Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 23:12:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 238 239 240 241 242 243 244 [245] 246 247 248 249 250 251 252 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593733 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
sztupy
Vendég
« Új hozzászólás #12200 Dátum: 2012.09.07 péntek, 09:54:49 »

Ügyes vagy nagyon Sztupy  worship

Azon gondolkodtam, hogy lehetséges-e a jelenlegi aux-om mellé, egy usb portot eszkábálni?
Bár lehet, hogy a fejnek kell azt kezelni tudni...

Nem tudom a fej ad le bárhol is 5V-ot, ki kell mérni, bár biztos jobb egy külön tápegység ami a 12V-ot alakítja át. Amúgy egy ilyen autós szivargyújtós USB töltő elég minimális helyen elfér, csak az áramot kell neki átadnia.
Naplózva
sztupy
Vendég
« Új hozzászólás #12201 Dátum: 2012.09.07 péntek, 10:34:01 »

Szia!
Nekem a 6006e ugyanezt csinálta, és utána már egy rövid ideig sem jött be rádió. A tuner hibája okozza, nem javítható, csak cserélhető. Szerezned kéne egy olyan Ford 4000/5000/6000/6006/(7000?) cseredarabot, amiben ugyanilyen tuner van (ez egy ezüst doboz belül, két féle van, a tetőt leszedve szembeötlő a két típus közötti méretkülönbség), és utána keresd Jánosmestert (fórumon tagok között), hogy foglalkozik-e még ilyen tunercserével.
Sok szerencsét!

Ezek ilyen dual-tuneres eszközök. Ideiglenes megoldásként nem elég kicserélni a két tuner egységet? (Ilyenkor a két tunert igénylő dolgok nem fognak menni, pl. a TA)
Naplózva
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #12202 Dátum: 2012.09.07 péntek, 11:25:33 »

Nem tudom a fej ad le bárhol is 5V-ot, ki kell mérni, bár biztos jobb egy külön tápegység ami a 12V-ot alakítja át. Amúgy egy ilyen autós szivargyújtós USB töltő elég minimális helyen elfér, csak az áramot kell neki átadnia.

Nem arra gondoltam, van szivargyújtós átalakítóm.
Pendriveról zenélni mondjuk. Egyszerűbb lenne, mint az aux-kábellel bénázni...
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12203 Dátum: 2012.09.07 péntek, 11:53:11 »

Nem arra gondoltam, van szivargyújtós átalakítóm.
Pendriveról zenélni mondjuk. Egyszerűbb lenne, mint az aux-kábellel bénázni...
Arról nem is beszélve, hogy eddig akármilyen forrásról is próbáltuk az AUX bemenetet (iPhone, más telefonok, mp3 lejátszó, stb), mindig csapnivaló hangot produkált. És míg általában olyan 10% körüli hangerőn hallgatom, addig AUX-ról kb. 70%-ra kell feltolni. A mélyek akkor se jönnek elő, visszhangos az egész, stb. Bent van a kábel a kesztyűtartóban végszükség esetére, de csak nagyon ritkán van használva.
Én inkább kiírok egy CD-RW lemezre amit hallgatni akarok, és az úgy jó.
De ha egy ilyen USB-t rá lehetne kötni a nagynavira, és még hangra is jó lenne, na az tetszene.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
sztupy
Vendég
« Új hozzászólás #12204 Dátum: 2012.09.07 péntek, 12:25:04 »

Arról nem is beszélve, hogy eddig akármilyen forrásról is próbáltuk az AUX bemenetet (iPhone, más telefonok, mp3 lejátszó, stb), mindig csapnivaló hangot produkált. És míg általában olyan 10% körüli hangerőn hallgatom, addig AUX-ról kb. 70%-ra kell feltolni. A mélyek akkor se jönnek elő, visszhangos az egész, stb. Bent van a kábel a kesztyűtartóban végszükség esetére, de csak nagyon ritkán van használva.
Én inkább kiírok egy CD-RW lemezre amit hallgatni akarok, és az úgy jó.
De ha egy ilyen USB-t rá lehetne kötni a nagynavira, és még hangra is jó lenne, na az tetszene.

Nekem csak akkor rossz, ha egyszerre töltöm a készüléket és hallgatom a zenét, de ezt a fajta interferenciát már megszoktam más forrásnál is (elég kínai a töltő, és szűrője se nagyon van). Amúgy nem sokkal rosszabb a minősége, mint ha kiírnám CD-re. Mindenképp jobb, mint az FM transzmitterek, meg régen a kazis adapteres megoldások
Naplózva
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #12205 Dátum: 2012.09.07 péntek, 12:45:55 »

Az enyém auxról, a htc-men keresztül nagyon szépen szól! Este megmutatom Wink
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12206 Dátum: 2012.09.07 péntek, 12:47:20 »

Nekem csak akkor rossz, ha egyszerre töltöm a készüléket és hallgatom a zenét, de ezt a fajta interferenciát már megszoktam más forrásnál is (elég kínai a töltő, és szűrője se nagyon van). Amúgy nem sokkal rosszabb a minősége, mint ha kiírnám CD-re. Mindenképp jobb, mint az FM transzmitterek, meg régen a kazis adapteres megoldások
Nálam nem interferencia van, hanem simán borzalmas hang. (Ha ma 17:00-kor, eljössz a Lurdí külső parkolóba a minitalira, akkor megmutatom). És nem töltöm közben a telefont, csak AUX. De tényleg vacak a minőség. CD-re kiírva viszont tökéletes. Szerintem ez az AUX ennyit tud Sad
Persze a transmitternél, meg kazetta átalakítóknál fényevekkel jobb Cheesy
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12207 Dátum: 2012.09.07 péntek, 12:47:48 »

Az enyém auxról, a htc-men keresztül nagyon szépen szól! Este megmutatom Wink

Kíváncsi vagyok rá. Meg majd hallgasd meg az enyémet AUX-ról. Érdekel majd a véleményed.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
siky
Vendég
« Új hozzászólás #12208 Dátum: 2012.09.07 péntek, 13:36:21 »

Nálam nem interferencia van, hanem simán borzalmas hang. (Ha ma 17:00-kor, eljössz a Lurdí külső parkolóba a minitalira, akkor megmutatom). És nem töltöm közben a telefont, csak AUX. De tényleg vacak a minőség. CD-re kiírva viszont tökéletes. Szerintem ez az AUX ennyit tud Sad
Persze a transmitternél, meg kazetta átalakítóknál fényevekkel jobb Cheesy
Ez engem is érdekel, hogy hogy szól...
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12209 Dátum: 2012.09.07 péntek, 13:37:33 »

Ez engem is érdekel, hogy hogy szól...
Kitettem most telefonra olyan számokat, amik a kiírt CD-n is rajta vannak, így lesz összehasonlítási alap.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
siky
Vendég
« Új hozzászólás #12210 Dátum: 2012.09.07 péntek, 13:39:14 »

De ha egy ilyen USB-t rá lehetne kötni a nagynavira, és még hangra is jó lenne, na az tetszene.
A pendrive-ot biztos nem tudod simán csak rákötni a navira (vagy a réádióra) mert nincs benne vezérlő modul. A pendrive csak egy egyszerű adathordozó amin a fájlok megtalálhatók (de ezzel gondolom nem mondtam újat). Léteznek CD-tár szimulátorok, amik elhitetik a fejegységgel, hogy CD-t játszik, ezáltal tudsz lépegetni a számok és a mappák között a rádió kezelőfelületén keresztül. Sajna egy ilyen szimulátor 25-30 pénz  szomoru1
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12211 Dátum: 2012.09.07 péntek, 14:22:06 »

- A pendrive-ot biztos nem tudod simán csak rákötni a navira (vagy a réádióra) mert nincs benne vezérlő modul. A pendrive csak egy egyszerű adathordozó amin a fájlok megtalálhatók (de ezzel gondolom nem mondtam újat).

- Léteznek CD-tár szimulátorok, amik elhitetik a fejegységgel, hogy CD-t játszik, ezáltal tudsz lépegetni a számok és a mappák között a rádió kezelőfelületén keresztül. Sajna egy ilyen szimulátor 25-30 pénz  szomoru1
- Tényleg nem Smiley

- Áhhá. Tökéletes nekem a CD  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #12212 Dátum: 2012.09.07 péntek, 14:28:04 »

- Tényleg nem Smiley

- Áhhá. Tökéletes nekem a CD  vigyor3

Akkor inkább keressél használtan valami normális fejegységet.
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12213 Dátum: 2012.09.07 péntek, 14:35:50 »

Akkor inkább keressél használtan valami normális fejegységet.
A nagynavi fejegységről megy a klíma, a ventillátor, a CD, a rádió, a fűtésszabályzás, és maga a navi is. Amúgy meg jó hangja van (szerintem). Ha ki akarnám dobni (amit nem akarok), akkor szétbarmolhatnám a középkonzolt, össze-vissza kötögethetnék mindent, és még navit is vennem kéne.
Eszem ágában nicns kivenni ezt. Pont azt szeretem, hogy beépített, hogy nem kell külön nait tenni az ablakba, nem lógnak kábelek mindenfelé, stb.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #12214 Dátum: 2012.09.07 péntek, 14:52:52 »

A nagynavi fejegységről megy a klíma, a ventillátor, a CD, a rádió, a fűtésszabályzás, és maga a navi is. Amúgy meg jó hangja van (szerintem). Ha ki akarnám dobni (amit nem akarok), akkor szétbarmolhatnám a középkonzolt, össze-vissza kötögethetnék mindent, és még navit is vennem kéne.
Eszem ágában nicns kivenni ezt. Pont azt szeretem, hogy beépített, hogy nem kell külön nait tenni az ablakba, nem lógnak kábelek mindenfelé, stb.

ok, így már értem. MP3-at akkor ez nem támogat? Ha igen esetleg írj ki egy CD-re MP3-akat, abból eléggé sok ráfér.
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12215 Dátum: 2012.09.07 péntek, 15:00:38 »

ok, így már értem. MP3-at akkor ez nem támogat? Ha igen esetleg írj ki egy CD-re MP3-akat, abból eléggé sok ráfér.
De támogatja. Ezt is szoktam csinálni. CD-RW lemezre kb. 70-80 mp3, és aztán shuffle. Ha megunom, vagy számokat akarok cserélgetni, akkor újraírom.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Janny
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965



E-mail
« Új hozzászólás #12216 Dátum: 2012.09.07 péntek, 17:47:14 »

De ha egy ilyen USB-t rá lehetne kötni a nagynavira, és még hangra is jó lenne, na az tetszene.

Esetleg egy ilyennel tudsz rákötni:
http://dx.com/p/1-0-led-car-mp3-player-module-w-fm-usb-mini-usb-sd-remote-controller-black-12v-126115?item=6

Én is akarok egy ilyet, vagy vezetőoldali lábtér jobb oldalánál faragnám be, vagy valahogy a kipörgésgátló kapcsolója alá. Csak én nem vagyok a híve az otthoni faragásoknak, így lehet, hogy a végén egy ilyet veszek inkább kormányra: http://dx.com/p/1-2-lcd-steering-wheel-mount-mp3-player-bluetooth-caller-id-car-kit-w-fm-mmc-sd-66534
Naplózva

MK IV kombi, 2009 2,0 TDCi, 115 ló
MK II kombi, 1997, 2,0 benzin
"Full throttle and no brakes… Save the planet, kill yourself!"
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #12217 Dátum: 2012.09.07 péntek, 17:54:51 »

Arról nem is beszélve, hogy eddig akármilyen forrásról is próbáltuk az AUX bemenetet (iPhone, más telefonok, mp3 lejátszó, stb), mindig csapnivaló hangot produkált. És míg általában olyan 10% körüli hangerőn hallgatom, addig AUX-ról kb. 70%-ra kell feltolni. A mélyek akkor se jönnek elő, visszhangos az egész, stb. Bent van a kábel a kesztyűtartóban végszükség esetére, de csak nagyon ritkán van használva.
Én inkább kiírok egy CD-RW lemezre amit hallgatni akarok, és az úgy jó.
De ha egy ilyen USB-t rá lehetne kötni a nagynavira, és még hangra is jó lenne, na az tetszene.
Én nemértem, az aux-ra csatlakoztatott telefonnak jobb a minősége mint a cd-nek  vigyor3
pedig a zenéimet is normális minőségben írom mindig!
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


tpmportal
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4114


E-mail
« Új hozzászólás #12218 Dátum: 2012.09.07 péntek, 18:20:27 »

Ezek ilyen dual-tuneres eszközök. Ideiglenes megoldásként nem elég kicserélni a két tuner egységet? (Ilyenkor a két tunert igénylő dolgok nem fognak menni, pl. a TA)

Na ez jó kérdés. Én azt mondom, amit Jánosmester magyarázott nekem, és amire ő mutatta, hogy tuner, abból csak egy darab van az egész házban. Hogy annak a fém házában két tuner van-e, és hogy ezek felcserélhetőek-e, azt nem tudom...  Sad
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12219 Dátum: 2012.09.07 péntek, 23:23:46 »

Én nemértem, az aux-ra csatlakoztatott telefonnak jobb a minősége mint a cd-nek  vigyor3
pedig a zenéimet is normális minőségben írom mindig!
Na, a mai tesztünk eredménye:
- AUX-ra csatlakoztatva rosszul szól: valami Samsung (Styleair), iPhone 3G (Domi), Samsung Galaxy S3 (siky), és egy másik valamilyen, talán Samsung telefon (sendrew)
- AUX-ra csatlakoztatva tűrhetően szól: HTC valami (Murmucka)
Mindez a nagynavis fejegységen.

Érdekes, hogy sendrew kocsijában a saját Samsung telefonja is jól szólt. Az övében Sony fej van. Tehát a konklúzió kb. az, hogy a nagynavis fejegység gyengén muzsikál AUX bemenetről. CD-ről viszont nagyon jó, ott nekem jobban tetszik, mint a Sony.

Illetve tovább állítgattunk a hifi-n a kocsiban. Az első hangszórókról levágtuk a mélyeket, és az egész erősítőt visszafogtuk amennyire csak tudtuk, hogy a (nem erősítőről, hanem a fejről hajtott) hátsó hangsugárzók jobban érvényesüljenek. Így az eddigieknél is pontosabb lett a mély, ami így már csak hátulról jön. Most a visszaszabályzás miatt a rendszert magasabb hangerő állásban kell hallgatni, viszont ez jót tett az érzéketlen mélynyomónak, mert így alacsonyabb hangerőn is érezhetőbben dolgozik. Most megint jópár nap lesz, amíg az új helyzethez finomhangolom a cuccot, de az biztos, hogy jobb lesz, mint volt.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
siky
Vendég
« Új hozzászólás #12220 Dátum: 2012.09.07 péntek, 23:23:58 »

Esetleg egy ilyennel tudsz rákötni:
http://dx.com/p/1-0-led-car-mp3-player-module-w-fm-usb-mini-usb-sd-remote-controller-black-12v-126115?item=6

Én is akarok egy ilyet, vagy vezetőoldali lábtér jobb oldalánál faragnám be, vagy valahogy a kipörgésgátló kapcsolója alá. Csak én nem vagyok a híve az otthoni faragásoknak, így lehet, hogy a végén egy ilyet veszek inkább kormányra: http://dx.com/p/1-2-lcd-steering-wheel-mount-mp3-player-bluetooth-caller-id-car-kit-w-fm-mmc-sd-66534
Hát ennek a 7 dolláros kütyünek kíváncsi vagyok a hangminőségére  Huh?
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #12221 Dátum: 2012.09.07 péntek, 23:30:31 »

Domi!
Még 9 perc és fent vannak a zenéid  smile
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12222 Dátum: 2012.09.07 péntek, 23:53:10 »

Domi!
Még 9 perc és fent vannak a zenéid  smile
Még 9 perc, és lent vannak a zenéim  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
sztupy
Vendég
« Új hozzászólás #12223 Dátum: 2012.09.08 szombat, 00:15:46 »

Na, a mai tesztünk eredménye:
- AUX-ra csatlakoztatva rosszul szól: valami Samsung (Styleair), iPhone 3G (Domi), Samsung Galaxy S3 (siky), és egy másik valamilyen, talán Samsung telefon (sendrew)
- AUX-ra csatlakoztatva tűrhetően szól: HTC valami (Murmucka)
Mindez a nagynavis fejegységen.

Érdekes, hogy sendrew kocsijában a saját Samsung telefonja is jól szólt. Az övében Sony fej van. Tehát a konklúzió kb. az, hogy a nagynavis fejegység gyengén muzsikál AUX bemenetről. CD-ről viszont nagyon jó, ott nekem jobban tetszik, mint a Sony.

Illetve tovább állítgattunk a hifi-n a kocsiban. Az első hangszórókról levágtuk a mélyeket, és az egész erősítőt visszafogtuk amennyire csak tudtuk, hogy a (nem erősítőről, hanem a fejről hajtott) hátsó hangsugárzók jobban érvényesüljenek. Így az eddigieknél is pontosabb lett a mély, ami így már csak hátulról jön. Most a visszaszabályzás miatt a rendszert magasabb hangerő állásban kell hallgatni, viszont ez jót tett az érzéketlen mélynyomónak, mert így alacsonyabb hangerőn is érezhetőbben dolgozik. Most megint jópár nap lesz, amíg az új helyzethez finomhangolom a cuccot, de az biztos, hogy jobb lesz, mint volt.

Samsungoknál saját firmware-t kell rakni, amin van DSP manager (vagy Voodoo sound), és ott lehet sokmindet állítgatni, hogy jobb legyen a hang. Emellett szerintem sokat segít ha egy rendes ellenállás van az AUX felé és a telefon valójában 100%-on küldi a jelet.
Naplózva
sztupy
Vendég
« Új hozzászólás #12224 Dátum: 2012.09.08 szombat, 00:17:06 »

Na ez jó kérdés. Én azt mondom, amit Jánosmester magyarázott nekem, és amire ő mutatta, hogy tuner, abból csak egy darab van az egész házban. Hogy annak a fém házában két tuner van-e, és hogy ezek felcserélhetőek-e, azt nem tudom...  Sad

Én ugye nemrég szedtem szét a 6000est, abba jól látszóan két tuner egység volt, és első pillantásra teljesen identikusnak néztek ki. (persze lehet hogy másdoik pillantásra kiderül, hogy pont annyi a különbség köztük, hogy ne lehessen őket felcserélni)
Naplózva
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #12225 Dátum: 2012.09.08 szombat, 01:41:58 »

A nagynavi fejegységről megy a klíma, a ventillátor, a CD, a rádió, a fűtésszabályzás, és maga a navi is. Amúgy meg jó hangja van (szerintem). Ha ki akarnám dobni (amit nem akarok), akkor szétbarmolhatnám a középkonzolt, össze-vissza kötögethetnék mindent, és még navit is vennem kéne.
Eszem ágában nicns kivenni ezt. Pont azt szeretem, hogy beépített, hogy nem kell külön nait tenni az ablakba, nem lógnak kábelek mindenfelé, stb.

Én sem dobnám ki a helyedben, viszont a kesztyűtartóba raknék egy normális fejegységet  vigyor3 nyes
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
siky
Vendég
« Új hozzászólás #12226 Dátum: 2012.09.08 szombat, 08:29:55 »

Én sem dobnám ki a helyedben, viszont a kesztyűtartóba raknék egy normális fejegységet  vigyor3 nyes
Ha már kesztyűs fejegységre költene, akkor inkább vegyen egy társzimulátort és meg van oldva a probléma, ugyanúgy tudja használni a gyári fejet, onnan vezérli a zenét nem a kesztyűtartóból  wave

http://auto-motor.vatera.hu/auto_hifi/cd_lejatszo/usb_sd_tarszimulator_gyari_fejegysegekhez_sd_usb_1638864086.html
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12227 Dátum: 2012.09.08 szombat, 09:30:39 »

Ha már kesztyűs fejegységre költene, akkor inkább vegyen egy társzimulátort és meg van oldva a probléma, ugyanúgy tudja használni a gyári fejet, onnan vezérli a zenét nem a kesztyűtartóból  wave

http://auto-motor.vatera.hu/auto_hifi/cd_lejatszo/usb_sd_tarszimulator_gyari_fejegysegekhez_sd_usb_1638864086.html
Nem létszükséglet ám nekem ez az USB-s dolog. Azt hittem, hogy egy USB fogadó egységet beleapplikáva a műszerfalba, behúzok egy kábelt a fejegységhez, és akkor az majd szól.  vigyor3 Onnantól kezdve, hogy kideürlt hogy ez így nem működik, már nem is érdekel a dolog. A CD tökéletesen jó nekem.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #12228 Dátum: 2012.09.08 szombat, 09:48:08 »

Ha már kesztyűs fejegységre költene, akkor inkább vegyen egy társzimulátort és meg van oldva a probléma, ugyanúgy tudja használni a gyári fejet, onnan vezérli a zenét nem a kesztyűtartóból  wave

http://auto-motor.vatera.hu/auto_hifi/cd_lejatszo/usb_sd_tarszimulator_gyari_fejegysegekhez_sd_usb_1638864086.html

Félre értjük mi egy mást...
Ennél még a nagynavi is szebb hangot produkál hehe Én arra gondoltam ha valaki minőségi zenét akar, de a gyári cuccot valamiért nem szeretné megbontani.... akkor mindent meglehet oldani..
Társzimulátor az a bü.... mindenit  vigyor3 hehe   
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
belphegor
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286


Télben-nyárban, hóban-sárban, melóban-privátban...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #12229 Dátum: 2012.09.08 szombat, 10:03:04 »

Sziasztok!

http://kepfeltoltes.hu/120908/0316_3_big_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Ford 2004  KEYCODE  feliratú rádiómagnómat szeretném kiszerelni. Ötleteket, eladó- kölcsön szerszámot pár napra (Budapest , főleg XVI. ker bő környéke) előre is köszönettel fogadok  wave

Feri

Naplózva

95. MK I. kombi 2000ccm benzines, klímás. Manuális váltó, hidraulikus kuplung.
Janny
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965



E-mail
« Új hozzászólás #12230 Dátum: 2012.09.08 szombat, 10:35:54 »

Sziasztok!

http://kepfeltoltes.hu/120908/0316_3_big_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Ford 2004  KEYCODE  feliratú rádiómagnómat szeretném kiszerelni. Ötleteket, eladó- kölcsön szerszámot pár napra (Budapest , főleg XVI. ker bő környéke) előre is köszönettel fogadok  wave

Feri



Célszerszám: 4 db 60-as szeg. A rádió szélén lévő 4 kis lukba beledugod, feszíted őket kifelé, és kihúzod a rádiót. Ennyi.
Naplózva

MK IV kombi, 2009 2,0 TDCi, 115 ló
MK II kombi, 1997, 2,0 benzin
"Full throttle and no brakes… Save the planet, kill yourself!"
siky
Vendég
« Új hozzászólás #12231 Dátum: 2012.09.08 szombat, 10:42:28 »

Félre értjük mi egy mást...
Ennél még a nagynavi is szebb hangot produkál hehe Én arra gondoltam ha valaki minőségi zenét akar, de a gyári cuccot valamiért nem szeretné megbontani.... akkor mindent meglehet oldani..
Társzimulátor az a bü.... mindenit  vigyor3 hehe   
Megint kezdünk elkanyarodni az interconnect kábelek irányába  eplus2
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #12232 Dátum: 2012.09.08 szombat, 20:14:26 »

Megint kezdünk elkanyarodni az interconnect kábelek irányába  eplus2
A kábelek nagyon sokat tudnak a hangon javítani vagy rontani. Ez igaz a tápra, az rca-kra és a hangfalkábelre is. Sőt normális rendszerben azt is meg lehet hallani ha a tápkábel együtt fut az rca és hangfal kábelekkel  wow1 Igaz ezt a gyári fej aux bemenetére kötött telóról vagy mp3 playáról esetleg fm transzmitterről szóló zenén valszeg nem lehet hallani  falbav
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12233 Dátum: 2012.09.08 szombat, 21:39:29 »

A kábelek nagyon sokat tudnak a hangon javítani vagy rontani. Ez igaz a tápra, az rca-kra és a hangfalkábelre is. Sőt normális rendszerben azt is meg lehet hallani ha a tápkábel együtt fut az rca és hangfal kábelekkel  wow1 Igaz ezt a gyári fej aux bemenetére kötött telóról vagy mp3 playáról esetleg fm transzmitterről szóló zenén valszeg nem lehet hallani  falbav
Mondjuk az fm tramsmitter az szerintem a legalja. Kevés dolgot hallottam, ami annál rosszabbul szólna.  vomit
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #12234 Dátum: 2012.09.08 szombat, 21:55:49 »

Megint kezdünk elkanyarodni az interconnect kábelek irányába  eplus2

Inkább az értelmetlen sorok irányába  eplus2
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #12235 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 06:59:01 »

Mondjuk az fm tramsmitter az szerintem a legalja. Kevés dolgot hallottam, ami annál rosszabbul szólna.  vomit
Külön történet ha olyan utólag beépített fej van az autóban ami kezeli az usb-t, ipod/iphone-t, vagy van egy jó minőségű aux bemenete. Ha arra akasztasz vmi jó minőségű zeneforrást pl. pendrive 320kbps HQ mp3-akkal, akkor lehet cd-hez közelítő minőséget elérni.
Az aux bemenet vonalszintű, tehát ha arra erősített kimenettel (fejhallgató) rendelkező eszközt kötünk, a hangminőség nagyban fog függeni a műsorforrás kimenetének minőségétől. Ezért hallottátok a HTC-t jobbnak az aux-ra kötve, nyilván a legjobb minőségű a fejhallgató erősítője az összes általatok próbált teló közül.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #12236 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 10:20:48 »

Nekem Htc incredible S-em van, és tényleg jól szól nálam. Nekem mondjuk elöl a 2kis hertz csipogó is beleszól a hangképbe.
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12237 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 10:36:54 »

Nekem Htc incredible S-em van, és tényleg jól szól nálam. Nekem mondjuk elöl a 2kis hertz csipogó is beleszól a hangképbe.
Igen, a két autóban váltottan ülve feltűnő volt, hogy mennyit dob a kis csipogó. El is gondolkodtam rajta, hogy ha lesz forrásom rá, akkor a jelenlegi macAudio MP16.2 párt lecserélem egy macAudio MP2.16-ra.
Csak a beépítést kell majd okosan csinálni, mert utcán áll a kocsi, és nem akarom, hogy látszódjon, hogy épített hifi van benne, tehát ha majd oda kerül a sor, akkor okosan el kell dugni.
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.09 vasárnap, 23:57:00 írta Domi » Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #12238 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 12:08:43 »

Igen, a két autóban váltottan ülve feltűnő volt, hogy mennyit dob a kis csipogó. El is gondolkodtam rajta, hogy ha lesz forrásom rá, akkor a jelenlegi macAudio MP16.2 párt lecserélem egy macAudio MP2.16-ra.
Csak a beépítést kell majd okosan csinálni, mert utcán áll a kocsi, és nem akarom, hogy látszódjon, hogy épített hifi van benne, tehát ha majd oda kerül a sor, akkor okosan el kell dugni.

Nekem meg a masszírozós subodra fáj a fogam Wink
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12239 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 12:24:18 »

Nekem meg a masszírozós subodra fáj a fogam Wink
Nekem konkrétan ez van: http://auto-motor.vatera.hu/auto_hifi/hangszoro/dld_st_250_melynyomo_ladaval_uj_garival_1642366439.html Ettől az eladótól vettem, ahogy a hangszórókat is. Tud adni hozzá zárt ládát is, én olyannal kértem. Árban ugyanennyi akkor is. Árban igencsak az alsó kategória, de nekem tökéletesen megfelel, és akik eddig hallották, általában elismerően nyilatkoztak róla. Annyi "baja" van, hogy elég érzéketlen, tehát halkan hallgatva kevésbé teszi oda magát, igazából középhangerőn az igazi. De nem kell üvöltetni ahhoz, hogy megszólaljon. Simán, nem kiabálva lehet beszélgetni a kocsiban annál a hangerőnél, ahol már szépen dolgozik.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #12240 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 13:20:35 »

Nekem konkrétan ez van: http://auto-motor.vatera.hu/auto_hifi/hangszoro/dld_st_250_melynyomo_ladaval_uj_garival_1642366439.html Ettől az eladótól vettem, ahogy a hangszórókat is. Tud adni hozzá zárt ládát is, én olyannal kértem. Árban ugyanennyi akkor is. Árban igencsak az alsó kategória, de nekem tökéletesen megfelel, és akik eddig hallották, általában elismerően nyilatkoztak róla. Annyi "baja" van, hogy elég érzéketlen, tehát halkan hallgatva kevésbé teszi oda magát, igazából középhangerőn az igazi. De nem kell üvöltetni ahhoz, hogy megszólaljon. Simán, nem kiabálva lehet beszélgetni a kocsiban annál a hangerőnél, ahol már szépen dolgozik.
Egészen meggyőző hangja van ahhoz képest hogy gyári fejről megy minden, némi kis Mactámogatással  Wink Ár-minőséget tekintve szinte biztosan best-buy-nak tekinthető  nyes
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12241 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 13:47:00 »

Egészen meggyőző hangja van ahhoz képest hogy gyári fejről megy minden, némi kis Mactámogatással  Wink Ár-minőséget tekintve szinte biztosan best-buy-nak tekinthető  nyes
Azt még egyszer kipróbálnám, hogy egy reflex ládával milyen lenne az összhatás. Miben más, miben rosszabb, esetleg alacsony hangerőnél mennyivel érezhetőbb a jelenléte, stb. De első körben az első szett cserét akarom megcsinálni. Minél több olyan autót hallok, amikben külön van csipogó, annál inkább vágyom én is arra.
Amúgy egy 16.2-t lecserélni egy 2.16-ra, az megoldható egy minitali keretein belül is? Esetleg nagytalin?
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.09 vasárnap, 13:54:28 írta Domi » Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
siky
Vendég
« Új hozzászólás #12242 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 16:58:30 »

Azt még egyszer kipróbálnám, hogy egy reflex ládával milyen lenne az összhatás. Miben más, miben rosszabb, esetleg alacsony hangerőnél mennyivel érezhetőbb a jelenléte, stb. De első körben az első szett cserét akarom megcsinálni. Minél több olyan autót hallok, amikben külön van csipogó, annál inkább vágyom én is arra.
Amúgy egy 16.2-t lecserélni egy 2.16-ra, az megoldható egy minitali keretein belül is? Esetleg nagytalin?
Szerintem nincs akadálya minin hangszórót cserélni, én legalábbis mindig utcán szerelek  hehe
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #12243 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 17:03:46 »

A kábelek nagyon sokat tudnak a hangon javítani vagy rontani. Ez igaz a tápra, az rca-kra és a hangfalkábelre is. Sőt normális rendszerben azt is meg lehet hallani ha a tápkábel együtt fut az rca és hangfal kábelekkel  wow1 Igaz ezt a gyári fej aux bemenetére kötött telóról vagy mp3 playáról esetleg fm transzmitterről szóló zenén valszeg nem lehet hallani  falbav
A tápkábel autóhifinél számít (gondolom itt arra gondoltál) de 230V-nál mindegy. 12v-nál is csak az a lényeg, hogy megfelelő mennyiségű áramot engedjen át. Az RCA kábelből nem nagyon tudsz xart venni (csak ha nagyon akarsz), annyi a lényeg, hogy megfelelő vastagságú rézkábel legyen (autóhifi esetében árnyékolt). Azt, hogy a tápkábel együtt fut az RCA-val, azt szinte bármilyen erősítős rendszerben észre veheted, hiszen az erősítő felerősít(het)i a generátorzajt is. Az FM transzmitter mindennek az alja. (bár nem értem, hogy miért nem csinálnak olyat, ami rádió minőségben közvetíti a hangot  fejvakaras)
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12244 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 17:08:50 »

Szerintem nincs akadálya minin hangszórót cserélni, én legalábbis mindig utcán szerelek  hehe
Nem maga a hangszórócsere miatt kérdezem, hanem a cspogó beépítés miatt. Hogy annak mennyire körülményes helyet találni. A sima hangszórót persze ajtónként kb. 15 perc kicserélni.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
siky
Vendég
« Új hozzászólás #12245 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 17:12:28 »

Nem maga a hangszórócsere miatt kérdezem, hanem a cspogó beépítés miatt. Hogy annak mennyire körülményes helyet találni. A sima hangszórót persze ajtónként kb. 15 perc kicserélni.
Ezen gondolkodtál már?
http://mondeo.hu/index.php?topic=7.msg694263#msg694263
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #12246 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 17:19:06 »

Néztem, igen. De így akkor a tükörállításom tűnik el, és akkor annak kell faragni egy másik helyet. Plusz majd a későbbi eladásnál már barkács hatása lesz a dolognak, meg vissza kell építeni, stb. Inkább odateszem valahova a 3szög köré a tweetert, ahol a legkevésbé feltűnő.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #12247 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 17:33:46 »

A tápkábel autóhifinél számít (gondolom itt arra gondoltál) de 230V-nál mindegy. 12v-nál is csak az a lényeg, hogy megfelelő mennyiségű áramot engedjen át. Az RCA kábelből nem nagyon tudsz xart venni (csak ha nagyon akarsz), annyi a lényeg, hogy megfelelő vastagságú rézkábel legyen (autóhifi esetében árnyékolt). Azt, hogy a tápkábel együtt fut az RCA-val, azt szinte bármilyen erősítős rendszerben észre veheted, hiszen az erősítő felerősít(het)i a generátorzajt is. Az FM transzmitter mindennek az alja. (bár nem értem, hogy miért nem csinálnak olyat, ami rádió minőségben közvetíti a hangot  fejvakaras)
Szerintem 230-nál sem mindegy a tápkábel, rca-ból pedig meg kell hallgatni 2-3 különböző árkategóriát (mondjuk 500, 5000, 20000) és kiderül az igazság. Nem véletlen az az általános nézet ha veszel egy komplett cuccot x forintért annak a 10%-át költsd el kábelezésre. Szerintem a 10% nem is túl nagy szám, tekintve hogy egy jó hangfalkábel métere 1-5e, rca 5m-es pedig 2-25e környéke. Hiába van az autóban egy komoly cucc, ha gagyi minőségű kábelekkel van összekötve.
http://www.gulacsigalery.hu/otlettar.html
Nyilván az autó zenével kapcsolatos elvárásaink nem egyformák, mindenkinek az igénye, szükséglete és a pénztárcája szab határt, de biztos vagyok benne ha a gyári kábeleket valaki kicserélné jobb minőségűre, lehetne hallani a különbséget még úgy is, hogy a gyári fej és gyári hangszórók maradnak az autóban.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #12248 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 17:35:25 »

Nem maga a hangszórócsere miatt kérdezem, hanem a cspogó beépítés miatt. Hogy annak mennyire körülményes helyet találni. A sima hangszórót persze ajtónként kb. 15 perc kicserélni.
Plusz keresztváltót is el kell dugni az ajtóban, ha odateszed a magassugárzót.
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.09 vasárnap, 17:37:03 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
siky
Vendég
« Új hozzászólás #12249 Dátum: 2012.09.09 vasárnap, 17:39:27 »

Szerintem 230-nál sem mindegy a tápkábel, rca-ból pedig meg kell hallgatni 2-3 különböző árkategóriát (mondjuk 500, 5000, 20000) és kiderül az igazság. Nem véletlen az az általános nézet ha veszel egy komplett cuccot x forintért annak a 10%-át költsd el kábelezésre. Szerintem a 10% nem is túl nagy szám, tekintve hogy egy jó hangfalkábel métere 1-5e, rca 5m-es pedig 2-25e környéke. Hiába van az autóban egy komoly cucc, ha gagyi minőségű kábelekkel van összekötve.
http://www.gulacsigalery.hu/otlettar.html
Nyilván az autó zenével kapcsolatos elvárásaink nem egyformák, mindenkinek az igénye, szükséglete és a pénztárcája szab határt, de biztos vagyok benne ha a gyári kábeleket valaki kicserélné jobb minőségűre, lehetne hallani a különbséget még úgy is, hogy a gyári fej és gyári hangszórók maradnak az autóban.
A kábelek terén nem értünk egyet, de ez szerintem nem baj. Mindenki döntse el maga, hogy mire van szüksége  Wink
Naplózva
Oldalak: 1 ... 238 239 240 241 242 243 244 [245] 246 247 248 249 250 251 252 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.092 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.