Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.07 kedd, 23:28:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Continental Premium Contact 2-es gumi 1db  (Megtekintve 1094 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nika91127
Vendég
« Dátum: 2011.06.20 hétfő, 16:05:33 »

Sziasztok!

Apa jobb első gumija ma kirepedt,kellett vennie 2 újat,így az épen megmaradt 1 darabot eladnánk. A gumikat múlt nyáron vettük,azóta kb. 30ezret ment velük faterom. Sacc/kb. 5-6mm profil még van rajtuk,de hétvégén hazamegyek,és megnézem ha érdekel valakit. A gumi 205/55 R16os méretű.
Naplózva
gvgt
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.07.01 péntek, 00:47:20 »

Szia!

Megvan még a gumi?
Ha igen, akkor mennyiért adjátok? (Én is pont így jártam, ugyanilyen gumikkal... most Vredestein van rajta hátul, de kanyarban tolja a fenekét, nem úgy, mint a Continental...)

gvgt

Sziasztok!

Apa jobb első gumija ma kirepedt,kellett vennie 2 újat,így az épen megmaradt 1 darabot eladnánk. A gumikat múlt nyáron vettük,azóta kb. 30ezret ment velük faterom. Sacc/kb. 5-6mm profil még van rajtuk,de hétvégén hazamegyek,és megnézem ha érdekel valakit. A gumi 205/55 R16os méretű.
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.07.01 péntek, 06:37:28 »

Szia!

Megvan még a gumi?
Ha igen, akkor mennyiért adjátok? (Én is pont így jártam, ugyanilyen gumikkal... most Vredestein van rajta hátul, de kanyarban tolja a fenekét, nem úgy, mint a Continental...)

gvgt


Szia!

Igen meg van még a gumi Smiley Hát nem tudok most így hirtelen árat,de ma hazamegyek(még vizsgám lesz ma délelőtt Pécsen) és megnézem a profilmélységét meg a DOT-számot. Szerintem meg tudunk egyezni Smiley
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2011.07.01 péntek, 21:49:14 »

Szia!

Megvan még a gumi?
Ha igen, akkor mennyiért adjátok? (Én is pont így jártam, ugyanilyen gumikkal... most Vredestein van rajta hátul, de kanyarban tolja a fenekét, nem úgy, mint a Continental...)

gvgt


Szia!

Érdekel még a gumi? Ha igen,holnap csinálok képeket,és ha gondolod átküldöm az e-mailcímedre,ha megadod Smiley
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.043 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.