rákötni. Meg kell nézni az impedanciát. HA egyezik, nyugodtan..
Nekem a konyhában a szekrény tetején az előző Mondeobol maradt hangszórók teljesítenek igényes papírdobozba építve. A Technics házimozi erősítőm B kimenetére kötöttem őket. Így reggelente ott is szól a zene.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4608 Dátum: 2006.12.02 szombat, 08:32:00 »

Hi! felmerült egy ötlet nálam, itthon: autóhangszórót rá lehet kötni a hifi-re direktben?Ha nem, akkor egy autóhifierősítő lehet-e a meghajtója?Az erősítőnek a tápot lehet-e egy akutöltőből biztosítani hosszú távon?Jelenleg ezek nálam kihasználatlanok(később még van tervem velük), de a szobában tudnám használni
HI! Az sem baj he  nem egyezik az impedancia, legfeljebb nem jön ki a max teljesítmény az erősítőből, de sztem az itt nem baj. Az akku töltő kérdéses, még nem bróbáltam, de sztem az a verzió úgyis kiesik, tehát nem érdemes vele foglalkozni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4609 Dátum: 2006.12.02 szombat, 08:40:00 »

Hi! felmerült egy ötlet nálam, itthon: autóhangszórót rá lehet kötni a hifi-re direktben?Ha nem, akkor egy autóhifierősítő lehet-e a meghajtója?Az erősítőnek a tápot lehet-e egy akutöltőből biztosítani hosszú távon?Jelenleg ezek nálam kihasználatlanok(később még van tervem velük), de a szobában tudnám használni
Az akksitöltővel az áramerősség lehet a probléma. Egy autó erősítő (ha hajtod) nagy áramfelvétellel dolgozik. Ezért szokták vastag kábelekkel közvetlenül az akksira kötni. A töltő viszont kis áramerősséggel tölt.
Szóval, ha szeretnéd R911 kollégáit személyesn is megismerni (vő: lakástűz), kösd rá nyugodtan. De ne hivatkozz rám a biztosítónál.
Tehát kell egy bika erős tápegység is az autó erősítő elé...
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4610 Dátum: 2006.12.02 szombat, 10:42:00 »

oké, úgy néz ki, többe kerül a leves, mint a hús. akkor pihen tovább a technika.
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4611 Dátum: 2006.12.02 szombat, 18:38:00 »

meg tudja vki MONDanI, hogy a sztereo jackdugó 2x2 eres vezetékéből melyik 2 a test?kimérés nélkül?kizárásos alapon próbálkozni kell?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Vendég
« Új hozzászólás #4612 Dátum: 2006.12.02 szombat, 18:54:00 »

oké, úgy néz ki, többe kerül a leves, mint a hús. akkor pihen tovább a technika.
Ne add már fel ilyen könnyen. Kell hozzá egy egyébként autóban nem 100%-os akku, és mehet a töltő rá folyamatosan, amikor kell kraft az meg jön az akkuból. Amikor meg nem használod, szépen feltölti. De CSAK automata töltőt tegyél rá, ami lekapcsol, ha nem kell.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4613 Dátum: 2006.12.03 vasárnap, 02:13:00 »

Ne add már fel ilyen könnyen. Kell hozzá egy egyébként autóban nem 100%-os akku, és mehet a töltő rá folyamatosan, amikor kell kraft az meg jön az akkuból. Amikor meg nem használod, szépen feltölti. De CSAK automata töltőt tegyél rá, ami lekapcsol, ha nem kell.
Ez tényleg jó ötlet, de én lakásba nem tennék savas akksit. Főleg úgy, hogy (tudtommal) töltés közben a felszabaduló savgőz miatt ki kell csavarni a dugőkat.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4614 Dátum: 2006.12.03 vasárnap, 02:31:00 »

Ez tényleg jó ötlet, de én lakásba nem tennék savas akksit. Főleg úgy, hogy (tudtommal) töltés közben a felszabaduló savgőz miatt ki kell csavarni a dugőkat.
Én is igy tudom!-:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4615 Dátum: 2006.12.03 vasárnap, 08:56:00 »

meg tudja vki MONDanI, hogy a sztereo jackdugó 2x2 eres vezetékéből melyik 2 a test?kimérés nélkül?kizárásos alapon próbálkozni kell?
ezeknél mindig az a test, amelyik külön van mintha árnyékolás lenne. a két burkolt vezeték a jel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4616 Dátum: 2006.12.03 vasárnap, 08:58:00 »

Ez tényleg jó ötlet, de én lakásba nem tennék savas akksit. Főleg úgy, hogy (tudtommal) töltés közben a felszabaduló savgőz miatt ki kell csavarni a dugőkat.
Saját lakásba én se vinném fel... Máséba...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4617 Dátum: 2006.12.03 vasárnap, 09:03:00 »

Saját lakásba én se vinném fel... Máséba...
gúdmóninTáDé!
vettem egy kéteres kábelt a GPS-hez. gondoltam bekötöm egyik nap direktbe ezt a szivargyújtós balhét, mert borzasztó gagyi ott középen, amikor lóg a szivargyújtóból a rengeteg kábel.
van forrasztó apparátod? nekem van egy de valami gyíkja van, mert még a disznózsírt sem bírom megolvasztani vele.
ken jú mí?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4618 Dátum: 2006.12.03 vasárnap, 09:11:00 »

oké, úgy néz ki, többe kerül a leves, mint a hús. akkor pihen tovább a technika.
Eszembe jutott még vmi. Lehet kapni 200-300W-os toroid trafót 12v-os halogén lámpákhoz(bútorba építhető), kell hozzá még egy strapabíró egyenirányító+feszszabályzó és mehet az autó hifi a lakásban. A trafó teljesítménytől függően 5-8e Ft.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4619 Dátum: 2006.12.03 vasárnap, 09:17:00 »

Eszembe jutott még vmi. Lehet kapni 200-300W-os toroid trafót 12v-os halogén lámpákhoz(bútorba építhető), kell hozzá még egy strapabíró egyenirányító+feszszabályzó és mehet az autó hifi a lakásban. A trafó teljesítménytől függően 5-8e Ft.
...meg kell bontóból egy jó kis kormánykerék, ráépíteni egy teszkós forszfídbekk kormányra, ráfúrni a dohányzóasztalra, tévére felküldeni a nídforszpídet, és már kész is szimulátor a kanapéból!
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4620 Dátum: 2006.12.03 vasárnap, 09:54:00 »

Eszembe jutott még vmi. Lehet kapni 200-300W-os toroid trafót 12v-os halogén lámpákhoz(bútorba építhető), kell hozzá még egy strapabíró egyenirányító+feszszabályzó és mehet az autó hifi a lakásban. A trafó teljesítménytől függően 5-8e Ft.
Köszönöm a segítségeket, de elmúlt a tegnapi lendületem .akksitöltős dolog felejtős a gőzök miatt, nagy helyet foglal, meg macerás.Egyenlőre marad a 2.0-s hifi.
Jack dugó : mind a két vezetékszálban 2 ér van, egyformák, csak a színük más.Mind a 2ben van sima réz színű-úgy láttam ez a test.a másik 2 piros és zöld lakkozást kapott, ami szigetel.de lehet forrasztani.Macerás mert nagyon vékony szálak.
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Vendég
« Új hozzászólás #4621 Dátum: 2006.12.03 vasárnap, 10:03:00 »

gúdmóninTáDé!
vettem egy kéteres kábelt a GPS-hez. gondoltam bekötöm egyik nap direktbe ezt a szivargyújtós balhét, mert borzasztó gagyi ott középen, amikor lóg a szivargyújtóból a rengeteg kábel.
van forrasztó apparátod? nekem van egy de valami gyíkja van, mert még a disznózsírt sem bírom megolvasztani vele.
ken jú mí?
Sajna enyím forrasztógép hangos csattanással indult az örök forrasztómezőkre. Ebben sajna nem tudok segíteni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4622 Dátum: 2006.12.03 vasárnap, 13:25:00 »

Sajna enyím forrasztógép hangos csattanással indult az örök forrasztómezőkre. Ebben sajna nem tudok segíteni.
mindegy, akkor majd valahogyan meghekkeltetem valahol és csak begyógyítom a középkonzol mögéjjje.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4623 Dátum: 2006.12.04 hétfő, 10:11:00 »

Sziasztok !
 
Vettem egy KENWOOD KDC-M907-es fejegységet, használtan.
QVA JÓ !!!
 
De kellene hozzá leírás, a beállításokhoz. Nem tudom programozni a rádiót, stb...
 
Ha esetleg valakinek van ilyen akkor küldje el legyenszíves E-mail-ben. PDF, stb formátum.
Magyar vagy Német nyelven lenne a legjobb, az Angol is jó de azzal meg kell küzdenem.
 
 
Előre is hálás köszönetem !!!
 
Üdv: Zombi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4624 Dátum: 2006.12.04 hétfő, 11:43:00 »

Nem kell !
 
Megtaláltam a neten !
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4625 Dátum: 2006.12.04 hétfő, 23:04:00 »

Lakik valaki a Zoltán utca környékén? Bp. 1197
Fater végre beköltözött Pécelről, és meg kéne lepni! Wink
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4626 Dátum: 2006.12.04 hétfő, 23:06:00 »

Lakik valaki a Zoltán utca környékén? Bp. 1197
Fater végre beköltözött Pécelről, és meg kéne lepni! Wink
Mire gondoltál?Smiley))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4627 Dátum: 2006.12.05 kedd, 08:33:00 »

Lakik valaki a Zoltán utca környékén? Bp. 1197
Fater végre beköltözött Pécelről, és meg kéne lepni! Wink
XIX. ker. Zoltán utca folytatásában a Kazinczy-ban !
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4628 Dátum: 2006.12.05 kedd, 09:38:00 »

XIX. ker. Zoltán utca folytatásában a Kazinczy-ban !
Akkor te lehetnél az én emberem!
Már kb. 3-4 alkalommal megszerveztem a segítőkész klubtársakkal, hogy a fateromnál levő 6006-os egységet eljuttatják Jánosmesterhez. Ám ő minden esetben sikeresen meghiusította ezt , mert sosem vitte el a megbeszélt találkozóra. Ezért gondoltam, hogy aki a közelben lakik elhozhatná tőle, mert jobban megbízok egy klubtársamban mint benne! Esténként ő is otthon van, csak el kéne ugrani a házhoz és rárúgni az ajtót! Smiley
Aztán, ha már biztonságban van a cucc, már nyugodtan szervezkedhetem a többiről...
Addig viszont nem látom értelmét még1x lejáratni magam az ő hülyeségei miatt!
Ha valamikor lenne annyi időd, hogy átugorj hozzá, szólj már!
És akkor... megy valaki mostanában Jánosmesterhez? Smiley)
Sőt most jut eszembe, hogy valaki mintha említett volna egy hozzáértő szerelőt Budapesten is.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4629 Dátum: 2006.12.05 kedd, 10:20:00 »

Akkor te lehetnél az én emberem!
Már kb. 3-4 alkalommal megszerveztem a segítőkész klubtársakkal, hogy a fateromnál levő 6006-os egységet eljuttatják Jánosmesterhez. Ám ő minden esetben sikeresen meghiusította ezt , mert sosem vitte el a megbeszélt találkozóra. Ezért gondoltam, hogy aki a közelben lakik elhozhatná tőle, mert jobban megbízok egy klubtársamban mint benne! Esténként ő is otthon van, csak el kéne ugrani a házhoz és rárúgni az ajtót! Smiley
Aztán, ha már biztonságban van a cucc, már nyugodtan szervezkedhetem a többiről...
Addig viszont nem látom értelmét még1x lejáratni magam az ő hülyeségei miatt!
Ha valamikor lenne annyi időd, hogy átugorj hozzá, szólj már!
És akkor... megy valaki mostanában Jánosmesterhez? Smiley)
Sőt most jut eszembe, hogy valaki mintha említett volna egy hozzáértő szerelőt Budapesten is.
Postára nem tudod rávenni?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4630 Dátum: 2006.12.05 kedd, 10:24:00 »

Akkor te lehetnél az én emberem!
Már kb. 3-4 alkalommal megszerveztem a segítőkész klubtársakkal, hogy a fateromnál levő 6006-os egységet eljuttatják Jánosmesterhez. Ám ő minden esetben sikeresen meghiusította ezt , mert sosem vitte el a megbeszélt találkozóra. Ezért gondoltam, hogy aki a közelben lakik elhozhatná tőle, mert jobban megbízok egy klubtársamban mint benne! Esténként ő is otthon van, csak el kéne ugrani a házhoz és rárúgni az ajtót! Smiley
Aztán, ha már biztonságban van a cucc, már nyugodtan szervezkedhetem a többiről...
Addig viszont nem látom értelmét még1x lejáratni magam az ő hülyeségei miatt!
Ha valamikor lenne annyi időd, hogy átugorj hozzá, szólj már!
És akkor... megy valaki mostanában Jánosmesterhez? Smiley)
Sőt most jut eszembe, hogy valaki mintha említett volna egy hozzáértő szerelőt Budapesten is.
Én nem tudom, de Jánossal nem szokott gond lenni. Szerintem is küldesd el postán.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4631 Dátum: 2006.12.05 kedd, 15:55:00 »

Én nem tudom, de Jánossal nem szokott gond lenni. Szerintem is küldesd el postán.
Hát a postában nem bizom egy szemet sem. Nem akarok most ide off történeteket írni, szóval inkább hagyom a dolgot.
Arról nem is beszélve, hogy ha azt akarom, hogy meg is érkezzen akkor biztosítanom is kell, amire az érték arányában kell fizetni. Mivel a méretéből adódóan levélként nem mehet el ezért olyan összeg lenne az oda-vissza, meg a várható javítási költség, amiből simán veszek egy új cd-s magnót, amivel ismerve a 6006-os minőséget, lehet még jobban is járok...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4632 Dátum: 2006.12.13 szerda, 13:15:00 »

Nem tudja véletlenül valaki fejből hogy a gyári rádiónál 4000traffic melyik szállal lehet vezérelni az erőlködőt?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4633 Dátum: 2006.12.13 szerda, 14:03:00 »

Nem tudja véletlenül valaki fejből hogy a gyári rádiónál 4000traffic melyik szállal lehet vezérelni az erőlködőt?
Nem hiszem, hogy ennek lenne külön szála rá, mint ahogy a komolyabb testvéreinek sincs. Annyi lehet, hogy talán annak is van elektromos antenna kivezetése, ami bekapcsolásnál adja a 12V-ot, innen kapcsolhatod esetleg az erősítőt. Ezt a tápcsati alján találod, ha be van kötve, egy barna madzag formájában...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4634 Dátum: 2006.12.13 szerda, 14:13:00 »

Hi! felmerült egy ötlet nálam, itthon: autóhangszórót rá lehet kötni a hifi-re direktben?Ha nem, akkor egy autóhifierősítő lehet-e a meghajtója?Az erősítőnek a tápot lehet-e egy akutöltőből biztosítani hosszú távon?Jelenleg ezek nálam kihasználatlanok(később még van tervem velük), de a szobában tudnám használni
Sztem simán rá lehet direktbe is. Nyílván az igazi az erősítőn keresztül, de az előző is megteszi. Állandó tápot pedig egy síma tápegyéggel is tudsz adni, amit 1000HUF körül megveszel a piacon, és tudod még a V-ot is állítani rajta...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4635 Dátum: 2006.12.13 szerda, 14:15:00 »

Sztem simán rá lehet direktbe is. Nyílván az igazi az erősítőn keresztül, de az előző is megteszi. Állandó tápot pedig egy síma tápegyéggel is tudsz adni, amit 1000HUF körül megveszel a piacon, és tudod még a V-ot is állítani rajta...
Ja, én régebben a számítógép hangszórókat használtam erősítőnek, és a kimenetére volt kötve a nagyobb teljesítményű hangszóró!:-)))
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #4636 Dátum: 2006.12.13 szerda, 14:22:00 »

Nem hiszem, hogy ennek lenne külön szála rá, mint ahogy a komolyabb testvéreinek sincs. Annyi lehet, hogy talán annak is van elektromos antenna kivezetése, ami bekapcsolásnál adja a 12V-ot, innen kapcsolhatod esetleg az erősítőt. Ezt a tápcsati alján találod, ha be van kötve, egy barna madzag formájában...
danke sün
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4637 Dátum: 2006.12.13 szerda, 15:58:00 »

Akkor te lehetnél az én emberem!
Már kb. 3-4 alkalommal megszerveztem a segítőkész klubtársakkal, hogy a fateromnál levő 6006-os egységet eljuttatják Jánosmesterhez. Ám ő minden esetben sikeresen meghiusította ezt , mert sosem vitte el a megbeszélt találkozóra. Ezért gondoltam, hogy aki a közelben lakik elhozhatná tőle, mert jobban megbízok egy klubtársamban mint benne! Esténként ő is otthon van, csak el kéne ugrani a házhoz és rárúgni az ajtót! Smiley
Aztán, ha már biztonságban van a cucc, már nyugodtan szervezkedhetem a többiről...
Addig viszont nem látom értelmét még1x lejáratni magam az ő hülyeségei miatt!
Ha valamikor lenne annyi időd, hogy átugorj hozzá, szólj már!
És akkor... megy valaki mostanában Jánosmesterhez? Smiley)
Sőt most jut eszembe, hogy valaki mintha említett volna egy hozzáértő szerelőt Budapesten is.
Én mondtam neked, hogy tudok egy szakit A XI.kerületben aki esetleg megcsinálná.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #4638 Dátum: 2006.12.13 szerda, 16:50:00 »

Én mondtam neked, hogy tudok egy szakit A XI.kerületben aki esetleg megcsinálná.
Wyctor,
ért ez a szaki TFT monitorokhoz is?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4639 Dátum: 2006.12.13 szerda, 17:19:00 »

Wyctor,
ért ez a szaki TFT monitorokhoz is?
A TFT monitor nehéz ügy. Ha nem a táp ment tönkre, a többit nehéz javítani. Alkatrész nimigen kapható, és nehéz kimérni, mi xart be...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4640 Dátum: 2006.12.13 szerda, 18:23:00 »

Wyctor,
ért ez a szaki TFT monitorokhoz is?
Mi náluk szoktunk javítattni.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #4641 Dátum: 2006.12.13 szerda, 21:06:00 »

Mi náluk szoktunk javítattni.
Köszi, nem ismertem Őket. Holnap felhívom a számukat.
Kontakthibás lett a carPC-m monitora. Remélem nem hajtanak el az autós csatlakozás miatt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4642 Dátum: 2006.12.13 szerda, 21:21:00 »

Hát a postában nem bizom egy szemet sem. Nem akarok most ide off történeteket írni, szóval inkább hagyom a dolgot.
Arról nem is beszélve, hogy ha azt akarom, hogy meg is érkezzen akkor biztosítanom is kell, amire az érték arányában kell fizetni. Mivel a méretéből adódóan levélként nem mehet el ezért olyan összeg lenne az oda-vissza, meg a várható javítási költség, amiből simán veszek egy új cd-s magnót, amivel ismerve a 6006-os minőséget, lehet még jobban is járok...
Ezek szerint nem ismered a 6006-os minőségét,mert a javítási költségen csak valami gagyit kapsz.Arról nem is szólva, hogy a táirányító,a beszerelőkeret,a csatlakozó mind plusz költség,és a másikon nem lesz torzítás figyelés,meg sebesség függő hangerőszabályozás.Valamint a CD "túlmintavételezése" miatt ez nehezen ugrik meg.Nekem is ilyen van,két éve hibátlan.
Én javítom ezeket,ha neked nem kell,én megveszem "donornak".
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4643 Dátum: 2006.12.13 szerda, 21:52:00 »

Hát a postában nem bizom egy szemet sem. Nem akarok most ide off történeteket írni, szóval inkább hagyom a dolgot.
Arról nem is beszélve, hogy ha azt akarom, hogy meg is érkezzen akkor biztosítanom is kell, amire az érték arányában kell fizetni. Mivel a méretéből adódóan levélként nem mehet el ezért olyan összeg lenne az oda-vissza, meg a várható javítási költség, amiből simán veszek egy új cd-s magnót, amivel ismerve a 6006-os minőséget, lehet még jobban is járok...
mleslie,EZT nézd meg, szerintem nem vészes a posta.mi sokmindent küldtünk már és kaptunk postán keresztül, mindíg megjött gond nélkül.
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4644 Dátum: 2006.12.13 szerda, 21:54:00 »

hoppá, inkább ezt
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Vendég
« Új hozzászólás #4645 Dátum: 2006.12.13 szerda, 21:55:00 »

Nem tudja véletlenül valaki fejből hogy a gyári rádiónál 4000traffic melyik szállal lehet vezérelni az erőlködőt?
A tápcsati üres lába az,de egy 0.5A-es bisztin keresztül szabad használni,mert nincs belső védelem,a tápIC bánhatja, ami nem beszerezhető.
A jobb megoldás a kapcsolt plusz, ami mindegyiknek van.A kulccsal van 12V.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4646 Dátum: 2006.12.13 szerda, 22:00:00 »

Nem tudja véletlenül valaki fejből hogy a gyári rádiónál 4000traffic melyik szállal lehet vezérelni az erőlködőt?
A kapcsolt plusz sárga vezeték,felülről a harmadik.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4647 Dátum: 2006.12.14 csütörtök, 13:00:00 »

Wyctor,
ért ez a szaki TFT monitorokhoz is?
Megkérdezem, de konkrétan mivel mi a baj?
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #4648 Dátum: 2006.12.14 csütörtök, 15:52:00 »

A kapcsolt plusz sárga vezeték,felülről a harmadik.
Szomszéd Úr!
 
Mostanában olyan aktív vagy!
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4649 Dátum: 2006.12.14 csütörtök, 16:45:00 »

Szomszéd Úr!
 
Mostanában olyan aktív vagy!
Ráér, nem találtál neki ki új feladatokat, csak megkéne venni, azt az oldalindexes tükröt
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Oldalak: 1 ... 86 87 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 99 100 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.062 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.