Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.14 kedd, 17:12:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 ... 55   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nagytalis kérdőív!!! Olvasd el, és töltsd ki!! Megbeszélések  (Megtekintve 781306 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #2250 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 12:40:55 »

Kedves Fórumtársak!

Azon kívül, hogy jó volt konvojozni (ahogy írtam már) említésre méltó még pár esemény!
Mindenek előtt, hogy a sok szép paripa körül gyerekek is szaladgáltak, akik megtalálták a közös nevezőt ! Az én fiam szerintem most hagyott el engem (mint egyedül jelen lévő szülőt) a leghosszabb időre, volt hogy  20 percig csak messziről láttam, ahogy a pajtásokkal szaladgál és beszélget. Volt autóban zene hallgatás a többi gyerkőccel (nem tudom miért, de ez az egyik csapat építő mániája  Elődnek), frizbizés, focizás, íjászat...szóval családi szempontból is jó volt a nap !
Legközelebb is ott leszünk, akárhol is lesz a helyszín!  worship
Amivel még gazdagabb lettem: rendszámtábla keret, pólók, tanksapka ( worship DomeSL-nek és Kokaikoko-nak aki elhozta), élmények...
(Amivel szegényebb lettem, ill. leszek: ismét beesett a kuplungom, mivel meghajtottam a paripámat a mérete, súlya és a TDDI volta ellenére.)
 taps taps taps
« Utoljára szerkesztve: 2012.05.20 vasárnap, 12:43:39 írta csehors » Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2251 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 13:28:01 »

igen
képzeld, még papír is volt a szélvédő mögött  Wink vigyor3
na neviccelj.  gyorsulás közben látszott is smile tudom, h álltál is de mindig leragadtam valahol és nem néztem meg egyesével minden kocsit...
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2252 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 13:33:11 »

Én is jól éreztem, magam. Minden jó volt: idő, beszélgetések, gyorsulások  vigyor3, stb..
Külön köszönet Bunyeknak+Robinak, Alfnak, Lászlónak, Dominak és köszönet mindenkinek az élményért!  worship integet2
Megint sikerült a fórumos nevek mögé arcokat kapcsolni.  Wink
Az én képeim csak emlékezetemben vannnak meg, de azt sajnos nem tudom feltölteni.


Milyen lett a vas?
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2253 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 13:35:18 »

Egy felvetés, ami engem már régóta érdekel, most kíváncsi vagyok mások véleményére is. Jöhetnek az érvek pro és kontra:
Ugye az a felállás, hogy évente egy repteres, és egy ingyenes, füves nagytali van. Tapasztalat, hogy a tavaszi (nyár eleji) talikon garantált a leégés, mint ahogy tegnap is sokaknak sikerült. Ha nincs az a sörsátor, akkor nincs hova elvonulni a nap elől. És itt jön a felvetésem:
- Mi lenne, ha a tavaszi (nyár eleji) talit tartanánk valami füves (akár vízparti) helyen, ahol nyílván vannak fák, van árnyék, el lehet bújni a tűző nap elől, nem fő meg mindenki a napon. Ha vízpart (pl. Velencei tó), akkor a bátrabbak akár csobbanhatnak is egyet, stb.
- És az őszi talit tennénk reptérre, ami általában szept. közepe felé szokott lenni. Akkor már nem jellemző a 25 fok körüli hőmérséklet, a napnak is kisebb az ereje, és nem égne vörösre mindenki.

Vélemény? Ellenvélemény?
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
siky
Vendég
« Új hozzászólás #2254 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 13:39:05 »

Egy felvetés, ami engem már régóta érdekel, most kíváncsi vagyok mások véleményére is. Jöhetnek az érvek pro és kontra:
Ugye az a felállás, hogy évente egy repteres, és egy ingyenes, füves nagytali van. Tapasztalat, hogy a tavaszi (nyár eleji) talikon garantált a leégés, mint ahogy tegnap is sokaknak sikerült. Ha nincs az a sörsátor, akkor nincs hova elvonulni a nap elől. És itt jön a felvetésem:
- Mi lenne, ha a tavaszi (nyár eleji) talit tartanánk valami füves (akár vízparti) helyen, ahol nyílván vannak fák, van árnyék, el lehet bújni a tűző nap elől, nem fő meg mindenki a napon. Ha vízpart (pl. Velencei tó), akkor a bátrabbak akár csobbanhatnak is egyet, stb.
- És az őszi talit tennénk reptérre, ami általában szept. közepe felé szokott lenni. Akkor már nem jellemző a 25 fok körüli hőmérséklet, a napnak is kisebb az ereje, és nem égne vörösre mindenki.

Vélemény? Ellenvélemény?

Jó az ötlet, de mikor lesz a forduló? Most lesz még egy repteres, vagy tavasszal lesz még egy füves?  eplus2
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2255 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 13:44:35 »

Egy felvetés, ami engem már régóta érdekel, most kíváncsi vagyok mások véleményére is. Jöhetnek az érvek pro és kontra:
Ugye az a felállás, hogy évente egy repteres, és egy ingyenes, füves nagytali van. Tapasztalat, hogy a tavaszi (nyár eleji) talikon garantált a leégés, mint ahogy tegnap is sokaknak sikerült. Ha nincs az a sörsátor, akkor nincs hova elvonulni a nap elől. És itt jön a felvetésem:
- Mi lenne, ha a tavaszi (nyár eleji) talit tartanánk valami füves (akár vízparti) helyen, ahol nyílván vannak fák, van árnyék, el lehet bújni a tűző nap elől, nem fő meg mindenki a napon. Ha vízpart (pl. Velencei tó), akkor a bátrabbak akár csobbanhatnak is egyet, stb.
- És az őszi talit tennénk reptérre, ami általában szept. közepe felé szokott lenni. Akkor már nem jellemző a 25 fok körüli hőmérséklet, a napnak is kisebb az ereje, és nem égne vörösre mindenki.

Vélemény? Ellenvélemény?

Teljesen jó az ötlet. De ha vízpart akkor inkább a Balaton mint a lepukkant Velencei tó. Távolságban nincs jelentős különbség, viszont több embert vonzana, több lehetőség stb.  Bmw-sek szokták tartani a zamárdi kempingben. Arról nem is beszélve, h a zamárdi strand kulturált rendezett és még ingyenes is.
« Utoljára szerkesztve: 2012.05.20 vasárnap, 13:55:26 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
siky
Vendég
« Új hozzászólás #2256 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 13:48:24 »

Teljesen jó az ötlet. De ha vípart akkor inkább a Balaton mint a lepukkant Velencei tó. Távolságban nincs jelentős különbség, viszont több embert vonzana, több lehetőség stb.  Bmw-sek szokták tartani a zamárdi kempingben. Arról nem is beszélve, h a zamárdi strand kultúrált rendezett és még ingyenes is.
Nem rossz, de ha már Balaton, akkor legyen június és akkor lehet pancsolni is  nyes
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2257 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 13:53:12 »

Teljesen jó az ötlet. De ha vípart akkor inkább a Balaton mint a lepukkant Velencei tó. Távolságban nincs jelentős különbség, viszont több embert vonzana, több lehetőség stb.  Bmw-sek szokták tartani a zamárdi kempingben. Arról nem is beszélve, h a zamárdi strand kultúrált rendezett és még ingyenes is.
A Velencei-tónál meg a Bogár, a Polski Fiat, a Trabant, stb klubokat szoktam látni találkozni. Innen jött az ötlet. De igazából mindegy, hogy hol, csak ez jutott eszembe. A Balaton is játszik persze. De olyan hely kell, ahol magunk vagyunk, nincs ott egy rakás egyéb fürdőző, nyaraló, pihenő, akárki.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2258 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 13:54:10 »

Nem rossz, de ha már Balaton, akkor legyen június és akkor lehet pancsolni is  nyes
persze smile
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
siky
Vendég
« Új hozzászólás #2259 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 13:56:17 »

A Velencei-tónál meg a Bogár, a Polski Fiat, a Trabant, stb klubokat szoktam látni találkozni. Innen jött az ötlet. De igazából mindegy, hogy hol, csak ez jutott eszembe. A Balaton is játszik persze. De olyan hely kell, ahol magunk vagyunk, nincs ott egy rakás egyéb fürdőző, nyaraló, pihenő, akárki.
Már nem azért, szerinted a Mondeo inkább a Trabanthoz, vagy a Kispolskihoz hasonlít mint a BMW-hez?
« Utoljára szerkesztve: 2012.05.20 vasárnap, 14:20:08 írta siky » Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2260 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 14:00:24 »

A Balaton is játszik persze. De olyan hely kell, ahol magunk vagyunk, nincs ott egy rakás egyéb fürdőző, nyaraló, pihenő, akárki.
Akkor a velencei tó a befutó, ott nem kell tartani a tömegtől eplus2  Meg ott lehet nosztalgiázni is, h milyen volt minden 20 éve,
kb azóta megállt ott az élet nyes   Nem vészes ám zamárdi sem, minden nyáron megyünk oda, egyáltalán nincs tömeg+lassan mélyül a víz. Meg 2 km hosszú strandon el lehet azért férni.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2261 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 14:01:24 »

Már nem azért, szerinted a Mondeo inkább a Trabanthoz, vagy a Kispolskihoz hasonlít mint a BMW-hez?
A Ferrari-Maserati klub meg a Hungaroringen tartja a klubtalálkozóját, azokhoz képest meg milyen retek hely már ez a Kiskunlacháza...

Szerintem tökmindegy hogy milyen klub szokta a Velencei-tónál tartani a taliját. A lényeg, hogy a hely alkalmas egy találkozó megtartására. Ahol fel tud sorakozni 30-50-80 Trabant, vagy Kispolszki, ott fel tud sorakozni ugyanennyi Mondeo is. Én ebből indultam ki. Mivel a környéken van telkünk, így többször láttam már ott autós találkozót. Persze nem láttam az összeset, úgyhogy lehet hogy ezen a helyen szoktak lenni Nissanosok, Fiat Unosok, vagy Audi A6 találkozók is. Sőt, engem az sem érdekel, a Velorex-klub jár oda  vigyor3 Ha a hely alkalmas egy klubtalálkozó lebonyolítására, akkor mindegy milyen autók vannak ott.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2262 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 14:04:23 »

Akkor a velencei tó a befutó, ott nem kell tartani a tömegtől eplus2  Meg ott lehet nosztalgiázni is, h milyen volt minden 20 éve,
kb azóta megállt ott az élet nyes   Nem vészes ám zamárdi sem, minden nyáron megyünk oda, egyáltalán nincs tömeg+lassan mélyül a víz. Meg 2 km hosszú strandon el lehet azért férni.
Azt, hogy magunk legyünk azért írtam, mert mégiscsak jobb, ha egy találkozón csak olyan arcok vannak, akik klubbosak, mintha minden arrafelé nyaraló, fürdő ember lézeng közöttünk (elég csak a biztonságra gondolni).
Egyébként nem favoritom nekem a Velencei-tó, csak tényleg mivel ott van a telkünk, így mikor megyünk le, sokszor láttunk autós találkozókat a vízpart egy bizonyos részén. Gondoltam ha másnak megfelel a hely, akkor nekünk is jó lehet. Innen jött az ötlet. De tetszett nekem a 2 évvel ezelőtti Szászpa horgásztó is Lajosmizse mellett.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
siky
Vendég
« Új hozzászólás #2263 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 14:09:12 »

A Ferrari-Maserati klub meg a Hungaroringen tartja a klubtalálkozóját, azokhoz képest meg milyen retek hely már ez a Kiskunlacháza...

Szerintem tökmindegy hogy milyen klub szokta a Velencei-tónál tartani a taliját. A lényeg, hogy a hely alkalmas egy találkozó megtartására. Ahol fel tud sorakozni 30-50-80 Trabant, vagy Kispolszki, ott fel tud sorakozni ugyanennyi Mondeo is. Én ebből indultam ki. Mivel a környéken van telkünk, így többször láttam már ott autós találkozót. Persze nem láttam az összeset, úgyhogy lehet hogy ezen a helyen szoktak lenni Nissanosok, Fiat Unosok, vagy Audi A6 találkozók is. Sőt, engem az sem érdekel, a Velorex-klub jár oda  vigyor3 Ha a hely alkalmas egy klubtalálkozó lebonyolítására, akkor mindegy milyen autók vannak ott.
Fölmentem összesautóra, hogy írjak valami frappánsat arra, hogy mekkora helyet foglal 80 kispolski és mekkorát 80 mondi, amikor megláttam ezt az adatot: Gyorsulás 0-100 km/h (mp):   33.0  taps taps
Szerintetek melyik autót néztem éppen?
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2264 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 14:13:45 »

Fölmentem összesautóra, hogy írjak valami frappánsat arra, hogy mekkora helyet foglal 80 kispolski és mekkorát 80 mondi, amikor megláttam ezt az adatot: Gyorsulás 0-100 km/h (mp):   33.0  taps taps
Szerintetek melyik autót néztem éppen?
Mondom még egyszer: nem azért mondtam a Velencei-tavat, mert szerintem a Mondeo egyenértékű a Trabival, vagy a Polszkival, hanem mert őket láttam ott találkozni, ami ötletet adott, hogy ha nekik jó, akkor jó lehet másnak is.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
siky
Vendég
« Új hozzászólás #2265 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 14:16:55 »

Mondom még egyszer: nem azért mondtam a Velencei-tavat, mert szerintem a Mondeo egyenértékű a Trabival, vagy a Polszkival, hanem mert őket láttam ott találkozni, ami ötletet adott, hogy ha nekik jó, akkor jó lehet másnak is.
Ezt nem azért írtam, mert azt hiszem, hogy szerinted egyenértékű, hanem azért mert viccesnek tartottam a bő fél perces gyorsulási időt  wave
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2266 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 14:17:54 »

Azt, hogy magunk legyünk azért írtam, mert mégiscsak jobb, ha egy találkozón csak olyan arcok vannak, akik klubbosak, mintha minden arrafelé nyaraló, fürdő ember lézeng közöttünk (elég csak a biztonságra gondolni).
Egyébként nem favoritom nekem a Velencei-tó, csak tényleg mivel ott van a telkünk, így mikor megyünk le, sokszor láttunk autós találkozókat a vízpart egy bizonyos részén. Gondoltam ha másnak megfelel a hely, akkor nekünk is jó lehet. Innen jött az ötlet. De tetszett nekem a 2 évvel ezelőtti Szászpa horgásztó is Lajosmizse mellett.
Igazad van. Nekem igazából mind1 hol kell találkozódni Wink
« Utoljára szerkesztve: 2012.05.20 vasárnap, 14:22:25 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #2267 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 14:52:25 »

Nem rossz, de ha már Balaton, akkor legyen június és akkor lehet pancsolni is  nyes
szerintem még szeptemberben is
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #2268 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 14:57:17 »

szerintem egyébként ez a verzió a jobb, hogy tavasszal a beton, ősszel a fű. május elején azért nem mindennapos, hogy 30 fok van( lásd pl a csütörtök péntek még milyen volt), a víz még sehol sem olyan meleg, hogy bárki csobbanjon, mert egy-két nap melegtől még nem melegszik fel. ősszel is van jó idő, pláne szeptember közepéig még bárhol ugyanúgy tud lenni 30 fok, viszont a fürdeni vágyóknak még talán le nem hűl annyira a víz. amilyen az utóbbi pár év ősze, a leégés itt is biztosított
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #2269 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 15:03:20 »

Jók a képek! Ahhoz képest, h nem voltál sokat, nem tétlenkedtél smile  Tetszik a kocsid. Milyen lett?

Köszönöm, szeretek fotózni. Kevés cuccot hoztunk és így nagyon nehéz volt a gyerkőcökkel. Reggel még a lámpát raktam be a kocsiba, így nem volt idő a cuccokat összekészíteni. Legközelebb okosabbak leszünk. A verda nagyon jó lett. Hamarosan olajcsere és akkor szerintem lesz EGR okosítás is, meg szívósor tisztítás. Az autó nagyon jól megy, a tuning dobott rajta. Azonos távon kb 20-al ment többet.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2270 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 15:05:53 »

évekkel ezelőtt is téma volt, a végeredmény mindig az, amit GinJoy kolléga is írt
amúgy se nagy dolog mondjuk az embernek egy kis naptejet kenni magára
napernyője meg a többségnek szokott lenni otthon
ha meg kell ilyen sátor, akkor írjátok be, mert pl. én is tudtam volna vinni ...
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #2271 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 15:16:28 »

évekkel ezelőtt is téma volt, a végeredmény mindig az, amit GinJoy kolléga is írt
amúgy se nagy dolog mondjuk az embernek egy kis naptejet kenni magára
napernyője meg a többségnek szokott lenni otthon
ha meg kell ilyen sátor, akkor írjátok be, mert pl. én is tudtam volna vinni ...
Ok, akkor szólok: legközelebb hozd el  eplus2
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #2272 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 15:16:59 »

Ok, akkor szólok: legközelebb hozd el  eplus2
nekem is jöhet 1
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2273 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 15:19:09 »

évekkel ezelőtt is téma volt, a végeredmény mindig az, amit GinJoy kolléga is írt
amúgy se nagy dolog mondjuk az embernek egy kis naptejet kenni magára
napernyője meg a többségnek szokott lenni otthon
ha meg kell ilyen sátor, akkor írjátok be, mert pl. én is tudtam volna vinni ...
cirkuszi sátor kellene, h a kocsik is alá férjenek eplus2
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2274 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 15:19:57 »

cirkuszi sátor kellene, h a kocsik is alá férjenek eplus2
jégkockát is hozzak?  hehe
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #2275 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 15:20:26 »

Én is bánom, hogy nem szúrtam le a beton szeletek közti földes részre a napernyőmet  falbav Még kis baltám is volt hozzá
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #2276 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 15:20:53 »

jégkockát is hozzak?  hehe
az csak whisky-vel jó
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2277 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 15:23:20 »

Én is bánom, hogy nem szúrtam le a beton szeletek közti földes részre a napernyőmet  falbav Még kis baltám is volt hozzá
A egér lemezekért nem jöttetek tickedoff reggel 7 kor jutott eszembe és gyors megcsináltam...
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
siky
Vendég
« Új hozzászólás #2278 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 15:31:40 »

tickedoff
Eddig ezt még nem láttam és qrva jó! Tudom, hogy nem ez volt a hsz lényege, de ez volt a legjobb  nyes
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #2279 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 16:09:55 »

A egér lemezekért nem jöttetek tickedoff reggel 7 kor jutott eszembe és gyors megcsináltam...
Eszemben volt, hogy hátha lesz dugózás, de mivel elhalt a téma az utsó napokban nem is emlékeztem kit kell keresni a talin  falbav
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #2280 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 16:17:23 »

Eszemben volt, hogy hátha lesz dugózás, de mivel elhalt a téma az utsó napokban nem is emlékeztem kit kell keresni a talin  falbav
Itthon meg tudnám csinyáni?  wow1 Gondolom igen...lassan...óvatosan. csak szabvány dugó-lemez nincs hozzá.
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #2281 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 16:17:58 »

az csak whisky-vel jó
duplával ?  nyes
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #2282 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 16:28:58 »

Itthon meg tudnám csinyáni?  wow1 Gondolom igen...lassan...óvatosan. csak szabvány dugó-lemez nincs hozzá.
valószínű meg tudnád otthon is. De nálam biztosan. van szerszám, tudunk gyártani akár hirtelen tömítés is, meg van laposvas is
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #2283 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 16:30:04 »

duplával ?  nyes
nem kell dupla, símán egy kis 2 decis pohárral elég
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #2284 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 16:50:26 »

valószínű meg tudnád otthon is. De nálam biztosan. van szerszám, tudunk gyártani akár hirtelen tömítés is, meg van laposvas is
Nem is hangzik rosszul! Merre is laksz? Csak azt tudom, hogy a környék(em)en...
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #2285 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 18:03:18 »

Nem is hangzik rosszul! Merre is laksz? Csak azt tudom, hogy a környék(em)en...
daruszentmiklóson(régi előszállás-kisszentmiklós) 20 km a ferrobetontól, vagy ugyanennyi a tesco-tól venyim, mezőfalva felé
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2286 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 18:47:11 »

daruszentmiklóson(régi előszállás-kisszentmiklós) 20 km a ferrobetontól, vagy ugyanennyi a tesco-tól venyim, mezőfalva felé

Ha ledugózzuk az EGR-emet is akkor jó lesz? Sosem értettem, hogy tulajdonképpen az mire jó.. Amúgy Joy! Szelepszár szimeringet tudsz cserélni? Mennyibe kerül? Kicsit füstöl a verdám állítólag..
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #2287 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 18:49:57 »

Ha ledugózzuk az EGR-emet is akkor jó lesz? Sosem értettem, hogy tulajdonképpen az mire jó.. Amúgy Joy! Szelepszár szimeringet tudsz cserélni? Mennyibe kerül? Kicsit füstöl a verdám állítólag..
már megbeszéltük nagy részét. nem tudok,  drágának nem drága, de szét kell a hengerfejet bontani felülről
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2288 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 18:51:49 »

már megbeszéltük nagy részét. nem tudok,  drágának nem drága, de szét kell a hengerfejet bontani felülről

Ja, eszembe jutott, hogy inkább felhívlak mert annyira le van égve a kezem, hogy nem nagyon tudok gépelni.. Cheesy De hát mögöttem jöttél végig, nem füstöltem, áldásom az autóra, így marad.
Naplózva
László
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2439


« Új hozzászólás #2289 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 19:23:19 »

Mély fájdalommal tudatom a nagy Ford Mondeo lovagok és lovaginák dicső seregével.
Amint az Úr 2012 év május havának 19 napján megrendezett seregszemlén, magam is részt vevék, szeplőtelen orcám jobb és bal fele oly cudarul lepirult, dicső Nap urunk áldásos tevékenysége folyamán, hogy ama guineai  pávián vörös popója orcám szinéhez mérten, csupán hófehér menyasszonyi nyoszolyaként tündökölhet Nap urunk szikrázó fényében.
Eme seregszemlén való részvétel közepette, igen igen jólérezvén magam, döntésem megmásithatatlan.
Mivel jómagam is eme dicső sereg tagjának vallom magam, a jövő esztendőkben meghirdetendő seregszemlén és lovagi tornán való részvétel, számomra kötelező.
Az Úr 2012 év május havának 20 napján.

Tisztelettel László!
Naplózva

Ford Mondeo 2005 TDCI 2.0 115LE
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #2290 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 19:36:20 »

Mély fájdalommal tudatom a nagy Ford Mondeo lovagok és lovaginák dicső seregével.
Amint az Úr 2012 év május havának 19 napján megrendezett seregszemlén, magam is részt vevék, szeplőtelen orcám jobb és bal fele oly cudarul lepirult, dicső Nap urunk áldásos tevékenysége folyamán, hogy ama guineai  pávián vörös popója orcám szinéhez mérten, csupán hófehér menyasszonyi nyoszolyaként tündökölhet Nap urunk szikrázó fényében.
Eme seregszemlén való részvétel közepette, igen igen jólérezvén magam, döntésem megmásithatatlan.
Mivel jómagam is eme dicső sereg tagjának vallom magam, a jövő esztendőkben meghirdetendő seregszemlén és lovagi tornán való részvétel, számomra kötelező.
Az Úr 2012 év május havának 20 napján.

Tisztelettel László!
Az Úr, és az ERŐ legyen Veled, hogy erőben, egészségben ezt meg is tehesd!!
Egy kis naptej sokat javított volna a helyzeten, ami a dupla sátor asztalán bárki számára hozzáférhető lészen. Volt! Tanulságul, védekezni nem csak kell, de néha jó is! eplus2 nyes eplus2
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2291 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 19:38:34 »

Az Úr, és az ERŐ legyen Veled, hogy erőben, egészségben ezt meg is tehesd!!
Egy kis naptej sokat javított volna a helyzeten, ami a dupla sátor asztalán bárki számára hozzáférhető lészen. Volt! Tanulságul, védekezni nem csak kell, de néha jó is! eplus2 nyes eplus2

A naptej tényleg kellett volna.. Alig bírok mozogni Smiley
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #2292 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 19:40:01 »

A naptej tényleg kellett volna.. Alig bírok mozogni Smiley
Pedig Te közel jártál a megoldáshoz, gyakran két méterre voltál tőle, mikor ott sertepertéltél a V6 körül! nyes eplus2
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #2293 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 19:42:29 »

daruszentmiklóson(régi előszállás-kisszentmiklós) 20 km a ferrobetontól, vagy ugyanennyi a tesco-tól venyim, mezőfalva felé
Köszi! Azóta meg is néztelek a térképen...PÜ-ben megbeszéljük a továbbiakat.
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2294 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 19:46:44 »

Pedig Te közel jártál a megoldáshoz, gyakran két méterre voltál tőle, mikor ott sertepertéltél a V6 körül! nyes eplus2

Jó, hát na, legközelebb okosabb leszek és viszek magammal Smiley Amúgy megérintette a kocsid a lelkemet, az előbb arra eszméltem fel, hogy bújom a használtautót és a V6-okat nézegetem hobbi autónak.. Cheesy
Naplózva
fdgf1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


kék villám 06306357582

fdgf1@mailbox.hu
« Új hozzászólás #2295 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 19:51:05 »

Ha ledugózzuk az EGR-emet is akkor jó lesz? Sosem értettem, hogy tulajdonképpen az mire jó.. Amúgy Joy! Szelepszár szimeringet tudsz cserélni? Mennyibe kerül? Kicsit füstöl a verdám állítólag..
 


De lemerem fogadni csak akor füstöl ha bevan inditva:)
szelepszár szimering 10rugo körül vettem de sikoltatni se ártana
Naplózva

Mk2
        1996 glx 1.8 benzin
        1997 clx - Giha 1.8 benzin
  volt1996 clx 1.8 benzin
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2296 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 19:52:42 »

 


De lemerem fogadni csak akor füstöl ha bevan inditva:)
szelepszár szimering 10rugo körül vettem de sikoltatni se ártana

Annyira nem füstöl, hogy én most foglalkozzak vele.. Smiley 6.000km után 2dl olajat öntöttem bele és megint max nívón volt..
Naplózva
fdgf1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


kék villám 06306357582

fdgf1@mailbox.hu
« Új hozzászólás #2297 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 19:56:31 »

Annyira nem füstöl, hogy én most foglalkozzak vele.. Smiley 6.000km után 2dl olajat öntöttem bele és megint max nívón volt..

akkor hozá ne nyulj uj kocsik is megesznek anyit. ( pl. Opel. 1liter olajat kaptak )a uj tulajok után tölteni:D
Naplózva

Mk2
        1996 glx 1.8 benzin
        1997 clx - Giha 1.8 benzin
  volt1996 clx 1.8 benzin
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2298 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 20:08:59 »

akkor hozá ne nyulj uj kocsik is megesznek anyit. ( pl. Opel. 1liter olajat kaptak )a uj tulajok után tölteni:D

Akkor jólvan, nem foglalkozom vele.. Cheesy Utólag amúgy bánom egy kicsit, hogy nem toltam egy futamot tegnap Cheesy
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #2299 Dátum: 2012.05.20 vasárnap, 20:20:13 »

Akkor jólvan, nem foglalkozom vele.. Cheesy Utólag amúgy bánom egy kicsit, hogy nem toltam egy futamot tegnap Cheesy

Mondtam én! Próbáltalak rávenni hogy nyomjunk 1 kört, de annyira mondtad hogy mindig alacsony fordulaton elváltasz meg kíméled hogy utána nem is próbálkoztam a meggyőzéseddel. Cheesy
Naplózva
Oldalak: 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 ... 55   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.075 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.