Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.08 szerda, 01:55:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Digitális TV beltéri  (Megtekintve 2102 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kotta_cs
Vendég
« Dátum: 2015.07.09 csütörtök, 17:22:02 »

a tkom megszünteti a kábelen az analóg adást. Ennek megfelelően a digitálist viszont engedi és ehez kellene nekem beltéri jóárasítva.
Naplózva
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2015.07.09 csütörtök, 22:53:00 »

a tkom megszünteti a kábelen az analóg adást. Ennek megfelelően a digitálist viszont engedi és ehez kellene nekem beltéri jóárasítva.


Nem adnak eleget ingyen? eplus2
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2015.07.10 péntek, 07:44:56 »

a tkom megszünteti a kábelen az analóg adást. Ennek megfelelően a digitálist viszont engedi és ehez kellene nekem beltéri jóárasítva.

Lehet tőlük bérelni. Mi is béreljük tőlük. Ha akarod meg is veheted tőlük, de akkor nem tudod kicseréltetni, ha kijön egy újabb.
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2015.08.11 kedd, 20:10:17 »

a topic-ot lezárom, mert már nem aktuális. A gond az a tkom-al, hogy aug1-el beszüntette az analógot anyáméknál, de a tuner-t csak aug 1-el lehetett vásárolni. Én meg azon időszakban nem voltam itthon. Szóval előtte kellett elintézni, mert más lehetőség nem volt. A probléma megoldódott, mert találtam tuner-t, bár mivel országosan csinálta ezt a T, így a legtöbb helyen a 10eFt és alatta lévő készülékek 2 nap alatt fogytak el.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.049 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.