Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:22:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 278 279 280 281 282 283 284 [285] 286 287 288 289 290 291 292 ... 366   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Autó Hi-Fi  (Megtekintve 4593450 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14200 Dátum: 2013.09.30 hétfő, 12:54:27 »

Ha ilyen quad csatlakozós (ami már FL1-től van mondeo-ban is), akkor megoldható line kimenetre is, vezérlővel.
A fej menüjében van külön sw?


Vezérlővel? Milyen vezérlővel? Elvileg párhuzamba le kellene venni a jobb és bal pl. hátsó hangszóró jeleket, azt a dobozban lévő kábellel meg rádugni az rca csatis kábelre és csókolom. A többit elvileg tudja a sugárzó, nem?

Nem jól értem?

A különböző fejegyésgeken különböző sw-k vannak, annak érdekében, hogy a Focus sony ne kommunikáljon a mondeo bt/vc modullal.  falbav
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14201 Dátum: 2013.09.30 hétfő, 12:58:00 »

Vezérlővel? Milyen vezérlővel? Elvileg párhuzamba le kellene venni a jobb és bal pl. hátsó hangszóró jeleket, azt a dobozban lévő kábellel meg rádugni az rca csatis kábelre és csókolom. A többit elvileg tudja a sugárzó, nem?

Nem jól értem?

A különböző fejegyésgeken különböző sw-k vannak, annak érdekében, hogy a Focus sony ne kommunikáljon a mondeo bt/vc modullal.  falbav

Vezérlő szál, amire bekapcsol az erősítő.
De még nem olvasta a pio oldalán........... akár azt is el tudom képzelni, hogy magas jelszintet kell bekötni (hangszórókról) és a jel jelenléte kapcsolja be az erősítőt.
Ez esetben csak test és táp kell neki és kábelek a hátsó hangszórókról.
Ha RCA (line) bemeneti lehetőség van rajta, akkor ki kell vezetni a fejegységből. Viszont akkor tuti vezérlőszállal is kell bekapcsolni.

Majd este elolvasom a gyártó oldalán....
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14202 Dátum: 2013.09.30 hétfő, 13:03:29 »

Vezérlő szál, amire bekapcsol az erősítő.
De még nem olvasta a pio oldalán........... akár azt is el tudom képzelni, hogy magas jelszintet kell bekötni (hangszórókról) és a jel jelenléte kapcsolja be az erősítőt.
Ez esetben csak test és táp kell neki és kábelek a hátsó hangszórókról.
Ha RCA (line) bemeneti lehetőség van rajta, akkor ki kell vezetni a fejegységből. Viszont akkor tuti vezérlőszállal is kell bekapcsolni.

Majd este elolvasom a gyártó oldalán....

Azt írja, hogy lehet speaker line-ra, meg rca kimenetre is kötni, de szerintem vezérlőjel azért kell, hisz hogyan fogja tudni, hogy kikapcsolhat? A kábelek leírása szerint erre van is egy külön vezeték.

Mély hangnál egyébként nem elég levenni csak az egyik hangszóró jelét? A mély az nem sztereó úgysem...

Eredtileg azon gondolkodtam, hogy a hátsó hangszórónál levenni a jelet és csókolom, de vezérlőjel, a +, meg a 0, miatt úgy látom nem lehet elkerülni, hogy a rádió mögöttik ne kelljen visszamenni...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14203 Dátum: 2013.09.30 hétfő, 13:23:31 »

Azt írja, hogy lehet speaker line-ra, meg rca kimenetre is kötni, de szerintem vezérlőjel azért kell, hisz hogyan fogja tudni, hogy kikapcsolhat? A kábelek leírása szerint erre van is egy külön vezeték.

Mély hangnál egyébként nem elég levenni csak az egyik hangszóró jelét? A mély az nem sztereó úgysem...

Eredtileg azon gondolkodtam, hogy a hátsó hangszórónál levenni a jelet és csókolom, de vezérlőjel, a +, meg a 0, miatt úgy látom nem lehet elkerülni, hogy a rádió mögöttik ne kelljen visszamenni...

Sztereó a mély hang is, ha arról van szó. Van dupla tekercses mély sugárzó is.
Ha tudja a cucc a "jelre kapcsolást", akkor lenne a legjobb.
Sőt, ha olyan jelszint átalakítót veszel (connection) , ami a jel-re kapcsol be, abból kijön a kapcsolóvezeték is. Ez aktív váltó -jó- és kell neki is táp és test. Ez esetben nem kell a fejet babrálni és RCA bemenetre megy az erősítőbe a dolog. Csak a táp és a test kell az erősítőnek és a jelszint átalakítónak.
Meg a hátsó hangszóró vezetékekről a leág.
« Utoljára szerkesztve: 2013.09.30 hétfő, 13:34:21 írta GSR » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14204 Dátum: 2013.09.30 hétfő, 13:28:12 »

Sztereó a mély hang is, ha arról van szó. Van dupla tekercses mély sugárzó is.
Ha tudja a cucc a "jelre kapcsolást", akkor lenne a legjobb.
Sőt, ha olyan jelszint átalakítót veszel (connection) , ami a jel-re kapcsol be, abból kijön a kapcsolóvezeték is. Ez aktív váltók -jó- és kell neki is táp és test. Ez esetben nem kell a fejet babrálni és RCA bemenetre megy az erősítőbe a dolog. Csak a táp és a test kell az erősítőnek és a jelszint átalakítónak.
Meg a hátsó hangszóró vezetékekről a leág.

Majd olvasd már el légyszi a termékleírást...  worship

Illetve linkelj már nekem egy ilyen átalakítót, mert egyelőre lövésem sincs, hogy merre induljak...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14205 Dátum: 2013.09.30 hétfő, 15:19:32 »

Majd olvasd már el légyszi a termékleírást...  worship

Illetve linkelj már nekem egy ilyen átalakítót, mert egyelőre lövésem sincs, hogy merre induljak...

Este...otthon............. hogy itt és most foglalkozzak vele...nem tudod te azt megfizetni!  Wink
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14206 Dátum: 2013.09.30 hétfő, 15:20:53 »

Este...otthon............. hogy itt és most foglalkozzak vele...nem tudod te azt megfizetni!  Wink

Meg tudnám fizetni, csak az a kérdés, hogy hajlandó lennék-e...  laugh

 worship
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14207 Dátum: 2013.09.30 hétfő, 15:23:54 »

Meg tudnám fizetni, csak az a kérdés, hogy hajlandó lennék-e...  laugh

 worship

Mekkora duma!  worship

(De igaz.....)
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14208 Dátum: 2013.09.30 hétfő, 15:51:30 »

Majd olvasd már el légyszi a termékleírást...  worship

Illetve linkelj már nekem egy ilyen átalakítót, mert egyelőre lövésem sincs, hogy merre induljak...
nahát, még a végén neked is lesz connection cable  eplus2 eplus2 eplus2

merre indulj? haza

ma már úgyse dolgozol...  hehe hehe hehe
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14209 Dátum: 2013.09.30 hétfő, 16:07:27 »

nahát, még a végén neked is lesz connection cable  eplus2 eplus2 eplus2

merre indulj? haza

ma már úgyse dolgozol...  hehe hehe hehe

Ha arra a kemény 9 e ftos dobozra célozgatsz, akkor az valóban egy olyan extra, amit az autód esetében fel kell tüntetni... eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14210 Dátum: 2013.09.30 hétfő, 19:48:25 »

Ha arra a kemény 9 e ftos dobozra célozgatsz, akkor az valóban egy olyan extra, amit az autód esetében fel kell tüntetni... eplus2
meg a kb 40e Ft kábel... kezded kapisgálni... eplus2 eplus2
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14211 Dátum: 2013.09.30 hétfő, 20:59:51 »

meg a kb 40e Ft kábel... kezded kapisgálni... eplus2 eplus2
Ha gagyit vesz van olcsóbban is  hehe
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14212 Dátum: 2013.10.01 kedd, 08:30:01 »

meg a kb 40e Ft kábel... kezded kapisgálni... eplus2 eplus2

Nem tehetek róla, hogy annyi kábel tartja össze az autódat...  hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14213 Dátum: 2013.10.01 kedd, 09:13:01 »

Nem tehetek róla, hogy annyi kábel tartja össze az autódat...  hehe
ellenben ez szól is...  eplus2 eplus2
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14214 Dátum: 2013.10.01 kedd, 11:39:48 »

ellenben ez szól is...  eplus2 eplus2
Jó hangú kábelek  wow1
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14215 Dátum: 2013.10.01 kedd, 13:40:46 »

Jó hangú kábelek  wow1
a kábel végén azért van némi kevláros segítség a németeknek hála...
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #14216 Dátum: 2013.10.01 kedd, 13:43:16 »

a kábel végén azért van némi kevláros segítség a németeknek hála...

Az AS német, no de a JBL?  A connection meg olasz  Wink
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14217 Dátum: 2013.10.01 kedd, 13:51:05 »

Az AS német, no de a JBL?  A connection meg olasz  Wink
jó, most nem soroltam fel a stáblistát  hehe hehe
Naplózva
pic-úr
Vendég
« Új hozzászólás #14218 Dátum: 2013.10.02 szerda, 07:55:27 »

Sziasztok.  wave  Egy számomra nagy, problémát kérdeznék. Van egy Sony hat cédés rádióm, amnek ha ugy van kedve megy a rádió ha ugy van kedve  csak sistereg. Ki tud annak magától mozdulni az antenna kábel? Meg tud valahol törni? vagy valami jó tippetek? worship 
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14219 Dátum: 2013.10.02 szerda, 11:14:08 »

azon gondolkodok hogy egy alap jvc cd/mp3 rádiónál hátul lehet sw szál? odaadnám asszonynak a nagy ládát, meg ráköthetem direktbe? vagy mindenképpen kell elé egy kis erősítő?
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14220 Dátum: 2013.10.02 szerda, 11:21:14 »

azon gondolkodok hogy egy alap jvc cd/mp3 rádiónál hátul lehet sw szál? odaadnám asszonynak a nagy ládát, meg ráköthetem direktbe? vagy mindenképpen kell elé egy kis erősítő?

Szóval ezen kérdésed után, ebben a topikban nem fogok hallgatni az észrevételeidre...  eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14221 Dátum: 2013.10.02 szerda, 11:25:33 »


[/quote]ideiglenes megoldás kellene kocsicsere előttre, tavasszal autócsere lesz, vagy hagyjam a faszba addig? estére megnézem milyen fej van bent.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #14222 Dátum: 2013.10.02 szerda, 11:28:47 »

ideiglenes megoldás kellene kocsicsere előttre, tavasszal autócsere lesz, vagy hagyjam a faszba addig? estére megnézem milyen fej van bent.
Mi lesz helyette? 1.6-os ?  vigyor3
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14223 Dátum: 2013.10.02 szerda, 11:49:00 »

azon gondolkodok hogy egy alap jvc cd/mp3 rádiónál hátul lehet sw szál? odaadnám asszonynak a nagy ládát, meg ráköthetem direktbe? vagy mindenképpen kell elé egy kis erősítő?

Ha alap, akkor semmi nincs hátul csak a hangszórókimenetek. (típus számot írj)
Ha 1 fokkal jobb, akkor van rajta max. 1 pár hátsó RCA kimenet. Erre mehetne a láda....hangváltóval és erősítővel.
Ha találsz rajta RCA kimenetet, akkor vedd meg gyorsan BT tsw-x110a fain berendezését és máris mélyül a hangzás.
Abben van hangváltó és erősítő is.  vigyor3

Ha hangszóró kimenetre rákötöd a ládát, akkor végül is ugye csak a mélyebb hangok jönnek ki.... meg behorpad a fejegység végfoka.....  nyes
Megszólal, de szólni nem fog.  vigyor3
Mellesleg mono a láda és csak egyik hangszóró kimenetet lehet rákötni, ami miatt "elgörbül" a végfok.....miközben behorpad!  eplus2
« Utoljára szerkesztve: 2013.10.02 szerda, 11:54:02 írta GSR » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14224 Dátum: 2013.10.02 szerda, 12:01:04 »

Mi lesz helyette? 1.6-os ?  vigyor3
mondom asszonynak...
neki tiguan 2.0 cr tdi
vagy x3... még nem tudja...
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14225 Dátum: 2013.10.02 szerda, 12:04:37 »

Ha alap, akkor semmi nincs hátul csak a hangszórókimenetek. (típus számot írj)
Ha 1 fokkal jobb, akkor van rajta max. 1 pár hátsó RCA kimenet. Erre mehetne a láda....hangváltóval és erősítővel.
Ha találsz rajta RCA kimenetet, akkor vedd meg gyorsan BT tsw-x110a fain berendezését és máris mélyül a hangzás.
Abben van hangváltó és erősítő is.  vigyor3

Ha hangszóró kimenetre rákötöd a ládát, akkor végül is ugye csak a mélyebb hangok jönnek ki.... meg behorpad a fejegység végfoka.....  nyes
Megszólal, de szólni nem fog.  vigyor3
Mellesleg mono a láda és csak egyik hangszóró kimenetet lehet rákötni, ami miatt "elgörbül" a végfok.....miközben behorpad!  eplus2
a cél annyi lenne hogy kapjon egy kevés (!!!) brummogást hátulról. lehetőleg minimál költségből. nem hangrendszert akarok neki építeni, csak egy kis mélyet tenni a vasba... télen sokat fog vele menni, csak egy kis gondolat...

Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14226 Dátum: 2013.10.02 szerda, 12:08:12 »

a cél annyi lenne hogy kapjon egy kevés (!!!) brummogást hátulról. lehetőleg minimál költségből. nem hangrendszert akarok neki építeni, csak egy kis mélyet tenni a vasba... télen sokat fog vele menni, csak egy kis gondolat...



Milyen autóról van szó?
1 pár komolyabb 165 mm vagy 200 mm hangszóró....és lesz mély.
( egyébként is hiba...ha hátulról hallani a brummogást  vigyor3....... tudod te is  Wink )
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #14227 Dátum: 2013.10.02 szerda, 12:11:26 »

a cél annyi lenne hogy kapjon egy kevés (!!!) brummogást hátulról. lehetőleg minimál költségből. nem hangrendszert akarok neki építeni, csak egy kis mélyet tenni a vasba... télen sokat fog vele menni, csak egy kis gondolat...


Vegyél neki valami pici erősítőt, és egy valamilyen hangszórót abba a "hörcsögládába"  vigyor3 ami az előszöbádban van.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14228 Dátum: 2013.10.02 szerda, 12:12:10 »

Milyen autóról van szó?
1 pár komolyabb 165 mm vagy 200 mm hangszóró....és lesz mély.
( egyébként is hiba...ha hátulról hallani a brummogást  vigyor3....... tudod te is  Wink )
golf lenne a szenvedő alany... hm... igen a hangszórócserén én is agyaltam, hogy a hangváltókat úgy állítani hogy a mélyeket is hozza... de van otthon egy üres ládám és ez lenne a legspórabb megoldás. veszek bele valami kis mackóhangszálat és valahogy rákötöm.

 fejvakaras fejvakaras
lehet inkább hagyom a picsbe. minek költsek 25-30ezret rá ha nemsokára eladja. (ládát csak kiveszem és csókolom...)

azért köszi.  worship worship
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14229 Dátum: 2013.10.02 szerda, 12:13:10 »

Vegyél neki valami pici erősítőt, és egy valamilyen hangszórót abba a "hörcsögládába"  vigyor3 ami az előszöbádban van.
ezt az erősítőt akartam volna kikerülni... úgy még nekem is megy  vigyor3
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14230 Dátum: 2013.10.02 szerda, 12:18:38 »

golf lenne a szenvedő alany... hm... igen a hangszórócserén én is agyaltam, hogy a hangváltókat úgy állítani hogy a mélyeket is hozza... de van otthon egy üres ládám és ez lenne a legspórabb megoldás. veszek bele valami kis mackóhangszálat és valahogy rákötöm.

 fejvakaras fejvakaras
lehet inkább hagyom a picsbe. minek költsek 25-30ezret rá ha nemsokára eladja. (ládát csak kiveszem és csókolom...)

azért köszi.  worship worship


Tegyél bele egy olyan Pioneer fejet, ami tudja a FIE funkciót.  Kész is van.

Erről beszélek.

http://www.pioneer.eu/uk/products/25/121/tech/Selectable_FIE.html
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14231 Dátum: 2013.10.02 szerda, 12:27:32 »


Tegyél bele egy olyan Pioneer fejet, ami tudja a FIE funkciót.  Kész is van.

Erről beszélek.

http://www.pioneer.eu/uk/products/25/121/tech/Selectable_FIE.html
nézek hasznyáltat, hátha megáll valamelyik 15 alatt mert akkor már egészen mosolygós lennék... újat nem hiszem hogy lenne értelme venni.
egyébként tiguan és x3 hangzással találkozott már valaki? mit tudnak?
 worship
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14232 Dátum: 2013.10.02 szerda, 12:32:21 »

nézek hasznyáltat, hátha megáll valamelyik 15 alatt mert akkor már egészen mosolygós lennék... újat nem hiszem hogy lenne értelme venni.
egyébként tiguan és x3 hangzással találkozott már valaki? mit tudnak?
 worship

X3-at nem vegyél....hacsak nem új lesz, garival.
Tiguan meg olyan VW-s......bár nem tudom, hogy tudod-e milyen.  ( cr nem rossz, de én cseréltem már ilyenben 65e km-nél komplett üa rendszert)

Nekem eleve egyik V.A.G. csoportos autó rendszere nem tetszik....hiába ragasztanak rá márkaneveket pl. a prémium audikba....nekem tompa, bufogós...stb
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14233 Dátum: 2013.10.02 szerda, 13:33:00 »

X3-at nem vegyél....hacsak nem új lesz, garival.
Tiguan meg olyan VW-s......bár nem tudom, hogy tudod-e milyen.  ( cr nem rossz, de én cseréltem már ilyenben 65e km-nél komplett üa rendszert)

Nekem eleve egyik V.A.G. csoportos autó rendszere nem tetszik....hiába ragasztanak rá márkaneveket pl. a prémium audikba....nekem tompa, bufogós...stb

értem és köszi, sztem tiguan lesz, majd annak akkor csinálunk egy rendes zenélést, mert asszony is agresszíven zenél... (meg hogy vezet... olaszba menet szóltam neki hogy a 170-180 nem kötelező, csak tudja az autó...)
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14234 Dátum: 2013.10.02 szerda, 13:38:26 »

(meg hogy vezet... olaszba menet szóltam neki hogy a 170-180 nem kötelező, csak tudja az autó...)

Olaszba ment?  eplus2

Illetve nem a Mondeóval voltatok?  eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14235 Dátum: 2013.10.03 csütörtök, 10:44:01 »

ha lát/hall valaki ilye FIE képes fejet, 20 alatt, akkor ne legyen rest szólni.

12 colos mélysugárzót tudok venni, a szervíz meg beszereli majd és szigetel egy kicsit a nyikorgásokon a középkonzolnál.
Naplózva
wolfgabor
Vendég
« Új hozzászólás #14236 Dátum: 2013.10.09 szerda, 06:56:21 »

sziasztok

már régebben linkeltetek,de kérdezem újból.
Hol tudok olcsón beépitőkeretet venni Mk3 mondiba Bp-n? wave
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14237 Dátum: 2013.10.09 szerda, 07:35:36 »

sziasztok

már régebben linkeltetek,de kérdezem újból.
Hol tudok olcsón beépitőkeretet venni Mk3 mondiba Bp-n? wave

Faceliftesbe vagy facelift előttibe?

(Én neten rendeltem a faceliftesbe...Ditz márkájút. Jó)
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14238 Dátum: 2013.10.09 szerda, 08:37:28 »

http://www.pioneer.eu/eur/products/25/131/201/TS-WX110A/page.html

Úgy összességében, nagyon jó indulattal pontozva: 1/10.

 vigyor3 falbav

Az ár pontozása -10/10.  eplus2

(ez vegyétek úgy, hogy bevallottam, hogy rábaxtam.  beka3)
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14239 Dátum: 2013.10.09 szerda, 08:42:05 »

http://www.pioneer.eu/eur/products/25/131/201/TS-WX110A/page.html

Úgy összességében, nagyon jó indulattal pontozva: 1/10.

 vigyor3 falbav

Az ár pontozása -10/10.  eplus2

(ez vegyétek úgy, hogy bevallottam, hogy rábaxtam.  beka3)

Nem jól választottál. Azaz nem megfelelőt az adott helyre! Ennyi.

Ez olyan, mint ha veszek egy smartot terepezni és a végén azt mondom, hogy de xar kocsi!  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14240 Dátum: 2013.10.09 szerda, 08:57:31 »

Nem jól választottál. Azaz nem megfelelőt az adott helyre! Ennyi.

Ez olyan, mint ha veszek egy smartot terepezni és a végén azt mondom, hogy de xar kocsi!  eplus2

Gyári kiegészítő katalógus ezt írja! Na...

Én egy felhasználó vagyok, aki támaszkodna a gyár ajánlásaira, előírásaira.

Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #14241 Dátum: 2013.10.09 szerda, 08:58:54 »

Gyári kiegészítő katalógus ezt írja! Na...

Én egy felhasználó vagyok, aki támaszkodna a gyár ajánlásaira, előírásaira.


fíl dö difförönsz  hehe
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14242 Dátum: 2013.10.09 szerda, 11:26:05 »

Nem jól választottál. Azaz nem megfelelőt az adott helyre! Ennyi.

Ez olyan, mint ha veszek egy smartot terepezni és a végén azt mondom, hogy de xar kocsi!  eplus2
szia,
sikerül majd valamelyik nap megnézni a cuccokat amit dobtam?
big  worship
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14243 Dátum: 2013.10.09 szerda, 12:14:49 »

szia,
sikerül majd valamelyik nap megnézni a cuccokat amit dobtam?
big  worship

ejj.. meaculpa... Sorry x many times

Ma és holnap este még nem ígérem, mert dolgom van és éjfél körül már nem úgy jár sz agyam....az a kevés  nyes
Referálok, ha megrágtam!   Wink
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14244 Dátum: 2013.10.09 szerda, 12:35:54 »


Referálok, ha megrágtam!   Wink

Nem tudim mit adott neked Jokó, de szerintem azért ne rág meg, elég, ha megnézed.  vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #14245 Dátum: 2013.10.09 szerda, 12:41:27 »

Nem tudim mit adott neked Jokó, de szerintem azért ne rág meg, elég, ha megnézed.  vigyor3
közelibe se vótam  hehe
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14246 Dátum: 2013.10.09 szerda, 12:42:43 »

közelibe se vótam  hehe

Ja tényleg, Arabika volt az, szóval így már világos, amit ő adott, azt semmikép se rágd meg. eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #14247 Dátum: 2013.10.09 szerda, 12:42:50 »

Nem tudim mit adott neked Jokó, de szerintem azért ne rág meg, elég, ha megnézed.  vigyor3

Rágás, ízlelés közben/után lehet véleményt mondani majd..... vigyor3
(amúgy nem is neki válaszoltam beka3)
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #14248 Dátum: 2013.10.09 szerda, 13:43:42 »

csak rezeg valami a jobb hátsó ajtóban... ötlet? (persze csak zene mellett, ezért valószínű a membrán körül van valami gebasz... vigyem vissza a műhelybe?
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14249 Dátum: 2013.10.09 szerda, 13:52:41 »

csak rezeg valami a jobb hátsó ajtóban... ötlet? (persze csak zene mellett, ezért valószínű a membrán körül van valami gebasz... vigyem vissza a műhelybe?

Ez ilyen... Szedd szét te, max nem tudod összerakni... eplus2 Vagy szétszedni sem.  hehe

Egyébként tele van minden xarral, szóval van ott minek rezegnie...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Oldalak: 1 ... 278 279 280 281 282 283 284 [285] 286 287 288 289 290 291 292 ... 366   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.085 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.