Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 01:04:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 443 444 445 446 447 448 449 [450] 451 452 453 454 455 456 457 ... 555   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Felnik, gumik  (Megtekintve 6570138 alkalommal)
0 Felhasználó és 51 vendég van a témában
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #22450 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:17:59 »

na ehhez neked kb semmi közöd.max véleményed lehet.az meg nekem is van! Wink wave

Ezt most nem értem igazán... Biztos kéne innom még egy kávét.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22451 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:18:46 »

Ezt konkrétan hogyan is gondolod? Hogyan kellene valamit bizonyítania, hogy az _nem_ történt meg?

AndyA
megtörtént.Ő is tudja,csak szeretném,ha ezt nyilvánosban is felvállalná,nem csak privátban-mint bárki más. Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22452 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:19:13 »

Az is vicc,hogy kimernek írni egy gyártói árat,hogy adott gumi 75 e ft de Ő most neked ezt 39ért adja.Köszi,ez olyan teszkós akcós duma.ennek én nem dőlök be.Vaker,vaker,vaker.

A mai magyar webshopos biznisz a listaárak 50 százaléka körül működik.

Az a gumi, amiről beszélünk (235/45R18 Hankook K115 94V) valóban 82.157 forint listaárról indul.

Arról ebben a topikban már részletesen írtam, hogy ez miért és hogyan alakult ki.
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #22453 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:20:16 »

megtörtént.Ő is tudja,csak szeretném,ha ezt nyilvánosban is felvállalná,nem csak privátban-mint bárki más. Wink

Szerintem nem kötelező az üzleti dolgait itt kiteregetnie. Sőt.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22454 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:20:59 »

A mai magyar webshopos biznisz a listaárak 50 százaléka körül működik.

Az a gumi, amiről beszélünk (235/45R18 Hankook K115 94V) valóban 82.157 forint listaárról indul.

Arról ebben a topikban már részletesen írtam, hogy ez miért és hogyan alakult ki.
a számok bűvöletében.....senki nem,ők sem a listaáron vásárolják a gyártótól!ennyi erővel a listaár lehetne 500e ft /db is. laugh
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22455 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:21:25 »

Szerintem nem kötelező az üzleti dolgait itt kiteregetnie. Sőt.

AndyA
ez így igaz.de akkor mást sem illik ilyesmivel gyanúsítani! Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22456 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:23:08 »

Ehhez képest  bujáki gumiál még mindig van 36e-ért Kumho...... Wink

Na ja. Az árlistán. Csak próbáld megrendelni :-)

http://www.bujakigumi.hu/Kumho2/Kumho_KU31_Ecsta_SPT__98_W_XL___270_kmh_.html#F70641
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22457 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:25:50 »

igaz.már nincs db.ez most téged igazol-nem tagadom.azt sem,hogy hétfőn még volt.csak azért nem rendeltem,mert várom még az idei friss árakat.Te is ezt javasoltad,hogy majd márciusban.....de ahogy én látom felesleges volt várni,mert az új árak mindenhol CSAK magasabbak lesznek-lettek.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #22458 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:28:00 »

igaz.már nincs db.ez most téged igazol-nem tagadom.azt sem,hogy hétfőn még volt.csak azért nem rendeltem,mert várom még az idei friss árakat.Te is ezt javasoltad,hogy majd márciusban.....de ahogy én látom felesleges volt várni,mert az új árak mindenhol CSAK magasabbak lesznek-lettek.

Simán be tudtam tenni négyet a kosárba. Onnan tovább még a ti kedvetekért sem rendelem meg. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22459 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:29:14 »

Simán be tudtam tenni négyet a kosárba. Onnan tovább még a ti kedvetekért sem rendelem meg. Smiley

AndyA
laugh

én hétfőn még beszéltem is velük telefonon.akkor még volt 8db....még az is lehet,hogy még mindig van. Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22460 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:35:03 »

én hétfőn még beszéltem is velük telefonon.akkor még volt 8db....még az is lehet,hogy még mindig van. Roll Eyes

Fuss, szaladj! :-)

(Ha hétfőn volt, akkor még mindig van, a szezon még messze nem kezdődött meg, nincs árumozgás, különösen nem ebben a méretben, ami tipikusan prémiumautó-méret, és ahol a tulajok a legkevésbé spúrok. Tisztelet persze a kivételnek.)
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22461 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:39:04 »

Fuss, szaladj! :-)

(Ha hétfőn volt, akkor még mindig van, a szezon még messze nem kezdődött meg, nincs árumozgás, különösen nem ebben a méretben, ami tipikusan prémiumautó-méret, és ahol a tulajok a legkevésbé spúrok. Tisztelet persze a kivételnek.)
taps taps taps taps taps laugh

Ismét helyben vagyunk!Téged abszolúte csak az zavar,hogy xar áraid vannak!

Spúr! taps taps taps hehe  Igan spúr vagyok!Te meg vagy piszkosul gazdag vagy idióta,ha többet fizetsz valamiért,ami kerülhetne 20al olcsóbba is!
 worship worship worship
Köszönöm,de magadat írod le.egyre mélyebbre süllyedsz a saját piszkodban! nyes nyes nyes nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22462 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:43:05 »

taps taps taps taps taps laugh

Ismét helyben vagyunk!Téged abszolúte csak az zavar,hogy xar áraid vannak!

Spúr! taps taps taps hehe  Igan spúr vagyok!Te meg vagy piszkosul gazdag vagy idióta,ha többet fizetsz valamiért,ami kerülhetne 20al olcsóbba is!
 worship worship worship
Köszönöm,de magadat írod le.egyre mélyebbre süllyedsz a saját piszkodban! nyes nyes nyes nyes
de most aztán le ne regelj nekem,mert sose mosom le magamról..... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #22463 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:47:30 »

taps taps taps taps taps laugh

Ismét helyben vagyunk!Téged abszolúte csak az zavar,hogy xar áraid vannak!

Spúr! taps taps taps hehe  Igan spúr vagyok!Te meg vagy piszkosul gazdag vagy idióta,ha többet fizetsz valamiért,ami kerülhetne 20al olcsóbba is!
 worship worship worship
Köszönöm,de magadat írod le.egyre mélyebbre süllyedsz a saját piszkodban! nyes nyes nyes nyes

Ezt most megint nem értem. Nem jók az árai, OK. De akkor miért nem futsz az ajánlásnak megfelelően a mondott céghez, hogy sokkal jobb áron megvehesd a gumikat?

Ha meg csak az a célod, hogy minket szórakoztass, meg Kulanit szapuld órabérben, azzal lassan leállhatnál.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22464 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 08:52:47 »

Ezt most megint nem értem. Nem jók az árai, OK. De akkor miért nem futsz az ajánlásnak megfelelően a mondott céghez, hogy sokkal jobb áron megvehesd a gumikat?

Ha meg csak az a célod, hogy minket szórakoztass, meg Kulanit szapuld órabérben, azzal lassan leállhatnál.

AndyA
Én kértem árat Kulanitól.a reményeim ellenére találtam olcsóbbat is.majd jön a lehúzós "rohanj oda te spúr dumával",ne hidd, hogyezt csak úgy szó nélkül fogom hagyni.Nem én okozom ezt a vitát.Neki annyit kellett volna kommentálni,Hogy "rendben,nekem ezek az áraim,ott veszed,ahol akarod."
ehhez képest betámadott elég mocskosan,és olyannal vádol más gumist is,amit maga is előszeretettel csinál-lásd szlovák számla,ésatöbbi.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #22465 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 10:03:34 »

Én kértem árat Kulanitól.a reményeim ellenére találtam olcsóbbat is.majd jön a lehúzós "rohanj oda te spúr dumával",ne hidd, hogyezt csak úgy szó nélkül fogom hagyni.Nem én okozom ezt a vitát.Neki annyit kellett volna kommentálni,Hogy "rendben,nekem ezek az áraim,ott veszed,ahol akarod."
ehhez képest betámadott elég mocskosan,és olyannal vádol más gumist is,amit maga is előszeretettel csinál-lásd szlovák számla,ésatöbbi.

Uncsi már a téma, meg a bizonyítvány magyarázása. Ugorgyunk.

Meg úgyis ki kell takarítani az egész témát, rommá offoltátok. Hagyok rá mondjuk egy hetet, hogy aki akarja, elolvashassa, azután kirakom a felesleget.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #22466 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 10:14:12 »

Uncsi már a téma, meg a bizonyítvány magyarázása. Ugorgyunk.

Meg úgyis ki kell takarítani az egész témát, rommá offoltátok. Hagyok rá mondjuk egy hetet, hogy aki akarja, elolvashassa, azután kirakom a felesleget.

AndyA

Most egy kicsit részrehajlónak érezlek... (Nem lehet, hogy vettél párszol gumit Kulanitól?) Mellesleg kicsit valóban uncsi a téma...

Egyik oldalt sem kell megvédeni, vagy támadni... Intézzék el, ha kell nyílt színen... Kulani itt bizniszel, Alf meg nem keveset segít, ez a minimum amit mindekttőnek el kell bírnia.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22467 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 10:38:39 »

Meg úgyis ki kell takarítani az egész témát, rommá offoltátok. Hagyok rá mondjuk egy hetet, hogy aki akarja, elolvashassa, azután kirakom a felesleget.

Nem lehet áttolni egy-az-egyben a gumis topikba?

Én arra szavaznék, hogy ez az abroncstesztes topik különben se legyen odapinnelve a lista tetejére, mert azt láttuk, hogy mindenki mindenféle gumis témával ezt találja meg. Ami önmagában okés is lehet, de szerintem egy (1) gumis topik pont elég a fórumra. Felőlem lehet ez is "a" topik, csak legyen egyértelmű.
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22468 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 10:53:23 »

Uncsi már a téma, meg a bizonyítvány magyarázása. Ugorgyunk.

Meg úgyis ki kell takarítani az egész témát, rommá offoltátok. Hagyok rá mondjuk egy hetet, hogy aki akarja, elolvashassa, azután kirakom a felesleget.

AndyA
én nem érzem magam sértettnek,sőt.Amit meg szerettem volna azt elmondtam-azt hiszem.Azt viszont nem szeretném ha törölnéd.Ha lehet egy az egyben tedd át a gumis topicba.és akkor itt marad a téma-bár ezt sem én kezdtem,hanem jöttek itt az idei árak..... vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22469 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 10:53:42 »

Nem lehet áttolni egy-az-egyben a gumis topikba?

Én arra szavaznék, hogy ez az abroncstesztes topik különben se legyen odapinnelve a lista tetejére, mert azt láttuk, hogy mindenki mindenféle gumis témával ezt találja meg. Ami önmagában okés is lehet, de szerintem egy (1) gumis topik pont elég a fórumra. Felőlem lehet ez is "a" topik, csak legyen egyértelmű.

eljen
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #22470 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 11:38:26 »

Azon túl hogy ezt a két oldalt már a gumis topikba sem lenne értelme áttenni hanem nyom nélkül törölni, -némi érintettség okán -az alábbi véleményem van, ami annak tükrében hogy ritka rossz hangulatom van, az alábbi:

Alf:
- ha nem tetszik egy ár, akkor tök sportszerű lennél, ha csak annyit írnál, hogy "köszi, találtam olcsóbbat, vagy köszönöm, majd máskor, nem aktuális". Írom ezt azért, mert a macska is arrébb megy ha elindulsz felé, nem kell rögtön belerúgni, akár többet is. Hagyd meg nekünk hogy páran lehetünk elégedettek, ha -ezek szerint- nem is az ár miatt, hanem azért mert akkor és ott van a gumi amikorra megbeszéljük. ennyi erővel szétfikázhatnád az összes közepes árkategóriás éttermet is, mert van lazac carpaccio 2400-ért, meg 3100-ért is.

Kulani:
- Majd a Hankook ügyről beszéljünk, mert lassan cserélném a gumikat vissza. Egyébként a fiad nem adott számlát, de amíg nem kell, addig nem is nagyon rázom miatta a fát. Viszont a gumik kopása (mind a 4) miatt nem vagyok elégedett a hankookkal. majd beszéljünk róla ha tudtál valamit lépni.

Ezt a finghámozást meg tökre lezárhatnánk.

köszi
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22471 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 12:07:30 »

Azon túl hogy ezt a két oldalt már a gumis topikba sem lenne értelme áttenni hanem nyom nélkül törölni, -némi érintettség okán -az alábbi véleményem van, ami annak tükrében hogy ritka rossz hangulatom van, az alábbi:

Alf:
- ha nem tetszik egy ár, akkor tök sportszerű lennél, ha csak annyit írnál, hogy "köszi, találtam olcsóbbat, vagy köszönöm, majd máskor, nem aktuális". Írom ezt azért, mert a macska is arrébb megy ha elindulsz felé, nem kell rögtön belerúgni, akár többet is. Hagyd meg nekünk hogy páran lehetünk elégedettek, ha -ezek szerint- nem is az ár miatt, hanem azért mert akkor és ott van a gumi amikorra megbeszéljük. ennyi erővel szétfikázhatnád az összes közepes árkategóriás éttermet is, mert van lazac carpaccio 2400-ért, meg 3100-ért is.

Kulani:
- Majd a Hankook ügyről beszéljünk, mert lassan cserélném a gumikat vissza. Egyébként a fiad nem adott számlát, de amíg nem kell, addig nem is nagyon rázom miatta a fát. Viszont a gumik kopása (mind a 4) miatt nem vagyok elégedett a hankookkal. majd beszéljünk róla ha tudtál valamit lépni.

Ezt a finghámozást meg tökre lezárhatnánk.

köszi
Nos Gábor.Csak vissza kellett volna olvasnod,ugyanis éppen ez történt,és nem én támadtam be Kulanit!

http://mondeo.hu/index.php?topic=15298.msg980401#msg980401

Lezárhatnánk a finghámozást,csak te most fingottál az éterbe egy nagyot! Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #22472 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 12:12:56 »

Egyébként a fiad nem adott számlát, de amíg nem kell, addig nem is nagyon rázom miatta a fát.

köszi

Fia? Nálam/nálunk fiatalabb Kulani, nem hiszem, hogy ált. iskola alsó tagozatánál idősebb gyereke lehet... Illetve nem csak neked, hanem többeknek nem adott számlát tudtommal... Az egyik külön kérte is, mégsem kapta meg...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #22473 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 12:22:15 »

Nos Gábor.Csak vissza kellett volna olvasnod,ugyanis éppen ez történt,és nem én támadtam be Kulanit!

http://mondeo.hu/index.php?topic=15298.msg980401#msg980401

Lezárhatnánk a finghámozást,csak te most fingottál az éterbe egy nagyot! Wink

Ezt nem Kulani írta, hanem te:

"Hankook Ventusra 36/dbra kaptam ajánlatot érden....."

Ehelyett lett volna elég pont semmit nem írni, vagy max. annyit, hogy "Máshol találtam olcsóbban."

És még erre is csak annyit válaszolt, hogy szaladj, vedd meg gyorsan, amíg ott ennyiért megkapod.

Ezt sem Kulani írta, hanem te:

"...ne is haragudj de pancser egy kereskedő vagy. A Mayer érden eddig 6 alkalommal tudott jobb áron gumit hozni,mint bárki más.Számlával,garival,szerelve.Van még mit tanulnod!"

Ő pedig csak árakat írt, és személyeskedés nélkül javasolta neked, hogy menj oda vásárolni, ahol olcsóbb.

Még mindig nem látom, hogy ő támadott volna meg téged, ellenben eléggé úgy tűnik, hogy több menetben te kötöttél bele, és vitted el személyeskedés felé az amúgy parttalan vitát.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22474 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 12:44:17 »

Ezt nem Kulani írta, hanem te:

"Hankook Ventusra 36/dbra kaptam ajánlatot érden....."

Ehelyett lett volna elég pont semmit nem írni, vagy max. annyit, hogy "Máshol találtam olcsóbban."

És még erre is csak annyit válaszolt, hogy szaladj, vedd meg gyorsan, amíg ott ennyiért megkapod.

Ezt sem Kulani írta, hanem te:

"...ne is haragudj de pancser egy kereskedő vagy. A Mayer érden eddig 6 alkalommal tudott jobb áron gumit hozni,mint bárki más.Számlával,garival,szerelve.Van még mit tanulnod!"

Ő pedig csak árakat írt, és személyeskedés nélkül javasolta neked, hogy menj oda vásárolni, ahol olcsóbb.

Még mindig nem látom, hogy ő támadott volna meg téged, ellenben eléggé úgy tűnik, hogy több menetben te kötöttél bele, és vitted el személyeskedés felé az amúgy parttalan vitát.

AndyA

Na véleményem nekem is van!de arról volt szó,hogy befelyezzük!
Ha akarjátok folytatni,legyen.

Neked 2 személy közti vitához semmi közöd,még akkor sem,ha az a nyíltban van.Azt,hogy megírtam neki,hogy honnan kaptam a jobb ajánlatot,azért volt,mert tudom,hogy a nagyobbak ismerik egymást.Utána jött az adócsaló,számlanélküli,készletnélküli duma.

Továbbá Kulani intelligens annyira,hogy úgy szúr oda,hogy azt csak a címzettnek tűnik fel,te pedig Arabbal részlehajlóak vagytok.
Erre végképp semmi szükség és még csak nem is kérte senki,hogy fogjátok egyikőnk vagy másikónk pártját.

Eltolhatjátok a bringát mindanjian,mert senki sem kíváncsi a véleményetekre!az enyémre sem,csak én nem szólítottalak ebben a vitában meg benneteket.Nem hiszem,hogy Kulaninak szüksége van bárkinek a segítségére,vagy a pártfogására.Tudom,hogy vannak elégedett ügyfelei is,de én nem vagyok olyan nagyvonalú,mint te vagy az Arab,akiknek nem számít 20e ft egy gumiszetten.

Szólj ha szeretnéd a felesleges fighámozást befelyezni! wave
« Utoljára szerkesztve: 2015.02.19 csütörtök, 12:46:19 írta alf » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #22475 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 13:02:25 »

Na véleményem nekem is van!de arról volt szó,hogy befelyezzük!
Ha akarjátok folytatni,legyen.

Neked 2 személy közti vitához semmi közöd,még akkor sem,ha az a nyíltban van.Azt,hogy megírtam neki,hogy honnan kaptam a jobb ajánlatot,azért volt,mert tudom,hogy a nagyobbak ismerik egymást.Utána jött az adócsaló,számlanélküli,készletnélküli duma.

Továbbá Kulani intelligens annyira,hogy úgy szúr oda,hogy azt csak a címzettnek tűnik fel,te pedig Arabbal részlehajlóak vagytok.
Erre végképp semmi szükség és még csak nem is kérte senki,hogy fogjátok egyikőnk vagy másikónk pártját.

Eltolhatjátok a bringát mindanjian,mert senki sem kíváncsi a véleményetekre!az enyémre sem,csak én nem szólítottalak ebben a vitában meg benneteket.Nem hiszem,hogy Kulaninak szüksége van bárkinek a segítségére,vagy a pártfogására.Tudom,hogy vannak elégedett ügyfelei is,de én nem vagyok olyan nagyvonalú,mint te vagy az Arab,akiknek nem számít 20e ft egy gumiszetten.

Szólj ha szeretnéd a felesleges fighámozást befelyezni! wave

Ha itt, ezen a fórumon nyíltban vitáztok, akkor minden fórumtagnak van köze hozzá, lehet róla véleménye, és azt ő is közzéteheti. Nekem meg egyéb ismert okok miatt még ennél is egy picit több közöm van hozzá, még ha pont ezt itt és most nem olyan nagyon szeretném, akkor is.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22476 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 13:23:52 »

Ha itt, ezen a fórumon nyíltban vitáztok, akkor minden fórumtagnak van köze hozzá, lehet róla véleménye, és azt ő is közzéteheti. Nekem meg egyéb ismert okok miatt még ennél is egy picit több közöm van hozzá, még ha pont ezt itt és most nem olyan nagyon szeretném, akkor is.

AndyA

akkor értjük egymást. Smiley
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #22477 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 14:01:57 »

Hahó
van egy garnitúra felni ami tetszik nekem, és megvenném esetleg. Nincs hozzá anya. valamivel meg tudom nézni, hogy milyen kell hozzá, vagy a márkája alapján tudok hozzá valót venni? Esetleg mivel nem gyári felni, de ronal, jó lehet a gyári muterkészlet?
Köszi
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #22478 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 14:02:53 »

Fia? Nálam/nálunk fiatalabb Kulani, nem hiszem, hogy ált. iskola alsó tagozatánál idősebb gyereke lehet... Illetve nem csak neked, hanem többeknek nem adott számlát tudtommal... Az egyik külön kérte is, mégsem kapta meg...
nem sok mindent tudok kezdeni a számlával, ezzel kb te is így vagy, ugyanakkor ez nevezhetjük egy "gentlemans agreementnek" is, ha gond van, tudja hogy hívni fogom. gondom van a gumival, intézi. pont.
( lehet hogy nem a fia volt, de ez meg nem rám tartozik, és még lehet is a gyereke, kb 10 éves forma srác volt és jópofa volt, mondtam neki hogy kocsmázza el a pénzt mire jön a fater a pénzért  eplus2)
Naplózva
jaxi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 200


E-mail
« Új hozzászólás #22479 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 14:56:54 »

Fia? Nálam/nálunk fiatalabb Kulani, nem hiszem, hogy ált. iskola alsó tagozatánál idősebb gyereke lehet... Illetve nem csak neked, hanem többeknek nem adott számlát tudtommal... Az egyik külön kérte is, mégsem kapta meg...
  Lehet,hogy nem rólam van szó,de én is külön kértem 2013 június 30.án a nyári Misi-röl azt mondta majd elküldi postán.Vártam.Sokat.Jött a tél,megkerestem megint,hogy kellene téli gumi,meg a számla a nyári ról is mondta majd egyre írja,mondtam jó úgy is.Jött is a megbeszélt időpontban 2013 nov.27.én,hozta a 4 új Brigit.Kérdeztem a számlát,aszongya nincs nála a számlatömb,majd behozza,mert sokat jár erre itt lakik a faterja a közelben.Még nem ért ide nyes Ha számla nélkül gondolta eladni,akkor nem kellett volna áfás árat fizetnem,én legalább is így gondolom. 
Naplózva

MK-III TDCI 2.0 115LE  2004 kombi EGR OFF by Ervin
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22480 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 15:28:55 »

  Lehet,hogy nem rólam van szó,de én is külön kértem 2013 június 30.án a nyári Misi-röl azt mondta majd elküldi postán.Vártam.Sokat.Jött a tél,megkerestem megint,hogy kellene téli gumi,meg a számla a nyári ról is mondta majd egyre írja,mondtam jó úgy is.Jött is a megbeszélt időpontban 2013 nov.27.én,hozta a 4 új Brigit.Kérdeztem a számlát,aszongya nincs nála a számlatömb,majd behozza,mert sokat jár erre itt lakik a faterja a közelben.Még nem ért ide nyes Ha számla nélkül gondolta eladni,akkor nem kellett volna áfás árat fizetnem,én legalább is így gondolom. 
pl ilyenről beszélek.nekem nem baj,ha nincs számla,de akkor bizony én is olyan árat várok el,és ne papoljon senki vizet,ha maga is bort iszik.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #22481 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 19:49:36 »

érdemés még fenn hagyni a téli abroncsot  Huh?

felénk már dúl a tavasz
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #22482 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 19:50:56 »

Hahó
van egy garnitúra felni ami tetszik nekem, és megvenném esetleg. Nincs hozzá anya. valamivel meg tudom nézni, hogy milyen kell hozzá, vagy a márkája alapján tudok hozzá valót venni? Esetleg mivel nem gyári felni, de ronal, jó lehet a gyári muterkészlet?
Köszi

szerintem a gyári nem lesz jó hozzá  szomoru1

de talán valaki szakértő és megmondja a tutit  integet2
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22483 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 20:51:49 »

érdemés még fenn hagyni a téli abroncsot  Huh?

felénk már dúl a tavasz
itt tegnap is -5fok volt reggel.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #22484 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 20:54:26 »

itt tegnap is -5fok volt reggel.
azért az még tél  szomoru1
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22485 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 20:55:07 »

azért az még tél  szomoru1
de délután is csak +6volt,így tényleg még ráér.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #22486 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 20:56:31 »

de délután is csak +6volt,így tényleg még ráér.
nyugtáztam  integet2
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22487 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 20:57:54 »

nyugtáztam  integet2
2013 ban február 10-e körül tettem fel a nyáriakat.Idén kihúzzuk ezt márciusig biztos.de aztán tényleg jön a nyár. vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #22488 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 21:01:56 »

2013 ban február 10-e körül tettem fel a nyáriakat.Idén kihúzzuk ezt márciusig biztos.de aztán tényleg jön a nyár. vigyor3

Már csak azért is, mert Kulani addigra hozza meg agumiaidat...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #22489 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 21:05:17 »

2013 ban február 10-e körül tettem fel a nyáriakat.Idén kihúzzuk ezt márciusig biztos.de aztán tényleg jön a nyár. vigyor3
beszéltem 1 idős emberrel ő mondta,hogy hosszú tél lesz
hát nem tudom  Undecided
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22490 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 21:26:40 »

Már csak azért is, mert Kulani addigra hozza meg agumiaidat...
az ajándék gumikat a legjobb vevőnek.... laugh
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22491 Dátum: 2015.02.20 péntek, 14:08:15 »

aszongya nincs nála a számlatömb,majd behozza,mert sokat jár erre itt lakik a faterja a közelben.Még nem ért ide nyes  

Mea culpa, mea maxima culpa  Roll Eyes

Valóban, amikor ott megyek el a Rákóczi úton, mindig eszembe jut, hogy ezzel sáros vagyok  falbav

Az egyetlen mentségem, hogy magán névre kérted, nem elszámolásra, tehát anyagi értelemben nem ért kár.

Ha gondolod, csörgess meg vagy írj rám, és akkor megbeszéljük, hogy hogyan jut el hozzád a számla.
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #22492 Dátum: 2015.02.20 péntek, 14:16:11 »

az ajándék gumikat a legjobb vevőnek.... laugh
itt pest megyében valóban lófax tél se volt, de lent a határ mellett ahol dolgozunk azért szép kis zima volt. 20-30cm hó heteken keresztül.
én jövő hét végéig várok a nyárival.
 Wink
Naplózva
jaxi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 200


E-mail
« Új hozzászólás #22493 Dátum: 2015.02.20 péntek, 14:35:16 »

Mea culpa, mea maxima culpa  Roll Eyes

Valóban, amikor ott megyek el a Rákóczi úton, mindig eszembe jut, hogy ezzel sáros vagyok  falbav

Az egyetlen mentségem, hogy magán névre kérted, nem elszámolásra, tehát anyagi értelemben nem ért kár.

Ha gondolod, csörgess meg vagy írj rám, és akkor megbeszéljük, hogy hogyan jut el hozzád a számla.
  Ment pü
Naplózva

MK-III TDCI 2.0 115LE  2004 kombi EGR OFF by Ervin
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #22494 Dátum: 2015.02.20 péntek, 15:28:04 »

Mea culpa, mea maxima culpa  Roll Eyes

Valóban, amikor ott megyek el a Rákóczi úton, mindig eszembe jut, hogy ezzel sáros vagyok  falbav

Az egyetlen mentségem, hogy magán névre kérted, nem elszámolásra, tehát anyagi értelemben nem ért kár.

Ha gondolod, csörgess meg vagy írj rám, és akkor megbeszéljük, hogy hogyan jut el hozzád a számla.

A költségvetést sem? laugh
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22495 Dátum: 2015.02.20 péntek, 16:06:08 »

itt pest megyében valóban lófax tél se volt, de lent a határ mellett ahol dolgozunk azért szép kis zima volt. 20-30cm hó heteken keresztül.
én jövő hét végéig várok a nyárival.
 Wink
tél nincs,de minusz 5 ben a duna felett még érhetik meglepetések az embert....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #22496 Dátum: 2015.02.20 péntek, 16:19:54 »

itt pest megyében valóban lófax tél se volt, de lent a határ mellett ahol dolgozunk azért szép kis zima volt. 20-30cm hó heteken keresztül.
én jövő hét végéig várok a nyárival.
 Wink
Hát havat meg rendes hideget még nem látott a Dunlop... Viszont ment ~2500km-t Olaszo.-ban, 13-17 fokban. Biztos örült neki  szomoru1
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #22497 Dátum: 2015.02.20 péntek, 17:22:28 »

A költségvetést sem? laugh

Azt sem.

Tekintve, hogy B2B vállalkozás vagyunk (azaz az ügyfeleink 100 százaléka cég, nem pedig magánszemély), a gazdasági tevékenységünk maximálisan átlátható.

Ezeket a maszek bizniszeket persze kivisszük a Kutyafüle bt-be, de természetesen ez sem megy számlamozgás nélkül, a Kutyafüle Bt. is hagyományos cég, év végén mérleg van, a bejövő és a kimenő számláknak stimmelniük kell.

Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
zeix
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 318



E-mail
« Új hozzászólás #22498 Dátum: 2015.02.23 hétfő, 11:54:33 »

Nyári gumi vásárlás előtt állok.
Ezeket néztem ki, amik egy árban vannak kb. :
HANKOOK K120 S1 EVO2
Yokohama C.drive (AC01)
Hankook K117 Ventus S1 EVO2
Continental SportContact 5

Melyiket ajánljátok?
 worship
Naplózva

ST220, EBC BRAKES, BILSTEIN B8 futómű, 2004, B4Y, ESP, tempomat stb. Smiley
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #22499 Dátum: 2015.02.23 hétfő, 12:01:27 »

Nyári gumi vásárlás előtt állok.
Ezeket néztem ki, amik egy árban vannak kb. :
HANKOOK K120 S1 EVO2
Yokohama C.drive (AC01)
Hankook K117 Ventus S1 EVO2
Continental SportContact 5

Melyiket ajánljátok?
 worship
18"-ban?

Contik nagyon kopós lágy gumik.cserébe tapadásból ötös,de fele annyi "idő" (út) alatt elfogy.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Oldalak: 1 ... 443 444 445 446 447 448 449 [450] 451 452 453 454 455 456 457 ... 555   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.093 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.