Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.13 hétfő, 23:00:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 ... 47   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Márkaszervizek  (Megtekintve 862482 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1100 Dátum: 2006.12.08 péntek, 00:16:00 »

Angel koma, ne OFFold a topicot!
Igazad van... álmodj a GZ-vel.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1101 Dátum: 2006.12.08 péntek, 06:43:00 »

Nekem pozitiv véleményem van amikor nem indult az autom ők 1 óra mulva hivtak hogy kész mehetek érte. csak az a baj hogy porlasztócsúcscsere volt igy az ár elég huzos volt,de gyorsak voltak. a kerepesi uti szervizben voltam.
csak 1 csúcsot kellett cserélni de látszik mert a nagynyomású cső is új és a porlasztócsúcson is látni hogy nem a régi. különben nem hiszem hogy jeladó mert amikor nem indult nagy füst pamacsokat lőtt ki.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1102 Dátum: 2006.12.09 szombat, 14:33:00 »

Sziasztok! A Könyves Kálmán körúti AUTÓ Fort -ról van tapasztalatotok, infótok???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1103 Dátum: 2006.12.09 szombat, 18:09:00 »

Sziasztok! A Könyves Kálmán körúti AUTÓ Fort -ról van tapasztalatotok, infótok???
Igen, ott dolgozik Vik. Rendes, becsületes ember. Keresd őt, ha arra visz utad.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1104 Dátum: 2006.12.09 szombat, 20:16:00 »

Sziasztok! A Könyves Kálmán körúti AUTÓ Fort -ról van tapasztalatotok, infótok???
Igen, én most jártam náluk, pontosabban Vik kollégánál. Őt én is csak ajánlani tudom, nagyon lelkiismeretesen dolgozik. A szerviz sajnos igen drága, 8000 forint az óradíj, és így minden drága. De talán ha Vik veszi kezelésbe az autódat, akkor nem kidobott pénz. Én úgy vagyok vele, hogy akkor sajnálom nagyon a kiadot pénzt, ha mondjuk kicseréltek rajta ezt-azt, de az autó nem lett jobb.
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #1105 Dátum: 2006.12.09 szombat, 20:41:00 »

Legdrágább szervíz, az ahol fizetsz a problémádat nem oldják meg és meg másikat is csinálnak. Teljesen mindegy mekkora áron dolgoznak.
 
Olyan szervízbe be sem teszem a lábam ahol nem engednek az autó közelébe mikor dolgoznak rajta.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #1106 Dátum: 2006.12.09 szombat, 20:42:00 »

megbízható szerelő nincs, ahol pénzről van szó ott mindig észnél kell lenni. még akkoris ha országos cimbiről van szó. ahog ymondani szokás, a jó barátság feltétele a pontos elszámolás:)
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #1107 Dátum: 2006.12.11 hétfő, 16:37:00 »

sziasztok
részemről egy nagy plusz pont a Solymári szerviznek Smiley
Csak igy tovább.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1108 Dátum: 2006.12.15 péntek, 09:50:00 »

Szevasztok !
Első (fűtött)szélvédőmet cserélni kell.Tudtok ajánlani korrekt szervízt? (Jó lenne Közép-Dunántúlon.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1109 Dátum: 2006.12.22 péntek, 07:47:00 »

Aky tanácsára felkerestem Csukovics István Úrat az üllőiúti Petrányinál.Ő a karosszériások, és a fényezők vezetője. Nagyon szimpatikus ember.A szervíz nálam elég jól vizsgázott. Mikor nem várt költségek, illetve vitatott kérdések voltak, azonnal hívtak, hogy hogy csináljuk, ez nagyon . Mikor az autót átvettem le volt mosva, és kitakarítva. Igen, azt gondolom, hogy itt kezdődik a szervíz! Ha már ott hagyok egy valag pénzt,és "belőlem" élnek, akkor tegyenek meg mindent, hogy elégedett legyen az ember... Ami kicsit negatív, de tényleg csak ez az egy... Az az hogy a lökhárító közepébe belefényeztek egy koszt. Nyilván ha visszavinném megcsinálnák, de ez bosszantó, mert akkor megint nem lenne autóm vagy 3-om napig, és mivel minden vadi új alkatrész volt, még az sem lehetett mondani, hogy a régi lökös volt a hibás.A lényeg, hogy ha Solymár és a Petrányi között kell választani, én a Petrányit fogom ajánlani.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1110 Dátum: 2006.12.22 péntek, 08:52:00 »

Aky tanácsára felkerestem Csukovics István Úrat az üllőiúti Petrányinál.Ő a karosszériások, és a fényezők vezetője. Nagyon szimpatikus ember.A szervíz nálam elég jól vizsgázott. Mikor nem várt költségek, illetve vitatott kérdések voltak, azonnal hívtak, hogy hogy csináljuk, ez nagyon . Mikor az autót átvettem le volt mosva, és kitakarítva. Igen, azt gondolom, hogy itt kezdődik a szervíz! Ha már ott hagyok egy valag pénzt,és "belőlem" élnek, akkor tegyenek meg mindent, hogy elégedett legyen az ember... Ami kicsit negatív, de tényleg csak ez az egy... Az az hogy a lökhárító közepébe belefényeztek egy koszt. Nyilván ha visszavinném megcsinálnák, de ez bosszantó, mert akkor megint nem lenne autóm vagy 3-om napig, és mivel minden vadi új alkatrész volt, még az sem lehetett mondani, hogy a régi lökös volt a hibás.A lényeg, hogy ha Solymár és a Petrányi között kell választani, én a Petrányit fogom ajánlani.
Belefényeztek egy koszt... mi kell ahhoz, hogy ne legyél elégedett? A színt eltalálták? Nem egy IFA lökösét szerelték fel? Na mind1, te tudod...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1111 Dátum: 2006.12.22 péntek, 09:29:00 »

Aky tanácsára felkerestem Csukovics István Úrat az üllőiúti Petrányinál.Ő a karosszériások, és a fényezők vezetője. Nagyon szimpatikus ember.A szervíz nálam elég jól vizsgázott. Mikor nem várt költségek, illetve vitatott kérdések voltak, azonnal hívtak, hogy hogy csináljuk, ez nagyon . Mikor az autót átvettem le volt mosva, és kitakarítva. Igen, azt gondolom, hogy itt kezdődik a szervíz! Ha már ott hagyok egy valag pénzt,és "belőlem" élnek, akkor tegyenek meg mindent, hogy elégedett legyen az ember... Ami kicsit negatív, de tényleg csak ez az egy... Az az hogy a lökhárító közepébe belefényeztek egy koszt. Nyilván ha visszavinném megcsinálnák, de ez bosszantó, mert akkor megint nem lenne autóm vagy 3-om napig, és mivel minden vadi új alkatrész volt, még az sem lehetett mondani, hogy a régi lökös volt a hibás.A lényeg, hogy ha Solymár és a Petrányi között kell választani, én a Petrányit fogom ajánlani.
Örülök,hogy ilyen jó véleményt kaptunk,igyekszünk mindent megtenni a kollegáimmal az ilyen véleményekért,ill.hogy elégedettek legyetek.Köszönjük.
Ami a fényezést illeti és a porszemet.Most vettünk vadiúj szűrőket a fényezőkamrához így azt ha beépítik elvileg vegytiszta levegőt fognak kapni a fényezők végre,s kizárt hogy ezekután bármilyen porszem is bekerüljön a fényezésbe.
 
Remélem hamarosan Scratch barátunk beteszi a céget a partnerek menübe,ott majd olvashatjátok,hogy sikerült megállapodnunk kedvezmény ügyileg,mely szerint 10% kedvezményt adunk az alkatrészek árából minden klubtagnak!/Tagsági kártya ellenében./
 
Tudom hogy nem ez a topic,de én mégis ide írnám.:
Szeretnék Kellemes Karácsonyi Ünnepeket És Boldog Új Évet kívánni mind a magam,mind a Petrányi Autó Kft. nevében.
 
Ha bármi kérdésetek volna,vagy segítségre van szükségetek nagyon szívesen segítek a továbbiakban.E-mail címem,ill. telefonszámom a régi.
 
neubrand.akos@fordpetranyi.hu
260-50-50/110
 
Sziasztok jövőre:
 
Neubrand Ákos
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1112 Dátum: 2006.12.22 péntek, 10:18:00 »

Örülök,hogy ilyen jó véleményt kaptunk,igyekszünk mindent megtenni a kollegáimmal az ilyen véleményekért,ill.hogy elégedettek legyetek.Köszönjük.
Ami a fényezést illeti és a porszemet.Most vettünk vadiúj szűrőket a fényezőkamrához így azt ha beépítik elvileg vegytiszta levegőt fognak kapni a fényezők végre,s kizárt hogy ezekután bármilyen porszem is bekerüljön a fényezésbe.
 
Remélem hamarosan Scratch barátunk beteszi a céget a partnerek menübe,ott majd olvashatjátok,hogy sikerült megállapodnunk kedvezmény ügyileg,mely szerint 10% kedvezményt adunk az alkatrészek árából minden klubtagnak!/Tagsági kártya ellenében./
 
Tudom hogy nem ez a topic,de én mégis ide írnám.:
Szeretnék Kellemes Karácsonyi Ünnepeket És Boldog Új Évet kívánni mind a magam,mind a Petrányi Autó Kft. nevében.
 
Ha bármi kérdésetek volna,vagy segítségre van szükségetek nagyon szívesen segítek a továbbiakban.E-mail címem,ill. telefonszámom a régi.
 
neubrand.akos@fordpetranyi.hu
260-50-50/110
 
Sziasztok jövőre:
 
Neubrand Ákos
Ez jó vélemény? Kifizet valaki fél milliót, és ti egy ilyen munkát csináltok? Milyen az, amikor nálatok valaki nem elégedett? Vasvillával megy be?
 
Alkatrészárak 10%... az óradíjon már rég bejött, akár ingyen is lehetne adni az alkatrészt... persze ez nem a te hibád, majdnem minden márkaszervíz ilyen: drága és izé...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1113 Dátum: 2006.12.22 péntek, 11:28:00 »

Belefényeztek egy koszt... mi kell ahhoz, hogy ne legyél elégedett? A színt eltalálták? Nem egy IFA lökösét szerelték fel? Na mind1, te tudod...
Sajnos solymáron úgy dolgoztak, hogy ezt a kis fényezési malőrt, én már istenítem Smiley egyszer csak eljutunk oda, hogy az lesz a megszokott, hogy normális munkát adnak ki a szakszervizek a kezükből.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1114 Dátum: 2006.12.22 péntek, 12:17:00 »

Örülök,hogy ilyen jó véleményt kaptunk,igyekszünk mindent megtenni a kollegáimmal az ilyen véleményekért,ill.hogy elégedettek legyetek.Köszönjük.
Ami a fényezést illeti és a porszemet.Most vettünk vadiúj szűrőket a fényezőkamrához így azt ha beépítik elvileg vegytiszta levegőt fognak kapni a fényezők végre,s kizárt hogy ezekután bármilyen porszem is bekerüljön a fényezésbe.
 
Remélem hamarosan Scratch barátunk beteszi a céget a partnerek menübe,ott majd olvashatjátok,hogy sikerült megállapodnunk kedvezmény ügyileg,mely szerint 10% kedvezményt adunk az alkatrészek árából minden klubtagnak!/Tagsági kártya ellenében./
 
Tudom hogy nem ez a topic,de én mégis ide írnám.:
Szeretnék Kellemes Karácsonyi Ünnepeket És Boldog Új Évet kívánni mind a magam,mind a Petrányi Autó Kft. nevében.
 
Ha bármi kérdésetek volna,vagy segítségre van szükségetek nagyon szívesen segítek a továbbiakban.E-mail címem,ill. telefonszámom a régi.
 
neubrand.akos@fordpetranyi.hu
260-50-50/110
 
Sziasztok jövőre:
 
Neubrand Ákos
Igen, mától vagyok szabadságon, úgyhogy szerintem ma, max. holnap fent lesz a cikk. Smiley Köszönjük!
Kellemes ünnepeket!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1115 Dátum: 2006.12.22 péntek, 13:30:00 »

Ez jó vélemény? Kifizet valaki fél milliót, és ti egy ilyen munkát csináltok? Milyen az, amikor nálatok valaki nem elégedett? Vasvillával megy be?
 
Alkatrészárak 10%... az óradíjon már rég bejött, akár ingyen is lehetne adni az alkatrészt... persze ez nem a te hibád, majdnem minden márkaszervíz ilyen: drága és izé...
És ingyen is dolgozzunk mi?Az lenne ám a szép világ.Mindennek megvan a maga ára.Ez is drága,az is drága,a gáz is drága,a kenyér is drága,dehát ez van kérem szépen.Sajnos örök elégedetlenkedők mindíg is voltak,vannak is,meg lesznek is.Mi igyekszünk maximálisat nyújtani,azonban hibák mindíg becsúszhatnak,de ezeket igyekszünk kiküszöbölni,ill.kijavítani.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1116 Dátum: 2006.12.22 péntek, 14:13:00 »

És ingyen is dolgozzunk mi?Az lenne ám a szép világ.Mindennek megvan a maga ára.Ez is drága,az is drága,a gáz is drága,a kenyér is drága,dehát ez van kérem szépen.Sajnos örök elégedetlenkedők mindíg is voltak,vannak is,meg lesznek is.Mi igyekszünk maximálisat nyújtani,azonban hibák mindíg becsúszhatnak,de ezeket igyekszünk kiküszöbölni,ill.kijavítani.
Örök elégedetlenkedők? Maximalista lenne az az ember aki kifizet egy munkát és elvárja hogy megcsinálják? Jól csinálják meg? A privát véleményedet szeretném megkérdezni. Te visszavinnéd a fényezőhöz a kocsit? Én így látatlanban igen.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1117 Dátum: 2006.12.22 péntek, 14:18:00 »

Amúgy a munkadíj mindenhol drága! Ez nem feltétlen szervízfüggő. Azt tudom,hogy a kanizsai Fordosok jó munkát végeznek! Bár ez sem olcsó, de példamutató a hozzáállásuk. Lelkiismeretes munkát végeznek! Forza Ford Kanizsa!
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1118 Dátum: 2006.12.22 péntek, 14:55:00 »

Örök elégedetlenkedők? Maximalista lenne az az ember aki kifizet egy munkát és elvárja hogy megcsinálják? Jól csinálják meg? A privát véleményedet szeretném megkérdezni. Te visszavinnéd a fényezőhöz a kocsit? Én így látatlanban igen.
Igen, ez a része kicsit sántít, mert az ember azért viszi az autót SZAKSZERVÍZBE, mert a legjobbat akarja az autójának, bízik abban, ha egy cég csak egy adott márkára specializálja magát, akkor azok nagyon értik a dolgukat! Sajnos olyan világban élünk, hogy nem ez a tendencia. Az ember ürül, ha egyben visszakapja az autóját... Én sokat jártam Bécsbe szakszervízbe, céges kapcsolatok miatt, akkoriban itthon nem is volt ennek a márkának szervize. Ott minden szervíznél ingyen kicserélték az összes ízzót, nehogy olyan helyzetbe kerülj, hogy ott állsz a sötétben világítás nélkül.Azt gondolom ezekután mindenki nyugodt szívvel viszi vissza az autóját oda, hiszen tudja, hogy jókezekben van az autója. Itthon ez a nem az enyém leszarom dolog megy többnyire, ha végre ezen felülkerekednének az emberek akkor minden rendben menne, és ez nem csak a szervízekre igaz. Ha lenne annyi pénzem, hogy nyissak egy ford szervízt arra törekednék, hogy minnél olcsóbb és jobb munkát adjak ki a kezeim közül, ennek eredménye képpen az összes konkurencia bezárhatna... Nagyon egyszerű a képlet. Na jó elég a filozofálásból. Kellemes ünnepeket nektek!
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #1119 Dátum: 2006.12.22 péntek, 16:09:00 »

wyctor
ford p. az a hely ahol nyugodtan ott mered hagyni az autot, mert jo kezekben van?Smiley
Lehet a klubban is el kellene kovetni a totalcaros viccet, hogy 10 generalt hibaval elviszi hozzajuk az ember kotelezo szervizbe, merni hogy hanyat talalnak meg es mindezt mennyiert. Nem tudom, mennyire vevők a szervzek az ilyesmire. Mert az egyik cél az, hogy a sarlatánokat kiszűrje, de sokkal lényegesebb az, hogy tanuljanak belőle és jobbak legyenek.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #1120 Dátum: 2006.12.22 péntek, 16:12:00 »

Örök elégedetlenkedők? Maximalista lenne az az ember aki kifizet egy munkát és elvárja hogy megcsinálják? Jól csinálják meg? A privát véleményedet szeretném megkérdezni. Te visszavinnéd a fényezőhöz a kocsit? Én így látatlanban igen.
Én nem a fényezési hibára írtam ezt,hanem a kedvezménnyel kapcsolatos véleményre.
Amúgy meg egy porszem miatt én nem vinném vissza.Egy hét múlva úgyis lesz rajta egy karc,két hét múlva még kettő stb. stb.
Ez az én magánvéleményem.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1121 Dátum: 2006.12.22 péntek, 16:23:00 »

Én nem a fényezési hibára írtam ezt,hanem a kedvezménnyel kapcsolatos véleményre.
Amúgy meg egy porszem miatt én nem vinném vissza.Egy hét múlva úgyis lesz rajta egy karc,két hét múlva még kettő stb. stb.
Ez az én magánvéleményem.
Aky ez azért nem teljesen így működik.... Én kifizettem a javítás, teljes árát, de nem 100% -on teljesítetek, akkor a számlán az is legyen ott, hogy mínusz 5000 HUF a fényezési hiba miatt. Ha romlott tejet veszel a boltban, vagy olyat aminek aznap járt le a szavatossága te is húznád a szád, pedig 1 hét múlva mégromlottabb lenne, két hét múlva, pedig magától is elmenne a wc-ig. Szóval ez a hozzáállás nem teljesen pozitív. Én megírtam az ott tapasztaltakt, nekem eddig ti voltatok a legszimpatikusabbak, de szeretnék segíteni, hogy még több elégedett ügyfeletek legyen. A konkurenciánál ott van VIK, igaz kicsit más tészta, de becsületes, megbízható ember, és a klubb van akkora, hogy úgy terjed a hír, mint a tűz, főleg ha jó,  manapság az nagy kincs. Szerintem kevés mondis van, aki nem fordult már meg nála. Én már azt is nagyra értékelem, hogy van olyan ember aki a szívén viseli a cége sorsát, hacsak nem parancsba kaptad az új emberek felkutatását, klubbok becserkészését.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #1122 Dátum: 2006.12.22 péntek, 16:32:00 »

Igen, ez a része kicsit sántít, mert az ember azért viszi az autót SZAKSZERVÍZBE, mert a legjobbat akarja az autójának, bízik abban, ha egy cég csak egy adott márkára specializálja magát, akkor azok nagyon értik a dolgukat! Sajnos olyan világban élünk, hogy nem ez a tendencia. Az ember ürül, ha egyben visszakapja az autóját... Én sokat jártam Bécsbe szakszervízbe, céges kapcsolatok miatt, akkoriban itthon nem is volt ennek a márkának szervize. Ott minden szervíznél ingyen kicserélték az összes ízzót, nehogy olyan helyzetbe kerülj, hogy ott állsz a sötétben világítás nélkül.Azt gondolom ezekután mindenki nyugodt szívvel viszi vissza az autóját oda, hiszen tudja, hogy jókezekben van az autója. Itthon ez a nem az enyém leszarom dolog megy többnyire, ha végre ezen felülkerekednének az emberek akkor minden rendben menne, és ez nem csak a szervízekre igaz. Ha lenne annyi pénzem, hogy nyissak egy ford szervízt arra törekednék, hogy minnél olcsóbb és jobb munkát adjak ki a kezeim közül, ennek eredménye képpen az összes konkurencia bezárhatna... Nagyon egyszerű a képlet. Na jó elég a filozofálásból. Kellemes ünnepeket nektek!
Az az igazság,hogy a mai gazdasági helyzetben sajnos nehéz egy cégnek talpon maradnia.Ehhez ugyebár bevétel kell,mely egyrészt az alkatrészekből tevődik,nagyobbrészt a munkadíjból.
Szerencsére rengeteg Fordot sikerül Magyarországon értékesíteni,így hála az égnek van munka bőven.Azonban minél több a munka annál nagyobb a hajtás,a feszültség /sürget a határidő,már itt a következő javítandó autó,a kedves ügyfél azonnal szeretné javíttatni az autóját,de csak 3-4 nap múlva van hely az előjegyzésben,stb.stb./,tehát nő a hibázásnak a lehetősége.Reggel 7 órától este 18 óráig az Üllői úti telephelyünkön pedig 19 óráig javítunk autókat.Ezen idő alatt rengeteg autó megfordul a szerelőink kezei között,s higgyétek el maximálisan próbáljuk ellátni a kollegákkal együtt a munkánkat./Ugye "csak az hibázhat,aki dolgozik" szól a mondás./
Igen van hogy hibázunk /én pl.:rossz alkatrészt keresek ki,vagy egy porszem kerül a fényezésbe./Ilyenkor megpróbáljuk megelőzni a hibát /több odafigyeléssel ill. új szűrők beszerelésével./ill. a hiba kijavításával/
 
Kellemes Karácsonyt mindenkinek!
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1123 Dátum: 2006.12.22 péntek, 16:36:00 »

Az az igazság,hogy a mai gazdasági helyzetben sajnos nehéz egy cégnek talpon maradnia.Ehhez ugyebár bevétel kell,mely egyrészt az alkatrészekből tevődik,nagyobbrészt a munkadíjból.
Szerencsére rengeteg Fordot sikerül Magyarországon értékesíteni,így hála az égnek van munka bőven.Azonban minél több a munka annál nagyobb a hajtás,a feszültség /sürget a határidő,már itt a következő javítandó autó,a kedves ügyfél azonnal szeretné javíttatni az autóját,de csak 3-4 nap múlva van hely az előjegyzésben,stb.stb./,tehát nő a hibázásnak a lehetősége.Reggel 7 órától este 18 óráig az Üllői úti telephelyünkön pedig 19 óráig javítunk autókat.Ezen idő alatt rengeteg autó megfordul a szerelőink kezei között,s higgyétek el maximálisan próbáljuk ellátni a kollegákkal együtt a munkánkat./Ugye "csak az hibázhat,aki dolgozik" szól a mondás./
Igen van hogy hibázunk /én pl.:rossz alkatrészt keresek ki,vagy egy porszem kerül a fényezésbe./Ilyenkor megpróbáljuk megelőzni a hibát /több odafigyeléssel ill. új szűrők beszerelésével./ill. a hiba kijavításával/
 
Kellemes Karácsonyt mindenkinek!

Nektek is Kellemes Ünnepeket!
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #1124 Dátum: 2006.12.22 péntek, 16:42:00 »

Aky ez azért nem teljesen így működik.... Én kifizettem a javítás, teljes árát, de nem 100% -on teljesítetek, akkor a számlán az is legyen ott, hogy mínusz 5000 HUF a fényezési hiba miatt. Ha romlott tejet veszel a boltban, vagy olyat aminek aznap járt le a szavatossága te is húznád a szád, pedig 1 hét múlva mégromlottabb lenne, két hét múlva, pedig magától is elmenne a wc-ig. Szóval ez a hozzáállás nem teljesen pozitív. Én megírtam az ott tapasztaltakt, nekem eddig ti voltatok a legszimpatikusabbak, de szeretnék segíteni, hogy még több elégedett ügyfeletek legyen. A konkurenciánál ott van VIK, igaz kicsit más tészta, de becsületes, megbízható ember, és a klubb van akkora, hogy úgy terjed a hír, mint a tűz, főleg ha jó,  manapság az nagy kincs. Szerintem kevés mondis van, aki nem fordult már meg nála. Én már azt is nagyra értékelem, hogy van olyan ember aki a szívén viseli a cége sorsát, hacsak nem parancsba kaptad az új emberek felkutatását, klubbok becserkészését.
Parancs jó vicc.Dehogyis.Én nektek akarok segíteni.Elöszőr is a magánvéleményemet kérdezted,arra válaszoltam.A hivatalos az,hogy mikor átvetted az autódat jelezni kellett volna a hibát,s egy megbeszélt időpontban a kollegák kijavították volna.Ekkor már meglett volna az a 100%.
Magánvélemény:Vettem már romlott tejet,de miután kinyitottam azt sem vittem vissza,mert nem érte volna meg,többe került volna az út érte,nomeg a fáradtság.Így maradt a wc-be öntés,meg a bosszúság,ill.hogy legközelebb megnézzem,hogy hibátlan árut vegyek,aminek nincsen lejárva a szavatossága.Még egyszer hangsúlyozom ez az én MAGÁNVÉLEMÉNYEM!!!!
A segítséget nagyon szépen köszönöm igyekszünk minél körültekintőbbek lenni,s szeretnénk minél több elégedett ügyfelet.
 
Üdv.Áky
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1125 Dátum: 2006.12.22 péntek, 16:44:00 »

Nektek is Kellemes Ünnepeket!
Köszönjük szépen.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1126 Dátum: 2006.12.22 péntek, 19:02:00 »

Köszönjük szépen.
Nem azt gondolom, hogy ingyen kellene dolgozni. Azt azért tudjuk, hogy a ti óradíjatok az egyik legdrágább. De mind1, legfeljebb nem megyek oda. Hanem az, hogy lefényeznek egy elemet (nem tudom, felétek mennyi egy elem), benne marad egy piszok, és ezek után arról beszélünk, milyen jó munkát végeztetek? Ez röhej. Meg hogy rengeteg autó megfordul. Aztán ki a fenét érdekli, az én autóm a hanyadik aznap. Érted... Ha nem fog hülyére meggazdagodni a tulajotok, engem speciel nem fog zavarni. Ennyi az elmélet.
Gyakorlatilag nem tudok olyan szervízt mondani, ahol ne csúszna be ez-az. Az általunk sokra tartott solymárnál is voltak már dolgok, és lesznek is. Az én kedvenc szervízemmel is, ők is szúrtak már el valamit (ennél nagyobbat). Hát cirka ennyi. Ki tud ezeken a dolgokon javítani? Mi, vásárlók, akik odamegyünk, majd meglátván a hibát, szólunk, hogy izééé... tessék újracsinálni. Ha egy félmillás számlát állít ki az ember, ne legyen hajszál a levesben. Egyébként biztos, hogy nem vinném vissza, mert a lökös úgyis összeszed egy kavicsot, vagy ilyesmit.  
 
Na mind1, ne szívózzunk, Boldok Karácsonyt neked! Legyen szép fenyőfád, jó kajád, a szeretteid körülötted, és sok ajándék! Ez számít, a többi nem.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #1127 Dátum: 2006.12.23 szombat, 08:57:00 »

Angel
Nekem mazdam volt 6 evig, Mazda mesterhez hordtam. Egyetlenegyszer sem fordult elo hogy ugyanazzal a hibaval vissza kellett volna vinnem, pedig 11 eves volt a kocsi amikor megvettem.
Nalam ok a jo szerviz. Evekkel ezelott a totalcar irt egy cikket roluk. Erdees elolvasni, hogy dicserni is tudnak:)
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #1128 Dátum: 2006.12.27 szerda, 23:21:00 »

Méghogy nem lehet utólag hozzájutni szervízkönyvhöz: Ez speciel német nyelvű
Nekem francia kellene
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
Vendég
« Új hozzászólás #1129 Dátum: 2006.12.28 csütörtök, 15:36:00 »

Nem azt gondolom, hogy ingyen kellene dolgozni. Azt azért tudjuk, hogy a ti óradíjatok az egyik legdrágább. De mind1, legfeljebb nem megyek oda. Hanem az, hogy lefényeznek egy elemet (nem tudom, felétek mennyi egy elem), benne marad egy piszok, és ezek után arról beszélünk, milyen jó munkát végeztetek? Ez röhej. Meg hogy rengeteg autó megfordul. Aztán ki a fenét érdekli, az én autóm a hanyadik aznap. Érted... Ha nem fog hülyére meggazdagodni a tulajotok, engem speciel nem fog zavarni. Ennyi az elmélet.
Gyakorlatilag nem tudok olyan szervízt mondani, ahol ne csúszna be ez-az. Az általunk sokra tartott solymárnál is voltak már dolgok, és lesznek is. Az én kedvenc szervízemmel is, ők is szúrtak már el valamit (ennél nagyobbat). Hát cirka ennyi. Ki tud ezeken a dolgokon javítani? Mi, vásárlók, akik odamegyünk, majd meglátván a hibát, szólunk, hogy izééé... tessék újracsinálni. Ha egy félmillás számlát állít ki az ember, ne legyen hajszál a levesben. Egyébként biztos, hogy nem vinném vissza, mert a lökös úgyis összeszed egy kavicsot, vagy ilyesmit.  
 
Na mind1, ne szívózzunk, Boldok Karácsonyt neked! Legyen szép fenyőfád, jó kajád, a szeretteid körülötted, és sok ajándék! Ez számít, a többi nem.
Valahol igazad van,ezt én értem,és jogos,de....én wyctor beírását olvasva nekem az jött le,hogy elégedett volt a szolgáltatással,mégha egy porszem is került a gépezetbe.
Szerintem éppen eléggé kiveséztük ezt a témát,így most szeretném megköszönni a jókívánságokat,neked is hasonlóképp,bár én már csak Boldog Új Évet tudok kívánni!
 
Sziasztok!
 
B.U.É.K.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1130 Dátum: 2006.12.28 csütörtök, 15:38:00 »

Scratch neked meg külön szeretnék köszönetet mondani a segítségedért.
 
Üdv.:Áky
 
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1131 Dátum: 2006.12.28 csütörtök, 16:12:00 »

Scratch neked meg külön szeretnék köszönetet mondani a segítségedért.
 
Üdv.:Áky
 

Ugyan, én örülök ennek a partnerségnek a legjobban. Smiley Régi vágy volt, hogy egy hivatalos Ford szervíz is elfogadja a Klubkártyánkat. Köszönöm!
 
Azt nem tudod, hogy gyári javítófestékből csak az ecsetes fajta van, vagy van fújós verzió is? Én az ecseteset vettem, de az a baj vele, hogy elég csúnyán látszik az ecset nyoma, ahol használom, ezért kellene inkább fújós.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1132 Dátum: 2006.12.29 péntek, 12:02:00 »

Ugyan, én örülök ennek a partnerségnek a legjobban. Smiley Régi vágy volt, hogy egy hivatalos Ford szervíz is elfogadja a Klubkártyánkat. Köszönöm!
 
Azt nem tudod, hogy gyári javítófestékből csak az ecsetes fajta van, vagy van fújós verzió is? Én az ecseteset vettem, de az a baj vele, hogy elég csúnyán látszik az ecset nyoma, ahol használom, ezért kellene inkább fújós.
Nagyon szívesen!
 
Sajnos a javítófestékkel így sem,meg úgy sem lesz szép.Azt arra találták ki istenigazából,ha leütöd az ajtó élét,akkor azt ki tudod vele javítani,de ha keletkezik egy karc az ajtón mondjuk,az csak akkor tűnik el,ha nem túl mély,akkor polírozással,ha túl mély,akkor elem fényezésével.Egyébként létezik aerosolos kivitel is,de nem tudom,hogy hanyasával rendelhető.Ha egyesével,akkor nincs gáz.Egy színt (Machine Silver)-t megnéztem 4110 Ft.-ba kerülne -10% ugyebár.Ha érdekel a dolog azonosítsuk be az autód színét,én Jövő héten megnézetem a kollegákkal,hogy lehet-e egyesével rendelni,ha kell,akkor uccu neki,3-4 munkanap,s megvan.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1133 Dátum: 2006.12.31 vasárnap, 15:16:00 »

Békés, boldog Újesztendőt kívánok nektek és családotoknak!
Devlin
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1134 Dátum: 2006.12.31 vasárnap, 16:00:00 »

Nagyon szívesen!
 
Sajnos a javítófestékkel így sem,meg úgy sem lesz szép.Azt arra találták ki istenigazából,ha leütöd az ajtó élét,akkor azt ki tudod vele javítani,de ha keletkezik egy karc az ajtón mondjuk,az csak akkor tűnik el,ha nem túl mély,akkor polírozással,ha túl mély,akkor elem fényezésével.Egyébként létezik aerosolos kivitel is,de nem tudom,hogy hanyasával rendelhető.Ha egyesével,akkor nincs gáz.Egy színt (Machine Silver)-t megnéztem 4110 Ft.-ba kerülne -10% ugyebár.Ha érdekel a dolog azonosítsuk be az autód színét,én Jövő héten megnézetem a kollegákkal,hogy lehet-e egyesével rendelni,ha kell,akkor uccu neki,3-4 munkanap,s megvan.
Már megcsináltam az ecsettel, ez arra jó lesz, hogy ne induljon be rajta a rozsda. Csak ha legközelebb kell, akkor mostmár tudom, hogy van fújós verzió is. Ez hány ml?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1135 Dátum: 2007.01.02 kedd, 10:26:00 »

Már megcsináltam az ecsettel, ez arra jó lesz, hogy ne induljon be rajta a rozsda. Csak ha legközelebb kell, akkor mostmár tudom, hogy van fújós verzió is. Ez hány ml?
Mi az hogy "hány mi?"
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1136 Dátum: 2007.01.02 kedd, 10:29:00 »

Békés, boldog Újesztendőt kívánok nektek és családotoknak!
Devlin
Köszönöm szépen neked/nektek is láb nélküli lovakat,jókat kívánok!
 
 /láb nélküli ló = hason(ló)/
 
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1137 Dátum: 2007.01.02 kedd, 11:26:00 »

Már megcsináltam az ecsettel, ez arra jó lesz, hogy ne induljon be rajta a rozsda. Csak ha legközelebb kell, akkor mostmár tudom, hogy van fújós verzió is. Ez hány ml?
Mililiter...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #1138 Dátum: 2007.01.02 kedd, 20:27:00 »

A HJBB motorkód a 115 Le-s TDCI - motorszáma , ugye?  Legalábis  ezt olvastam a főoldalon.
Meg az autón mindenhova ez van írva.
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #1139 Dátum: 2007.01.02 kedd, 20:31:00 »

A HJBB motorkód a 115 Le-s TDCI - motorszáma , ugye?  Legalábis  ezt olvastam a főoldalon.
Meg az autón mindenhova ez van írva.
Mert nekem ma fapofával azt mondja egy bugris  egy Ford márkaszervízven ,hogy ez egy DI motoros autó  
Amúgy semmi bajom a TDDI-vel, de a a TDCI NEM TDDI! És ez van fordítva is. Na meg ezek után bízam rájuk az autót?
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
Vendég
« Új hozzászólás #1140 Dátum: 2007.01.03 szerda, 11:29:00 »

Mililiter...
Thx! vagyok.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1141 Dátum: 2007.01.03 szerda, 11:31:00 »

A HJBB motorkód a 115 Le-s TDCI - motorszáma , ugye?  Legalábis  ezt olvastam a főoldalon.
Meg az autón mindenhova ez van írva.
HJBB-MOTORKÓD 2.0 DURATORQ TDCI 85KW/115LE
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1142 Dátum: 2007.01.03 szerda, 11:35:00 »

Már megcsináltam az ecsettel, ez arra jó lesz, hogy ne induljon be rajta a rozsda. Csak ha legközelebb kell, akkor mostmár tudom, hogy van fújós verzió is. Ez hány ml?
Megmondom a frankót,fogalmam sincs,hogy hány ml-es az aerosolos,nem írja sehol,mivel még sosem volt egy sem a kezeim között,meg raktáron sincs,így sorry,de ezt nem tudom.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1143 Dátum: 2007.01.04 csütörtök, 18:11:00 »

Megmondom a frankót,fogalmam sincs,hogy hány ml-es az aerosolos,nem írja sehol,mivel még sosem volt egy sem a kezeim között,meg raktáron sincs,így sorry,de ezt nem tudom.
Oké, köszi, akkor majd kiderül. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1144 Dátum: 2007.01.09 kedd, 11:10:00 »

Mélezné nekem vki Vik elérhetőségeit?
Előre is köszi!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1145 Dátum: 2007.01.09 kedd, 11:43:00 »

Mert nekem ma fapofával azt mondja egy bugris  egy Ford márkaszervízven ,hogy ez egy DI motoros autó  
Amúgy semmi bajom a TDDI-vel, de a a TDCI NEM TDDI! És ez van fordítva is. Na meg ezek után bízam rájuk az autót?
Nem egészen jó a motorkódos táblázat, mert az én HJBA kódú autómnak is TDCI nek kéne lenni ezek alajpán pedig tutira TDDI.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1146 Dátum: 2007.01.09 kedd, 12:35:00 »

Mélezné nekem vki Vik elérhetőségeit?
Előre is köszi!
Mail ment
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1147 Dátum: 2007.01.09 kedd, 15:25:00 »

Mail ment
Köszönöm szépen mindenkinek a közreműködést!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1148 Dátum: 2007.01.09 kedd, 17:18:00 »

Aky, Devlin,
 
tudtok infót adni, hogy mikor lehet már leadni rendelést az új Mondeo-ra, illetve mikor jönnek ki az árak hozzá, és felszereltségi szintek?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1149 Dátum: 2007.01.09 kedd, 17:19:00 »

Nem egészen jó a motorkódos táblázat, mert az én HJBA kódú autómnak is TDCI nek kéne lenni ezek alajpán pedig tutira TDDI.
Én ezt kaptam, de ha van pontos táblázatod, akkor cseréljük ki!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 ... 47   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.088 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.