Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 22:38:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 ... 555   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Felnik, gumik  (Megtekintve 6569891 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #1050 Dátum: 2005.01.09 vasárnap, 21:36:00 »

 
 
No comment!  
Mivel nagyon drága és könnyen leszedhető, ezért jó biznisz nekik. Egészen addig, amíg véletlenül nem futnak össze mondjuk velem. Mert akkor lesz ám sátánista szertartás...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1051 Dátum: 2005.01.09 vasárnap, 21:49:00 »


 
No comment!  
Mivel nagyon drága és könnyen leszedhető, ezért jó biznisz nekik. Egészen addig, amíg véletlenül nem futnak össze mondjuk velem. Mert akkor lesz ám sátánista szertartás...
Én panelben lakom, az egyik szomszedunk egy autótolvajt gyepált el aki a mi akkori imádott sieránkat akarta volna magáénak tudni.
Aztán kihívta a "közeget" és a kedves autótolvaj aki azt mondta hogy ő csak kölcsön akarta venni a gépet elöbb volt kint mint a szomszéd aki csak a magántulajdont védte ami jelen esetben a mienk volt.
 
Ez szorosan kapcsolódott a gumikhoz!
Bocsi © Scratch.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1052 Dátum: 2005.01.09 vasárnap, 22:29:00 »

ND!
 
Valamati félreérthettél... remélem csak te... mintha nem is nekem szólna a válaszod
 
Nagyon úgy hangzott, mintha nekem nem számítana a pénz és ez sütne a véleményemből is....és még mintha felelősséget sem éreznék érte.  
 
Miért is? Mert egy ST van a fenekem alatt? Szeretem, de nem érzem magam különlegesnek tőle. (Gazadag Mondisnak pedig végképp nem. Szerintem nem kevesen vannak akiknek legalább ennyibe vagy többe van a gépe)
Én őszintén tisztelem ha valaki annyi tud a gépeinkről mint Koris, Szabyk, Joe, Angel, Te..és még sokan mások.  
 
 
Szerintem őszintén leírtam, hogy igenis sérülékenyebb lehet télen az alu, de lehet rá vigyázni. Persze van amikor nem kerülhetjük el, de akkor majdnem mindegy, hogy alu vagy acél. Most komolyan? Ez meggyőzésnek tűnt?... szerintem ez is egy vélemény volt... egyszer...nem háromszor.  
 

Szerintem Maffy te valamit félreérthettél. Én nem értek különösebben az autókhoz, inkább csak beszélni tudok róla. Annak meg örülök, hogy jól állsz anyagilag. Ha valakit meghívnál kajálni, de nem jut eszedbe senki, én éppen ráérek. ST a király!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1053 Dátum: 2005.01.09 vasárnap, 22:31:00 »


Korábban én is mindig elhagytam a dísztárcsáimat, de mióta a rőgzítéshez kötegelőt is használok minden szebb és jobb...
Öt autótulajdonos közül négy ezt ajánlja.
 
Használjon ön is kötegelőt!!!
 
A kockázatok és mellékhatások tekintetében....
watesz,
 
nekem van rajta. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1054 Dátum: 2005.01.09 vasárnap, 22:36:00 »

Szerintem Maffy te valamit félreérthettél. Én nem értek különösebben az autókhoz, inkább csak beszélni tudok róla. Annak meg örülök, hogy jól állsz anyagilag. Ha valakit meghívnál kajálni, de nem jut eszedbe senki, én éppen ráérek. ST a király!
Angel,
 
nem állok jól... éppen azt szerettem volna érzékeltetni, hogy az autóm nem feltétlen jelenti ezt. (pláne, hogy még 5 évig fogom fizetni).
Vendégem vagy egy ebédre, ha pesten jársz...komlyan
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1055 Dátum: 2005.01.09 vasárnap, 22:45:00 »

Angel,
 
nem állok jól... éppen azt szerettem volna érzékeltetni, hogy az autóm nem feltétlen jelenti ezt. (pláne, hogy még 5 évig fogom fizetni).
Vendégem vagy egy ebédre, ha pesten jársz...komlyan
Szerencsédre nem eszem sokat...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1056 Dátum: 2005.01.09 vasárnap, 22:51:00 »

Szerencsédre nem eszem sokat...
Nem tartottam tőle...
Szoktál erre járni?
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #1057 Dátum: 2005.01.09 vasárnap, 22:55:00 »

Nem tartottam tőle...
Szoktál erre járni?
Bocsi, hogy beleszólok, de ha egyszer tényleg megveszem az üléshuzatod, abból jól megvendégelheted az Angelt. Hacsaknem kiszúrsz vele és ingyenbe adod nekem a cuccost...Smiley
Naplózva

MKI 2.0i
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1058 Dátum: 2005.01.09 vasárnap, 22:56:00 »

Csak vicc. Egyébként, ha jól olvasom, te a körtéren laksz, ha az a Móricz, és Bp, akkor igen, mert Szigetszentmikiről sokszor arrafele megyek be. Van egy cimborám a bartókon (lejjebb, majdnem a hídnál). És laktam arrafele is (Kanizsai u., Sörherc kolesz), úgyhogy a Mészöly tanszék ösmerős. Az esküvőnk is arrafele volt...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1059 Dátum: 2005.01.09 vasárnap, 22:59:00 »

Csak vicc. Egyébként, ha jól olvasom, te a körtéren laksz, ha az a Móricz, és Bp, akkor igen, mert Szigetszentmikiről sokszor arrafele megyek be. Van egy cimborám a bartókon (lejjebb, majdnem a hídnál). És laktam arrafele is (Kanizsai u., Sörherc kolesz), úgyhogy a Mészöly tanszék ösmerős. Az esküvőnk is arrafele volt...
Bizony, bizony...ez az a környék... én a Kruspér utcai Vásárhelyi kolesz lakója voltam 7 évig...és maradtam a közelben.
Télleg leülhetnénk eccer egy kaja mellé... már ha időd, kedved engedi...ha jól emlékszem te otthon vagy dtp-ben..
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1060 Dátum: 2005.01.09 vasárnap, 23:00:00 »

Bocsi, hogy beleszólok, de ha egyszer tényleg megveszem az üléshuzatod, abból jól megvendégelheted az Angelt. Hacsaknem kiszúrsz vele és ingyenbe adod nekem a cuccost...Smiley
Shocked) még az is lehet...de nem azért, hogy Angellel kiszúrjunk Shocked)
Felpróbálom végre valamelyik nap Shocked(
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #1061 Dátum: 2005.01.09 vasárnap, 23:19:00 »

ND!
 
Valamati félreérthettél... remélem csak te... mintha nem is nekem szólna a válaszod
 
Nagyon úgy hangzott, mintha nekem nem számítana a pénz és ez sütne a véleményemből is....és még mintha felelősséget sem éreznék érte.  
 
Miért is? Mert egy ST van a fenekem alatt? Szeretem, de nem érzem magam különlegesnek tőle. (Gazadag Mondisnak pedig végképp nem. Szerintem nem kevesen vannak akiknek legalább ennyibe vagy többe van a gépe)
Én őszintén tisztelem ha valaki annyi tud a gépeinkről mint Koris, Szabyk, Joe, Angel, Te..és még sokan mások.  
 
 
Szerintem őszintén leírtam, hogy igenis sérülékenyebb lehet télen az alu, de lehet rá vigyázni. Persze van amikor nem kerülhetjük el, de akkor majdnem mindegy, hogy alu vagy acél. Most komolyan? Ez meggyőzésnek tűnt?... szerintem ez is egy vélemény volt... egyszer...nem háromszor.  
 

Szia Maffy!
 
Kérlek ne légy érzékeny. Jól érezted, nem is neked szólt. Ha én azt mondom magamra, hogy milyen vagyok, akkor azzal nem azt mondom, hogy Te az ellentéte vagy. Nem vitattam egyik állításodat sem. Hozzád kapcsolódva próbáltam kifejteni az álláspontomat a lemezfelni kapcsán. Mivel manapság minden a pénz körül forog, az befolyásolja sajnos az értékrendszerünket. Ha vastag lenne a bukszám, akkor a menő alufelnit hordanám mindig, vékony bukszával logikusabban kell gondolkodnom.
A szegény-gazdag gondolat menetet meg úgy kihagynám, hogy el sem kezdem. Hülyeségnek tartom.
Egyébként, nekem dieselesnek egy ST igenis különleges, ha sok pénzem lesz veszek egyet. Már múltkor Hovono V6-osa is megdobogtatta a szívem, pedig nem is ültem benne. ;-(((  
Nem folytatnám, mert akkor ez lesz a félreértések éjszakája. Elnézést kérek még egyszer, ha valami félreérthető volt esetleg, bár visszaolvasva sem éreztem ki.
Üdv ND
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1062 Dátum: 2005.01.09 vasárnap, 23:22:00 »

Szia Maffy!
 
Kérlek ne légy érzékeny. Jól érezted, nem is neked szólt. Ha én azt mondom magamra, hogy milyen vagyok, akkor azzal nem azt mondom, hogy Te az ellentéte vagy. Nem vitattam egyik állításodat sem. Hozzád kapcsolódva próbáltam kifejteni az álláspontomat a lemezfelni kapcsán. Mivel manapság minden a pénz körül forog, az befolyásolja sajnos az értékrendszerünket. Ha vastag lenne a bukszám, akkor a menő alufelnit hordanám mindig, vékony bukszával logikusabban kell gondolkodnom.
A szegény-gazdag gondolat menetet meg úgy kihagynám, hogy el sem kezdem. Hülyeségnek tartom.
Egyébként, nekem dieselesnek egy ST igenis különleges, ha sok pénzem lesz veszek egyet. Már múltkor Hovono V6-osa is megdobogtatta a szívem, pedig nem is ültem benne. ;-(((  
Nem folytatnám, mert akkor ez lesz a félreértések éjszakája. Elnézést kérek még egyszer, ha valami félreérthető volt esetleg, bár visszaolvasva sem éreztem ki.
Üdv ND
Én így éreztem és örülök, hogy félreértettem. Kezet rá
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1063 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 00:10:00 »

Bizony, bizony...ez az a környék... én a Kruspér utcai Vásárhelyi kolesz lakója voltam 7 évig...és maradtam a közelben.
Télleg leülhetnénk eccer egy kaja mellé... már ha időd, kedved engedi...ha jól emlékszem te otthon vagy dtp-ben..
Ha vmiben segítség kell, írj, segítek (ha tudok).
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1064 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 08:37:00 »

Én így éreztem és örülök, hogy félreértettem. Kezet rá
Hali Mindenkinek!
Azt hiszem félreértettetek. Én nyárra akarok alut, télre lemezen van a 14-es téli guma. És ez így is marad. Viszont nyárra szeretnék a 15-ös gumikhoz alu felnit. (Ha a pénztárcám is úgy akarja) Túl sok nem fog rá jutni ezt már most látom, de azért majd futok pár üres kört.
Üdv Shadow.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1065 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 08:42:00 »

Én így éreztem és örülök, hogy félreértettem. Kezet rá
Szia Maffy!
_Aztán majd megpecsételjük egyszer... ;-)))
Üdv ND
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #1066 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 09:53:00 »

Szia Maffy!
_Aztán majd megpecsételjük egyszer... ;-)))
Üdv ND
ND,
megbeszéltük!
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #1067 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 13:05:00 »

Szia George!
Gondolhatod, ha a lányom először nem ismerte meg a kocsit úgy, hogy nem az alufelni volt rajta!
Egy hét alatt ő is nagyon hozzá szokott!
Itt úgy néz ki, hogy senkinek nem porosodik a polcon gyári 16"-s dísztárcsa. De már alakul a dolog, mert egy ismerős talán tud szerezni.
Addig marad a Nascar Mondeo!
Lehet, hogy csak én vagyok itt Nascar-os?
Csá!
Én meg feketére "eloxált" alufelnit bírnék olyan 16" körül :-D asszem a Rekettyének olyan volt, be is sz@rtam ... állat lenne ;-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1068 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 13:07:00 »

Szia Maffy!
 
Kérlek ne légy érzékeny. Jól érezted, nem is neked szólt. Ha én azt mondom magamra, hogy milyen vagyok, akkor azzal nem azt mondom, hogy Te az ellentéte vagy. Nem vitattam egyik állításodat sem. Hozzád kapcsolódva próbáltam kifejteni az álláspontomat a lemezfelni kapcsán. Mivel manapság minden a pénz körül forog, az befolyásolja sajnos az értékrendszerünket. Ha vastag lenne a bukszám, akkor a menő alufelnit hordanám mindig, vékony bukszával logikusabban kell gondolkodnom.
A szegény-gazdag gondolat menetet meg úgy kihagynám, hogy el sem kezdem. Hülyeségnek tartom.
Egyébként, nekem dieselesnek egy ST igenis különleges, ha sok pénzem lesz veszek egyet. Már múltkor Hovono V6-osa is megdobogtatta a szívem, pedig nem is ültem benne. ;-(((  
Nem folytatnám, mert akkor ez lesz a félreértések éjszakája. Elnézést kérek még egyszer, ha valami félreérthető volt esetleg, bár visszaolvasva sem éreztem ki.
Üdv ND
$$$$$$$$$$$ és $$$$$, ami engem illet ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1069 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 13:07:00 »


Korábban én is mindig elhagytam a dísztárcsáimat, de mióta a rőgzítéshez kötegelőt is használok minden szebb és jobb...
Öt autótulajdonos közül négy ezt ajánlja.
 
Használjon ön is kötegelőt!!!
 
A kockázatok és mellékhatások tekintetében....
... vagy köteKeDőt, pitbullal Lips Sealed
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1070 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 13:44:00 »

A kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg....  
a XIX-dik kerületi disztárcsatolvajokat és ha már ott jár kérje vissza tőlük a két garnitúra eredeti, rögzített MKII disztárcsáimat is.
Köszönettel és tisztelettel!
 
Álmos
Én itt lakom.
És még amikor nem voltak meg azok a rondaalufelnijeim, akkor azt csináltam, hogy minden este keztyű föl, tárcsa le, csomiba be.
Aztán egyik haverom azt mondta, hogy mi a sz"/%+!nak bohóckodok minden este.
Egy mondeót úgy sem bántanak, mert a fócvágen meg a zajudi a divat. Hát rajta hagytam. Másnapra lelopták!
Egyheti utánjárás után találtam ugyanojat, megvettem. És otthon vettem észre, hogy valszínű a sajátomat vásároltam vissza.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1071 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 14:53:00 »

Én itt lakom.
És még amikor nem voltak meg azok a rondaalufelnijeim, akkor azt csináltam, hogy minden este keztyű föl, tárcsa le, csomiba be.
Aztán egyik haverom azt mondta, hogy mi a sz"/%+!nak bohóckodok minden este.
Egy mondeót úgy sem bántanak, mert a fócvágen meg a zajudi a divat. Hát rajta hagytam. Másnapra lelopták!
Egyheti utánjárás után találtam ugyanojat, megvettem. És otthon vettem észre, hogy valszínű a sajátomat vásároltam vissza.
A mienk két napig Feszített!
RÉGI SZÉP IDŐK!
Egyébként nyáron nekünk is alu van fönt, de télire marad a gyári acélfelni(ha már úgyis megvan).
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1072 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 15:00:00 »

A mienk két napig Feszített!
RÉGI SZÉP IDŐK!
Egyébként nyáron nekünk is alu van fönt, de télire marad a gyári acélfelni(ha már úgyis megvan).
Azóta megvan a gyári garnitúra, ami kint phen a teraszon ( hú ez nagyképű volt 2,5 nm erély ) a téligarnitúrán pedíg ama bizonyos teckó gazdaságos.
Az alukhoz pedíg kerekenkén 2-2 db külömböző kerékőr van.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1073 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 15:09:00 »

Azóta megvan a gyári garnitúra, ami kint phen a teraszon ( hú ez nagyképű volt 2,5 nm erély ) a téligarnitúrán pedíg ama bizonyos teckó gazdaságos.
Az alukhoz pedíg kerekenkén 2-2 db külömböző kerékőr van.
Zombi!
 
Erkély beépítve!
Minden a pinyóban pihen!
Nekünk csak egy kerékör van fenn kerekenként.
A TUSKÓ-ban meg az a jó hogy egy mintát egy hónapnál nem sűrün árulnak tovább, ezért Kb.: 10 disztárcsát vettünk ecccere (mév van 3+ ami a keréken)
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1074 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 15:11:00 »

Azóta megvan a gyári garnitúra, ami kint phen a teraszon ( hú ez nagyképű volt 2,5 nm erély ) a téligarnitúrán pedíg ama bizonyos teckó gazdaságos.
Az alukhoz pedíg kerekenkén 2-2 db külömböző kerékőr van.
Télleg, hogy van a nagybeteg :-/
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1075 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 15:34:00 »

Télleg, hogy van a nagybeteg :-/
Lassan lassan gyógyulgat.
Már szétszedték. Sacc 140K lessz.
De jobb lessz mint valaha. (Ámbátor valahát még nem vezettem.)
Új szelepek larakódásmentes hengerfej stb...
Azért kösz az érdeklődést.
Ha kész lessz úgy is sikítok.
 
Üdv. Zombi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1076 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 15:36:00 »

Zombi!
 
Erkély beépítve!
Minden a pinyóban pihen!
Nekünk csak egy kerékör van fenn kerekenként.
A TUSKÓ-ban meg az a jó hogy egy mintát egy hónapnál nem sűrün árulnak tovább, ezért Kb.: 10 disztárcsát vettünk ecccere (mév van 3+ ami a keréken)
 
Üdv: Álmos
Te is kispesti vagy Huh?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1077 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 15:37:00 »

Lassan lassan gyógyulgat.
Már szétszedték. Sacc 140K lessz.
De jobb lessz mint valaha. (Ámbátor valahát még nem vezettem.)
Új szelepek larakódásmentes hengerfej stb...
Azért kösz az érdeklődést.
Ha kész lessz úgy is sikítok.
 
Üdv. Zombi
A felnik, gumik rajta :-) csak hogy ne legyünk off ;-) szorítunk :-I
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1078 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 15:37:00 »

Télleg, hogy van a nagybeteg :-/
Megyek a maitalira.
Cit jön értem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1079 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 15:57:00 »

Lemezfelni-alufelni kérdéshez:
 
Mindenki szájíze szerint, nekem alu van télen-nyáron két külön garnitúra, műszakilag nem érzem hátrányát, optikailag meg csak az előnyét.
 
Dísztacsi:
 
Két autómról két garnitúra gyári dísztárcsát koptak el, ezért nem is vennék gyárit.
 
Más!
 
Egy ismerős szólt, hogy jó állapotú téli gumi szett van eladó  195/60 15-ben toyo 28-ért ha kell valakinek írjon.
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1080 Dátum: 2005.01.10 hétfő, 18:12:00 »

Te is kispesti vagy Huh?
Igen!!!
 
Ha jobban belegondolok...
Lehet hogy pár évig egy suliba jártam a fiaddal.(Berzsenyi)
Hány éves vagyok?- 17 leszek pár hónap múlva!
Amint betöltöm a 17-et meglessz a jogsim és mök talira saját kocsival!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1081 Dátum: 2005.01.11 kedd, 08:24:00 »

Igen!!!
 
Ha jobban belegondolok...
Lehet hogy pár évig egy suliba jártam a fiaddal.(Berzsenyi)
Hány éves vagyok?- 17 leszek pár hónap múlva!
Amint betöltöm a 17-et meglessz a jogsim és mök talira saját kocsival!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1082 Dátum: 2005.01.11 kedd, 08:26:00 »

Igen!!!
 
Ha jobban belegondolok...
Lehet hogy pár évig egy suliba jártam a fiaddal.(Berzsenyi)
Hány éves vagyok?- 17 leszek pár hónap múlva!
Amint betöltöm a 17-et meglessz a jogsim és mök talira saját kocsival!
Addíg is jöhetsz, ha gondolod.
Legalább megismered a társaságot.
Tavasszal valamikor lessz a nagytali.
Elviszlek ha gondolod.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1083 Dátum: 2005.01.11 kedd, 09:16:00 »

Addíg is jöhetsz, ha gondolod.
Legalább megismered a társaságot.
Tavasszal valamikor lessz a nagytali.
Elviszlek ha gondolod.
Hali Zombi!
Sikerült az alkatrészeket megvenni? müxöt a dolog?
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1084 Dátum: 2005.01.11 kedd, 09:43:00 »

Hali Zombi!
Sikerült az alkatrészeket megvenni? müxöt a dolog?
Üdv Shadow
Csá!
 
Még bontás alatt van a sárkány.
Ha minden igaz akkor ma d.u. tudom meg, hogy mi kell hozzá.
Vásárlás holnap lessz.
Autó meg talán hétvégére. De nem bízom el magam.
Mert igaz, hogy a faterom szerelője egy aranykezű pali, de a mottója hogy " lassú munkához idő kell"
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1085 Dátum: 2005.01.11 kedd, 10:12:00 »

Csá!
 
Még bontás alatt van a sárkány.
Ha minden igaz akkor ma d.u. tudom meg, hogy mi kell hozzá.
Vásárlás holnap lessz.
Autó meg talán hétvégére. De nem bízom el magam.
Mert igaz, hogy a faterom szerelője egy aranykezű pali, de a mottója hogy " lassú munkához idő kell"
Csippeld fel a szakit, vagy told rá a beömlőt ;-D hiszen egy Nagyon Durva tádét kell boncolnia :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1086 Dátum: 2005.01.11 kedd, 10:28:00 »

Csippeld fel a szakit, vagy told rá a beömlőt ;-D hiszen egy Nagyon Durva tádét kell boncolnia :-)
Nem is durva.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1087 Dátum: 2005.01.11 kedd, 13:57:00 »

Csippeld fel a szakit, vagy told rá a beömlőt ;-D hiszen egy Nagyon Durva tádét kell boncolnia :-)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1088 Dátum: 2005.01.11 kedd, 14:09:00 »


Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1089 Dátum: 2005.01.11 kedd, 14:49:00 »


Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1090 Dátum: 2005.01.11 kedd, 16:47:00 »


No jó, de olyannak kell lenni mint újkorába' :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1091 Dátum: 2005.01.11 kedd, 21:15:00 »

Addíg is jöhetsz, ha gondolod.
Legalább megismered a társaságot.
Tavasszal valamikor lessz a nagytali.
Elviszlek ha gondolod.
Most olvastam.
Köszi!
Köszi!
Köszi!
Mennék majd nagyon szívessen!
A kocsihoz sokk szerencsét + az ST-hez is!
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1092 Dátum: 2005.01.12 szerda, 08:49:00 »

Most olvastam.
Köszi!
Köszi!
Köszi!
Mennék majd nagyon szívessen!
A kocsihoz sokk szerencsét + az ST-hez is!
 
Üdv: Álmos
Az ST egyenlőre csak álom!
Most inkább a hengerfej aggaszt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1093 Dátum: 2005.01.19 szerda, 13:13:00 »

Sziasztok,
Akkor kezdem a kérdéseket...Smiley
Tegnap szerzett Mondeomrol () reggelre eltűnt a gazdaságos dísztárcsa bal elölről, de csak onnan. Ugye nem ellopták? Egy darabot?...na nem mintha nem lenne mindegy, csak az érzés más, ha ellopják, és más, mint ha elhagyom.
 
 
Szerintetek lehet ilyen típust venni vagy vegyek rögtön 4-et (5-öt), hogy egyforma legyen? (na meg kábelkötegelőt hozzá...)
 
Igy néz ki:
 

 
Mi a mérőszáma, ami alapján vásároljam? csak a coll-t kell tudni? (és az hova van felírva? a szememre?)
 
Nagyon köszönettel:
Moire
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1094 Dátum: 2005.01.19 szerda, 13:17:00 »

Ja igen, a nyári gumiaim Ford könnyűfémen vannak az ND által hivatalosan jóváhagyott anyákkal, szerintetek kell kerékőrt is vennem? Ha igen, abból is van könnyűfémfelnire meg lemezre való?
 
Bocs a sok kérdésért, egyszer majd én fogok válaszolgatni az újonnan érkezőknek, bár nem hinném, hogy a jelenlegi kollégákat ez nagyon megnyugtatná...Smiley.
 
Üdvözlettel és köszönöm!
M.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1095 Dátum: 2005.01.19 szerda, 14:08:00 »

Sziasztok,
Akkor kezdem a kérdéseket...Smiley
Tegnap szerzett Mondeomrol () reggelre eltűnt a gazdaságos dísztárcsa bal elölről, de csak onnan. Ugye nem ellopták? Egy darabot?...na nem mintha nem lenne mindegy, csak az érzés más, ha ellopják, és más, mint ha elhagyom.
 
 
Szerintetek lehet ilyen típust venni vagy vegyek rögtön 4-et (5-öt), hogy egyforma legyen? (na meg kábelkötegelőt hozzá...)
 
Igy néz ki:
 

 
Mi a mérőszáma, ami alapján vásároljam? csak a coll-t kell tudni? (és az hova van felírva? a szememre?)
 
Nagyon köszönettel:
Moire
Csak a coll számít! És nagyon könnyű az ilyet elhagyni ám. Elég ha felálsz egy patkára, és már egy kicsit elmozdul, menet közben pedig lerepül. Egyébként nem láttál senki elfutni mikor az autódhoz mentél?:-)))))))))
 
Nem fontos 5-öt venni, mert ezekt 5 év múlva is megtalálod a pulton. Nekem is ilyen van. De egyet megfogadtam. Mindig olyat vettem, amiből már volt mondjuk kettő, és ahhoz kerestem még kettőt, mert ez volt a legolcsóbb(bár nem feltétlenül tetszett). Majd a meglévő kettő két hét múlva eltünt, és vehettem még kettőt. Hát mostantól inkább olyat veszek, ami feltétlenül tetszik, mégha másból maradt is három!:-)
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1096 Dátum: 2005.01.19 szerda, 14:09:00 »

Ja igen, a nyári gumiaim Ford könnyűfémen vannak az ND által hivatalosan jóváhagyott anyákkal, szerintetek kell kerékőrt is vennem? Ha igen, abból is van könnyűfémfelnire meg lemezre való?
 
Bocs a sok kérdésért, egyszer majd én fogok válaszolgatni az újonnan érkezőknek, bár nem hinném, hogy a jelenlegi kollégákat ez nagyon megnyugtatná...Smiley.
 
Üdvözlettel és köszönöm!
M.
Vegyél kerékőrt. A Ficsór gumiszervíznél(Örs vezértér) 5000HUF körül van/garn., és egyel több a megnyugtató dolog!
 
 
Tisztelettel!
Ui: kérdezzél még...;-)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1097 Dátum: 2005.01.19 szerda, 14:23:00 »

Sziasztok,
Akkor kezdem a kérdéseket...Smiley
Tegnap szerzett Mondeomrol () reggelre eltűnt a gazdaságos dísztárcsa bal elölről, de csak onnan. Ugye nem ellopták? Egy darabot?...na nem mintha nem lenne mindegy, csak az érzés más, ha ellopják, és más, mint ha elhagyom.
 
 
Szerintetek lehet ilyen típust venni vagy vegyek rögtön 4-et (5-öt), hogy egyforma legyen? (na meg kábelkötegelőt hozzá...)
 
Igy néz ki:
 

 
Mi a mérőszáma, ami alapján vásároljam? csak a coll-t kell tudni? (és az hova van felírva? a szememre?)
 
Nagyon köszönettel:
Moire
Szia Moire!
Látod, nyakadba vetted a tulajdonosi gondokat is ;-)))
Jómagam a helyedben vennék 6 gazdaságosat. Megnézném, hogy négy csavaros legyen (filling miatt), lyuk kiosztása igazodjon a mostani lemezfelni lyukszámához (hülyén néz ki amikor az egyik lyukon átlátva más van mögötte, mint a másikon -szerintem). Az sem árt, ha a pereme masszívan lesimul a felni szélére. Ne legyen ilyen kiállós, mert az kiabálós (zajos a menetszél hatására - beépített vadriasztó effekt ;-))), Ne legyen teli, hogy tudjon szellőzni a fék, legyen kellő hűtőhatása a menetszélnek. Ne akard kiválasztani aból a kettőből amit elsőre meglátsz, ráérsz még körül nézni, kb két évig használod, utána a még éppeken is lesz annyi karc és egyébb, hogy rontják a kocsi összképét. Utána vehetsz újakat. Mivel ez "disztárcsa", nem célszerű olyat keresni, ami olyan nyitott, mint a jelenlegi, ami utánozza az alut, miközben nem az. Egy átlag tárcsát nem lopnak annyira. Ez magán véleményem L,K,J,H és G-é más lehet. ;-)))
Üdv ND
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1098 Dátum: 2005.01.19 szerda, 14:27:00 »

Szia Moire!
Látod, nyakadba vetted a tulajdonosi gondokat is ;-)))
Jómagam a helyedben vennék 6 gazdaságosat. Megnézném, hogy négy csavaros legyen (filling miatt), lyuk kiosztása igazodjon a mostani lemezfelni lyukszámához (hülyén néz ki amikor az egyik lyukon átlátva más van mögötte, mint a másikon -szerintem). Az sem árt, ha a pereme masszívan lesimul a felni szélére. Ne legyen ilyen kiállós, mert az kiabálós (zajos a menetszél hatására - beépített vadriasztó effekt ;-))), Ne legyen teli, hogy tudjon szellőzni a fék, legyen kellő hűtőhatása a menetszélnek. Ne akard kiválasztani aból a kettőből amit elsőre meglátsz, ráérsz még körül nézni, kb két évig használod, utána a még éppeken is lesz annyi karc és egyébb, hogy rontják a kocsi összképét. Utána vehetsz újakat. Mivel ez "disztárcsa", nem célszerű olyat keresni, ami olyan nyitott, mint a jelenlegi, ami utánozza az alut, miközben nem az. Egy átlag tárcsát nem lopnak annyira. Ez magán véleményem L,K,J,H és G-é más lehet. ;-)))
Üdv ND
Én az OOsöönt ajánlom!:-))))))
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1099 Dátum: 2005.01.19 szerda, 15:37:00 »

Én az OOsöönt ajánlom!:-))))))
Szia Joe!
Írtam, hogy ne kettőből válaszon, mert az a maradék már. De én egy év múlva sem találtam meg azt a mintát amit kerestem az offomhoz, pedig volt rá időm, mert csak kis repedés volt rajta. Legközelebb Hypert írok csak és akkor márka független leszek ;-)))
A képekből csak a legelső kettő jött át, azok sem a fehérről ;-( Egyesével tolhatnád alkalmanként ;-)
Üdv ND
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 ... 555   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.078 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.