Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:06:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 139 140 141 142 143 144 145 [146] 147 148 149 150 151 152 153 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593429 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
mleslie
Vendég
« Új hozzászólás #7250 Dátum: 2008.06.05 csütörtök, 20:29:55 »

Semmi gond, tudok varni. wave
Majd szolj ha aktualis, meg persze az ar sem utolso szempont nyes

Ez gyorsan ment!

Már meg is rendeltem a delikvenst, remélem gyorsan ide ér...  eljen
Naplózva
gorzas
Vendég
« Új hozzászólás #7251 Dátum: 2008.06.06 péntek, 10:14:37 »

Ez gyorsan ment!

Már meg is rendeltem a delikvenst, remélem gyorsan ide ér...  eljen

Milyet rendeltel, ha szabad kerdezni? wave vigyor3
Naplózva
mleslie
Vendég
« Új hozzászólás #7252 Dátum: 2008.06.06 péntek, 19:59:16 »

Milyet rendeltel, ha szabad kerdezni? wave vigyor3

Ő a delikvens:

Naplózva
gorzas
Vendég
« Új hozzászólás #7253 Dátum: 2008.06.07 szombat, 11:40:54 »

Ő a delikvens:


Szoval atalltal az mp3-masok korebe igaz?? nyes nyes
Naplózva
mleslie
Vendég
« Új hozzászólás #7254 Dátum: 2008.06.07 szombat, 15:17:27 »

Szoval atalltal az mp3-masok korebe igaz?? nyes nyes

Hát néztem én 6006-ost is, de most ezt tudtam megvenni relatíve olcsón... legalábbis remélem!  wow1
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #7255 Dátum: 2008.06.08 vasárnap, 13:51:06 »

Előzmények a Nagyautó topicban.
Ezt nem tom miből gondolod, mivel a cd digitális és csak 0-kat és 1-eseket ír. Mivel nincs rossz 1-es és rossz 0, így a másolat ugyanaz lesz. 
Ez azért nem igaz, mert:
1; más a reflexiós felület,
2; az 1 és 0 lyukakkal van kialakítva a préselt (gyári) lemezeknél, írottnál pedig egy szerves festék színváltozása hordozza ezt az infót.
3; mivel igenis van rossz 1 és 0, a hibajavító áramkör is többet működik egy írott lemeznél.
Hallgasd meg a különbséget egy komoly rendszeren!
 integet2
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #7256 Dátum: 2008.06.08 vasárnap, 13:56:23 »

Pontosan nem tudom.Csak azt vettem észre ha minnél lassabban irok lemezt annál jobb a minősége.De igen igen ritkán irok valamit Kb 2 évente 1 cd.
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Geeboy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 881



E-mail
« Új hozzászólás #7257 Dátum: 2008.06.08 vasárnap, 13:57:35 »

Előzmények a Nagyautó topicban.Ez azért nem igaz, mert:
1; más a reflexiós felület,
2; az 1 és 0 lyukakkal van kialakítva a préselt (gyári) lemezeknél, írottnál pedig egy szerves festék színváltozása hordozza ezt az infót.
3; mivel igenis van rossz 1 és 0, a hibajavító áramkör is többet működik egy írott lemeznél.
Hallgasd meg a különbséget egy komoly rendszeren!
 integet2
Na ez az amit én már nem hallok, de szerintem az emberek 99%-a se! Így a különbség elhanyagolhatóan kicsi!
Naplózva

Ford Mondeo 2.5 V6 hatchback 1996.10

"Mindig gondold meg mit teszel, lehet hogy ez az utolsó döntésed!"
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #7258 Dátum: 2008.06.08 vasárnap, 14:00:25 »

Na ez az amit én már nem hallok, de szerintem az emberek 99%-a se! Így a különbség elhanyagolhatóan kicsi!
Ha jó nagy sebességgel írod, hallani fogod Te is  integet2
Naplózva
Geeboy
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 881



E-mail
« Új hozzászólás #7259 Dátum: 2008.06.08 vasárnap, 14:01:29 »

Ha jó nagy sebességgel írod, hallani fogod Te is  integet2
Azért ennél igényesebb vagyok! 4x-es sebességnél gyorsabban nem íratom.
Naplózva

Ford Mondeo 2.5 V6 hatchback 1996.10

"Mindig gondold meg mit teszel, lehet hogy ez az utolsó döntésed!"
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #7260 Dátum: 2008.06.08 vasárnap, 14:09:48 »

Azért ennél igényesebb vagyok! 4x-es sebességnél gyorsabban nem íratom.
Akkor jól csinálod  taps
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #7261 Dátum: 2008.06.08 vasárnap, 14:32:05 »

Előzmények a Nagyautó topicban.Ez azért nem igaz, mert:
1; más a reflexiós felület,
2; az 1 és 0 lyukakkal van kialakítva a préselt (gyári) lemezeknél, írottnál pedig egy szerves festék színváltozása hordozza ezt az infót.
3; mivel igenis van rossz 1 és 0, a hibajavító áramkör is többet működik egy írott lemeznél.
Hallgasd meg a különbséget egy komoly rendszeren!
 integet2

Egészen jól beszélsz, kedves kolléga. taps eljen
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #7262 Dátum: 2008.06.08 vasárnap, 14:33:56 »

Egészen jól beszélsz, kedves kolléga. taps eljen
worship Első szakmám, második foglalkozásom a dolog  vigyor3
Naplózva
Zoldas
Vendég
« Új hozzászólás #7263 Dátum: 2008.06.08 vasárnap, 15:57:48 »

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni! Nemrég újított a család egy mondeo-t,és 5000-es RDS rádió van benne.Azt olvastam,hogy ehhez a típushoz lehet csatlakoztatni cd tárat.
A kérdésem az lenne,hogy ez valóban így van-e,s,ha igen,akkor milyen típusú cd tár való hozzá,valamint,hogy mi a módja ennek a csatlakoztatásnak? (abszolút kezdő vagyok a témában)  szomoru1

Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #7264 Dátum: 2008.06.08 vasárnap, 23:17:28 »

Azért ennél igényesebb vagyok! 4x-es sebességnél gyorsabban nem íratom.

Azt mondják ezeket az új 52x lemezeket, ha lassan írod akkor lesz rossz a minősége, mert már a gyors írásra vannak előkészítve.
Lényegesebb szerintem, hogy a lézer ki-be kapcsolgatása nélküld írd meg (DAO mód), és azonos sebességgel végig (CLV).
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7265 Dátum: 2008.06.09 hétfő, 00:21:44 »

Előzmények a Nagyautó topicban.Ez azért nem igaz, mert:
1; más a reflexiós felület,
2; az 1 és 0 lyukakkal van kialakítva a préselt (gyári) lemezeknél, írottnál pedig egy szerves festék színváltozása hordozza ezt az infót.
3; mivel igenis van rossz 1 és 0, a hibajavító áramkör is többet működik egy írott lemeznél.
Hallgasd meg a különbséget egy komoly rendszeren!
 integet2

De ha adatot mentek, pl zip fájlt. Annál ellenőrzi, hogy nincs-e hiba. Ha 1 bájt nem jó, már jelez. Nálam szinte soha nincs hiba (0,001%).
Ha ennyi hiba van az zenei CD-n is...
Digitálisan össze lehet hasonlítani a két lemezt, és kijön, hogy ugyanaz. Szóval...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #7266 Dátum: 2008.06.09 hétfő, 06:52:23 »

De ha adatot mentek, pl zip fájlt. Annál ellenőrzi, hogy nincs-e hiba. Ha 1 bájt nem jó, már jelez. Nálam szinte soha nincs hiba (0,001%).
Ha ennyi hiba van az zenei CD-n is...
Digitálisan össze lehet hasonlítani a két lemezt, és kijön, hogy ugyanaz. Szóval...
Digitálisan lehet, hogy ugyanaz, a hangja mégsem. Meg kell hallgatni. Persze nem az autóban Smiley.
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7267 Dátum: 2008.06.09 hétfő, 08:44:10 »

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni! Nemrég újított a család egy mondeo-t,és 5000-es RDS rádió van benne.Azt olvastam,hogy ehhez a típushoz lehet csatlakoztatni cd tárat.
A kérdésem az lenne,hogy ez valóban így van-e,s,ha igen,akkor milyen típusú cd tár való hozzá,valamint,hogy mi a módja ennek a csatlakoztatásnak? (abszolút kezdő vagyok a témában)  szomoru1
Elvileg rá van írva a rádióra, hogy CD changer compatible vagy valami ilyesmi.
Fordos CD tárat tudsz hozzá kötni (6-os), nézz körbe pl. a vaterán. Kábel is kell.
http://www.vatera.hu/ford_alpine_gyari_cd_tar_70290364.html - ilyesmi kellene csak régebbi, ez újhoz való. Talán valakinek van itt is eladó, a keres-kínál topicban tudsz ilyet keresni.
 integet2
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7268 Dátum: 2008.06.09 hétfő, 09:18:22 »

Digitálisan lehet, hogy ugyanaz, a hangja mégsem. Meg kell hallgatni. Persze nem az autóban Smiley.

Az egyik haverommal beszélgettünk, ő is mp3 meg minden ilyen ellensége. Mondom én, hogy számítógépről szól, egy technics erősítőn, és videoton-szerű hangfalon, és nem hallatszik, hogy mp3.
Erre ő, hogy vegye xyz hangfalat, és majd meghallom! Mondok, hogyé van az xyz hangfal... valami 150e az egy pár.
Mondko, dobjak ki 150e-et, hogy xarul szóljon?  wow1 Inkább nem dobom ki, és mondjuk azt, hogy én botfülű vagyok ahhoz, hogy meghalljam--->én ugyanolyan elégedett vagyok a saját zenémmel, mint az, aki több milliót költött rá.
Nekem jó az mp3.

Ha digitálisan ugyanaz, és egy jó CD lejátszón játszod le, nem szabad, hogy különbség legyen a két lemez között.Persze, lehet, hogy a 0,4-et ő egynek látja, de akkor hibázott. A legolcsóbb PCs (1e) tökéletesen leolvassa.

Már persze ha nem megyünk bele egy olyan vitába, hogy a könyvespolcon páros könyvek...
Volt egy teszt a BME-n. Hoztak egy hi-end cuccost, bakelit lemezzel. Először lejátszották simán a lemezt, majd ragasztottak rá alumínium csíkokat.
A hallgatók 50%-ka szerint az egyik, 50%-a szerint a másik szól jobban=azaz, hótt mind1.
Én ilyen mélységig nem mennék bele.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #7269 Dátum: 2008.06.09 hétfő, 09:25:29 »

Én ilyen mélységig nem mennék bele.
És még bele sem vettük az épp aktuális érzelmi állapotot  eplus2 mert ugyanaz a zene szólhat nagyon sz@rul ugyanazon a cuccon, ha rossz hangulatban vagy  vigyor3. Szubjektív a dolog, úgyhogy erről meggyőzni nem lehet. Nem "ugyanazt" halljuk ugyanis, hiába ugyanaz szól  smile  integet2
Naplózva
bigalexander
Vendég
« Új hozzászólás #7270 Dátum: 2008.06.09 hétfő, 09:43:25 »

Na meg sok gyári nyomott kiadás is össze van csapva hangminöségileg.......akkor meg nincs miröl beszélni high end.
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #7271 Dátum: 2008.06.09 hétfő, 18:40:23 »

sztem lehet 1 mp3at szarul tömöríteni (gagyi programmal) és lehet jól (kiválló programmal) ... a 2 között az én nézetem szerint semmi nincs. én hallottam már 128Kbps mp3-at ami megszégyenítette a 320Kbps mp3 megszólalását. én állandóan a legmagasabb VBR-be tömörítek Easy CD-DA Extractor-al. az a progi sztem a legjobb (más szerint + másik progi). de az én botfülemnek totálisan mind1, h audio CD v mp3 CD szól. 1 problémám van az mp3 írással, ha kifejezetten autóba kell ... baromi sok válogatás, és idő mire összejön 1 lemeznyi cucc. néha audiora is nehéz összeszedni a 20 zenét, nem pedig 70-80 ami felfér mp3ból (magas bit VBR ... kb 1,5szeres méret, inkább több a sima 192-vel szemben). most persze csak audio, mert a mondi gyárija csak azt tud, de más érvet nem tudok mp3 írás ellen, csak a mennyiségi problémát.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #7272 Dátum: 2008.06.09 hétfő, 20:07:00 »

sztem lehet 1 mp3at szarul tömöríteni (gagyi programmal) és lehet jól (kiválló programmal) ... a 2 között az én nézetem szerint semmi nincs. én hallottam már 128Kbps mp3-at ami megszégyenítette a 320Kbps mp3 megszólalását. én állandóan a legmagasabb VBR-be tömörítek Easy CD-DA Extractor-al. az a progi sztem a legjobb (más szerint + másik progi). de az én botfülemnek totálisan mind1, h audio CD v mp3 CD szól. 1 problémám van az mp3 írással, ha kifejezetten autóba kell ... baromi sok válogatás, és idő mire összejön 1 lemeznyi cucc. néha audiora is nehéz összeszedni a 20 zenét, nem pedig 70-80 ami felfér mp3ból (magas bit VBR ... kb 1,5szeres méret, inkább több a sima 192-vel szemben). most persze csak audio, mert a mondi gyárija csak azt tud, de más érvet nem tudok mp3 írás ellen, csak a mennyiségi problémát.

De na már ott a kezedben a gyári CD minek tömöríteni? 40-50Ft egy üres lemez ! drágább a villany míg a gép végez  pias
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7273 Dátum: 2008.06.09 hétfő, 20:39:16 »

...de az én botfülemnek totálisan mind1, h audio CD v mp3 CD szól...

Ezzel én is így vagyok. Ahogy Srcatch mondaná, ilyen rossz utakon... ugyi akkor minden zörög. Csak az út nem... néha agyoncsapnám a demszkájt.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #7274 Dátum: 2008.06.09 hétfő, 22:05:52 »

De na már ott a kezedben a gyári CD minek tömöríteni? 40-50Ft egy üres lemez ! drágább a villany míg a gép végez  pias

nem biztos, h az a gyári lemez a sajátom eplus2 és sose árt 1 biztonsági másolat ... még a máséról se, így legalább ha elhaggya akkor tuggya kivel lehet újra íratni nyes nyes nyes
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
D.Gabesz
Vendég
« Új hozzászólás #7275 Dátum: 2008.06.10 kedd, 13:43:28 »

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni! Nemrég újított a család egy mondeo-t,és 5000-es RDS rádió van benne.Azt olvastam,hogy ehhez a típushoz lehet csatlakoztatni cd tárat.
A kérdésem az lenne,hogy ez valóban így van-e,s,ha igen,akkor milyen típusú cd tár való hozzá,valamint,hogy mi a módja ennek a csatlakoztatásnak? (abszolút kezdő vagyok a témában)  szomoru1



Szia!

Tudok segíteni, írtam Privát üzenetet is!

Szia!
Naplózva
Zoldas
Vendég
« Új hozzászólás #7276 Dátum: 2008.06.11 szerda, 13:36:00 »

D.Gabesz! Próbáltam privátot küldeni,de vmiért nem ment.
Nekem igazából csak a cd-tár kellene,mert a rádió már megvan. Árban mennyire gondoltál,abban az esetben,ha külön is eladó?
Naplózva
Zoldas
Vendég
« Új hozzászólás #7277 Dátum: 2008.06.11 szerda, 13:38:58 »

Bocs,lehet,hogy küldtem privátot is...(egy jó párat)  Undecided
Naplózva
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #7278 Dátum: 2008.06.11 szerda, 13:50:01 »

Bocs,lehet,hogy küldtem privátot is...(egy jó párat)  Undecided

Szia!
Szerintem az volt a baj, hogy nem láttad a kimenő üzenetek közt.. Így nem tudtad, hogy elküldte-e.
A profil menüben, a privát üzeneteknél pipáld be ezt: "Minden privát üzenetről készítsen másolatot a kimenő mappába alapértelmezésként."
 wave Remélem tudtam segíteni, ha nem ez volt a baj..akko bocsi Roll Eyes
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
Zoldas
Vendég
« Új hozzászólás #7279 Dátum: 2008.06.11 szerda, 13:51:58 »

Így igaz!  Grin Utólag jöttem rá én is!
Azért köszönöm a segítséget!
Naplózva
mleslie
Vendég
« Új hozzászólás #7280 Dátum: 2008.06.11 szerda, 19:24:04 »

Megválnék 6006-os fejegységemtől, de nem tudom, hogy kb. mennyit lehet elkérni érte.
A rádió rész időnként gondol egyet és elnémul. Most legutóbb félévig gond nélkül ment, majd egy pesti út alkalmával megint előjött a dolog.
2x is járt Jánosmesternél a cucc, véleménye szerint alaplap csere szükséges, de akkor nem volt neki donor hozzá.
A cd lejátszónál előfordul, hogy nem tudja megfogni a lemezt betöltésnél, de egyébként ha már bent van a 6 disk érdekes módon gond nélkül játsza le/cserélgeti őket.
Erre is mondott valamit Jánosmester, de már nem emléxem mit.
Nála le is lehet ellenőrizni az állításaimat, remélem még emléxik rám...

Szóval a fenti hibákat figyelembe véve érdekelne-e valakit akár úgy, hogy megjavíttatja, akár donornak a sajátjához?

Hát én most már nem értek semmit sem...  szomoru1

A hét elejétől fogva megint minden tökéletesen müxik... nem lehet, hogy csak valami huncut kontakthiba szopat?  help
Naplózva
Zoldas
Vendég
« Új hozzászólás #7281 Dátum: 2008.06.13 péntek, 00:14:07 »

Sziasztok!

A kazetta adapterről kinek mi a véleménye?Hallottam róla jó dolgokat is. Nem tudom,hogy az eredeti Ford rádióval működik-e... Undecided
Ha esetleg vkinek vannak tapasztalati e téren, kérem ossza meg velem! worship
Naplózva
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #7282 Dátum: 2008.06.13 péntek, 08:21:18 »

Sziasztok!
A kazetta adapterről kinek mi a véleménye?Hallottam róla jó dolgokat is. Nem tudom,hogy az eredeti Ford rádióval működik-e... Undecided
Ha esetleg vkinek vannak tapasztalati e téren, kérem ossza meg velem! worship

Nekem majdnem lettek vele tapasztalataim, de a Ford rádiok nem mindet kedvelik.
Álítólag amugy is nagyon zajos, én nem ajánlanám.
Ha mp3at szeretnél hallgatni, akkor keress FM transzmittert. Ez egy adott frekvencián sugároz, amit a rádion be tudsz haqngolni.
Persze ez sem Cd minőség, de jobb mint a kazetta adapter!
a vatera.hu-n biztos találsz olcsón is szépet! Mielött választanál, írj, mert van néhány, ami  ***t se ér...
Üdv integet2
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #7283 Dátum: 2008.06.13 péntek, 08:47:33 »

Sziasztok!

A kazetta adapterről kinek mi a véleménye?Hallottam róla jó dolgokat is. Nem tudom,hogy az eredeti Ford rádióval működik-e... Undecided
Ha esetleg vkinek vannak tapasztalati e téren, kérem ossza meg velem! worship

Egy kollégámnak van ilyen, kegyetlen szarul szól. A jelszintje nagyon alacsony, ezért dupla hangerőn kell hallgatni és az alapzaja ekkor már kifejezetten zavaró. Frekvenciaátvitele meg nincs is. nyes
Ha kicsit is igényes vagy arra, hogy hogyan szól a zene az autódban (most nem high-endre gondolok!!), akkor ilyen cuccot nem ajánlok beszerezni. Viszont nem elképzelhetetlen, hogy létezik jó minőségű, ezért azt ajánlom, hogy vásárlás előtt mindenképpen hallgasd meg az adaptert, hogy neked mennyire felel meg az, amit ad.
Naplózva
gorzas
Vendég
« Új hozzászólás #7284 Dátum: 2008.06.13 péntek, 09:53:12 »

Egy kollégámnak van ilyen, kegyetlen szarul szól. A jelszintje nagyon alacsony, ezért dupla hangerőn kell hallgatni és az alapzaja ekkor már kifejezetten zavaró. Frekvenciaátvitele meg nincs is. nyes
Ha kicsit is igényes vagy arra, hogy hogyan szól a zene az autódban (most nem high-endre gondolok!!), akkor ilyen cuccot nem ajánlok beszerezni. Viszont nem elképzelhetetlen, hogy létezik jó minőségű, ezért azt ajánlom, hogy vásárlás előtt mindenképpen hallgasd meg az adaptert, hogy neked mennyire felel meg az, amit ad.

En direkt minosegi Mp3 Transzmittert vettem a kocsiba, mar nagyon megbantam a dolgot.
A hang minoseg kb. egy rosszul beallitott Danuuubbius-hoz hasonlo, ami mar elerte az orszaghatart. vigyor3
Arrol nem is beszelve, hogy ha esetleg az orszagon mesz keresztul mikozben hallgatod, neha szuperjol bejon az elore beallitott frekvencian egy teljesen mas radioado. Nagyon sok idom ment el azzal, hogy probaltam olyan frekvenciat talalni, amit senki nem hasznal. Ra kellett jonom, ez lehetetlen! falbav
Aki zenet szeretne hallgatni, mindekeppen a cd-t ajanlom elso sorban.
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7285 Dátum: 2008.06.13 péntek, 10:09:06 »

Jánosmestertől kérdezném( esetleg mástól is, aki ért hozzá):
Adott egy Pioneer fejegység( bár a típus itt most nem lényeg, szerintem), és egyik napról a másikra elhalványult a kijelzője.Nem teljesen sötét, de csak oldalról és közelhajolva lehet látni rajta a betüket és számokat.Olyan, mintha nem kapna elég áramot.Házilag ez orvosolható?Vagy kiment benne valami?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #7286 Dátum: 2008.06.13 péntek, 10:13:13 »

Jánosmestertől kérdezném( esetleg mástól is, aki ért hozzá):
Adott egy Pioneer fejegység( bár a típus itt most nem lényeg, szerintem), és egyik napról a másikra elhalványult a kijelzője.Nem teljesen sötét, de csak oldalról és közelhajolva lehet látni rajta a betüket és számokat.Olyan, mintha nem kapna elég áramot.Házilag ez orvosolható?Vagy kiment benne valami?

Háttérvilágítás izzók kiégtek arra tippelnék, kis pici búzaszem izzók talán vasútmodell boltba tudsz venni
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7287 Dátum: 2008.06.13 péntek, 10:15:15 »

Háttérvilágítás izzók kiégtek arra tippelnék, kis pici búzaszem izzók talán vasútmodell boltba tudsz venni
Nem a gombok mögötti világítás nincs, hanem a "képernyőn" nem látom, mit hallgatok: csak nagyon halványan
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #7288 Dátum: 2008.06.13 péntek, 10:22:38 »

Nem a gombok mögötti világítás nincs, hanem a "képernyőn" nem látom, mit hallgatok: csak nagyon halványan
A képernyő háttérvilágítása
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7289 Dátum: 2008.06.13 péntek, 10:35:47 »

A képernyő háttérvilágítása

Egyszerre mind?
Akkor annak valami oka lehet, nem?Vagy sorba vannak kötve?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #7290 Dátum: 2008.06.13 péntek, 11:08:19 »

Egyszerre mind?
Akkor annak valami oka lehet, nem?Vagy sorba vannak kötve?
Vagy a vezérlése szállt el. Vagy kontakt hibás.
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7291 Dátum: 2008.06.13 péntek, 11:20:18 »

Vagy a vezérlése szállt el. Vagy kontakt hibás.
Te értesz hozzá?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #7292 Dátum: 2008.06.13 péntek, 11:35:00 »

Te értesz hozzá?

Csak tippel eplus2 !
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7293 Dátum: 2008.06.13 péntek, 11:44:34 »

Csak tippel eplus2 !
A válaszaiból nekem is ez rémlik: vagy...vagy  nyes
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #7294 Dátum: 2008.06.13 péntek, 12:07:38 »

A válaszaiból nekem is ez rémlik: vagy...vagy  nyes
Kösz a bizalmat  beka3 Látatlanba ennyi telik  beka3 beka3 beka3
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7295 Dátum: 2008.06.13 péntek, 12:11:23 »

Sziasztok!

A kazetta adapterről kinek mi a véleménye?Hallottam róla jó dolgokat is. Nem tudom,hogy az eredeti Ford rádióval működik-e... Undecided
Ha esetleg vkinek vannak tapasztalati e téren, kérem ossza meg velem! worship
Nekem volt ilyen. Kb. 1 hétig mert annyira sz*r...inkább keress egy sima cd-s rádiót, valaki talán épp árul is ilyet! Nem fogod megbánni!  wave
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7296 Dátum: 2008.06.13 péntek, 12:11:27 »

Kösz a bizalmat  beka3 Látatlanba ennyi telik  beka3 beka3 beka3
És ha elviszem hozzád a melóba?Te jól hazaviszed, megszakérted nem láttatlanba, visszahozod, és mondasz egy "árat" rá?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7297 Dátum: 2008.06.13 péntek, 12:13:18 »

Kösz a bizalmat  beka3 Látatlanba ennyi telik  beka3 beka3 beka3
Nálam a bizalom megvan mindaddíg, amíg be nem bizonyítják az ellenkezőjét  wave
Az előbbi válaszom inkább gyengek-nek szólt  smile
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #7298 Dátum: 2008.06.13 péntek, 12:13:36 »

És ha elviszem hozzád a melóba?Te jól hazaviszed, megszakérted nem láttatlanba, visszahozod, és mondasz egy "árat" rá?
Hozhatod. 18:15-ig itt vagyok
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7299 Dátum: 2008.06.13 péntek, 12:30:37 »

Hozhatod. 18:15-ig itt vagyok
Ma nem biztos, mert még a kocsiban van, a kocsi meg Csepelen a feleségem munkahelyén.Nem tudom, mikor jön haza  smile
De ha mondasz valami közelebbi elérhetőséget, hol keresselek a melóhelyen( Sugár, ugye?), és milyen napokon, akkor tudok tervezni az átadáshoz
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Oldalak: 1 ... 139 140 141 142 143 144 145 [146] 147 148 149 150 151 152 153 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.086 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.