Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 00:17:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 227 228 229 230 231 232 233 [234] 235 236 237 238 239 240 241 ... 555   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Felnik, gumik  (Megtekintve 6570014 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #11650 Dátum: 2009.08.03 hétfő, 18:44:10 »

Kb. egy hónapja kérdezgettelek benneteket, hogy milyen gumit vegyek. Megvettem akkor azt a prémium kategóriás kumho gumit, amiről kérdezgettelek benneteket. Eddig tesztelve lett. Bátran ajánlom mindenkinek, esőben is jól viselkedik az úton. Igaz, hogy kicsit hangos a V mintázatnak köszönhetően.

A kumho nem prémium.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #11651 Dátum: 2009.08.03 hétfő, 19:09:18 »

A kumho nem prémium.
dehogynem. csak itthon nem ismerik
Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #11652 Dátum: 2009.08.03 hétfő, 20:20:10 »

dehogynem. csak itthon nem ismerik
Miről beszélünk mókuska!  wow1 10 évvel ezelőtt is volt már és akkor sem raktam föl a zsigulira. Annyira "prémium" volt akkor is.
Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #11653 Dátum: 2009.08.03 hétfő, 20:24:18 »

Ha ez itt igaz, akkor tévedtem és nem léptem a korral: (sorry  worship)   http://startgumi.hu/kumho/solus_kh17__nemet_autoklub__kulonosen_ajanlott_nyari_gumi_/
Naplózva
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #11654 Dátum: 2009.08.03 hétfő, 20:28:30 »

Miről beszélünk mókuska!  wow1 10 évvel ezelőtt is volt már és akkor sem raktam föl a zsigulira. Annyira "prémium" volt akkor is.
nem feltétlen az a jó, amit az újságok írnak. a gumisokról meg ne is beszéljünk. Wink inkább több véleményt nézz meg, mielőtt döntesz. nem feltétlen kell mindenkinek, hogy ez jöjjön be a stílusához, de nekem is volt ecsta spt. és rettenetesen jó volt, pedg tolom neki, mint a hülye gyerek(néha)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #11655 Dátum: 2009.08.03 hétfő, 20:36:25 »

nem feltétlen az a jó, amit az újságok írnak. a gumisokról meg ne is beszéljünk. Wink inkább több véleményt nézz meg, mielőtt döntesz. nem feltétlen kell mindenkinek, hogy ez jöjjön be a stílusához, de nekem is volt ecsta spt. és rettenetesen jó volt, pedg tolom neki, mint a hülye gyerek(néha)

Amit a gumis mond... azt meg se hallgatom. Az nyilván azt dícséri, amin a legtöbbet keres.
És én nem azt mondtam, hogy rossz, csak hogy szerintem nem prémium.

http://logout.hu/cikk/a_nagy_gumivalasztas_nyari_gumi/nyomtatobarat/teljes.html

A cikkből:
A gumikat 3 szegmense van:
Budget/Value: Barum, Debica, Kormoran, Matador, Sava, Tigar ,Wanli
Quality/Minőség: Fulda, Hankook, Nokian, Semperit, Maloya, Uniroyal, BFGoodrich , Toyo
Premium/Elite: Goodyear, Bridgestone, Continental, Dunlop, Kleber, Michelin, Pirelli, Yokohama, Vredestein

A debicát, kormorant nem ismerem, de a többi ingyen sem kell.
Az uniroyal nem értem hogy került a középbe... én a value kategóriába raknám...
A nokian középső?
A prémiumból az utolső 2-őt kivenném, szerintem az sem az.
De hát, én nem vagyok egy nagy gumis szakember (kicsi sem).
Vinszont. A kumho nincs benne a felsorolásban. Lehet, hogy keveset adnak el belőle.
Viszont, a fenti tesztben elég jól teljesített, már majdnem a prémium teljesítménye.
Szóval nem rossz az, simán bevállalható.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #11656 Dátum: 2009.08.03 hétfő, 20:51:48 »

Az nyilván azt dícséri, amin a legtöbbet keres.

Erre gondoltam én is. Ebbe nem nagyon fér bele egy elég drágán beszerezhető gumi, mert (pláne ha itthon nem ismerik) nem tud nagyot szakítani

A nokian középső?

Szerintem neki a hírverése a nagyobb inkább mint a teljesítménye, ergo sztem jó helyen van


A kumho nincs benne a felsorolásban. Lehet, hogy keveset adnak el belőle.
Viszont, a fenti tesztben elég jól teljesített, már majdnem a prémium teljesítménye.
Szóval nem rossz az, simán bevállalható.

megkockáztatom, hogy a magyarok fele nem is hallott még róla Wink
« Utoljára szerkesztve: 2009.08.03 hétfő, 20:54:18 írta GinJoy » Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #11657 Dátum: 2009.08.03 hétfő, 21:48:17 »

Amit a gumis mond... azt meg se hallgatom. Az nyilván azt dícséri, amin a legtöbbet keres.
És én nem azt mondtam, hogy rossz, csak hogy szerintem nem prémium.

http://logout.hu/cikk/a_nagy_gumivalasztas_nyari_gumi/nyomtatobarat/teljes.html

A cikkből:
A gumikat 3 szegmense van:
Budget/Value: Barum, Debica, Kormoran, Matador, Sava, Tigar ,Wanli
Quality/Minőség: Fulda, Hankook, Nokian, Semperit, Maloya, Uniroyal, BFGoodrich , Toyo
Premium/Elite: Goodyear, Bridgestone, Continental, Dunlop, Kleber, Michelin, Pirelli, Yokohama, Vredestein

A debicát, kormorant nem ismerem, de a többi ingyen sem kell.
Az uniroyal nem értem hogy került a középbe... én a value kategóriába raknám...
A nokian középső?
A prémiumból az utolső 2-őt kivenném, szerintem az sem az.
De hát, én nem vagyok egy nagy gumis szakember (kicsi sem).
Vinszont. A kumho nincs benne a felsorolásban. Lehet, hogy keveset adnak el belőle.
Viszont, a fenti tesztben elég jól teljesített, már majdnem a prémium teljesítménye.
Szóval nem rossz az, simán bevállalható.

Én a Klébert se tenném prémiumba.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #11658 Dátum: 2009.08.03 hétfő, 21:57:25 »

Mercin is van ilyen. Ami nem propellert formáz, az hogy szív, vagy fúj? Ha pedig szerepe van, (szerintem csak designe) nem mindegy melyik oldalról fújod a levest a kanálba?
Itt konkrétan azokra utaltam, amelyek meg vannak csavarva.Amelyiknek a küllői szimplán előre v. hátra néznek ott max esztétikai dolog hogy egyik oldalon előre, a másikon hátra néznek.Ha nem érted a gondolatmenetemet, akkor próbáld lemodellezni egy ventillátorral.Ha pl. a bal oldalon beszívja a levegőt, a jobb oldalon meg kifele fújja, akkor nem tolja el a kocsit féloldalra?Lehet, hogy nem, mert különben nem raknák fel a kocsikra, csak nem értem, miért nem befolyásolja.
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #11659 Dátum: 2009.08.04 kedd, 06:38:17 »

Itt konkrétan azokra utaltam, amelyek meg vannak csavarva.Amelyiknek a küllői szimplán előre v. hátra néznek ott max esztétikai dolog hogy egyik oldalon előre, a másikon hátra néznek.Ha nem érted a gondolatmenetemet, akkor próbáld lemodellezni egy ventillátorral.Ha pl. a bal oldalon beszívja a levegőt, a jobb oldalon meg kifele fújja, akkor nem tolja el a kocsit féloldalra?Lehet, hogy nem, mert különben nem raknák fel a kocsikra, csak nem értem, miért nem befolyásolja.
Értem amit mondasz, de ahhoz, hogy eltolja a kocsit, valószínű, hogy sokkal jobb aerodinamikának kéne lennie. Biztos ki van ez találva.  wave
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #11660 Dátum: 2009.08.04 kedd, 08:06:58 »

Értem amit mondasz, de ahhoz, hogy eltolja a kocsit, valószínű, hogy sokkal jobb aerodinamikának kéne lennie. Biztos ki van ez találva.  wave
Azért nem fér a fejembe, mert ha pár grammal tévesen van kiszámolva a centírsúly a keréken, akkor az megérződik.Ez meg nem  fejvakaras
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #11661 Dátum: 2009.08.04 kedd, 11:48:18 »

Itt konkrétan azokra utaltam, amelyek meg vannak csavarva.Amelyiknek a küllői szimplán előre v. hátra néznek ott max esztétikai dolog hogy egyik oldalon előre, a másikon hátra néznek.Ha nem érted a gondolatmenetemet, akkor próbáld lemodellezni egy ventillátorral.Ha pl. a bal oldalon beszívja a levegőt, a jobb oldalon meg kifele fújja, akkor nem tolja el a kocsit féloldalra?Lehet, hogy nem, mert különben nem raknák fel a kocsikra, csak nem értem, miért nem befolyásolja.
Szerintem csak emlékeztet a ventillátor lapátra a felni, ezért eleve nem olyan hatékony.
Kisebb a fordulatszám, emiatt is kevesebb levegőt tol (60-nál lehet a percenkénti fordulatszám 500)
Ha mégis úgy tolja a levegőt, mint egy szobai ventillátor, akkor mi van? Mekkora erőt képes az kifejteni? Fél kilónyit vagy egyet? Inkább annyit sem. Mit számít az egy autónak? Érezni meg azért sem lehet, mert statikus nyomás, nem dinamikus rázás, mint amit a kiegyensúlyozatlan kerék okoz. Az út dőlése, keresztszél többet jelent.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #11662 Dátum: 2009.08.04 kedd, 18:27:35 »

Én a Klébert se tenném prémiumba.
Igen, így van
Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #11663 Dátum: 2009.08.04 kedd, 21:07:40 »

Amit a gumis mond... azt meg se hallgatom. Az nyilván azt dícséri, amin a legtöbbet keres.
És én nem azt mondtam, hogy rossz, csak hogy szerintem nem prémium.

http://logout.hu/cikk/a_nagy_gumivalasztas_nyari_gumi/nyomtatobarat/teljes.html

A cikkből:
A gumikat 3 szegmense van:
Budget/Value: Barum, Debica, Kormoran, Matador, Sava, Tigar ,Wanli
Quality/Minőség: Fulda, Hankook, Nokian, Semperit, Maloya, Uniroyal, BFGoodrich , Toyo
Premium/Elite: Goodyear, Bridgestone, Continental, Dunlop, Kleber, Michelin, Pirelli, Yokohama, Vredestein

A debicát, kormorant nem ismerem, de a többi ingyen sem kell.
Az uniroyal nem értem hogy került a középbe... én a value kategóriába raknám...
A nokian középső?
A prémiumból az utolső 2-őt kivenném, szerintem az sem az.
De hát, én nem vagyok egy nagy gumis szakember (kicsi sem).
Vinszont. A kumho nincs benne a felsorolásban. Lehet, hogy keveset adnak el belőle.
Viszont, a fenti tesztben elég jól teljesített, már majdnem a prémium teljesítménye.
Szóval nem rossz az, simán bevállalható.
A Wredestein igenis jó guma. Nekem volt (van) téli-nyári. A télije kifejezettem jó. Ugyanakkor  Barum Bravuris-sal vettem az autót és nekem nagyon bejött. (még a mintája is szép) Ergo: nem hagynám a value kategóriában. Minimum a quality.Nokian? Magasan a legjobb télije van. Pirelli P6-osom van most. Alig várom, hogy legyen másikra pénzem, úgy utálom. Zajos, de legalább csúszik a vizben.  "SZERINTEM"
Naplózva
Gyurka
Vendég
« Új hozzászólás #11664 Dátum: 2009.08.04 kedd, 21:22:20 »

A kumho nem prémium.

Az lehet! De nagyon jól tapad, nedves úton is, és szinte elnyűhetetlen. Nekem volt kistehereren és hibátlanúl tete a dolgát.
Naplózva
slider91
Vendég
« Új hozzászólás #11665 Dátum: 2009.08.10 hétfő, 19:58:37 »

Sziasztok!

Másfél hete én is boldog Mondeo tulajdonos vagyok. Smiley

Tetszik a kicsike nagyon, de a rajta lévő alufelnik egyre kevésbé: 18"-os 9 küllős, Borbet felni + 235/40/ ZR18-as gumikkal. 30e körül futottak, még egész jók. A hatalmas kerék miatt az autó is aránytalanul nagynak tűnik...

Ha le akarom cserélni őket, akkor szerintetek:
 - mennyiért lehetne eladni ezt a 4 felnit gumikkal együtt?
 - milyen felnit javasoltok rá? vmilyen elegáns, de mégsem hivalkodóra gondoltam, talán egy 205/50/R17-es jó lenne...
 - hol érdemes beszerezni a fentieket? (Bp.)

Köszi a tippeket!



Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #11666 Dátum: 2009.08.10 hétfő, 23:49:38 »

Sziasztok!

Másfél hete én is boldog Mondeo tulajdonos vagyok. Smiley

Tetszik a kicsike nagyon, de a rajta lévő alufelnik egyre kevésbé: 18"-os 9 küllős, Borbet felni + 235/40/ ZR18-as gumikkal. 30e körül futottak, még egész jók. A hatalmas kerék miatt az autó is aránytalanul nagynak tűnik...

Ha le akarom cserélni őket, akkor szerintetek:
 - mennyiért lehetne eladni ezt a 4 felnit gumikkal együtt?
 - milyen felnit javasoltok rá? vmilyen elegáns, de mégsem hivalkodóra gondoltam, talán egy 205/50/R17-es jó lenne...
 - hol érdemes beszerezni a fentieket? (Bp.)

Köszi a tippeket!





Itt minden kérdésedre találsz választ, árakat, stb....

Link...

**** Link javítva *****
« Utoljára szerkesztve: 2009.08.16 vasárnap, 16:58:38 írta Maffy » Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #11667 Dátum: 2009.09.08 kedd, 15:53:19 »

Sziasztok!

Másfél hete én is boldog Mondeo tulajdonos vagyok. Smiley

Tetszik a kicsike nagyon, de a rajta lévő alufelnik egyre kevésbé: 18"-os 9 küllős, Borbet felni + 235/40/ ZR18-as gumikkal. 30e körül futottak, még egész jók. A hatalmas kerék miatt az autó is aránytalanul nagynak tűnik...

Ha le akarom cserélni őket, akkor szerintetek:
 - mennyiért lehetne eladni ezt a 4 felnit gumikkal együtt?
 - milyen felnit javasoltok rá? vmilyen elegáns, de mégsem hivalkodóra gondoltam, talán egy 205/50/R17-es jó lenne...
 - hol érdemes beszerezni a fentieket? (Bp.)

Köszi a tippeket!

Szia!

Én a startgumi.hu-ról szoktam venni a gumikat, szerintem a legolcsóbbak.
Viszont nekem 18as kerekeim vannak, de az azokra való gumiméret 225/40.
Ha nem vagy nagyon raccingos lelkületű, akor a GoodYear Excellence gumit nagyon tudom ajánlani.
Csöndes, aránylag nyeli az úthibákat is.





Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #11668 Dátum: 2009.09.08 kedd, 16:06:40 »

Sziasztok!

Másfél hete én is boldog Mondeo tulajdonos vagyok. Smiley

Tetszik a kicsike nagyon, de a rajta lévő alufelnik egyre kevésbé: 18"-os 9 küllős, Borbet felni + 235/40/ ZR18-as gumikkal. 30e körül futottak, még egész jók. A hatalmas kerék miatt az autó is aránytalanul nagynak tűnik...

Ha le akarom cserélni őket, akkor szerintetek:
 - mennyiért lehetne eladni ezt a 4 felnit gumikkal együtt?
 - milyen felnit javasoltok rá? vmilyen elegáns, de mégsem hivalkodóra gondoltam, talán egy 205/50/R17-es jó lenne...
 - hol érdemes beszerezni a fentieket? (Bp.)

Köszi a tippeket!





csak gyári felnit, 17 collosat, 205/50/17 gumikkal, a 7 küllös szerintem nagyon szép, legalábbis nekem ilyenem volt...


http://www.kep.tar.hu/baloght233/50624793/37204515#2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
balko
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1065



WWW E-mail
« Új hozzászólás #11669 Dátum: 2009.09.10 csütörtök, 06:32:55 »

Sziasztok fiuk kellene nekem naon olcson 16" os lemezfelni télre vki tud akkor segitsen!Köszönöm
Naplózva

2002 TDCI ford mondeo 130le
takee
Vendég
« Új hozzászólás #11670 Dátum: 2009.09.10 csütörtök, 09:34:03 »

Sziasztok fiuk kellene nekem naon olcson 16" os lemezfelni télre vki tud akkor segitsen!Köszönöm

Én tegnap vettem 16"-os Cosworth alut télre nevetséges áron (22.000 huf  nyes). Én inkább alufelnit keresnék a helyedben, ugyanannyiért adják a parkolási karcokkal tarkítottakat, mint a lemezfelniket. Télre meg úgyis jó a kicsit karcos. Legalábbis jobb és szebb, minta a lemezfelni. vigyor3
Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #11671 Dátum: 2009.09.10 csütörtök, 10:44:51 »

Sziasztok fiuk kellene nekem naon olcson 16" os lemezfelni télre vki tud akkor segitsen!Köszönöm

A Keres-kínál/bontottban Dodi most kínál 4 lemezfelnit, gumival.
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #11672 Dátum: 2009.09.11 péntek, 18:15:38 »

Sziasztok!
A nyári gumimat jővőre le kell cserélnem, viszont ilyenkor akcióznak, talán olcsóbban lehet venni, érdeklődtem, a  gumis ajánlotta a Pirelli P6 Cinturato nevezetű gumit, van erről vkinek konkrétan tapasztalata. Ezt a topikot átnyálaztam, az világos hogy a P6000, és a sima P6 felejtős, de ez a Cinturato érdekelne, hátha vki ismeri. Neten leltem róla infót, 2008-ban ADAC, blablablabla, de engem személyes tapasztalat érdekelne.
Alapvetően nem "rallyra" kell, de ha a "hátul a két gyerek, szembe jön a vég" bekövetkezik, akkor azért ne az árokban kössünk ki.
Előre is köszönöm,
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
zolee25
Vendég
« Új hozzászólás #11673 Dátum: 2009.09.11 péntek, 20:57:45 »

Sziasztok!

Vettem egy új (használt) smile autót magamnak MK3 2006 Kombi 2006 évjárattal és szeretném tudni hogy milyen méretű téli gumit és felnit vegyek hozzá?
Ha valakinek van eladó komplett szettben barátságos áron akkor az érdekelne.

Várom a leveleket a szegho@chello.hu email cimemre,

Hali: Zolee
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #11674 Dátum: 2009.09.11 péntek, 22:26:12 »

Sziasztok!
A nyári gumimat jővőre le kell cserélnem, viszont ilyenkor akcióznak, talán olcsóbban lehet venni, érdeklődtem, a  gumis ajánlotta a Pirelli P6 Cinturato nevezetű gumit, van erről vkinek konkrétan tapasztalata. Ezt a topikot átnyálaztam, az világos hogy a P6000, és a sima P6 felejtős, de ez a Cinturato érdekelne, hátha vki ismeri. Neten leltem róla infót, 2008-ban ADAC, blablablabla, de engem személyes tapasztalat érdekelne.
Alapvetően nem "rallyra" kell, de ha a "hátul a két gyerek, szembe jön a vég" bekövetkezik, akkor azért ne az árokban kössünk ki.
Előre is köszönöm,
Üdv


Én nem vennék Pierelli-t, nekem nem jött be, 4-ből, csak 3 lett szálszakadt. Én Goodyear párti vagyok.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #11675 Dátum: 2009.09.11 péntek, 22:27:12 »

Sziasztok!

Vettem egy új (használt) smile autót magamnak MK3 2006 Kombi 2006 évjárattal és szeretném tudni hogy milyen méretű téli gumit és felnit vegyek hozzá?
Ha valakinek van eladó komplett szettben barátságos áron akkor az érdekelne.

Várom a leveleket a szegho@chello.hu email cimemre,

Hali: Zolee

205/55 R16 a gyári mérte.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #11676 Dátum: 2009.09.12 szombat, 10:12:29 »

Én nem vennék Pierelli-t, nekem nem jött be, 4-ből, csak 3 lett szálszakadt. Én Goodyear párti vagyok.
SZia!
Láttam már korábbi hsz-eidből, hogy GoodYear fan vagy, nézegettem én is azóta árban simán az említett Pirelli alatt/körül mozognak.
Neked melyik típus jött be? láttam NCT5-öt 17e Ft ért, (195/60/R15/88H), az jó ár/érték arány?
Továbbra is tartom, nem sportolni akarok, hanem úton maradni.
Üdv, Ferqó
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #11677 Dátum: 2009.09.12 szombat, 15:11:00 »

Ha kíván valaki 2 db 185/65X15-ös Wredestein Snowstar téligumit, (Szerintem két telet még elfut) nálam átveheti, mondjuk egy láda Pilsner Urqel sörééééé, vagy egy bontott, de jó lambada szondáé a verdámba. Jó vatarázást! Ja! Ez itt nem a vatera? Bocs. Na mindegy, mostmá ide raktam föl.   Wink
« Utoljára szerkesztve: 2009.09.12 szombat, 15:13:16 írta Flyfish (Chornitzer Miklós) » Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #11678 Dátum: 2009.09.13 vasárnap, 12:43:07 »

SZia!
Láttam már korábbi hsz-eidből, hogy GoodYear fan vagy, nézegettem én is azóta árban simán az említett Pirelli alatt/körül mozognak.
Neked melyik típus jött be? láttam NCT5-öt 17e Ft ért, (195/60/R15/88H), az jó ár/érték arány?
Továbbra is tartom, nem sportolni akarok, hanem úton maradni.
Üdv, Ferqó

Igen, nekem NCT5 van, és:  eljen
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
zolee25
Vendég
« Új hozzászólás #11679 Dátum: 2009.09.13 vasárnap, 15:00:23 »

Én nem vennék Pierelli-t, nekem nem jött be, 4-ből, csak 3 lett szálszakadt. Én Goodyear párti vagyok.

Szerinted a 2006 gyártott és szerelt Pirelliknél is előfordult ez a hiba? mert akkor nekem is oda kell figyelnem a gumira.

VV: Zolee wave

Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #11680 Dátum: 2009.09.13 vasárnap, 18:35:45 »

Huh?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #11681 Dátum: 2009.09.13 vasárnap, 18:36:41 »

Repülőhal!
FORD Mondeo
1.8i/2.5i V6-24V/2.0i 4X4/ST2000 (1993-00)
Gyári felniméret:  15x6
Osztókör:  4x108x63.3
ET:  49,5



Ez a 15ösé!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #11682 Dátum: 2009.09.13 vasárnap, 18:38:38 »

Repülőhal!
FORD Mondeo
1.8i/2.5i V6-24V/2.0i 4X4/ST2000 (1993-00)
Gyári felniméret:  15x6
Osztókör:  4x108x63.3
ET:  49,5



Ez a 15ösé!
Mondom: 14-esé kell. Avval vettem az autót és azt tenném most föl a pezsóra.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #11683 Dátum: 2009.09.13 vasárnap, 18:40:05 »

Mondom: 14-esé kell. Avval vettem az autót és azt tenném most föl a pezsóra.
De türelmetlen vagyol! falbav nyes
Ehun-e:  Wink wave
http://www.felnigumi.hu/index.php?p=lemezfelni_talalat
A második a tiéd,mielőtt megkérdeznéd! hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #11684 Dátum: 2009.09.13 vasárnap, 18:43:15 »

De türelmetlen vagyol! falbav nyes
Ehun-e:  Wink wave
http://www.felnigumi.hu/index.php?p=lemezfelni_talalat
A második a tiéd,mielőtt megkérdeznéd! hehe
Köszi! Nem vagyok én hüle!  Wink (egyébként nem repülőhal, hanem LEGYEZŐHORGÁSZ.)
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #11685 Dátum: 2009.09.13 vasárnap, 18:45:13 »

Köszi! Nem vagyok én hüle!  Wink (egyébként nem repülőhal, hanem LEGYEZŐHORGÁSZ.)
Szabadfordításban! eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #11686 Dátum: 2009.09.13 vasárnap, 19:57:26 »

Igen, nekem NCT5 van, és:  eljen
Köszönöm.
Nézelődők, várok akcióóóókra, ráérek.
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #11687 Dátum: 2009.09.13 vasárnap, 21:40:09 »

Szerinted a 2006 gyártott és szerelt Pirelliknél is előfordult ez a hiba? mert akkor nekem is oda kell figyelnem a gumira.

VV: Zolee wave



Nem tudom, ez nekem 2004-be volt.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #11688 Dátum: 2009.09.13 vasárnap, 21:42:02 »

Köszönöm.
Nézelődők, várok akcióóóókra, ráérek.
Üdv


Ez egy csökkentett görülési ellenállású abroncs, elvileg jó hatással lesz a fogyidra is. De nem fog úgy tapadni mint egy sport abroncs (Eagle F1), viszont nem is fog annyira kopni se! Smiley Normál használatra tökéletes lesz!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
REF100
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376

gyulairobert@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #11689 Dátum: 2009.09.23 szerda, 09:18:44 »

Jó napot Mondenkinek!

nyárigumi vásárlás előtt állok (muszály)
Hankook v12 evo típusban gondolkodom 225/40/18 méretben.
van valakinek valami tapasztalata a HANKOOKkal kapcsolatban?

köszi a válaszokat

REF100
Naplózva

MKV 2.0 TDCi (180LE) Ruby red
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #11690 Dátum: 2009.09.23 szerda, 09:29:40 »

Jó napot Mondenkinek!

nyárigumi vásárlás előtt állok (muszály)
Hankook v12 evo típusban gondolkodom 225/40/18 méretben.
van valakinek valami tapasztalata a HANKOOKkal kapcsolatban?

köszi a válaszokat

REF100

erre majd kapsz hideget és meleget is...


Nekem ilyen gumin még nem volt, de biztos, hogy nem is lesz...

Kérem szépen: akinek 18 collos felnire tellik, az kalkulálja be a drágább, minőségi gumit is...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #11691 Dátum: 2009.09.23 szerda, 10:12:41 »

Sziasztok!

Tavaly valaki nagyon kedvesen kínált Nekem 60ezerért acélfelnit téli gummával. Sajnos nem emlékszem, ki volt az...  szomoru1
Ha valaki magára ismer, és esetleg meg van még, akkor lehet, hogy érdekelne a dolog!  worship
Akkor azt írta, hogy olyan 4-6mm van még rajtuk, azzal ezt a telet ki tudnám húzni, nem?

Egyébként mi a vélemény a használt téli gumiról?

ITT találtam 8-10ezerért/db, a 7mm elégnek tűnik, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Azt hogyan tudom megállapítani, hogy nem szálszakadt-e?
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #11692 Dátum: 2009.09.23 szerda, 19:05:27 »

205/55 R16 proline alufelni michelin nyári gumikkal érdekelne valakit?
Naplózva
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #11693 Dátum: 2009.09.23 szerda, 19:14:53 »

Sziasztok!

Tavaly valaki nagyon kedvesen kínált Nekem 60ezerért acélfelnit téli gummával. Sajnos nem emlékszem, ki volt az...  szomoru1

Megtaláltuk egymást, szóval megoldódik...  taps eljen worship
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #11694 Dátum: 2009.09.23 szerda, 20:24:20 »

205/55 R16 proline alufelni michelin nyári gumikkal érdekelne valakit?
Szia!
Ha mkII-re jó engem érdekel.
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #11695 Dátum: 2009.09.23 szerda, 21:26:58 »

Szia!
Ha mkII-re jó engem érdekel.
Üdv

az nem csak 4 csavaros?
szerintem nem jó rá...
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #11696 Dátum: 2009.09.24 csütörtök, 07:37:17 »

az nem csak 4 csavaros?
szerintem nem jó rá...
De! Buktuk!
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #11697 Dátum: 2009.09.26 szombat, 12:08:17 »

Hello,

nem tud valaki akciós téligumi vásárlási lehetőséget?

köszi,
Levis
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Motorcraft
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


E-mail
« Új hozzászólás #11698 Dátum: 2009.09.26 szombat, 12:56:52 »

Sziasztok.

Hallott már valaki közületek a SYRON márkájú abroncsokról?
Esetleg tapasztalatok, észrevételek a márkával kapcsolatban.
Naplózva

Tel: 0670 3848399

Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Sport M6
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1606



« Új hozzászólás #11699 Dátum: 2009.09.27 vasárnap, 08:31:50 »

Sziasztok.
Hallott már valaki közületek a SYRON márkájú abroncsokról?
Esetleg tapasztalatok, észrevételek a márkával kapcsolatban.
Nézd meg, hogy vélekednek itt róla: http://forum.index.hu/Search/showArticleResult?topic_id=9017159&aq_ext=1&aq_text=SYRON
Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
Oldalak: 1 ... 227 228 229 230 231 232 233 [234] 235 236 237 238 239 240 241 ... 555   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.157 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.