Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:26:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 118 119 120 121 122 123 124 [125] 126 127 128 129 130 131 132 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593575 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6200 Dátum: 2007.11.15 csütörtök, 14:01:07 »


Most nézem: sony 6000... vagy sony, vagy 6000... ha sony, akkor ha rádión volt, megnyomod a cd/aux gombot, átvált cd-re. Majd még egyszer, akkor aux-ra. Ennek működnie kell.
Este újra megnézem. Lehet hogy reggel nem voltam elég fitt a megfelelő minőségű nyomkodáshoz Smiley
Angel, neked akkor is átáll aux-ra, ha nincs csatlakoztatva semmi se az aux in aljzatba?
Mert ha úgy is át kell állnia, akkor nálam komoly gondok lesznek... Sad

Jössz nekem egy sörrel... megnyomod a menü gombot, tartod pár másodpercig. Előjön a vid. Böksz párat felfelé, aux, majd nyil jobbra, és átkapcsolja az auxot on-ra. Menü újra. Megnyomod az aux gombot, és lőn volágosság. Elmész a boltba, és megveszed a legdrágább sört, nekem.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #6201 Dátum: 2007.11.15 csütörtök, 14:54:02 »


Most nézem: sony 6000... vagy sony, vagy 6000... ha sony, akkor ha rádión volt, megnyomod a cd/aux gombot, átvált cd-re. Majd még egyszer, akkor aux-ra. Ennek működnie kell.
Este újra megnézem. Lehet hogy reggel nem voltam elég fitt a megfelelő minőségű nyomkodáshoz Smiley
Angel, neked akkor is átáll aux-ra, ha nincs csatlakoztatva semmi se az aux in aljzatba?
Mert ha úgy is át kell állnia, akkor nálam komoly gondok lesznek... Sad

Jössz nekem egy sörrel... megnyomod a menü gombot, tartod pár másodpercig. Előjön a vid. Böksz párat felfelé, aux, majd nyil jobbra, és átkapcsolja az auxot on-ra. Menü újra. Megnyomod az aux gombot, és lőn volágosság. Elmész a boltba, és megveszed a legdrágább sört, nekem.

 worship  worship  worship
természetesen! A carblean akcióval összekötve jó lesz, vagy szorosabb határidőve ? Smiley
Legyen a legdrágább, vagy legyen olyan, amit szeretsz? pilsner? bud? vagy inkább német?

Kösz az infót!
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6202 Dátum: 2007.11.15 csütörtök, 15:49:42 »

Legyen a legdrágább, vagy legyen olyan, amit szeretsz? pilsner? bud? vagy inkább német?
Én inkább viruális sörre gondoltam... mondjuk ilyenre:  pias
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Bazsusz
Vendég
« Új hozzászólás #6203 Dátum: 2007.11.15 csütörtök, 19:23:14 »

help Hali.Van egy ford rádióm amiben 13szor cseszték el a kódot és nemakarja kérni,pedig már utólag megvan hozzá a kód  szomoru1 Hogyan lehetne előhívni  azt hogy kérje a kódot? Valamit zárjak összebenne eplus2 vagy akármi. Ha bekapcsolva hagyom,egyszercsak kikapcsolódik. Ford 3000  Előre is köszönöm.

Pedig bekapcsolva kell hagyni, csak a kulccsal együtt. Ha csak gyújtáson, akkor menet közebn, ha 1-es állásban, akkor úgy. És akkor nem kapcsol ki 1 óra múlva, viszont rá kb 1/2 órára kérni fogja a kódot....
Az ötlet jó, de itt már nem segít.
Kb. 24óra kell ilyen üzem, aminek meg az akku nem "örül".
Ha a 30perc jó, akkor kiírja, hogy meddig várj még.
A lock után már csak a forever lock van.
Na ott kész a dolog.


 worship worship worship kipróbálom.
Naplózva
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #6204 Dátum: 2007.11.15 csütörtök, 19:24:25 »

Jössz nekem egy sörrel... megnyomod a menü gombot, tartod pár másodpercig. Előjön a vid. Böksz párat felfelé, aux, majd nyil jobbra, és átkapcsolja az auxot on-ra. Menü újra. Megnyomod az aux gombot, és lőn volágosság. Elmész a boltba, és megveszed a legdrágább sört, nekem.

VID-ig megvan, de nekem nem jön elő az AUX, pedig a kesztyűtartóban mintha lenne jackdugónak hely.  Sad
 (a sötétben nem láttam)
Naplózva
Gabo
Vendég
« Új hozzászólás #6205 Dátum: 2007.11.15 csütörtök, 19:47:33 »

Jössz nekem egy sörrel... megnyomod a menü gombot, tartod pár másodpercig. Előjön a vid. Böksz párat felfelé, aux, majd nyil jobbra, és átkapcsolja az auxot on-ra. Menü újra. Megnyomod az aux gombot, és lőn volágosság. Elmész a boltba, és megveszed a legdrágább sört, nekem.

VID-ig megvan, de nekem nem jön elő az AUX, pedig a kesztyűtartóban mintha lenne jackdugónak hely.  Sad
 (a sötétben nem láttam)

Ha rádugsz a jackre valamit, nekem otomatikusan átkapcsol.
Naplózva
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #6206 Dátum: 2007.11.15 csütörtök, 19:48:34 »

Ha rádugsz a jackre valamit, nekem otomatikusan átkapcsol.

Na azt holnap kiprószálom...
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #6207 Dátum: 2007.11.15 csütörtök, 20:09:59 »

Legyen a legdrágább, vagy legyen olyan, amit szeretsz? pilsner? bud? vagy inkább német?
Én inkább viruális sörre gondoltam... mondjuk ilyenre:  pias

Kipróbáltam, tényleg műxik.  Wink  Wink
Íme a sor sör:  pias  pias  pias  pias  pias

Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
szuszu
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141


E-mail
« Új hozzászólás #6208 Dátum: 2007.11.16 péntek, 05:22:18 »

MKIII Sony 6 CD-s audióhoz szeretnék Nokia bluetooth kihangosítót "párosítani". Mit ajánlotok? Lehalkítja egy ilyen cucc a rádiót is hívás esetén?
Naplózva

MK4 2.0 TDCi FL Tit-X
MK5 Hibrid Vignale
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6209 Dátum: 2007.11.16 péntek, 08:52:22 »

MKIII Sony 6 CD-s audióhoz szeretnék Nokia bluetooth kihangosítót "párosítani". Mit ajánlotok? Lehalkítja egy ilyen cucc a rádiót is hívás esetén?

Nekem Nokia CK-7W van, Bluetooth-os, lehalkítja a rádiót. Ha Nokia telefonod van biztos jó lesz, jók a Nokia kihangosítók, de a Nokia tojik a Blue szabványokra, más telefonnal gondjai lehetnek.
« Utoljára szerkesztve: 2007.11.16 péntek, 08:53:58 írta Scratch » Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
szuszu
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141


E-mail
« Új hozzászólás #6210 Dátum: 2007.11.16 péntek, 11:12:04 »

MKIII Sony 6 CD-s audióhoz szeretnék Nokia bluetooth kihangosítót "párosítani". Mit ajánlotok? Lehalkítja egy ilyen cucc a rádiót is hívás esetén?

Nekem Nokia CK-7W van, Bluetooth-os, lehalkítja a rádiót. Ha Nokia telefonod van biztos jó lesz, jók a Nokia kihangosítók, de a Nokia tojik a Blue szabványokra, más telefonnal gondjai lehetnek.

Persze, Nokiahoz kell, bár az E65-öt nem tudom támogatja-e, mert mindenütt az szerepel, hogy igen, kivéve a Nokia honlapján, szóval kérdéses...  Huh? Erről esetleg tapasztalat? Egyébként mennyibe fáj egy ilyen szett és mennyire macerás a beszerelése?
Naplózva

MK4 2.0 TDCi FL Tit-X
MK5 Hibrid Vignale
Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #6211 Dátum: 2007.11.16 péntek, 11:27:48 »

MKIII Sony 6 CD-s audióhoz szeretnék Nokia bluetooth kihangosítót "párosítani". Mit ajánlotok? Lehalkítja egy ilyen cucc a rádiót is hívás esetén?

Nekem Nokia CK-7W van, Bluetooth-os, lehalkítja a rádiót. Ha Nokia telefonod van biztos jó lesz, jók a Nokia kihangosítók, de a Nokia tojik a Blue szabványokra, más telefonnal gondjai lehetnek.

Persze, Nokiahoz kell, bár az E65-öt nem tudom támogatja-e, mert mindenütt az szerepel, hogy igen, kivéve a Nokia honlapján, szóval kérdéses...  Huh? Erről esetleg tapasztalat? Egyébként mennyibe fáj egy ilyen szett és mennyire macerás a beszerelése?
Támogatja a telód, nem lesz vele gondod. Bluetooth 1.2(a tiéd is 1.2-es), és attól felfelé minden jó. Semmivel sem macerásabb, mint bármely másik kihangosítóé, egyébként nagyon egyszerű és jó cucc.
« Utoljára szerkesztve: 2007.11.18 vasárnap, 08:44:55 írta Dodi » Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
szuszu
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141


E-mail
« Új hozzászólás #6212 Dátum: 2007.11.16 péntek, 11:56:31 »


Támogatja a telód, nem lesz vele gondod. Bluetooth 1.2(a tiéd is 1.2-es), és attól felefelé minden jó. Semmivel sem macerásabb, mint bármely másik kihangosítóé, egyébként nagyon egyszerű és jó cucc.
[/quote]

Ennyi dícséret után kénytelen leszek beruházni egy ilyen kütyübe, most már csak beszerelő emberkét kell találnom, mert magamra nem bíznám...  Roll Eyes
Naplózva

MK4 2.0 TDCi FL Tit-X
MK5 Hibrid Vignale
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6213 Dátum: 2007.11.16 péntek, 16:10:01 »

Persze, Nokiahoz kell, bár az E65-öt nem tudom támogatja-e, mert mindenütt az szerepel, hogy igen, kivéve a Nokia honlapján, szóval kérdéses...  Huh? Erről esetleg tapasztalat? Egyébként mennyibe fáj egy ilyen szett és mennyire macerás a beszerelése?

Passz, nekem Sony Ericsson van.
Passz, nekem benne volt az autóba. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #6214 Dátum: 2007.11.16 péntek, 17:25:19 »

..már csak beszerelő emberkét kell találnom, mert magamra nem bíznám...  Roll Eyes
Nem vészes a dolog, 4 madzagnak kell véget találni az autóban, mikit meg hangszórót befűzni. Nekem kb 1 óra alatt megvolt, igaz én tudtam, mi hol jön szét.
Naplózva
Jánosmester
Vendég
« Új hozzászólás #6215 Dátum: 2007.11.17 szombat, 23:49:44 »

MKIII Sony 6 CD-s audióhoz szeretnék Nokia bluetooth kihangosítót "párosítani". Mit ajánlotok? Lehalkítja egy ilyen cucc a rádiót is hívás esetén?

Nekem Nokia CK-7W van, Bluetooth-os, lehalkítja a rádiót. Ha Nokia telefonod van biztos jó lesz, jók a Nokia kihangosítók, de a Nokia tojik a Blue szabványokra, más telefonnal gondjai lehetnek.

 eljen Cool
Naplózva
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #6216 Dátum: 2007.11.18 vasárnap, 00:52:32 »

Gyerekek madzag a gatyában van!
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #6217 Dátum: 2007.11.18 vasárnap, 08:17:00 »

Gyerekek madzag a gatyában van!
Angel avatart cserélt?  action
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6218 Dátum: 2007.11.18 vasárnap, 09:23:51 »

Gyerekek madzag a gatyában van!
Angel avatart cserélt?  action

Miből gondolod?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #6219 Dátum: 2007.11.18 vasárnap, 13:57:45 »

Miből gondolod?
Korán reggel egy Angeles hozzászólást olvastam, mellette meg nem kék tdci volt, hanem két cici.  smile
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #6220 Dátum: 2007.11.18 vasárnap, 14:18:22 »

Miből gondolod?
Korán reggel egy Angeles hozzászólást olvastam, mellette meg nem kék tdci volt, hanem két cici.  smile

Szerintem elnéztél valamit!
Vagy 2 cicitől nem jól láttad a  sorokat!  wow1
Korán reggel ilyen jó dolgod volt???  nyes
Naplózva
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #6221 Dátum: 2007.11.18 vasárnap, 14:28:53 »

Korán reggel ilyen jó dolgod volt???  nyes
Lehet tegnap tulzásba vittem a sörözést...  pias pias pias
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6222 Dátum: 2007.11.18 vasárnap, 16:33:40 »

Miből gondolod?
Korán reggel egy Angeles hozzászólást olvastam, mellette meg nem kék tdci volt, hanem két cici.  smile

Aháá...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
bales
Vendég
« Új hozzászólás #6223 Dátum: 2007.11.19 hétfő, 15:57:28 »

Hi!
Egy apró kérdésem lenne: a gyári magnócsatlakozók a mondeóban ISO szabványnak megfelelnek? Ja, és ha nem/gondolom nem/, akkor lehet ilyen átalakító szettet kapni?
Mert tervezem, hogy másik fejegységet teszek bele, és arról azt írják, hogy ISO csatlakozós.A mostani csak össze van gányolva-taknyolva, de hát így vettem rinya .De legalább volt annyi az előző tulajnak, hogy a gyári csatlakozókat megtartotta worship
Köszi!!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6224 Dátum: 2007.11.19 hétfő, 17:12:09 »

Hi!
Egy apró kérdésem lenne: a gyári magnócsatlakozók a mondeóban ISO szabványnak megfelelnek? Ja, és ha nem/gondolom nem/, akkor lehet ilyen átalakító szettet kapni?
Mert tervezem, hogy másik fejegységet teszek bele, és arról azt írják, hogy ISO csatlakozós.A mostani csak össze van gányolva-taknyolva, de hát így vettem rinya .De legalább volt annyi az előző tulajnak, hogy a gyári csatlakozókat megtartotta worship
Köszi!!

Ford-nál lehet venni keretet, + csatit, 5000Ft körül van a kettő.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6225 Dátum: 2007.11.19 hétfő, 21:33:59 »

Egy összetett kérdés:

Hifikábelezés kapcsán vajon jól gondolom e, hogy az akksitól hátravitt +12V-ot bekötöm a helyére,majd a "-"-t, azaz a testet (Első gond: honnan tudok MKI csomi közelében tuti testhez jutni. Elképzelésem van, nekem a tuti kell!), a "gemote (asszem jól írtam) A "+", és a "-" között van ez a kapcsolt 12V, ami közvetlenül a magnótól jön??? Aztán RCA ok, ami piros, az piros, ami fehér, az fehér. És a hangszórókábel. Na itt a probléma. Van ugye jobb "+", jobb "-", aztán bal "+", bal "-". Ugye hídban szeretném a mélyet, akkor mit hova?(tehát hova kössem a mély "+"-ját, "-"-ját? Aztán értelem szerűen a Bridge állásra állítom az erölködőt, és ami még kérdés, hogy van olyan, hogy "FULL", "40MHz", és "80MHz" három állású kapcsoló, ezt a 80-asra tegyem? Egy Magnat Classic 180 ról van szó, és egy JBL subcsőről...

Előre is köszi! wave

Ja és még egy: egy állító van az erősítőn, nyilván némi intenzitás, nagyobb hülyeséget nem akarok mondani. Ezzel hogy induljak, hova állítsam?(min-max)
« Utoljára szerkesztve: 2007.11.19 hétfő, 21:39:35 írta Joe » Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6226 Dátum: 2007.11.19 hétfő, 21:51:22 »

Egy összetett kérdés:

Hifikábelezés kapcsán vajon jól gondolom e, hogy az akksitól hátravitt +12V-ot bekötöm a helyére,majd a "-"-t, azaz a testet (Első gond: honnan tudok MKI csomi közelében tuti testhez jutni. Elképzelésem van, nekem a tuti kell!), a "gemote (asszem jól írtam) A "+", és a "-" között van ez a kapcsolt 12V, ami közvetlenül a magnótól jön??? Aztán RCA ok, ami piros, az piros, ami fehér, az fehér. És a hangszórókábel. Na itt a probléma. Van ugye jobb "+", jobb "-", aztán bal "+", bal "-". Ugye hídban szeretném a mélyet, akkor mit hova?(tehát hova kössem a mély "+"-ját, "-"-ját? Aztán értelem szerűen a Bridge állásra állítom az erölködőt, és ami még kérdés, hogy van olyan, hogy "FULL", "40MHz", és "80MHz" három állású kapcsoló, ezt a 80-asra tegyem? Egy Magnat Classic 180 ról van szó, és egy JBL subcsőről...

Előre is köszi! wave

Ja és még egy: egy állító van az erősítőn, nyilván némi intenzitás, nagyobb hülyeséget nem akarok mondani. Ezzel hogy induljak, hova állítsam?(min-max)

Kondit szerelj be mert kipukkan a generátorod meg az aksid. A biztonságiőv csavar egész jó testnek hátul. RCA kat a másik oldalon vidd hátra ne a "+" mellett
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6227 Dátum: 2007.11.19 hétfő, 21:53:07 »

Kondit szerelj be mert kipukkan a generátorod meg az aksid. A biztonságiőv csavar egész jó testnek hátul. RCA kat a másik oldalon vidd hátra ne a "+" mellett

Kondi nem kell még, ez egy kis rendszer! A testet jegyeztem:) RCA-t a másik oldalon vittem! wave
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6228 Dátum: 2007.11.19 hétfő, 22:03:08 »

Kondit szerelj be mert kipukkan a generátorod meg az aksid. A biztonságiőv csavar egész jó testnek hátul. RCA kat a másik oldalon vidd hátra ne a "+" mellett

Kondi nem kell még, ez egy kis rendszer! A testet jegyeztem:) RCA-t a másik oldalon vittem! wave

Tar kolléga is így gondolta kis rendszer nem kell oda kondi - nem volt olcso a generátorcsere  wow1
Naplózva
Olee
Vendég
« Új hozzászólás #6229 Dátum: 2007.11.19 hétfő, 22:10:56 »

Mekkora bizti van primer oldalon az erősítőben?
Naplózva
Geeboy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 881



E-mail
« Új hozzászólás #6230 Dátum: 2007.11.19 hétfő, 22:20:20 »

Kondit szerelj be mert kipukkan a generátorod meg az aksid. A biztonságiőv csavar egész jó testnek hátul. RCA kat a másik oldalon vidd hátra ne a "+" mellett

Kondi nem kell még, ez egy kis rendszer! A testet jegyeztem:) RCA-t a másik oldalon vittem! wave

Tar kolléga is így gondolta kis rendszer nem kell oda kondi - nem volt olcso a generátorcsere  wow1
Olyan jókat szórakozom ezen a kondi mizérián! Cheesy Esküszöm ilyet egy topicban sem olvastam! Pár dolgot, saját tapasztalatot azért én is MONDanék, remélem nem baj! Az én autómban egy 1500 W-os erőlködő működik, nincs kondi beépítve. A rendszer hiba mentes ! A miértre egyszerű a válasz, azért mert nem 1500 Wattal hallgatom, ahogy sztem más sem hallgat több száz Wattot! Azért javaslom, hogy aki kondiban gondolkodik, kapcsolja be a zenéjét ahogy hallgatná, majd mérjen rá a kábelre, hogy mennyit vesz le az erősítő. Természetesen aki csutin hallgatja, embertelen hangerőn az természetesen kondizza be az autóját, amúgy jól nézki a "poroltó" szerintem is, de nem vennék!
Naplózva

Ford Mondeo 2.5 V6 hatchback 1996.10

"Mindig gondold meg mit teszel, lehet hogy ez az utolsó döntésed!"
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6231 Dátum: 2007.11.19 hétfő, 22:24:46 »

Tar kolléga is így gondolta kis rendszer nem kell oda kondi - nem volt olcso a generátorcsere  wow1

Neki egy kicsit más rendszer van az autójában...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6232 Dátum: 2007.11.19 hétfő, 22:25:01 »

Mekkora bizti van primer oldalon az erősítőben?

25A
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Olee
Vendég
« Új hozzászólás #6233 Dátum: 2007.11.19 hétfő, 22:26:53 »

1500W
Én anno street2 kategóriában 400W-al halomra nyertem magam. (mért telj.)  Wink




Joe: nem kell kondi, hacsak nem *** eleve a villamos rendszer a kocsiban.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6234 Dátum: 2007.11.19 hétfő, 22:28:00 »

Neki egy kicsit más rendszer van az autójában...

Gyenge az a rendszer egy nőről nem tépte még le a ruhát  eplus2
Naplózva
Tar
Vendég
« Új hozzászólás #6235 Dátum: 2007.11.19 hétfő, 23:07:30 »

Neki egy kicsit más rendszer van az autójában...

Gyenge az a rendszer egy nőről nem tépte még le a ruhát  eplus2
Szerintem már az alkohol beszél belőled  Grin
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6236 Dátum: 2007.11.19 hétfő, 23:20:20 »

Neki egy kicsit más rendszer van az autójában...

Gyenge az a rendszer egy nőről nem tépte még le a ruhát  eplus2
Szerintem már az alkohol beszél belőled  Grin
Tél van, túl sok ruha van a nőkön, talán majd nyáron érdemes vele próbálkozni  eplus2 smile
Naplózva
bales
Vendég
« Új hozzászólás #6237 Dátum: 2007.11.20 kedd, 07:49:42 »

Hi!
Egy apró kérdésem lenne: a gyári magnócsatlakozók a mondeóban ISO szabványnak megfelelnek? Ja, és ha nem/gondolom nem/, akkor lehet ilyen átalakító szettet kapni?
Mert tervezem, hogy másik fejegységet teszek bele, és arról azt írják, hogy ISO csatlakozós.A mostani csak össze van gányolva-taknyolva, de hát így vettem rinya .De legalább volt annyi az előző tulajnak, hogy a gyári csatlakozókat megtartotta worship
Köszi!!

Ford-nál lehet venni keretet, + csatit, 5000Ft körül van a kettő.
Köszi!
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6238 Dátum: 2007.11.20 kedd, 11:08:56 »

Olyan jókat szórakozom ezen a kondi mizérián! Cheesy Esküszöm ilyet egy topicban sem olvastam! Pár dolgot, saját tapasztalatot azért én is MONDanék, remélem nem baj! Az én autómban egy 1500 W-os erőlködő működik, nincs kondi beépítve. A rendszer hiba mentes ! A miértre egyszerű a válasz, azért mert nem 1500 Wattal hallgatom, ahogy sztem más sem hallgat több száz Wattot! Azért javaslom, hogy aki kondiban gondolkodik, kapcsolja be a zenéjét ahogy hallgatná, majd mérjen rá a kábelre, hogy mennyit vesz le az erősítő. Természetesen aki csutin hallgatja, embertelen hangerőn az természetesen kondizza be az autóját, amúgy jól nézki a "poroltó" szerintem is, de nem vennék!
Szia!
Én is üdvözöllek itt!Most ezt miért is írtad?
Feltételezem,komoly-abb redszered van.De akkor most én kérdem?:milyen az akksid?
A válaszod elején rögtön közlöd,nevetni van kedved a végén meg aki akar vegyen.
Nem kell egyenáramu kábelmérővel rámérni,elég számolgatni kicsit.
Ha az autó 15-30Amper felvételt hozzáadod a minimum nyugalmi Áram/minimum hangerő 1-10A /per erősítő.
Na ha ezt összeadod,rögtön kiderül,hogy a generátor közel teljesen leterhelt.Vagyis ez a kis leirás segít elhitetni velünk azt,hogy ha rákapcsolsz egy kis kraftot,minden segítség jól jön egy akksinak,ami mellesleg nem szereti a hirtelen nagy áramcsúcsokat ,na és itt lép be az extrem igénybevételre tervezett akksi,az meg nincs!Látod ezért kell a kondi.Bocs nem meggyözni akarlak,
csak más is "olvasott"vagy "látott" már autóhifit,mégha nem is nyert semit sem.
Ha akarod beszélgethetünk még erről.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6239 Dátum: 2007.11.20 kedd, 12:18:40 »

Ha akarod beszélgethetünk még erről.

Ne vitázz, mert mindjárt megkérdem, hogy milyen az első szetted! hehe
Inkább az én kérdésemet fejtegesd! nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6240 Dátum: 2007.11.20 kedd, 15:18:10 »

Kondit szerelj be mert kipukkan a generátorod meg az aksid. A biztonságiőv csavar egész jó testnek hátul. RCA kat a másik oldalon vidd hátra ne a "+" mellett

Kondi nem kell még, ez egy kis rendszer! A testet jegyeztem:) RCA-t a másik oldalon vittem! wave

Kell a kondi! Nekem is kis rendszerem van (4 hangszóró + egy sub, magnat ultra 4000 erősítő), kondi nélkül villog(ott) a műszerfalvilágítás, full hangerőn beleszólt az alapjáratba is, akksi pedig szinte új!!!! Nem nagy tétel, jobb mint hazavágni a fesz.szabályzót a kocsiban.
Jaja! Bridge módnál meg nálam a channel 3-4-re van rákötve a szub: hangszóró (+) megy a 3-as csatorna (+)hoz, hangszóró (-) megy a 4-es csatorna (-)-ához. ennyi, az 1-es és 2-es csatornára egy-egy normál 4 utas hangszóró van kötve, erősítőn a kapcsoló meg 2(!!) channel módra kapcsolva. Fontos, hogy a normál (több utas) hangszórók csatornáinál be legyen állítva a HPF (high pass filter), subnál meg az LPF (low pass filter), így mint egy hangváltó elválasztja  a magas-közép és mély hangokat, és jó helyre küldi. Ha nincs szub, lehet full állásba a többutasra.

Az LPF vágási frekvenciát lehet általában állítani, a subládától függ, hány hz-ig szól.
« Utoljára szerkesztve: 2007.11.20 kedd, 15:22:51 írta Murmucka » Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6241 Dátum: 2007.11.20 kedd, 15:20:09 »

Egy összetett kérdés:

Bekötöttem a történetet. Két dolog, hogy a fejegység nem tudja bekapcsolni az erősítőt, ezt áthidalással oldottam meg próba képpen direktbe. És nem szól vmi nagy intenzitással. Ez nem azt jelenti, hogy nem vetkőztetett le vigyor3 , hanem, hogy alig nyomja el a rendes hangszórókat. Még próbálkozom.......
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6242 Dátum: 2007.11.20 kedd, 15:21:30 »

Egy összetett kérdés:

Bekötöttem a történetet. Két dolog, hogy a fejegység nem tudja bekapcsolni az erősítőt, ezt áthidalással oldottam meg próba képpen direktbe. És nem szól vmi nagy intenzitással. Ez nem azt jelenti, hogy nem vetkőztetett le vigyor3 , hanem, hogy alig nyomja el a rendes hangszórókat. Még próbálkozom.......

Azért ne égesd le Cheesy
A fejegységnek kell lenni EGY külön kábelnek az erősítőhöz, az kapcsolja ki-be.
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #6243 Dátum: 2007.11.20 kedd, 15:24:59 »

Egy összetett kérdés:

Bekötöttem a történetet. Két dolog, hogy a fejegység nem tudja bekapcsolni az erősítőt, ezt áthidalással oldottam meg próba képpen direktbe. És nem szól vmi nagy intenzitással. Ez nem azt jelenti, hogy nem vetkőztetett le vigyor3 , hanem, hogy alig nyomja el a rendes hangszórókat. Még próbálkozom.......

Kapcsolószál a nemve, ami neked kell. Antenna lehet még ráírva arra a kábelre. A motoros antenna is innen kapja a jelet az induláshoz. Ez kell az erősítőbe is. Az erősítőn elvileg még kell, hogy legyen egy "hangerő" szabályzó, próbáld meg azt kb 80%-ra csavargatni.
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #6244 Dátum: 2007.11.20 kedd, 15:27:18 »

Bekötöttem a történetet. Két dolog, hogy a fejegység nem tudja bekapcsolni az erősítőt, ezt áthidalással oldottam meg próba képpen direktbe. És nem szól vmi nagy intenzitással. Ez nem azt jelenti, hogy nem vetkőztetett le vigyor3 , hanem, hogy alig nyomja el a rendes hangszórókat. Még próbálkozom.......
A vetkőztetés,nem a hifi dolga,kivéve extrem eseteket.
No,mi újság,így nehéz táv-beállítani.De próbálkozhatunk.A kapcsolószálról,fogalmam nincs mit mondjak,azt sem tudom milyen a fejegységed.DE WARRING!Még el nem felejtem,ugye biztosíték házat raktál előre a piros kábelre???
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6245 Dátum: 2007.11.20 kedd, 15:30:43 »

Azért ne égesd le Cheesy
A fejegységnek kell lenni EGY külön kábelnek az erősítőhöz, az kapcsolja ki-be.

Nem, csak próbára csinákltam, már lekötöttem mindent természetesen...
A külön kábel meg van, viszont úgy csak 3,3V jut a kapcsolt szálon az erősítőig, erre az nem csinál semmit...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6246 Dátum: 2007.11.20 kedd, 15:32:07 »

Kapcsolószál a nemve, ami neked kell. Antenna lehet még ráírva arra a kábelre. A motoros antenna is innen kapja a jelet az induláshoz. Ez kell az erősítőbe is. Az erősítőn elvileg még kell, hogy legyen egy "hangerő" szabályzó, próbáld meg azt kb 80%-ra csavargatni.

Van direkt kapcsolószál is, de nem OK. Az eletromos antenna kapcsolójáról is tudok, de odáig még nem jutottam el, majd este:)
A hangerő az erősítőn már maxon van! Wink még sem......
« Utoljára szerkesztve: 2007.11.20 kedd, 15:35:21 írta Joe » Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6247 Dátum: 2007.11.20 kedd, 15:34:41 »

A vetkőztetés,nem a hifi dolga,kivéve extrem eseteket.
No,mi újság,így nehéz táv-beállítani.De próbálkozhatunk.A kapcsolószálról,fogalmam nincs mit mondjak,azt sem tudom milyen a fejegységed.DE WARRING!Még el nem felejtem,ugye biztosíték házat raktál előre a piros kábelre???

Biztosíték meg van, Dietz 10-es szettet tettem be. Viszont, ami szivacs, hogy az 1m test kábel kevés. Kéne egy újabb pont, ami a jobb hátsó lámpa körül van testügyileg.(Fusim?Smiley
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6248 Dátum: 2007.11.20 kedd, 15:36:43 »

A vetkőztetés,nem a hifi dolga,kivéve extrem eseteket.
No,mi újság,így nehéz táv-beállítani.De próbálkozhatunk.A kapcsolószálról,fogalmam nincs mit mondjak,azt sem tudom milyen a fejegységed.DE WARRING!Még el nem felejtem,ugye biztosíték házat raktál előre a piros kábelre???

Biztosíték meg van, Dietz 10-es szettet tettem be. Viszont, ami szivacs, hogy az 1m test kábel kevés. Kéne egy újabb pont, ami a jobb hátsó lámpa körül van testügyileg.(Fusim?Smiley
Pótkerék alatt, a kasztnin?
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6249 Dátum: 2007.11.20 kedd, 15:47:34 »

Pótkerék alatt, a kasztnin?

Mögnézzük...

Kondi: kimértem, hogy alig van feszültségesés az autón durmolás közben...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Oldalak: 1 ... 118 119 120 121 122 123 124 [125] 126 127 128 129 130 131 132 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.095 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.