Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 20:20:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 276 277 278 279 280 281 282 [283] 284 285 286 287 288 289 290 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593384 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #14100 Dátum: 2013.08.15 csütörtök, 13:33:07 »

És szigorúan ráengedve valami virtuális Dolby PLII DSP módot  nyes

És a Somogyis hangszórók?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #14101 Dátum: 2013.08.15 csütörtök, 13:40:15 »

És a Somogyis hangszórók?
Áh... Skoda 120L kalaptartóból kiszerelt Videoton oválok, napszítta, elért membránperemmel  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
iwan
Vendég
« Új hozzászólás #14102 Dátum: 2013.08.15 csütörtök, 13:45:07 »

Áh... Skoda 120L kalaptartóból kiszerelt Videoton oválok, napszítta, elért membránperemmel  vigyor3
http://aprod.hu/hirdetes/videoton-ab-1011-auto-hangfal-par-IDWHTN.html
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #14103 Dátum: 2013.08.15 csütörtök, 15:29:16 »


Ebből van otthon egy pár. vigyor3
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14104 Dátum: 2013.08.15 csütörtök, 15:37:00 »

Ebből van otthon egy pár. vigyor3

A Galaxynak van kalaptartója?  eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14105 Dátum: 2013.08.15 csütörtök, 16:18:03 »

A Galaxynak van kalaptartója?  eplus2
igen, a sofőr feje  eplus2
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #14106 Dátum: 2013.08.15 csütörtök, 16:21:11 »

A Galaxynak van kalaptartója?  eplus2

Ez a plafonra is szerelhető! nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14107 Dátum: 2013.08.15 csütörtök, 17:56:25 »


Valószínűleg újat nem fogok venni, mert annyim nincs rá, de a Pioneer és Clarion DVD-s, navis fejegységek vannak már használtan jó áron. Olyanokra gondolok, amik új korukban kb 300 ezerbe kerültek. A Pionál van konkrét utalás, hogy DVD-ről játszik WAV-ot (ez se 100%, csak gyenge angollal így értelmeztem). Ami még számomra fontos, hogy a gomsor világítása legyen zöld (vagy legyen variálható zöldre is), így illeszkedik a többi műszeregység megvilágításához.

Még valami: ha meglesz a fejegység szeretném használni a navi részét is. Elég ha beszerzek egy gyári navis antennát mondjuk mk2-től vagy még van valami "amit tudnom kéne"?  wow1

És persze a legfontosabb: a 2DIN-es fejegységek közül méretileg nem lesz gond? Beférnek ezek a jelenlegi gyári SONY helyére?
Persze tudom, kell majd beépítőkeret, de mélységre stb.?  worship

általában a navis fejeknek van külön antennájuk (vagy megvásárolható) persze befér simán, csak kell hozzá beépítő keret. Koko majd meg mondja milyen Grin waw felejtős dvd-ről legalábbis tudomásom szerint. ha olyat találsz ami pendrivéről olvas flacet vagy wawot már nyert ügyed van. vagy kezel ájpodot akkor is.  Wink
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14108 Dátum: 2013.08.15 csütörtök, 20:46:39 »


De sajnos én hallom, nagyon is...  nyes Nem tartom magam nagy audiofilnek, de köztudott, hogy nem kell méregdrága rendszer a különbség meghallásához.  eplus2
Lehet rosszul tudom, de ha wav-ot írsz cd-re abból lesz az audio cd. Ha wav-ot írsz dvd-re akkor sztem kreálsz egy nem létező formátumot. Dvd-audio létezik, jó pár évvel ezelőtt vmi progi segítségével csináltam is párat, a fájlszerkezete hasonlít a dvd-videóéra.
A problémád megoldására 2 út van: 320kbps HQmp3 legalább 2-3 menetben kódolva, vagy flac 32Gb-s pendrive-ról.

Pioneer-nek saját navi lemeze volt régebben asszem, kb. olyan szintű mint a Mondeoé, magyarul nem kis hazánkra hegyezték ki.

A többieknek: az mp3 sávszélei a tömörítés és az 1 menetes kódolás miatt elvesznek, igenis lehet hallani a különbséget az eredeti cd és az mp3 között, még a gyári fejen is.
« Utoljára szerkesztve: 2013.08.15 csütörtök, 20:51:01 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14109 Dátum: 2013.08.15 csütörtök, 21:12:01 »

Lehet rosszul tudom, de ha wav-ot írsz cd-re abból lesz az audio cd. Ha wav-ot írsz dvd-re akkor sztem kreálsz egy nem létező formátumot. Dvd-audio létezik, jó pár évvel ezelőtt vmi progi segítségével csináltam is párat, a fájlszerkezete hasonlít a dvd-videóéra.
A problémád megoldására 2 út van: 320kbps HQmp3 legalább 2-3 menetben kódolva, vagy flac 32Gb-s pendrive-ról.

Pioneer-nek saját navi lemeze volt régebben asszem, kb. olyan szintű mint a Mondeoé, magyarul nem kis hazánkra hegyezték ki.

A többieknek: az mp3 sávszélei a tömörítés és az 1 menetes kódolás miatt elvesznek, igenis lehet hallani a különbséget az eredeti cd és az mp3 között, még a gyári fejen is.

Sőt, még a gyári CD és az írott audio CD között is hallani a különbséget.  wave
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #14110 Dátum: 2013.08.15 csütörtök, 21:29:12 »

Lehet rosszul tudom, de ha wav-ot írsz cd-re abból lesz az audio cd. Ha wav-ot írsz dvd-re akkor sztem kreálsz egy nem létező formátumot.

Megpróbálom előkotorni a linket, ahol angolul utalást találtam egy Pio keszülék wav lejátszási képességéről dvd lemezről. Aztán lehet, hogy a szerény angoltudásom vitt tévútra...
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14111 Dátum: 2013.08.15 csütörtök, 21:41:22 »

Sőt, még a gyári CD és az írott audio CD között is hallani a különbséget.  wave
Attól függ milyen progival, olvasóval szeded le a gyári lemezről a cuccot, mivel írod ki, milyen alapanyagra. Amíg komolyan csináltam scsi-s Plextorom és Yamahám volt, most Pioneert használok ahhoz az évi kb. 5 lemezhez.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14112 Dátum: 2013.08.15 csütörtök, 21:42:29 »

Lehet rosszul tudom, de ha wav-ot írsz cd-re abból lesz az audio cd. Ha wav-ot írsz dvd-re akkor sztem kreálsz egy nem létező formátumot. Dvd-audio létezik, jó pár évvel ezelőtt vmi progi segítségével csináltam is párat, a fájlszerkezete hasonlít a dvd-videóéra.
A problémád megoldására 2 út van: 320kbps HQmp3 legalább 2-3 menetben kódolva, vagy flac 32Gb-s pendrive-ról.

Pioneer-nek saját navi lemeze volt régebben asszem, kb. olyan szintű mint a Mondeoé, magyarul nem kis hazánkra hegyezték ki.

A többieknek: az mp3 sávszélei a tömörítés és az 1 menetes kódolás miatt elvesznek, igenis lehet hallani a különbséget az eredeti cd és az mp3 között, még a gyári fejen is.

Sőt, még ipod, vagy pendrivéről játszott flac és audo cd közt is bőven hallani a különbséget. 9855r, van különbség a cd javára. Én még mindig szeretek cd írni  nyes
Más: Ma bekerült a p90RS smile Bent ülök a gép előtt de az arcom még mindig mosolyog  vigyor3
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #14113 Dátum: 2013.08.15 csütörtök, 22:37:19 »

Mindkettőtöknek igaza van  Wink Eredeti CD esetén az olvasó natív DSD jelet vesz le a lemezről, amit továbbít a jelfeldolgozó procihoz majd a végfokhoz. Ennél jobb nem lesz a flac se a wav (írott lemezről), de az sem mindegy  eplus2 eplus2, de ennél mélyebbre már nem megyek  eplus2 eplus2 eplus2, hogy a lemez milyen nyomású,  azaz hol készült. Lehet találni nem egy olyan eredeti CD-t, ami rosszabbul szól egy flac-nél pendrive-ról.  wow1 A 90-es évek elején pl. egy európai stúdió sok győzködés után lecserélte a kábeleit Van Den Hul gyártmányúakra, ami a későbbi CD kiadásokon igen hallhatóan jelentkezett pozitív irányba.

Nademost, itt egy részlet egy Pio fejegység leírásából:

Plays   • Your CD and DVD collection (including CD-R/-RW, DVD-R/-RW discs)
• MP3, WMA, iTunes (AAC) and WAV music on CD, DVD, SD card and USB


Nos, ti ebből mit hámoztok ki ?  wave
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14114 Dátum: 2013.08.16 péntek, 06:55:09 »



Nademost, itt egy részlet egy Pio fejegység leírásából:

Plays   • Your CD and DVD collection (including CD-R/-RW, DVD-R/-RW discs)
• MP3, WMA, iTunes (AAC) and WAV music on CD, DVD, SD card and USB


Nos, ti ebből mit hámoztok ki ?  wave
Ha ez szerepel a leírásban, akkor tényleg játszik wav-ot dvd-ről, ha hozzáférhető a fej egy dvdrw-vel ki kell próbálni.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14115 Dátum: 2013.08.16 péntek, 07:00:11 »

Sőt, még ipod, vagy pendrivéről játszott flac és audo cd közt is bőven hallani a különbséget. 9855r, van különbség a cd javára. Én még mindig szeretek cd írni  nyes
Nem szoktam irigykedni senkinek semmijére, de a 90 miatt kicsit sárgulok. Ehhez a fejhez viszont lassacskán a lánc többi részét is cserélni kellene komolyabbra  wow1
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14116 Dátum: 2013.08.16 péntek, 09:37:13 »

Nem szoktam irigykedni senkinek semmijére, de a 90 miatt kicsit sárgulok. Ehhez a fejhez viszont lassacskán a lánc többi részét is cserélni kellene komolyabbra  wow1

Ez így van.....
  .....na és innentől lehet elszállni az autószigeteléssel, vezetékezéssel....stb....stb....  wow1
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14117 Dátum: 2013.08.16 péntek, 20:00:05 »

Nem szoktam irigykedni senkinek semmijére, de a 90 miatt kicsit sárgulok. Ehhez a fejhez viszont lassacskán a lánc többi részét is cserélni kellene komolyabbra  wow1

Akkor most vagy az van, hogy meg veszem az erősítőidet, vagy te megveszed a dex90rs-t tőlem hehe
2db cs300 van már smile egyik mélyközepet hajt, másik magassugárzót, mélynyomót mostanában nem is használok  smile mit mondjak elég tiszta hangú erősítők..... Itt már a szett az ami kevés, már a minőségre értem, mert egyébként nagyon ütős kis szórók. jövőhét végére ha minden jól megy full aktív lesz smile nem lesz hangváltó, magam szabok meg hangszorónként minden vágást  smile érdekes művelet.  deq90  smile mehet a kukába a hangváltó eplus2
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14118 Dátum: 2013.08.16 péntek, 20:47:07 »

Akkor most vagy az van, hogy meg veszem az erősítőidet, vagy te megveszed a dex90rs-t tőlem hehe
2db cs300 van már smile egyik mélyközepet hajt, másik magassugárzót, mélynyomót mostanában nem is használok  smile mit mondjak elég tiszta hangú erősítők..... Itt már a szett az ami kevés, már a minőségre értem, mert egyébként nagyon ütős kis szórók. jövőhét végére ha minden jól megy full aktív lesz smile nem lesz hangváltó, magam szabok meg hangszorónként minden vágást  smile érdekes művelet.  deq90  smile mehet a kukába a hangváltó eplus2

Én már régóta nem használok hangváltót, nekem bejött. Szerintem neked is tetszeni fog..... vigyor3
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14119 Dátum: 2013.08.16 péntek, 21:47:57 »

Én már régóta nem használok hangváltót, nekem bejött. Szerintem neked is tetszeni fog..... vigyor3


Nem ismeretlen a dolog 9855r aktívba volt már.  smile Olcsó ellenállások tekercsek, sorozatgyártásba kiszórt alkatrészek "kuka" innetől tudják a szettek igazán megmutatni mire is képesek. Az idő kor már csak hab a tortán  smile
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14120 Dátum: 2013.08.16 péntek, 22:02:30 »

Nem ismeretlen a dolog 9855r aktívba volt már.  smile Olcsó ellenállások tekercsek, sorozatgyártásba kiszórt alkatrészek "kuka" innetől tudják a szettek igazán megmutatni mire is képesek. Az idő kor már csak hab a tortán  smile
A legfinomabb hab!
Az a furcsa, hogy nem furcsa semmi....hanem minden ott van, együtt..egy helyen...egy képben.  eljen
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14121 Dátum: 2013.08.16 péntek, 22:06:49 »

A legfinomabb hab!
Az a furcsa, hogy nem furcsa semmi....hanem minden ott van, együtt..egy helyen...egy képben.  eljen

Igen meg nincs fázis hiba, vödör hang.. smile
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14122 Dátum: 2013.08.16 péntek, 23:20:03 »

Akkor most vagy az van, hogy meg veszem az erősítőidet, vagy te megveszed a dex90rs-t tőlem hehe
2db cs300 van már smile egyik mélyközepet hajt, másik magassugárzót, mélynyomót mostanában nem is használok  smile mit mondjak elég tiszta hangú erősítők..... Itt már a szett az ami kevés, már a minőségre értem, mert egyébként nagyon ütős kis szórók. jövőhét végére ha minden jól megy full aktív lesz smile nem lesz hangváltó, magam szabok meg hangszorónként minden vágást  smile érdekes művelet.  deq90  smile mehet a kukába a hangváltó eplus2
Fejet fogok egyszer csak cserélni, mert érzem én is a korlátokat. Az erősítők biztosan maradnak egy darabig, nem igazán gondolkodom aktív cuccban, max. ha tudnék szerezni még egy HV Sedici-t, de annak igen kicsi az esélye az általam elérhető ársávban. Inkább a kábelekkel fogok variálni, meg kellene találnom azt ami a legjobban passzol az Audison-Infinity pároshoz, de ahhoz állandóan bontani kellene az autót ahhoz meg nincs sok kedvem. Sajnos nincs meg az a lehetőségünk, hogy a kereskedőnél beszereléskor addig próbálgassunk különféle bejáratott kábeleket, amíg rá nem találunk a tutira  falbav
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14123 Dátum: 2013.08.16 péntek, 23:58:17 »

Fejet fogok egyszer csak cserélni, mert érzem én is a korlátokat. Az erősítők biztosan maradnak egy darabig, nem igazán gondolkodom aktív cuccban, max. ha tudnék szerezni még egy HV Sedici-t, de annak igen kicsi az esélye az általam elérhető ársávban. Inkább a kábelekkel fogok variálni, meg kellene találnom azt ami a legjobban passzol az Audison-Infinity pároshoz, de ahhoz állandóan bontani kellene az autót ahhoz meg nincs sok kedvem. Sajnos nincs meg az a lehetőségünk, hogy a kereskedőnél beszereléskor addig próbálgassunk különféle bejáratott kábeleket, amíg rá nem találunk a tutira  falbav

VRx 4.300  nem lenne jó az első szettnek? így meg hiába a sedici tisztasága, infiniti hangváltója lehúzza. Ha passzívba hagyod, és ragaszkodsz az infinityhez, egy hangváltó tuningon elgondolkoznék. Ellenállások, kondik cseréje. esetleg tekercs is. A kábeleket hagynám egyenlőre, mert azok elég jók szerintem  smile 
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14124 Dátum: 2013.08.17 szombat, 06:51:09 »

VRx 4.300  nem lenne jó az első szettnek? így meg hiába a sedici tisztasága, infiniti hangváltója lehúzza. Ha passzívba hagyod, és ragaszkodsz az infinityhez, egy hangváltó tuningon elgondolkoznék. Ellenállások, kondik cseréje. esetleg tekercs is. A kábeleket hagynám egyenlőre, mert azok elég jók szerintem  smile 
Biztos hogy az Infinity hangváltója beleszól a zenébe, de a kinti 220USD-s árért gondolom már a jobbak közül való (ismerve a gyártó többi termékét). Igazából nem is tudom milyen a hangja a VRx-nek, még soha nem ültem hátra, hogy meghallgassam  falbav  A Sedici-t semmiképpen nem akarom mélyládára elpazarolni, viszont tudom hogy a Connection-nél vannak sokkal jobb kábelek is még elérhető áron (Nordost, Supra, Straight Wire, Mogami, stb.). Az biztos ha találok vmi normális rca-t akkor a Sonus-t kiszedetem az autóból, mert nekem sajna nagyon nem jött be. Szobában kifejezetten jó kábelnek tűnt, de az autóban levő cucchoz egyáltalán nem passzol  szomoru1
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14125 Dátum: 2013.08.17 szombat, 11:48:59 »

Biztos hogy az Infinity hangváltója beleszól a zenébe, de a kinti 220USD-s árért gondolom már a jobbak közül való (ismerve a gyártó többi termékét). Igazából nem is tudom milyen a hangja a VRx-nek, még soha nem ültem hátra, hogy meghallgassam  falbav  A Sedici-t semmiképpen nem akarom mélyládára elpazarolni, viszont tudom hogy a Connection-nél vannak sokkal jobb kábelek is még elérhető áron (Nordost, Supra, Straight Wire, Mogami, stb.). Az biztos ha találok vmi normális rca-t akkor a Sonus-t kiszedetem az autóból, mert nekem sajna nagyon nem jött be. Szobában kifejezetten jó kábelnek tűnt, de az autóban levő cucchoz egyáltalán nem passzol  szomoru1

Jó is az infinity, de a sedicihez képest... Ne is pazarold el smile csak addig míg nem találsz mellé még egyet. Egy aktív rendszerben sokkal több lehetőség van mint a passzívban. Arról nem is beszélve hogy sosem lesz olyan színpadod. Esetleg úgy is meglehetne oldani, hogy a sedici hajtaná a magasakat (legtisztább hang vissza adásáért) a vrx egyik oldala hajtaná a két mélyközepet a másik hídba a mélynyomót. Tudom nem célod de megállnád a helyed az sq versenyeken is  smile s hangváltók nélkül még a sonus is lehet jó lenne. Egy próbát megér. csak pár méter kábel kell a magasaknak. azon kívül mindened megvan hozzá   Wink azért az a vrx sem rossz  finom
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #14126 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 12:41:34 »

Audifülek :-)  Nordost kábelt kocsiba mi? Persze, én meg berakok egy Mark Levinsont :-)

Inkább azt mondjátok meg nekem, hogy Pesten ki tudnáa a gyári sony fejemet rendesen besüllyeszteni a műszerfalba?
A keret nem hozzá való sajnos...
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14127 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 14:47:40 »

Audifülek :-)  Nordost kábelt kocsiba mi? Persze, én meg berakok egy Mark Levinsont :-)

Ha Mark Levinsont nem is de McIntosht szívesen beleraknék, de annyi pénz sztem a földön nincs  falbav
Miért a Nordost is kábel nem?  Wink

Ők szerelnek pl.:
http://www.paradoxautohifi.hu/szolgaltatas.html
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #14128 Dátum: 2013.08.18 vasárnap, 16:49:19 »

Audifülek :-)  Nordost kábelt kocsiba mi? Persze, én meg berakok egy Mark Levinsont :-)

Inkább azt mondjátok meg nekem, hogy Pesten ki tudnáa a gyári sony fejemet rendesen besüllyeszteni a műszerfalba?
A keret nem hozzá való sajnos...

A paradoxosoknak van mindenfele keretuk, ok szereltek nekem is, profi modon.
 wave
Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
torro
Vendég
« Új hozzászólás #14129 Dátum: 2013.08.26 hétfő, 11:56:43 »

sziasztok a rádiom elfelejtette a kódját tudtok e segiteni?9000vnr     széria   kaem 033251      part  1s7f-18k931-AA   elöre is köszönöm help help help help
Naplózva
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #14130 Dátum: 2013.08.31 szombat, 19:54:09 »

Szemezgetek egy ilyen fejegységgel: http://viewitem.eim.ebay.hu/Standard-62-Car-DVD-Player-InDash-2DIN-Touchscreen-GPS-Navigation-Europe/271250374556/item
Több kérdésem is lenne:
1. kell-e vmit fabrikálni, v az enyém kiveszem, ezt meg bedugom a helyére?
2. GPS antennát hova kell eldugnom? Vagy ezt is a szélvédő jobb felső sarkába kell ragasztani? A műszerfal alá gondolom nem, mert akkor nehézkesen talál jelet. Hátsó szélvédő sarkába is lehet ragasztani (csak mert ott nem zavar annyira) ?
3. azt írja, h 'Universal Steering Wheel Control: YES' , akkor ez működni fog a kormány mögötti rádióvezérlővel? Gondolom össze kell kötözni a vezetékeket, mert csatinak nincs helye.
4. kell vmit alakítgani a rádió csatlakozóján v csak simán bedugom a rádióba?
5. Az a sok AV kábel mi a fütyire jó? És mit lehet rákötözgetni?
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #14131 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 10:04:33 »

Szemezgetek egy ilyen fejegységgel: http://viewitem.eim.ebay.hu/Standard-62-Car-DVD-Player-InDash-2DIN-Touchscreen-GPS-Navigation-Europe/271250374556/item
Több kérdésem is lenne:
1. kell-e vmit fabrikálni, v az enyém kiveszem, ezt meg bedugom a helyére?
2. GPS antennát hova kell eldugnom? Vagy ezt is a szélvédő jobb felső sarkába kell ragasztani? A műszerfal alá gondolom nem, mert akkor nehézkesen talál jelet. Hátsó szélvédő sarkába is lehet ragasztani (csak mert ott nem zavar annyira) ?
3. azt írja, h 'Universal Steering Wheel Control: YES' , akkor ez működni fog a kormány mögötti rádióvezérlővel? Gondolom össze kell kötözni a vezetékeket, mert csatinak nincs helye.
4. kell vmit alakítgani a rádió csatlakozóján v csak simán bedugom a rádióba?
5. Az a sok AV kábel mi a fütyire jó? És mit lehet rákötözgetni?

1. Kell!
2. Műszerfal alatt nem lesz jó, szélvédő sarka ok!
3. Valószínűleg ez sem fog menni simán, kell hozzá egy adapter, ami kb. annyiba kerül, mint az egész fejegység. :/
4. Ford-ISO átalakító kell.
5. Pl. tolatókamera
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #14132 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 14:16:40 »

1. Kell!
2. Műszerfal alatt nem lesz jó, szélvédő sarka ok!
3. Valószínűleg ez sem fog menni simán, kell hozzá egy adapter, ami kb. annyiba kerül, mint az egész fejegység. :/
4. Ford-ISO átalakító kell.
5. Pl. tolatókamera

 worship

1. Mit kell fabrikálnom? A fl előtti középkonzolba nem megy be simán?
2. Az adapterról olvastam más sima fejegységeknél, de ez alapban tudja nem? Nem csak össze kell kötözni a vezetékeket?
3. ford-iso átalakítót hol lehet beszerezni? Fordéknál gondolom aranyáron van.

Itt látszik, h megvannak a plusz vezetékek a kormányvezérlőhöz:


Kérdés, h sávot váltani is lehet vele, v csak a hangerőt tudja változtatni. igaz 4db vezeték van.
« Utoljára szerkesztve: 2013.09.01 vasárnap, 15:45:23 írta Cs12 » Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
kishamu
Vendég
« Új hozzászólás #14133 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 14:26:39 »

sziasztok van egy problémám cd 6000 rds eon fejegységre tudok-e auxot varázsolni?
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14134 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 14:35:56 »

sziasztok van egy problémám cd 6000 rds eon fejegységre tudok-e auxot varázsolni?


Lehet rá csinálni, varázslásban nem vagyok biztos.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
kishamu
Vendég
« Új hozzászólás #14135 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 15:06:24 »

és valaki le tudná írni,hogy hogy?
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14136 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 15:23:37 »

és valaki le tudná írni,hogy hogy?

Hogy. vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #14137 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 15:24:47 »

Hogy. vigyor3


 falbav falbav
Naplózva
kishamu
Vendég
« Új hozzászólás #14138 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 15:26:21 »

nos akkor?
Naplózva
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #14139 Dátum: 2013.09.01 vasárnap, 15:31:54 »

nos akkor?


http://mondeo.hu/index.php?topic=5074.0
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #14140 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 08:09:08 »

worship

1. Mit kell fabrikálnom? A fl előtti középkonzolba nem megy be simán?
2. Az adapterról olvastam más sima fejegységeknél, de ez alapban tudja nem? Nem csak össze kell kötözni a vezetékeket?
3. ford-iso átalakítót hol lehet beszerezni? Fordéknál gondolom aranyáron van.

Itt látszik, h megvannak a plusz vezetékek a kormányvezérlőhöz:


Kérdés, h sávot váltani is lehet vele, v csak a hangerőt tudja változtatni. igaz 4db vezeték van.


1. Az a baj, hogy a gyári nem pontosan 2 DIN, szűkebb. Bele kellene próbálni, vagy venni 2DIN keretet, és azt befaragni. Nem lehetetlen volt aki megcsinálta már! Smiley Szerintem ők is lassan hozzászólnak. Smiley
2. Szerintem nem, de biztosra kijelenteni nem szabad ezt se. Smiley
3. Nagyautó, Cromax, MediaMarkt... Smiley Nem drága!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #14141 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 08:47:17 »

1. Az a baj, hogy a gyári nem pontosan 2 DIN, szűkebb. Bele kellene próbálni, vagy venni 2DIN keretet, és azt befaragni. Nem lehetetlen volt aki megcsinálta már! Smiley Szerintem ők is lassan hozzászólnak. Smiley
2. Szerintem nem, de biztosra kijelenteni nem szabad ezt se. Smiley
3. Nagyautó, Cromax, MediaMarkt... Smiley Nem drága!

1. Úgy tudom, hogy a fl előtti 1,5 din-es. lalahunt kérdezd, ő már csinált ilyet és adott is el már konzolt 2 dines fejjel.
Naplózva
mobster
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 633



E-mail
« Új hozzászólás #14142 Dátum: 2013.09.02 hétfő, 09:01:37 »

1. Kell!
2. Műszerfal alatt nem lesz jó, szélvédő sarka ok!
3. Valószínűleg ez sem fog menni simán, kell hozzá egy adapter, ami kb. annyiba kerül, mint az egész fejegység. :/
4. Ford-ISO átalakító kell.
5. Pl. tolatókamera

Szia a fl-elötti kocsiban 1.5 din méretű fejek vannak. Alapból biztosan nem fog beleférni. Az iso csati átalakító az kelleni fog, ami olyan 3ezer forintba kerül. Gps antenna az csak egy vezeték lesz rajta.
Amúgy azt javaslom nézelődj youtube-on hogy szuperálnak ezek a fejegységek a való életben. Mindent tudnak de kb semmit sem. Èn nem vàgnàm szèt ez miatt a közèpkonzolomat ha ingyen kapnàm sem.
Naplózva

2005 MK3 4 door/2.0 TDCi/ghia/ford p-box/163Le 380nm/tempomat/6 gang/esp/egr off/black eye/ túl a 260 ezren
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #14143 Dátum: 2013.09.03 kedd, 13:53:04 »

kössz fiúk! De most egy kicsit vissza kell vennem a kezdeti lendületből. Fékcsere lesz hátul, és várom a bőrbelsőm. Így ez a projekt pihenőpályára került.
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
keszi22
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



E-mail
« Új hozzászólás #14144 Dátum: 2013.09.05 csütörtök, 04:14:23 »

Sziasztok!

Fejegységet szeretnék cserélni, de nincs rá túl nagy keret. Van két kiszemelt, de nem tudom melyiket válasszam.
1. Kenwood KMM-157
2. Pioneer DEH-1500UBG
Igazából a Kenwood felé hajlok, de várom a javaslatokat.
Előre is köszönöm!
Naplózva

Ford Mondeo Trend MK3 1.8 125le Benzin 2003
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14145 Dátum: 2013.09.05 csütörtök, 07:44:23 »

Sziasztok!

Fejegységet szeretnék cserélni, de nincs rá túl nagy keret. Van két kiszemelt, de nem tudom melyiket válasszam.
1. Kenwood KMM-157
2. Pioneer DEH-1500UBG
Igazából a Kenwood felé hajlok, de várom a javaslatokat.
Előre is köszönöm!

Nem túl nagy keret kell rá, hanem ami pont oda illik!  eplus2

Esetedben a személyes rokonszenv döntsön, hogy melyik készülék tetszik.
Itt nincs értelme még paraméterek alapján összehasonlítani őket.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
mobster
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 633



E-mail
« Új hozzászólás #14146 Dátum: 2013.09.05 csütörtök, 16:17:51 »

Sziasztok!

Fejegységet szeretnék cserélni, de nincs rá túl nagy keret. Van két kiszemelt, de nem tudom melyiket válasszam.
1. Kenwood KMM-157
2. Pioneer DEH-1500UBG
Igazából a Kenwood felé hajlok, de várom a javaslatokat.
Előre is köszönöm!

Hali!
Ha már választani kell a kettő közül akkor mindenképp a pioneer-t választanám, jók a tapasztalataim velük, valamint havernak van egy pont ugyan ilyen, ő egy elég erős szettet nyomat vele az octaviában. Jó kis fejegység az. Amúgy én most sony-t használok. http://www.sony.hu/product/ich-bluetooth/mex-bt3900u . A helyedben még gyűjtenék egy kicsit, és vennék egy hasonlót, amit nem nősz ki hónapok alatt, na persze tény, hogy mindenki más szinteken szeret zenét hallgatni. Ha úgy véled elegendő amit a pájó nyújt mondjuk akkor, ne habozz
Naplózva

2005 MK3 4 door/2.0 TDCi/ghia/ford p-box/163Le 380nm/tempomat/6 gang/esp/egr off/black eye/ túl a 260 ezren
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14147 Dátum: 2013.09.05 csütörtök, 18:27:36 »

Sziasztok!

Fejegységet szeretnék cserélni, de nincs rá túl nagy keret. Van két kiszemelt, de nem tudom melyiket válasszam.
1. Kenwood KMM-157
2. Pioneer DEH-1500UBG
Igazából a Kenwood felé hajlok, de várom a javaslatokat.
Előre is köszönöm!
Ha lehet hallgasd meg akár bemutató falban, amelyiknek ott jobban tetszik a hangja, azt vedd meg.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #14148 Dátum: 2013.09.05 csütörtök, 21:47:59 »

Sziasztok!

Fejegységet szeretnék cserélni, de nincs rá túl nagy keret. Van két kiszemelt, de nem tudom melyiket válasszam.
1. Kenwood KMM-157
2. Pioneer DEH-1500UBG
Igazából a Kenwood felé hajlok, de várom a javaslatokat.
Előre is köszönöm!

Kenwood. ebben a kategóriában sokkal szebb hangú fejeket gyárt.
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
keszi22
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



E-mail
« Új hozzászólás #14149 Dátum: 2013.09.06 péntek, 00:49:38 »

Köszönöm a válaszokat!   worship
Ma volt szerencsém a kenwoodot élőben kipróbálni. Nagyon tetszett!  taps Még várok egy kicsit hátha lesz lehetőségem a pio-t is kipróbálni és az alapján fogok dönteni. Annnyira nem sűrgős. Azért köszi mindenkinek a tanácsokat.  wave


Naplózva

Ford Mondeo Trend MK3 1.8 125le Benzin 2003
Oldalak: 1 ... 276 277 278 279 280 281 282 [283] 284 285 286 287 288 289 290 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.056 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.