Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 21:00:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nyárugumi garnitúra eladó (trombonist)  (Megtekintve 1862 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Dátum: 2009.11.11 szerda, 14:33:39 »

Sziasztok!

Eladó a Contour nyárigumi-garnitúrája.

4 db Fulda Carat Extremo 205/50 R15 DOT 1307
1 db Michelin Energy 195/60 R15 DOT 0602


A 4 Fulda kifogástalan állapotú, 6-7 mm-es profilmélységű, sehol nincs félrekopva, sérülés sehol nincs rajtuk. Július közepétől (akkor vettem a kocsit, ezekkel a kerekekkel) október elejéig (akkor szereltettem át a téli garnitúrát) jártam velük. Kifogástalanul tapadnak, sosem eresztették a levegőt, kéthetente ellenőriztem.
A Michelin is hibátlan, de ez amolyan tartalék-kerék, 4-5 mm-es profilmélységű, meg ugye csaknem 8 éves már.

Mind az öt kerék StilAuto SR700 alufelnin van. Ezek is szépek, 3 közülük teljesen kifogástalan. A jobb hátsó felni peremén van egy minimális karc, az ötödik tartalék keréken pedig egy mélyebb karc - nyilvánvalóan egy múltbéli félresikerült parkolás nyomán. A felnik külön nem eladók, csak gumikkal együtt. Mert nekem a felnik tetszenek, kifejezetten jól állnak a Contournak. Csupán a gumiméret nem jó - ennek a típusnak ez nem a helyes váltómérete.

Ár megegyezés szerint.
Ha valaki felnistül szeretné a komplett kerekeket, úgy is meg tudunk egyezni, természetesen kapja hozzá a kifogástalan alufelni kerékcsavar-garnitúrát, és a tehermentesítő gyűrűket is.
Ha csak a gumik kellenek, a leszerelés költségeit természetesen én állom, illetve szeretném, ha együtt elmennénk egy gumishoz, nézze át őket, nincs-e valamelyiknek rejtett, belső hibája. Hibás kereket/gumit természetesen nem adok el, nem venném a lelkemre, ha egy Mondeos sporttárs fejre állna a kerék/gumi hibája miatt!

Készültek szép képek a kerekekről, de valamiért nem tudtam feltölteni őket a kepfeltoltes.hu-ra. Ha valakit érdekel, szívesen küldök neki képet e-mailben.

Légyszi segítsetek, ha nektek a Mondeora nem is kell, ismerősi körben terjesszétek, hátha valakinek megtetszik! Vétek volna kidobni őket a kukába, ugyanakkor ezeknek a gumiknak az átmérője csaknem 4 cm-rel kisebb, mint kellene.


(Ha ez a hozzászólás itt nem helyénvaló, akkor elnézést kérek, illetve tisztelettel megkérem az illetékeseket, hogy tegyék át a megfelelő topicba!)

Köszönettel, üdv!
trombonist
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
trombonist
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2010.08.06 péntek, 00:11:52 »

Sziasztok!

Eladó a Contour nyárigumi-garnitúrája.

Tisztelettel kérném szépen az illetékeseket, hogy töröljék ezt a hirdetést, ugyanis a garnitúra ELKELT.

Köszönettel, üdv!
trombonist
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.031 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.