Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 00:05:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 ... 83   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: TD motor  (Megtekintve 1450108 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #850 Dátum: 2010.08.25 szerda, 16:43:33 »

én inkább elhiszem.de ha ez igy müködik,hogy jól beállitom akkor ez miért nem müködik gyárilag.a te fogyid a gyári ferdehátu fogyasztása alatt van 1 literrel és  itt kombirol van szó.beállithatnád ilyenre mindenk adagolóját

Ahhoz mindenkinek Bosch adagoló kellene és egy olyan kopottságú motor mint amire Én felraktam.Olyan kompresszióval, csúccsal, olyan turboval, olyan Emap-Imappal, és akkor ugyanaz lenne.
Naplózva
cini
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


czinkosek@hotmail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #851 Dátum: 2010.08.26 csütörtök, 15:50:52 »

Ahhoz mindenkinek Bosch adagoló kellene és egy olyan kopottságú motor mint amire Én felraktam.Olyan kompresszióval, csúccsal, olyan turboval, olyan Emap-Imappal, és akkor ugyanaz lenne.
pici kételyem va n ezügyben nem érzek a háttérben rendíthetetlen magyarázatot
Naplózva

1.8 TD 98. kombi   2.0 tdci titánium-s 2014 fehér bálna
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #852 Dátum: 2010.08.26 csütörtök, 16:17:11 »

pici kételyem va n ezügyben nem érzek a háttérben rendíthetetlen magyarázatot

Azért, mert nem tudod hogy azok a dolgok pontosan mit jelentenek amiket írtam és hogy mekkora szerepük van a tökéletes égésben.
Naplózva
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #853 Dátum: 2010.08.26 csütörtök, 17:23:03 »

én csak azt nem érten a motorfejlesztök miért nem valositják meg soha ha ez ilyen"egyszerü"  Huh?

Ez kurvára nem egyszerű.Amiket felsoroltam azokat megmérni, módosítani rajta az alapból több napos munka.A Bosch és Lucas adagoló működési elve is sokban eltér.A Lucas szállítási adatai is teljesen másak mint a Bosch, az előtöltés szabályozásról nem is beszélve.
Naplózva
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #854 Dátum: 2010.08.26 csütörtök, 21:53:06 »

idézö jelbe tettem az egyszerü szót!nem akarlak bántani de ha ezt te igy több nap alatt létre tudod hozni ahogy irtad.akkor egy motor gyár oriás rászán fél vagy egy évet a tervezésre fejlesztésre és mehet a széria gyártás és mindenki örül. én erre gondoltam az elözö irásomban.

Értem.Elég sok ideig számolgattunk légfogysztást, hőelvonást, feltöltődést...aztán kijött 1 olyan végeredmény amit kipróbáltunk és bevált.
Naplózva
cini
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


czinkosek@hotmail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #855 Dátum: 2010.08.27 péntek, 15:09:03 »

Azért, mert nem tudod hogy azok a dolgok pontosan mit jelentenek amiket írtam és hogy mekkora szerepük van a tökéletes égésben.
Örömmel tölt el és lenyűgöz a szaktudásot de pontosan neked adagolóműhelyedvan?Esetleg ford szervized?Mert ahogy itt futtatod az ügyed minimum ezt gondolnám és nem hogy egy autónepperrel állok szóba.
Naplózva

1.8 TD 98. kombi   2.0 tdci titánium-s 2014 fehér bálna
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #856 Dátum: 2010.08.27 péntek, 15:33:20 »

Örömmel tölt el és lenyűgöz a szaktudásot de pontosan neked adagolóműhelyedvan?Esetleg ford szervized?Mert ahogy itt futtatod az ügyed minimum ezt gondolnám és nem hogy egy autónepperrel állok szóba.

Már több éve nem vagyok autókereskedő, én nem nepper!!, mert teljesen hivatalosan csináltam KFT-m is volt.És igen van adagoló műhelyem, Bosch EPS 815-ös próbapaddal, ami azért nem kispályás padnak számít,  EDC computerrel együtt.
Naplózva
cini
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


czinkosek@hotmail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #857 Dátum: 2010.08.27 péntek, 18:50:15 »

Már több éve nem vagyok autókereskedő, én nem nepper!!, mert teljesen hivatalosan csináltam KFT-m is volt.És igen van adagoló műhelyem, Bosch EPS 815-ös próbapaddal, ami azért nem kispályás padnak számít,  EDC computerrel együtt.
de akkor miért a ww forumon éreklődesz és utánna ide beszúrod a válaszokat ?Én nem bántani akarlak csak nemsokminden szól melletted!Mintahogy a másiktotyik lakói is mondották.Én hiszem a szaktudásod de győzz meg arról hogy a mondeó élete alatt ami nem 10-év miért te vagy az első aki hiszi a mondi 4 l fogyit?De nem mink találtuk fel a viaszt ezért próbálok más okosabb emberek véleményét kikérni. wave
Naplózva

1.8 TD 98. kombi   2.0 tdci titánium-s 2014 fehér bálna
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #858 Dátum: 2010.08.27 péntek, 22:11:47 »

de akkor miért a ww forumon éreklődesz és utánna ide beszúrod a válaszokat ?Én nem bántani akarlak csak nemsokminden szól melletted!Mintahogy a másiktotyik lakói is mondották.Én hiszem a szaktudásod de győzz meg arról hogy a mondeó élete alatt ami nem 10-év miért te vagy az első aki hiszi a mondi 4 l fogyit?De nem mink találtuk fel a viaszt ezért próbálok más okosabb emberek véleményét kikérni. wave

Te összekeversz valakivel.A TDI fórum én másoknak próbálok segíteni, adagolót építeni.Nézd meg azon a fórumon már 1-2 embernek csináltam adagolót akik nagyon meg vannak elégedve vele pl:zaza2.Én nem akarok veled vitatkozni (mert abszolút nem érdekel a véleményed) és mással se, mert csak segíteni próbálok, mondjuk  valakinek a háznyomás problémáját is tudom hogy mi okozza és hogy hogyan lehetne orvosolni, de Ő más fórumokon kérdezget aztán semmi okosat nem írnak.Mondjuk 1 adagolós azt is tudja hogyha nem épül ki a háznyomás akkor nem lehet rendesen elforgatni az adagolót.Az biztos hogy az az adagoló annyit fogyaszt és a tulajdonosa meg van vele nagyon elégedve.És nem azt kérdezte hogy miből kell összerakni 1 adagolót aztán semmi hozzáértés után nekiállni fabrikálni, hanem azt mondta hogy neki egy olyan adagoló kell ami ezt tudja....és megkapta.
« Utoljára szerkesztve: 2010.08.27 péntek, 22:13:34 írta ndan » Naplózva
májki1982
Vendég
« Új hozzászólás #859 Dátum: 2010.08.27 péntek, 23:15:27 »

Te összekeversz valakivel.A TDI fórum én másoknak próbálok segíteni, adagolót építeni.Nézd meg azon a fórumon már 1-2 embernek csináltam adagolót akik nagyon meg vannak elégedve vele pl:zaza2.Én nem akarok veled vitatkozni (mert abszolút nem érdekel a véleményed) és mással se, mert csak segíteni próbálok, mondjuk  valakinek a háznyomás problémáját is tudom hogy mi okozza és hogy hogyan lehetne orvosolni, de Ő más fórumokon kérdezget aztán semmi okosat nem írnak.Mondjuk 1 adagolós azt is tudja hogyha nem épül ki a háznyomás akkor nem lehet rendesen elforgatni az adagolót.Az biztos hogy az az adagoló annyit fogyaszt és a tulajdonosa meg van vele nagyon elégedve.És nem azt kérdezte hogy miből kell összerakni 1 adagolót aztán semmi hozzáértés után nekiállni fabrikálni, hanem azt mondta hogy neki egy olyan adagoló kell ami ezt tudja....és megkapta.
oszd ki a tudatlanokat ndan papa eljen Grin
Naplózva
Dexter
Vendég
« Új hozzászólás #860 Dátum: 2010.08.28 szombat, 12:43:54 »

Kedves ndan.

Olyan problémája van az MKII mondeomnak, hogy reggel amikor el akarom indítani csak 3-4 másodperc nyektetés után hajlandó elindulni egy nagy füstfelhő társaságában. Utána nem füstöl és ha leállítom pár km után amikor már meleg a motor, akkor utána szinte pöccre indul.
Szerinted mi lehet a baja?
Én előtöltésre tudok hirtelen gondolni vagy arra, hogy fellevegősödik az üzemanyagrendszer.

Válaszod előre is köszönöm.
Naplózva
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #861 Dátum: 2010.08.28 szombat, 13:31:16 »

Kedves ndan.

Olyan problémája van az MKII mondeomnak, hogy reggel amikor el akarom indítani csak 3-4 másodperc nyektetés után hajlandó elindulni egy nagy füstfelhő társaságában. Utána nem füstöl és ha leállítom pár km után amikor már meleg a motor, akkor utána szinte pöccre indul.
Szerinted mi lehet a baja?
Én előtöltésre tudok hirtelen gondolni vagy arra, hogy fellevegősödik az üzemanyagrendszer.

Válaszod előre is köszönöm.

Talán előtöltés, de lehet hogy kopott a szivattyú.Hidegen amikor beindítod milyen színü a füstje, és ilyen kesernyés szaga van?
Naplózva
Dexter
Vendég
« Új hozzászólás #862 Dátum: 2010.08.28 szombat, 14:22:02 »

Talán előtöltés, de lehet hogy kopott a szivattyú.Hidegen amikor beindítod milyen színü a füstje, és ilyen kesernyés szaga van?

Normál diesel szaga van és fekete a füst.
Naplózva
Dexter
Vendég
« Új hozzászólás #863 Dátum: 2010.08.28 szombat, 14:23:33 »

nekem ez a gond gyertya cserével megoldódott  eljen

Az izzítógyertyákat lecsekkoltam (szikráztattam) és működik mindegyik.
Naplózva
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #864 Dátum: 2010.08.28 szombat, 14:58:06 »

Normál diesel szaga van és fekete a füst.

Akkor az nem biztos, hogy előtöltés.Mert ha kevés lenne akkor nem feketén füstölne.
Naplózva
Dexter
Vendég
« Új hozzászólás #865 Dátum: 2010.08.28 szombat, 17:36:10 »

Akkor az nem biztos, hogy előtöltés.Mert ha kevés lenne akkor nem feketén füstölne.

Akkor milyen színe lenne?
Naplózva
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #866 Dátum: 2010.08.28 szombat, 19:14:04 »

Akkor milyen színe lenne?

Kék vagy kékesszürke.
Naplózva
májki1982
Vendég
« Új hozzászólás #867 Dátum: 2010.08.29 vasárnap, 20:42:34 »

te már rózsaszin felöben uszol lasan!  hehe te is  idiota vagy mert mindent elhiszel
ezen kár vitázni,te nehiszed el,ennyi.ez is egy vélemény Wink
Naplózva
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #868 Dátum: 2010.08.29 vasárnap, 20:52:29 »

te már rózsaszin felöben uszol lasan!  hehe te is  idiota vagy mert mindent elhiszel

Nagyon vicces.Majd ha valamit letettél az asztalra dízel adagoló terén, akkor beszélhetsz...
Naplózva
Dadman
Vendég
« Új hozzászólás #869 Dátum: 2010.08.29 vasárnap, 21:13:48 »

Előre elnézést kérek, de szerintem nem kéne teljesen szétzilálni a totyikot mindenféle gyerekes huzavonákkal! Szerintem ide kétféle indíttatásból irkálnak az emberkék nagy általánosságban, vagy segítséget kérnek, vagy segíteni akarnak! Itt meg lassan lapozgatni kell, hogy átugorgyuk az igaz-nemigaz, elhiszem-nemhiszem, lehetetlen-demegcsináltam.... "veszekedést".
Mégegyszer mondom elnézést mindkét féltől, nem dirigálni akartam csak egy vélemény.  angel angel angel
Naplózva
energyboy
Vendég
« Új hozzászólás #870 Dátum: 2010.08.30 hétfő, 21:29:22 »

NEEE veszekedj! Ha verekedni is lehet!  gun duhos2 falbav
Naplózva
májki1982
Vendég
« Új hozzászólás #871 Dátum: 2010.08.31 kedd, 20:19:27 »

 Grin
Naplózva
májki1982
Vendég
« Új hozzászólás #872 Dátum: 2010.09.03 péntek, 20:49:58 »

sziasztok.kérdésem vna.... üzemi hőfokon hova áll be a vizmutatótok?mert nekem eddig 1/4ig ment csak fel,ma mentem a városba,és fixen beált félre.megált ott mint a cövek.vizem fix nem fogy.csak az a fura hogy eddig nem ment fel félig a mutató.
Naplózva
voto
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 549


AKINEKSZERENCSÉJESINCS 0036705007081

vototomi@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #873 Dátum: 2010.09.03 péntek, 21:14:32 »

sziasztok.kérdésem vna.... üzemi hőfokon hova áll be a vizmutatótok?mert nekem eddig 1/4ig ment csak fel,ma mentem a városba,és fixen beált félre.megált ott mint a cövek.vizem fix nem fogy.csak az a fura hogy eddig nem ment fel félig a mutató.

Egy időben nekem is szórakozott
Aztán termosztátot cseréltem jobb lett de még mindig hol itt hol ott állt.
A végén vettem 1 utánagyártott hőmérőgombát a Bárdiban és szépen mindig függőbe áll azóta....
Naplózva

'97/12 1.8 TD BOSCH adagoló Romos kasztni faxa motor....
'07/09 2,2 TDCI Transit családi csapatszállító...
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #874 Dátum: 2010.09.04 szombat, 10:34:54 »

sziasztok.kérdésem vna.... üzemi hőfokon hova áll be a vizmutatótok?mert nekem eddig 1/4ig ment csak fel,ma mentem a városba,és fixen beált félre.megált ott mint a cövek.vizem fix nem fogy.csak az a fura hogy eddig nem ment fel félig a mutató.
Milyen távokat szoktál futni?
15-20 Km alatt nem nagyon éri el az üzemi hőfokot.
Nálam nem szokott az O betűn túlmenni.
Mások állítják, a középállás a tuti.
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
májki1982
Vendég
« Új hozzászólás #875 Dátum: 2010.09.04 szombat, 18:48:24 »

esetleg ha jó helyre irod több választ,segitséget kapsz.
miért hova a faszomba irjam ***Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??? td-m van nem irhatom a v6os topickba,ne kötekedj már
Naplózva
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #876 Dátum: 2010.09.04 szombat, 21:20:39 »

miért hova a ***omba irjam ***Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??? td-m van nem irhatom a v6os topickba,ne kötekedj már

Teljesen igazad van...
Naplózva
májki1982
Vendég
« Új hozzászólás #877 Dátum: 2010.09.06 hétfő, 19:47:39 »

nem kötekedek az e röszak ellen tettem esküt anno a kossuth téren. :police:de pl.ha izzót kell cserélned azt is a dizel topikba irod mert neked az van? taps "teljesen igazad van."                részemröl befejeztem a vitát  action  duhos2
én sem vitázom,de egy izzocsere nincs összefügésben a motorral,de a vizhőfokom igen én is lezártam a témát
Naplózva
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #878 Dátum: 2010.09.07 kedd, 16:15:36 »

én sem vitázom,de egy izzocsere nincs összefügésben a motorral,de a vizhőfokom igen én is lezártam a témát

Jól mondod, én veled vagyok...
Naplózva
májki1982
Vendég
« Új hozzászólás #879 Dátum: 2010.09.07 kedd, 17:57:17 »

Jól mondod, én veled vagyok...
ez a cofboy gyerek szereti a vitákat,meg szeret kötekedni is ugy látom laugh nagyon punnyad ez a forum td téren.talán semmi hiba senkinek nyes
Naplózva
energyboy
Vendég
« Új hozzászólás #880 Dátum: 2010.09.10 péntek, 20:07:47 »

Sziasztok!

'96-os MKII TD mondim adagolója a dúsítókarnál engedi a GO-t olvastam itt a fórumon, hogy valószínű "csak"  "o" gyűrű probléma.
Tudna nekem súgni valaki eme remek tömítő szerkezet méretéről valami infot. Huh? (csak munkaszüneti napon van lehetőségem szétszedni, de akkor a csapágyboltos is pihen falbav)

 wave
Naplózva
Bandi 71
Vendég
« Új hozzászólás #881 Dátum: 2010.09.12 vasárnap, 19:38:54 »

Ha nem hiszed el  az a te bajod.Rendesen megépített adagoló ami mindenhol annyit szállít amennyit kell.Tudok adni elérhetőséget beszélhetsz a sráccal hogy nem kamuzok!!!
Sziasztok!
ndan ne hagyd magad mert jókat írsz és használható!( bocs ha rosszul írtam a neved)! worship
Tudatlanoknak meg annyit hogy szigorú 100 és 120 pályán klíma nélkül 5-6 lityi között elmegy! Ha viszem a gyereket és óvatosan húzatom tényleg leviszem 5 re a fogyasztást! Kötözködő fórumtársnak azt ajánlom hogy próbáljon ki egy jó!!!! TD-t
Üdv! És köszi a hasznos infókat!!
Bandi
Naplózva
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #882 Dátum: 2010.09.12 vasárnap, 22:10:44 »

Sziasztok!
ndan ne hagyd magad mert jókat írsz és használható!( bocs ha rosszul írtam a neved)! worship
Tudatlanoknak meg annyit hogy szigorú 100 és 120 pályán klíma nélkül 5-6 lityi között elmegy! Ha viszem a gyereket és óvatosan húzatom tényleg leviszem 5 re a fogyasztást! Kötözködő fórumtársnak azt ajánlom hogy próbáljon ki egy jó!!!! TD-t
Üdv! És köszi a hasznos infókat!!
Bandi

Örülök ha tudtam segíteni.Egy jó TD ennyiket eszik amibe nem nyúlkált még bele a sok hozzáértőnek mondott kókler.Mondjuk az én Golfom 12-es adagolóval, olyan 240LE-vel eszik 7 litert ha 5000-ig folyamatosan forgatom és kihajtom a szemét...Ha nem huzatom ennyire akkor olyan 6.4 körül eszik.És hangsúlyozom 12-es adagoló, 12-es üzemanyagrendszerrel, AC-val a tankba!!Ezt csak érdekességnek írtam...
Naplózva
májki1982
Vendég
« Új hozzászólás #883 Dátum: 2010.09.13 hétfő, 15:56:33 »

Örülök ha tudtam segíteni.Egy jó TD ennyiket eszik amibe nem nyúlkált még bele a sok hozzáértőnek mondott kókler.Mondjuk az én Golfom 12-es adagolóval, olyan 240LE-vel eszik 7 litert ha 5000-ig folyamatosan forgatom és kihajtom a szemét...Ha nem huzatom ennyire akkor olyan 6.4 körül eszik.És hangsúlyozom 12-es adagoló, 12-es üzemanyagrendszerrel, AC-val a tankba!!Ezt csak érdekességnek írtam...
240LE?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??uhhhhhhhhhhhhhh mekkora moci?Huh?Huh??1.9tdi?Huh?Huh??
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #884 Dátum: 2010.09.13 hétfő, 17:28:33 »

Sziasztok!
ndan ne hagyd magad mert jókat írsz és használható!( bocs ha rosszul írtam a neved)! worship
Tudatlanoknak meg annyit hogy szigorú 100 és 120 pályán klíma nélkül 5-6 lityi között elmegy! Ha viszem a gyereket és óvatosan húzatom tényleg leviszem 5 re a fogyasztást! Kötözködő fórumtársnak azt ajánlom hogy próbáljon ki egy jó!!!! TD-t
Üdv! És köszi a hasznos infókat!!
Bandi
szevasz te agyon tanult!ha vissza lapozol látatod az 5-6 lityit helyeseltem én is más is.ennyivel eljárok én is úgy ahogy te!az a gáz,hogy a tied is jó *** ezek szerint mert a jó dizli 4.2 litert fogyaszt csak.akkor döntsd el a te adataidhoz képest az enyém is jó? vagy a tied is ***.  integet2
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #885 Dátum: 2010.09.13 hétfő, 18:27:48 »

240LE?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??uhhhhhhhhhhhhhh mekkora moci?Huh?Huh??1.9tdi?Huh?Huh??

Természetesen 1.9 TDI.Mondjuk már elég sok pénzembe van ez a motor, de amilyet rajtol, az nem mindennapi érzés!
Naplózva
májki1982
Vendég
« Új hozzászólás #886 Dátum: 2010.09.13 hétfő, 18:50:36 »

Természetesen 1.9 TDI.Mondjuk már elég sok pénzembe van ez a motor, de amilyet rajtol, az nem mindennapi érzés!
mikor lessz időd megmutatni nekem?Huh???,kiváncsi vagyok nagyon.
Naplózva
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #887 Dátum: 2010.09.13 hétfő, 19:04:04 »

mikor lessz időd megmutatni nekem?Huh???,kiváncsi vagyok nagyon.

Ha minden igaz akkor autóval együtt elviszik, úgyhogy már nagyon nem akarom hajtani már vagy 3 napja vissza van tekerve füstmentesre, nehogy leégessem a kuplungot, nehogy valami balul süljön el.Amúgy csak a motort állt szándékomban eladni belőle,de így ha az egészet elvizik mégjobb... Wink Wink
Naplózva
májki1982
Vendég
« Új hozzászólás #888 Dátum: 2010.09.13 hétfő, 19:38:49 »

Ha minden igaz akkor autóval együtt elviszik, úgyhogy már nagyon nem akarom hajtani már vagy 3 napja vissza van tekerve füstmentesre, nehogy leégessem a kuplungot, nehogy valami balul süljön el.Amúgy csak a motort állt szándékomban eladni belőle,de így ha az egészet elvizik mégjobb... Wink Wink
picsába bemoziztam vna miet mehet falbav
Naplózva
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #889 Dátum: 2010.09.13 hétfő, 19:51:34 »

picsába bemoziztam vna miet mehet falbav

Ne aggódj, már van 1 másik tervem, csak az 300++LE körül lesz ha összejön rá a zsé.
Naplózva
májki1982
Vendég
« Új hozzászólás #890 Dátum: 2010.09.13 hétfő, 20:04:40 »

Ne aggódj, már van 1 másik tervem, csak az 300++LE körül lesz ha összejön rá a zsé.
1.9tdi hogy lehet felhuzni 240le?Huh???az nem kevés meló,gondolom minden lekönnyitve,full más adagoló,ac,üzemanyagellátás,chip,csucsok,bratyom full alap b5ös passatja is megy mint a veszedelem,pedig csak katalizátor van kiszedve,meg vmi szelep a kipufogoban.
Naplózva
ndan
Vendég
« Új hozzászólás #891 Dátum: 2010.09.13 hétfő, 21:44:13 »

1.9tdi hogy lehet felhuzni 240le?Huh???az nem kevés meló,gondolom minden lekönnyitve,full más adagoló,ac,üzemanyagellátás,chip,csucsok,bratyom full alap b5ös passatja is megy mint a veszedelem,pedig csak katalizátor van kiszedve,meg vmi szelep a kipufogoban.

Annyit elárulok hogy semmi elektronika nincs benne, csak 12V a leállító mágnesszelepre.Még a dolgok amiket le lehetne azok sincsenek lekönnyítve.Neki gondolom az EGR van kikötve, nincs kipufogógáz visszavezetés.A 240 lovas technika ára 360.000Ft.-és ebbe minden benne van ami kell..
Naplózva
Bandi 71
Vendég
« Új hozzászólás #892 Dátum: 2010.09.13 hétfő, 22:02:33 »

szevasz te agyon tanult!ha vissza lapozol látatod az 5-6 lityit helyeseltem én is más is.ennyivel eljárok én is úgy ahogy te!az a gáz,hogy a tied is jó *** ezek szerint mert a jó dizli 4.2 litert fogyaszt csak.akkor döntsd el a te adataidhoz képest az enyém is jó? vagy a tied is ***.  integet2
Szeva!
Honnan veszed hogy agyon tanult?Huh?Huh?Huh?? a többit értem de hogy néhány soromból ezt megállapítod........hát valamit nagyon tudhatsz...
Üdv!
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #893 Dátum: 2010.09.14 kedd, 19:52:03 »

Szeva!
Honnan veszed hogy agyon tanult?Huh?Huh?Huh?? a többit értem de hogy néhány soromból ezt megállapítod........hát valamit nagyon tudhatsz...
Üdv!
onnan,hogy én meg génius vagyok. uri tölem kapta tudását!  wave                (bünügyi felderités  police)
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Bandi 71
Vendég
« Új hozzászólás #894 Dátum: 2010.09.14 kedd, 19:57:46 »

onnan,hogy én meg génius vagyok. uri tölem kapta tudását!  wave                (bünügyi felderités  police)
Szkeptikus magasan képzett isten.............. szép de legyen igaz!
Ha jól gondolom jó arc vagy és ideje lenne találkozni ill. személyesen véleményt cserélni Mondeó és világ ügyben!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Üdv!
Bandi
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #895 Dátum: 2010.09.14 kedd, 20:10:13 »

Szkeptikus magasan képzett isten.............. szép de legyen igaz!
Ha jól gondolom jó arc vagy és ideje lenne találkozni ill. személyesen véleményt cserélni Mondeó és világ ügyben!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Üdv!
Bandi
jó a gondolat menet  smile  hát a rossz fiuknak nem ez a véleményük  szomoru1
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
gsziki
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 440



E-mail
« Új hozzászólás #896 Dátum: 2010.09.16 csütörtök, 15:18:45 »

Sziasztok!
Kis segítség kellene! help
Behalt a Lucas adagolóm és holnap megyek egy Bosch adagolóért.
A srác akitől veszem azt mondta,hogy ha felteszem akkor az előtöltést kell beállítani és a vezérlést kell újra állítani
és kész.
Van valakinek valami útmutatója ami alapján az előtöltést be lehet állítani és a vezérlést is?
Egyébként MKII 98-as 1.8TD-m van.
Előre is köszönöm a segítséget!!! worship
Naplózva

2002 2L Tdci 131Ló ZetecS,Full bőr,automata,navi,gyári multimédia beépített VHS lejátszóval,gyári hifi,stb.
májki1982
Vendég
« Új hozzászólás #897 Dátum: 2010.09.16 csütörtök, 19:57:59 »

Sziasztok!
Kis segítség kellene! help
Behalt a Lucas adagolóm és holnap megyek egy Bosch adagolóért.
A srác akitől veszem azt mondta,hogy ha felteszem akkor az előtöltést kell beállítani és a vezérlést kell újra állítani
és kész.
Van valakinek valami útmutatója ami alapján az előtöltést be lehet állítani és a vezérlést is?
Egyébként MKII 98-as 1.8TD-m van.
Előre is köszönöm a segítséget!!! worship
hát,nem ilyen egyszerű azért,sztem,hogy halt be a lucas?Huh???volt vmi előjele?Huh?Huh?Huh????keresd privibe ndan-t.ő vágja a témát.
Naplózva
avarakos
Vendég
« Új hozzászólás #898 Dátum: 2010.09.18 szombat, 15:30:10 »

SZIASZTOK! MONDEO 2 1.8TD GÉPEM VAN TÉLEN,NYÁRON SOKAT KELL INDÍTÓZNI.LEÁLLÍTÁS UTÁN KB.30 MÁSODPERCIG PÖCCRE INDUL/TÉLEN IS HIDEG MOTORNÁL/ UTÁNA MÁR SOKAT KELL  INDÍTÓZNI. FOGYASZTÁSA JÓ,JÓL IS MEGY. PORLASZTÓCSÚCSOK, IZZÍTÓK ÚJAK. LUCAS ADAGOLÓ VAN BENNE. KÖSZI.
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #899 Dátum: 2010.09.18 szombat, 15:32:02 »

SZIASZTOK! MONDEO 2 1.8TD GÉPEM VAN TÉLEN,NYÁRON SOKAT KELL INDÍTÓZNI.LEÁLLÍTÁS UTÁN KB.30 MÁSODPERCIG PÖCCRE INDUL/TÉLEN IS HIDEG MOTORNÁL/ UTÁNA MÁR SOKAT KELL  INDÍTÓZNI. FOGYASZTÁSA JÓ,JÓL IS MEGY. PORLASZTÓCSÚCSOK, IZZÍTÓK ÚJAK. LUCAS ADAGOLÓ VAN BENNE. KÖSZI.
caps lockot kapcsold ki!! köszi worship vigyor3
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 ... 83   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.068 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.