Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 14:55:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81 ... 88   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Benzinmotorok (1.6, 1.8, 2.0)  (Megtekintve 1556877 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3650 Dátum: 2013.10.30 szerda, 07:49:31 »

Megkellene próbálnod egy másik sapit, amíről tudni, hogy jól működik. Valaki mondeos ismerőstől kérj egyet próbaképpen.
sajnos egyetlen mondeos ismerősőm sincs,és aki van messze van! de valahányszor érzem a szagot,mindig a kiegyenlitő környékéről jön a szag! csak nem értem az hogy kerülhet be az utastérbe?
Naplózva
siki
Vendég
« Új hozzászólás #3651 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 20:49:27 »

sajnos egyetlen mondeos ismerősőm sincs,és aki van messze van! de valahányszor érzem a szagot,mindig a kiegyenlitő környékéről jön a szag! csak nem értem az hogy kerülhet be az utastérbe?


szia!

valószínü,hogy ebből nagyjavítás lesz,nekem is igy kezdődött,de nem a sapka volt a hibás
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3652 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 20:51:22 »

a

szia!

valószínü,hogy ebből nagyjavítás lesz,nekem is igy kezdődött,de nem a sapka volt a hibás
bővebben??
Naplózva
siki
Vendég
« Új hozzászólás #3653 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 21:07:49 »

Üdv a topik lakóknak!!!!
több éve olvasom a fórumot,de csak most reggeltem

94 es 2000 benzines a vas,12 évvel ezelött hoztam(164e km) Svájcból(igaz azt nem tudom mennyit tekertek vissza az arbok),azóta én használom, jelenleg(284e km)
fényszoró üveget cseréltem vésettre(nem volt egyszerü,de megérte)
2-szer volt hengerfejes,1-szer volt probláma a generátorral,többször vagy 3-szor szelepfedél tömítés csere és egyszer önindító probléma
sokszor kellett cserélni kutyacsontot,vehettem a legdrágábbat vagy a legolcsobbat,évente cserélni kellett
olajat 10e km-ént cserélem,igaz nem gyárival,levegőszürőt ill.pollenszűrőt minden összel cseréltem,gyergyát mikor eszembe jutott
soha nem hagyott ott valahol az út szélén
nem vagyok technikai zseni,de amit tudtam vagy tudok megoldom

üdv :siki
Naplózva
siki
Vendég
« Új hozzászólás #3654 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 21:11:15 »

bővebben??

csipegeti a vizet azt lehet húzni halasztani,ha nem hajtod akkor sokat el mehetsz vele,de mindig töldsd utána a folyadékot,én igy még elmentem vele sokáig majd 3e km.-t
Naplózva
siki
Vendég
« Új hozzászólás #3655 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 21:14:13 »

Üdv a topik lakóknak!!!!
több éve olvasom a fórumot,de csak most reggeltem

94 es 2000 benzines a vas,12 évvel ezelött hoztam(164e km) Svájcból(igaz azt nem tudom mennyit tekertek vissza az arbok),azóta én használom, jelenleg(284e km)
fényszoró üveget cseréltem vésettre(nem volt egyszerü,de megérte)
2-szer volt hengerfejes,1-szer volt probláma a generátorral,többször vagy 3-szor szelepfedél tömítés csere és egyszer önindító probléma
sokszor kellett cserélni kutyacsontot,vehettem a legdrágábbat vagy a legolcsobbat,évente cserélni kellett
olajat 10e km-ént cserélem,igaz nem gyárival,levegőszürőt ill.pollenszűrőt minden összel cseréltem,gyergyát mikor eszembe jutott
soha nem hagyott ott valahol az út szélén
nem vagyok technikai zseni,de amit tudtam vagy tudok megoldom

üdv :siki

jut eszembe, vezérműszíj  ill vízpumpa ill.feszítő csere 2 szer volt cserélve
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3656 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 21:17:07 »

bővebben??
de mire mondtad a nagyjavitast? Nekem az van
Ha indítok dől a szellőzöbőj valami edes szag,es mivel,
Elvileg a fagyi edes,gondolom az! Menet közben mar nem
erezni! Csak mikor inditok,hidegen! Ha szimatolok a kiegyenlitö felől erzem,azt a
Szagot! Csöpöges nincs!
Naplózva
siki
Vendég
« Új hozzászólás #3657 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 21:22:14 »

de mire mondtad a nagyjavitast? Nekem az van
Ha indítok dől a szellőzöbőj valami edes szag,es mivel,
Elvileg a fagyi edes,gondolom az! Menet közben mar nem
erezni! Csak mikor inditok,hidegen! Ha szimatolok a kiegyenlitö felől erzem,azt a
Szagot! Csöpöges nincs!

hengerfej tömítés szállt el,kissebb esetben,nagyobb esetben, hengerfej is sérült akkor síkbaköszörülés az a drága játék
Naplózva
siki
Vendég
« Új hozzászólás #3658 Dátum: 2013.11.04 hétfő, 21:28:30 »

de mire mondtad a nagyjavitast? Nekem az van
Ha indítok dől a szellőzöbőj valami edes szag,es mivel,
Elvileg a fagyi edes,gondolom az! Menet közben mar nem
erezni! Csak mikor inditok,hidegen! Ha szimatolok a kiegyenlitö felől erzem,azt a
Szagot! Csöpöges nincs!

vagy van még egy verzió,vízpumpa kezdi megadni magát,azt figyeld meg,hogy az anyósüléssel szemben a szélvédőn belül párásodik-e a szélvédő ill. a bal első ajtón a tükörnél az oldal üveg párásodik-e

nekem egyszer volt az utobbi,fel is puposódott a müszerfal tőle
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3659 Dátum: 2013.11.05 kedd, 06:42:48 »

vagy van még egy verzió,vízpumpa kezdi megadni magát,azt figyeld meg,hogy az anyósüléssel szemben a szélvédőn belül párásodik-e a szélvédő ill. a bal első ajtón a tükörnél az oldal üveg párásodik-e

nekem egyszer volt az utobbi,fel is puposódott a müszerfal tőle
szokott párásodni-de mindenhol! körben! sajnos sokszor ki sem látok. majd oda figyelek rá.,mert némi kis hütőviz is eltünik néha..
Naplózva
Apanya
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 116



E-mail
« Új hozzászólás #3660 Dátum: 2013.11.05 kedd, 10:05:18 »

szokott párásodni-de mindenhol! körben! sajnos sokszor ki sem látok. majd oda figyelek rá.,mert némi kis hütőviz is eltünik néha..


Nálam is így kezdődött tavaly a vízpumpa,és a vezérlés csere!Figyelj oda,mert utána kezdődik a hengerfej javítás!Én 2 hónapig húztam.... töltögettem utána a vizet.... Kár volt!....
Naplózva

1993 Mk1 mondeo turnier GHIA 2.0
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3661 Dátum: 2013.11.05 kedd, 10:11:23 »


Nálam is így kezdődött tavaly a vízpumpa,és a vezérlés csere!Figyelj oda,mert utána kezdődik a hengerfej javítás!Én 2 hónapig húztam.... töltögettem utána a vizet.... Kár volt!....
ha hengerfejes akar lenni ugy sem lehet meg
akadajozni! De mi köze a parasodasnak a hengerfejesseg hez??!
es ha az miert erzem a motorterben a szagot? Nekem pl tiszta
olaj az egesz motor valtó! A kipufogo is! Lehet azt erzem,de
az nem magyarazza hova tűnik a vizem!
Naplózva
Apanya
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 116



E-mail
« Új hozzászólás #3662 Dátum: 2013.11.05 kedd, 10:25:27 »

ha hengerfejes akar lenni ugy sem lehet meg
akadajozni! De mi köze a parasodasnak a hengerfejesseg hez??!
es ha az miert erzem a motorterben a szagot? Nekem pl tiszta
olaj az egesz motor valtó! A kipufogo is! Lehet azt erzem,de
az nem magyarazza hova tűnik a vizem!


Hidd el,nekem is így volt! Meleg fagyálló,el tud párologni,így nem lesz csepegés az autó alatt!
ÉN IS RAKTAM ALÁ KARTONT,HOGY HONNAN CSEPEG...SOHASEM VOLT ALATTA SEMMI CSEPP!
  Ott el tud csepegni menet közben annyi,hogy észre sem veszed!És azért érzed a kiegyenlítő tartálytól,
mert ott van nem messze tőle a vízpumpa...és ugye ha meleg a motor,a meleg levegő felfelé áramlik!
  Bent az utasfülkében én is éreztem állandóan azt az édes fagyálló szagot!

  A HENGERFEJEZÉSHEZ ANNYI KÖZE VAN,HOGY NEM VESZED ÉSZRE EGYSZER,HOGY MELEGEBB A VIZED,VAGY HAMARABB,TÖBB ELFOLYIK ÉS MEGFŐZÖD!
Jó tanácsként,mindig legyen nálad víz/fagyálló....De inkább minél előbb vezérlés,és vízpumpa csere....
Naplózva

1993 Mk1 mondeo turnier GHIA 2.0
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3663 Dátum: 2013.11.05 kedd, 10:34:28 »


Hidd el,nekem is így volt! Meleg fagyálló,el tud párologni,így nem lesz csepegés az autó alatt!
ÉN IS RAKTAM ALÁ KARTONT,HOGY HONNAN CSEPEG...SOHASEM VOLT ALATTA SEMMI CSEPP!
  Ott el tud csepegni menet közben annyi,hogy észre sem veszed!És azért érzed a kiegyenlítő tartálytól,
mert ott van nem messze tőle a vízpumpa...és ugye ha meleg a motor,a meleg levegő felfelé áramlik!
  Bent az utasfülkében én is éreztem állandóan azt az édes fagyálló szagot!

  A HENGERFEJEZÉSHEZ ANNYI KÖZE VAN,HOGY NEM VESZED ÉSZRE EGYSZER,HOGY MELEGEBB A VIZED,VAGY HAMARABB,TÖBB ELFOLYIK ÉS MEGFŐZÖD!
Jó tanácsként,mindig legyen nálad víz/fagyálló....De inkább minél előbb vezérlés,és vízpumpa csere....
értlek. de menetközben nem igazán érezni,csak a reggeli inditásnál töményen a szellözöböl
Naplózva
Apanya
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 116



E-mail
« Új hozzászólás #3664 Dátum: 2013.11.05 kedd, 12:26:14 »

értlek. de menetközben nem igazán érezni,csak a reggeli inditásnál töményen a szellözöböl

Mivel a menetszél ami kavarog a motorban elviszi...
Naplózva

1993 Mk1 mondeo turnier GHIA 2.0
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3665 Dátum: 2013.11.05 kedd, 12:29:53 »

Mivel a menetszél ami kavarog a motorban elviszi...
allo motornal,vagy egyhelyben allva
meg hidegen miert nem latni h csöpőg? Email ment!
Naplózva
siki
Vendég
« Új hozzászólás #3666 Dátum: 2013.11.05 kedd, 19:08:35 »

allo motornal,vagy egyhelyben allva
meg hidegen miert nem latni h csöpőg? Email ment!


azért mert még csak szivárog egy ici picit a vizpumpa,nyisd fel a gépháztetőt és annak az alját nézd meg van-e a szij vonalában egy jellegzetes csik a hütőfolyadéktól ill. olajtól mert azt" mondod" minden olajos,ha már van, akkor egyre nagyobb az a szivárgás

szelepfedél tömitésed is gatya lehet ha minden olajos,azt nézd meg,hogyha felhúzol egy gyertyapipát nem-e olajos,mert a gyertya üregbe is beszivárog az olaj,az meg nem egészséges
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3667 Dátum: 2013.11.05 kedd, 19:20:18 »


azért mert még csak szivárog egy ici picit a vizpumpa,nyisd fel a gépháztetőt és annak az alját nézd meg van-e a szij vonalában egy jellegzetes csik a hütőfolyadéktól ill. olajtól mert azt" mondod" minden olajos,ha már van, akkor egyre nagyobb az a szivárgás

szelepfedél tömitésed is gatya lehet ha minden olajos,azt nézd meg,hogyha felhúzol egy gyertyapipát nem-e olajos,mert a gyertya üregbe is beszivárog az olaj,az meg nem egészséges
A gépháztetőn semmi nyoma,a gyertyáknál minden száraz! a motor csupa olaj,és  kipufogon is látok nyomokat,fekete olajos foltot a tüzfallal elvágolag. a főtengely szimeringem folyik,azt tudom ahol a szijtárcsák vannak,a vezérlés felől. a lapos szij görgöje,azthiszem a feszitő,,n szoktam látni lerakodásokat,amit időről időre lekaparok..viznyom sehol! én is gyanakszom a vizpumpára,de egyenlőre semmi nyoma. soha egyetlen cseppet sem láttam sem alatta,sem egyik alkatrészen sem! nézegettem már,de semmi. a tünet,hogy a kiegyenlitőmben mindig látom hogy picit fogy a viz,mm ről mm re. fogyogat! ha inditom a kocsit pl reggel,akkor a fütőventi a képembe tolja azt a tipikus édes szagot,de azt meg azért nem értem,mert akkor a kipufogonak kéne h csupa viz legyen,és az melegedve ugye nyomja a fagyállos párát..de a kipufogom száraz,,legalábbis nem  vizes! tehát elvileg nem a fütésem a ludas!
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #3668 Dátum: 2013.11.05 kedd, 19:22:28 »

A gépháztetőn semmi nyoma,a gyertyáknál minden száraz! a motor csupa olaj,és  kipufogon is látok nyomokat,fekete olajos foltot a tüzfallal elvágolag. a főtengely szimeringem folyik,azt tudom ahol a szijtárcsák vannak,a vezérlés felől. a lapos szij görgöje,azthiszem a feszitő,,n szoktam látni lerakodásokat,amit időről időre lekaparok..viznyom sehol! én is gyanakszom a vizpumpára,de egyenlőre semmi nyoma. soha egyetlen cseppet sem láttam sem alatta,sem egyik alkatrészen sem! nézegettem már,de semmi. a tünet,hogy a kiegyenlitőmben mindig látom hogy picit fogy a viz,mm ről mm re. fogyogat! ha inditom a kocsit pl reggel,akkor a fütőventi a képembe tolja azt a tipikus édes szagot,de azt meg azért nem értem,mert akkor a kipufogonak kéne h csupa viz legyen,és az melegedve ugye nyomja a fagyállos párát..de a kipufogom száraz,,legalábbis nem  vizes! tehát elvileg nem a fütésem a ludas!

A kipunak mi köze a fűtéshez?
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3669 Dátum: 2013.11.05 kedd, 19:26:04 »

A kipunak mi köze a fűtéshez?
azt mondta itt valaki,hogy ha folyik a fütőtest az egy kivezető nyiláson a kipufogóra folyik,ahol elpárolog! és valszeg,azt érzem! de nekem ott ahova folynia kéne annak a viznek,fekete olajos folt van! lehet hogy az égett olajszagot érzemés ha az is édes illatu,,akkor jó,,mert az most hanyagolható..de attol még fogy a vizem! nem zabálja,de hetente 1-2 deci kell bele...
Naplózva
siki
Vendég
« Új hozzászólás #3670 Dátum: 2013.11.05 kedd, 19:49:19 »

azt mondta itt valaki,hogy ha folyik a fütőtest az egy kivezető nyiláson a kipufogóra folyik,ahol elpárolog! és valszeg,azt érzem! de nekem ott ahova folynia kéne annak a viznek,fekete olajos folt van! lehet hogy az égett olajszagot érzemés ha az is édes illatu,,akkor jó,,mert az most hanyagolható..de attol még fogy a vizem! nem zabálja,de hetente 1-2 deci kell bele...

valaki itt cserélt fütő testet,érdeklőd meg, nem lehetéges-e annak a vízcsöveinél hogy szivárog a víz,és ha igen helyileg hol?Huh??utastérben a szönyeget kell sasolni vagy a motortérben a tűzfalat

vízpumpát alulról is nézted???,vagy csak felülről???
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #3671 Dátum: 2013.11.05 kedd, 19:50:26 »

azt mondta itt valaki,hogy ha folyik a fütőtest az egy kivezető nyiláson a kipufogóra folyik,ahol elpárolog! és valszeg,azt érzem! de nekem ott ahova folynia kéne annak a viznek,fekete olajos folt van! lehet hogy az égett olajszagot érzemés ha az is édes illatu,,akkor jó,,mert az most hanyagolható..de attol még fogy a vizem! nem zabálja,de hetente 1-2 deci kell bele...

Az égett olajszag nem éppen édes. Attól, hogy a kipura nem folyik rá a víz, még lehet a fűtőradiátorod lyukas. Lehet, hogy máshol folyik ki és nem a kipura. Az is lehet, hogy csak az egyik csőnél a bilincs adta meg magát vagy a cső.
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3672 Dátum: 2013.11.05 kedd, 19:54:21 »

Az égett olajszag nem éppen édes. Attól, hogy a kipura nem folyik rá a víz, még lehet a fűtőradiátorod lyukas. Lehet, hogy máshol folyik ki és nem a kipura. Az is lehet, hogy csak az egyik csőnél a bilincs adta meg magát vagy a cső.
legyőző cserelt radiatort es neztem alulrol is! Amennyire latni
a csővek jók.
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #3673 Dátum: 2013.11.05 kedd, 20:01:44 »

legyőző cserelt radiatort es neztem alulrol is! Amennyire latni
a csővek jók.

Benn a fűtésboxban és a radiátor csatlakozásánál is?
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3674 Dátum: 2013.11.05 kedd, 20:06:15 »

Benn a fűtésboxban és a radiátor csatlakozásánál is?
sehol semmi.attol felek eszi.bar szep tiszta
a lém....jo ejt.mennem kell..
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #3675 Dátum: 2013.11.05 kedd, 20:07:28 »

sehol semmi.attol felek eszi.bar szep tiszta
a lém....jo ejt.mennem kell..

Nem mondod, hogy belelátsz a fűtésboxba?
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3676 Dátum: 2013.11.05 kedd, 20:09:34 »

Nem mondod, hogy belelátsz a fűtésboxba?
nem.oda nem.azt meg nem neztem...majd ha
lesz vajaki aki vigyaz a gyerekemre...
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #3677 Dátum: 2013.11.05 kedd, 20:12:51 »

nem.oda nem.azt meg nem neztem...majd ha
lesz vajaki aki vigyaz a gyerekemre...

Ha ott sem látsz semmit, akkor  nemtudom
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3678 Dátum: 2013.11.06 szerda, 07:39:15 »

azt mondta itt valaki,hogy ha folyik a fütőtest az egy kivezető nyiláson a kipufogóra folyik,ahol elpárolog! és valszeg,azt érzem! de nekem ott ahova folynia kéne annak a viznek,fekete olajos folt van! lehet hogy az égett olajszagot érzemés ha az is édes illatu,,akkor jó,,mert az most hanyagolható..de attol még fogy a vizem! nem zabálja,de hetente 1-2 deci kell bele...
ha folyik a fűtőtest, az az utastérben a szőnyegre folyik és szétrohaszt mindent, illetőleg benn érzed a fagyállót
a kipuffra a klíma kondenzvize mehet esetleg ...
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3679 Dátum: 2013.11.06 szerda, 08:17:16 »

ha folyik a fűtőtest, az az utastérben a szőnyegre folyik és szétrohaszt mindent, illetőleg benn érzed a fagyállót
a kipuffra a klíma kondenzvize mehet esetleg ...
legyöző kartars azt mondta van egy külön
talca ami kivezeti a vizet! A klimat meg nem hasznalom!
gondolom akkor nincs kondenz viz!
en lennek a leg boldogabb ha csaj a radiator
folyna,de ma lehet szet szedem,bele kukkantok! Mekkora
torx kell a talca aljahoz?
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #3680 Dátum: 2013.11.06 szerda, 17:04:18 »

Pár kép a radiátorról és a dobozokról:

Itt a radiátor a két dobozzal együtt. A pirossal jelölt az alsó doboz, az van 3 csavarral rögzítve a felette lévőhöz.
Itt az alsó doboz leválasztva, a piros csöcsön folyik ki a kondenzvíz és az esetleges fagyálló a rendszerből.
Itt a két doboz látható külön-külön. A jobboldaliban van a radiátor, a szivacson kivehető a radiátor aljának a nyoma. A zölddel jelölt részbe folyhat a radiátorból a lé, a nyíl jelöli a rést, ahol átfolyhat a piros részbe. A piros részbe érkezik a kondenzvíz és a piros nyílnál minden kifolyik.
A felső doboz nyílásai. A két felső lyuk a radiátor csöveié, az alsó pedig az ürítő.
A két doboz pihenget egymás mellett.
Ezen látható, hogy a felső doboz két részre van osztva és hogy annyira zárt, hogy ha ki nem csordul a peremén, akkor csak a harmadik résen jöhet ki onnan folyadék.
Ezen a három lyukon keresztűl jut a két cső és a kiömlő a motortérbe.
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3681 Dátum: 2013.11.06 szerda, 17:36:21 »

Pár kép a radiátorról és a dobozokról:

Itt a radiátor a két dobozzal együtt. A pirossal jelölt az alsó doboz, az van 3 csavarral rögzítve a felette lévőhöz.
Itt az alsó doboz leválasztva, a piros csöcsön folyik ki a kondenzvíz és az esetleges fagyálló a rendszerből.
Itt a két doboz látható külön-külön. A jobboldaliban van a radiátor, a szivacson kivehető a radiátor aljának a nyoma. A zölddel jelölt részbe folyhat a radiátorból a lé, a nyíl jelöli a rést, ahol átfolyhat a piros részbe. A piros részbe érkezik a kondenzvíz és a piros nyílnál minden kifolyik.
A felső doboz nyílásai. A két felső lyuk a radiátor csöveié, az alsó pedig az ürítő.
A két doboz pihenget egymás mellett.
Ezen látható, hogy a felső doboz két részre van osztva és hogy annyira zárt, hogy ha ki nem csordul a peremén, akkor csak a harmadik résen jöhet ki onnan folyadék.
Ezen a három lyukon keresztűl jut a két cső és a kiömlő a motortérbe.

ez kimeritő vot. köszi..de nem azért van rés a radiátor körül,amit ki szivacsoztál.mert a venti nem birja átnyomni a levegőt a radiátoron keresztül? nem fog tulhevülni a radiátor??
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #3682 Dátum: 2013.11.06 szerda, 17:59:33 »

ez kimeritő vot. köszi..de nem azért van rés a radiátor körül,amit ki szivacsoztál.mert a venti nem birja átnyomni a levegőt a radiátoron keresztül? nem fog tulhevülni a radiátor??
Ahová raktam ott mindenhol volt is, csak leesett.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #3683 Dátum: 2013.11.06 szerda, 22:35:45 »

...
de nem azért van rés a radiátor körül,amit ki szivacsoztál.mert a venti nem birja átnyomni a levegőt a radiátoron keresztül? nem fog tulhevülni a radiátor??
Már bocsi, de ezt ugye te sem gondoltad komolyan? Vagy csak túl fáradt vagy az átgondolásához?
Ha egyáltalán nem nyom a venti levegőt a radiátorra (pl. nyáron nagy melegben, vagy kikapcsolt állapotban), akkor túl fog hevülni?
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3684 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 06:10:42 »

Már bocsi, de ezt ugye te sem gondoltad komolyan? Vagy csak túl fáradt vagy az átgondolásához?
Ha egyáltalán nem nyom a venti levegőt a radiátorra (pl. nyáron nagy melegben, vagy kikapcsolt állapotban), akkor túl fog hevülni?
jó a tuhevülést el csesztem! de én arra gondoltam hogy a venti biztosan többet nyom mint amit át tud nyomni a radiátoron,és arra gondoltam arra volt körben a rés,valami ilyesmi... wilting
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #3685 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 11:53:40 »

ha folyik a fűtőtest, az az utastérben a szőnyegre folyik és szétrohaszt mindent, illetőleg benn érzed a fagyállót
a kipuffra a klíma kondenzvize mehet esetleg ...
ez baromság. ugyanabban a dobozban van mindkettő. ha folyik a fűtőradiátor, attól még semmi nem fog elázni az utastérben. ugyanott kifolyik, mint a kondenzvíz
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #3686 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 11:54:38 »

legyöző kartars azt mondta van egy külön
talca ami kivezeti a vizet! A klimat meg nem hasznalom!
gondolom akkor nincs kondenz viz!
en lennek a leg boldogabb ha csaj a radiator
folyna,de ma lehet szet szedem,bele kukkantok! Mekkora
torx kell a talca aljahoz?
20-as torx kulcs kell
neked is a radiátorod fog szivárogni, biztosan
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3687 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 12:24:35 »

20-as torx kulcs kell
neked is a radiátorod fog szivárogni, biztosan
jó lenne...sokszor ha a kocsi mellé állok,pl az elejéhez,lehet érezni a fagyi szagot. vagy vizpumpa,vagy radiátor,de nyom semmi! csak szag! és picit fogy a viz!
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #3688 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 12:26:38 »

jó lenne...sokszor ha a kocsi mellé állok,pl az elejéhez,lehet érezni a fagyi szagot. vagy vizpumpa,vagy radiátor,de nyom semmi! csak szag! és picit fogy a viz!
ha lenne nyoma, naponta tölthetnél rá litereket
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3689 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 12:28:23 »

ha lenne nyoma, naponta tölthetnél rá litereket
igen ez valami tuti szivárgás,. de sehol egy rohadt akna hogy rá áljak,hogy megnézzem! lassan itt a tél,be fog fagyni a sejhaj,,én meg most kezdek folyni! a lehető leg jobb kor!
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3690 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 12:30:51 »

ez baromság. ugyanabban a dobozban van mindkettő. ha folyik a fűtőradiátor, attól még semmi nem fog elázni az utastérben. ugyanott kifolyik, mint a kondenzvíz
nem tudom, az enyémben sosem volt klíma
illetve volt de nem működött és kiszedtem, ne növelje a súlyt  vigyor3
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3691 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 12:34:24 »

nem tudom, az enyémben sosem volt klíma
illetve volt de nem működött és kiszedtem, ne növelje a súlyt  vigyor3
néha áldás a klima,de ha bekapcsoltam úgy fogta  motort-a kocsit mintha behuztam volna a kéziféket! nem szivesen használom,. mikor kikapcsoltam,bele kellett kapaszkodni a kormányba ugy megindult!
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3692 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 12:38:05 »

Srácok. ne haragudjatok hogy itt kérdezem! Nincs valakinek egy benzines mondeó ba egy normál gázbowden eladó? Az autóm ugyan kipörgés gátlós,de a TCS motor törött,és valszeg szorul a bowden is,,,én kiiktatnám és egy normál bowdennel oldanám meg,. DE eddig nem igazán találtam....keres-kinál,kilőve!
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #3693 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 12:43:41 »

nem tudom, az enyémben sosem volt klíma
illetve volt de nem működött és kiszedtem, ne növelje a súlyt  vigyor3
tálca a klíma nélkülibe is van, abban sem folyhat szét a cucc.

milyen súlyt? így 1400kg-ról 1385 lett a verda? hogy megy azóta? mint a villám mi?  vigyor3
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3694 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 12:44:50 »

tálca a klíma nélkülibe is van, abban sem folyhat szét a cucc.

milyen súlyt? így 1400kg-ról 1385 lett a verda? hogy megy azóta? mint a villám mi?  vigyor3
worship integet2 wow1 nyes taps
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3695 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 13:11:03 »

tálca a klíma nélkülibe is van, abban sem folyhat szét a cucc.

milyen súlyt? így 1400kg-ról 1385 lett a verda? hogy megy azóta? mint a villám mi?  vigyor3
kérdezd meg Alf-ot  eplus2
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3696 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 18:34:53 »

kérdezd meg Alf-ot  eplus2
kérdeztem,de smmiről nem tud! csodálkozott...
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3697 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 18:38:02 »

kérdeztem,de smmiről nem tud! csodálkozott...
neked írtam???
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #3698 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 18:39:33 »

neked írtam???
jaaaa.. bocsi... zavart2
Naplózva
siki
Vendég
« Új hozzászólás #3699 Dátum: 2013.11.07 csütörtök, 21:10:37 »

igen ez valami tuti szivárgás,. de sehol egy rohadt akna hogy rá áljak,hogy megnézzem! lassan itt a tél,be fog fagyni a sejhaj,,én meg most kezdek folyni! a lehető leg jobb kor!

találd már fel magadat!!!!!,keress egy jó képü árkot azt állj rá,azt bekúszol alá elemlámpával,vagy csinálsz egy rámpát fapadlókból és arra álsz rá,én speciel igy cserélek olajat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81 ... 88   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.048 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.