Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 23:33:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 ... 555   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Felnik, gumik  (Megtekintve 6569932 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #1650 Dátum: 2005.04.05 kedd, 14:44:00 »

Szia ND!
Smiley
Köszi a gondoskodást!!!
A kerékőröket út közben terveztem beszerezni, bár 10 kHUF a nagyautónál.
Az én kicsit kopott gyáriford felnijeim is ilyen kelendőek lennének? Csak nem...  
Azért fogok venni. Ha nem is csak miattuk, magam miatt. Nem tudtok olcsóbban?
A Klub kedvezménye: 9600 HUF helyett 9200 HUF.Sad
Üdv és köszönöm,
Moire
Moire,
 
Nekem a téli gumijaimat vitték el acélfelnikkel. Szerinted a te gyáriford felnijeid nem kellene nekik?
 
Én a Homasitában vettem két szet, különböző elven működő kerékőrt, áruk 3500 HUF volt szetenként...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1651 Dátum: 2005.04.05 kedd, 15:08:00 »

Sziasztok,
 
Van 4 db 15"-os Mondeora valo alufelnim eladoba. Pontos infot meg kepeket e-mailben kuldok, ha erdekel valakit.
 
Tamas
erdekelne, mail ment
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1652 Dátum: 2005.04.05 kedd, 15:28:00 »

Szia ND!
Sikerült már a gumivásár? (Láttalak az index fórumon :-)
Szia Janika!
Nem még nyított a kérdés. Most más a gondom, de legalább már ekjutottam odáig, hogy kiválasztottam valamit. Nagyon el tudok töprengeni a dolgokon ;-))) Eddig azt hittem, hogy a kérdés egyszerű. Legyen olyan mint az a kettő amit megtartok. De aztán itt a kisördög. Hát én egy olyan gumit érdemlek, amit már három éve terveztek? ;-( A Nokia NRHi tavaly nyáron jött ki és rengeteg apró újdonsággal (érdemes megnézni a honlapján). De ha tudsz egy helyet, ahová odamegyek és felrakják, akkor beiktatom a napirendembe. Probálkoztam azzal a rendelősdivel, 20%-kal olcsóbb, de számomra macerás az. 18 körül van így. A levetendőkkel csak az a problémám, hogy nem jó méretűek nekem. 195/60R15-öst keresek. Azt a számot nem hívtam újra még. Most kicsit szaladgálok. Persze a vásárlást sem akarom hallogatni, akkor éppen volt rá időm, hogy ránézek a piacra. Furcsa volt, hogy a nagymenők ott nem reagáltak erre a gumitipusra. Vajon miért nem? Nem tudnak rá mit mondani? Nincs tapasztalatuk? Nincs érvük, hogy inkább az övét vegyem ilyen árban?  
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1653 Dátum: 2005.04.05 kedd, 15:39:00 »

Szia Janika!
Nem még nyított a kérdés. Most más a gondom, de legalább már ekjutottam odáig, hogy kiválasztottam valamit. Nagyon el tudok töprengeni a dolgokon ;-))) Eddig azt hittem, hogy a kérdés egyszerű. Legyen olyan mint az a kettő amit megtartok. De aztán itt a kisördög. Hát én egy olyan gumit érdemlek, amit már három éve terveztek? ;-( A Nokia NRHi tavaly nyáron jött ki és rengeteg apró újdonsággal (érdemes megnézni a honlapján). De ha tudsz egy helyet, ahová odamegyek és felrakják, akkor beiktatom a napirendembe. Probálkoztam azzal a rendelősdivel, 20%-kal olcsóbb, de számomra macerás az. 18 körül van így. A levetendőkkel csak az a problémám, hogy nem jó méretűek nekem. 195/60R15-öst keresek. Azt a számot nem hívtam újra még. Most kicsit szaladgálok. Persze a vásárlást sem akarom hallogatni, akkor éppen volt rá időm, hogy ránézek a piacra. Furcsa volt, hogy a nagymenők ott nem reagáltak erre a gumitipusra. Vajon miért nem? Nem tudnak rá mit mondani? Nincs tapasztalatuk? Nincs érvük, hogy inkább az övét vegyem ilyen árban?  
Üdv ND
ND Mester,
 
Hankook gumi nem érdekel véletlenül? Nagyon jó áron tudok szerezni most.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1654 Dátum: 2005.04.05 kedd, 15:43:00 »

Szia ND!
Smiley
Köszi a gondoskodást!!!
A kerékőröket út közben terveztem beszerezni, bár 10 kHUF a nagyautónál.
Az én kicsit kopott gyáriford felnijeim is ilyen kelendőek lennének? Csak nem...  
Azért fogok venni. Ha nem is csak miattuk, magam miatt. Nem tudtok olcsóbban?
A Klub kedvezménye: 9600 HUF helyett 9200 HUF.Sad
Üdv és köszönöm,
Moire
Szia Moire!
Látod Kakukk, az élet példájával bízonyított sajnos. Figyelj. ha nekem adnának 10-ért két lyukacsos Mondi felnit(alu), akkor nagyon csendben elfogadnám és nem kérdezném meg, hogy kitől van. Persze csak a szám nagy, hogy értsd a piacot.;-)))
Azért inkább használj egy garniturát, mert ezek kúpszöge általában a lemezfelniéhez illeszkedik. Inkább három tartsa 100%-osan mint kettő! Ha keresel, akkor olyant ne válasszál, amire kulcsot, vagy felfűrészelt palástú csövet rá lehet űtni és azzal letekerni.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1655 Dátum: 2005.04.05 kedd, 15:53:00 »

Szia Moire!
Látod Kakukk, az élet példájával bízonyított sajnos. Figyelj. ha nekem adnának 10-ért két lyukacsos Mondi felnit(alu), akkor nagyon csendben elfogadnám és nem kérdezném meg, hogy kitől van. Persze csak a szám nagy, hogy értsd a piacot.;-)))
Azért inkább használj egy garniturát, mert ezek kúpszöge általában a lemezfelniéhez illeszkedik. Inkább három tartsa 100%-osan mint kettő! Ha keresel, akkor olyant ne válasszál, amire kulcsot, vagy felfűrészelt palástú csövet rá lehet űtni és azzal letekerni.
Üdv ND
ND,
Te nem láttad a talin a másik elven működőt, mert az alufelnihez van....
Végülis nem rossz az ötlet, mert az tulajdonképpen csak egy csavar-takaró, amit az alucsavarra tudsz rátenni és egy spec kulccsal ráhúzni. A poén benne az, hogy a kulcs nélkül nem lehet hozzáférni (elvileg), mert teljesen besüllyed a lukba...
Remélem kellőképpen zavaros voltam...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1656 Dátum: 2005.04.05 kedd, 15:54:00 »

nahát, te itt?Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1657 Dátum: 2005.04.05 kedd, 16:05:00 »

ND,
Te nem láttad a talin a másik elven működőt, mert az alufelnihez van....
Végülis nem rossz az ötlet, mert az tulajdonképpen csak egy csavar-takaró, amit az alucsavarra tudsz rátenni és egy spec kulccsal ráhúzni. A poén benne az, hogy a kulcs nélkül nem lehet hozzáférni (elvileg), mert teljesen besüllyed a lukba...
Remélem kellőképpen zavaros voltam...
Szia Kakukk!
Igen, sikerült képzavarba hoznod;-))) Sajna most el kell mennem.;-) De az összes alufelni csavar mély ágyban van, a lemezfelniéhez képest. A lemezfelnin egy vízvezetékfogóval csodákat lehet tenni bármelyik kerékőrrel. Az alufelninél a lyuk átmérő csak a ráűtéses technikát díjaza ;-( Azért ütik rá a csövet, mert az rászorul és mivel nem huzzák meg akkora erővel (a más kúpszögben van a a tapadási felületek által létrehozott, illetve hiányzó erő), ezér könnyebb oldani.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1658 Dátum: 2005.04.05 kedd, 16:17:00 »

Szia Kakukk!
Igen, sikerült képzavarba hoznod;-))) Sajna most el kell mennem.;-) De az összes alufelni csavar mély ágyban van, a lemezfelniéhez képest. A lemezfelnin egy vízvezetékfogóval csodákat lehet tenni bármelyik kerékőrrel. Az alufelninél a lyuk átmérő csak a ráűtéses technikát díjaza ;-( Azért ütik rá a csövet, mert az rászorul és mivel nem huzzák meg akkora erővel (a más kúpszögben van a a tapadási felületek által létrehozott, illetve hiányzó erő), ezér könnyebb oldani.
Üdv ND
ND,
Ennek a kerékőrnek pont az a lényege, hogy a csavar és az alufelni közötti "űrt" tűnteti el úgy, hogy egy mm sem áll ki belőle... Tulajdonképpen beburkolja a csavar fejét...
Ha visszakaptam őket, akkor esküszöm, hogy lefotózom neked - feltéve, hogy a fotomasina is megjavul addig... Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1659 Dátum: 2005.04.05 kedd, 17:44:00 »

Moire,
 
Nekem a téli gumijaimat vitték el acélfelnikkel. Szerinted a te gyáriford felnijeid nem kellene nekik?
 
Én a Homasitában vettem két szet, különböző elven működő kerékőrt, áruk 3500 HUF volt szetenként...
Kakukk,ND!
 
Nagyon köszönöm, tényleg veszek, nem vicc!!!
 
Remélem rosszban itt senki nem sántikál, mert elég jó ötleteket találhat most itt...khm...esetleg most, hogy mindenki elolvasta, tán akár nem ártana egy törlés sem, vagy túlparázom? Smiley))
 
Veszek kerékőrt, úgysem alszom nyugodtan nélküle sem.
 
Köszönöm!
Moire
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1660 Dátum: 2005.04.05 kedd, 21:30:00 »

Sziasztok,
 
Van 4 db 15"-os Mondeora valo alufelnim eladoba. Pontos infot meg kepeket e-mailben kuldok, ha erdekel valakit.
 
Tamas
szia Tomi átküldenéd nekem is ha nem csúsztam még le rola. köszi
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1661 Dátum: 2005.04.05 kedd, 23:17:00 »

Kakukk,ND!
 
Nagyon köszönöm, tényleg veszek, nem vicc!!!
 
Remélem rosszban itt senki nem sántikál, mert elég jó ötleteket találhat most itt...khm...esetleg most, hogy mindenki elolvasta, tán akár nem ártana egy törlés sem, vagy túlparázom? Smiley))
 
Veszek kerékőrt, úgysem alszom nyugodtan nélküle sem.
 
Köszönöm!
Moire
Mmoire,
 
az jutott eszembe, ha ekkora a para, hogy jelöltesd meg a felniket UV jelöléssel! Gondolom jóval olcsóbban megcsinálják a 4 felnit, mint az egész autót. Ráadásul klub kedvezmény is van!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1662 Dátum: 2005.04.06 szerda, 09:40:00 »

ND,
Ennek a kerékőrnek pont az a lényege, hogy a csavar és az alufelni közötti "űrt" tűnteti el úgy, hogy egy mm sem áll ki belőle... Tulajdonképpen beburkolja a csavar fejét...
Ha visszakaptam őket, akkor esküszöm, hogy lefotózom neked - feltéve, hogy a fotomasina is megjavul addig... Smiley
Szia Kakukk!
Izgalommal várom a képeket ;-) Sőt még akkár veszek is, ha átmegy nálam a vizsgán, persze előtte megnézem élőben.
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1663 Dátum: 2005.04.06 szerda, 17:12:00 »

Szia Kakukk!
Izgalommal várom a képeket ;-) Sőt még akkár veszek is, ha átmegy nálam a vizsgán, persze előtte megnézem élőben.
Üdv ND
ND,
Már megy is a mél... Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1664 Dátum: 2005.04.06 szerda, 20:42:00 »

srácok, nincs valakinek 2db 205/50 R15-ös nyári gumija? ha 4 lenne az sem probléma persze, de nekem elég kettő is. (cserébe adok 10%-osat Smiley)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1665 Dátum: 2005.04.06 szerda, 22:33:00 »

Mmoire,
 
az jutott eszembe, ha ekkora a para, hogy jelöltesd meg a felniket UV jelöléssel! Gondolom jóval olcsóbban megcsinálják a 4 felnit, mint az egész autót. Ráadásul klub kedvezmény is van!
Szia Scratch!
 
Köszi, de azért nem akkkora...Smiley))
Vettem kerékőrt, nem sajnáltam, gyári Ford.
Még kódszám is van hozzá, úgyhogy biztos komoly darab!!! Legalábbis megnyugtató!
 
Üdv,
Moire
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1666 Dátum: 2005.04.07 csütörtök, 08:11:00 »

Sziasztok!
Nincs valakinek 195/60R15 nyárigumija 4 db ami legalább 70%-os, adnék cserébe 4 db GoodYear télit hasonló adottságokkal (mivel téli garnitúrám 2 van, nyári +1sem).
Sajnálnám lefutni, mert elég jó, de most nincs keret a nyárigumikra!
 
Üdv, Csabesz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1667 Dátum: 2005.04.07 csütörtök, 11:18:00 »

Sziasztok! 16" -os nyári gumija van vkinek Mondeora (205/55/R16)? Használt is tökéletes, ha viszonylag jó. Xtria
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1668 Dátum: 2005.04.07 csütörtök, 11:24:00 »

Sziasztok! 16" -os nyári gumija van vkinek Mondeora (205/55/R16)? Használt is tökéletes, ha viszonylag jó. Xtria
#1687 olvass vissza...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1669 Dátum: 2005.04.07 csütörtök, 13:05:00 »

Sziasztok! 16" -os nyári gumija van vkinek Mondeora (205/55/R16)? Használt is tökéletes, ha viszonylag jó. Xtria
xtria!
 
4 db Pirelli P6000-es kb 70%-os gumim van (205/55/R16). Ha érdekel tgazso@gf.pte.hu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1670 Dátum: 2005.04.07 csütörtök, 15:42:00 »

Szóval feltetettem tegnap a könnyűfémfelniket, nyárigumikat, nagyon szép lett a kicsikém!
 
Bár hátul jobban mutatna tárcsafékkel, de sebaj...
 
A lényeg, a korábbi beremegésem 120 felett a gumi volt, ma kipróbáltam 190 kmph-ig semmi gondom nem volt a futással, s csak azért nem tudtam elérni a kétszázat, mert kijött elém egy bugyuta román kamion... azért a kézikönyv szerinti végsebességet elértem az óra szerint, de éreztem, hogy még van benne tartalék jócskán...
Csak két apróság zavart: kicsit hangosnak találtam a menetszelet úgy 160 felett, pedig jó állapotú az autóm, 99-es mk2 1.8 zetec, a szigetelések és hibátlanok, törve sosem volt, lehet, hogy ez normális?
A másik, hogy a kamionos esetnél kicsit erősebben kellett fékeznem, és éreztem, hogy a cserére szoruló féktárcsáim remegtetik az autót... de ezt legalább tudom mitől van... kicsit kár kicserélni a fékbetéteket, mert még min. egy centi van rajtuk, de a tárcsától már lassan félni fogok... mit csináljak, tegyem el emlékbe?
 
Bocs, kicsit off voltam...
 
Köszi és üdv,
Moire
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1671 Dátum: 2005.04.07 csütörtök, 15:54:00 »

Szóval feltetettem tegnap a könnyűfémfelniket, nyárigumikat, nagyon szép lett a kicsikém!
 
Bár hátul jobban mutatna tárcsafékkel, de sebaj...
 
A lényeg, a korábbi beremegésem 120 felett a gumi volt, ma kipróbáltam 190 kmph-ig semmi gondom nem volt a futással, s csak azért nem tudtam elérni a kétszázat, mert kijött elém egy bugyuta román kamion... azért a kézikönyv szerinti végsebességet elértem az óra szerint, de éreztem, hogy még van benne tartalék jócskán...
Csak két apróság zavart: kicsit hangosnak találtam a menetszelet úgy 160 felett, pedig jó állapotú az autóm, 99-es mk2 1.8 zetec, a szigetelések és hibátlanok, törve sosem volt, lehet, hogy ez normális?
A másik, hogy a kamionos esetnél kicsit erősebben kellett fékeznem, és éreztem, hogy a cserére szoruló féktárcsáim remegtetik az autót... de ezt legalább tudom mitől van... kicsit kár kicserélni a fékbetéteket, mert még min. egy centi van rajtuk, de a tárcsától már lassan félni fogok... mit csináljak, tegyem el emlékbe?
 
Bocs, kicsit off voltam...
 
Köszi és üdv,
Moire
ha berregős hangot adott fékezésnél, akkor a hátsó dob a ludas... (tapasztalat)
 
160-nál tán csak a Lexus, meg a Mercedes az aminél nincs erős menetszél.. Smiley (+pár sportkocsi)
 
a szőröstalpú kamionos románok pedig barmok !
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1672 Dátum: 2005.04.07 csütörtök, 16:44:00 »

Sziasztok! 16" -os nyári gumija van vkinek Mondeora (205/55/R16)? Használt is tökéletes, ha viszonylag jó. Xtria
xtria,
 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1673 Dátum: 2005.04.07 csütörtök, 18:19:00 »

Moire:
Ne izgulj, az én Mondeo III-omnak is van menetszele 160 felett, tehát ez a probléma nem egyedi Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1674 Dátum: 2005.04.07 csütörtök, 18:22:00 »

Tegnap vettem egy könnyűfém-garnitúrát (amit ajánlottam itt is. Kitűnő állapotban vannak... Kellemesen csalódtam is bennük, hogy milyen jók, kvázi ennyire olcsóért).
Nah, szóval...
Azt mondta a gumis csávó, hogy erre kellene nekem kerekenként 5db (ugye) csavar (vagy anya?).
Ami ugye spéci és nem kapok minden csavarboltban.
Kérdésem tehát az lenne, hogy hol érdemes ezeket megvennem?
Mert kellene nekem 40 db (2 garnitúrát kell a 7végén szerelnem).
 
Válaszokat várom Cheesy
 
Thx előre is,
Kisbér
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1675 Dátum: 2005.04.07 csütörtök, 19:37:00 »

Sziasztok,
 
Van 2db Firestone F590-es gumám - jó használtan. Kb. 3-4mm mélységgel. Ha kell valakinek jelképes áron vihető. (mondjuk 1000ft/db)
 
Ja, 185/65/14-es.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1676 Dátum: 2005.04.07 csütörtök, 20:13:00 »

Szóval feltetettem tegnap a könnyűfémfelniket, nyárigumikat, nagyon szép lett a kicsikém!
 
Bár hátul jobban mutatna tárcsafékkel, de sebaj...
 
A lényeg, a korábbi beremegésem 120 felett a gumi volt, ma kipróbáltam 190 kmph-ig semmi gondom nem volt a futással, s csak azért nem tudtam elérni a kétszázat, mert kijött elém egy bugyuta román kamion... azért a kézikönyv szerinti végsebességet elértem az óra szerint, de éreztem, hogy még van benne tartalék jócskán...
Csak két apróság zavart: kicsit hangosnak találtam a menetszelet úgy 160 felett, pedig jó állapotú az autóm, 99-es mk2 1.8 zetec, a szigetelések és hibátlanok, törve sosem volt, lehet, hogy ez normális?
A másik, hogy a kamionos esetnél kicsit erősebben kellett fékeznem, és éreztem, hogy a cserére szoruló féktárcsáim remegtetik az autót... de ezt legalább tudom mitől van... kicsit kár kicserélni a fékbetéteket, mert még min. egy centi van rajtuk, de a tárcsától már lassan félni fogok... mit csináljak, tegyem el emlékbe?
 
Bocs, kicsit off voltam...
 
Köszi és üdv,
Moire
Mondtam ugye (remegés a gumik miatt).
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1677 Dátum: 2005.04.08 péntek, 09:11:00 »

Sziasztok ! Eladó, Mondeo-ra 4 db 14"colos lemezfelni, egy telet futott "Rottex" téligumi(Michelin mintázatú" garnitúrával. Ár: 60.000.-ft/garnitúra.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1678 Dátum: 2005.04.08 péntek, 14:36:00 »

Mondtam ugye (remegés a gumik miatt).
Mikor láttam, hogy gagyigumi, már tudtam, hogy igazad lesz...
M.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1679 Dátum: 2005.04.08 péntek, 14:36:00 »

ha berregős hangot adott fékezésnél, akkor a hátsó dob a ludas... (tapasztalat)
 
160-nál tán csak a Lexus, meg a Mercedes az aminél nincs erős menetszél.. Smiley (+pár sportkocsi)
 
a szőröstalpú kamionos románok pedig barmok !
Szia Error,
Nem berregős, hanem elso fektarcsa-remegos az érzete...  
Ma megmértem a tárcsákat, 21.5 mm mindkét oldalon, ideje cserélni...
Szerintetek muszáj fékbetétet is cserélnem?
Na nem a pénz miatt, csak kidobni sajnálom, kb. még egy cm van mind a négyen!!!
 
A menetszelet csak kérdeztem, amúgy sem nagyon megyek 140 fölé, normális esetben autópályán csak asszonnyal és gyerekkel vagyok, és olyankor nem szeretem taposni...
 
A román kamionosok meg igen, olyanok...
 
BTW, kis optikai tuning lesz a hétvégén, ma vettem rozsdaoldó spray-t meg festéket, nagyon rútul fest hátul a szép kis felnik mögötti rozsdás fékdobom. Esetleg valami jótanács a művelethez?
 
Köszönettel, üdvözlettel:
Moire
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1680 Dátum: 2005.04.08 péntek, 14:39:00 »

Ha vennék nyomatékkulcsot, mekkora erővel kell a kerékanyákat húznom? Láttam, hogy a gumisék légkalapáccsal dolgoznak, korrigálnám a művüket... vagy hülyeség? Valamekkora erőre be volt állítva a pisztoly, hallottam, mikor átfordult a racsnin...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1681 Dátum: 2005.04.08 péntek, 16:18:00 »

Valaki segítsen már, Ford alufelnihez anyát honnan tudnék szerezni...?
Baromi fontos lenne, mert holnap szerelném, de nincs még anya Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1682 Dátum: 2005.04.08 péntek, 16:37:00 »

Végigkérdeztem már mindenkit...  
Ficsor gumis/felnis csávókat, a Bárdit, a Unix-ot, meg még egy pár bontót, de nincs Sad
Csak rendelni tudnak 2 hetes határidővel Sad
Nem hiszem el, hogy egy nomorék anyát nem lehet itt kapni Sad(((
Únió Sad(((
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1683 Dátum: 2005.04.08 péntek, 16:39:00 »

Valaki segítsen már, Ford alufelnihez anyát honnan tudnék szerezni...?
Baromi fontos lenne, mert holnap szerelném, de nincs még anya Cheesy
Kisber,
 
Cromax-ot, Nagyautót kérdezted? De nem vészes az ára márkaképviseletnél sem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1684 Dátum: 2005.04.08 péntek, 16:41:00 »

Szia Moire,
 
1, ha horgászol és van csónakod, a régi féktárcsa első osztályú súly tud lenni, amikor kimész a vízre...
 
2, Idézet a #1729-ből:
 
"A román kamionosok meg igen, olyanok..."
 
ebből vegyük ki a kamionosokat lszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1685 Dátum: 2005.04.08 péntek, 17:10:00 »

Csocso, Cromaxot is kérdeztem, rendelni tudnak 1900Ft/db...  
Többe kerülne, mint az alufelni Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1686 Dátum: 2005.04.08 péntek, 17:13:00 »

Csocso, Cromaxot is kérdeztem, rendelni tudnak 1900Ft/db...  
Többe kerülne, mint az alufelni Cheesy
1900/db?Huh?Huh?Huh???
 
Hülyék ezek? Nem egy készlet kerül ennyibe? Hihetetlenül soknak tűnik. Vagy csak én gondolom rosszul?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1687 Dátum: 2005.04.08 péntek, 17:17:00 »

1900/db?Huh?Huh?Huh???
 
Hülyék ezek? Nem egy készlet kerül ennyibe? Hihetetlenül soknak tűnik. Vagy csak én gondolom rosszul?
Csocso,
Ennyi az ára /db. Mármint az alucsavarnak... Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1688 Dátum: 2005.04.08 péntek, 17:19:00 »

Nagyautót most hívtam fel.
Van, 1890 Ft / db.
Hát elmennek a picsába...
40.000 forint, csak az anya egy alufelnihez?  
Ne vicceljünk már...
Ha ennyibe kerül, akkor inkább letekerem az első parkoló autóról a garnitúrát, már lassan ott vagyok Sad((((
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1689 Dátum: 2005.04.08 péntek, 17:21:00 »

Az a poén, hogy ugye pécsről hoztam ezeket a felniket, és ott mondta a srác, hogy ott pécsen lehet kapni 400 Ft/ darabért...
Mondom, pesten biztos találok valahol olcsóbban, nem is vettem...
Beszarok, ha ezért megint le kell mennem pécsre Sad(((
20 kibaszott anyáért...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1690 Dátum: 2005.04.08 péntek, 17:26:00 »

Ha valaki tudna esetleg valami bontót, ahol talán van, és baráti (4-500 Ft) áron, akkor csörgessetek már meg!
Thx, Kisbér  
(Molnár Árpád 70/313-9802)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1691 Dátum: 2005.04.08 péntek, 17:35:00 »

Az a poén, hogy ugye pécsről hoztam ezeket a felniket, és ott mondta a srác, hogy ott pécsen lehet kapni 400 Ft/ darabért...
Mondom, pesten biztos találok valahol olcsóbban, nem is vettem...
Beszarok, ha ezért megint le kell mennem pécsre Sad(((
20 kibaszott anyáért...
Kisber,
Pesten is kapsz 400 körül, csak nem aluanyát... Sad
Olvasgass...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1692 Dátum: 2005.04.08 péntek, 19:36:00 »

Ha egyszer erre járna véletlenül HOVONO!
Miután megkérdezném tőle, hogy azal a kettes compi teszt fényképpel melyik Karácsonyra örvendeztetne meg ;-))) Utána megkérdezném, hogy nincs-e valami spéci eszköze, hogy megmérné az alufelni és a lemezfelni közötti kúpszög eltérést. Szemre lehet látni azért, de jó lene valami kokrét. Most hogy ezt írom ,rájöttem, hogy kimegyek a "gárdróba" é keresek két anyát és megmérem őket ;-)))
Hovono, a képet azért küldhetnéd, várom.
Még tartozok egy kávéval és egy kutyacsonttal ( rá írtam a neved).
Üdv ND
ui.: persze jó lenne, ha más is elvégezné ezeket a méréseket, mert nekem Varnyú lemezcsavarjaim vannak, mondjuk az aluk azok gyáriak.
Naplózva
Janika
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383


E-mail
« Új hozzászólás #1693 Dátum: 2005.04.08 péntek, 22:13:00 »

Ha valaki tudna esetleg valami bontót, ahol talán van, és baráti (4-500 Ft) áron, akkor csörgessetek már meg!
Thx, Kisbér  
(Molnár Árpád 70/313-9802)
Hát akkor én jól vettem az alukat, mert adták hozzá a 20 db alucsavart!!! :-)))
Mardt 4 db, mert vettem kerékőrt is a pesti utcákra.
 
Kisbér
Remélem nem az enyémet szemeled ki :-DDDD
Naplózva

2002 MKIII 2.0 TDDi
Vendég
« Új hozzászólás #1694 Dátum: 2005.04.08 péntek, 22:24:00 »

Ha valaki tudna esetleg valami bontót, ahol talán van, és baráti (4-500 Ft) áron, akkor csörgessetek már meg!
Thx, Kisbér  
(Molnár Árpád 70/313-9802)
Kisber,
En is most vettem kerekort!
Igy nekem is van 4 db felesleges, Neked adom!
Fuzd meg Janika-t, es mar a fele megvan.
Meg valaki???
Udv,
Moire
Naplózva
Janika
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383


E-mail
« Új hozzászólás #1695 Dátum: 2005.04.08 péntek, 22:42:00 »

Részemről rendben!
Naplózva

2002 MKIII 2.0 TDDi
Vendég
« Új hozzászólás #1696 Dátum: 2005.04.08 péntek, 23:01:00 »

Részemről rendben!
Janika,  
Helyes!
Már csak két kerék van hátra!!
Halihó! Friss kerékőrösök!!! Segítsetek Kisbérnek!
M.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1697 Dátum: 2005.04.08 péntek, 23:31:00 »

Fent vannak nekem is a nyári gumik! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1698 Dátum: 2005.04.09 szombat, 14:59:00 »

Szia Error,
Nem berregős, hanem elso fektarcsa-remegos az érzete...  
Ma megmértem a tárcsákat, 21.5 mm mindkét oldalon, ideje cserélni...
Szerintetek muszáj fékbetétet is cserélnem?
Na nem a pénz miatt, csak kidobni sajnálom, kb. még egy cm van mind a négyen!!!
 
A menetszelet csak kérdeztem, amúgy sem nagyon megyek 140 fölé, normális esetben autópályán csak asszonnyal és gyerekkel vagyok, és olyankor nem szeretem taposni...
 
A román kamionosok meg igen, olyanok...
 
BTW, kis optikai tuning lesz a hétvégén, ma vettem rozsdaoldó spray-t meg festéket, nagyon rútul fest hátul a szép kis felnik mögötti rozsdás fékdobom. Esetleg valami jótanács a művelethez?
 
Köszönettel, üdvözlettel:
Moire

én személyszerint elötte, drótkefével átdolgoztam alaposan a dobfedőt, utána meg kis csiszolóvászonnal... utána portalanítás, tisztítás, esetleg rosdagátló.
majd, (én alvázvédő festék-szerűséggel, fekete) lefujni.
több tippem nincs Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1699 Dátum: 2005.04.09 szombat, 15:46:00 »

Akkor inkább vegyetek gyári Ford kerékőrt. 9900/4db. azaz 2500. és akkor 2ezerrel drágább összesen, de garantáltan nem viszik el.
 
de javaslom a bontót.
Ha nagyon megszorulsz nekem is van 4 anyám.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 ... 555   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.08 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.