Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 00:20:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 ... 555   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Felnik, gumik  (Megtekintve 6570017 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #2400 Dátum: 2005.10.11 kedd, 14:55:00 »

A nem törött-működő konfiguráció azért nem aaannyira rossz...
igen, egy olyan engem is érdekelne
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2401 Dátum: 2005.10.11 kedd, 15:02:00 »


Igazad van, az nem annyira rossz! Csak szomorú látni, hogy egy ilyen márka a saját kardjába dől...
Harakirit követne el?  
Das ist aber eher typisch Japanisch...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2402 Dátum: 2005.10.11 kedd, 15:03:00 »

Harakirit követne el?  
Das ist aber eher typisch Japanisch...

Na ja... Wenn es um Geld geht... Du weisst schon...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2403 Dátum: 2005.10.11 kedd, 15:07:00 »


Na ja... Wenn es um Geld geht... Du weisst schon...
Aber sie verkaufen schöne Sweatshirts
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2404 Dátum: 2005.10.11 kedd, 15:10:00 »

Aber sie verkaufen schöne Sweatshirts

Danke, dass ist sehr nett von Dir!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2405 Dátum: 2005.10.11 kedd, 15:12:00 »


Danke, dass ist sehr nett von Dir!!!
Scratch wird uns am Arsch kippen...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2406 Dátum: 2005.10.11 kedd, 15:20:00 »

Minden ami felnikkel, gumikkal, és ehhez kapcsolódó dolgokkal azonos. = németül? mencség lehet
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2407 Dátum: 2005.10.11 kedd, 15:25:00 »

Minden ami felnikkel, gumikkal, és ehhez kapcsolódó dolgokkal azonos. = németül? mencség lehet
 


Így lelőnél? Jól van, jegyzem...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2408 Dátum: 2005.10.11 kedd, 15:26:00 »


Így lelőnél? Jól van, jegyzem...
Áááááá, az, akinek van a pisztolya, azt jegyezd meg alleszklar?
Naplózva
Janika
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383


E-mail
« Új hozzászólás #2409 Dátum: 2005.10.11 kedd, 15:26:00 »

A "spórolósabbaknak" 205/55R16 gumi+felni ajánlat!
Startgumi
Naplózva

2002 MKIII 2.0 TDDi
Vendég
« Új hozzászólás #2410 Dátum: 2005.10.11 kedd, 15:26:00 »


Így lelőnél? Jól van, jegyzem...
Áááá, már nem tudod jegyezni,
ilyen sortűzben rég halottak vagyunk...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2411 Dátum: 2005.10.11 kedd, 15:29:00 »

Áááááá, az, akinek van a pisztolya, azt jegyezd meg alleszklar?
Ez csatolható a topic nevéhez???
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2412 Dátum: 2005.10.11 kedd, 15:30:00 »

Áááááá, az, akinek van a pisztolya, azt jegyezd meg alleszklar?

Majd sütiosztásnál figyelek, kinek domborodik a puskacső...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2413 Dátum: 2005.10.11 kedd, 16:07:00 »


Majd sütiosztásnál figyelek, kinek domborodik a puskacső...
Aztán majd jól lőporos lesz a nyelved Scratch lehet, hogy ott se lesz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2414 Dátum: 2005.10.11 kedd, 16:09:00 »

Ez csatolható a topic nevéhez???
Tele is van juggatva a hátam, ha látnád mer én látom
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2415 Dátum: 2005.10.11 kedd, 16:34:00 »

A "spórolósabbaknak" 205/55R16 gumi+felni ajánlat!
Startgumi
sziasztok,
 
most jöttem tőlük, itt vannak a szomszédba. itt a címük:
 
Abaqua Kft.
IV. ker. Csányi László u. 34. (A műhely az iparterülten belül található)
Tel: 369-1429
 
Nyitvatartás:
# Szervíz: 07-21 óráig.
# Tanácsadás, értékesítés, árukiadás: 08-18 óráig.
 
a főnökkel beszéltem, kértem ajánlatot több típusra, küldenek. pl.: tavalyi nyertes abroncs, idei nyertes, acélfelni, téli alufelni, stb. min 5 autóra kértem kompletten, 16" kerekekre.
 
ha szükséges, és 15" kerekekből is összejönne egy ilyen kis banda mint, mi 16-osok, akkor beszélek még vele.
 
pablo
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2416 Dátum: 2005.10.11 kedd, 16:48:00 »

sziasztok,
 
most jöttem tőlük, itt vannak a szomszédba. itt a címük:
 
Abaqua Kft.
IV. ker. Csányi László u. 34. (A műhely az iparterülten belül található)
Tel: 369-1429
 
Nyitvatartás:
# Szervíz: 07-21 óráig.
# Tanácsadás, értékesítés, árukiadás: 08-18 óráig.
 
a főnökkel beszéltem, kértem ajánlatot több típusra, küldenek. pl.: tavalyi nyertes abroncs, idei nyertes, acélfelni, téli alufelni, stb. min 5 autóra kértem kompletten, 16" kerekekre.
 
ha szükséges, és 15" kerekekből is összejönne egy ilyen kis banda mint, mi 16-osok, akkor beszélek még vele.
 
pablo
bandatagok:  
srác
REF100
zacci
pablo
Zürich
Zöldkutya
falabu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2417 Dátum: 2005.10.11 kedd, 17:36:00 »

Mondeo III. gyári alufelnihez a kerékanyák diszitő kupakját hol lehet kapni? Márkakereskedésben csak készletben van.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2418 Dátum: 2005.10.11 kedd, 18:19:00 »

lehet, hogy szentségtörés ilyenkor ilyet kérdezni, de hihetetlen áron láttam Yokohama gumit. holnap rákérdezek, hogy elírás-e az ár (de sajnos valószínű az lesz). van vkinek tapasztalata ilyen NYÁRI gumival?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2419 Dátum: 2005.10.11 kedd, 20:19:00 »

Téligumi választás
 
A múltkori után most vettem egy másik külföldi autós szaklapot is, és röviden beszámolnék a téligumi teszteredményekről. (a magyar autós lapok egyébként minőségben fényévekkel le vannak maradva a külföldiek mögött) Ez a teszt is hasonló eredményekkel zárult, mint amiről nagyjából másfél hete beszámoltam.  
 
A jelenlegi állás szerint 2005-ben a legjobb téligumi a Mondeo kategóriában a Dunlop SP Winter Sport 3D. Ez egyébként nem keverendő össze a tavalyi M3-as Dunlop modellel, mely közepes eredményei miatt kerülendő.
 
A második helyen a Pirelli Winter 210 Sotto Zero végzett, minimális mértékben lemaradva. ]
 
Kár, hogy a tesztben a Goodyear Ultra Grip 7 nem szerepelt, mert amúgy az is egy TOP3-ba tartozó gumi.  
 
Ami a legmeglepőbb: a kategória legdrágább gumija, a Michelin Pilot Alpin PA2 a legutolsó helyen végzett, tehát a Michelin idén igen csak kerülendő! Erre nem árt odafigyelni, tehát nem csak az alapján kell választani, hogy ˝Michelin? Az biztos tuti!˝...
 
Egy érdekes adat: egy élvonalbeli gyártó téli gumija átlagosan 3000 Nm vonóérőt képez hóban, egy hasonló topkategóriás nyári gumma viszont csak 600 Nm-t! 50 km/h sebességről hóban 0-ra lefékezni téligumival 25 méter, nyárival viszont csak 65 méter lehetséges. No de gondolom a téligumi használatot Nektek nem szükséges reklámoznom.
 
A lényeg, hogy fogjunk össze és vásároljunk olcsóbban jó minőségű gumit és felnit. Pablo kolléga és én is rajta vagyunk az ügyön, látjuk már gyűlnek szépen a jelentkezők - bízom benne, hogy minél többen leszünk, annál nagyobb kedvezményt tudunk kicsiholni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2420 Dátum: 2005.10.11 kedd, 20:42:00 »

Téligumi választás
 
A múltkori után most vettem egy másik külföldi autós szaklapot is, és röviden beszámolnék a téligumi teszteredményekről. (a magyar autós lapok egyébként minőségben fényévekkel le vannak maradva a külföldiek mögött) Ez a teszt is hasonló eredményekkel zárult, mint amiről nagyjából másfél hete beszámoltam.  
 
A jelenlegi állás szerint 2005-ben a legjobb téligumi a Mondeo kategóriában a Dunlop SP Winter Sport 3D. Ez egyébként nem keverendő össze a tavalyi M3-as Dunlop modellel, mely közepes eredményei miatt kerülendő.
 
A második helyen a Pirelli Winter 210 Sotto Zero végzett, minimális mértékben lemaradva. ]
 
Kár, hogy a tesztben a Goodyear Ultra Grip 7 nem szerepelt, mert amúgy az is egy TOP3-ba tartozó gumi.  
 
Ami a legmeglepőbb: a kategória legdrágább gumija, a Michelin Pilot Alpin PA2 a legutolsó helyen végzett, tehát a Michelin idén igen csak kerülendő! Erre nem árt odafigyelni, tehát nem csak az alapján kell választani, hogy ˝Michelin? Az biztos tuti!˝...
 
Egy érdekes adat: egy élvonalbeli gyártó téli gumija átlagosan 3000 Nm vonóérőt képez hóban, egy hasonló topkategóriás nyári gumma viszont csak 600 Nm-t! 50 km/h sebességről hóban 0-ra lefékezni téligumival 25 méter, nyárival viszont csak 65 méter lehetséges. No de gondolom a téligumi használatot Nektek nem szükséges reklámoznom.
 
A lényeg, hogy fogjunk össze és vásároljunk olcsóbban jó minőségű gumit és felnit. Pablo kolléga és én is rajta vagyunk az ügyön, látjuk már gyűlnek szépen a jelentkezők - bízom benne, hogy minél többen leszünk, annál nagyobb kedvezményt tudunk kicsiholni.
én csak azt szeretném hozzáfüzni,hogy annak tudatában vagytok,hogy jo gumim van.ne essetek át a lo tulso oldalára:nekem van a legjobb téli gumi,s majd minden helyzettböl kisegit,mert sokan vannak igy"hogy jo kocsi-jo gumi, már tudok vezetni minden utfelületen".tapasztalatbol,s nem nagyképüségböl irom+pár százezer km-el a jobb lábamba,hogy tél ur fura dolgokra képes a gépjármüvekkel.s nem az elindulás a fontoss,hanem amikor meg kell ÁLLNI,ez jo gumival könnyebb,de sokkal nehezebb mint nyáron.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2421 Dátum: 2005.10.11 kedd, 21:25:00 »

én csak azt szeretném hozzáfüzni,hogy annak tudatában vagytok,hogy jo gumim van.ne essetek át a lo tulso oldalára:nekem van a legjobb téli gumi,s majd minden helyzettböl kisegit,mert sokan vannak igy"hogy jo kocsi-jo gumi, már tudok vezetni minden utfelületen".tapasztalatbol,s nem nagyképüségböl irom+pár százezer km-el a jobb lábamba,hogy tél ur fura dolgokra képes a gépjármüvekkel.s nem az elindulás a fontoss,hanem amikor meg kell ÁLLNI,ez jo gumival könnyebb,de sokkal nehezebb mint nyáron.
persze, azt hiszem tisztában vagyunk a dolgokkal. legalábbis én igen. eddig - az első autóm kivégelével (trabi) - minden autómon volt téli-nyári szett.
srác kollégával csak próbáljuk a kereskedőkből kihozni a legtöbbet, amit csak lehet. legjobb gumik - legjobb áron.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2422 Dátum: 2005.10.11 kedd, 21:28:00 »

Téligumi választás
 
A múltkori után most vettem egy másik külföldi autós szaklapot is, és röviden beszámolnék a téligumi teszteredményekről. (a magyar autós lapok egyébként minőségben fényévekkel le vannak maradva a külföldiek mögött) Ez a teszt is hasonló eredményekkel zárult, mint amiről nagyjából másfél hete beszámoltam.  
 
A jelenlegi állás szerint 2005-ben a legjobb téligumi a Mondeo kategóriában a Dunlop SP Winter Sport 3D. Ez egyébként nem keverendő össze a tavalyi M3-as Dunlop modellel, mely közepes eredményei miatt kerülendő.
 
A második helyen a Pirelli Winter 210 Sotto Zero végzett, minimális mértékben lemaradva. ]
 
Kár, hogy a tesztben a Goodyear Ultra Grip 7 nem szerepelt, mert amúgy az is egy TOP3-ba tartozó gumi.  
 
Ami a legmeglepőbb: a kategória legdrágább gumija, a Michelin Pilot Alpin PA2 a legutolsó helyen végzett, tehát a Michelin idén igen csak kerülendő! Erre nem árt odafigyelni, tehát nem csak az alapján kell választani, hogy ˝Michelin? Az biztos tuti!˝...
 
Egy érdekes adat: egy élvonalbeli gyártó téli gumija átlagosan 3000 Nm vonóérőt képez hóban, egy hasonló topkategóriás nyári gumma viszont csak 600 Nm-t! 50 km/h sebességről hóban 0-ra lefékezni téligumival 25 méter, nyárival viszont csak 65 méter lehetséges. No de gondolom a téligumi használatot Nektek nem szükséges reklámoznom.
 
A lényeg, hogy fogjunk össze és vásároljunk olcsóbban jó minőségű gumit és felnit. Pablo kolléga és én is rajta vagyunk az ügyön, látjuk már gyűlnek szépen a jelentkezők - bízom benne, hogy minél többen leszünk, annál nagyobb kedvezményt tudunk kicsiholni.
nagy csalódás ez a michelin pilot alpin2. szerintem nyáriban a pilot az egyik legjobb.
lényeg a lényeg: télen még mindig jobb egy gyengébb minőségű téligumi, mint egy nyári.
csak nem nekünk. találjunk valami jót! hajrá mi!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2423 Dátum: 2005.10.11 kedd, 22:24:00 »

Téligumi választás
 
A múltkori után most vettem egy másik külföldi autós szaklapot is, és röviden beszámolnék a téligumi teszteredményekről. (a magyar autós lapok egyébként minőségben fényévekkel le vannak maradva a külföldiek mögött) Ez a teszt is hasonló eredményekkel zárult, mint amiről nagyjából másfél hete beszámoltam.  
 
A jelenlegi állás szerint 2005-ben a legjobb téligumi a Mondeo kategóriában a Dunlop SP Winter Sport 3D. Ez egyébként nem keverendő össze a tavalyi M3-as Dunlop modellel, mely közepes eredményei miatt kerülendő.
 
A második helyen a Pirelli Winter 210 Sotto Zero végzett, minimális mértékben lemaradva. ]
 
Kár, hogy a tesztben a Goodyear Ultra Grip 7 nem szerepelt, mert amúgy az is egy TOP3-ba tartozó gumi.  
 
Ami a legmeglepőbb: a kategória legdrágább gumija, a Michelin Pilot Alpin PA2 a legutolsó helyen végzett, tehát a Michelin idén igen csak kerülendő! Erre nem árt odafigyelni, tehát nem csak az alapján kell választani, hogy ˝Michelin? Az biztos tuti!˝...
 
Egy érdekes adat: egy élvonalbeli gyártó téli gumija átlagosan 3000 Nm vonóérőt képez hóban, egy hasonló topkategóriás nyári gumma viszont csak 600 Nm-t! 50 km/h sebességről hóban 0-ra lefékezni téligumival 25 méter, nyárival viszont csak 65 méter lehetséges. No de gondolom a téligumi használatot Nektek nem szükséges reklámoznom.
 
A lényeg, hogy fogjunk össze és vásároljunk olcsóbban jó minőségű gumit és felnit. Pablo kolléga és én is rajta vagyunk az ügyön, látjuk már gyűlnek szépen a jelentkezők - bízom benne, hogy minél többen leszünk, annál nagyobb kedvezményt tudunk kicsiholni.
Matador a rulz!!!!!
Nekünk az van télen!!!
Mi lepődtünk meg a legjobban mert hát nagyon yoo a minta van rajta de hát akkor is Matador!!!!
De nem a vártat hozta, mert eszméletlenül tapad és nem is olyan hangos!!!
Az ABS szinte nincs is használva télen....
Szóval Matador forvinter!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2424 Dátum: 2005.10.11 kedd, 22:29:00 »

bandatagok:  
srác
REF100
zacci
pablo
Zürich
Zöldkutya
falabu
bandatagok:  
srác  
REF100  
zacci  
pablo  
Zürich  
Zöldkutya  
falabu  
Petya (felni nem kell!!!)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2425 Dátum: 2005.10.11 kedd, 22:57:00 »

bandatagok:
srác
REF100
zacci
pablo
Zürich
Zöldkutya
falabu
Petya (felni nem kell!!!)
András
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2426 Dátum: 2005.10.11 kedd, 23:25:00 »

Matador a rulz!!!!!
Nekünk az van télen!!!
Mi lepődtünk meg a legjobban mert hát nagyon yoo a minta van rajta de hát akkor is Matador!!!!
De nem a vártat hozta, mert eszméletlenül tapad és nem is olyan hangos!!!
Az ABS szinte nincs is használva télen....
Szóval Matador forvinter!!!
Márka annyira nem számít. Lényeg, hogy mind a 4 keréken téli gumi legyen, aminek mintája nincs a kopásjelzőig elkopva. Három garniturát hajtottam (Michelin, Semperit, Falken) már le minimális a különbség - szerintem. A nejem kocsija 165/70R13 as téli gumival mindet verte. Idén újak kerültek fel Barum csodamárkából meglátjuk mit tudnak.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2427 Dátum: 2005.10.11 kedd, 23:35:00 »

A nagy gumibeszerző brigádnak esetleg érdemes lenne körbenézni a szomszédos Szlovák gumisoknál, vannak volt kollégáim akik kint vettek gumikat és príma árakról meséltek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2428 Dátum: 2005.10.12 szerda, 00:48:00 »

lehet, hogy szentségtörés ilyenkor ilyet kérdezni, de hihetetlen áron láttam Yokohama gumit. holnap rákérdezek, hogy elírás-e az ár (de sajnos valószínű az lesz). van vkinek tapasztalata ilyen NYÁRI gumival?
ne máá, pont tegnap vettem 4 michelin-t, azt majd megnézem, hogy pontosan milyen fantázianevű, de nem lettem boldog attól amit írtál.
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #2429 Dátum: 2005.10.12 szerda, 07:53:00 »

Matador a rulz!!!!!
Nekünk az van télen!!!
Mi lepődtünk meg a legjobban mert hát nagyon yoo a minta van rajta de hát akkor is Matador!!!!
De nem a vártat hozta, mert eszméletlenül tapad és nem is olyan hangos!!!
Az ABS szinte nincs is használva télen....
Szóval Matador forvinter!!!
hali, ezután én is be merem vallani a matadorjaimat...
a Mecsekben jól teljesítettek. "csak" 2x pördültem körbe Pécs belvárosában fulljég meredek lejtőn.
Naplózva

MKI 2.0i
Vendég
« Új hozzászólás #2430 Dátum: 2005.10.12 szerda, 08:06:00 »

Márka annyira nem számít. Lényeg, hogy mind a 4 keréken téli gumi legyen, aminek mintája nincs a kopásjelzőig elkopva. Három garniturát hajtottam (Michelin, Semperit, Falken) már le minimális a különbség - szerintem. A nejem kocsija 165/70R13 as téli gumival mindet verte. Idén újak kerültek fel Barum csodamárkából meglátjuk mit tudnak.
Természetesen a lényeg az, hogy legyen téligumi, de ha már az ember egyszer valamire pénzt ad ki, nézzen utána annak, hogy mi a legjobb vétel. Szerintem senki sem ellensége a saját pénztárcájának, ezenkívül téli gumik között is vannak ám olyan komoly különbségek, hogy csak na.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2431 Dátum: 2005.10.12 szerda, 08:09:00 »

ne máá, pont tegnap vettem 4 michelin-t, azt majd megnézem, hogy pontosan milyen fantázianevű, de nem lettem boldog attól amit írtál.
Sorry, ez van Sad Egyébként a téligumik fejlesztéséről csak annyit, hogy amelyik gumi az egyik évben tesztgyőztes, egy év múlva már lehet, hogy csak a mezőny végén kullog, mert a többiek abban az évben éppen jobban kapták el a fonalat. Megy az adok-kapok a gyártók között, de mi, azaz a vásárlók ennek csak örülhetünk.
Naplózva
REF100
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376

gyulairobert@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2432 Dátum: 2005.10.12 szerda, 08:32:00 »

Urak!
 
a Solymári szervizben GoodYear UG7 gumi felnivel+hólánc (ajándékba)47000ft.
tegnap kérdeztem meg.
 REF100
Naplózva

MKV 2.0 TDCi (180LE) Ruby red
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2433 Dátum: 2005.10.12 szerda, 09:56:00 »

nuh, akkor most milyen meretu gumit erdemes telire hasznalatba venni ? Mert en ugy tudom, hogy jobb ha 205-nel kisebb a gumi. Nemtom pontosan a valtomeretet, de ezt jo lenne Ldonteni, hogy akkor most milyen legyen. Jah es milyen markat valasszunk ? Gondolom akkor van esely nagyobb engedmenyre, ha ugyan abbol a gumi fajtbol tobbet vasarolunk. En mondjuk olyan max. 20k/db tudok raszanni a gumira, emrt meg acel felnit is kell vennem 8( Ilyen arban leeht egyaltalan "normalis" teli gumit kapni ?
Jah es egyaltalan a "banda" tagok kb. milyen arkategoriaban gondolkoznak ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #2434 Dátum: 2005.10.12 szerda, 10:05:00 »

Matador a rulz!!!!!
Nekünk az van télen!!!
Mi lepődtünk meg a legjobban mert hát nagyon yoo a minta van rajta de hát akkor is Matador!!!!
De nem a vártat hozta, mert eszméletlenül tapad és nem is olyan hangos!!!
Az ABS szinte nincs is használva télen....
Szóval Matador forvinter!!!
nekem is volt a puntomon, arra jó volt. a mostaniakat nem ismerem.
Naplózva
REF100
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376

gyulairobert@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2435 Dátum: 2005.10.12 szerda, 10:15:00 »

nekem pénz nem számít
a felső határ a csillagos ég
Naplózva

MKV 2.0 TDCi (180LE) Ruby red
REF100
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376

gyulairobert@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2436 Dátum: 2005.10.12 szerda, 10:17:00 »

bármilyen gumi lehet, bármilyen felnire
rám számíthattok SRAC,PABLO,....
Zacci: neked én veszek olyan gumit, amilyet szeretnél
Naplózva

MKV 2.0 TDCi (180LE) Ruby red
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2437 Dátum: 2005.10.12 szerda, 10:51:00 »

sziasztok,
 
most jöttem tőlük, itt vannak a szomszédba. itt a címük:
 
Abaqua Kft.
IV. ker. Csányi László u. 34. (A műhely az iparterülten belül található)
Tel: 369-1429
 
Nyitvatartás:
# Szervíz: 07-21 óráig.
# Tanácsadás, értékesítés, árukiadás: 08-18 óráig.
 
a főnökkel beszéltem, kértem ajánlatot több típusra, küldenek. pl.: tavalyi nyertes abroncs, idei nyertes, acélfelni, téli alufelni, stb. min 5 autóra kértem kompletten, 16" kerekekre.
 
ha szükséges, és 15" kerekekből is összejönne egy ilyen kis banda mint, mi 16-osok, akkor beszélek még vele.
 
pablo
Nekem küldtek árajánlatot, mert aki kérte, nem műkdik a mail címe. Smiley Estére ha oké a gépem, bemásolom.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #2438 Dátum: 2005.10.12 szerda, 11:18:00 »

nuh, akkor most milyen meretu gumit erdemes telire hasznalatba venni ? Mert en ugy tudom, hogy jobb ha 205-nel kisebb a gumi. Nemtom pontosan a valtomeretet, de ezt jo lenne Ldonteni, hogy akkor most milyen legyen. Jah es milyen markat valasszunk ? Gondolom akkor van esely nagyobb engedmenyre, ha ugyan abbol a gumi fajtbol tobbet vasarolunk. En mondjuk olyan max. 20k/db tudok raszanni a gumira, emrt meg acel felnit is kell vennem 8( Ilyen arban leeht egyaltalan "normalis" teli gumit kapni ?
Jah es egyaltalan a "banda" tagok kb. milyen arkategoriaban gondolkoznak ?
Én még nem gondolkodtam el az összegen, kíváncsi vagyok, milyen minőséget mennyiért kaphatunk
 
De velem sem szaladhat el nagyon a ló, mert kinyírnak otthon, hogy egy olyan kocsira, amit csak ünnepnapokon használok (pl. mondeo találkozók ) egy vagyonért veszek téli gumit...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2439 Dátum: 2005.10.12 szerda, 11:21:00 »

Nekem küldtek árajánlatot, mert aki kérte, nem műkdik a mail címe. Smiley Estére ha oké a gépem, bemásolom.
az enyém működik rendesen, valószínűleg a címet cseszték el.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2440 Dátum: 2005.10.12 szerda, 11:25:00 »

REF100,
 
thx !
 
Nuh, mivan a verdaval ? Sikerult odatalaln
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #2441 Dátum: 2005.10.12 szerda, 11:32:00 »

nekem pénz nem számít
a felső határ a csillagos ég
akkor neked külön árakat kérek, aztán majd megnézheted a számládat!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2442 Dátum: 2005.10.12 szerda, 11:37:00 »

hali, itt az árajánlat
 
Tisztelt Péter Úr!
 
Mellékelve küldöm árajánlatunkat a Mondeo Klubnak:
 
**********Felnik****************************
16-os Mondeo Acél felni:
bruttó ár: 10.290.-
 
16-os Alessio standard alufelnik
bruttó ár: 16.995.-
(jelenleg az alábbi modellek érhetők el: Sanremo, Montecarlo,  Sprint)
 
16-os Alessio Prestige alufelnik
bruttó ár: 20.000.-
(jelenleg az alábbi modellek érhetők el: Polar, F1, Mirage, Turbo )
 
Ford embléma Alessio felnihez: 500 Ft
 
16-os Enzo H alufelni új Mondeo-hoz:
18.999.-
 
 
*********205/55R16-os abroncsok:*************
 
Dunlop  WinterSport M3 91H
bruttó ár: 24.999.-
 
Dunlop WinterSport 3D 91H
bruttó ár:  33.500.-
 
Good Year GW-3  91H
bruttó ár: 24.999.-
 
Good Year UG7 91 H (ADAC 2005 tesztgyőztes)
bruttó ár:  31.900.-
 
Az árak tartalmazzák az Áfát és a hulladékhasznosítási díjat.
 
A fennti árak az alábbi feltételek mellett érvényesek:
- Az abroncsok felszerelését a cégünk végzi el.
- minimum 5 szerelt kerék rendelése
- október 31-ig.
 
A mukadíjaink:
http://www.startgumi.hu/page.php?cid=8
 
 
üdv:
Nagy Tibor
Abaqua Kft.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2443 Dátum: 2005.10.12 szerda, 11:55:00 »

4 db Dayton 100 télgumi eladó 195/65/R15 7mm futófelülettel 32000 Huf akit érdekel hívjon: 30/2435859
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2444 Dátum: 2005.10.12 szerda, 11:55:00 »

hali, itt az árajánlat
 
Tisztelt Péter Úr!
 
Mellékelve küldöm árajánlatunkat a Mondeo Klubnak:
 
**********Felnik****************************
16-os Mondeo Acél felni:
bruttó ár: 10.290.-
 
16-os Alessio standard alufelnik
bruttó ár: 16.995.-
(jelenleg az alábbi modellek érhetők el: Sanremo, Montecarlo,  Sprint)
 
16-os Alessio Prestige alufelnik
bruttó ár: 20.000.-
(jelenleg az alábbi modellek érhetők el: Polar, F1, Mirage, Turbo )
 
Ford embléma Alessio felnihez: 500 Ft
 
16-os Enzo H alufelni új Mondeo-hoz:
18.999.-
 
 
*********205/55R16-os abroncsok:*************
 
Dunlop  WinterSport M3 91H
bruttó ár: 24.999.-
 
Dunlop WinterSport 3D 91H
bruttó ár:  33.500.-
 
Good Year GW-3  91H
bruttó ár: 24.999.-
 
Good Year UG7 91 H (ADAC 2005 tesztgyőztes)
bruttó ár:  31.900.-
 
Az árak tartalmazzák az Áfát és a hulladékhasznosítási díjat.
 
A fennti árak az alábbi feltételek mellett érvényesek:
- Az abroncsok felszerelését a cégünk végzi el.
- minimum 5 szerelt kerék rendelése
- október 31-ig.
 
A mukadíjaink:
http://www.startgumi.hu/page.php?cid=8
 
 
üdv:
Nagy Tibor
Abaqua Kft.
(az első ladámra a méhtelepen kukáztam 4 egyforma nyári mislent két szezonra, asszem 500.-Ft volt felni nélkül olyan '93 körül )
Naplózva
Janika
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383


E-mail
« Új hozzászólás #2445 Dátum: 2005.10.12 szerda, 11:56:00 »

hali, itt az árajánlat
 
Tisztelt Péter Úr!
 
Mellékelve küldöm árajánlatunkat a Mondeo Klubnak:
 
**********Felnik****************************
16-os Mondeo Acél felni:
bruttó ár: 10.290.-
 
16-os Alessio standard alufelnik
bruttó ár: 16.995.-
(jelenleg az alábbi modellek érhetők el: Sanremo, Montecarlo,  Sprint)
 
16-os Alessio Prestige alufelnik
bruttó ár: 20.000.-
(jelenleg az alábbi modellek érhetők el: Polar, F1, Mirage, Turbo )
 
Ford embléma Alessio felnihez: 500 Ft
 
16-os Enzo H alufelni új Mondeo-hoz:
18.999.-
 
 
*********205/55R16-os abroncsok:*************
 
Dunlop  WinterSport M3 91H
bruttó ár: 24.999.-
 
Dunlop WinterSport 3D 91H
bruttó ár:  33.500.-
 
Good Year GW-3  91H
bruttó ár: 24.999.-
 
Good Year UG7 91 H (ADAC 2005 tesztgyőztes)
bruttó ár:  31.900.-
 
Az árak tartalmazzák az Áfát és a hulladékhasznosítási díjat.
 
A fennti árak az alábbi feltételek mellett érvényesek:
- Az abroncsok felszerelését a cégünk végzi el.
- minimum 5 szerelt kerék rendelése
- október 31-ig.
 
A mukadíjaink:
http://www.startgumi.hu/page.php?cid=8
 
 
üdv:
Nagy Tibor
Abaqua Kft.
Azért csak jó volt valamire, hogy én is heteket túrtam az internetet téligumi után tavaly!
Naplózva

2002 MKIII 2.0 TDDi
Vendég
« Új hozzászólás #2446 Dátum: 2005.10.12 szerda, 11:58:00 »

4 db Dayton 100 télgumi eladó 195/65/R15 7mm futófelülettel 32000 Huf akit érdekel hívjon: 30/2435859
Az nekünk nagy lesz, szerintem ... nem váltóméret
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2447 Dátum: 2005.10.12 szerda, 12:39:00 »

4 db Dayton 100 télgumi eladó 195/65/R15 7mm futófelülettel 32000 Huf akit érdekel hívjon: 30/2435859
A 100-as az nem nyári gumi?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2448 Dátum: 2005.10.12 szerda, 12:55:00 »

Üdv mindenkinek!
 
Keresek 4 darab Ford acélfelnit /14" 4*108/, esetleg használható téligumival, reális áron.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2449 Dátum: 2005.10.12 szerda, 13:18:00 »

Üdv mindenkinek!
 
Keresek 4 darab Ford acélfelnit /14" 4*108/, esetleg használható téligumival, reális áron.
Ehhez mit szólsz: Közeleg a tartós 7-fok alatti állapot ... friss mkI tulajok:  
 
Eladó 4 db 14"-es gyári acélfelni, Fulda Cristal Gravito téligumival (két telet ment, 85%-os) gyári dísztárcsával + pótkerék, egyben érdemes  
T: 30/35-45-738
Naplózva
Oldalak: 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 ... 555   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.088 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.