Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 23:26:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 172 173 174 175 176 177 178 [179] 180 181 182 183 184 185 186 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593763 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
mleslie
Vendég
« Új hozzászólás #8900 Dátum: 2009.05.05 kedd, 14:43:56 »

ha kvarc csikés nem mechanikai sérüléstől van, akkor álltalában el lehet tüntetni csak szétkell szedni darabokra, pont mint a telefonok kijelzőjénél....
egy blau travelpitotnál már énis megcsináltam de, mégse vettem meg....

Ez érdekelne engem is, mert én is az USA-ból hozattam egyet és annyi baja van csak hogy (talán a hőmérséklettől függően) 3-6 csík van rajta.
Mondjuk menet közben úgysem nézegetem a hangja meg 100x szebb, mint a gyári 6CD-sé volt. Mégis ha egy kis buherával eltüntethető lenne, akkor megtenném.  wave
Naplózva
szbela
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 395

Henry-Ford


E-mail
« Új hozzászólás #8901 Dátum: 2009.05.05 kedd, 14:56:32 »

Szombaton megyek Jánosmesterhez belerakni a csipogókkal megerősített tükörháromszögeket, rakok majd fel képeket, ha bele lett varázsolva.

Ha esetleg vki elkezdené a projektet, akkor a műanyagozást Rocco csinálta, szerintem szép lett, a bőrözést meg a barakarpit.hu

Szioka.
Hat en eleg messze lakok ahoz ,hogy elmenyek janosmesterhez,de engem is erdeklne a csipogos dolog.
Szoval milyen lejatcod van?
Milyen csipogot raktal?
milyen elvalasztot tettel bele?
Hogyan oldotatok meg a tukor haromszogebe a beszerelest?
mire kell figyelni?
es honnna valasztottad le a kabeleket a csipogohoz?
Esetleg ha lessz kep szivesem megneznem
koszi elore is szioka wave worship taps integet2
Ja es meg 2 kerdes menyivel tisztabb hangzas?es szerinted hatul is elmenne 1 par csipogo? finom
« Utoljára szerkesztve: 2009.05.05 kedd, 14:58:49 írta szbela » Naplózva

MK3, 2.0 TDDI 115-ph,4 Ajtos, VP44 Sad
michelin
Vendég
« Új hozzászólás #8902 Dátum: 2009.05.06 szerda, 14:32:48 »

Sziasztok!

MKII-esbe keresek olyan fejegység beépítő keretet, amiben az 1DIN méretű rádió alatt van egy 0,5DIN méretű kis pakoló rekesz. Sehol sem találok, pedig tudom, hogy létezik...

Tudnátok segíteni, hogy hol találok ilyet!

Köszönöm!
Gábor

http://www.kacsa-audio.hu/
Itt nézd meg,ajánlom mindenkinek!!!! taps
Naplózva
akoiR
Vendég
« Új hozzászólás #8903 Dátum: 2009.05.06 szerda, 20:06:57 »

NitroTom, ebben tudsz segíteni?

- Én Dyamantot használok és olyan is van az autómban nem olcsó de legalább drága(de nagyon jó)


még 1 kérdés: ha veszek dynamat extremet, de mivel drága, és fokozatosan veszem meg a szükséges mennyiséget az ajtókra, akkor milyen sorrendben érdemes elkezdeni? ajtó külső fém, belső fém, kárpit, hangszóró alá, mögé, vagy hogy? egyébként úgy hallom, h a kárpit rezonál nekem. tehát ha kisebb mennyiségem van hová ragasszak mindenképp?
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8904 Dátum: 2009.05.06 szerda, 20:25:27 »

NitroTom, ebben tudsz segíteni?

- Én Dyamantot használok és olyan is van az autómban nem olcsó de legalább drága(de nagyon jó)


még 1 kérdés: ha veszek dynamat extremet, de mivel drága, és fokozatosan veszem meg a szükséges mennyiséget az ajtókra, akkor milyen sorrendben érdemes elkezdeni? ajtó külső fém, belső fém, kárpit, hangszóró alá, mögé, vagy hogy? egyébként úgy hallom, h a kárpit rezonál nekem. tehát ha kisebb mennyiségem van hová ragasszak mindenképp?
Ha rám hallgatsz:
Ajtó belső felével kezdj. Jól takarítsd meg féktisztítóval. Általában be van viaszólva. Ezt le kell mosni mert nem tapad rá a cucc.
Én a hangszóró mögé dupla réteget szoktam tenni. A legjobb ha a hangszóró karikát fából vágod ki. Az ajtó belső felére, ami a kárpittal érintkezik oda is tegyél. Törekedj arra hogy minden lukat, szerelő nyílást ragasz le.Próbáld elérni a "zárt doboz"-t. Én vissza ragasztottam a gyári szivacsos miujságot.
A legjobb megoldás az lenne, hogy az ajtókárpit belső felére filcet tudnál ragasztani. Ez jól elnyeli a zörgéseket és kellő akusztikát ad a hangszórónak.
Ez így általában egy jó alapot ad, de ha *** a hangszóród ez azon nem segít:)
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #8905 Dátum: 2009.05.06 szerda, 21:26:31 »

Szioka.
Hat en eleg messze lakok ahoz ,hogy elmenyek janosmesterhez,de engem is erdeklne a csipogos dolog.
Szoval milyen lejatcod van?
Milyen csipogot raktal?
milyen elvalasztot tettel bele?
Hogyan oldotatok meg a tukor haromszogebe a beszerelest?
mire kell figyelni?
es honnna valasztottad le a kabeleket a csipogohoz?
Esetleg ha lessz kep szivesem megneznem
koszi elore is szioka wave worship taps integet2
Ja es meg 2 kerdes menyivel tisztabb hangzas?es szerinted hatul is elmenne 1 par csipogo? finom

Szia.

Holnap mostmár tényleg csinálok képet róla, ma már lusta vagyok visszamenni a garázsba.
Herz csipogót vettem bele, anno Zsoel régi kocsijába hallottam ezeket szólni, meggyőztek.
4-5e Ft körül volt darabja. Az első hangszórók vezetékére lettek párhuzamosan rákötve, adtak hozzá kicsi hangváltót is.
A hangzásba sokkal szebb, olyan szép selymes hangja lett. Mondjuk nekem van egy JBL láda JBL erősítővel is a csomagtartóba.
Szerintem hátra már nem kell csipogó, fölösleges. Az első kocsimba raktam, a másodikba hátra már csak egy 3 utasat.
A gyári 6006-os fejegység van benne, az helyett nem is akarok másikat.

http://kepfeltoltes.hu/view/090414/1171931478K_p_010_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090414/77315246K_p_012_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

holnap csinálok képet, hogy hogy néz ki a helyén.
Pesten vagyok, ha gondolod meghallgathatod.
meg elmondom a művelet sorrendjét.
 wave
Naplózva
akoiR
Vendég
« Új hozzászólás #8906 Dátum: 2009.05.06 szerda, 21:55:44 »

Ha rám hallgatsz:
Ajtó belső felével kezdj. Jól takarítsd meg féktisztítóval. Általában be van viaszólva. Ezt le kell mosni mert nem tapad rá a cucc.
Én a hangszóró mögé dupla réteget szoktam tenni. A legjobb ha a hangszóró karikát fából vágod ki. Az ajtó belső felére, ami a kárpittal érintkezik oda is tegyél. Törekedj arra hogy minden lukat, szerelő nyílást ragasz le.Próbáld elérni a "zárt doboz"-t. Én vissza ragasztottam a gyári szivacsos miujságot.
A legjobb megoldás az lenne, hogy az ajtókárpit belső felére filcet tudnál ragasztani. Ez jól elnyeli a zörgéseket és kellő akusztikát ad a hangszórónak.
Ez így általában egy jó alapot ad, de ha *** a hangszóród ez azon nem segít:)

Köszi. A "hangszóró mögé" az ajtó külső oldalára gondolsz? A fa karika alá is ragasszak? A filcet mivel ragasszam fel?
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #8907 Dátum: 2009.05.06 szerda, 22:31:58 »

Köszi. A "hangszóró mögé" az ajtó külső oldalára gondolsz? A fa karika alá is ragasszak? A filcet mivel ragasszam fel?

Szia.
Nem akarok belebeszélni, csak gondolom szólok.
lehet kapni spray-s dobozba ragasztót, én azt hiszem UHU-t vettem.
Az ajtókárpit hátoldalára én hangcsillapító szivacsot vettem, konyhanyelven szólva "tojástartót"
Utánna kaptam haveromól rahedli sok hasonló szivacsot. Vmi elektromos cuccok voltak benne.
Még lehet jobb is, mit amiért pénzt adtam ki, meg vastagabb kicsit, meg vmivel sűrűbb is.
Ha gondolod mutatok ilyen szivacsot, meg adok is 4 ajtóra való mennyiséget.
Azért gondoltam nyugodtan oda a szivacsot, mert úgyis lég és páramentesen le lesz zárva az ajtó belsejétől a kárpit.
Naplózva
szbela
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 395

Henry-Ford


E-mail
« Új hozzászólás #8908 Dátum: 2009.05.06 szerda, 22:57:33 »

Szia.

Holnap mostmár tényleg csinálok képet róla, ma már lusta vagyok visszamenni a garázsba.
Herz csipogót vettem bele, anno Zsoel régi kocsijába hallottam ezeket szólni, meggyőztek.
4-5e Ft körül volt darabja. Az első hangszórók vezetékére lettek párhuzamosan rákötve, adtak hozzá kicsi hangváltót is.
A hangzásba sokkal szebb, olyan szép selymes hangja lett. Mondjuk nekem van egy JBL láda JBL erősítővel is a csomagtartóba.
Szerintem hátra már nem kell csipogó, fölösleges. Az első kocsimba raktam, a másodikba hátra már csak egy 3 utasat.
A gyári 6006-os fejegység van benne, az helyett nem is akarok másikat.

http://kepfeltoltes.hu/view/090414/1171931478K_p_010_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090414/77315246K_p_012_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

holnap csinálok képet, hogy hogy néz ki a helyén.
Pesten vagyok, ha gondolod meghallgathatod.
meg elmondom a művelet sorrendjét.
 wave
Aham ertem  taps
Koszonom a valaszt,aszem 1 et beszerzek en is es beszerelem,csak hat a borozest azt maskeppen kell megoldjam.
Ja amugy szivesen elmennk hogy meghalgassam de en Szekelyfoldon vagyok,lakok,elek,es hat most per pillanat ninmcs utam BP fele.Talan majd egyszer.
Na de meg dumcsiizunk errol a dologrol,es masrol is  eplus2
Addig is  balesetmentes szaguldast  integet2
Naplózva

MK3, 2.0 TDDI 115-ph,4 Ajtos, VP44 Sad
akoiR
Vendég
« Új hozzászólás #8909 Dátum: 2009.05.06 szerda, 23:51:10 »

Szia.
Nem akarok belebeszélni, csak gondolom szólok.
lehet kapni spray-s dobozba ragasztót, én azt hiszem UHU-t vettem.
Az ajtókárpit hátoldalára én hangcsillapító szivacsot vettem, konyhanyelven szólva "tojástartót"
Utánna kaptam haveromól rahedli sok hasonló szivacsot. Vmi elektromos cuccok voltak benne.
Még lehet jobb is, mit amiért pénzt adtam ki, meg vastagabb kicsit, meg vmivel sűrűbb is.
Ha gondolod mutatok ilyen szivacsot, meg adok is 4 ajtóra való mennyiséget.
Azért gondoltam nyugodtan oda a szivacsot, mert úgyis lég és páramentesen le lesz zárva az ajtó belsejétől a kárpit.


minden megoldás érdekel  smile szívesen veszem a segítséget
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #8910 Dátum: 2009.05.07 csütörtök, 09:45:16 »

minden megoldás érdekel  smile szívesen veszem a segítséget

Én Pesten vagyok péntek délutánig, utánna Szolnokon.
Nem tudom, hogy merre laksz, de ha netán Pesten, elgurulsz a 14. kerületbe, és adok egy kocsira valót a tojástartóból.
Azt felejetettem le mondani még, hogy meglehetősen harsány rózsaszín szine van, de ez mondjuk úgysem látszik.
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #8911 Dátum: 2009.05.07 csütörtök, 09:47:10 »

Aham ertem  taps
Koszonom a valaszt,aszem 1 et beszerzek en is es beszerelem,csak hat a borozest azt maskeppen kell megoldjam.
Ja amugy szivesen elmennk hogy meghalgassam de en Szekelyfoldon vagyok,lakok,elek,es hat most per pillanat ninmcs utam BP fele.Talan majd egyszer.
Na de meg dumcsiizunk errol a dologrol,es masrol is  eplus2
Addig is  balesetmentes szaguldast  integet2

Hát nem laksz közel, ez tény.
Én anno azért vágtam bele ebbe a műanyagozás-bőrözésbe, mert nem tetszett, hogy csak úgy oda van ragasztva.
Ez legalább kicsit "gyáribb" megoldásnak tünt.
Naplózva
elefant
Vendég
« Új hozzászólás #8912 Dátum: 2009.05.07 csütörtök, 14:44:43 »

Sziasztok!

Akksicsere után a rádió (9000VNR) kódot kér. A kód sajnos nincs meg. Tud valaki segíteni?

Előre is köszönöm.
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8913 Dátum: 2009.05.07 csütörtök, 18:32:43 »

Itt van spréjjjjj
Hangszigetelésre szivacs gyanánt meg EZT
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #8914 Dátum: 2009.05.07 csütörtök, 20:02:01 »

Itt van spréjjjjj
Hangszigetelésre szivacs gyanánt meg EZT

Szia.

Hát én ilyen szivacsot vettem rahedli sokat.
Utána kaptam haveromtól rengeteg ennél jobbat, ráadásul ingyen.
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8915 Dátum: 2009.05.07 csütörtök, 20:03:18 »

Szia.

Hát én ilyen szivacsot vettem rahedli sokat.
Utána kaptam haveromtól rengeteg ennél jobbat, ráadásul ingyen.

Akkor te szerencsés vagy:)
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #8916 Dátum: 2009.05.07 csütörtök, 20:07:02 »

képek a háromszögről beépítve:

http://kepfeltoltes.hu/view/090507/K_p_015_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090507/77614197K_p_016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090507/K_p_017_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #8917 Dátum: 2009.05.07 csütörtök, 20:27:20 »

képek a háromszögről beépítve:


Nagyon jól néz ki! eljen taps
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #8918 Dátum: 2009.05.07 csütörtök, 22:56:52 »

Nagyon jól néz ki! eljen taps

köszönöm szépen!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8919 Dátum: 2009.05.07 csütörtök, 23:23:22 »

Sziasztok!

Akksicsere után a rádió (9000VNR) kódot kér. A kód sajnos nincs meg. Tud valaki segíteni?

Előre is köszönöm.


Írj nekem pü-t!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
mittoodomain
Vendég
« Új hozzászólás #8920 Dátum: 2009.05.08 péntek, 13:07:55 »

képek a háromszögről beépítve:


szép szép, de nem néz az egy kicsit lefelé?
nem fej irányába szokták állítani?
Naplózva
elefant
Vendég
« Új hozzászólás #8921 Dátum: 2009.05.08 péntek, 21:12:13 »

Írj nekem pü-t!
Szia!

Ma elmentem szervízbe, kivenni a rádiót, hogy megnézzem a sorozatszámát. És a kódot az előző tulaj a rádió oldalára filctollal ráírta.... Grin De azért köszönet.  worship
Naplózva
Matrix
Vendég
« Új hozzászólás #8922 Dátum: 2009.05.09 szombat, 11:08:56 »

Sziasztok!
Egy tipp azoknak akik MKIII-at vettek használtan és nem megyen az AUX, pedig ott van a kesztyűtartóban.

1. Menüben megnézni be van e kapcsolva az AUX.
2. Megnézni a kesztyűtartóban (kesztyűtartó mögött) az aljzat hátulját (alulról és felülről is be lehet nyúlni nyitott állapotban), hogy rá van e csatlakoztatva madzag. Nálam pl nem volt, de ott fityegett szerencsére   smile
ha nincs akkor lehet keresni lógó madzagot csatlakozófejjel, a kesztyűtartó háta mögött. Ha megvan akkor némi játszadozás után lehet csatlakoztatni, de nem árt ha van némi türelme az embernek, mert se hely nincs sok hátul a kéznek, belátni meg nem lehet.

HA ezek után sem megy akkor más gondok lehetnek.

Bocs ha már volt erről szó.
 wave

Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #8923 Dátum: 2009.05.09 szombat, 12:02:42 »

szép szép, de nem néz az egy kicsit lefelé?
nem fej irányába szokták állítani?

Lehet, hogy kicsit lefele néz, de legalább annyira nem kapja telibe az ember a cicergést.
Hangzásra jó.
Naplózva
Joao
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 482


« Új hozzászólás #8924 Dátum: 2009.05.09 szombat, 22:37:57 »

szép szép, de nem néz az egy kicsit lefelé?
nem fej irányába szokták állítani?

Lehet, hogy kicsit lefele néz, de legalább annyira nem kapja telibe az ember a cicergést.
Hangzásra jó.

Ott a tükörállító kapcsoló, lehet, hogy azzal állítódnak a csipogók is.  vigyor3 vigyor3
Naplózva
VasY
Vendég
« Új hozzászólás #8925 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 13:29:02 »

Azt meglehet oldani, hogy a Hi-fi (6000CD) mindég kiírja a dátumot és az időt? Menüjében van, de mindég visszaugrik...
Esetleg olyat, hogy a számok címét kiírja(megírt audio cd-től függ)?
Naplózva
KriXkraX
Vendég
« Új hozzászólás #8926 Dátum: 2009.05.13 szerda, 12:14:18 »

Sziasztok!

Jön a szokásos bonyolult hozzászólás, ami után megint mindenki hülyének fog nézni.

Vettem egy Nokia bluetooth kihangosítót, ami tök jól működik ISO csatlakozós autó hifik esetében. Az egyik végét rá kell dugni, az autó kábelkorbácsára, a másik végét, meg a fejegységre, és amit kell leszed róla (+12, gyújtás világítás GND, stb..) Ami meg nem kell, az szimplán át van kötve. Nagyon kultúrált megoldás de...

Ugye a Fordnak saját csatlakozója van. Az még rendben is lenne, hogy van a Ford-ISO átalakító... De nekem ISO-Ford átalakító kellene... Amit még meg is tudok oldani, ha találok olyan bontóst, aki hajlandó levágni a kábelkorbácsról, a fejegység csatlakozóját. Itt kérném az első segítséget... Tudtok valakit, aki megteszi ezt? Vagy van valakinek elfekvőben ilyen csatlakozója? (MKIII 2006 12. Sony )

A másik kérdésem, hogy van-e olyan csatlakozás, ami az ISO-ban nincs meg, viszont a fejegység igényli? (CAN bus, riasztó stb...)


Előre is köszönöm a válaszokat!! Smiley
Naplózva
Steve
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99



E-mail
« Új hozzászólás #8927 Dátum: 2009.05.13 szerda, 13:56:39 »



JVC KD G341 Fejegység eladó!

MP3, WMA, Aux bemenet elől. Ezüst-fekete előlap, zöld kijelző. Mondeo mk2-es beépítő kerettel, és csatlakozókkal.
Naplózva

2006 Mondeo 2.0 TDCI 115 Le
K&N direktszűrő, Fóliázott ablak
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8928 Dátum: 2009.05.13 szerda, 20:21:10 »

Sziasztok!

Jön a szokásos bonyolult hozzászólás, ami után megint mindenki hülyének fog nézni.

Vettem egy Nokia bluetooth kihangosítót, ami tök jól működik ISO csatlakozós autó hifik esetében. Az egyik végét rá kell dugni, az autó kábelkorbácsára, a másik végét, meg a fejegységre, és amit kell leszed róla (+12, gyújtás világítás GND, stb..) Ami meg nem kell, az szimplán át van kötve. Nagyon kultúrált megoldás de...

Ugye a Fordnak saját csatlakozója van. Az még rendben is lenne, hogy van a Ford-ISO átalakító... De nekem ISO-Ford átalakító kellene... Amit még meg is tudok oldani, ha találok olyan bontóst, aki hajlandó levágni a kábelkorbácsról, a fejegység csatlakozóját. Itt kérném az első segítséget... Tudtok valakit, aki megteszi ezt? Vagy van valakinek elfekvőben ilyen csatlakozója? (MKIII 2006 12. Sony )

A másik kérdésem, hogy van-e olyan csatlakozás, ami az ISO-ban nincs meg, viszont a fejegység igényli? (CAN bus, riasztó stb...)


Előre is köszönöm a válaszokat!! Smiley
Ha nem megy a bekötés gyere be hozzánk., mi megcsináljuk. Jópofa ez az ISO csatlakozás, csak az új autók nem ilyen csatival szerelik már vagy 4 éve.
Szereltem be már egy csomó ilyet és kb ha 2 autóba tudtuk használni ezt a megoldást.
Naplózva
KriXkraX
Vendég
« Új hozzászólás #8929 Dátum: 2009.05.13 szerda, 21:48:11 »

Ha nem megy a bekötés gyere be hozzánk., mi megcsináljuk. Jópofa ez az ISO csatlakozás, csak az új autók nem ilyen csatival szerelik már vagy 4 éve.
Szereltem be már egy csomó ilyet és kb ha 2 autóba tudtuk használni ezt a megoldást.

Hihi:)

Basszus 100 méterre lakom tőletek légvonalban... Már ha a XI. kerületi címre kellene menni:) Amúgy mennyi lenne a berakása pénzben és időben? (Kijelzős Nokia BT kihangosító... )
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #8930 Dátum: 2009.05.13 szerda, 22:27:45 »

Üdv Nektek!Adnék képekkel illusztrálva ötletet annak,aki a saját autójában csak hangszórókat szeretne cserélni.Az apropója,hogy yoocoo elhozta a hangszórókat,amiket vettem Tőle.Jelenleg a négy ajtóban ugyanígy vannak felszerelve.A hangszóró SAL 165mm-es 90w-os 3 utas.Aki olyan mint én és nem vágyik extrára,de jobbat szeretne mint a gyári pici pénzből, annak tudom ajánlani.Egy erősítő persze elkelne hozzá,mert a lejátszó nem tudja teljesen kihasználni.Akinek van elfekvőben és olcsón v. bontott alkatrészért megválna Tőle,keressen meg.Az ajtókárpit lebontást nem fényképeztem le,teljesen értelemszerűen csak a csavarokat kell kitekerni és leemelhető az ajtóról.
Képek:
1.http://kepfeltoltes.hu/090513/13-05-09_1628_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg a keret fából.külön csináltattam,mert a kapható műanyag szerintem teljesen használhatatlan.Mintának jó volt....A csavarok helyét én fúrtam ki,így tutira passzolt mind az ajtóhoz,mind a hangszóróhoz.
2.http://kepfeltoltes.hu/090513/13-05-09_1627_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
3.http://kepfeltoltes.hu/090513/13-05-09_1630_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
4.http://kepfeltoltes.hu/090513/13-05-09_1639_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg a végeredmény.
« Utoljára szerkesztve: 2009.05.13 szerda, 22:29:20 írta misi107 » Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8931 Dátum: 2009.05.14 csütörtök, 06:06:03 »

Hihi:)

Basszus 100 méterre lakom tőletek légvonalban... Már ha a XI. kerületi címre kellene menni:) Amúgy mennyi lenne a berakása pénzben és időben? (Kijelzős Nokia BT kihangosító... )
7.000.-+ fáért szoktunk betenni egy kihangosítót, persze Te kapnál kedvezményt. Mondjuk legyen egy ötös.
Naplózva
AnalfaBela
Vendég
« Új hozzászólás #8932 Dátum: 2009.05.15 péntek, 12:55:26 »

Sziasztok!

Van egy ford 6006 E rádióm aminek sajnos rossz mind az fm tunere mind a cd váltója. Tudnátok nekem elérhetőségeket mondani ahol foglalkoznak javítással?

Köszi!
Naplózva
akoiR
Vendég
« Új hozzászólás #8933 Dátum: 2009.05.15 péntek, 23:21:03 »

Lecseréltem a gyári hangszórókat VIBE hangszórókra, amiket igazán erősítőről lenne jó hajtani, kevés nekik a SONY fejegység, normál hangerőn halkan szólnak. Mennyire tekerhetem fel a fejegységen a hangerőt, ami még nem árt neki? Nem száll el a esetleg a végfok? Mondjuk 15?
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #8934 Dátum: 2009.05.15 péntek, 23:57:27 »

Lecseréltem a gyári hangszórókat VIBE hangszórókra, amiket igazán erősítőről lenne jó hajtani, kevés nekik a SONY fejegység, normál hangerőn halkan szólnak. Mennyire tekerhetem fel a fejegységen a hangerőt, ami még nem árt neki? Nem száll el a esetleg a végfok? Mondjuk 15?
szerintem erősítőt bele  eljen
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8935 Dátum: 2009.05.16 szombat, 12:09:32 »

Lecseréltem a gyári hangszórókat VIBE hangszórókra, amiket igazán erősítőről lenne jó hajtani, kevés nekik a SONY fejegység, normál hangerőn halkan szólnak. Mennyire tekerhetem fel a fejegységen a hangerőt, ami még nem árt neki? Nem száll el a esetleg a végfok? Mondjuk 15?
A végfok max akkor száll el ha a hangszóró tönkremegy. Addig tekerd fel a hangerőt maxra míg nem torzít. A torz jel tönkreteszi a hangszórót, a hangi meg majd az erősítőt. Általában van védelem a végfokra. Ha valami tré akkor lekapcsol és nem szól.
Naplózva
akoiR
Vendég
« Új hozzászólás #8936 Dátum: 2009.05.16 szombat, 23:09:19 »

A végfok max akkor száll el ha a hangszóró tönkremegy. Addig tekerd fel a hangerőt maxra míg nem torzít. A torz jel tönkreteszi a hangszórót, a hangi meg majd az erősítőt. Általában van védelem a végfokra. Ha valami tré akkor lekapcsol és nem szól.

köszi
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #8937 Dátum: 2009.05.17 vasárnap, 19:29:35 »

Na beszkenneltem a kivevőt :


a teljes hosszósága a fogantyúig 59mm
szélessége 9mm
anyagvastagság 1mm
a 3szög alja a tetejétől 11mm re van
a rés 2mm

Ez szerintem nekem nem jó. MK II-höz nincs ilyen mintád?
Üdv wave
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8938 Dátum: 2009.05.17 vasárnap, 20:25:10 »

Ez szerintem nekem nem jó. MK II-höz nincs ilyen mintád?
Üdv wave
De van, majd azt is beszkennelem integet2
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #8939 Dátum: 2009.05.18 hétfő, 11:50:27 »



ez a link még jól jöhet...

http://www.ozyurek.org/teyp/teyp.htm
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
takee
Vendég
« Új hozzászólás #8940 Dátum: 2009.05.18 hétfő, 18:14:04 »

De van, majd azt is beszkennelem integet2

 taps worship
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8941 Dátum: 2009.05.18 hétfő, 18:26:10 »

taps worship
Elfelejtettem be szkennelni  szomoru1
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #8942 Dátum: 2009.05.18 hétfő, 21:43:12 »

Elfelejtettem be szkennelni  szomoru1


És mik a pontos méretei? Hol és milyen bevágás van rajta? help
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #8943 Dátum: 2009.05.19 kedd, 06:14:31 »

És mik a pontos méretei? Hol és milyen bevágás van rajta? help
igazából a mérete nem olyan fontos, a lényeg, hogy átmérő stimmeljen, mert különben nem tudod bedugni a magnő lukába wow1
Naplózva
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1608



« Új hozzászólás #8944 Dátum: 2009.05.19 kedd, 07:01:16 »

És mik a pontos méretei? Hol és milyen bevágás van rajta? help
Ha nem minden áron Te akarod legyártani, Nagyautóéknál párszáz forintba kerül a kiszedő.
Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #8945 Dátum: 2009.05.19 kedd, 10:31:32 »

Ha nem minden áron Te akarod legyártani, Nagyautóéknál párszáz forintba kerül a kiszedő.
eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
takee
Vendég
« Új hozzászólás #8946 Dátum: 2009.05.19 kedd, 11:09:41 »

Ha nem minden áron Te akarod legyártani, Nagyautóéknál párszáz forintba kerül a kiszedő.

Ejj, ha ezt tudtam volna eddig! Cromaxnál próbálkoztam, de ott nem tudtak adni, még mintát sem.... szomoru1

Első dolgom lesz a héten venni egyet. Köszi a tippet. worship
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #8947 Dátum: 2009.05.19 kedd, 11:10:36 »

eplus2

Nem gonoszkodik!  Wink
Naplózva
VasY
Vendég
« Új hozzászólás #8948 Dátum: 2009.05.19 kedd, 13:25:29 »

Az újfajta magnókiszedőt nem tudjátok, hogy nyíregyházán esetleg hol lehet kapni?
És kb mennyi az ára?
Naplózva
mlksx078
Vendég
« Új hozzászólás #8949 Dátum: 2009.05.19 kedd, 13:44:11 »

Hello HIFI-sek!
Nem tudja véletlenül valamelyikőtök, hogy MKIII-ban hány féle CD váltó volt? Nekem 2005/12. havi f2-es autóm van nagy navival és szeretném tudni, hogy felismeri-e a navi az olyan CD tárat, ami nem navis autóban volt. A váltó egy 2006-os nem navis autóból származik.
Előre is köszi!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 172 173 174 175 176 177 178 [179] 180 181 182 183 184 185 186 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.101 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.