Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 20:57:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 105 106 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 118 119 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593425 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #5550 Dátum: 2007.06.09 szombat, 00:19:00 »

Naaaaaaaaa...baj van! CD-tár betesz, kábel megvesz hozzá...összedug...nem működik? Hol keressem a hibát? CD-tár elvileg jó, R911 letesztelte (?). Kábel zsír új, fejegység elvileg kezeli a CD váltót. Akkor most mi lehet a bibi???
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5551 Dátum: 2007.06.09 szombat, 14:26:00 »

Jóreggelt!! Tongue
Első ajtókba mekkora méretű (ill ovál v kerek) hangszóró fér, kb milyen mély, és hol találok hozzá átalakító keretet? Most gyári van benne. Köszi! SOS
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5552 Dátum: 2007.06.09 szombat, 14:36:00 »

Jóreggelt!! Tongue
Első ajtókba mekkora méretű (ill ovál v kerek) hangszóró fér, kb milyen mély, és hol találok hozzá átalakító keretet? Most gyári van benne. Köszi! SOS
Kb 100* be lett írva mekkora hangszóró kell - van egy ilyen nevű topic is Wink. 16.5cm es hangszórót be tudsz építeni csak vágnod kell hozzá MDF lapból rétegelt lemezből egy keretet. Felrajzólod az eredetit középre egy alkalmas kört és kivágod dekopirfűrésszel. Lehet kapni készen is kb 2000Ft egy pár. Van egy cikk is róla a főoldalon
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5553 Dátum: 2007.06.09 szombat, 14:38:00 »

Jóreggelt!! Tongue
Első ajtókba mekkora méretű (ill ovál v kerek) hangszóró fér, kb milyen mély, és hol találok hozzá átalakító keretet? Most gyári van benne. Köszi! SOS
Itt a cikk
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5554 Dátum: 2007.06.09 szombat, 14:47:00 »

Oh thnx! Már csak az a kérdés, hogy milyen mély lehet, és h átalakító keret is van 16,5-höz, vagy csak 13-hoz? Tongue
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5555 Dátum: 2007.06.09 szombat, 14:48:00 »

http://www.addel.hu/template/temp1/detailproduct.php?storeid=490&productid=38442  
 
ez jó?
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5556 Dátum: 2007.06.09 szombat, 15:04:00 »

Az 16.5 centishez jó, de nem nehéz kivágni házilag. A tükör belső takarólapra fel tudsz fúrni egy csipogot, olyan szettet javasolnék. Hangváltó elfér ajtóban és kábelt nem kell visszavinni a fülkébe - csak az ajtót kell szétszedni Wink. Van hely bőven az ajtóban mélységbe, hacsak nem valami extra cuccot szeretnél
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5557 Dátum: 2007.06.09 szombat, 15:21:00 »

Az 16.5 centishez jó, de nem nehéz kivágni házilag. A tükör belső takarólapra fel tudsz fúrni egy csipogot, olyan szettet javasolnék. Hangváltó elfér ajtóban és kábelt nem kell visszavinni a fülkébe - csak az ajtót kell szétszedni Wink. Van hely bőven az ajtóban mélységbe, hacsak nem valami extra cuccot szeretnél
Milyen kábelt kell visszavinni? Én 2 utas koaxiálist néztem hozzá, de a kábel már ott van az ajtóba csak rá kell kötni nem? Gyári ki, új be
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5558 Dátum: 2007.06.09 szombat, 15:31:00 »

Milyen kábelt kell visszavinni? Én 2 utas koaxiálist néztem hozzá, de a kábel már ott van az ajtóba csak rá kell kötni nem? Gyári ki, új be
Ha a csipogót a műszelfalra szeretnéd akkor van gond a kábellel. Inkább olyat nézz amihez van csipogó - adja magát a tükör belső lap hogy oda tedd.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5559 Dátum: 2007.06.09 szombat, 16:48:00 »

Milyen kábelt kell visszavinni? Én 2 utas koaxiálist néztem hozzá, de a kábel már ott van az ajtóba csak rá kell kötni nem? Gyári ki, új be
Komponens szetthez kapsz csipogót
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5560 Dátum: 2007.06.11 hétfő, 21:42:00 »

Ahoj, 6cd táras fejegység kiszedő eszközt keresek, kölcsön v nem.
70/5070954, kristof.hubai@gmail.com
thnx
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5561 Dátum: 2007.06.13 szerda, 09:02:00 »

Hello! Kenwood KDC-3090R CD-s rádió bekötési utmutatója kéne, de sehol nem találom ezt a típust neten. Valakinek hasonló típusa van leírással?
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5562 Dátum: 2007.06.13 szerda, 09:15:00 »

Hello! Kenwood KDC-3090R CD-s rádió bekötési utmutatója kéne, de sehol nem találom ezt a típust neten. Valakinek hasonló típusa van leírással?
Sima ISO csatlakozó lesz azon? Veszel egy átalakítót és kész.
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5563 Dátum: 2007.06.13 szerda, 09:21:00 »

Sima ISO csatlakozó lesz azon? Veszel egy átalakítót és kész.
aztat nem tom, melyik (milyen színű) kábelre megy a 4 hangszóró
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5564 Dátum: 2007.06.13 szerda, 15:06:00 »

Ahoj, 6cd táras fejegység kiszedő eszközt keresek, kölcsön v nem.
70/5070954, kristof.hubai@gmail.com
thnx
És ezen még senki nem akadt ki?!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5565 Dátum: 2007.06.13 szerda, 15:44:00 »

Ha a csipogót a műszelfalra szeretnéd akkor van gond a kábellel. Inkább olyat nézz amihez van csipogó - adja magát a tükör belső lap hogy oda tedd.
Miért lenne gond? Nekem úgy van, és semmi hiba...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5566 Dátum: 2007.06.13 szerda, 16:00:00 »

Miért lenne gond? Nekem úgy van, és semmi hiba...
Nincs gond csak szét kell bontani sokmindent a fülkébe, tükör takarónál meg az ajtóba van csak szerelgetés.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5567 Dátum: 2007.06.13 szerda, 16:12:00 »

Nincs gond csak szét kell bontani sokmindent a fülkébe, tükör takarónál meg az ajtóba van csak szerelgetés.
Én semmit nem bontottam. Simán el lehet vinni a magnó mögé, csak a fejegységet kellett kiszedni... Ennél egyszerűbb megoldás nincs is...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5568 Dátum: 2007.06.13 szerda, 16:22:00 »

Én semmit nem bontottam. Simán el lehet vinni a magnó mögé, csak a fejegységet kellett kiszedni... Ennél egyszerűbb megoldás nincs is...
A hangváltó akkor nálad a rádió mögé kellett kerüljön, ügyes
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5569 Dátum: 2007.06.13 szerda, 17:10:00 »

Sziasztok.
Szerintetek mennyiért lehet eladni cd-6006 ot mindkét fél megelégedettségére?Köszi./estleg eladnám a sajátomat/
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5570 Dátum: 2007.06.13 szerda, 17:23:00 »

Sziasztok.
Szerintetek mennyiért lehet eladni cd-6006 ot mindkét fél megelégedettségére?Köszi./estleg eladnám a sajátomat/

Hááát ha megelégszel az én 6000-esemmel cserébe akkor mind a ketten elégedettek lehetünk....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5571 Dátum: 2007.06.13 szerda, 22:51:00 »

Sziasztok.
Szerintetek mennyiért lehet eladni cd-6006 ot mindkét fél megelégedettségére?Köszi./estleg eladnám a sajátomat/

Vagy az én 6000-esemmel és egy 6-os CD váltóval...akkor is elégedett leszel...
Engem érdekelhet.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5572 Dátum: 2007.06.14 csütörtök, 08:07:00 »

Sziasztok,ti ketten!
Nemtudom ez most poen akar lenni, vagy mi?
Világosítsatok már fel légyszi, az- mármint a csere nekem miért  is jó!?-mert ugye azt bátorkodtam írni, mindkét fél-nek,gondolva arra,hogy nem ebböl szeretnék kariert csinálni.
ui:mert ugye ha a tiétek annyival jobb lenne ,nem akarnátok cserélni......ezt nem tudom csak gondolom.tiszt:Peti
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5573 Dátum: 2007.06.14 csütörtök, 11:34:00 »

Sziasztok,ti ketten!
Nemtudom ez most poen akar lenni, vagy mi?
Világosítsatok már fel légyszi, az- mármint a csere nekem miért  is jó!?-mert ugye azt bátorkodtam írni, mindkét fél-nek,gondolva arra,hogy nem ebböl szeretnék kariert csinálni.
ui:mert ugye ha a tiétek annyival jobb lenne ,nem akarnátok cserélni......ezt nem tudom csak gondolom.tiszt:Peti
Szendre koma által beszúrt ikon arra utal, hogy vérsen komolyan gondolta.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #5574 Dátum: 2007.06.14 csütörtök, 16:26:00 »

Sziasztok,ti ketten!
Nemtudom ez most poen akar lenni, vagy mi?
Világosítsatok már fel légyszi, az- mármint a csere nekem miért  is jó!?-mert ugye azt bátorkodtam írni, mindkét fél-nek,gondolva arra,hogy nem ebböl szeretnék kariert csinálni.
ui:mert ugye ha a tiétek annyival jobb lenne ,nem akarnátok cserélni......ezt nem tudom csak gondolom.tiszt:Peti
Kedves Te egyedül!
Én csak arra gondoltam, hogy mivel én pont olyat szeretnék, mint amilyen Neked van, és meg akarsz válni tőle - nekem pedig van egy CD-és fejegységem + egy CD váltóm, ami így együtt árban többet ér, mint a Te általad kínált dolog, így ha elcserélnénk mindketten elégedettek lehetnénk. Sajnálom, ha nem értetted, nem állt szándékomban poénkodni.
 
üdv
LaSlow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5575 Dátum: 2007.06.14 csütörtök, 21:03:00 »

Kedves Te egyedül!
Én csak arra gondoltam, hogy mivel én pont olyat szeretnék, mint amilyen Neked van, és meg akarsz válni tőle - nekem pedig van egy CD-és fejegységem + egy CD váltóm, ami így együtt árban többet ér, mint a Te általad kínált dolog, így ha elcserélnénk mindketten elégedettek lehetnénk. Sajnálom, ha nem értetted, nem állt szándékomban poénkodni.
 
üdv
LaSlow
Sorry,hogy félre értettelek benneteket.De talán megértitek, azzal hogy egy másik egység porosodjon itthon az nekem igy nem jó.Szervezzetek hármas cserét,hogy a végén a pénz itt dekkoljon./ja és mennyire lehet számítani,mert erről még nem esett szó?/Mellesleg,csak ma próbáltam ki úgy ahogy és a cd
tényleg nagyon jól szól.Igaz az antennám le van tőrve,igy nincs jó viszonyításom.Üdv:Peti
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5576 Dátum: 2007.06.15 péntek, 07:23:00 »

Sorry,hogy félre értettelek benneteket.De talán megértitek, azzal hogy egy másik egység porosodjon itthon az nekem igy nem jó.Szervezzetek hármas cserét,hogy a végén a pénz itt dekkoljon./ja és mennyire lehet számítani,mert erről még nem esett szó?/Mellesleg,csak ma próbáltam ki úgy ahogy és a cd
tényleg nagyon jól szól.Igaz az antennám le van tőrve,igy nincs jó viszonyításom.Üdv:Peti
Hali
 
Én autórádiók szervizelésével(javítás,kód stb...) foglalkozom ill gyári rádiók adás-vételével.  
Keresek elsősorban 6000 ill 6006-os tipusokat, főleg hibásakat alkatrésznek, de jót se utasítom el Smiley  
(Wofer küldtem mailt)
 
jenne (jenne01@freemail.hu)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5577 Dátum: 2007.06.15 péntek, 10:30:00 »

Hali
 
Én autórádiók szervizelésével(javítás,kód stb...) foglalkozom ill gyári rádiók adás-vételével.  
Keresek elsősorban 6000 ill 6006-os tipusokat, főleg hibásakat alkatrésznek, de jót se utasítom el Smiley  
(Wofer küldtem mailt)
 
jenne (jenne01@freemail.hu)
Jenne,
 
írtam Neked kérdést, amit 2-szer is elolvastál, de válasz nem jött. Jó, hogy hirdetésre használod a fórumot, de akkor reagálj is a levelekre....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5578 Dátum: 2007.06.15 péntek, 11:54:00 »

Azért nem válaszoltam, mert vártam én is a alkatrész nagykerek visszajelzését.
Elsősorban gyáriakat javitok, mivel sok szerviz nem ruháztak be a különkijezős autórádiókhoz(opel,renault stb), nélküle meg el sem indulnak. Meg ezért veszek gyári rosszakat, hogy legyen olyan alkatrészeim is amit jobb esetben horror+áfa vagy nem is lehet kapni, gombsor kijező stb.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5579 Dátum: 2007.06.15 péntek, 14:13:00 »

Azért nem válaszoltam, mert vártam én is a alkatrész nagykerek visszajelzését.
Elsősorban gyáriakat javitok, mivel sok szerviz nem ruháztak be a különkijezős autórádiókhoz(opel,renault stb), nélküle meg el sem indulnak. Meg ezért veszek gyári rosszakat, hogy legyen olyan alkatrészeim is amit jobb esetben horror+áfa vagy nem is lehet kapni, gombsor kijező stb.
Köszi, megkaptam a választ.
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5580 Dátum: 2007.06.15 péntek, 20:12:00 »

Na, hát megtörtént a hangszórók (elöl és hátul) beszerelése, nagyon nagyot szól. Már csak annyi gond van, hogy 3-4 perc nagy hangerejű (80%) hallgatás után elkezd torzítani, majd elhalkul. Most ez mi lehet? Végfok a fejegységben? Csere az is?
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5581 Dátum: 2007.06.15 péntek, 20:41:00 »

Na, hát megtörtént a hangszórók (elöl és hátul) beszerelése, nagyon nagyot szól. Már csak annyi gond van, hogy 3-4 perc nagy hangerejű (80%) hallgatás után elkezd torzítani, majd elhalkul. Most ez mi lehet? Végfok a fejegységben? Csere az is?
Túlmelegszik a végfok. Aztán később ki is fekszik majd. Ez függ attól is, hogy mekkora teljsítményű a hangszóró, illetve mekkora az ellenállása. Mindig az erősítő specifikációja alapján kell a hangszórókat méretezni.
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5582 Dátum: 2007.06.15 péntek, 20:50:00 »

Túlmelegszik a végfok. Aztán később ki is fekszik majd. Ez függ attól is, hogy mekkora teljsítményű a hangszóró, illetve mekkora az ellenállása. Mindig az erősítő specifikációja alapján kell a hangszórókat méretezni.
nyah. Hát az erősitő 4szer 45w kenwood, a hangszóró hátul 2szer 80w rms, elől ugyan annyi. Pff... akkor vehetek hozzá külön erősitőt, mielőtt leég a fejegység :S
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5583 Dátum: 2007.06.15 péntek, 23:01:00 »

nyah. Hát az erősitő 4szer 45w kenwood, a hangszóró hátul 2szer 80w rms, elől ugyan annyi. Pff... akkor vehetek hozzá külön erősitőt, mielőtt leég a fejegység :S
Azért a hangszórók ellenállását is tartsd szem előtt. Mert lehet, hogy teljesítményben oké, de ha eltér az impedancia az is beterhel!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5584 Dátum: 2007.06.15 péntek, 23:15:00 »

nyah. Hát az erősitő 4szer 45w kenwood, a hangszóró hátul 2szer 80w rms, elől ugyan annyi. Pff... akkor vehetek hozzá külön erősitőt, mielőtt leég a fejegység :S
A torzítás meg attól lehet, hogy a fejegységed más nem szinusz jeleket ad ki, hanem közelít a négyszögjelhet. Ami meg kinyírja a hangszórókat. A fejegységed tudhat mondjuk kb 12-20W-ot szinuszba. a nagyszóród elviselné a 80-at is, így vagy halkan kell hallgatni, vagy erősítő. Ez olyan dolog, mintha egy V6-tól elvenné az ember a benzint, és úgy nyomná neki.
A találkozó utáni vasárnapon te álltál mellém reggel a fogarasi teszkónál, rád is köszöntem.
Ha kész lesz a kocsim, és visszajön pestre, akkor összefuthatunk, megmutatom, hogy nekem mi van benne.
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5585 Dátum: 2007.06.16 szombat, 09:10:00 »

A torzítás meg attól lehet, hogy a fejegységed más nem szinusz jeleket ad ki, hanem közelít a négyszögjelhet. Ami meg kinyírja a hangszórókat. A fejegységed tudhat mondjuk kb 12-20W-ot szinuszba. a nagyszóród elviselné a 80-at is, így vagy halkan kell hallgatni, vagy erősítő. Ez olyan dolog, mintha egy V6-tól elvenné az ember a benzint, és úgy nyomná neki.
A találkozó utáni vasárnapon te álltál mellém reggel a fogarasi teszkónál, rád is köszöntem.
Ha kész lesz a kocsim, és visszajön pestre, akkor összefuthatunk, megmutatom, hogy nekem mi van benne.
oksa, mindenesetre ma reggel elficcenek, és ujitok egyerősítőt, nem azé vettem hangszórókat, hogy halkan hallgassam Smiley))) Viszont akkor már beficcen egy mélyláda is, hadd szóljon Tongue
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2567



WWW
« Új hozzászólás #5586 Dátum: 2007.06.16 szombat, 10:05:00 »

oksa, mindenesetre ma reggel elficcenek, és ujitok egyerősítőt, nem azé vettem hangszórókat, hogy halkan hallgassam Smiley))) Viszont akkor már beficcen egy mélyláda is, hadd szóljon Tongue
Milyen hangszórót építettél be?
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5587 Dátum: 2007.06.16 szombat, 10:10:00 »

Milyen hangszórót építettél be?
Pioneer TS-A6921
link
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5588 Dátum: 2007.06.16 szombat, 11:51:00 »

oksa, mindenesetre ma reggel elficcenek, és ujitok egyerősítőt, nem azé vettem hangszórókat, hogy halkan hallgassam Smiley))) Viszont akkor már beficcen egy mélyláda is, hadd szóljon Tongue
Hát, én elgondolkoznék már ezen a ponton a helyedbe, hogy miből mennyit, mennyiért, mekkorát akarok venni. Én rengeteget szenvedtem vele, mire kialakult a koncepció annak idején.
Most úgy néz ki, hogy az első ajtóba van egy16-os kopmonens, csipogó a műszerfalon. A hátsó ajtókba 16-os 3 utas. Ezeket hajtja meg egy 2 csatornás erősítő párhuzamosan hajtva 2 ohm-on. Ez kap 60W-ot darabonként. Egy 4 csatornás erősítő hídba kötve meg egy 2x25 centis, 55literes reflex ládát hajt, hangszórónként 150W-tal. Meg mostmár egy kondi is van a rendszerbe kötve.
Nem egy nagy minőségi, hangnyomásos cucc ez így, de nekem nagyon tud szólni.
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2567



WWW
« Új hozzászólás #5589 Dátum: 2007.06.16 szombat, 11:56:00 »

Pioneer TS-A6921
link
Én is sokat nézegettem az első szetteket az előző autómba. Végül egy Soundstream 16-os szett lett a választás. Nekem bejött.
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #5590 Dátum: 2007.06.16 szombat, 14:32:00 »

Sorry,hogy félre értettelek benneteket.De talán megértitek, azzal hogy egy másik egység porosodjon itthon az nekem igy nem jó.Szervezzetek hármas cserét,hogy a végén a pénz itt dekkoljon./ja és mennyire lehet számítani,mert erről még nem esett szó?/Mellesleg,csak ma próbáltam ki úgy ahogy és a cd
tényleg nagyon jól szól.Igaz az antennám le van tőrve,igy nincs jó viszonyításom.Üdv:Peti
Engem érdekelne a 6006-osod továbbra is, szóval ha tudsz árat mondani szívesen venném!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5591 Dátum: 2007.06.16 szombat, 16:56:00 »

Hali
 
Én autórádiók szervizelésével(javítás,kód stb...) foglalkozom ill gyári rádiók adás-vételével.  
Keresek elsősorban 6000 ill 6006-os tipusokat, főleg hibásakat alkatrésznek, de jót se utasítom el Smiley  
(Wofer küldtem mailt)
 
jenne (jenne01@freemail.hu)
Szia!Mail nem jött meg,valószínüleg én hibám!fekete.petergyula@gmail.com
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5592 Dátum: 2007.06.16 szombat, 17:13:00 »

Engem érdekelne a 6006-osod továbbra is, szóval ha tudsz árat mondani szívesen venném!
Szia!
Konkrét árat még nem tudok,mivel még várok egy pár ajánlatot mielőtt esetleg "elherdálnám".Ha gondolod,küldj mailt a lenti címre ,hogy mennyit ér meg neked.Én kb fél éve fórumozok/+egy tali/,ezért is elég kevés infóm van a mondeós dolgokról-témákról.Egyébiránt felmerült,hogy a korm.távirányító is kellene ill.átépíthető?Sajna ezt sem tudom,mell. a kábelezés miatt kérdeztem,de közben látom hogy neked is ghiád van.Tisztelettel.peti
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5593 Dátum: 2007.06.16 szombat, 20:49:00 »

Szia!
Konkrét árat még nem tudok,mivel még várok egy pár ajánlatot mielőtt esetleg "elherdálnám".Ha gondolod,küldj mailt a lenti címre ,hogy mennyit ér meg neked.Én kb fél éve fórumozok/+egy tali/,ezért is elég kevés infóm van a mondeós dolgokról-témákról.Egyébiránt felmerült,hogy a korm.távirányító is kellene ill.átépíthető?Sajna ezt sem tudom,mell. a kábelezés miatt kérdeztem,de közben látom hogy neked is ghiád van.Tisztelettel.peti
lehet, hogy félreértettelek...nekem nem kell a távirányító, az fenn van nekem is. Küldtem mailt.
üdv
Laci
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5594 Dátum: 2007.06.16 szombat, 22:45:00 »

A torzítás meg attól lehet, hogy a fejegységed más nem szinusz jeleket ad ki, hanem közelít a négyszögjelhet. Ami meg kinyírja a hangszórókat. A fejegységed tudhat mondjuk kb 12-20W-ot szinuszba. a nagyszóród elviselné a 80-at is, így vagy halkan kell hallgatni, vagy erősítő. Ez olyan dolog, mintha egy V6-tól elvenné az ember a benzint, és úgy nyomná neki.
A találkozó utáni vasárnapon te álltál mellém reggel a fogarasi teszkónál, rád is köszöntem.
Ha kész lesz a kocsim, és visszajön pestre, akkor összefuthatunk, megmutatom, hogy nekem mi van benne.
Szerintem is így van.
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5595 Dátum: 2007.06.17 vasárnap, 10:38:00 »

Hát, én elgondolkoznék már ezen a ponton a helyedbe, hogy miből mennyit, mennyiért, mekkorát akarok venni. Én rengeteget szenvedtem vele, mire kialakult a koncepció annak idején.
Most úgy néz ki, hogy az első ajtóba van egy16-os kopmonens, csipogó a műszerfalon. A hátsó ajtókba 16-os 3 utas. Ezeket hajtja meg egy 2 csatornás erősítő párhuzamosan hajtva 2 ohm-on. Ez kap 60W-ot darabonként. Egy 4 csatornás erősítő hídba kötve meg egy 2x25 centis, 55literes reflex ládát hajt, hangszórónként 150W-tal. Meg mostmár egy kondi is van a rendszerbe kötve.
Nem egy nagy minőségi, hangnyomásos cucc ez így, de nekem nagyon tud szólni.
Nnno, hát meglett, Magnat ultra 4000 erősítő, igy már el fogja bírni a cuccot Smiley) Hétfőn szereltetem.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Vendég
« Új hozzászólás #5596 Dátum: 2007.06.17 vasárnap, 11:19:00 »

lehet, hogy félreértettelek...nekem nem kell a távirányító, az fenn van nekem is. Küldtem mailt.
üdv
Laci
Szia!
Borzasztóan sajnálom,de az imailem nem müxik-nem fogad vagy fogalmam sincs miért nem jött át az üzid.Próbáld az iwiw-et,ezzel a névvel-gyula nélkül.38kor-név-PÍT.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5597 Dátum: 2007.06.17 vasárnap, 16:52:00 »

Szerinted, hány Fekete Péter van az iwiw-en?
Engem jenne vagy Bella Jenő néven megtalálsz Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5598 Dátum: 2007.06.17 vasárnap, 17:02:00 »

Szerinted, hány Fekete Péter van az iwiw-en?
Engem jenne vagy Bella Jenő néven megtalálsz Smiley
Szia!
Tök jó,hogy mindenki állandóan félreért-vagy nem ért meg.Ez biztos abból fakad nyelvtanilag kéne még fejlődnöm!/Angel igazolhatja/De én mint számítógépes nulla is tudom keresővel névvel életkorral,ja és becenévvel a 9 éves kislányom is megtalálna!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5599 Dátum: 2007.06.18 hétfő, 17:57:00 »

Mondeo cd-tár (6 lemezes) gyári faceliftes Mondeoé elado...06305577619
Naplózva
Oldalak: 1 ... 105 106 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 118 119 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.121 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.