Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 22:56:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 ... 555   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Felnik, gumik  (Megtekintve 6569905 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2800 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 10:53:00 »

most vettem észre, hogy a téli és nyári felnijeim nem egyforma méretüek
ilyenformán módosítottam rendelésem a dísztárcsákra.
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Vendég
« Új hozzászólás #2801 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 13:03:00 »

Hello!
Eladó 4 db téli gumi felnivel Focusra (185/65x14) Kleber, 7 mm-es futófelülettel. Ár: 28000 HUF (a 4 db!)  Tel: 20/474-49-23
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2802 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 17:19:00 »

Most bezzeg van felni !!! Mikor beszereztem 4db Cheesy Rogton megorulok
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2803 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 22:13:00 »

16 colos:
Gabo 1
GravityDave 1
Zacci 2
Angel 2
JOCi 1
Peppin 1
Robert 1
András 1
 
15 colos:
Charlie 1
ms02 1
gezola 1
 
14 colos:
axi 1
luli 1
fusim 1
lukit 1
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2804 Dátum: 2005.11.15 kedd, 07:48:00 »

Ha lehet én is szeretnék egy szettet.Köszönöm!!!
 
16 colos:  
Gabo 1  
GravityDave 1  
Zacci 2  
Angel 2  
JOCi 1  
Peppin 1  
Robert 1  
András 1  
 
15 colos:  
Charlie 1  
ms02 1  
gezola 1  
 
14 colos:  
axi 1  
luli 1  
fusim 1  
lukit 1  
chris.pecs 1
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2805 Dátum: 2005.11.15 kedd, 08:06:00 »

Ma sikerült gyári Ford dísztárcsákat vennem a téligummás csúnya fekete felnikre, még pedig nagyon kedvező, 5 ezer forint/garnitúra áron. Ausztriából hozzák be, legközelebb 2 hét múlva jönnek újabb 16 colos darabok. Ha kell valakinek, csak szóljon!
 
Konkrétan így néz ki:

Ha lehet én is szeretnék egy szettet.Köszönöm!!!  
 
16 colos:  
Gabo 1  
GravityDave 1  
Zacci 2  
Angel 2  
JOCi 1  
Peppin 1  
Robert 1  
András 1  
 
15 colos:  
Charlie 1  
ms02 1  
gezola 1  
 
14 colos:  
axi 1  
luli 1  
fusim 1  
lukit 1  
chris.pecs 1  
vikiviki 1
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2806 Dátum: 2005.11.15 kedd, 08:07:00 »

opsz... a felső mondatot is átmásoltam, evvel elkövetve a plagizálás bűntettét... Elnézést:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2807 Dátum: 2005.11.15 kedd, 08:35:00 »

16 colos:  
Gabo 1  
GravityDave 1  
Zacci 2  
Angel 2  
JOCi 1  
Peppin 1  
Robert 1  
András 1  
 
15 colos:  
Charlie 1  
ms02 1  
gezola 1  
Cody 1
14 colos:  
axi 1  
luli 1  
fusim 1  
lukit 1  
chris.pecs 1  
vikivik
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2808 Dátum: 2005.11.15 kedd, 09:50:00 »

Gyerekek lesz eeből a kamionnyi dísztárcsa szállítmányból valami???
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2809 Dátum: 2005.11.15 kedd, 10:05:00 »

HASZNÁLT GUMI?......BOAAAAAA!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2810 Dátum: 2005.11.15 kedd, 10:25:00 »

HASZNÁLT GUMI?......BOAAAAAA!
... hát az attól függ milyen minőség, pölö MASCULAN
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2811 Dátum: 2005.11.15 kedd, 12:01:00 »

Hello Srac
Benevezek 1 garnitúra 14" verzióra, ha 5K az ára- kevesebb lehet. Tudsz róla képet küldeni?
Illetve keresek 4db acélfelnit MondiI-re, vagyis 14 colos. Várom az ajánlatokat!
Szia Luli!
 
Van 4 db. acélfelnim, 14" ha érdekel, a garnitura ára 10 eFt.(van gumi is rajta, de azt inkább nem reklámozom, mert lefutottak)
Ha ez jó neked, akkor hívjál, 20/824 60 10.
 
Üdv. Karesz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2812 Dátum: 2005.11.15 kedd, 13:47:00 »

A 14 colosokat MKII-re lehet rendelni ugye? azok GLX vagy CLX dísztárcsák?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2813 Dátum: 2005.11.15 kedd, 16:45:00 »

Ven elado Semperit sportgrip 205/55 16 os gumi 1 hónapot sem volt autón,(kb 500-800 km  futott) 2 db 30 e ft ért! kint az akciós listában 21.481/ db áron található!!
06709427925
Naplózva
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2814 Dátum: 2005.11.15 kedd, 17:22:00 »

16 colos:  
Gabo 1  
GravityDave 1  
Zacci 2  
Angel 2  
JOCi 1  
Peppin 1  
Robert 1  
András 1  
 
15 colos:  
Charlie 1  
ms02 1  
gezola 1  
Cody 1  
14 colos:  
axi 1  
luli 1  
fusim 1  
lukit 1  
chris.pecs 1  
vikiviki 1  
Levis 1
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Vendég
« Új hozzászólás #2815 Dátum: 2005.11.15 kedd, 18:49:00 »

Rajtam is eluralkodott a csordaszellem  
 

 
16 colos:
Gabo 1
GravityDave 1
Zacci 2
Angel 2
JOCi 1
Peppin 1
Robert 1
András 1
 
15 colos:
Charlie 1
ms02 1
gezola 1
Cody 1
14 colos:
axi 1
luli 1
fusim 1
lukit 1
chris.pecs 1
vikiviki 1
Levis 1
Droone 1
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2816 Dátum: 2005.11.15 kedd, 19:08:00 »

jó estét all!
kérdezem : ha naponta/ óránként változik a rendelés, akkor hogy lesz behozva a tétel?
csőpostán küldik?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2817 Dátum: 2005.11.15 kedd, 19:30:00 »

Biztos, hogy Srac kollega ezt akarta ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #2818 Dátum: 2005.11.15 kedd, 20:35:00 »

Sziasztok!
 
Most beszéltem a dísztárcsa beszállító emberkével (aki egyébként azonos a napu által említettel) és a következőket mondta:  
 
Most hétvége magasságára körülbelül 5-6 szettnyi 16 colos Ford dísztárcsát tud szállítani. A kisebb méretekből általában szokott lenni neki készleten, azok egyébként általában új Focusokról, illetve C-Maxokról származnak és persze mind eredetiek. Vannak enyhén karcos, de amúgy ép darabok is, azokat szettben 3500-ért adja - nem tudom, hogy ilyet ki vállal be esetleg.  
 
Logisztikailag számomra komoly kihívást jelent a jelenlegi mennyiség, immár több mint 20 szett kezelése. Arra gondoltam, hogy talán az lenne a legjobb, ha egy esetleges november végi, vagy december eleji Lurdys minitalin adnám át a rendelét tárcsákat, addigra szerintem össze fog gyűlni a szállító emberkénél a kívánt mennyiség és én szépen lassan beszerzem tőle. Egyébként nincs boltja az emberkének, tehát nincs egy fix hely, ahonnan Ti eltudnátok hozni a rajtam keresztült rendelt cuccokat - ezt bevállalom én.
 
Majd arra kérnék mindenkit, hogy akiknek ez a minitalis átadási megoldás megfelel, és teljesen biztos a rendelési szándékában, küldjön nekem mihamarabb még egy megerősítő mailt, benne: név, telefonszám, pontos rendelési tétel. Aki mailben ˝regisztrált˝ nagy valószínűséggel (rajtam nem múlik) a következő minitalin megkapja a dísztárcsáit. Erre többek közt azért van szükség, mert a rendelők közül néhány személynek csak a nickjét ismerem (persze többségét személyesen is), és nem szeretném, ha egy esetleges ˝fórum nem figyelés˝, vagy ˝eltűnés˝ miatt a nyakamon maradnának a megrendelt dísztárcsák.  
 
Röviden ennyi, várom az észrevételeket!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2819 Dátum: 2005.11.15 kedd, 21:20:00 »

REF100: élsz még? Nem kell szép gyári dísztárcsa okosba? Ha odaadod már végre a 18-as felniket, megszámítom Neked ingyér a tárcsákat!
 
(többiek: ne mondjátok el REF100-nak, hogy ezzel én járok jól!)
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2820 Dátum: 2005.11.15 kedd, 21:28:00 »

Sziasztok!
 
Most beszéltem a dísztárcsa beszállító emberkével (aki egyébként azonos a napu által említettel) és a következőket mondta:  
 
Most hétvége magasságára körülbelül 5-6 szettnyi 16 colos Ford dísztárcsát tud szállítani. A kisebb méretekből általában szokott lenni neki készleten, azok egyébként általában új Focusokról, illetve C-Maxokról származnak és persze mind eredetiek. Vannak enyhén karcos, de amúgy ép darabok is, azokat szettben 3500-ért adja - nem tudom, hogy ilyet ki vállal be esetleg.  
 
Logisztikailag számomra komoly kihívást jelent a jelenlegi mennyiség, immár több mint 20 szett kezelése. Arra gondoltam, hogy talán az lenne a legjobb, ha egy esetleges november végi, vagy december eleji Lurdys minitalin adnám át a rendelét tárcsákat, addigra szerintem össze fog gyűlni a szállító emberkénél a kívánt mennyiség és én szépen lassan beszerzem tőle. Egyébként nincs boltja az emberkének, tehát nincs egy fix hely, ahonnan Ti eltudnátok hozni a rajtam keresztült rendelt cuccokat - ezt bevállalom én.
 
Majd arra kérnék mindenkit, hogy akiknek ez a minitalis átadási megoldás megfelel, és teljesen biztos a rendelési szándékában, küldjön nekem mihamarabb még egy megerősítő mailt, benne: név, telefonszám, pontos rendelési tétel. Aki mailben ˝regisztrált˝ nagy valószínűséggel (rajtam nem múlik) a következő minitalin megkapja a dísztárcsáit. Erre többek közt azért van szükség, mert a rendelők közül néhány személynek csak a nickjét ismerem (persze többségét személyesen is), és nem szeretném, ha egy esetleges ˝fórum nem figyelés˝, vagy ˝eltűnés˝ miatt a nyakamon maradnának a megrendelt dísztárcsák.  
 
Röviden ennyi, várom az észrevételeket!
szevasz Srac! kuldtem mailt!
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2821 Dátum: 2005.11.15 kedd, 21:52:00 »

Sziasztok!
 
Most beszéltem a dísztárcsa beszállító emberkével (aki egyébként azonos a napu által említettel) és a következőket mondta:  
 
Most hétvége magasságára körülbelül 5-6 szettnyi 16 colos Ford dísztárcsát tud szállítani. A kisebb méretekből általában szokott lenni neki készleten, azok egyébként általában új Focusokról, illetve C-Maxokról származnak és persze mind eredetiek. Vannak enyhén karcos, de amúgy ép darabok is, azokat szettben 3500-ért adja - nem tudom, hogy ilyet ki vállal be esetleg.  
 
Logisztikailag számomra komoly kihívást jelent a jelenlegi mennyiség, immár több mint 20 szett kezelése. Arra gondoltam, hogy talán az lenne a legjobb, ha egy esetleges november végi, vagy december eleji Lurdys minitalin adnám át a rendelét tárcsákat, addigra szerintem össze fog gyűlni a szállító emberkénél a kívánt mennyiség és én szépen lassan beszerzem tőle. Egyébként nincs boltja az emberkének, tehát nincs egy fix hely, ahonnan Ti eltudnátok hozni a rajtam keresztült rendelt cuccokat - ezt bevállalom én.
 
Majd arra kérnék mindenkit, hogy akiknek ez a minitalis átadási megoldás megfelel, és teljesen biztos a rendelési szándékában, küldjön nekem mihamarabb még egy megerősítő mailt, benne: név, telefonszám, pontos rendelési tétel. Aki mailben ˝regisztrált˝ nagy valószínűséggel (rajtam nem múlik) a következő minitalin megkapja a dísztárcsáit. Erre többek közt azért van szükség, mert a rendelők közül néhány személynek csak a nickjét ismerem (persze többségét személyesen is), és nem szeretném, ha egy esetleges ˝fórum nem figyelés˝, vagy ˝eltűnés˝ miatt a nyakamon maradnának a megrendelt dísztárcsák.  
 
Röviden ennyi, várom az észrevételeket!
szeva Srac! én is küldtem mailt
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Vendég
« Új hozzászólás #2822 Dátum: 2005.11.15 kedd, 22:42:00 »

16 colos:  
Gabo 1  
GravityDave 1  
Zacci 2  
Angel 2  
JOCi 1  
Peppin 1  
Robert 1  
András 1  
 
15 colos:  
Charlie 1  
ms02 1  
gezola 1  
Cody 1  
 
14 colos:  
axi 1  
luli 1  
fusim 1  
lukit 1  
chris.pecs 1  
vikiviki 1  
Levis 1  
Droone 1  
McAlone 1
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2823 Dátum: 2005.11.15 kedd, 22:50:00 »

Sziasztok!
 
Most beszéltem a dísztárcsa beszállító emberkével (aki egyébként azonos a napu által említettel) és a következőket mondta:  
 
Most hétvége magasságára körülbelül 5-6 szettnyi 16 colos Ford dísztárcsát tud szállítani. A kisebb méretekből általában szokott lenni neki készleten, azok egyébként általában új Focusokról, illetve C-Maxokról származnak és persze mind eredetiek. Vannak enyhén karcos, de amúgy ép darabok is, azokat szettben 3500-ért adja - nem tudom, hogy ilyet ki vállal be esetleg.  
 
Logisztikailag számomra komoly kihívást jelent a jelenlegi mennyiség, immár több mint 20 szett kezelése. Arra gondoltam, hogy talán az lenne a legjobb, ha egy esetleges november végi, vagy december eleji Lurdys minitalin adnám át a rendelét tárcsákat, addigra szerintem össze fog gyűlni a szállító emberkénél a kívánt mennyiség és én szépen lassan beszerzem tőle. Egyébként nincs boltja az emberkének, tehát nincs egy fix hely, ahonnan Ti eltudnátok hozni a rajtam keresztült rendelt cuccokat - ezt bevállalom én.
 
Majd arra kérnék mindenkit, hogy akiknek ez a minitalis átadási megoldás megfelel, és teljesen biztos a rendelési szándékában, küldjön nekem mihamarabb még egy megerősítő mailt, benne: név, telefonszám, pontos rendelési tétel. Aki mailben ˝regisztrált˝ nagy valószínűséggel (rajtam nem múlik) a következő minitalin megkapja a dísztárcsáit. Erre többek közt azért van szükség, mert a rendelők közül néhány személynek csak a nickjét ismerem (persze többségét személyesen is), és nem szeretném, ha egy esetleges ˝fórum nem figyelés˝, vagy ˝eltűnés˝ miatt a nyakamon maradnának a megrendelt dísztárcsák.  
 
Röviden ennyi, várom az észrevételeket!
Mail ment.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2824 Dátum: 2005.11.16 szerda, 01:13:00 »

Sziasztok!
 
Most beszéltem a dísztárcsa beszállító emberkével (aki egyébként azonos a napu által említettel) és a következőket mondta:  
 
Most hétvége magasságára körülbelül 5-6 szettnyi 16 colos Ford dísztárcsát tud szállítani. A kisebb méretekből általában szokott lenni neki készleten, azok egyébként általában új Focusokról, illetve C-Maxokról származnak és persze mind eredetiek. Vannak enyhén karcos, de amúgy ép darabok is, azokat szettben 3500-ért adja - nem tudom, hogy ilyet ki vállal be esetleg.  
 
Logisztikailag számomra komoly kihívást jelent a jelenlegi mennyiség, immár több mint 20 szett kezelése. Arra gondoltam, hogy talán az lenne a legjobb, ha egy esetleges november végi, vagy december eleji Lurdys minitalin adnám át a rendelét tárcsákat, addigra szerintem össze fog gyűlni a szállító emberkénél a kívánt mennyiség és én szépen lassan beszerzem tőle. Egyébként nincs boltja az emberkének, tehát nincs egy fix hely, ahonnan Ti eltudnátok hozni a rajtam keresztült rendelt cuccokat - ezt bevállalom én.
 
Majd arra kérnék mindenkit, hogy akiknek ez a minitalis átadási megoldás megfelel, és teljesen biztos a rendelési szándékában, küldjön nekem mihamarabb még egy megerősítő mailt, benne: név, telefonszám, pontos rendelési tétel. Aki mailben ˝regisztrált˝ nagy valószínűséggel (rajtam nem múlik) a következő minitalin megkapja a dísztárcsáit. Erre többek közt azért van szükség, mert a rendelők közül néhány személynek csak a nickjét ismerem (persze többségét személyesen is), és nem szeretném, ha egy esetleges ˝fórum nem figyelés˝, vagy ˝eltűnés˝ miatt a nyakamon maradnának a megrendelt dísztárcsák.  
 
Röviden ennyi, várom az észrevételeket!
Ekkora mennyiségnél nem tudsz vmi+ kedvezményt kicsikarni?
Meddig lehet jelentkezni a listára? mertugye valamikor le kell zárni beszerzés elött!nem?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2825 Dátum: 2005.11.16 szerda, 08:33:00 »

Srac koma,
 
Enis kuldtem mailt bebebeeee
Naplózva

blah blah blah
REF100
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376

gyulairobert@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2826 Dátum: 2005.11.16 szerda, 08:44:00 »

REF100: élsz még? Nem kell szép gyári dísztárcsa okosba? Ha odaadod már végre a 18-as felniket, megszámítom Neked ingyér a tárcsákat!
 
(többiek: ne mondjátok el REF100-nak, hogy ezzel én járok jól!)
 

SRAC!
 
élek és virulok,de nekem holmi utángyártott tesco-ban beszerzett állítólagos gyári ford dísztárcsák nem kellenek, főleg tőled nem
nem akarom a bizniszedrontani.
milyen a 16"-ok klubjában?Huh?
 
Jó a téli gumid???
 
üdv: REF100 (nem ford-os de szép dísztárcsákkal) Pablónak is ilyen van.
Van egy miniklubbunk
Naplózva

MKV 2.0 TDCi (180LE) Ruby red
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2827 Dátum: 2005.11.16 szerda, 09:41:00 »

SRAC!
 
élek és virulok,de nekem holmi utángyártott tesco-ban beszerzett állítólagos gyári ford dísztárcsák nem kellenek, főleg tőled nem
nem akarom a bizniszedrontani.
milyen a 16"-ok klubjában?Huh?
 
Jó a téli gumid???
 
üdv: REF100 (nem ford-os de szép dísztárcsákkal) Pablónak is ilyen van.
Van egy miniklubbunk
És beleférsz?
Nekem is kéne egy Mini!:)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #2828 Dátum: 2005.11.16 szerda, 09:57:00 »

SRAC!
 
élek és virulok,de nekem holmi utángyártott tesco-ban beszerzett állítólagos gyári ford dísztárcsák nem kellenek, főleg tőled nem
nem akarom a bizniszedrontani.
milyen a 16"-ok klubjában?Huh?
 
Jó a téli gumid???
 
üdv: REF100 (nem ford-os de szép dísztárcsákkal) Pablónak is ilyen van.
Van egy miniklubbunk
REF100: akkor örülök, ha még élsz, gondolom éjjel-nappal keveritek a jó kis Evo Dieselt, ezért nem irogacc a fórumra
 
Na de egyébként tényleg nagyon szép ez a gyári dísztárcsa, ezzel már beengedett otthon az asszonykám, míg a Tiétekhez hasonló birtokában lehet, hogy nem igazán...
 
Amúgy nagyon komfortos ez a 16-os gumma, sokkal inkább ez való a *** magyar utakra, mint a 17-es, vagy 18-as. Már várom az első havat, bár ezzel a nagy Mondival szerintem nem fogok idén annyit csapatni, mint a régi Fiat Bravammal anno.
 
A ˝szépséget illetően némi kihívásokkal küszködő dísztárcsások˝ kéttagú klubjában Te vagy az elnök, a Pablo pedig az alelnök, vagy fordítva? Nekem amúgy tetszik, komolyan
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2829 Dátum: 2005.11.16 szerda, 10:05:00 »

Sziasztok!
 
Most beszéltem a dísztárcsa beszállító emberkével (aki egyébként azonos a napu által említettel) és a következőket mondta:  
 
Most hétvége magasságára körülbelül 5-6 szettnyi 16 colos Ford dísztárcsát tud szállítani. A kisebb méretekből általában szokott lenni neki készleten, azok egyébként általában új Focusokról, illetve C-Maxokról származnak és persze mind eredetiek. Vannak enyhén karcos, de amúgy ép darabok is, azokat szettben 3500-ért adja - nem tudom, hogy ilyet ki vállal be esetleg.  
 
Logisztikailag számomra komoly kihívást jelent a jelenlegi mennyiség, immár több mint 20 szett kezelése. Arra gondoltam, hogy talán az lenne a legjobb, ha egy esetleges november végi, vagy december eleji Lurdys minitalin adnám át a rendelét tárcsákat, addigra szerintem össze fog gyűlni a szállító emberkénél a kívánt mennyiség és én szépen lassan beszerzem tőle. Egyébként nincs boltja az emberkének, tehát nincs egy fix hely, ahonnan Ti eltudnátok hozni a rajtam keresztült rendelt cuccokat - ezt bevállalom én.
 
Majd arra kérnék mindenkit, hogy akiknek ez a minitalis átadási megoldás megfelel, és teljesen biztos a rendelési szándékában, küldjön nekem mihamarabb még egy megerősítő mailt, benne: név, telefonszám, pontos rendelési tétel. Aki mailben ˝regisztrált˝ nagy valószínűséggel (rajtam nem múlik) a következő minitalin megkapja a dísztárcsáit. Erre többek közt azért van szükség, mert a rendelők közül néhány személynek csak a nickjét ismerem (persze többségét személyesen is), és nem szeretném, ha egy esetleges ˝fórum nem figyelés˝, vagy ˝eltűnés˝ miatt a nyakamon maradnának a megrendelt dísztárcsák.  
 
Röviden ennyi, várom az észrevételeket!
Mail elment!
egy szép 14esre !
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2830 Dátum: 2005.11.16 szerda, 10:25:00 »

Rajtam is eluralkodott a csordaszellem  
 

 
16 colos:
Gabo 1
GravityDave 1
Zacci 2
Angel 2
JOCi 1
Peppin 1
Robert 1
András 1
 
15 colos:
Charlie 1
ms02 1
gezola 1
Cody 1
14 colos:
axi 1
luli 1
fusim 1
lukit 1
chris.pecs 1
vikiviki 1
Levis 1
Droone 1
Ejnye évente kéccer nem nagy gáz?
Naplózva
REF100
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376

gyulairobert@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2831 Dátum: 2005.11.16 szerda, 10:44:00 »

REF100: akkor örülök, ha még élsz, gondolom éjjel-nappal keveritek a jó kis Evo Dieselt, ezért nem irogacc a fórumra
 
Na de egyébként tényleg nagyon szép ez a gyári dísztárcsa, ezzel már beengedett otthon az asszonykám, míg a Tiétekhez hasonló birtokában lehet, hogy nem igazán...
 
Amúgy nagyon komfortos ez a 16-os gumma, sokkal inkább ez való a *** magyar utakra, mint a 17-es, vagy 18-as. Már várom az első havat, bár ezzel a nagy Mondival szerintem nem fogok idén annyit csapatni, mint a régi Fiat Bravammal anno.
 
A ˝szépséget illetően némi kihívásokkal küszködő dísztárcsások˝ kéttagú klubjában Te vagy az elnök, a Pablo pedig az alelnök, vagy fordítva? Nekem amúgy tetszik, komolyan
SRAC Úr!
 
A mi klubbunkban mindenki egyenrangú
Pabló az elnök-vezérigazgató, én meg az Executive Board.
ha van képed a te dísztárcsáidról, küldj egy képet nékem, danke
Diesel: most gondolkodom, hogy a klubtagoknak elintézem,hogy fél áron legyen a gázolaj.
de majd Pabló vezérigazgató úrral az igazgató tanács ülésén megbeszéljük
Naplózva

MKV 2.0 TDCi (180LE) Ruby red
Vendég
« Új hozzászólás #2832 Dátum: 2005.11.16 szerda, 10:54:00 »

srac!
 
Miért nem beszéled le a dísztárcsással, hogy lesz minitali és hozza el a leadott rendelést oda!?
Najó, csak úgy mondtam... hátha van benn valami fantázia!? Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2833 Dátum: 2005.11.16 szerda, 11:06:00 »

SRAC Úr!
 
A mi klubbunkban mindenki egyenrangú
Pabló az elnök-vezérigazgató, én meg az Executive Board.
ha van képed a te dísztárcsáidról, küldj egy képet nékem, danke
Diesel: most gondolkodom, hogy a klubtagoknak elintézem,hogy fél áron legyen a gázolaj.
de majd Pabló vezérigazgató úrral az igazgató tanács ülésén megbeszéljük
REF100: a 2810-es hozzászólásban találsz képet az én dísztárcsámról.  
 
Majd tájékoztass az igazgatótanácsi ülés eredményéről, köszi!!!
 
Pablot is ritkán látom errefelé, csak annyit írt valahova, hogy a hidegben befagy a zárja, vagy mi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2834 Dátum: 2005.11.16 szerda, 16:23:00 »

REF100: akkor örülök, ha még élsz, gondolom éjjel-nappal keveritek a jó kis Evo Dieselt, ezért nem irogacc a fórumra
 
Na de egyébként tényleg nagyon szép ez a gyári dísztárcsa, ezzel már beengedett otthon az asszonykám, míg a Tiétekhez hasonló birtokában lehet, hogy nem igazán...
 
Amúgy nagyon komfortos ez a 16-os gumma, sokkal inkább ez való a *** magyar utakra, mint a 17-es, vagy 18-as. Már várom az első havat, bár ezzel a nagy Mondival szerintem nem fogok idén annyit csapatni, mint a régi Fiat Bravammal anno.
 
A ˝szépséget illetően némi kihívásokkal küszködő dísztárcsások˝ kéttagú klubjában Te vagy az elnök, a Pablo pedig az alelnök, vagy fordítva? Nekem amúgy tetszik, komolyan
Srac!
Az előző kocsim nekem is Brava volt. (bar ez nem az a topic, de jol birta a kikepzest nalam). En azt tapasztaltam, hogy mindegyik kocsimmal tobbet megyek valamennyivel, mint az előzővel
A Mondeo is jol birja teli gumival a szlovak havas hegyi utakat. Élmény a szép hóban a hegyen kavarogni. Biztonság kedvéért azért a hólánc és lapát mindig elfért a csomagtartóban.
falabu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2835 Dátum: 2005.11.16 szerda, 16:35:00 »

Srac!
Az előző kocsim nekem is Brava volt. (bar ez nem az a topic, de jol birta a kikepzest nalam). En azt tapasztaltam, hogy mindegyik kocsimmal tobbet megyek valamennyivel, mint az előzővel
A Mondeo is jol birja teli gumival a szlovak havas hegyi utakat. Élmény a szép hóban a hegyen kavarogni. Biztonság kedvéért azért a hólánc és lapát mindig elfért a csomagtartóban.
falabu
(én nyárigummával jártam síelni Donovalyba anno a sierrámmal gond nélkül )
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2836 Dátum: 2005.11.16 szerda, 16:47:00 »

(én nyárigummával jártam síelni Donovalyba anno a sierrámmal gond nélkül )
A bátorság és a botorság csak egy betűvel tér el egymástól s mégis ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2837 Dátum: 2005.11.16 szerda, 19:50:00 »

Dísztárcsa rendelés ügy
 
Eddig a következők rendeltek mailben:
 
16 col:
Gabo - 1 szett
Andras - 1 szett (+1 darab)
Gravitydave - 1 szett
Zacci - 2 szett
 
15 col:
Gezola - 1 szett
Cody - 1 szett
ms02 - 1 szett
 
14 col:
Mcalone - 1 szett
Chris - 1 szett (karcos is jó)
Axi - 1 szett
Droone - 1 szett
 
Eddig nem jelentkeztek nálam: Angel, JoCI, Peppin, Robert, Charlie, Luli, Fusim, Lukit, Vikiviki, Levis. Őket kérném szépen arra, hogy amennyiben komoly a vásárlási szándékuk dobjanak nekem egy rövid e-mailt, benne a nevük, telefonszámuk, rendelési tételük.  
 
A megrendelt dísztárcsákat a december 9-i, Lurdy házas minitalin adom át, remélem addig az összeset leszállítják nekem. A rendelés leadásának határideje: november 30. 23:59 Itt a fórumon már nem kell hosszabbítani a listát, elég e-mailt küldeni nekem. Köszönöm!
 
Már csak idő kérdése és mindenkinek szép Ford dísztárcsája lesz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2838 Dátum: 2005.11.16 szerda, 20:07:00 »

Dísztárcsa rendelés ügy
 
Eddig a következők rendeltek mailben:
 
16 col:
Gabo - 1 szett
Andras - 1 szett (+1 darab)
Gravitydave - 1 szett
Zacci - 2 szett
 
15 col:
Gezola - 1 szett
Cody - 1 szett
ms02 - 1 szett
 
14 col:
Mcalone - 1 szett
Chris - 1 szett (karcos is jó)
Axi - 1 szett
Droone - 1 szett
 
Eddig nem jelentkeztek nálam: Angel, JoCI, Peppin, Robert, Charlie, Luli, Fusim, Lukit, Vikiviki, Levis. Őket kérném szépen arra, hogy amennyiben komoly a vásárlási szándékuk dobjanak nekem egy rövid e-mailt, benne a nevük, telefonszámuk, rendelési tételük.  
 
A megrendelt dísztárcsákat a december 9-i, Lurdy házas minitalin adom át, remélem addig az összeset leszállítják nekem. A rendelés leadásának határideje: november 30. 23:59 Itt a fórumon már nem kell hosszabbítani a listát, elég e-mailt küldeni nekem. Köszönöm!
 
Már csak idő kérdése és mindenkinek szép Ford dísztárcsája lesz
Mail ment, válasz viszont nem Mégeccer??? 16"-os kellene nékem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2839 Dátum: 2005.11.16 szerda, 20:21:00 »

Mail ment, válasz viszont nem Mégeccer??? 16"-os kellene nékem.
Vision: sajnos nem kaptam Tőled levelet (esetleg küld el újra), de persze azonnal felveszlek a listára!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2840 Dátum: 2005.11.16 szerda, 21:17:00 »

Vision: sajnos nem kaptam Tőled levelet (esetleg küld el újra), de persze azonnal felveszlek a listára!
Jujj de jó... Privátban nem küldenéd a mail címet?? Hátha rossz helyre ment... Köszkösz!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2841 Dátum: 2005.11.16 szerda, 21:57:00 »

Vision: sajnos nem kaptam Tőled levelet (esetleg küld el újra), de persze azonnal felveszlek a listára!
Mail ment ha nem kaptad volna meg kérlek jelezz.
 
Üdv
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #2842 Dátum: 2005.11.16 szerda, 22:03:00 »

Dísztárcsa rendelés ügy
 
Eddig a következők rendeltek mailben:
 
16 col:
Gabo - 1 szett
Andras - 1 szett (+1 darab)
Gravitydave - 1 szett
Zacci - 2 szett
 
15 col:
Gezola - 1 szett
Cody - 1 szett
ms02 - 1 szett
 
14 col:
Mcalone - 1 szett
Chris - 1 szett (karcos is jó)
Axi - 1 szett
Droone - 1 szett
 
Eddig nem jelentkeztek nálam: Angel, JoCI, Peppin, Robert, Charlie, Luli, Fusim, Lukit, Vikiviki, Levis. Őket kérném szépen arra, hogy amennyiben komoly a vásárlási szándékuk dobjanak nekem egy rövid e-mailt, benne a nevük, telefonszámuk, rendelési tételük.  
 
A megrendelt dísztárcsákat a december 9-i, Lurdy házas minitalin adom át, remélem addig az összeset leszállítják nekem. A rendelés leadásának határideje: november 30. 23:59 Itt a fórumon már nem kell hosszabbítani a listát, elég e-mailt küldeni nekem. Köszönöm!
 
Már csak idő kérdése és mindenkinek szép Ford dísztárcsája lesz
Én helyi idő szerint 21:59-kor mailtem neked! Csak azt nem tudom miért ment el kétszer? Hogy tuti megkapd?
Ha mégsem, akkor szólj!
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Vendég
« Új hozzászólás #2843 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 09:29:00 »

A bátorság és a botorság csak egy betűvel tér el egymástól s mégis ...
Persze ez is anyanyelvünk éke ... de az akkor nem csellendzs volt, hanem sima ügy, anno nem cseréltek nagyon téligumit, oszt megoldották/uk a jeget-havat (ércsd 15-20 éve kábé) manapság van csak ez a mizéria, juj +7 alatt van a hőmérséklet tartósan - az csak annyit jelent, hogy hidegebb az idő, persze nekem is van/lesz téliszettem ... úgyhogy kussolok is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2844 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 12:05:00 »

Sziasztok,
tegnap felhívtam a Napu által megadott számot, lebeszéltem egy 15"-os garniturát/5000ft ma el is mentem érte, most már bent figyel a csomagtartóban, alapos mosásra várva. :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2845 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 13:17:00 »

Sziasztok,
tegnap felhívtam a Napu által megadott számot, lebeszéltem egy 15"-os garniturát/5000ft ma el is mentem érte, most már bent figyel a csomagtartóban, alapos mosásra várva. :-)
... ööö ... nem én lopom őket
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2846 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 13:48:00 »

Eladnék 4db Hankok 185/65x14 méretű komplett téligumit.(Ford lemezfelnire szerelve)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2847 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 13:52:00 »

Eladnék 4db Hankok 185/65x14 méretű komplett téligumit.(Ford lemezfelnire szerelve)
(gondolom a Kóka nem lehet, mert az nem öreg)
 
Bocs Öreg
Irányárat azért adj hozzá, úgy könnyebb ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2848 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 14:20:00 »

10000 froncsi/db.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2849 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 18:11:00 »

Mondeón fél telet futott acél felnis 5 csavaros kerék garnitúra TOYO 205/55 R16 91H téli gumikkal olcsón eladó.
 
Akciósan 160k volt, azt hiszem, hogy 80k nem sok értük.
Bejáratós volt az autó télen, nem csikorogtak a gumik. Smiley
Naplózva
Oldalak: 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 ... 555   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.081 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.