Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.08 szerda, 10:52:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 ... 21   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lakatos, Fényező  (Megtekintve 439575 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
MrBrown
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 774



E-mail
« Új hozzászólás #550 Dátum: 2008.02.23 szombat, 18:14:01 »


Ezek az én embereim, ilyet kerestem.... három ajtó nekicsapás is van az egyik ajtómon, azért meg nem szívesen fényeztetem le..... taps
Naplózva

2011 Titanium S 2.2 200Le White
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #551 Dátum: 2008.02.29 péntek, 19:25:50 »

Televan az autóm karcolásokkal ajtóneki nyomódásnak (horpadva nincs).
Azt akarom megtudni hogy ezeket a kisebb karcolásokat lehet e javitózni és hogy megéri-e, fog utánna látszani valami? körbefujatni nem akarom!!!
Naplózva
MrBrown
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 774



E-mail
« Új hozzászólás #552 Dátum: 2008.03.01 szombat, 09:35:32 »

Televan az autóm karcolásokkal ajtóneki nyomódásnak (horpadva nincs).
Azt akarom megtudni hogy ezeket a kisebb karcolásokat lehet e javitózni és hogy megéri-e, fog utánna látszani valami? körbefujatni nem akarom!!!

Olvass vissza 1-2 beírást, ott a megoldás.... wave
Naplózva

2011 Titanium S 2.2 200Le White
Zoli79
Vendég
« Új hozzászólás #553 Dátum: 2008.03.02 vasárnap, 19:09:58 »

Lehet, hogy én siklottam át felette, de mi az elérhetősége ennek a cégnek???
Honlap, ...
Naplózva
MrBrown
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 774



E-mail
« Új hozzászólás #554 Dátum: 2008.03.02 vasárnap, 19:24:14 »

Lehet, hogy én siklottam át felette, de mi az elérhetősége ennek a cégnek???
Honlap, ...

Azt a cikk írója elfogja árulni....
Naplózva

2011 Titanium S 2.2 200Le White
sanyi22
Vendég
« Új hozzászólás #555 Dátum: 2008.03.09 vasárnap, 17:50:28 »


sziasztok.én esetleg ajánlanék egy fényezőt és karosszéria lakatost.magam.nem dolgozok drágán és amenyire tudásomtol kitelik szépet is probálok alkotni.ha esetleg valakinek kérdése lenne irjon nyugodtan.még nem panaszkodott senki a munkámra Wink
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #556 Dátum: 2008.03.09 vasárnap, 19:44:05 »


sziasztok.én esetleg ajánlanék egy fényezőt és karosszéria lakatost.magam.nem dolgozok drágán és amenyire tudásomtol kitelik szépet is probálok alkotni.ha esetleg valakinek kérdése lenne irjon nyugodtan.még nem panaszkodott senki a munkámra Wink

Két hátsó sárvédő javítóívezése mennyi lenne? fény nélkül, v. fényezve. Komplett külső fényezés is érdekelne P9 piros szinben.
Naplózva
sanyi22
Vendég
« Új hozzászólás #557 Dátum: 2008.03.11 kedd, 19:46:03 »

Két hátsó sárvédő javítóívezése mennyi lenne? fény nélkül, v. fényezve. Komplett külső fényezés is érdekelne P9 piros szinben.
Hali.fényezés kb 12000.-
      kasztni kb 7000-8000.-
Ugyanolyan szinü a verdád mind az enyém vigyor3
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #558 Dátum: 2008.03.11 kedd, 22:04:13 »

Hali.fényezés kb 12000.-
      kasztni kb 7000-8000.-
Ugyanolyan szinü a verdád mind az enyém vigyor3

Jól hangzik  wave összerakok némi pénzmagot és jelentkezem, a nagytalira jó lenne ha kész is lenne  eljen
/kompletten át kéne ám festeni autót kivülről! minden kis sérülést kijavíttattam és most elég foltos hiéna az összhatás, géptető cserés lenne és jobb első sárvédő is. Szétszedni, csiszolni tudok segíteni, ha nem drágítja Wink Colorado Rot pirosat szeretnék ami új Fiestákon van vagy P9 ami az eredeti.
Naplózva
ihiboy
Vendég
« Új hozzászólás #559 Dátum: 2008.03.12 szerda, 08:19:51 »


sziasztok.én esetleg ajánlanék egy fényezőt és karosszéria lakatost.magam.nem dolgozok drágán és amenyire tudásomtol kitelik szépet is probálok alkotni.ha esetleg valakinek kérdése lenne irjon nyugodtan.még nem panaszkodott senki a munkámra Wink

Szia! '98 as kombi 2 hátsó sárvédó ív + 2 hurpadás (1 hátso sávédőn 1 az első ajto élén) javitása lenne esedékes. mikor lehet? hol? menyi ideig leszek gyalogos?
Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #560 Dátum: 2008.03.12 szerda, 08:28:15 »


sziasztok.én esetleg ajánlanék egy fényezőt és karosszéria lakatost.magam.nem dolgozok drágán és amenyire tudásomtol kitelik szépet is probálok alkotni.ha esetleg valakinek kérdése lenne irjon nyugodtan.még nem panaszkodott senki a munkámra Wink

Egy kis javításra nekem is (már mint az autónak) szükségem lenne, de balaton egy kicsit messze van tőlünk.

Pesten tud valaki jó fényezőt? Egy-két pici foltot meg, karcolást kellene javítani!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #561 Dátum: 2008.03.12 szerda, 11:04:11 »

Egy kis javításra nekem is (már mint az autónak) szükségem lenne, de balaton egy kicsit messze van tőlünk.

Pesten tud valaki jó fényezőt? Egy-két pici foltot meg, karcolást kellene javítani!

Lakkcipő?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #562 Dátum: 2008.03.12 szerda, 12:14:09 »

Lakkcipő?

 nyes

A jobb hátsó elemen van egy karcolás. Ha koszos az autó  nem látszik (így ritkábban is mosom eplus2 ). Meg a tetőn vannak fura foltok! A Volvonál valami irreális összeget mondtak.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #563 Dátum: 2008.03.12 szerda, 16:05:37 »

nyes

A jobb hátsó elemen van egy karcolás. Ha koszos az autó  nem látszik (így ritkábban is mosom eplus2 ). Meg a tetőn vannak fura foltok! A Volvonál valami irreális összeget mondtak.

Szerintem őt kérdezd meg, állítólag szépen dolgozik. Nekem szerencsére még nem kellett fényeznem. Smiley Illetve amit kellett az garis volt, a Ford ingyen csinálta.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
sanyi22
Vendég
« Új hozzászólás #564 Dátum: 2008.03.12 szerda, 18:06:22 »

Jól hangzik  wave összerakok némi pénzmagot és jelentkezem, a nagytalira jó lenne ha kész is lenne  eljen
/kompletten át kéne ám festeni autót kivülről! minden kis sérülést kijavíttattam és most elég foltos hiéna az összhatás, géptető cserés lenne és jobb első sárvédő is. Szétszedni, csiszolni tudok segíteni, ha nem drágítja Wink Colorado Rot pirosat szeretnék ami új Fiestákon van vagy P9 ami az eredeti.
Hali.Minden megoldható.nem kell segiteni köszönöm.az unokatesóm is fényező igy kietten megoldlyuk. :laugh:a szine ha az egészet át akarod fujatni az olyan lehet amit te akarsz csak vigyázz hogyha piros a kocsid ne fujasd fehérre mert az még plusz lóvé az illetékes hatóságnál.szolj amikor neked jó és lebeszéljük hogy mikor csináljuk.
Naplózva
sanyi22
Vendég
« Új hozzászólás #565 Dátum: 2008.03.12 szerda, 18:12:30 »

Szia! '98 as kombi 2 hátsó sárvédó ív + 2 hurpadás (1 hátso sávédőn 1 az első ajto élén) javitása lenne esedékes. mikor lehet? hol? menyi ideig leszek gyalogos?
Hali.keszthelyen vagyok.Az időtt te mondod meg mikor nem kell a kocsi.és kb ha ív csere is kell akor 1hét+1nap mig összerakom.ha nem annyira vészes a rozsdásodás akkor pár nap alatt kész van.
Naplózva
lkiss2
Vendég
« Új hozzászólás #566 Dátum: 2008.03.19 szerda, 23:13:01 »

Sziasztok

Sikerult az elso lokharitot jo melyen megkarcolni. Kb 3-4mm mely, 1 centi szeles, vagy 10centi hosszu. Mivel lehetne ezt kitolteni? Valami barkacsboltba kaphato anyag kellene. Lehetoleg sotet szinu. Van valakinek tippje?

kosz

lkiss2
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #567 Dátum: 2008.03.23 vasárnap, 16:08:02 »

Sziasztok

Sikerult az elso lokharitot jo melyen megkarcolni. Kb 3-4mm mely, 1 centi szeles, vagy 10centi hosszu. Mivel lehetne ezt kitolteni? Valami barkacsboltba kaphato anyag kellene. Lehetoleg sotet szinu. Van valakinek tippje?

kosz

lkiss2

Én a helyedben inkább egy festőnél rendberakatnám a lököst.
Nekem is voltak rajta karcok, csikarások, most hoztam el a kocsit, én magam nem tudom, hol volt a sérülés, olyan szép lett.
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #568 Dátum: 2008.03.23 vasárnap, 16:23:22 »

Sziasztok

Sikerult az elso lokharitot jo melyen megkarcolni. Kb 3-4mm mely, 1 centi szeles, vagy 10centi hosszu. Mivel lehetne ezt kitolteni? Valami barkacsboltba kaphato anyag kellene. Lehetoleg sotet szinu. Van valakinek tippje?

kosz

lkiss2

Festék?... egy fényezőnél?  Huh?
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
lkiss2
Vendég
« Új hozzászólás #569 Dátum: 2008.03.23 vasárnap, 19:53:47 »

Igen, ez lesz a vege, de meg vagy 4 honapig nem vagyok Mo-on, itt No-ban meg nem akarok erre kolteni egy rakat penzt. Igy feheren nagyon rondan vilagit. Jo lenne kitolteni, de lehet vegul csak siman lefestem javitofestekkel.
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #570 Dátum: 2008.03.23 vasárnap, 19:57:43 »

Igen, ez lesz a vege, de meg vagy 4 honapig nem vagyok Mo-on, itt No-ban meg nem akarok erre kolteni egy rakat penzt. Igy feheren nagyon rondan vilagit. Jo lenne kitolteni, de lehet vegul csak siman lefestem javitofestekkel.
Bemész kint OBi, Praktiker vagy hasonlóba pár Ójróért kapni ott is hasonló színű javítófestéket amíg hazaérsz addig kibírja wave
Naplózva
lkiss2
Vendég
« Új hozzászólás #571 Dátum: 2008.03.23 vasárnap, 23:19:37 »

Nem a festek a gond, mert azt veszek egy Ford szervizben.
Valami kitolto anyagon gondolkodtam, csak gozom sincs mi lenne jo a muanyag lokharitohoz. Azt sem akarom, hogy esetleg olyan anyagot valasszak, ami miatt utolag a festo felemlegeti a felmenoim.
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #572 Dátum: 2008.03.23 vasárnap, 23:25:49 »

Nem a festek a gond, mert azt veszek egy Ford szervizben.
Valami kitolto anyagon gondolkodtam, csak gozom sincs mi lenne jo a muanyag lokharitohoz. Azt sem akarom, hogy esetleg olyan anyagot valasszak, ami miatt utolag a festo felemlegeti a felmenoim.
Sima auto gitt ugyis letakarítja a festő a javítás előtt.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #573 Dátum: 2008.03.24 hétfő, 15:37:56 »

Sima auto gitt ugyis letakarítja a festő a javítás előtt.

Kemény műanyaghoz való anyagot kérj a festékboltba - lehetőleg két komponensenst - ha "poly" vagy "poli" szó benne van a nevében biztos jó lesz.
Naplózva
lkiss2
Vendég
« Új hozzászólás #574 Dátum: 2008.03.24 hétfő, 18:43:38 »

ok, kosz
Naplózva
lakkcipo
Vendég
« Új hozzászólás #575 Dátum: 2008.03.27 csütörtök, 07:39:51 »

Sziasztok!
Elnézést hogy folyamatosan kámfort játszom de nagyon sok a dolgom!
Ráadásul elkezdtem Internet rádiózni is és ez méginkább elveszi az időmet a fórumozástól!
Ha kérdés, probléma van a 06 20 255 42 88 mobilon elértek!
Ha kíváncsiak vagytok a rádióra ez a linkje a Winamp-hoz!
http://streams.fsnet.hu:8000/psychedelicplanet_live.m3u

További szép napot!
Lakkcipő!

(csüt. 18-22 - vas. 14-18)
Naplózva
mondeo1993
Vendég
« Új hozzászólás #576 Dátum: 2008.03.29 szombat, 11:02:54 »

halihó! engem  két hátsó iv és egy vagy két küszöb cseréje fényezéssel együtt érdekelne hogy mennyit kóstál! az enyimé sima  fehér szinű! köszi !esetleg hogy az eleje össze van törve azzal tud valaki valamit? ;)nem nagyon csak kicsit zavaros mert 25-30km/h bele száguldottam egy szutyok nissanba falbav!!!
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #577 Dátum: 2008.03.29 szombat, 12:22:58 »

halihó! engem  két hátsó iv és egy vagy két küszöb cseréje fényezéssel együtt érdekelne hogy mennyit kóstál! az enyimé sima  fehér szinű! köszi !esetleg hogy az eleje össze van törve azzal tud valaki valamit? ;)nem nagyon csak kicsit zavaros mert 25-30km/h bele száguldottam egy szutyok nissanba falbav!!!

Styleair futott ívcsere ügyben. Bárdinál lehet kapni kokkerholm javítóívet csak az jó! - fekete. Lakatosmunka kb 10-20 eFt / oldal, küszüb is hasonló ár, ha mindent 1 helyen csináltatsz lehet olcsóbb is. Fényezés 15-25/elem.
Naplózva
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #578 Dátum: 2008.03.30 vasárnap, 12:48:28 »

Egy rohadt bolhazsák összekarcolta a bal első ajtómat. gun  gun gun
Mivel tudom itthon eltüntetni a karcokat?
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #579 Dátum: 2008.03.30 vasárnap, 12:57:18 »

Egy rohadt bolhazsák összekarcolta a bal első ajtómat. gun  gun gun
Mivel tudom itthon eltüntetni a karcokat?
Van egy Turtle Wax karceltávolító paszta (sárga piros müanyag tubusa van) kb 1500 Ft egy tubus én a Metroban vettem. Nagyon sok karcolásra elég. Bedörzsölöd a karcos területet szigorúan úgy, hogy pl. papírzsepire vagy valami hasonlóra viszed fel és nem új hegyre, mert leszedi az ujjlenyomatod is eplus2 wave Amúgy fél perc alatt eltünteti a randaságokat.
ui: Tegnap Bazsánál is leszedett egy ridikül nyomot.
Naplózva
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #580 Dátum: 2008.03.30 vasárnap, 14:38:36 »

Van egy Turtle Wax karceltávolító paszta (sárga piros müanyag tubusa van) kb 1500 Ft egy tubus én a Metroban vettem. Nagyon sok karcolásra elég. Bedörzsölöd a karcos területet szigorúan úgy, hogy pl. papírzsepire vagy valami hasonlóra viszed fel és nem új hegyre, mert leszedi az ujjlenyomatod is eplus2 wave Amúgy fél perc alatt eltünteti a randaságokat.
ui: Tegnap Bazsánál is leszedett egy ridikül nyomot.


Köszönöm! Ki fogom próbálni.
Naplózva
mondeo1993
Vendég
« Új hozzászólás #581 Dátum: 2008.04.03 csütörtök, 00:31:10 »


sziasztok.én esetleg ajánlanék egy fényezőt és karosszéria lakatost.magam.nem dolgozok drágán és amenyire tudásomtol kitelik szépet is probálok alkotni.ha esetleg valakinek kérdése lenne irjon nyugodtan.még nem panaszkodott senki a munkámra Wink
halihó! engem  két hátsó iv és egy vagy két küszöb cseréje fényezéssel együtt érdekelne hogy mennyit kóstál! az enyimé sima  fehér szinű! köszi !esetleg hogy az eleje össze van törve!  ;)nem nagyon csak kicsit zavaros mert 25-30km/h bele száguldottam egy szutyok nissanba falbav!!!
Naplózva
mabul
Vendég
« Új hozzászólás #582 Dátum: 2008.04.07 hétfő, 17:45:14 »

Sziasztok!

Két küszöböt és két sárvédőívet kellene fényezni kedvező Huh? áron Pesten.
Tudtok valakit ajánlani? Köszi
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #583 Dátum: 2008.04.07 hétfő, 22:14:50 »

Sziasztok!

Két küszöböt és két sárvédőívet kellene fényezni kedvező Huh? áron Pesten.
Tudtok valakit ajánlani? Köszi


Lakkcipő
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
TB
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Új hozzászólás #584 Dátum: 2008.04.11 péntek, 20:37:43 »

Sziasztok!

Barátom egy németországból behozott 2005ös panther black kombit vásárolt. Az autó kívül-belül gyönyörű, viszont a motorháztető belső felén, és az első sárvédők motorháztető által takart peremén van pár zöldes folt. Létezik hogy ez valami alapozó vagy alapréteg amire a feketét fújják csak nem fedte el rendesen, vagy kapott az autó pár feketére fényezett eredetileg zöld karosszériaelemet?

Üdv!
« Utoljára szerkesztve: 2008.04.11 péntek, 20:50:43 írta TB » Naplózva

2004 MKIII TDCi kombi
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #585 Dátum: 2008.04.11 péntek, 22:46:58 »

Sziasztok!

Barátom egy németországból behozott 2005ös panther black kombit vásárolt. Az autó kívül-belül gyönyörű, viszont a motorháztető belső felén, és az első sárvédők motorháztető által takart peremén van pár zöldes folt. Létezik hogy ez valami alapozó vagy alapréteg amire a feketét fújják csak nem fedte el rendesen, vagy kapott az autó pár feketére fényezett eredetileg zöld karosszériaelemet?

Üdv!

Van itt egy pár ember, akinek fekete mondeoja van, de szerintem egy fénykép sokat segítene!
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #586 Dátum: 2008.04.12 szombat, 08:21:47 »

Sziasztok!
Barátom egy németországból behozott 2005ös panther black kombit vásárolt. Az autó kívül-belül gyönyörű, viszont a motorháztető belső felén, és az első sárvédők motorháztető által takart peremén van pár zöldes folt. Létezik hogy ez valami alapozó vagy alapréteg amire a feketét fújják csak nem fedte el rendesen, vagy kapott az autó pár feketére fényezett eredetileg zöld karosszériaelemet?
Üdv!

létezik zöld színű alapozó is, de az ilyen nagyon haloványos éppencsakzöld. a mondeonál nem tudom milyet használnak. ha nem surlódásnyom, tehát semmi nem tudta ledörzsizni róla a festéket ott a zöld foltoknál, akkor simán lehet egy szarul fényezett elem.  szomoru1
Naplózva
TB
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Új hozzászólás #587 Dátum: 2008.04.12 szombat, 09:10:08 »

létezik zöld színű alapozó is, de az ilyen nagyon haloványos éppencsakzöld. a mondeonál nem tudom milyet használnak. ha nem surlódásnyom, tehát semmi nem tudta ledörzsizni róla a festéket ott a zöld foltoknál, akkor simán lehet egy szarul fényezett elem.  szomoru1

Nincs semmi nyom, egyszerűen oda kevesebb fekete jutott. Smiley Csinálok ma pár képet és linkelem.
Naplózva

2004 MKIII TDCi kombi
lakkcipo
Vendég
« Új hozzászólás #588 Dátum: 2008.04.19 szombat, 10:03:15 »

Sziasztok!
Sok hozzászólás érkezett szerencsére! Volt mit olvasnom!  Wink
Sanyi "kollégám" szuper áraival nem vehetem fel a versenyt, de akinek sok pénze van az jöjjön ezután is!
(én meg ellátogatok majd Sanyihoz továbbképzésre, hátha megmondja hogy csinálja!! )  nyes nyes
Várok egy hölgyet vissza polírozásra ha összerakatta az első lökösét! Sajnos nemtom mi a nickneve.
A lakkcipo.hu ra feltettem egy érdekesnek ígérkező munkát, egy Mercit! Majd lessétek meg!  Cool
További szép esős szombatot!
 eplus2
Naplózva
lakkcipo
Vendég
« Új hozzászólás #589 Dátum: 2008.04.19 szombat, 10:25:57 »

Ezek az én embereim, ilyet kerestem.... három ajtó nekicsapás is van az egyik ajtómon, azért meg nem szívesen fényeztetem le..... taps
Vákumos srác tőlem 5-600 méterre van a Török Flórison! Már csinált nekem egy outback-et és a gazdájának tetszett a munkája és az árai!
06 30 996 04 71 számon eléritek őt!
XX. Török Flóris nemtom hány szám, de tőlem 2 perc keletre. Én vagyok a 222. alatt!
 nyes
Naplózva
sanyi22
Vendég
« Új hozzászólás #590 Dátum: 2008.04.19 szombat, 16:09:56 »

Sziasztok!
Sok hozzászólás érkezett szerencsére! Volt mit olvasnom!  Wink
Sanyi "kollégám" szuper áraival nem vehetem fel a versenyt, de akinek sok pénze van az jöjjön ezután is!
(én meg ellátogatok majd Sanyihoz továbbképzésre, hátha megmondja hogy csinálja!! )  nyes nyes
Várok egy hölgyet vissza polírozásra ha összerakatta az első lökösét! Sajnos nemtom mi a nickneve.
A lakkcipo.hu ra feltettem egy érdekesnek ígérkező munkát, egy Mercit! Majd lessétek meg!  Cool
További szép esős szombatot!
 eplus2



hali.nem szeretnék konkurenci lenni senkinek :gun:de elmondom hogy csinálom.én hála istennek olyan helyen dolgozok hogy az anyagokat be tudom szerezni :eplus2:és ezért nem számolok fel érte anyagköltséget.persze ez csak a car-társaknak van igy :vigyor3:amugy nem ennyiért válalom a maszekot.de örülök hogy van itt is kolégám.jó munkát.remélem sok van:)
Naplózva
lakkcipo
Vendég
« Új hozzászólás #591 Dátum: 2008.04.19 szombat, 18:39:33 »


hali.nem szeretnék konkurenci lenni senkinek :gun:de elmondom hogy csinálom.én hála istennek olyan helyen dolgozok hogy az anyagokat be tudom szerezni :eplus2:és ezért nem számolok fel érte anyagköltséget.persze ez csak a car-társaknak van igy :vigyor3:amugy nem ennyiért válalom a maszekot.de örülök hogy van itt is kolégám.jó munkát.remélem sok van:)
Szia!
Ááááá, nem félek én a konkurenciától!! A konk. csak az ügyfeleknek tesz jót és kordában tartja a sufnistákat! Hál'isten van meló hegyekben! Sajnos én beszerzem az anyagokat, túl kirakatban vagyok ahoz hogy kockáztassak!
Neked is jó munkát és sok sikert!
 worship nyes
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #592 Dátum: 2008.04.20 vasárnap, 13:42:35 »

Ha full előkészítem az autót fényezésre, a festéket is viszem, csak le kell fújni, akkor mennyibe kerülne egy autó feketére fújása?
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #593 Dátum: 2008.04.20 vasárnap, 14:18:08 »

Ha full előkészítem az autót fényezésre, a festéket is viszem, csak le kell fújni, akkor mennyibe kerülne egy autó feketére fújása?
Nem fog örülni a festő, DIY nehéz jól előkészíteni, festő kezében lévő rutin pótolhatatlan. Az sem biztos, hogy így elvállalják. Fel kell csiszatolni, alapozni, apró horpikat elgittelni, újra végigcsiszolni, vizescsiszolni, elég nagy és szagtudást igénylő meló.
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #594 Dátum: 2008.04.20 vasárnap, 14:29:43 »

Nem fog örülni a festő, DIY nehéz jól előkészíteni, festő kezében lévő rutin pótolhatatlan. Az sem biztos, hogy így elvállalják. Fel kell csiszatolni, alapozni, apró horpikat elgittelni, újra végigcsiszolni, vizescsiszolni, elég nagy és szagtudást igénylő meló.


Tudom, elég sokat szoktam csiszolni, gittelni, stb. Alapoztunk, fényeztünk is már. Bár egyenlőre "csak" spoilerek, üvegszálas elemek szintjén. Bár ezeknek a felületén szerintem jóval több meló van, mint egy fémlemezen...
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #595 Dátum: 2008.04.20 vasárnap, 15:10:12 »

Tudom, elég sokat szoktam csiszolni, gittelni, stb. Alapoztunk, fényeztünk is már. Bár egyenlőre "csak" spoilerek, üvegszálas elemek szintjén. Bár ezeknek a felületén szerintem jóval több meló van, mint egy fémlemezen...
Akkor miért nem álltok neki a fényezésnek is?
Én csak motortömböt festettem, de az nem tűnt akkora melónak, az előkészítés szerintem gázosabb.
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #596 Dátum: 2008.04.20 vasárnap, 16:14:56 »

Akkor miért nem álltok neki a fényezésnek is?
Én csak motortömböt festettem, de az nem tűnt akkora melónak, az előkészítés szerintem gázosabb.

Ha sima, nem metálos festék lesz, akkor azt lehet, hogy megcsináljuk, de a metálosnál már nehezebb a helyzet. De mindeképp jobb lenne, ha ezt a részét egy tapasztalt fényező csinálná, igazi fényezőkamrában, mert fontos, hogy hibátlan legyen kapásból, ne legyenek benne szöszök, porszemek, stb.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #597 Dátum: 2008.04.20 vasárnap, 16:19:45 »

ne legyenek benne szöszök, porszemek, stb.

Hát ez az. Ha rendben akarod tudni, akkor ahhoz pormentes fényezőműhely kell. Nem éri meg viccelődni, a festék is drága ahhoz, hogy aztán meg rücskös legyen a felület.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #598 Dátum: 2008.04.20 vasárnap, 22:15:53 »

Sziasztok!
Sok hozzászólás érkezett szerencsére! Volt mit olvasnom!  Wink
Sanyi "kollégám" szuper áraival nem vehetem fel a versenyt, de akinek sok pénze van az jöjjön ezután is!
(én meg ellátogatok majd Sanyihoz továbbképzésre, hátha megmondja hogy csinálja!! )  nyes nyes
Várok egy hölgyet vissza polírozásra ha összerakatta az első lökösét! Sajnos nemtom mi a nickneve.
A lakkcipo.hu ra feltettem egy érdekesnek ígérkező munkát, egy Mercit! Majd lessétek meg!  Cool
További szép esős szombatot!
 eplus2


Ágica volt, már fent van a lökös, valamikor hívunk, és megyünk a polírra is. Meg vinnénk két körlámpa karikát is még fényezni, mert aki feltette a lököst sikeresen eltörte az egyiket.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
lakkcipo
Vendég
« Új hozzászólás #599 Dátum: 2008.04.21 hétfő, 06:14:03 »

Ágica volt, már fent van a lökös, valamikor hívunk, és megyünk a polírra is. Meg vinnénk két körlámpa karikát is még fényezni, mert aki feltette a lököst sikeresen eltörte az egyiket.
Oké, csörögjetek és gyertek!
Délelőttre kéne ütemezni, akkor le tudom szárítani a karikát a kamrában  és már nem kell többször jönni!
( bár mindíg szeretettel várlak benneteket)
 nyes
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 ... 21   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.058 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.