Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:28:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593455 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5450 Dátum: 2007.04.24 kedd, 17:04:00 »

Nem tudjátok, van valami megoldás arra, hogy egy Pioneer 6-os CD tárat rá lehessen kötni a mondeo fejegységére? Sajnos a csatija nem stimmel. Létezik valamiféle átalakító hozzá? Nem lenne rossz, csak itt áll a mondiban meg milyen jól dolgozgatna...
Vannak ilyen kábelek, de nem olcsó, valami 20K körül, és nem is minden tárhoz. Általában a Ford fej a Sony tárakat tudja kezelni.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #5451 Dátum: 2007.04.24 kedd, 18:52:00 »

Vannak ilyen kábelek, de nem olcsó, valami 20K körül, és nem is minden tárhoz. Általában a Ford fej a Sony tárakat tudja kezelni.
Kössz..akkor ez is kimarad az életemből. Ennyiért, sőt kevesebbért már komplett tárat lehet venni fordhoz az Ebay-en. Majd próbálkozom azzal, bár nem létszükséglet, csak a nejem autójából kikerült a fejegység meg a 6-os tár hozzá, gondoltam felhasználom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5452 Dátum: 2007.05.02 szerda, 22:10:00 »

Jánosmester: Van garancia a javításodra?
Most már egyáltalán nem megy a rádió, nem csak egy kis idő után némul el, ráadásul megint le-le nyelt 1-1 cd-t...
Viszont legnagyobb meglepetésemre csak az fm-sáv néma az mw-n jön kb 3 adó...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5453 Dátum: 2007.05.04 péntek, 18:35:00 »

Nincs valakinek jó áron FORD CD tára?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5454 Dátum: 2007.05.05 szombat, 01:11:00 »

Jánosmester: Van garancia a javításodra?
Most már egyáltalán nem megy a rádió, nem csak egy kis idő után némul el, ráadásul megint le-le nyelt 1-1 cd-t...
Viszont legnagyobb meglepetésemre csak az fm-sáv néma az mw-n jön kb 3 adó...
Igen van.
AZ "olcsó" CD-kel szokot gond lenni,nekem a TDK,Philips hibátlan.
A rádióval más lesz a gond, most az FM része haldoklik.
Ide vele!Akkor a taliig meggyógyúl.Azért az antenna csatit nézd meg.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5455 Dátum: 2007.05.05 szombat, 01:18:00 »

Igen van.
AZ "olcsó" CD-kel szokot gond lenni,nekem a TDK,Philips hibátlan.
A rádióval más lesz a gond, most az FM része haldoklik.
Ide vele!Akkor a taliig meggyógyúl.Azért az antenna csatit nézd meg.
Szia Jánosmester!
neked sincs valami emberi áron CD tárad?
Abban esetleg nem tudnál segíteni, hogy egy meglévő Pioneer tárat, hogyan tudnék összekötni a fejegységemmel? Ajánlották itt a srácok, hogy létezik valamiféle átalakító kábel, de elég borsos az ára. Nem tudsz valami olcsóbb megoldást erre?
Előre is köszönöm
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #5456 Dátum: 2007.05.05 szombat, 10:08:00 »

Szia Jánosmester!
neked sincs valami emberi áron CD tárad?
Abban esetleg nem tudnál segíteni, hogy egy meglévő Pioneer tárat, hogyan tudnék összekötni a fejegységemmel? Ajánlották itt a srácok, hogy létezik valamiféle átalakító kábel, de elég borsos az ára. Nem tudsz valami olcsóbb megoldást erre?
Előre is köszönöm
A mostani táradat eladod, és az ebayon tömegével vannak fordos tárak, én is ott vettem kb 20-25e pénz.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #5457 Dátum: 2007.05.05 szombat, 12:45:00 »

A mostani táradat eladod, és az ebayon tömegével vannak fordos tárak, én is ott vettem kb 20-25e pénz.
Kössz, próbálkozom...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5458 Dátum: 2007.05.05 szombat, 16:18:00 »

Igen van.
AZ "olcsó" CD-kel szokot gond lenni,nekem a TDK,Philips hibátlan.
A rádióval más lesz a gond, most az FM része haldoklik.
Ide vele!Akkor a taliig meggyógyúl.Azért az antenna csatit nézd meg.
Igen a lenyelt lemez gagyi volt. Sad
Ma szedtem ki és az asszony eddig nem mondta, hogy a tiltó listán lévő memorexet pakolta bele...
Viszont az fm rész teljesen halott, most már percekre sem megy csak a középhulám...
Hogyan tudom eljuttatni hozzád a cuccost?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5459 Dátum: 2007.05.05 szombat, 22:03:00 »

Elnézést, hogy ide, nem a keres-kínálba, de talán itt jobb helye van.
Megválnék egy Pioneer KEH-P14 RDS rádió-magnótól és egy PIONEER CDX-P23S 6-os CD tártól. Az összekötő kábellel együtt adom.
Nem egy mai darab, de szép állapotban van, a hangja pedig nagyon szép. Pár éve vettem egy SONY-t mondom lecserélem csicsásra a PIO-t, Egy hónap után visszakerült a SONY helyére, annyival szebb a hangja. Nem egy mai darab, de érdemes meghallgatni. Ha valakit érdekel, írjon és küldök képet. FORD CD tár, vagy 6 lemezes FORD 6000-es fejegység is érdekelne cserébe, természetesen értékegyeztetéssel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5460 Dátum: 2007.05.05 szombat, 22:06:00 »

nem egy mai darab...maga mindent kétszer mond...kétszer mond
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5461 Dátum: 2007.05.06 vasárnap, 09:02:00 »

Igen a lenyelt lemez gagyi volt. Sad
Ma szedtem ki és az asszony eddig nem mondta, hogy a tiltó listán lévő memorexet pakolta bele...
Viszont az fm rész teljesen halott, most már percekre sem megy csak a középhulám...
Hogyan tudom eljuttatni hozzád a cuccost?
Szia.
 
Elvileg jövő héten megyek haza Szolnokra, és ha addig el tudod juttatni MondESU-val a keletibe, akkor el is vihetem Jánosmesternek a cuccot. Azért nem tudok még pontos napot mondani, mert a polírozós cégtől függ, hogy mikor tudják vállalni a kocsit. Hétközbe kell rácsörögnöm az emberre
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5462 Dátum: 2007.05.06 vasárnap, 16:39:00 »

Igen a lenyelt lemez gagyi volt. Sad
Ma szedtem ki és az asszony eddig nem mondta, hogy a tiltó listán lévő memorexet pakolta bele...
Viszont az fm rész teljesen halott, most már percekre sem megy csak a középhulám...
Hogyan tudom eljuttatni hozzád a cuccost?
A rádiónak lehet,hogy alaplap gondja lesz,mert a te tunered hibátlanul működik abban az autóban amiből ki könyörögtem a tunert neked.
Ma kérdeztem meg a havert, hogy milyen a tuner, és ő mondta, hogy OK.
Azért megnézem,mert ha teljesen rossz,könnyeb a hibát keresni, mint ha időszakosan jelentkezik.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5463 Dátum: 2007.05.06 vasárnap, 16:42:00 »

Kössz, próbálkozom...
Szerintem is add el és vegyél gyárit.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5464 Dátum: 2007.05.06 vasárnap, 19:51:00 »

Szerintem is add el és vegyél gyárit.
Köszönöm a tippeket...igen ezt teszem, már ha sikerül. Ha tudtok valakit, akinek kellene, kérlek szóljatok. Kössz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5465 Dátum: 2007.05.07 hétfő, 11:35:00 »

Szia.
 
Elvileg jövő héten megyek haza Szolnokra, és ha addig el tudod juttatni MondESU-val a keletibe, akkor el is vihetem Jánosmesternek a cuccot. Azért nem tudok még pontos napot mondani, mert a polírozós cégtől függ, hogy mikor tudják vállalni a kocsit. Hétközbe kell rácsörögnöm az emberre
Szia!
 
Köszi újfent a segítséget! Megpróbálom felvenni MondESU-val a kapcsolatot, de szerintem a töke tele van már velem, mert a múlt héten is fuvarozott nekem, és úgy néz ki most már minden héten mozgatom szegényt...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5466 Dátum: 2007.05.07 hétfő, 11:39:00 »

A rádiónak lehet,hogy alaplap gondja lesz,mert a te tunered hibátlanul működik abban az autóban amiből ki könyörögtem a tunert neked.
Ma kérdeztem meg a havert, hogy milyen a tuner, és ő mondta, hogy OK.
Azért megnézem,mert ha teljesen rossz,könnyeb a hibát keresni, mint ha időszakosan jelentkezik.
Ammeg hogylehet???
A másik sáv akkor miért megy? No minden esetre megpróbálom elküldeni neked, de már egy picit kezdem unni ezt a vasat... bár a múltkor lebeszéltél a cseréről, de ha a mostani túra után sem fog szuperálni, akkor nincs menekvés... megy hozzád alkatrésznek...
Viszont gondolom legalább alaplapod van bőven a bontott rádiókból, hiszen jobbára a tunercsere miatt kellenek, nem?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5467 Dátum: 2007.05.07 hétfő, 12:19:00 »

Szia!
 
Köszi újfent a segítséget! Megpróbálom felvenni MondESU-val a kapcsolatot, de szerintem a töke tele van már velem, mert a múlt héten is fuvarozott nekem, és úgy néz ki most már minden héten mozgatom szegényt...
Szia.
 
Még nem 100%, hogy megyek Szolnokra, meg az sem, biztos még, hogy megyek. De ha vmi pozítív biztos van, akkor szólok.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5468 Dátum: 2007.05.07 hétfő, 18:54:00 »

Sziasztok!
 
Az autómban (Mondeo III facelift) 6000-es CD-s rádió van. Azt tapasztaltam, hogy ahol az előző autómmal járva még élvezhető minőségű vétel volt, ott most már nem tudok egy adott csatornát hallgatni.
Van valami tippetek? Az antennával lehet gond? Mit érdemes megnézni?
 
Előre is köszi:
 
Péter
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5469 Dátum: 2007.05.07 hétfő, 20:21:00 »

sziasztok,
 
éríintőképernyős navigáció van az autómban, de elszállt egy programfrissítés során.
tudtok valakit, aki foglalkozott már ezzel a készülékkel ? (egyébként ez ha jól tudom valamilyen kenwood alapú termék)
 
kösz
 
solesz
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #5470 Dátum: 2007.05.07 hétfő, 21:48:00 »

Visszatérő kérdés.
 
Lehet, hogy most lesz aktuális, ezért újra a segítségeteket kérem.
 
MKII 4 ajtajába szeretnék, 4 hangszórót cserélni-cseréltetni.
- Hol lehet átalakító keretet venni és mennyiért?
- Milyen hangszórókat ajánlotok és mennyi az ára?
(Mélynyomó nélküli a koncepcióm, családi autó.)
- Mennyire időigénnyes munka?
- Esetleg nagytalin vki mesteremberrel meg tudnánk oldani? Jelentkező?
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Vendég
« Új hozzászólás #5471 Dátum: 2007.05.08 kedd, 09:24:00 »

Hi!
MKI-ben a rádióhoz menő vezetékeknek mi a szinkiosztása (melyik minek fel az ISO szerinti szabványban)? Leginkább az kéne, hogy melyika föld (vagy hogy lehet megállpítani), illetve melyik az amelyik a lámpa felkapcsolásra reagál?
 
Üdv: Cody
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5472 Dátum: 2007.05.08 kedd, 09:47:00 »

Hi!
MKI-ben a rádióhoz menő vezetékeknek mi a szinkiosztása (melyik minek fel az ISO szerinti szabványban)? Leginkább az kéne, hogy melyika föld (vagy hogy lehet megállpítani), illetve melyik az amelyik a lámpa felkapcsolásra reagál?
 
Üdv: Cody
Vételezz egy Ford-ISO átalakítót és kész MM Cromax árul ilyet
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5473 Dátum: 2007.05.08 kedd, 10:35:00 »

Hi!
MKI-ben a rádióhoz menő vezetékeknek mi a szinkiosztása (melyik minek fel az ISO szerinti szabványban)? Leginkább az kéne, hogy melyika föld (vagy hogy lehet megállpítani), illetve melyik az amelyik a lámpa felkapcsolásra reagál?
 
Üdv: Cody

Fentről lefelé:
- fix +12V
- test
- kapcsolt +12V
- megvilágítás +12V
- nem tóm, nem kell:)
- test
- motoros antenna +12V, de ide köthető az erősítő is.
 
Mindkét +, és - kell a működéshez!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5474 Dátum: 2007.05.08 kedd, 11:09:00 »

Visszatérő kérdés.
 
Lehet, hogy most lesz aktuális, ezért újra a segítségeteket kérem.
 
MKII 4 ajtajába szeretnék, 4 hangszórót cserélni-cseréltetni.
- Hol lehet átalakító keretet venni és mennyiért?
- Milyen hangszórókat ajánlotok és mennyi az ára?
(Mélynyomó nélküli a koncepcióm, családi autó.)
- Mennyire időigénnyes munka?
- Esetleg nagytalin vki mesteremberrel meg tudnánk oldani? Jelentkező?
Ha mind a 4-et jó hangúra akarod cserélni, akkor az úgy összesen 30ezer körül fáj majd. Vagy több. Ha csak az első 2-t(én így tettem), akkor fele. Viszont ha így döntesz, akkor ajánlom az Mk3-amból előről kikerült gyári (6x8") Ford-os párat eladásra. 5ezer/pár
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5475 Dátum: 2007.05.08 kedd, 16:08:00 »

Sziasztok!
Most vettem egy 98-as mondeo kombit és a gyári 6-os CD-tárral problémáim vannak. Eleinte nem pörgette fel a lemezeket, de ez már megoldódott egy kis motorfelújítás és fejtisztítás után. Viszont nagyon kevés CD-t olvas be, és amit egyszer beolvas legközelebb már azt se mindig.  
Illetve tudja valaki, hogy milyen márkájú CD-tár  kompatibilis a gyári tár csatijával?
 
Köszi:
Pocford
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5476 Dátum: 2007.05.08 kedd, 16:14:00 »

Jánosmester,
 
Azért írom ide, és nem a megfelelőbe, mert ezt gondolom, jobban olvasod. A fiestával van gond. Néha gondol egyet, és fűt, mint a disznó, akárhova tekered a gombot. Ebben a fűtés úgy van megoldva, hogy van egy elektromos csap, azt vezérli a fűtéselectronyik, nem bowdenes. Egyszer már cseréltem a csapot, akkor egy jó időre megoldódott, de megint kezdi. És azt figyeltük meg, ha induláskor kikapcsolod a ventillátort, úgy hagyod pár percig, ezután visszakapcsolhatod, jól fog működni. Én vezérlőelektronikára tippelek. Azért, mert ha kikapcsolom a ventillátort, akkor valószínűleg ez egy főkapcsoló-szerű, azaz minek fűtse a radiátort. Viszont, ha le tudja kapcsolni, akkor a csap jó.
A fő tippem a poti, ami valószínűleg "recseg". Ez lehet a baj? Találkoztál már ilyesmivel?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #5477 Dátum: 2007.05.08 kedd, 22:21:00 »

Sziasztok!
Most vettem egy 98-as mondeo kombit és a gyári 6-os CD-tárral problémáim vannak. Eleinte nem pörgette fel a lemezeket, de ez már megoldódott egy kis motorfelújítás és fejtisztítás után. Viszont nagyon kevés CD-t olvas be, és amit egyszer beolvas legközelebb már azt se mindig.  
Illetve tudja valaki, hogy milyen márkájú CD-tár  kompatibilis a gyári tár csatijával?
 
Köszi:
Pocford
A fejáramon kell álítani egy kicsit,3-5fokot mozdítani a potin valamelyik irányban.
A kiindulási pontot célszerű megjegyezni, nagy álítást nem bír el!
Általában az óramutató járásával ellenkező irányba kell tekerni,de vannak kivételek.
Jól javíthatók,szerintem ne cseréld ki.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5478 Dátum: 2007.05.08 kedd, 22:35:00 »

Jánosmester,
 
Azért írom ide, és nem a megfelelőbe, mert ezt gondolom, jobban olvasod. A fiestával van gond. Néha gondol egyet, és fűt, mint a disznó, akárhova tekered a gombot. Ebben a fűtés úgy van megoldva, hogy van egy elektromos csap, azt vezérli a fűtéselectronyik, nem bowdenes. Egyszer már cseréltem a csapot, akkor egy jó időre megoldódott, de megint kezdi. És azt figyeltük meg, ha induláskor kikapcsolod a ventillátort, úgy hagyod pár percig, ezután visszakapcsolhatod, jól fog működni. Én vezérlőelektronikára tippelek. Azért, mert ha kikapcsolom a ventillátort, akkor valószínűleg ez egy főkapcsoló-szerű, azaz minek fűtse a radiátort. Viszont, ha le tudja kapcsolni, akkor a csap jó.
A fő tippem a poti, ami valószínűleg "recseg". Ez lehet a baj? Találkoztál már ilyesmivel?
Nem találkoztam még ilyen hibával, de én is a potira tippelek, vagy ami már előfordúlt,a vezérlő panel csatija nem érintkezik rendesen.
Fújd be valami kontaktspray-val és kész.
A csapnak a csatlakozóját is meg kellene nézni.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5479 Dátum: 2007.05.08 kedd, 23:13:00 »

Nem találkoztam még ilyen hibával, de én is a potira tippelek, vagy ami már előfordúlt,a vezérlő panel csatija nem érintkezik rendesen.
Fújd be valami kontaktspray-val és kész.
A csapnak a csatlakozóját is meg kellene nézni.
Köszi, ilyesmire gondoltam én is. Majd fújkálok.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #5480 Dátum: 2007.05.09 szerda, 07:36:00 »


Fentről lefelé:
- fix +12V
- test
- kapcsolt +12V
- megvilágítás +12V
- nem tóm, nem kell:)
- test
- motoros antenna +12V, de ide köthető az erősítő is.
 
Mindkét +, és - kell a működéshez!
Ez az! Köszi!
 
Cody
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5481 Dátum: 2007.05.09 szerda, 08:32:00 »

Köszi, ilyesmire gondoltam én is. Majd fújkálok.
Lehet valami szutyok került a léptetőmotorhoz - csaphoz. Nem árt ha átmosod az egész hűtőrendszeredet slagvízzel a mostani anyagot meg átszűröd vagy lecseréled. FordKA-ba is ilyen a rendszer a csap sajna kint van a légterelő alatt és gyakran megpusztul - nagyautó tart polcon, ha cserére szorulna.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5482 Dátum: 2007.05.09 szerda, 10:47:00 »

Lehet valami szutyok került a léptetőmotorhoz - csaphoz. Nem árt ha átmosod az egész hűtőrendszeredet slagvízzel a mostani anyagot meg átszűröd vagy lecseréled. FordKA-ba is ilyen a rendszer a csap sajna kint van a légterelő alatt és gyakran megpusztul - nagyautó tart polcon, ha cserére szorulna.
Azért gondolom, hogy nem mechanikus a hiba, mert ha kikapcsolod a ventit, akkor megszűnik a fűtés, így hagyod pár percet, majd rendben is van minden. Ha fel lenne akadva a csap, akkor az tojna az elektronikára.
Ha lesz időm, azt fogom csinálni, hogy az egyik alkalommal, amikor xaraxik, megmérem, milyen feszkó jut a csapra. Mindenképpen az elektronikai résszel fogom kezdeni.
 
Ja, a csapot másfél éve cseréltem. Az a szerencse, hogy jól elérhető.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #5483 Dátum: 2007.05.09 szerda, 22:11:00 »

Szia.
 
Még nem 100%, hogy megyek Szolnokra, meg az sem, biztos még, hogy megyek. De ha vmi pozítív biztos van, akkor szólok.
B....a meg! Bocsi, de este 8-ra értem haza és akkor jutott eszembe a rádió... mondjuk amúgy sem tudtam volna összehozni a talit MondESUval.
De legalább el is felejtettelek felhívni...
Elnézésedet kérem, még1x...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5484 Dátum: 2007.05.10 csütörtök, 10:04:00 »

B....a meg! Bocsi, de este 8-ra értem haza és akkor jutott eszembe a rádió... mondjuk amúgy sem tudtam volna összehozni a talit MondESUval.
De legalább el is felejtettelek felhívni...
Elnézésedet kérem, még1x...
Szia.
 
Semmi probléma. 7 körül megittam az első sörömet, gondoltam már úgyse kell kimenni a keletibe. Utánna meg a többit.
Reggel meg volt baj.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5485 Dátum: 2007.05.10 csütörtök, 18:17:00 »

Szia.
 
Semmi probléma. 7 körül megittam az első sörömet, gondoltam már úgyse kell kimenni a keletibe. Utánna meg a többit.
Reggel meg volt baj.
Van még alkalmas időpont a hétvégén? Most ki tudnám még kapni... a CD-t!!! Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5486 Dátum: 2007.05.11 péntek, 14:11:00 »

Van még alkalmas időpont a hétvégén? Most ki tudnám még kapni... a CD-t!!! Smiley
Szia.
 
Ma este zúgatok haza, úgy alakult, viszont még ma jövök is vissza. Szerdán, jövő héten elvileg megyek Törökszentmiklósra. De, ha mégse mennék, akkor hozd el a Majálisra.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5487 Dátum: 2007.05.11 péntek, 22:51:00 »

Szia.
 
Ma este zúgatok haza, úgy alakult, viszont még ma jövök is vissza. Szerdán, jövő héten elvileg megyek Törökszentmiklósra. De, ha mégse mennék, akkor hozd el a Majálisra.
Ok, és köszi!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5488 Dátum: 2007.05.12 szombat, 13:10:00 »

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. A 6000-es CD-s rádióm nem hajlandó egy állomást sem befogni. Mi lehet a probléma? Antenna csati lecsúszhatott? A fejegységhez kiszedő szerszámot honnan tudok beszerezni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5489 Dátum: 2007.05.12 szombat, 13:21:00 »

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. A 6000-es CD-s rádióm nem hajlandó egy állomást sem befogni. Mi lehet a probléma? Antenna csati lecsúszhatott? A fejegységhez kiszedő szerszámot honnan tudok beszerezni?
Franky! Kiszedő bigyula van a FORD szervizekben és nem is horror az ára, de valai mondta itt, hogy valamekkora szöggel is simán megoldható a probléma.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5490 Dátum: 2007.05.12 szombat, 16:07:00 »

Franky! Kiszedő bigyula van a FORD szervizekben és nem is horror az ára, de valai mondta itt, hogy valamekkora szöggel is simán megoldható a probléma.
65-ös vagy 80-as szeg jó lesz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5491 Dátum: 2007.05.12 szombat, 16:35:00 »

Van nekem ilyen kiszedő dolgom...ha gondolod kiszedhetjük...sőt meg is nézheted a végét mert egy átalakított szeggel tényleg működik a kiszedés.... de eladni nem szeretném, mert nekem is jó szolgálatot tesz... ha BP.i vagy vagy erre jársz, akkor szolj... megoldjuk a kiszedési problémát....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5492 Dátum: 2007.05.12 szombat, 19:55:00 »

Van nekem ilyen kiszedő dolgom...ha gondolod kiszedhetjük...sőt meg is nézheted a végét mert egy átalakított szeggel tényleg működik a kiszedés.... de eladni nem szeretném, mert nekem is jó szolgálatot tesz... ha BP.i vagy vagy erre jársz, akkor szolj... megoldjuk a kiszedési problémát....
Sajnos nem nagyon járok BP-en. De azért köszi! Ha tényleg működik a szeges dolog, egy fényképet tudnál felrakni a célszerszámról? Szerintem másokat is érdekelne. Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5493 Dátum: 2007.05.12 szombat, 20:17:00 »

jaja a fénykép felrakással korábban próbáloztam csak a gépa ami számító, az nem akarja az igatságot... egy e-mail mellékleteként becsatolnám...csak a címed kellene és küldöm a képet... a neved mellé kattinva probáltam elküldeni a képeket de azt sem akarta...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5494 Dátum: 2007.05.12 szombat, 20:52:00 »

jaja a fénykép felrakással korábban próbáloztam csak a gépa ami számító, az nem akarja az igatságot... egy e-mail mellékleteként becsatolnám...csak a címed kellene és küldöm a képet... a neved mellé kattinva probáltam elküldeni a képeket de azt sem akarta...
A címem a következő: franky_1@freemail.hu
Köszi a képet előre is!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5495 Dátum: 2007.05.12 szombat, 21:09:00 »

A címem a következő: franky_1@freemail.hu
Köszi a képet előre is!
e-mail + képek mentek....ha kérdés van akkor hívjál...!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5496 Dátum: 2007.05.12 szombat, 21:32:00 »

e-mail + képek mentek....ha kérdés van akkor hívjál...!
Köszi! Megpróbálom elkészíteni!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5497 Dátum: 2007.05.13 vasárnap, 08:28:00 »

ha kell valakinek: gyári 6 lemezes FORD  Clarion cd-tár (2003-ban gyártott) ---25 eft fix áron!!! 06303727467
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #5498 Dátum: 2007.05.13 vasárnap, 08:30:00 »

ha kell valakinek: gyári 6 lemezes FORD  Clarion cd-tár (2003-ban gyártott) ---25 eft fix áron!!! 06303727467
#5341
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #5499 Dátum: 2007.05.15 kedd, 09:00:00 »

Hello, olyan problemam van, hogy a behozott FORDomban talalhato 6000 CD fejegyseghez nincs kodom, a radio es CD remekul mukodik, csak az a problema, hogy nem merem elvinni szervizbe, mert ha lecsatoljak az aksit, akkor nem fogom tudni feleleszteni. Mit lehet ezzel csinalni? A markaszerviz ki tudja olvasni a kodot? Vagy lehet ilyet generaltatni? Koszi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.089 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.