Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 01:54:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 ... 555   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Felnik, gumik  (Megtekintve 6570359 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #850 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 19:47:00 »

Angel, Joe: koszi!
 
Van valakinek acelfelnire valo csavarja? R14, MK2-n volt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #851 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 21:05:00 »

Angel, Joe: koszi!
 
Van valakinek acelfelnire valo csavarja? R14, MK2-n volt.
Szia Lukit!
 
Csavaranya kell,ügye? 140 Ft/db most vettem Iwannak, meg magamnak is egy újab garniturát. Ez Pesten van és Wartburg csavarként aposztrofáltak. Bár szombaton csak nyolc darabot hagytam az üzletben, valószínűleg már pótolták. tel.: 263-27-73. BP X Fertő utca 8. Non-stop 0-24 órás autósbolt. Kisajtón csengetni.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #852 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 21:41:00 »

Szia Lukit!
 
Csavaranya kell,ügye? 140 Ft/db most vettem Iwannak, meg magamnak is egy újab garniturát. Ez Pesten van és Wartburg csavarként aposztrofáltak. Bár szombaton csak nyolc darabot hagytam az üzletben, valószínűleg már pótolták. tel.: 263-27-73. BP X Fertő utca 8. Non-stop 0-24 órás autósbolt. Kisajtón csengetni.
Üdv ND
ND: igen, csavaranya, bocs. Koszonom szepen, holnap rakerdezek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #853 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 21:45:00 »

Szia Lukit!
 
Csavaranya kell,ügye? 140 Ft/db most vettem Iwannak, meg magamnak is egy újab garniturát. Ez Pesten van és Wartburg csavarként aposztrofáltak. Bár szombaton csak nyolc darabot hagytam az üzletben, valószínűleg már pótolták. tel.: 263-27-73. BP X Fertő utca 8. Non-stop 0-24 órás autósbolt. Kisajtón csengetni.
Üdv ND
ND: a dolesszoguk is franko? Nem kotekedni akarok, csak irtad, hogy varnyuhoz vannak.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #854 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 22:43:00 »

ND: a dolesszoguk is franko? Nem kotekedni akarok, csak irtad, hogy varnyuhoz vannak.
Szia Lukit!
Igen, lemezfelnihez jó a kúpszögűk, dölésszöge a részegembernek van ;-)))
Tavaly leírtam itt a fórumba októberben, hogy a márkaszervízben több helyen ugyanezt adják gyáriként, csak a különbözet zsebbe megy. Gyakorlatilag nem gyártanak már Wartburg csavart, lsd. CSAPI Bt - Iwan és jómagam is hallottam ezt. Most vettem újakat, mert a tavalyiknak rövidebb a menetes része, azok nyak könnyítésűek, a mostaniak hosszabbak  (kb 2 mm)és végig menetesek (+plusz egy menet).
De a Cromax biztos árul ilyet, jó áron.
Üdv ND
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #855 Dátum: 2004.11.15 hétfő, 23:59:00 »

Asszem csöppet összezavarodtam.
 
A Gumibolt táblázata szerint az ST200 gyári mérete 215/45 R17 ami 626 mm átmérőt jelent.
 
Kaptam téligumi ajánlatot 195/60 R15-re (615 mm), felnivel együtt, de Peppinnel konzultálva abban maradtunk, hogy az kicsi, de bent felejtettem azt a méretet, amit Ő használ. Most, itthon átgondolva, nem tűnik rossznak a 195/60 R15.  
Hol a hiba? help please...  
Csöppet fáradt és zaklatot vagyok mostanság,
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #856 Dátum: 2004.11.16 kedd, 06:46:00 »

Szia Lukit!
Igen, lemezfelnihez jó a kúpszögűk, dölésszöge a részegembernek van ;-)))
Tavaly leírtam itt a fórumba októberben, hogy a márkaszervízben több helyen ugyanezt adják gyáriként, csak a különbözet zsebbe megy. Gyakorlatilag nem gyártanak már Wartburg csavart, lsd. CSAPI Bt - Iwan és jómagam is hallottam ezt. Most vettem újakat, mert a tavalyiknak rövidebb a menetes része, azok nyak könnyítésűek, a mostaniak hosszabbak  (kb 2 mm)és végig menetesek (+plusz egy menet).
De a Cromax biztos árul ilyet, jó áron.
Üdv ND
Ismet kosz:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #857 Dátum: 2004.11.16 kedd, 11:28:00 »

Hello, az és st 200-omon 205/50-17es gumi van. Eza méret tuti jó, s nem kell randa lemezfelnin járni. Ezt javaslom, maffy.
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #858 Dátum: 2004.11.16 kedd, 11:53:00 »

Shocked) Ez a baj... én is vagyok annyira sznob, hogy nem nagyon akaródzik lemezre cserélni az alut... és úgyis ráfér némi javítás... legfeljebb tavaszra halasztom. Shocked))
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #859 Dátum: 2004.11.16 kedd, 13:37:00 »

mondjatok olcso gumist (gumiszereles) VII,VIII, IX ker-ben Smiley
Koszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #860 Dátum: 2004.11.16 kedd, 13:45:00 »

mondjatok olcso gumist (gumiszereles) VII,VIII, IX ker-ben Smiley
Koszi
Szia Puki!
Ismered: olcsó húsnak híg a leve. A másik, amit nem tudsz, minnél kijebb jössz, annál olcsóbb.
Ajánlom: Joób és Tsa kft. X Árpa u 20,  7.30 - 17.00 tel.: 261-9349 - www.felniklinika.hu
Árakat kérdezd telefonon ;-)
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #861 Dátum: 2004.11.16 kedd, 13:51:00 »

mondjatok olcso gumist (gumiszereles) VII,VIII, IX ker-ben Smiley
Koszi
VIII. Ker. 1083 Balassa u 11. Alfa-Libra Kft.
0613339077
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #862 Dátum: 2004.11.16 kedd, 13:53:00 »

Shocked) Ez a baj... én is vagyok annyira sznob, hogy nem nagyon akaródzik lemezre cserélni az alut... és úgyis ráfér némi javítás... legfeljebb tavaszra halasztom. Shocked))
Ha pesti vagy, akkor szintén a Joobéknál javíttasd, ha ettől nyugatra vagy, akkor ezt a minőséget(de inkább jobbat) és becsületességet nemutolsó sorban  Veszprémben kapod meg . Alutech kft. 0688404148
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #863 Dátum: 2004.11.16 kedd, 14:12:00 »

Ha pesti vagy, akkor szintén a Joobéknál javíttasd, ha ettől nyugatra vagy, akkor ezt a minőséget(de inkább jobbat) és becsületességet nemutolsó sorban  Veszprémben kapod meg . Alutech kft. 0688404148
Köszönöm
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #864 Dátum: 2004.11.16 kedd, 22:13:00 »

Gumiméret kalkulátor
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #865 Dátum: 2004.11.17 szerda, 09:30:00 »

Angel, Joe: koszi!
 
Van valakinek acelfelnire valo csavarja? R14, MK2-n volt.
Bontó!
 
Mcgivernek mindig van gyárija!
 
Wartburgét nehogy feltedd! Az Édesapám Focusán van ilyen, és idén már alig tudtam feltenni. A menetek elején nincs is semmi. Tök sima!
A bontott gyári pedig egy kicsit megbízhatóbb!!!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #866 Dátum: 2004.11.20 szombat, 19:39:00 »

Bontó!
 
Mcgivernek mindig van gyárija!
 
Wartburgét nehogy feltedd! Az Édesapám Focusán van ilyen, és idén már alig tudtam feltenni. A menetek elején nincs is semmi. Tök sima!
A bontott gyári pedig egy kicsit megbízhatóbb!!!
 
Tisztelettel!
Bontott lett vegulis, a baratnom szerzett 500 HUF-ert 16-ot Smiley
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #867 Dátum: 2004.11.20 szombat, 19:57:00 »

Hello, az és st 200-omon 205/50-17es gumi van. Eza méret tuti jó, s nem kell randa lemezfelnin járni. Ezt javaslom, maffy.
Ez lett végül... köszi
 
Mindenkinek - aki téli gumit keres - öszintén javaslom az Index ise vonatkozó fórumait. Én Peppintől kaptam a tippet, az eredmény pedig 40-50%(!!!) engedmény a listaárakhoz képest.  
Csak beírod, hogy milyen méretet keresel és a gumisok embereitől - nem egy esetben magától a tulajtól - kapsz jobbnál jobb ajánlatokat.
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #868 Dátum: 2004.11.21 vasárnap, 10:09:00 »

Bontó!
 
Mcgivernek mindig van gyárija!
 
Wartburgét nehogy feltedd! Az Édesapám Focusán van ilyen, és idén már alig tudtam feltenni. A menetek elején nincs is semmi. Tök sima!
A bontott gyári pedig egy kicsit megbízhatóbb!!!
 
Tisztelettel!
Szia Joe!
Akkor Édesapádnak a bal oldali csavarja volt, jómagam a jobb oldalit preferálom.A különbség magasságban menetszámba van. A bal oldalinál a könnyítés a csavarnyak végett van, trabi gyanús tán?

Üdv ND
ui,: csak a lehetőséget vázoltam, a végett mindenki maga dönt, bár deformált meghúzott menetű csavarokat én nem ajánlanék senkinek, kivül kicsit rozsdás, a peremét már lecsorbította pár kulcs, az nem zavar, de a menet épségét nem látom, nem hasznos, ha az én csavaromba vágja bele azt a népi motívumot, amit egy másik kocsin szerzett          Uff ND
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #869 Dátum: 2004.11.22 hétfő, 09:24:00 »

Szia Joe!
Akkor Édesapádnak a bal oldali csavarja volt, jómagam a jobb oldalit preferálom.A különbség magasságban menetszámba van. A bal oldalinál a könnyítés a csavarnyak végett van, trabi gyanús tán?

Üdv ND
ui,: csak a lehetőséget vázoltam, a végett mindenki maga dönt, bár deformált meghúzott menetű csavarokat én nem ajánlanék senkinek, kivül kicsit rozsdás, a peremét már lecsorbította pár kulcs, az nem zavar, de a menet épségét nem látom, nem hasznos, ha az én csavaromba vágja bele azt a népi motívumot, amit egy másik kocsin szerzett          Uff ND
Igy van!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #870 Dátum: 2004.11.22 hétfő, 13:04:00 »

hali!
38as et számú felni felmegy az mk2 re???
 
ha igen, akkor ujra eladó a lemezfelnim, 20K/4db 15" ford.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #871 Dátum: 2004.11.22 hétfő, 13:22:00 »

hali!
38as et számú felni felmegy az mk2 re???
 
ha igen, akkor ujra eladó a lemezfelnim, 20K/4db 15" ford.
Szia Iwan!
Most az érdekel, hogy fizikailag fel tudod rakni? Vagy, hogy van-e értelme? A 15" ET49,5-höz képest mozdulsz el. Mi alól kapták ezt ki? 4x108x63,3 a többi adata? Ez nem Ford felni. Nem éri meg nyúzni a gumikat sem, megsérül az egyik pereme, aztán többe kerül a leves, mint a hús. ;-)))
Üdv ND
ui.:éljen az NTFS!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #872 Dátum: 2004.11.22 hétfő, 13:31:00 »

7x15 felni, 38as etvel, ennyi az infó, + teccik a külleme...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #873 Dátum: 2004.11.22 hétfő, 14:07:00 »

7x15 felni, 38as etvel, ennyi az infó, + teccik a külleme...
Szóval nem tudod mit akarsz, mit veszel, csak óccsó? Iwan! Ez most alufelni, vagy lemezfelni télre?
Figgyu! van egy olyan sok lábú izém a számítógépbe, ha berakom gyorsabb lesz? Kérek korrekt és gyors választ ;-)))
Tudom, most rakjak be három köcsögös smilet, mert te nem tudsz ;-)
Add oda a manit, az asszonyjelöltnek, majd ő beosztja helyetted. Meg jó, ha idejekörán hozzászoksz a gondolathoz, hogy leszokjál az ilyen hirtelen ötletekről, hogy megtetszett ;-)))
Nekem tetszik Pepin Kék kombija, még sem veszem meg, van má egy ;-)))
Üdv ND
ui.: Mikor mozogsz, már hetek óta az eget világítom a fényszórókkal,mert aza három csavar lehúzza a kocsi hátulját, apropo visszaraktad a komódot, fényszóró állítóként ;-)))) Tudom, tudom... Az összes smilet ide nekem. Ha elöttél volna tegnap, akkor nem lenne mit kiteregetnem ;-)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #874 Dátum: 2004.11.22 hétfő, 14:14:00 »

[köcsögös smájlik helye...soké]
nos lenne occsójé 4 db alufelni, 7x15" méret, et38. olyan felni, ami teccik is nekem (ez ritka). és ha jó lenne a verdámra, akkor megvenném télre...
pedig nem vagyok sznob, erről +kérdezhecc bárkit...mármint bárkit, aki számít.
és ez esetben elpasszolnám a lemezfelniket...
de mivel adok a szavatokra, ha nem tanácsoljátok, hát nem teszem.
mentem volna tegnap, de kicsit maratoni lett a meló...7n mítingelünk,majd akkor wiszek köcsögöt a köcsögfádra...Smiley))
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #875 Dátum: 2004.11.22 hétfő, 14:34:00 »

[köcsögös smájlik helye...soké]
nos lenne occsójé 4 db alufelni, 7x15" méret, et38. olyan felni, ami teccik is nekem (ez ritka). és ha jó lenne a verdámra, akkor megvenném télre...
pedig nem vagyok sznob, erről +kérdezhecc bárkit...mármint bárkit, aki számít.
és ez esetben elpasszolnám a lemezfelniket...
de mivel adok a szavatokra, ha nem tanácsoljátok, hát nem teszem.
mentem volna tegnap, de kicsit maratoni lett a meló...7n mítingelünk,majd akkor wiszek köcsögöt a köcsögfádra...Smiley))
Én támogatlak!
 
Azt sem tudom, hogy milyen ET száma van a felnimnek!!??
 
Kit érdekel. Használni kell nem olvasgatni!:-)  
 
Nem ND?:-))))
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #876 Dátum: 2004.11.22 hétfő, 14:36:00 »

Én támogatlak!
 
Azt sem tudom, hogy milyen ET száma van a felnimnek!!??
 
Kit érdekel. Használni kell nem olvasgatni!:-)  
 
Nem ND?:-))))
 
Tisztelettel!
köszi Joe!:)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #877 Dátum: 2004.11.22 hétfő, 15:49:00 »

Szia Iwan!
Szívat a net, megírtam el veszett, harmadszorra írom be.
Miért adják olcsón? Hülye a tulaj? A te két szép szemedért? Vagy csak el akarja már sózni gyorsan, mert ismeri a bibijét. Elég egy rossz a négyből és befürödtél, honnét szerzel helyette, ha javíthatatlan és ritka? Vagy esetleg olyan forró, hogy az eredeti tulaj a szomszéd boltból még nem jött ki a kenyérrel és nem is látta a szuper ültetésű futóművét?
A 7 collon kifekszik a gumi, télre maradj a keskenyebb mellett, elégedj meg a 6 collal.
Üdv ND
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #878 Dátum: 2004.11.22 hétfő, 15:55:00 »

köszi Joe!:)))
Én támogatlak!:-))))))))))))
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #879 Dátum: 2004.11.22 hétfő, 15:58:00 »

Én támogatlak!:-))))))))))))
Szia Joe!
Most te adod el az alukat, vagy te akarod megvenni a lemezfelniket ;-))))
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #880 Dátum: 2004.11.22 hétfő, 16:17:00 »

Szia Iwan!
Szívat a net, megírtam el veszett, harmadszorra írom be.
Miért adják olcsón? Hülye a tulaj? A te két szép szemedért? Vagy csak el akarja már sózni gyorsan, mert ismeri a bibijét. Elég egy rossz a négyből és befürödtél, honnét szerzel helyette, ha javíthatatlan és ritka? Vagy esetleg olyan forró, hogy az eredeti tulaj a szomszéd boltból még nem jött ki a kenyérrel és nem is látta a szuper ültetésű futóművét?
A 7 collon kifekszik a gumi, télre maradj a keskenyebb mellett, elégedj meg a 6 collal.
Üdv ND
"szuper ültetésű futóművét?"
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
természetesen addig nem venném +, míg ki nem pörgetik...
nem tom, teccik...
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9005630
a srác hívott, hogy keresek-e még ford felnit.
 
Üdw!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #881 Dátum: 2004.11.22 hétfő, 16:46:00 »

"szuper ültetésű futóművét?"
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
természetesen addig nem venném +, míg ki nem pörgetik...
nem tom, teccik...
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9005630
a srác hívott, hogy keresek-e még ford felnit.
 
Üdw!
Szia Iwan!
Menj el IDE, ez a honlapja. A srác felnikkel és gumikkal foglalkozik. Döntsd el ennek ismeretében, hogy melyik kategóriába tartozik, a felnik szépek, ezek ha jók nem ilyen árba vannak, talán havernak.  
Ugy fest, hogy azért nem nőttél még ki a királyfis mesékből ;-)))
Nézd meg ha ráérsz, lehet, hogy ez az évtized legjobb vétele. Nemakarom azt mondani, hogy neked is lehet szerencséd ;-))))
Tudod, mint mondotta Joe negativ vagyok mostanság, de hát ilyen az élet. Már várom a tavaszt.
Üdv ND
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #882 Dátum: 2004.11.23 kedd, 00:34:00 »

Télen is érdemes azt a bizonyos gázt nyomni a kerékbe "eccerű" levegő helyett? Általában kinek, mi a véleménye?
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #883 Dátum: 2004.11.23 kedd, 09:25:00 »

Télen is érdemes azt a bizonyos gázt nyomni a kerékbe "eccerű" levegő helyett? Általában kinek, mi a véleménye?
Semmi értelme!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #884 Dátum: 2004.11.23 kedd, 09:31:00 »

Szia Iwan!
Menj el IDE, ez a honlapja. A srác felnikkel és gumikkal foglalkozik. Döntsd el ennek ismeretében, hogy melyik kategóriába tartozik, a felnik szépek, ezek ha jók nem ilyen árba vannak, talán havernak.  
Ugy fest, hogy azért nem nőttél még ki a királyfis mesékből ;-)))
Nézd meg ha ráérsz, lehet, hogy ez az évtized legjobb vétele. Nemakarom azt mondani, hogy neked is lehet szerencséd ;-))))
Tudod, mint mondotta Joe negativ vagyok mostanság, de hát ilyen az élet. Már várom a tavaszt.
Üdv ND
"ezek ha jók nem ilyen árba vannak"
 
Ha jól számolom, akkor 26000HUF a 4db. Nem hiszem, hogy sokkal többet el lehetne értük kérni, mivel nem mai darabok. Ellenben jól néznek ki, Iwán meg akarja pörgetni, ahogy írta, tehát nem bukhat semmit. Hasonló felni, ami mai darab az sem kerül 40000HUF-nál többe, ha jó az ára. Nem mindeki akarja átvágni a másikat!!!!!!!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #885 Dátum: 2004.11.23 kedd, 09:35:00 »

Szia Iwan!
Menj el IDE, ez a honlapja. A srác felnikkel és gumikkal foglalkozik. Döntsd el ennek ismeretében, hogy melyik kategóriába tartozik, a felnik szépek, ezek ha jók nem ilyen árba vannak, talán havernak.  
Ugy fest, hogy azért nem nőttél még ki a királyfis mesékből ;-)))
Nézd meg ha ráérsz, lehet, hogy ez az évtized legjobb vétele. Nemakarom azt mondani, hogy neked is lehet szerencséd ;-))))
Tudod, mint mondotta Joe negativ vagyok mostanság, de hát ilyen az élet. Már várom a tavaszt.
Üdv ND
ismerem a lapját...eccer lehet szerencsém nekem is nem?Smiley meg szerintem erre sem lesz időm...Sad pedig egy +nézést megérne.
amúgy ez úgy megy, hogy behoznak lábon alkatrésznek egy komplett verdát (150K) motort eladja belőle ennyiért, a többi,amit elad az haszon, ergó nem áll benne a pénze, hamar elmegy ha olcsó, tudja pörgetni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #886 Dátum: 2004.11.23 kedd, 09:36:00 »

Télen is érdemes azt a bizonyos gázt nyomni a kerékbe "eccerű" levegő helyett? Általában kinek, mi a véleménye?
milyen gáz???nem is hallottam még...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #887 Dátum: 2004.11.23 kedd, 09:39:00 »

ja, kint újban 70euróért láttam istencsászár(az én izlésemnek) 16" original új alufelnit.65 kmre egerszegtől (vagy 70?Smiley ) még az is lehet, hogy kibekkelem ezt a telet a lemezen, és a mostani nyárifelnit cserélem majd...most még sajna ussem aktuális, mert elfelejtettek utalni:(
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #888 Dátum: 2004.11.23 kedd, 09:53:00 »

"ezek ha jók nem ilyen árba vannak"
 
Ha jól számolom, akkor 26000HUF a 4db. Nem hiszem, hogy sokkal többet el lehetne értük kérni, mivel nem mai darabok. Ellenben jól néznek ki, Iwán meg akarja pörgetni, ahogy írta, tehát nem bukhat semmit. Hasonló felni, ami mai darab az sem kerül 40000HUF-nál többe, ha jó az ára. Nem mindeki akarja átvágni a másikat!!!!!!!
 
Tisztelettel!
Szia Joe!
Jó neked, hogy ilyen sok bizodalmad van az emberek iránt ;-)))
Rossz nekem, hogy olyan sok negatív tapasztalatom van ;-(
 
A múlt heti negatív tapasztalat egy hivatalos szerződés, mely formai és egyéb okokból bűzlött. S lám csodát adószám, cégnyilvántartási szám hamis, cég név osztrák (hasonló mellék tevékenység) , állítólagos tulajdonos izreali. Ez egy aláírt szerződés volt ;-(  Még csak a tizede gurult ki a forintnak szerencsére. Belvárosi iroda, nagy felhajtás. Jelentsem fel őket?
 
Biztos vagyok benne, hogy Iwan tőlem függetlenül képes eldönteni, hogy mit akar csinálni. Nem ma vett kocsit. Attól, hogy itt Mondeoja van mindenkinek, attól vannak „ilyen és olyan” emberek, mint a társadalmunk kis szelete. Nos Iwan nálam az "ilyen" kategóriába tartozik. Tudod, mindig küld köcsögöt ;-))) Az "olyan" kategóriába tartozók gyanús bevásárlásaiba bele sem szólok. Mindenkinek joga van hülyének lenni. Tudom emberi gyengeségem, hogy míg mást nem beszélnék le egy ilyen üzletről, addig Őt igen.
 
Miért éppen én lennék hiba mentes? De azért mindig tanulok, már megtanultam, hogy nem szabad segíteni mindenkin. Most akkor megtanuljam azt is, hogy nem szabad lebeszélni valakit?
UFF       ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #889 Dátum: 2004.11.23 kedd, 09:57:00 »

Szia Iwan!
Láttod mekkora morális port kevertél egy kellően anyagilag meg nem alapozott felvetéssel ;-)))
Jössz egy sörrel, nem kell köcsögbe csomagolnod ;-)
Üdv ND
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #890 Dátum: 2004.11.23 kedd, 10:00:00 »

milyen gáz???nem is hallottam még...
A nagyobb gumisoknál kínálják... azt hiszem alapvetően az a lényege, hogy nem annyira érzékeny a hőmérsékletingadozásokra, mint a levegő így a nyomás "állandó" a kerékben.
Amikor a nyári gumikat vettem, Curtis tanácsára ez került a kerekekbe és bármikor ellenőriztem, sosem volt gond vele..
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #891 Dátum: 2004.11.23 kedd, 10:02:00 »

wiszem a sört, és azért kérdeztelek, amiket leírtál:)
de láttad az escorton a felnim? az még ennyibe sem került:)))))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #892 Dátum: 2004.11.23 kedd, 10:05:00 »

A nagyobb gumisoknál kínálják... azt hiszem alapvetően az a lényege, hogy nem annyira érzékeny a hőmérsékletingadozásokra, mint a levegő így a nyomás "állandó" a kerékben.
Amikor a nyári gumikat vettem, Curtis tanácsára ez került a kerekekbe és bármikor ellenőriztem, sosem volt gond vele..
thx!yól hangzik!
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #893 Dátum: 2004.11.23 kedd, 10:06:00 »

Ezt találtam még róla:
 
"A levegővel szemben mentes az oxigéntől, olajtól, a portól és a nedvességtől is. A töltet így gátolja az abroncs anyagának idő előtti öregedési folyamatát, illetve a gumi falán keresztül zajló diffúziós nyomáscsökkenés jelenségét. Az egyik legnagyobb előnye azonban, hogy a hőmérsékletfüggő ingadozások jelentős csökkenésével nagymértékben növekszik az abroncs nyomásstabilitása, ami a jármű menettulajdonságaira fejti ki kedvező hatását. Az autó menetstabilitása, iránytartása még magasabb terhelések esetén is jóval kevésbé változik, ám a csökkentett nyomásingadozás a kedvezőbb kopási tulajdonságok és hosszabb futásteljesítmény révén konkrét gazdasági előnyöket is kínál."
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #894 Dátum: 2004.11.23 kedd, 10:10:00 »

és mit kostál ez a kánaángáz?Smiley
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #895 Dátum: 2004.11.23 kedd, 11:12:00 »

és mit kostál ez a kánaángáz?Smiley
Shocked))) asszem párszáz kerekenként...
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #896 Dátum: 2004.11.23 kedd, 12:43:00 »

S persze mindenkinek otthon a fiókban a szertifikétje, hogy az ő gumija szereti ezt a gázt és nem lép kémiai kölcsönhatásba a gáz és a gumi anyaga, ugye?
Csak, mert negatív vagyok a héten ;-(
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #897 Dátum: 2004.11.23 kedd, 15:19:00 »

Sziasztok
Segítsetek lécci !
Milyen méretű téli gumi a legideálisabb ?
Mk2 (jelenlegi:195/60 R15)
Mk3 (jelenlegi:205/55 R16)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #898 Dátum: 2004.11.23 kedd, 15:26:00 »

Sziasztok
Segítsetek lécci !
Milyen méretű téli gumi a legideálisabb ?
Mk2 (jelenlegi:195/60 R15)
Mk3 (jelenlegi:205/55 R16)
Szia LFC!
Általánosságban télre eggyel keskenyebb, azaz a 195 helyett 185 széles, de akkor a per értéket emeld meg, hogy az eredeti kerékátmérő közelébe maradj. De ha már meg van, akkor ezek is jók. MK2-ig beszélek csak.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #899 Dátum: 2004.11.23 kedd, 20:21:00 »

Sziasztok! Ö Ö-izé,beleszólhatok ismét én is?Csak tapasztalat:Amit most ledobtam nyári gumikat,két évig voltak az autón.Magam is meglepődtem,de egy kezemen meg tudom számolni,hogy hányszor kellett fújni bele max 1-2 tizedet.Akkor meg minek a csodagáz?Megöregedni nem volt ideje a guminak:elkopott.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 ... 555   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.074 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.