Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 22:05:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 192 193 194 195 196 197 198 [199] 200 201 202 203 204 205 206 ... 555   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Felnik, gumik  (Megtekintve 6569836 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #9900 Dátum: 2008.10.31 péntek, 17:11:42 »

Ez így van. 80-nal is csak autópályán... nyes
Ne bántsátok  Angry mert 90 -100-al is megy. Egyébként én már hallottam olyanról aki már látott olyant aki hallotta hogy tud ő menni 160-al is.  eplus2 wave
Naplózva
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #9901 Dátum: 2008.10.31 péntek, 17:39:45 »

Ne bántsátok  Angry mert 90 -100-al is megy. Egyébként én már hallottam olyanról aki már látott olyant aki hallotta hogy tud ő menni 160-al is.  eplus2 wave

Én 140-150-el már láttam menni, igaz a visszapillantóból. wow1
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #9902 Dátum: 2008.10.31 péntek, 18:01:14 »

Az én főnököm azért megy 160-al hogy elkerülje a baleseteket......
Ilyen dumát nyomott az ökör... gun gun
Naplózva
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #9903 Dátum: 2008.10.31 péntek, 18:23:50 »

Az én főnököm azért megy 160-al hogy elkerülje a baleseteket......
Ilyen dumát nyomott az ökör... gun gun
Ez az elmélet igaz!De csak az autópályán,és csak akkor ha tud is vezetni.
Amig nem vették el a jogsimat,én is ezt a nézetett valottam.Amióta betartom a szabályokat,rendesen para néha közlekedni.Addig lehagytam a kreténeket,ma nem gyözöm kerülgetni őket.
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #9904 Dátum: 2008.10.31 péntek, 19:32:30 »

Az én főnököm azért megy 160-al hogy elkerülje a baleseteket......
Ilyen dumát nyomott az ökör... gun gun

Hát fene tudja. Autópályán inkább kényelmes a 160 mert ezt már nagyon nem szeretik a kisebb vagy a benzines gépek. Simán megtudok tenni 160-al úgy 200km-eket hogy egyszer sem kell lépnem a fékre csak a tempomattal játszom a kompresszio meg teszi a dolgát. Próbáltam 130-140-nél na ott ez nem működött mert hol fékezgetni hol gyorsítani kell. Se a ki se a besorolásban nem segítenek. Én ha látom hogy egy lassabb a külsőben éppen utoléri egy még lassabbat és egy jó nagyott kellene fékeznie akkor inkább gyorsítok vagy lassítok attól függően, hogy ő is fékezés nélkül be tudjon sorolni. Ha meg nagyon gyorsabb jön a belsőben és én érnék utol valakit akkor inkább lassítok. Na itt többnyire csalódom az autostársakban mert mintha élveznék hogy a másikat " rákenik" egy lassabb járműre azzal hogy nem engedik ki. Az ilyet rühellem ugyanúgy mint amikor már messziről feleslegesen villog valaki pedig látja hogy egy kamion van előttem és nincs magassági kormányom. Régebben az ilyet magam elé engedtem és utána kizavartam a külső sávba. Jó ideje simán csak visszakapcsolok és teljes gázon éren el az utazó tempot. Jó idő múlva ha beér akkor már nem szokott villogni. hehe
Naplózva
MondESU
Vendég
« Új hozzászólás #9905 Dátum: 2008.10.31 péntek, 19:50:39 »

Hát fene tudja.
Szia!
Én is tapasztaltam, hogy 130-140-el nem jó menni. Vagy kisebb, vagy nagyobb sebesség jó a pályán.
Megyek 130-al, előttem 128-al egy másik...Jönnek mögöttem, ha előzni akarok, és úgymond nem Km-eken keresztül, akkor ugrás 160-170-re. Vagy beszorulok mögé.  shakehead
Vagy megyek 110-el - tudod, szerencsés vagyok, soha nem kell sehová sietnem - és csak Pesten lépek a fékre először Miskolc után.
De azt én is látom, sokan "ütemtelenül" lépnek ki előzni, egy náluk jóval gyorsabban érkező elé a belsőbe.  szomoru1
És mintha tetszene nekik direkt,  gun hogy feltartják azt, aki sietne.  help
Üdv:)
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #9906 Dátum: 2008.10.31 péntek, 19:55:27 »

Hát fene tudja. Autópályán inkább kényelmes a 160 mert ezt már nagyon nem szeretik a kisebb vagy a benzines gépek. Simán megtudok tenni 160-al úgy 200km-eket hogy egyszer sem kell lépnem a fékre csak a tempomattal játszom a kompresszio meg teszi a dolgát. Próbáltam 130-140-nél na ott ez nem működött mert hol fékezgetni hol gyorsítani kell. Se a ki se a besorolásban nem segítenek. Én ha látom hogy egy lassabb a külsőben éppen utoléri egy még lassabbat és egy jó nagyott kellene fékeznie akkor inkább gyorsítok vagy lassítok attól függően, hogy ő is fékezés nélkül be tudjon sorolni. Ha meg nagyon gyorsabb jön a belsőben és én érnék utol valakit akkor inkább lassítok. Na itt többnyire csalódom az autostársakban mert mintha élveznék hogy a másikat " rákenik" egy lassabb járműre azzal hogy nem engedik ki. Az ilyet rühellem ugyanúgy mint amikor már messziről feleslegesen villog valaki pedig látja hogy egy kamion van előttem és nincs magassági kormányom. Régebben az ilyet magam elé engedtem és utána kizavartam a külső sávba. Jó ideje simán csak visszakapcsolok és teljes gázon éren el az utazó tempot. Jó idő múlva ha beér akkor már nem szokott villogni. hehe

én bosszúálló vagyok. az a dolog tuti, h amelyik autó nagyonnagyon megy az ritkán áll az előtte lassabban haladó lökösére. simán visszafékez, és ha lesz helye ad 1 kövér gázt és lelép. a lökösreállás azok sajátosságai akiknek kell a lendület bizonyos sebesség eléréséhez. ezért inkább villog, dudál egyebek csak ne kelljen lassítani mert istentudja mikorra éri el ismét a 160km/h-t. ha villant 1et valaki azzal nincs bajom, ha van hely kimennem akkor jogosnak is tartom ... kimegyek ő el én pedig vissza. azt útállom amikor bejön a lökösig, és eszement villogásba tör elő a kultúra pedig nincs hely lemenni. ilyenkor ő is kap 1 villantást féklámpával (ez eléggé hatásos), aztán az első adandó alkalommal lemegyek a külsőbe de csak arra a röpke pillanatra amíg elém kerül ... és akkor hajrá, kap villogást meg amit parancsolt korábban. a végeredmény úgyis az, h jól elhúzok tőle pár km-t, de a következő utolérés alkalmával még az emlékek nem tompultak el, így simán tudja hogy viselkedjen.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
MondESU
Vendég
« Új hozzászólás #9907 Dátum: 2008.10.31 péntek, 20:04:03 »

én bosszúálló vagyok. az a dolog tuti, h amelyik autó nagyonnagyon megy az ritkán áll az előtte lassabban haladó lökösére. simán visszafékez, és ha lesz helye ad 1 kövér gázt és lelép. a lökösreállás azok sajátosságai akiknek kell a lendület bizonyos sebesség eléréséhez. ezért inkább villog, dudál egyebek csak ne kelljen lassítani mert istentudja mikorra éri el ismét a 160km/h-t. ha villant 1et valaki azzal nincs bajom, ha van hely kimennem akkor jogosnak is tartom ... kimegyek ő el én pedig vissza. azt útállom amikor bejön a lökösig, és eszement villogásba tör elő a kultúra pedig nincs hely lemenni. ilyenkor ő is kap 1 villantást féklámpával (ez eléggé hatásos), aztán az első adandó alkalommal lemegyek a külsőbe de csak arra a röpke pillanatra amíg elém kerül ... és akkor hajrá, kap villogást meg amit parancsolt korábban. a végeredmény úgyis az, h jól elhúzok tőle pár km-t, de a következő utolérés alkalmával még az emlékek nem tompultak el, így simán tudja hogy viselkedjen.
Szia!
Villogás...Én nem tudom, nagyon olyan "kivagyiságnak" tartom. Sokkal tiszteletrevalóbbnak gondolok egy balra index a másik mögött, diszkréten. És nincs szájhúzogatás, meg sértettség.  eljen
És ne felejtsük el, hiúak az emberek. Olykor. (Sértettség meg sok baj forrása lehet.)  szomoru1
Németeknél láttam anno, és nagyon megtetszett.  taps
Üdv:)
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.31 péntek, 20:05:41 írta MondESU » Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #9908 Dátum: 2008.10.31 péntek, 20:16:33 »

Én nem beszéltem semmilyen autópályáról, simán közútról beszéltem...és lakott területről(falvak).
Az autópályás dologhoz meg csak annyit hogy a legtöbb ember birka, és ennyi.....az én autómat ne előzze meg senki felfogás már túlságosan is beleépült az emberek agyába...bár a mai napig a suzuki az az állatfaj akik bolondok, na meg a pepsis üzletkötők eplus2
2 napja egy suzukis elé beálltam egy éles szitu után, és kitéptem, erre lefejelte a könyököm, a barom  eplus2 eplus2
Naplózva
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #9909 Dátum: 2008.10.31 péntek, 20:19:10 »

mindíg az agresszió:)
Naplózva
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #9910 Dátum: 2008.10.31 péntek, 20:28:02 »

Szia!
Villogás...Én nem tudom, nagyon olyan "kivagyiságnak" tartom. Sokkal tiszteletrevalóbbnak gondolok egy balra index a másik mögött, diszkréten. És nincs szájhúzogatás, meg sértettség.  eljen
És ne felejtsük el, hiúak az emberek. Olykor. (Sértettség meg sok baj forrása lehet.)  szomoru1
Németeknél láttam anno, és nagyon megtetszett.  taps
Üdv:)
Ennek a villogásnak is meg van a kulturája,csak nem nálunk.Az olaszoknál:Vigyázz gyorsan jövök,de ő valóbban gyorsan jön és 2mp-ént villant eggyett,és már 1 km-re látod.Nálunk 1mp-ént villant hármat,de akkor már a segedben van.
Egyébként ez a balra index gondolat szép,és müködik is egy fejlett kocka fejüek lakta germán országban.De nálunk van aki 20-30percig nem néz tükörbe,csak ha fikás a nózia.
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #9911 Dátum: 2008.10.31 péntek, 20:29:59 »

Én nem beszéltem semmilyen autópályáról, simán közútról beszéltem...és lakott területről(falvak).
Az autópályás dologhoz meg csak annyit hogy a legtöbb ember birka, és ennyi.....az én autómat ne előzze meg senki felfogás már túlságosan is beleépült az emberek agyába...bár a mai napig a suzuki az az állatfaj akik bolondok, na meg a pepsis üzletkötők eplus2
2 napja egy suzukis elé beálltam egy éles szitu után, és kitéptem, erre lefejelte a könyököm, a barom  eplus2 eplus2
Hát, ha nem tett kárt benned vagy az autódban, akkor ott nem vele volt a nagyobb baj....... szomoru1
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #9912 Dátum: 2008.10.31 péntek, 21:10:27 »

Hát, ha nem tett kárt benned vagy az autódban, akkor ott nem vele volt a nagyobb baj....... szomoru1

tehát azt mondod hogy nem kellett volna satuznom hogy beférjen, és csináljon egy hármas karambolt és akkor mnden rendben lett volna?
Ugye nem gondolod komolyan ezt?Huh?Huh?
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #9913 Dátum: 2008.10.31 péntek, 21:16:23 »

Én nem beszéltem semmilyen autópályáról, simán közútról beszéltem...és lakott területről(falvak).
Az autópályás dologhoz meg csak annyit hogy a legtöbb ember birka, és ennyi.....az én autómat ne előzze meg senki felfogás már túlságosan is beleépült az emberek agyába...bár a mai napig a suzuki az az állatfaj akik bolondok, na meg a pepsis üzletkötők eplus2
2 napja egy suzukis elé beálltam egy éles szitu után, és kitéptem, erre lefejelte a könyököm, a barom  eplus2 eplus2
Ha a közúton vagy lakott területen belül megy 160-al akkor tegyen már meg egy szivességet, hogy valami kietlen helyen egyedül senkit nem zavarva befordul egy árokba és csak szagról találják meg egy hónap múlva  Angry Az ilyen egy ön és közveszélyes barom.
Naplózva
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #9914 Dátum: 2008.10.31 péntek, 21:33:53 »

tehát azt mondod hogy nem kellett volna satuznom hogy beférjen, és csináljon egy hármas karambolt és akkor mnden rendben lett volna?
Ugye nem gondolod komolyan ezt?Huh?Huh?

Nem, nem azt nem kellett volna.
Miattad is fékeztek már biztos.
Párszor volt már, hogy kamionos szemből kielőz, én ki a fűbe, árokba, így elfértünk.....akkor ilyen esetben a megoldás: menjek utána és lőjjem le?? Vagy szerinted?
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #9915 Dátum: 2008.10.31 péntek, 21:35:58 »

Bocsánat de OFFOLUNK  banplz OFF TOPIC  wave
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #9916 Dátum: 2008.10.31 péntek, 22:08:03 »

Nem, nem azt nem kellett volna.
Miattad is fékeztek már biztos.
Párszor volt már, hogy kamionos szemből kielőz, én ki a fűbe, árokba, így elfértünk.....akkor ilyen esetben a megoldás: menjek utána és lőjjem le?? Vagy szerinted?

Igy van, ha meg nem tudsz elmenni és frontálisan csattansz, akkor meg nem fértél el és ennyi....ezt igy gondolod?
Az a normális hogy beelőz ugy hogy látja nem fér el, igy gondolod? ember életekről beszélsz és rengetegszer csak a szerencsén múlik az ilyen parasztok miatt, és igen utánna megyek az ilyen rohadéknak és kitaposom a belét ,mert várnak otthon tudod, és onnantól kezdve nem érdekelnek az indokai és érdekei, megkapja a csomagját....
Ez van, az én életemmel ne játszon senki, max én!!!!
És ha hiszed ha nem soha nem megyek rá senkire,autópályán a külsőbe megyek csak(előzéskor persze nem, de vissza egyből), és betartom a sebességhatárokat, és főleg nem szórakozok más életével és vagyontárgyaival....pedig egy idegbeteg állat vagyok....elismerem.
Tényleg off bocs, részemről vége....
Naplózva
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #9917 Dátum: 2008.10.31 péntek, 22:28:23 »

Igy van, ha meg nem tudsz elmenni és frontálisan csattansz, akkor meg nem fértél el és ennyi....ezt igy gondolod?
Az a normális hogy beelőz ugy hogy látja nem fér el, igy gondolod? ember életekről beszélsz és rengetegszer csak a szerencsén múlik az ilyen parasztok miatt, és igen utánna megyek az ilyen rohadéknak és kitaposom a belét ,mert várnak otthon tudod, és onnantól kezdve nem érdekelnek az indokai és érdekei, megkapja a csomagját....
Ez van, az én életemmel ne játszon senki, max én!!!!
És ha hiszed ha nem soha nem megyek rá senkire,autópályán a külsőbe megyek csak(előzéskor persze nem, de vissza egyből), és betartom a sebességhatárokat, és főleg nem szórakozok más életével és vagyontárgyaival....pedig egy idegbeteg állat vagyok....elismerem.
Tényleg off bocs, részemről vége....
Értelek, de az utólag nem old meg semmit, legfeljebb lehet pont azért nem érsz haza, mert utána mentél.
Részemről is lezárva. worship
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9918 Dátum: 2008.10.31 péntek, 22:30:12 »

Mennyiért adják? Milyen méret? És hol?

Nekem ilyen (Good Year Eagle F1 GSD2) van az autómon, HIBÁTLAN, nagyon meg vagyok elégedve vele, következőnek is ilyet vennék.  integet2

Nagyon jó tapadó guminak mondják, viszont ebből adódóan igen drasztikus sebességgel kopik...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9919 Dátum: 2008.10.31 péntek, 22:30:58 »

Én ha látom hogy egy lassabb a külsőben éppen utoléri egy még lassabbat és egy jó nagyott kellene fékeznie akkor inkább gyorsítok vagy lassítok attól függően, hogy ő is fékezés nélkül be tudjon sorolni. Ha meg nagyon gyorsabb jön a belsőben és én érnék utol valakit akkor inkább lassítok.

 eljen
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #9920 Dátum: 2008.10.31 péntek, 22:35:11 »

Sziasztok felrakattam a téli kerekeket,és  kérdésem lenne gyári alufenhez csavarokat hol kapok,és milyen kell? wave
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #9921 Dátum: 2008.10.31 péntek, 23:13:12 »

Sziasztok felrakattam a téli kerekeket,és  kérdésem lenne gyári alufenhez csavarokat hol kapok,és milyen kell? wave
A terelö tábla talp mintás felnidet meg lehetett javitani?
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #9922 Dátum: 2008.10.31 péntek, 23:15:31 »

Nagyon jó tapadó guminak mondják, viszont ebből adódóan igen drasztikus sebességgel kopik...

Valamit valamiért! Nekem inkább jobban tapadjon, mint hogy 1 szezonnal többet használjam.

(Amúgy ennek a garnitúrának ez a 3. szezon, tehát nekem megéri, mert nem megyek évente sokat (kb15000), de nem is ez számít hanem hogy jól tapad  vigyor3.)
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #9923 Dátum: 2008.10.31 péntek, 23:19:08 »

Na , ma felkerültek a téli gumik a kocsira. Goodyear UG7+ 91H.Szép is jó is, de 90-100 km/h környékén elég hangos. Alatta, felette csendes. Másnak van esetleg tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Nekem is ilyen a téli gumim. Nem, emlékszem rá, hogy hangos lenne, bár én már nem nagyon szoktam ablakon kikönyökölve autózni (főleg télen), inkább zárt ablak klíma/fűtés és zenét hallgatok.  hehe

Amúgy még nincsenek fent a téli gumik az autón, de ha fent lesz, majd meghallgatom.  integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #9924 Dátum: 2008.10.31 péntek, 23:23:30 »

A terelö tábla talp mintás felnidet meg lehetett javitani?
még nemtudom majd a jövőhéten kiderül,én ujjjjjakat szeretnék wow1 smile
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #9925 Dátum: 2008.11.01 szombat, 00:11:15 »

Érdekes ez a téli gumi dolog. Ha úgy nézem, hogy november van, akkor itt az ideje.
De ha meg az időjárás előrejelzést nézem, akkor még egy hétig a napi csúcshőmérséklet 16-19 fok lesz. Ide meg minek téligumi? Huh?
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9926 Dátum: 2008.11.01 szombat, 01:27:34 »

Na , ma felkerültek a téli gumik a kocsira. Goodyear UG7+ 91H.Szép is jó is, de 90-100 km/h környékén elég hangos. Alatta, felette csendes. Másnak van esetleg tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Minden V abroncs hangos.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9927 Dátum: 2008.11.01 szombat, 01:28:42 »

de Ő 80-nál többel nem szokott járni nyes nyes nyes,így nem is hallhatta.

 beka3
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9928 Dátum: 2008.11.01 szombat, 01:30:29 »

Ez így van. 80-nal is csak autópályán... nyes

2 nap alatt 650km-t mentem 90-100 között pályán, és még mindig 1/4 tank benzin van benne! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9929 Dátum: 2008.11.01 szombat, 01:31:05 »

Én 140-150-el már láttam menni, igaz a visszapillantóból. wow1

 Wink nyes
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9930 Dátum: 2008.11.01 szombat, 01:35:40 »

Nagyon jó tapadó guminak mondják, viszont ebből adódóan igen drasztikus sebességgel kopik...

 eljen
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9931 Dátum: 2008.11.01 szombat, 01:36:46 »

Sziasztok felrakattam a téli kerekeket,és  kérdésem lenne gyári alufenhez csavarokat hol kapok,és milyen kell? wave

Nagyautó! 1085/db kedvezményesen.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #9932 Dátum: 2008.11.01 szombat, 08:41:10 »

Sziasztok felrakattam a téli kerekeket,és  kérdésem lenne gyári alufenhez csavarokat hol kapok,és milyen kell? wave

Nem korai még?
November közepéig jó idő lesz.
Ebben a hőmérsékletben csak ugy nyalja  a téli gumit!

15 napos időjárás előrejelzés:

http://www.koponyeg.hu/
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #9933 Dátum: 2008.11.01 szombat, 10:10:21 »

2 nap alatt 650km-t mentem 90-100 között pályán, és még mindig 1/4 tank benzin van benne! Smiley
Én nem merek így járni mert ilyen temponál belepenészedne a gázolaj a tankba annyira nem fogyna vigyor3
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9934 Dátum: 2008.11.01 szombat, 12:42:33 »

Én nem merek így járni mert ilyen temponál belepenészedne a gázolaj a tankba annyira nem fogyna vigyor3

 beka3
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #9935 Dátum: 2008.11.01 szombat, 13:52:19 »

Gumis haverommal elmentünk probálni gumit, nevezetesen engem ez a wanli érdekelt nagyon mennyire ***.
Tesztautó az övé volt BMW 330xd, én nem akartam alázni az enyémet....
nyári wanli gumi fel(új),17-es méretű(pontos méretet nem tudom már), és go....
gondoltuk pest oda-vissza, adj neki, dunaujvárosnál M6-ra fel, pár satu 190-ről, vissza mecsek,csúsztatás direkt fékezések, és persze mások miatti kényszerfékek  eplus2
kocsi megáll, nézzük a gumit, hát nem hittem a szememnek....volt olyen rész a gumin ahol majdnem sima volt a gumi(valószinű az volt a 190-es satunál) hát volt gumiszag nem mondom de erre nem számitottam....
én biztos nem vennék ilyet.....igaz ez extrém helyzet volt és egy izmosabb autóval és direkt erre mentünk rá hogy lealázzuk a gumit, da azért ez durva volt szerintem.
Naplózva
szeszka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284



E-mail
« Új hozzászólás #9936 Dátum: 2008.11.01 szombat, 14:34:43 »

Nekem 1,8 benzinesem van Angliába élek és évente minimum 2 alkalommal teszem meg a London Miskolc utat a maga 1980 km-ével.

Franciaországtól beállítom a tempomatot 140 km/h-ra és simán végigjövök, nagyon ritkán találkozom ilyen villogó agresszív vezetővel, a sávokat sem nagyon kell váltogatnom a 140 az már elég ahhoz, hogy simán tudjál haladni, próbáltam a 160 is, de az már emeli a fogyasztás!
Ha gyors autó érkezik az azért nagy tempó különbséggel jön és már messziről látod, hogy le kell lépned előle!

Szerintem is a leghatásosabb a villogás helyett az irányjelző használata!

Persze ha beérek Magyarországra ott már más a helyzet, haladsz 140-el villog a " barom " a hátad mögött szabályosan tol persze nem tudsz hová menni előle, aztán végre tudsz sávot váltani, úgy megy el melletted, hogy közbe sz***rrá aláz a szemével. kb. 50 Km elteltével simán elmész mellette mert akkor meg tök lassan halad. Persze ismét pár kilométer és ugyan ez a személy elmegy melletted mint állat, Pestig többször megismétlődik az egész!

Csak nevetek rajta és haladok a saját tempómba!





én bosszúálló vagyok. az a dolog tuti, h amelyik autó nagyonnagyon megy az ritkán áll az előtte lassabban haladó lökösére. simán visszafékez, és ha lesz helye ad 1 kövér gázt és lelép. a lökösreállás azok sajátosságai akiknek kell a lendület bizonyos sebesség eléréséhez. ezért inkább villog, dudál egyebek csak ne kelljen lassítani mert istentudja mikorra éri el ismét a 160km/h-t. ha villant 1et valaki azzal nincs bajom, ha van hely kimennem akkor jogosnak is tartom ... kimegyek ő el én pedig vissza. azt útállom amikor bejön a lökösig, és eszement villogásba tör elő a kultúra pedig nincs hely lemenni. ilyenkor ő is kap 1 villantást féklámpával (ez eléggé hatásos), aztán az első adandó alkalommal lemegyek a külsőbe de csak arra a röpke pillanatra amíg elém kerül ... és akkor hajrá, kap villogást meg amit parancsolt korábban. a végeredmény úgyis az, h jól elhúzok tőle pár km-t, de a következő utolérés alkalmával még az emlékek nem tompultak el, így simán tudja hogy viselkedjen.
Naplózva

2012. 2.0 TDCI 163 PS. Titanium S. Kombi...
2002. 1,8 benzin kombi- xenon, fólia, tempomat, kék belső......
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #9937 Dátum: 2008.11.01 szombat, 15:27:07 »

Értelemes, szórakozásaitok vannak.
De hogy van az, hogy te mindíg szabályosan közlekedsz, betartod a sebességhatárokat és mégis beülsz 1 ilyen felelőtlen ember mellé mint a barátod? 190? stb? Megint az utcán rodeozás, mennyetek már be végre 1 pályára szórakozni, ne kelljen már másoknak is aggódni!
Ha az úton találkozunk, akkor azért engem légyszi majd ne vágjál pofán, igérem nem fogok rá okot se adni.
Szerintem az OFF topicban folytasd Bunyek hergelését, de jobb lenne ha inkább ott se. Nem értem miért kell állandan fogást keresni a másikon  Angry  Vagy volt valami elrejtve a hozzászólásodban amit nem vettem észre gumi témában?
Naplózva
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #9938 Dátum: 2008.11.01 szombat, 15:57:47 »

Értelemes, szórakozásaitok vannak.
De hogy van az, hogy te mindíg szabályosan közlekedsz, betartod a sebességhatárokat és mégis beülsz 1 ilyen felelőtlen ember mellé mint a barátod? 190? stb? Megint az utcán rodeozás, mennyetek már be végre 1 pályára szórakozni, ne kelljen már másoknak is aggódni!
Ha az úton találkozunk, akkor azért engem légyszi majd ne vágjál pofán, igérem nem fogok rá okot se adni.
190-röl satu?Na ettöl minden gumi kockára kopik és mehet a kukába!Ezt egy gumisnak alapból tudnia kellene.
4 gumi le,majd fel,végül megint le és kuka?Nektek aztán rengeteg időtök,pénzetek és energiátok van.És mind ezt csak azért hogy bebizonyitsátok hogy a ying-yang gumi az xar.Ha ezt mindet forintositanám,lehet hogy a winkler Robiék egy egész totalcart kihoznának belőle.Estleg fotók nem készültek a majdnem sima gumiról,csak hogy értelme is legyen ennek a tesztnek??
Minden elismerésem nektek!Lehetek a cimborátok?Akkor talán nem kellene gumit guberálnom az olasz gumisoknál!
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #9939 Dátum: 2008.11.01 szombat, 16:08:42 »

nincs semmi féle hergelés, csak ne a te rokonod sétáljon majd keresztbe mikor 190-el odaérnek  szomoru1
Hol? Az autopályán? Végig olvastad hogy az M6-on csinálták? Jártál mostanában az M6-on? Akár még keresztbe is közlkedhet rajta bárki mert annyira nincs még rajta forgalom.
Egyébként meg mit fáj nektek hogy ki mivel szórakozik? Felőlem meg mindenki azt csinál addig amíg akar mindaddig amig nem zavarja vagy veszélyezteti a másikat. Ennyi.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9940 Dátum: 2008.11.01 szombat, 16:17:16 »

Szerintem az OFF topicban folytasd Bunyek hergelését, de jobb lenne ha inkább ott se. Nem értem miért kell állandan fogást keresni a másikon  Angry  Vagy volt valami elrejtve a hozzászólásodban amit nem vettem észre gumi témában?

 eljen worship
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9941 Dátum: 2008.11.01 szombat, 16:18:37 »

nincs semmi féle hergelés, csak ne a te rokonod sétáljon majd keresztbe mikor 190-el odaérnek  szomoru1

Igazad van!  worship Csak rossz ez a sok vita a fórumon.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #9942 Dátum: 2008.11.01 szombat, 16:29:49 »

nincs semmi féle hergelés, csak ne a te rokonod sétáljon majd keresztbe mikor 190-el odaérnek  szomoru1
Minden féle képen mond meg a rokonságnak!
Az autópályán tilos sétálni!Keresztbe meg végkép! Cool okés?
Azért én még mindig megnéznék fotokat,a 60km alatt simára koptatott gumikról.Csak a tanulság kedvéért!
Egy debica-t nekem is sikerült 1* kockára fékeznem,de ahoz elég volt a 140 is.
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #9943 Dátum: 2008.11.01 szombat, 18:08:43 »

Minden féle képen mond meg a rokonságnak!
Az autópályán tilos sétálni!Keresztbe meg végkép! Cool okés?
Azért én még mindig megnéznék fotokat,a 60km alatt simára koptatott gumikról.Csak a tanulság kedvéért!
Egy debica-t nekem is sikerült 1* kockára fékeznem,de ahoz elég volt a 140 is.

Most nekem kéne bizonygatnom dolgokat?Huh?
felejtsük már el....
mindenki azt vesz amit akar nem érdekel, és nemis nézek le senkit emiatt, de ha itt beir valaki valamit tényleg nekiesnek páran azt egyből szétszedik meg bemérik, csak azt nem tudom mire?
Tegye már fel a kezét aki egyáltalán ült már 330xd-be??? hát nem lessz tolongás, és az nemcsak megy ám, hanem fék is van rajta!!!!

Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #9944 Dátum: 2008.11.01 szombat, 18:33:00 »

Elis felejtettem egyik ügyfelünk szólt, ha érdekel valakit olcsón vadi uj gumi eze közül akkor privibe irjon...természetesen más méretben is van minden, és az ár is más.

FALKEN HS 439       205/55R16   18.000ft


MICHELIN Pilot Alpin PA2  205/55R16   22.000ft



MICHELIN Primacy Alpin PA3   205/55R16  24.000ft


   
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #9945 Dátum: 2008.11.01 szombat, 20:03:07 »

UG7+ nagyon jó gumi ( az off hozzászólásaimat meg eltávolítottam)
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meszike007
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 821



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9946 Dátum: 2008.11.03 hétfő, 11:19:12 »

Sziasztok!

Kérdésem lenne. Melyiket vegyem meg? A Good Year-ra azt mondják, hogy tapad mint állat, de kopik is emiatt.
http://www.automax.hu/goodyear/eagle_f1_gsd3/

Vagy fulda?
http://www.automax.hu/fulda/carat_exelero/

Meszike007
Naplózva

2003.03.20 Ford Mondeo 2.0 TCDI Trend tournier kombi fehér 131 LE, 6 seb, 4 kerék, 1 kormány, HHO generátor, EGR off, Catalisator off by Ervin.
2001.01.01 Ford Focus Trend 1.8 TDDI 88 LE 4 kerék, 1 kormány
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9947 Dátum: 2008.11.03 hétfő, 11:43:46 »

Sziasztok!

Kérdésem lenne. Melyiket vegyem meg? A Good Year-ra azt mondják, hogy tapad mint állat, de kopik is emiatt.
http://www.automax.hu/goodyear/eagle_f1_gsd3/

Vagy fulda?
http://www.automax.hu/fulda/carat_exelero/

Meszike007

Én Goodyear párti vagyok, az F1 nagyon tapad, de gyorsabban kopik, nekem Eagle NCT5 van. Ez nem kopik gyorsan, és jó is!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #9948 Dátum: 2008.11.03 hétfő, 12:56:09 »

Sziasztok!

Kérdésem lenne. Melyiket vegyem meg? A Good Year-ra azt mondják, hogy tapad mint állat, de kopik is emiatt.
http://www.automax.hu/goodyear/eagle_f1_gsd3/

Vagy fulda?
http://www.automax.hu/fulda/carat_exelero/

Meszike007

Én F1-et nem vennék. Nekem volt, iszonyat hangos volt, viszont GY-ből van a HydraGrip, az nagyon zsír. Olyan is volt.
Most GY Excellence van, az is tökéletes.
Én V mintásat többet sohasem veszek, elég volt belőle.
Naplózva
Meszike007
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 821



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9949 Dátum: 2008.11.03 hétfő, 13:10:04 »

Szia!

Ja, mások is mondták, hogy a v minta elég hangos, én nem szeretnék hangos gumikat. :-(
Köszi a tanácsokat, akkor asszem a FUlda lesz.

Én F1-et nem vennék. Nekem volt, iszonyat hangos volt, viszont GY-ből van a HydraGrip, az nagyon zsír. Olyan is volt.
Most GY Excellence van, az is tökéletes.
Én V mintásat többet sohasem veszek, elég volt belőle.

Naplózva

2003.03.20 Ford Mondeo 2.0 TCDI Trend tournier kombi fehér 131 LE, 6 seb, 4 kerék, 1 kormány, HHO generátor, EGR off, Catalisator off by Ervin.
2001.01.01 Ford Focus Trend 1.8 TDDI 88 LE 4 kerék, 1 kormány
Oldalak: 1 ... 192 193 194 195 196 197 198 [199] 200 201 202 203 204 205 206 ... 555   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.092 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.