Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 22:05:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 160 161 162 163 164 165 166 [167] 168 169 170 171 172 173 174 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593527 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #8300 Dátum: 2008.12.09 kedd, 23:11:43 »

az mitől van hogy mentem ma fel pestre délelőtt és nem jött be egy rádióadó sem a sony fejegységemen, mikor kijöttem ikeából és elindultam haza mintha semmi baja nem volna minden tökéletesen jött....
mégegyszer ilyen műsort nyomat, hogy sistergés hangra kell pestig mennem ,repül a csába......

nem volt nálad cd?  wow1
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8301 Dátum: 2008.12.10 szerda, 05:40:22 »

az mitől van hogy mentem ma fel pestre délelőtt és nem jött be egy rádióadó sem a sony fejegységemen, mikor kijöttem ikeából és elindultam haza mintha semmi baja nem volna minden tökéletesen jött....
mégegyszer ilyen műsort nyomat, hogy sistergés hangra kell pestig mennem ,repül a csába......

Antenna csati stabilan a helyén van?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Franky
Vendég
« Új hozzászólás #8302 Dátum: 2008.12.10 szerda, 09:51:05 »

az mitől van hogy mentem ma fel pestre délelőtt és nem jött be egy rádióadó sem a sony fejegységemen, mikor kijöttem ikeából és elindultam haza mintha semmi baja nem volna minden tökéletesen jött....
mégegyszer ilyen műsort nyomat, hogy sistergés hangra kell pestig mennem ,repül a csába......
A xenon is bezavarhat! Néhány típus szokott ilyet produkálni.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #8303 Dátum: 2008.12.10 szerda, 09:55:25 »

én ilyenekkel foglalkozom. Amit ajánlani tudok az a Clarion ZCA 407. Nem olcsó de legalább nagyon jó. 20 és 25e között mozog. Ha érdekel irj és bizti tudok valmi kedvezményt.

Figy, kb. mennyiert mennek mostansag a Clarion CDtarak ? Van egy regebbi fejegysegem (alig hasznalt), de a csatija mar ez a busz rendszeru ize.
Naplózva

blah blah blah
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8304 Dátum: 2008.12.10 szerda, 11:34:56 »

cd nem volt nálam mert takaritottam és kivettem mindent, fizikailag nem nyult hozzá senki, csati magától is letud jönni?  kiszedem megnézem,de akkor visszafelé?
tegnap csinálta előszőr,nemhiszem hogy xenon, utaztak már együtt párszor....
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #8305 Dátum: 2008.12.10 szerda, 14:45:07 »

Sziasztok!

Ilyet látott már vki? Azt írják fúkuszba jó.
A 2002-es mondiba belemegy könnyen vajon?
Vagy mi ez a cucc? Mert jól néz ki.

http://www.coagent.cn/view_pro.php?id=16
Naplózva
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #8306 Dátum: 2008.12.10 szerda, 14:51:20 »

Sziasztok!

Ilyet látott már vki? Azt írják fúkuszba jó.
A 2002-es mondiba belemegy könnyen vajon?
Vagy mi ez a cucc? Mert jól néz ki.

http://www.coagent.cn/view_pro.php?id=16


Látom, te is rákattantál a témára...
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #8307 Dátum: 2008.12.10 szerda, 14:56:58 »

Látom, te is rákattantál a témára...

Már régen megvolt ez a link a kedvencek között, csak láttam, hogy NitroTom belinkelte a 4es mondeo-ba valót.
Gondoltam rákérdezek. Más márkákba is nagyon szép kinézetű cuccokat csinálnak.
Naplózva
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #8308 Dátum: 2008.12.10 szerda, 14:57:58 »

Már régen megvolt ez a link a kedvencek között, csak láttam, hogy NitroTom belinkelte a 4es mondeo-ba valót.
Gondoltam rákérdezek. Más márkákba is nagyon szép kinézetű cuccokat csinálnak.


Nagyon gondolkozom rajta, hogy beleugrok egybe...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8309 Dátum: 2008.12.10 szerda, 15:08:33 »

Nagyon gondolkozom rajta, hogy beleugrok egybe...

Pártoljuk a dolgot... ha beválik, lehet, hogy én is... majd.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Mondeo kombici
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59



E-mail
« Új hozzászólás #8310 Dátum: 2008.12.10 szerda, 17:58:39 »

Itt van magyarul is http://shop.unas.hu/shop_art.php?shop_id=6984&cat=902286
Naplózva

2004. 04. MK3 2.0 TDCi Ghia 130 Le, facelift, xenon
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #8311 Dátum: 2008.12.11 csütörtök, 22:03:10 »

lementem garázsba és kiszedtem a cd-t a kocsiból és beraktam a gyári FORD fejegységet hogy szól, hát hagyuk inkább köszönőviszonyban sincsenek egymással....
sony-t vissza érdekes módón több adást tudott befogni mint mielőtt kiszedtem, teljes reset jó tett neki biztos, remélem a multkori műsorát is elfelejti örökre....
Naplózva
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #8312 Dátum: 2008.12.11 csütörtök, 22:20:51 »

Ma bekerült a JBL cucc a Mondiba, köszönet NitroTomnak, az öccsének és Petinek a beszerelésért! worship
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #8313 Dátum: 2008.12.11 csütörtök, 23:31:52 »

Ma bekerült a JBL cucc a Mondiba, köszönet NitroTomnak, az öccsének és Petinek a beszerelésért! worship

Milyen JBL cucc?
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #8314 Dátum: 2008.12.12 péntek, 08:14:45 »

Milyen JBL cucc?

Erőlködő, mélyláda, hangszóró és csipogó az A oszlopba.
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8315 Dátum: 2008.12.12 péntek, 09:44:29 »

Ma bekerült a JBL cucc a Mondiba, köszönet NitroTomnak, az öccsének és Petinek a beszerelésért! worship
Igazán nincs mit:) ezeöccá sok daab még ócó
Naplózva
bpm
Vendég
« Új hozzászólás #8316 Dátum: 2008.12.12 péntek, 12:44:42 »

Ígértem, hogy írok, mire jutottam a vnr9000-el és az aux adapterrel. A helyzet a következő. A tme.hu honlapon rendeltem egy Ford Aux adaptert (egy korábbi hozzászólásomban link is van)


Kivettem a fejegységet és rádugtam közvetlen, működött, de sajnáltam a CD-tárat, hogy használaton kívül ott pihenjen az ülés alatt.

Ezért elhatároztam, megcsinálom hogy, mindkettőt használhassam kötözgetés nélkül.
(kb egy hétig kínlódtam, mire sikerült rájönnöm, hogy kezdjek hozzá. Nem volt könnyű a helyes bekötést kisakkozni)

Az első lépés az volt, hogy megnéztem az aux adapter csatlakozójába hogyan mennek a kábelek. Ezután kivettem az ülés alól azt a kábelt, ami a CD tárba megy és az adapter és a tár kábelében az azonos lábakra futó drótokat összeforrasztottam. Egyedül a gyári kötegben narancssárga színű vezetéket (+12V) vágtam el úgy, hogy egy kétállású, 3 lábú pici kapcsolóval lehessen váltani, hogy a tár, vagy az adapter kapja meg a +12V-ot. Az eredmény az lett, hogy a cd tár ugyanúgy, változatlanul tökéletes hangminőségben működik továbbra is, ám ha átkapcsolom a kapcsolót és újra kiválasztom a CD-t a fejegységen, akkor annyi látszik, hogy az első lemez, első track elindul és azt játsza kifulladásig, miközben az adapterre olyan hangforrást kötök, amit akarok.

Tehát összesen 8 ezer forintból lett bemenet és ugyanolyan minőségű mint a cd tár.

Jelenleg a PDA-mat használom lejátszóként, amin jack kimenet van. Egyedül a hangerőt kell beállítani jól. Egyébként maga az adapter képes arra, hogy a fejegységen az előre és visszatekerés gombokkal lehet állítani, milyen hangerőt engedjen a fejegység bemenetére.

Az egyetlen gondom az, hogy ha a pda-ra rádugom a szivargyújtós töltőt, akkor földhurok keletkezik és egy kicsi búgás lép fel. De ez lehet a pda gondja, mivel a töltés test, valamint az audio test közös nullán van (nem valószínű, hogy minden típus ilyen). Erre még ki kell valamit találnom, jelenleg egy 220V-os inverterrel (ez teljesen le van választva a 12V-ról) és a PDA hálózati töltőjével megy a dolog.

Amit még szeretnék megcsinálni az, hogy egy stereo bluetooth kihangosítót veszek (pl. a motorolának van kb 25eFt) és annak a kimenetét kötöm az aux adapterre. Akkor lehetne használni a gyári hangrendszert kihangosítónak, zenelejátszásra, a notebook-on is van bluetooth stb.

Ajánlom mindenkinek, mert szerintem ha valaki bemenetet akar a VNR9000 fejegységre, ez a legolcsóbb alternatíva.



Egyébként a TME most elkezdett egy újabb típust is forgalmazni, ami USB-s eszközökről és SD-ről tud lejátszani. Azért egy 8-vagy 16Gigás pendrive rengeteg muzsikát elnyel és nem is olyan drága, valamint megmarad az, hogy a kormányról vezérelve lehet számot ugrani. Mondjuk ez egy kicsit drágább, kb 18rugó, de a többi gyártóhoz képest még mindig baráti ár.

Mindeközben vettem szintén a TME-nél egy Magas-alacsony jelszint átalakítót a mélyládámhoz és ahhoz tökéletes a minősége. Csak egy 12V kellene még, amit a rádióról tudok lelopni (remot), hogy kapcsolgassa az erősítőt. Ebben ha tud valaki, akkor segítsen.
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #8317 Dátum: 2008.12.12 péntek, 17:01:26 »

Csak egy 12V kellene még, amit a rádióról tudok lelopni (remot), hogy kapcsolgassa az erősítőt. Ebben ha tud valaki, akkor segítsen.
Ha van rajta motoros antenna vezérlés, az tökéletes lenne erre.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #8318 Dátum: 2008.12.14 vasárnap, 18:56:23 »

kell valakinek átalakító, 6*9-ről 16,5 hangszóróhoz?
csinálok magamnak és akkor ha már nekikezdek, akkor csinálok még, ha kell
rétegelt lemezből lesz vagy gumiból, ha találok
múltkor volt itthon egy lap, de majd 1 centis vastag volt
Naplózva
mittoodomain
Vendég
« Új hozzászólás #8319 Dátum: 2008.12.16 kedd, 01:25:11 »

Hali!

Tudja valaki az MKI-be előre-hátra beépíthető hangszóróméretet ajtókárpitba természetesen.
MKIII-hoz láttam, hogy 6x9 hüvelykest írtak, de ez megállja a helyét MKI-ben is?
Mi a beépíthető mélysége? Mármint mekkorát nyúlhat befelé a mágnes, hogy még az ablak is le tudjon menni?

Vagy az is jó, ha van néhány konkrét típus ami már beépítésre került és tuti elfér.


Köszi : K.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #8320 Dátum: 2008.12.16 kedd, 06:30:13 »

Hali!

Tudja valaki az MKI-be előre-hátra beépíthető hangszóróméretet ajtókárpitba természetesen.
MKIII-hoz láttam, hogy 6x9 hüvelykest írtak, de ez megállja a helyét MKI-ben is?
Mi a beépíthető mélysége? Mármint mekkorát nyúlhat befelé a mágnes, hogy még az ablak is le tudjon menni?

Vagy az is jó, ha van néhány konkrét típus ami már beépítésre került és tuti elfér.


Köszi : K.
6*9 és 60mm bőven elfér
« Utoljára szerkesztve: 2008.12.16 kedd, 06:32:20 írta yooccoo » Naplózva
mittoodomain
Vendég
« Új hozzászólás #8321 Dátum: 2008.12.16 kedd, 15:10:12 »

6*9 és 60mm bőven elfér

köcci és esetleg konkrét márka és típus ami ér is valamit?? persze csak kifütyülve, hogy ne reklámozzunk...  eplus2

mert ilyen fütty"SAL"fütty nem nagyon bejövős nekem
Naplózva
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8322 Dátum: 2008.12.16 kedd, 15:25:36 »

köcci és esetleg konkrét márka és típus ami ér is valamit?? persze csak kifütyülve, hogy ne reklámozzunk...  eplus2

mert ilyen fütty"SAL"fütty nem nagyon bejövős nekem
Konkrétan jobban jársz ha veszel átalakító keretet (vagy csinázol) amibe 16,5-es kerek hsz belemegy, és ott már tudsz válogatni. MKI-be  nem szabályos ovál való, hanem custom fit, Pioneernek van pont bele való pl, horror áron. Eccerűbb a 16,5 kerek téma. Ott JBL, , Blaupunkt, Audio System, Hertz... sok jó van. Elszállni nagyon nem érdemes, mert csak a kárpit zörgését fogod hallgatni. 10-15K körül kapsz jó minőséget.

Amúgy én annó ezt vettem bele (25K körül vót)
Ez pont passzentola gyári helyére
http://www.pioneer.co.uk/eur/products/25/132/201/TS-H687/index.html

aztán jól eladtam a kocsit ezzel együtt  nyes
Kezi csókolom  vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2008.12.16 kedd, 15:31:40 írta Murmucka » Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
mittoodomain
Vendég
« Új hozzászólás #8323 Dátum: 2008.12.16 kedd, 15:41:19 »

Konkrétan jobban jársz ha veszel átalakító keretet (vagy csinázol) amibe 16,5-es kerek hsz belemegy, és ott már tudsz válogatni. MKI-be  nem szabályos ovál való, hanem custom fit, Pioneernek van pont bele való pl, horror áron. Eccerűbb a 16,5 kerek téma. Ott JBL, , Blaupunkt, Audio System, Hertz... sok jó van. Elszállni nagyon nem érdemes, mert csak a kárpit zörgését fogod hallgatni. 10-15K körül kapsz jó minőséget.

Amúgy én annó ezt vettem bele (25K körül vót)
Ez pont passzentola gyári helyére
http://www.pioneer.co.uk/eur/products/25/132/201/TS-H687/index.html

aztán jól eladtam a kocsit ezzel együtt  nyes
Kezi csókolom  vigyor3

Na ez egy egész jópofa kis motyó, de sajna ilyen válságban nem tudok ennyit rááldozni.
A 10-15K kicsit barátibban hangzik, mint a 25
Amúgy amiket soroltál abból JBL v Hertz nekem is megFORDult a fejemben.
Egyszer hallottam Clarion-t meg Rainbow első szettet szólni és attól majdnem összepipiltem magam.
De sajna az nekem elérhetetlen  rinya
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8324 Dátum: 2008.12.16 kedd, 18:57:21 »

Na ez egy egész jópofa kis motyó, de sajna ilyen válságban nem tudok ennyit rááldozni.
A 10-15K kicsit barátibban hangzik, mint a 25
Amúgy amiket soroltál abból JBL v Hertz nekem is megFORDult a fejemben.
Egyszer hallottam Clarion-t meg Rainbow első szettet szólni és attól majdnem összepipiltem magam.
De sajna az nekem elérhetetlen  rinya
15e szerintem tudok neked Hertz-et ha érdekel
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #8325 Dátum: 2008.12.16 kedd, 19:24:18 »

mittoodomain
fentebb írtam, hogy fogok csinálni átalakító keretet 6*9-ről 16,5-re
kell?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #8326 Dátum: 2008.12.16 kedd, 19:31:54 »

mittoodomain
fentebb írtam, hogy fogok csinálni átalakító keretet 6*9-ről 16,5-re
kell?
....aszongya: mit tudom én?!...... eplus2 eplus2 eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8327 Dátum: 2008.12.16 kedd, 19:35:07 »

Ma unatkoztam egy kicsit(kiesett egy kocsi) és kiszigeteltem a csomagtartót teljesen. 3m2 ment bele.
Lehet hallani a változást sokkal csendesebb lett a segge.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #8328 Dátum: 2008.12.16 kedd, 19:35:45 »

Ma unatkoztam egy kicsit(kiesett egy kocsi) és kiszigeteltem a csomagtartót teljesen. 3m2 ment bele.
Lehet hallani a változást sokkal csendesebb lett a segge.
olvastam pedig, de már nem emlékszem: te mivel is csinálod?
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8329 Dátum: 2008.12.16 kedd, 19:46:54 »

olvastam pedig, de már nem emlékszem: te mivel is csinálod?
az egyik ügyfelem hozott egy cuccost ő a Sika-nál dolgozik. Olyan mint a Dynamate csak kicsit vékonyabb, de szerintem jó.
Januárban kiveszem az üléseket meg a szönyegeket és megcsinálom a padlót telibe.
Naplózva
Tar
Vendég
« Új hozzászólás #8330 Dátum: 2008.12.16 kedd, 19:49:56 »

az egyik ügyfelem hozott egy cuccost ő a Sika-nál dolgozik. Olyan mint a Dynamate csak kicsit vékonyabb, de szerintem jó.
Januárban kiveszem az üléseket meg a szönyegeket és megcsinálom a padlót telibe.
Mi az anyag pontos neve amivel csináltad?
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #8331 Dátum: 2008.12.16 kedd, 19:57:43 »

Konkrétan jobban jársz ha veszel átalakító keretet (vagy csinázol) amibe 16,5-es kerek hsz belemegy, és ott már tudsz válogatni. MKI-be  nem szabályos ovál való, hanem custom fit, Pioneernek van pont bele való pl, horror áron. Eccerűbb a 16,5 kerek téma. Ott JBL, , Blaupunkt, Audio System, Hertz... sok jó van. Elszállni nagyon nem érdemes, mert csak a kárpit zörgését fogod hallgatni. 10-15K körül kapsz jó minőséget.

Amúgy én annó ezt vettem bele (25K körül vót)
Ez pont passzentola gyári helyére
http://www.pioneer.co.uk/eur/products/25/132/201/TS-H687/index.html

aztán jól eladtam a kocsit ezzel együtt  nyes
Kezi csókolom  vigyor3

már nem olyan horror áron van. kicsivel 20 alatt, de azért elég jó motyó. Nekem is ez a 687 van elől és hátul is egy 4700-as fejjel tuti erőlködő nélkül is
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #8332 Dátum: 2008.12.16 kedd, 20:00:02 »

Na ez egy egész jópofa kis motyó, de sajna ilyen válságban nem tudok ennyit rááldozni.
A 10-15K kicsit barátibban hangzik, mint a 25
Amúgy amiket soroltál abból JBL v Hertz nekem is megFORDult a fejemben.
Egyszer hallottam Clarion-t meg Rainbow első szettet szólni és attól majdnem összepipiltem magam.
De sajna az nekem elérhetetlen  rinya

ha tetszik, nézd meg valami hifi boltba, vagy inkább hallgasd meg. már 18 körül meg lehet kapni. az már nincs messze a 15-től, viszont se faragás, se semmi, csak csavar be, hangerő föl, és élvezés
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8333 Dátum: 2008.12.16 kedd, 20:02:03 »

Mi az anyag pontos neve amivel csináltad?
nem tom majd holnap megnézem a dobozát

Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #8334 Dátum: 2008.12.16 kedd, 20:40:47 »

Amúgy amiket soroltál abból JBL v Hertz nekem is megFORDult a fejemben.

JBL és Hertzből létezik 5x7 és az is belemegy csak pár új furat kell a rögzítőcsavaroknak.
(A Hertz-et merem ajánlani, mert nekem tetszik ahogy szól az autómba.)  integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Zed
Vendég
AUX
« Új hozzászólás #8335 Dátum: 2008.12.16 kedd, 20:47:20 »

Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot és rengeteg hozzászólás foglalkozik az "aux" kérdéssel.
Mégis kérdeznék, mivel ilyesmit nem láttam: Ford6000 CD -re szeretnék kötni LCD TV-ről hangot.
Van egy AUX gonb az előlapon, ellenben hátul semmi rca vagy ilyesmi.
Van CD-tár hátul, amit használni szeretnék továbbra is Smiley

Nekem is az aux-adapteres megoldást kéne alkalmaznom?

Köszi előre is a segítséget!!
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #8336 Dátum: 2008.12.17 szerda, 06:54:33 »

Sziasztok!
Olvasgattam a fórumot és rengeteg hozzászólás foglalkozik az "aux" kérdéssel.
Mégis kérdeznék, mivel ilyesmit nem láttam: Ford6000 CD -re szeretnék kötni LCD TV-ről hangot.
Van egy AUX gonb az előlapon, ellenben hátul semmi rca vagy ilyesmi.
Van CD-tár hátul, amit használni szeretnék továbbra is Smiley
Nekem is az aux-adapteres megoldást kéne alkalmaznom?
Köszi előre is a segítséget!!

nem lenne hátrány tudni, h mikori az autó. Ford6000 CD van 2 féle is. nem mind1 melyikre akarsz kötni külső ketyerét sztem.
facelift mk3-ban pl a kesztyűtartóban van az aux csatlakozó 3,5mm jack aljal.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #8337 Dátum: 2008.12.17 szerda, 14:10:25 »

nem lenne hátrány tudni, h mikori az autó. Ford6000 CD van 2 féle is. nem mind1 melyikre akarsz kötni külső ketyerét sztem.
facelift mk3-ban pl a kesztyűtartóban van az aux csatlakozó 3,5mm jack aljal.

A sima 6000-en nincs AUX gomb.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #8338 Dátum: 2008.12.18 csütörtök, 10:13:43 »

A sima 6000-en nincs AUX gomb.

akkor a probléma megoldva. aux csati a kesztyűtartóba 3,5mm jack-el.
nekem facelift 6000CD van, nem tudtam, h a korábbin nincs aux gomb wave
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
interakcio
Vendég
« Új hozzászólás #8339 Dátum: 2008.12.18 csütörtök, 13:28:32 »

Sziasztok!

Érdeklődnék mondeo facelift III-ban a csomagtartóban hol kell keresni a cd tárat? Bal oldalon van egy szürke szivaccsal borított rész, ott van a mentőláda, mellette egy belül fekete fémlemezzel borított üres rész. Itt kellene lennie?

Köszi
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #8340 Dátum: 2008.12.18 csütörtök, 13:44:13 »

Sziasztok!

Érdeklődnék mondeo facelift III-ban a csomagtartóban hol kell keresni a cd tárat? Bal oldalon van egy szürke szivaccsal borított rész, ott van a mentőláda, mellette egy belül fekete fémlemezzel borított üres rész. Itt kellene lennie?

Köszi
Egyáltalán van a tiédben? Ha igen, akkor (a kombiból, és az 5ajtósból kiindulva) valószínű a csomagtartó bal oldalán egy dobozban van. De láttam már olyat is, hogy az anyósülés alatt volt.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
interakcio
Vendég
« Új hozzászólás #8341 Dátum: 2008.12.18 csütörtök, 13:55:49 »

Egyáltalán van a tiédben? Ha igen, akkor (a kombiból, és az 5ajtósból kiindulva) valószínű a csomagtartó bal oldalán egy dobozban van. De láttam már olyat is, hogy az anyósülés alatt volt.

Elvileg kéne lennie. Múltkor lehajtottam a hátsó üléstámlákat bekapcsoltam a fejegységet és jött vmi hang a csomagtartóból, mintha keresné a cd-t a cd váltó. Viszont nekem a mentőláda melletti fém tartóban nincs semmi. Lehet h hallucináltam. Viszont megy egy kábel hátra a csomagtartó szürke plüss burkolata alá....
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #8342 Dátum: 2008.12.18 csütörtök, 14:03:37 »

Elvileg kéne lennie. Múltkor lehajtottam a hátsó üléstámlákat bekapcsoltam a fejegységet és jött vmi hang a csomagtartóból, mintha keresné a cd-t a cd váltó. Viszont nekem a mentőláda melletti fém tartóban nincs semmi. Lehet h hallucináltam. Viszont megy egy kábel hátra a csomagtartó szürke plüss burkolata alá....
Esetleg egy fényképet tudsz csinálni róla?  Undecided Hátha. Nekem navi-DVDvel együtt van a CD-váltó, és a csomagtartó bal oldalán van egy, a csomagtér színével egyező színű felcsavarozott dobozban. CD-tárhoz simán felülről lehet hozzáférni, csak a DVD-hez kell leszedni a dobozt.
Anyósülés alatt nézted már?

Vagy a fejegységen keresgélj, hogy próbálj meg CD-t váltani. Ha kiírja hogy nincs changer, akkor nincs. Ha azt írja ki, hogy üres az x lemez helye, akkor van. És akkor próbálj meg váltani, valaki meg füleljen hátul, hogy honnan jön a hang.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
interakcio
Vendég
« Új hozzászólás #8343 Dátum: 2008.12.18 csütörtök, 14:08:15 »

Esetleg egy fényképet tudsz csinálni róla?  Undecided Hátha. Nekem navi-DVDvel együtt van a CD-váltó, és a csomagtartó bal oldalán van egy, a csomagtér színével egyező színű felcsavarozott dobozban. CD-tárhoz simán felülről lehet hozzáférni, csak a DVD-hez kell leszedni a dobozt.
Anyósülés alatt nézted már?

Vagy a fejegységen keresgélj, hogy próbálj meg CD-t váltani. Ha kiírja hogy nincs changer, akkor nincs. Ha azt írja ki, hogy üres az x lemez helye, akkor van. És akkor próbálj meg váltani, valaki meg füleljen hátul, hogy honnan jön a hang.

Az a doboz nekem is megvan. De üres a cd-tár helye, úgyhogy nem lesz az enyémben. Azalatt mit értesz h a DVD-hez le kell szedni a dobozt? Alatta van a navihoz a DVD rendszer?
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #8344 Dátum: 2008.12.18 csütörtök, 14:11:03 »

Azalatt mit értesz h a DVD-hez le kell szedni a dobozt? Alatta van a navihoz a DVD rendszer?
Igen
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8345 Dátum: 2008.12.20 szombat, 19:14:26 »

Járt nálunk egy vas, hifi-t szereltünk bele. Igaz nem mondeo , de ez is FORD. Gondoltam hátha érdekel benneteket:






Most lett kész a felújítása és kellett bele egy kis hifi:)
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #8346 Dátum: 2008.12.20 szombat, 19:26:04 »

Járt nálunk egy vas, hifi-t szereltünk bele. Igaz nem mondeo , de ez is FORD. Gondoltam hátha érdekel benneteket:

Most lett kész a felújítása és kellett bele egy kis hifi:)
eljen
Szia Tom!
Stealt-nek van diag cucca a gépedhez!!!!!!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8347 Dátum: 2008.12.20 szombat, 19:31:45 »

eljen
Szia Tom!
Stealt-nek van diag cucca a gépedhez!!!!!!
Na ne:)
Mi ez a nick csere? lemaradtam valamiről?
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #8348 Dátum: 2008.12.20 szombat, 19:36:09 »

Járt nálunk egy vas, hifi-t szereltünk bele. Igaz nem mondeo , de ez is FORD. Gondoltam hátha érdekel benneteket:

Most lett kész a felújítása és kellett bele egy kis hifi:)
wow1  taps Gyönyörű autó! Ilyenbe én is szívesen szerelgetnék bármit  vigyor3
Naplózva
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #8349 Dátum: 2008.12.20 szombat, 19:56:05 »

Járt nálunk egy vas, hifi-t szereltünk bele. Igaz nem mondeo , de ez is FORD. Gondoltam hátha érdekel benneteket:


Hogy miért nem akkor jött, amikor én is ott voltam? Huh?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 160 161 162 163 164 165 166 [167] 168 169 170 171 172 173 174 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.139 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.