Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 20:12:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 199 200 201 202 203 204 205 [206] 207 208 209 210 211 212 213 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593381 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10250 Dátum: 2011.03.06 vasárnap, 17:12:57 »

Láttalak  vigyor3 Király lett!! wave
Tegnap TZS berakott előre 2macAudio-t és beleszerettem a hangjába  Grin A gyári sehol nincsen!!
Ez a láda elég Neked? Nem kell abba a hatalmas csomagtérbe nagyobb???
Nekem ilyen van most elől, és hátul is lesz:
http://www.paradoxautohifi.hu/hangszoro/mac-audio-mac-mobil-57.2.html

Borzalmasan jobb lett  wow1 vigyor3
Bőven elég ez a láda (nekem). Tegnap a minitalin csináltunk összehasonlításokat, vagy 5 autóval. Ez a kis 22l-es 25cm-es mélyes láda lazán tarja a lépést a 30cm-es, nagyobb ládás dobozokkal. Sőt, némelyiket vidáman odaverte. Ráadásul eléggé vissza is van szabályozva. Az erősítőn is le van húzva, és a fejegységen is -3 állásban megy. Kicsit feljebb tolva már szétüt mindent
Nyílván nem egy high-end láda, de szépen illeszthető a kocsiba. És legalább nem feltűnő, és nem is foglal sok helyet. Nekem tökéletesen beváltotta azt, amit vártam tőle.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #10251 Dátum: 2011.03.06 vasárnap, 17:16:42 »

Bőven elég ez a láda (nekem). Tegnap a minitalin csináltunk összehasonlításokat, vagy 5 autóval. Ez a kis 22l-es 25cm-es mélyes láda lazán tarja a lépést a 30cm-es, nagyobb ládás dobozokkal. Sőt, némelyiket vidáman odaverte. Ráadásul eléggé vissza is van szabályozva. Az erősítőn is le van húzva, és a fejegységen is -3 állásban megy. Kicsit feljebb tolva már szétüt mindent
Nyílván nem egy high-end láda, de szépen illeszthető a kocsiba. És legalább nem feltűnő, és nem is foglal sok helyet. Nekem tökéletesen beváltotta azt, amit vártam tőle.
én sem vagyok disco-s ***  vigyor3
Ha Neked bevált akkor, biztosan elég lenne ide is! Szeretnék olyan igazi mélyet, de nekem még mindig nagyon rossz érzés lesz, hogy egy láda van ben...
Miért nem lehet ezt láthatatlanná tenni?  eplus2
Le van rögzítve Neked? Vagy ezeket hogy szokás?
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10252 Dátum: 2011.03.06 vasárnap, 20:41:49 »

én sem vagyok disco-s ***  vigyor3
Ha Neked bevált akkor, biztosan elég lenne ide is! Szeretnék olyan igazi mélyet, de nekem még mindig nagyon rossz érzés lesz, hogy egy láda van ben...
Miért nem lehet ezt láthatatlanná tenni?  eplus2
Le van rögzítve Neked? Vagy ezeket hogy szokás?
A mélyhangszórónak nem fontos ládában lenni. A kombi hátuljába a bal oldali doboz helyére megfelelő kialakítással és szigeteléssel szerintem lehet mélynyomót tenni (idén nyáron ezt lehet én is megcsináltatom vmi profival), így nem kell doboz. A másik oldalon pedig elfér az erősítő, ha nem túl nagy. Az 5x7 Mac biztosan jó választás a gyári helyett. A Sonyt (6cd-s) a régebbi autómból kivett és a Mondeóba csak belepróbált középkategóriás Clarionom úgy leverte mint a pinty. Nyilván az Alpine-ról, meg a Pioneer-ról már nem is beszélek...  taps  Amióta ezeket használom a Sony pihen és csak akkor fog az autóba visszakerülni amikor eladom. Igaz az is hogy nekem alapvetően nem tetszik a Sony cuccok hangzásvilága, tehát ez a Sony "fikázás" szubjektív véleményem.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #10253 Dátum: 2011.03.06 vasárnap, 20:51:28 »

A mélyhangszórónak nem fontos ládában lenni. A kombi hátuljába a bal oldali doboz helyére megfelelő kialakítással és szigeteléssel szerintem lehet mélynyomót tenni (idén nyáron ezt lehet én is megcsináltatom vmi profival), így nem kell doboz. A másik oldalon pedig elfér az erősítő, ha nem túl nagy. Az 5x7 Mac biztosan jó választás a gyári helyett. A Sonyt (6cd-s) a régebbi autómból kivett és a Mondeóba csak belepróbált középkategóriás Clarionom úgy leverte mint a pinty. Nyilván az Alpine-ról, meg a Pioneer-ról már nem is beszélek...  taps  Amióta ezeket használom a Sony pihen és csak akkor fog az autóba visszakerülni amikor eladom. Igaz az is hogy nekem alapvetően nem tetszik a Sony cuccok hangzásvilága, tehát ez a Sony "fikázás" szubjektív véleményem.
Biztosan azok közt is van profi cucc, de nekem ebbe a kocsiba a gyári tetszik és nem adnám semmi pénzért! Szeretem azt is ahogyan szól  vigyor3
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10254 Dátum: 2011.03.06 vasárnap, 20:54:23 »

Biztosan azok közt is van profi cucc, de nekem ebbe a kocsiba a gyári tetszik és nem adnám semmi pénzért! Szeretem azt is ahogyan szól  vigyor3
Mondtam hogy szubjektív véleményem  Wink
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #10255 Dátum: 2011.03.06 vasárnap, 20:57:24 »

Mondtam hogy szubjektív véleményem  Wink
Igen igazad van teljesen!! Kinek a pap, kinek a pap lánya  Grin
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10256 Dátum: 2011.03.06 vasárnap, 21:06:56 »

Egy cikk:
http://www.autohifibolt.hu/index.php?P=hirek&S=1&K=0&ID=1888&TN=H%E1ny%20wattos%20er%F5s%EDt%F5t%20vagy%20hangsz%F3r%F3t%20keressek?%20-%20Ism%E9t%20a%20wattok...
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #10257 Dátum: 2011.03.06 vasárnap, 21:10:33 »

Igen igazad van teljesen!! Kinek a pap, kinek a pap lánya  Grin
és akkor a Tied vagy Karcsi-é a paplánya beka3
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10258 Dátum: 2011.03.06 vasárnap, 21:17:11 »

és akkor a Tied vagy Karcsi-é a paplánya beka3
Az enyim  taps Kunmadarason meg lehet hallgatni  nyes Addigra teszek egy pótakksit az autóba hogy álló motorral is szólhasson a zene pár órát és ne merítsem le az akksiját  wow1
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #10259 Dátum: 2011.03.06 vasárnap, 21:18:19 »

Az enyim  taps Kunmadarason meg lehet hallgatni  nyes Addigra teszek egy pótakksit az autóba hogy álló motorral is szólhasson a zene pár órát és ne merítsem le az akksiját  wow1
majd bebikázzuk eljen
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10260 Dátum: 2011.03.06 vasárnap, 21:34:03 »

majd bebikázzuk eljen
worship
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #10261 Dátum: 2011.03.07 hétfő, 02:06:08 »

és akkor a Tied vagy Karcsi-é a paplánya beka3
Áááá biztos Karcsié  nyes
Én nem szeretnék bele olyan komoly technikát! Csak kicsit jobban szóljon mint a gyári! Nem az utcának zenélek, hanem magamnak oda be és ott kell minél szebben szóljon és szerintem az én igényeimet kielégíti majd a gyári fej!  wave nyes
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10262 Dátum: 2011.03.07 hétfő, 07:54:19 »

Áááá biztos Karcsié  nyes
Én nem szeretnék bele olyan komoly technikát! Csak kicsit jobban szóljon mint a gyári! Nem az utcának zenélek, hanem magamnak oda be és ott kell minél szebben szóljon és szerintem az én igényeimet kielégíti majd a gyári fej!  wave nyes
Nekem is zárt mélyládám van és az autó hátuljának szigetelése már többé-kevésbé készen van, így én sem az utcának zenélek  Wink Sőt igazából ez a nagy előnye a zárt ládának hogy nem rázza a kasztnit és nincs az a bizonyos rendszámla rezgés sem... taps
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #10263 Dátum: 2011.03.07 hétfő, 08:02:31 »

Nekem is zárt mélyládám van és az autó hátuljának szigetelése már többé-kevésbé készen van, így én sem az utcának zenélek  Wink Sőt igazából ez a nagy előnye a zárt ládának hogy nem rázza a kasztnit és nincs az a bizonyos rendszámla rezgés sem... taps
rendes autós megszünteti a táblarezgést
nekem se rezeg  hehe
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10264 Dátum: 2011.03.07 hétfő, 09:52:41 »

Áááá biztos Karcsié  nyes
Én nem szeretnék bele olyan komoly technikát! Csak kicsit jobban szóljon mint a gyári! Nem az utcának zenélek, hanem magamnak oda be és ott kell minél szebben szóljon és szerintem az én igényeimet kielégíti majd a gyári fej!  wave nyes
Ugyanezekkel az elképzelésekkel indultam neki én is a dolognak  eljen
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10265 Dátum: 2011.03.07 hétfő, 18:59:02 »

Ugyanezekkel az elképzelésekkel indultam neki én is a dolognak  eljen
Én úgy indultam neki mikor megvettem az autót hogy a Sonyt nem cserélem semmire. Aztán sikerült venni óccó pézé egy pár koax Infinityt. Amikor beraktam az autóba rájöttem hogy a Sony enyhén magashiányos, meg unalmas a hangja. Aztán belepróbáltam a "régi" Clarionomat és már az is egy más világ volt. Utána jött az Alpine fej... A többi már történelem. Ahogy egymás után sikerült megvenni a high-end komponenseket rájöttem hogy a kábeleken és a beszerelésen már nem szabad spórolni ahhoz, hogy a végeredmény tuti legyen. És akik eddig hallották azt mondták ilyet még nem hallottak. Én meg azóta jobban szeretek az autóban zenét hallgatni mint a szobában  wow1
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #10266 Dátum: 2011.03.07 hétfő, 19:51:51 »

A következő minitalin beülnék a kocsidba, hátha az én fülem is meghallja a különbséget, (elég süket vagyok ezekhez) amíg az autómon az illesztéseket nézegeted. Smiley

Én úgy indultam neki mikor megvettem az autót hogy a Sonyt nem cserélem semmire. Aztán sikerült venni óccó pézé egy pár koax Infinityt. Amikor beraktam az autóba rájöttem hogy a Sony enyhén magashiányos, meg unalmas a hangja. Aztán belepróbáltam a "régi" Clarionomat és már az is egy más világ volt. Utána jött az Alpine fej... A többi már történelem. Ahogy egymás után sikerült megvenni a high-end komponenseket rájöttem hogy a kábeleken és a beszerelésen már nem szabad spórolni ahhoz, hogy a végeredmény tuti legyen. És akik eddig hallották azt mondták ilyet még nem hallottak. Én meg azóta jobban szeretek az autóban zenét hallgatni mint a szobában  wow1
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10267 Dátum: 2011.03.07 hétfő, 20:48:32 »

A következő minitalin beülnék a kocsidba, hátha az én fülem is meghallja a különbséget, (elég süket vagyok ezekhez) amíg az autómon az illesztéseket nézegeted. Smiley

Okés, csere sasolásban benne vagyok  eljen
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10268 Dátum: 2011.03.07 hétfő, 22:43:11 »

Én úgy indultam neki mikor megvettem az autót hogy a Sonyt nem cserélem semmire. Aztán sikerült venni óccó pézé egy pár koax Infinityt. Amikor beraktam az autóba rájöttem hogy a Sony enyhén magashiányos, meg unalmas a hangja. Aztán belepróbáltam a "régi" Clarionomat és már az is egy más világ volt. Utána jött az Alpine fej... A többi már történelem. Ahogy egymás után sikerült megvenni a high-end komponenseket rájöttem hogy a kábeleken és a beszerelésen már nem szabad spórolni ahhoz, hogy a végeredmény tuti legyen. És akik eddig hallották azt mondták ilyet még nem hallottak. Én meg azóta jobban szeretek az autóban zenét hallgatni mint a szobában  wow1
Én úgy vagyok vele, hogy mindent a helyén kell kezelni. Nekem az egész jelenlegi rendszer kábelekkel, hangszórókkal, beszereléssel együtt megáll kb. 60e-ből. Más ennyiért vesz kábelt. Nekem a célom a gyári hifi feljavítása volt, amit el is értem. Autóban nekem ennyire van igényem. Tudom miket kellene lecserélni ahhoz, hogy feljebb jussak. De minden egyes csere súlyos tízezrekbe kerülne, és nem lenne arányos a minőség javulás.
Én komolyabban zenéthallgatni a lakásban szeretek, de arra meg is van a magának való rendszere.  nyes De ezt talán már ismered eljen Itt nekem is van olyan kábelem, aminek métere 8e Ft.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10269 Dátum: 2011.03.08 kedd, 19:01:35 »

Én úgy vagyok vele, hogy mindent a helyén kell kezelni. Nekem az egész jelenlegi rendszer kábelekkel, hangszórókkal, beszereléssel együtt megáll kb. 60e-ből. Más ennyiért vesz kábelt. Nekem a célom a gyári hifi feljavítása volt, amit el is értem. Autóban nekem ennyire van igényem. Tudom miket kellene lecserélni ahhoz, hogy feljebb jussak. De minden egyes csere súlyos tízezrekbe kerülne, és nem lenne arányos a minőség javulás.
Én komolyabban zenéthallgatni a lakásban szeretek, de arra meg is van a magának való rendszere.  nyes De ezt talán már ismered eljen Itt nekem is van olyan kábelem, aminek métere 8e Ft.
Tudomén hogy mid van otthon  taps Egyszer én is szeretnék újra... Volt régebben nekem is csöves erősítőm meg 20kilós csúcs Pioneer is, csúcs deckem (ja az most is van Aiwa F990) meg csiri-biri Zebraudió tuningos hangfalaim, de idővel szétszóródtak. Az autóban viszont soha nem volt ilyen komoly cucc, viszont javarészt tényleg bizonyos szinten a véletlenek műve hogy most ez van. Ennek csak a beszerelése került 60-ba  wow1 és az erősítőket én már előtte beraktam
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
tulok99
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 274



E-mail
« Új hozzászólás #10270 Dátum: 2011.03.10 csütörtök, 20:08:49 »

sziasztok. egyenlőre meg kell elégedjek a gyári cd-s hifimmel, ami nem olyan nagy gond... de van ládám az előző autóból erősítővel együtt. egyik nap eszembe jutott hogy csak betenném... van ez a jelszint átalakító dolog. ilyet használ itt valaki? arra gondoltam, hogy a két hátsó hangszóró madzagjára rákötöm, aztán hadd menjen a ládikó... ezek belerondítanak a hangzásba? le kell kötnöm mindenképpen a két hátsó szórót, vagy elég ha párhuzamba hozzáteszem a jelszint átalakítót?
Naplózva

2001 mk3 tddi 2.0 ghia 115le, fekete sedan 5 ajtós
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10271 Dátum: 2011.03.11 péntek, 10:31:20 »

sziasztok. egyenlőre meg kell elégedjek a gyári cd-s hifimmel, ami nem olyan nagy gond... de van ládám az előző autóból erősítővel együtt. egyik nap eszembe jutott hogy csak betenném... van ez a jelszint átalakító dolog. ilyet használ itt valaki? arra gondoltam, hogy a két hátsó hangszóró madzagjára rákötöm, aztán hadd menjen a ládikó... ezek belerondítanak a hangzásba? le kell kötnöm mindenképpen a két hátsó szórót, vagy elég ha párhuzamba hozzáteszem a jelszint átalakítót?
Az átalakítót a fejegység után tettük be mi. Ezután már lett RCA jelünk. Erre kötöttük az erősítőt, az erősítőről meg megy az első szett, és a láda. A hátsó szettet a fejegység hajtja.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
zonda
Vendég
« Új hozzászólás #10272 Dátum: 2011.03.11 péntek, 11:20:08 »

2003as facelift előtti mondeom van, gyári 2dines 6cds fejjel, nem tudjátok azon van audio bemenet?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #10273 Dátum: 2011.03.11 péntek, 11:34:46 »

2003as facelift előtti mondeom van, gyári 2dines 6cds fejjel, nem tudjátok azon van audio bemenet?

Az a 6006-os. Azon gyárilag nincsen...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
gombi73
Vendég
« Új hozzászólás #10274 Dátum: 2011.03.13 vasárnap, 10:16:17 »

Sziasztok Mondeosok!
Csak annyit szeretnék mondani, jó itt tagnak lenni, köszönöm a sok információt, fórumolvasgatás után sikerrel vettem az akadályokat, (beépítettem agy aktív subot)! Smiley
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10275 Dátum: 2011.03.13 vasárnap, 10:41:37 »

Sziasztok Mondeosok!
Csak annyit szeretnék mondani, jó itt tagnak lenni, köszönöm a sok információt, fórumolvasgatás után sikerrel vettem az akadályokat, (beépítettem agy aktív subot)! Smiley
Kellemes zenehallgatást!  wave És milyen ládát tettél be?
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3360



« Új hozzászólás #10276 Dátum: 2011.03.13 vasárnap, 15:58:08 »

Első ajtók rezgéscsillapítására mi a legjobb ár/érték arányú cucc?
Mennyi kell belőle, és az ajtó melyik részére? (tudom hogy belülre vigyor3)
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10277 Dátum: 2011.03.13 vasárnap, 16:55:38 »

Első ajtók rezgéscsillapítására mi a legjobb ár/érték arányú cucc?
Mennyi kell belőle, és az ajtó melyik részére? (tudom hogy belülre vigyor3)
Ez nem olcsó de király:
http://stp-distribution.com/en/products/
Van fönn 6db videó az autó teljes szigetelésének menetéről  wow1
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3360



« Új hozzászólás #10278 Dátum: 2011.03.13 vasárnap, 21:58:23 »

Ez nem olcsó de király:
http://stp-distribution.com/en/products/
Van fönn 6db videó az autó teljes szigetelésének menetéről  wow1

Naés olcsó van-e? vigyor3
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
Kuk3sz
Vendég
« Új hozzászólás #10279 Dátum: 2011.03.13 vasárnap, 23:13:05 »

Ez nem olcsó de király:
http://stp-distribution.com/en/products/
Van fönn 6db videó az autó teljes szigetelésének menetéről  wow1

Kicsit off, de haverom Twingoja szigetelve, ha jól tudom ez is stp:
 eplus2 Garantált 0 rezgés.
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10280 Dátum: 2011.03.14 hétfő, 07:50:56 »

Naés olcsó van-e? vigyor3
Szoktak írni a többiek vmi anyagot, asszem Theroson vagy hasonló a neve. Ami közkedvelt még az a Soudaband 0.3x10m-es tekercs 9700 pénz. Öntapadós, könnyen felrakható, nem kell hozzá hőlégfúvó, túl melegben viszont a bitu miatt nagyon nyúlóssá válik a legjobb ilyenkor tavasszal felrakni.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10281 Dátum: 2011.03.14 hétfő, 07:53:25 »

Kicsit off, de haverom Twingoja szigetelve, ha jól tudom ez is stp:
 eplus2 Garantált 0 rezgés.
Igazi hifihez sztem elengedhetetlen főleg az új tiszta műanyag autókban úgyhogy abszolút nem off a téma a topicban.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
gombi73
Vendég
« Új hozzászólás #10282 Dátum: 2011.03.14 hétfő, 23:39:44 »

Kellemes zenehallgatást!  wave És milyen ládát tettél be?
A legkisebb SAL RX 10-est. Elegendő, hangolni kell.
Naplózva
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #10283 Dátum: 2011.03.14 hétfő, 23:43:44 »

A legkisebb SAL RX 10-est. Elegendő, hangolni kell.
Felajánlottak egy 1200W-os ládát... kell annyi nekem?  Undecided Gőzöm nincs mit tudhat egy olyan azé kérdem  Grin
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10284 Dátum: 2011.03.15 kedd, 03:19:54 »

Felajánlottak egy 1200W-os ládát... kell annyi nekem?  Undecided Gőzöm nincs mit tudhat egy olyan azé kérdem  Grin
Pontos típust tudsz írni? Milyen erősítővel akarod hajtani? Az 1200W egy dolog nem kell tőle hanyatt vágódni, bőven elég ha normál hangerőn úgy szól ahogy kell.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #10285 Dátum: 2011.03.15 kedd, 09:41:20 »

Pontos típust tudsz írni? Milyen erősítővel akarod hajtani? Az 1200W egy dolog nem kell tőle hanyatt vágódni, bőven elég ha normál hangerőn úgy szól ahogy kell.
Valami Shark...szóval nincs nagy neve és az erősítő állítólag 4x1200W  Shocked Lehetséges az?
De mondjuk nemtetszik a doboz, csak viszonyítás képpen kérdeztem hogy ez nagy vagy milyen?  smile
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10286 Dátum: 2011.03.15 kedd, 10:46:46 »

Valami Shark...szóval nincs nagy neve és az erősítő állítólag 4x1200W  Shocked Lehetséges az?
De mondjuk nemtetszik a doboz, csak viszonyítás képpen kérdeztem hogy ez nagy vagy milyen?  smile
Sztem az 1200, meg a 4x1200 sem jelent semmit. Bizonyos márkák termékeire parasztvakításnak akkora de akkora számokat képesek ráírni hogy csak na. A hangja a lényeg, illik-e az autódban lévő cuccokhoz, meg a te ízlésedhez vagy sem. Ki kell próbálni. A kinézet nem igazán számít (persze nem mind1), menet közben a csomitartóban úgysem látod   smile
Egy kis olvasnivaló a témában:
http://www.autohifibolt.hu/index.php?P=hirek&S=1&K=0&ID=1888&TN=H%E1ny%20wattos%20er%F5s%EDt%F5t%20vagy%20hangsz%F3r%F3t%20keressek?%20-%20Ism%E9t%20a%20wattok...
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #10287 Dátum: 2011.03.15 kedd, 10:52:32 »

Sztem az 1200, meg a 4x1200 sem jelent semmit. Bizonyos márkák termékeire parasztvakításnak akkora de akkora számokat képesek ráírni hogy csak na. A hangja a lényeg, illik-e az autódban lévő cuccokhoz, meg a te ízlésedhez vagy sem. Ki kell próbálni. A kinézet nem igazán számít (persze nem mind1), menet közben a csomitartóban úgysem látod   smile
Egy kis olvasnivaló a témában:
http://www.autohifibolt.hu/index.php?P=hirek&S=1&K=0&ID=1888&TN=H%E1ny%20wattos%20er%F5s%EDt%F5t%20vagy%20hangsz%F3r%F3t%20keressek?%20-%20Ism%E9t%20a%20wattok...
Ezt a cikket múltkor énis elolvastam, ezért IS tettem fel ezt a kérdést  smile
Nekem is kamunak tűnik a dolog, meg ilyen márkáról nem is hallottam még  Undecided
Hát...nagyon nemtudom mi legyen láda ügyben...szeretnék kicsivel több mélyet, de...valahol akkor is zavarna az a láda, de csak a szemem  vigyor3
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10288 Dátum: 2011.03.15 kedd, 11:35:09 »

Ezt a cikket múltkor énis elolvastam, ezért IS tettem fel ezt a kérdést  smile
Nekem is kamunak tűnik a dolog, meg ilyen márkáról nem is hallottam még  Undecided
Hát...nagyon nemtudom mi legyen láda ügyben...szeretnék kicsivel több mélyet, de...valahol akkor is zavarna az a láda, de csak a szemem  vigyor3
1. Mennyit szánsz rá?
2. Milyen zenét hallgatsz?
Ennyin múlik. Ládát árulnak dögivel  smile
Pl.
http://auto-motor.vatera.hu/auto_hifi/erosito_melynyomo/infinity_melynyomo_1447368159.html
http://auto-motor.vatera.hu/auto_hifi/erosito_melynyomo/jbl_melynyomo_1447368158.html
Az Infinity zárt, kicsi doboz, precíz pontos megfogott mélyek. JBL limitált széria, diszkózenére vagy akkor jó választás ha szereted a sok telt mélyet. Az ára mindkettőnek felettébb barátságos. Ha nem lenne a Phase az autómba, megvenném magamnak.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #10289 Dátum: 2011.03.15 kedd, 11:39:26 »

1. Mennyit szánsz rá?
2. Milyen zenét hallgatsz?
Ennyin múlik. Ládát árulnak dögivel  smile
Pl.
http://auto-motor.vatera.hu/auto_hifi/erosito_melynyomo/infinity_melynyomo_1447368159.html
http://auto-motor.vatera.hu/auto_hifi/erosito_melynyomo/jbl_melynyomo_1447368158.html
Az Infinity zárt, kicsi doboz, precíz pontos megfogott mélyek. JBL limitált széria, diszkózenére vagy akkor jó választás ha szereted a sok telt mélyet. Az ára mindkettőnek felettébb barátságos. Ha nem lenne a Phase az autómba, megvenném magamnak.
1, Hát, így ahopgy ezeket belinkelted nálam a JBL a nyerő Grin Grin Grin Tetszik is maga a láda!! Milyen erősítő kellene ehhez??
2, mindenfélét meghallgatok kedvfüggő  vigyor3 mai slágerek megy leginkább, meg Hungarica  eplus2

Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10290 Dátum: 2011.03.15 kedd, 11:46:12 »

1, Hát, így ahopgy ezeket belinkelted nálam a JBL a nyerő Grin Grin Grin Tetszik is maga a láda!! Milyen erősítő kellene ehhez??
2, mindenfélét meghallgatok kedvfüggő  vigyor3 mai slágerek megy leginkább, meg Hungarica  eplus2
A legpraktikusabb egy 4 csatornás. Rákötve az első ajtó + a mélyláda hídban. A típusa már nyilván pénztárca függvénye. Én JBL, Alpine stb. alá nem mennék, de ha kicsit minőségibbet akarsz akkor egy Audison, Steg, Audio System... És az ajtóból kiszedném a gyári hangszórókat  smile
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.15 kedd, 11:49:52 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #10291 Dátum: 2011.03.15 kedd, 11:53:06 »

A legpraktikusabb egy 4 csatornás. Rákötve az első ajtó + a mélyláda hídban. A típusa már nyilván pénztárca függvénye. Én JBL, Alpine stb. alá nem mennék, de ha kicsit minőségibbet akarsz akkor egy Audison, Steg, Audio System... És az ajtóból kiszedném a gyári hangszórókat  smile
Múltkor linkeltem, TZS rakott az első ajtóba ilyet:
http://www.paradoxautohifi.hu/hangszoro/mac-audio-mac-mobil-57.2.html
Szeretnék a hátsóba is, ugyanebből mert nagyon tetszik a hangja  smile
Én nemtudom mi aza 4 csatornás  vigyor3 A többit értettem, de még azt nem tudom, hogy mekkora erősítő kell ezzeh a JBL ládához például?
Gondolkozzunk akkor JBL-ben erősítőből is!
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #10292 Dátum: 2011.03.15 kedd, 11:56:20 »

ezmilyen minősgéetképvisel?? http://www.paradoxautohifi.hu/hangszoro/pioneer-ts-a6813i.html

vagy ha valaki tud jó minőségű 5x7-est (13x18cm-est) akkor szóljon worship

a gyári carbon membrános az milyen gyártmány??
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #10293 Dátum: 2011.03.15 kedd, 11:59:36 »

ezmilyen minősgéetképvisel?? http://www.paradoxautohifi.hu/hangszoro/pioneer-ts-a6813i.html

vagy ha valaki tud jó minőségű 5x7-est (13x18cm-est) akkor szóljon worship

a gyári carbon membrános az milyen gyártmány??
carbon membrános?  wow1 nekem valami fhostalicska 25W-os papírdarab volt benne  Grin
Jóám ez a macAudio is, csakmár lassan leesik az ajtókárpitom  Undecided nagyon bözörög  vigyor3
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #10294 Dátum: 2011.03.15 kedd, 12:00:13 »

carbon membrános?  wow1 nekem valami fhostalicska 25W-os papírdarab volt benne  Grin
Jóám ez a macAudio is, csakmár lassan leesik az ajtókárpitom  Undecided nagyon bözörög  vigyor3
asszem a sony mp3-ashoz rakták gyárilag

nem montad TZS-nek, hogy a csavarokat is tegye vissza?? lol002
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10295 Dátum: 2011.03.15 kedd, 12:05:30 »

Múltkor linkeltem, TZS rakott az első ajtóba ilyet:
http://www.paradoxautohifi.hu/hangszoro/mac-audio-mac-mobil-57.2.html
Szeretnék a hátsóba is, ugyanebből mert nagyon tetszik a hangja  smile
Én nemtudom mi aza 4 csatornás  vigyor3 A többit értettem, de még azt nem tudom, hogy mekkora erősítő kell ezzeh a JBL ládához például?
Gondolkozzunk akkor JBL-ben erősítőből is!
A MAC biztos jó döntés, főleg ha hallottad és tetszik a hangja. A 4 csati gyakorlatilag ilyen leosztásban lehetséges: 2 pár hangszóró sztereóban (első+hátsó ajtó), vagy 1 pár ajtóhangszóró + 1db mélyláda úgy hogy az erősítő másik pár hangszóró kimenete "hídba" van kötve. Ezzel gyakorlatilag annak az egy csatornának a teljesítményét jelentősen meg lehet növelni, így ideális a mélyhangokhoz. A harmadik lehetőség pedig (sztem nem sok értelme van) hogy mind a két pár hangszóró kimenet hídba van kötve, így gyakorlatilag 2 pár hangszóró helyett 1 pár köthető rá, közel dupla teljesítménnyel. Ez akkor jó pl. ha dupla mélyládát teszel az autóba, de ez tényleg durva.
A Sonyt tudom nem akarod kicserélni, ezért ahhoz kell egy nagyjelszint-vonalszint átalakító azért hogy az erősítőnek megfelelő jelet tudj biztosítani. Így oldotta meg a bekötést pl. Domi is. Azóta boldog  taps
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #10296 Dátum: 2011.03.15 kedd, 12:07:52 »

A MAC biztos jó döntés, főleg ha hallottad és tetszik a hangja. A 4 csati gyakorlatilag ilyen leosztásban lehetséges: 2 pár hangszóró sztereóban (első+hátsó ajtó), vagy 1 pár ajtóhangszóró + 1db mélyláda úgy hogy az erősítő másik pár hangszóró kimenete "hídba" van kötve. Ezzel gyakorlatilag annak az egy csatornának a teljesítményét jelentősen meg lehet növelni, így ideális a mélyhangokhoz. A harmadik lehetőség pedig (sztem nem sok értelme van) hogy mind a két pár hangszóró kimenet hídba van kötve, így gyakorlatilag 2 pár hangszóró helyett 1 pár köthető rá, közel dupla teljesítménnyel. Ez akkor jó pl. ha dupla mélyládát teszel az autóba, de ez tényleg durva.
A Sonyt tudom nem akarod kicserélni, ezért ahhoz kell egy nagyjelszint-vonalszint átalakító azért hogy az erősítőnek megfelelő jelet tudj biztosítani. Így oldotta meg a bekötést pl. Domi is. Azóta boldog  taps
Igen azzal az rca micsodával  smile lementettem magamnak  Grin
Ezzel most arra céloztál hogy azért legyen 4 csatornás erősítő hogy az ajtóhangszórók is arról menjenek?? Mert akkor értem amit leírtál  smile
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10297 Dátum: 2011.03.15 kedd, 12:08:54 »

ezmilyen minősgéetképvisel?? http://www.paradoxautohifi.hu/hangszoro/pioneer-ts-a6813i.html

vagy ha valaki tud jó minőségű 5x7-est (13x18cm-est) akkor szóljon worship

a gyári carbon membrános az milyen gyártmány??
Én nem szeretem a Pioneer-ok hangját (én), de biztos nem rossz. A gyáritól majdnem bármi jobb a magashang hiány miatt (persze ez is ízlés dolga)
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #10298 Dátum: 2011.03.15 kedd, 12:11:16 »

Igen azzal az rca micsodával  smile lementettem magamnak  Grin
Ezzel most arra céloztál hogy azért legyen 4 csatornás erősítő hogy az ajtóhangszórók is arról menjenek?? Mert akkor értem amit leírtál  smile
Igen sztem az lenne a legjobb ha az első ajtó is arról menne. A Sony hangja elég vérszegény (tudom ezzel egyedül vagyok mert mindenki szerint nagyon jó), ezért kifejezetten jót tesz az erősítő.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #10299 Dátum: 2011.03.15 kedd, 12:16:21 »

1, Hát, így ahopgy ezeket belinkelted nálam a JBL a nyerő Grin Grin Grin Tetszik is maga a láda!! Milyen erősítő kellene ehhez??
2, mindenfélét meghallgatok kedvfüggő  vigyor3 mai slágerek megy leginkább, meg Hungarica  eplus2


Privát vélemény:
Nekem a korábban már linkelt törpe méretű (22l-es) zárt DLD láda került a kocsimba, ráadásul a kocsikba általában bevett 30cm-es helyett csak egy 25cm-es hangszóróval. Namost, ha kicsit megküldöm, bitang hangja van. Én főleg trance, chill-out, és hasonló zenéket hellgatok, minimális napi slágerzenével kiegészítve. Hibátlanul teljesít a dobozka. És akitől rendeltem, az olyan ládát farag mellé neked, amilyet akarsz. Reflex, zárt, méret is változhat. Én azt kértem, hogy egy ideális méretű, zárt láda legyen. Bejött.
Én akkora JBL méretű ládát nem is akartam a kocsiba pakolni. Plusz az reflex, ami jobban zörgeti a kocsit, és nem is ad olyan szép mélyeket. Nekem ezt a kis törpe ládát is vissza kell szabályoznom. És ez újonnan, 2 év garival volt 14.500.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Oldalak: 1 ... 199 200 201 202 203 204 205 [206] 207 208 209 210 211 212 213 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.082 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.