Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.14 kedd, 01:04:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 ... 47   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Márkaszervizek  (Megtekintve 862512 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #1800 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 14:16:34 »

Egy minusz pont Ford Solymárnak. Múlt héten termosztátcserén volt náluk a Focus, most meg ömlik belőle a hűtővíz a termosztátháznál. Ja, és januárig nem tudják fogadni az autót.  levele levele
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1801 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 14:36:38 »

Egy minusz pont Ford Solymárnak. Múlt héten termosztátcserén volt náluk a Focus, most meg ömlik belőle a hűtővíz a termosztátháznál. Ja, és januárig nem tudják fogadni az autót.  levele levele

Nem vagy elég határozott. Én a helyedben addig verném az asztalt, amíg meg nem csinálják. Akár odamennék, és aszondanám, márpedig most... persze azt tudni kéne, hogy kell-e alkatrész, mert ha az pl nincs nekik... szóval szimplán ne hagyd magad. Ez max félórás művelet. Mondd meg nekik, ha kell az Éndzsöl fogja felhívni* őket, és azt jobb lenne megelőzni.

* Ha kell, tényleg felhívom. Meg fogják csinálni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #1802 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 14:52:11 »

Nem vagy elég határozott. Én a helyedben addig verném az asztalt, amíg meg nem csinálják. Akár odamennék, és aszondanám, márpedig most... persze azt tudni kéne, hogy kell-e alkatrész, mert ha az pl nincs nekik... szóval szimplán ne hagyd magad. Ez max félórás művelet. Mondd meg nekik, ha kell az Éndzsöl fogja felhívni* őket, és azt jobb lenne megelőzni.

* Ha kell, tényleg felhívom. Meg fogják csinálni.
Nem én intézem a szervízt, hanem a cég.... Majd adnak egy csere autót, csak ez így elég kényelmetlen.
Devlin, ha kiviszem a gépet cégen kívül, fogadjátok?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1803 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 15:17:20 »

...Majd adnak egy csere autót...

Aztán ST mondeót kérjél ám!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #1804 Dátum: 2007.12.21 péntek, 09:44:29 »

Aztán ST mondeót kérjél ám!
Nem fog kelleni, úgy néz ki....
Viszont él a fekete pont, de nagyon, mert egy csövet nem tettek vissza a termosztát házra és szépen csordogált a hűtővíz. boxer boxer
Szomorú, nekem eddig jó véleményem volt a Solymárról, remélem a jövőben jobban odafigyelnek, de saját kocsit nem biztos, hogy oda vinnék  Undecided
Naplózva
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #1805 Dátum: 2007.12.21 péntek, 15:08:08 »

Ma kapott egy halvány kisötöst a tatabányai Ford, a fehérvári Ivanics meg egy kisegyest.
Bodicseknek elrepült egy biztosítéka. Megkért, szerezzek neki. Azt a nem késes biztit, hanem amelyiket csak szagszervíz cserélhet.  nyes
Minekutána az Ivanicsban 1/2 órát vártam, míg ugyanaz a nő 4x elnézést kér, hogy egy melléken sem talál raktárost, felírta a számomat, hogy visszahívnak...
Persze nem tették meg, újra felhívtam őket, ezúttal sikerrel. Közölték, hogy nincs ilyen biztosíték, sőt, magyarországon sincs...  wow1 Mondom neki, akkor ezekszerint ha kiég egy biztosíték, dobjam ki az autót?  falbav Persze ajánlott helyette egy relét (no comment) mondom ne erölködjünk.
Miután minden lokál autósboltból elhajtottak, utolsó ötletként elgurultam a tatabányai Fordba.
Alkatrészértékesítő kolléga természetesen full homályban nyomkodja a gépet. Semmi. Nincs. Bekajabál a műhelybe  Józsi/Pisti/mittudomén jön. Mondomneki mi a stájsz, erre megfordul, 12 mp múlva hozza a megfelelő biztosítékot...  worship taps pias
u.i. lexebb az egészben, hogy az amúgy 2500Ftos ( wow1) biztosítékot GRÁTISban hoztam el.
Rögtön megkérdeztem a srácot, hogy dolgoznak-e otthon, ahol nem 7500Ft egy óra javítás... Hát persze...  wave
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #1806 Dátum: 2007.12.21 péntek, 15:34:07 »

Ma kapott egy halvány kisötöst a tatabányai Ford, a fehérvári Ivanics meg egy kisegyest.
Bodicseknek elrepült egy biztosítéka. Megkért, szerezzek neki. Azt a nem késes biztit, hanem amelyiket csak szagszervíz cserélhet.  nyes
Minekutána az Ivanicsban 1/2 órát vártam, míg ugyanaz a nő 4x elnézést kér, hogy egy melléken sem talál raktárost, felírta a számomat, hogy visszahívnak...
Persze nem tették meg, újra felhívtam őket, ezúttal sikerrel. Közölték, hogy nincs ilyen biztosíték, sőt, magyarországon sincs...  wow1 Mondom neki, akkor ezekszerint ha kiég egy biztosíték, dobjam ki az autót?  falbav Persze ajánlott helyette egy relét (no comment) mondom ne erölködjünk.
Miután minden lokál autósboltból elhajtottak, utolsó ötletként elgurultam a tatabányai Fordba.
Alkatrészértékesítő kolléga természetesen full homályban nyomkodja a gépet. Semmi. Nincs. Bekajabál a műhelybe  Józsi/Pisti/mittudomén jön. Mondomneki mi a stájsz, erre megfordul, 12 mp múlva hozza a megfelelő biztosítékot...  worship taps pias
u.i. lexebb az egészben, hogy az amúgy 2500Ftos ( wow1) biztosítékot GRÁTISban hoztam el.
Rögtön megkérdeztem a srácot, hogy dolgoznak-e otthon, ahol nem 7500Ft egy óra javítás... Hát persze...  wave

Mi a bánattól fűstőlt le az a biztosíték  wow1 kivette az önindítót és rajta volt az aksi  hehe
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #1807 Dátum: 2007.12.25 kedd, 08:40:07 »

kérdés:

szeretnék vásárolni 3db Ford Focus kombit. ki tud nekem ebben segíteni? van valami jó kontaktunk valamelyik szalonnal?  help
pöttyet nagyarcúan hangzik: szóval inkább segítek vásárolni a cégünknek... vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2007.12.25 kedd, 08:54:57 írta sgabo » Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1808 Dátum: 2007.12.25 kedd, 08:45:55 »

kérdés:

szeretnék vásárolni 3db Ford Focus kombit. ki tud nekem ebben segíteni? van valami jó kontaktunk valamelyik szalonnal?  help

Elméletileg a Petrányiéknál van, de jobban jársz, ha vidéki szalonba veszel autót. MondESU tudna mesélni... Szóval kis eldugott vidéki szalonba érdemes próbálkozni.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1809 Dátum: 2007.12.25 kedd, 08:58:40 »

kérdés:

szeretnék vásárolni 3db Ford Focus kombit. ki tud nekem ebben segíteni? van valami jó kontaktunk valamelyik szalonnal?  help
pöttyet nagyarcúan hangzik: szóval inkább segítek vásárolni a cégünknek... vigyor3

Hívj fel, van pár tippem.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #1810 Dátum: 2007.12.25 kedd, 09:00:01 »

Hívj fel, van pár tippem.

most, vagy karácsony után? nem akarlak igazából zavarni, meg nehogy felébresszem a picit!  wave
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #1811 Dátum: 2007.12.25 kedd, 09:17:17 »

Hívj fel, van pár tippem.

most, vagy karácsony után? nem akarlak igazából zavarni, meg nehogy felébresszem a picit!  wave

Egyik FordKA s lányéknak van szalonja, tudok email cimet kuldeni, - Mátészalka
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1812 Dátum: 2007.12.25 kedd, 09:18:48 »

Hívj fel, van pár tippem.

most, vagy karácsony után? nem akarlak igazából zavarni, meg nehogy felébresszem a picit!  wave

Akár most is, mert a gyerek még a kórházban...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1607



« Új hozzászólás #1813 Dátum: 2007.12.29 szombat, 09:43:45 »

...ki tud nekem ebben segíteni? van valami jó kontaktunk valamelyik szalonnal?
Ezt érdemes elolvasni, hátha ad egy két ötletet:
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/mesterkur1/
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/mesterkur2/
Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
rosszabb
Vendég
« Új hozzászólás #1814 Dátum: 2007.12.29 szombat, 16:26:50 »

sziasztok,

Pécsi FX FORD autóhzáról van tapasztalat? Főleg a szervíz része érdekel vigyor3
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #1815 Dátum: 2007.12.29 szombat, 16:59:36 »

sziasztok,

Pécsi FX FORD autóhzáról van tapasztalat? Főleg a szervíz része érdekel vigyor3

Nekem pécsi mondeos létemre saját tapasztalatom nincs, de próbálok szerezni.

ui.: ha minden jól megy, jan 4-én sikerül leadnom a közbesz szakdolgozatot... vigyor3 integet2 vigyor3
Naplózva

MKI 2.0i
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #1816 Dátum: 2007.12.29 szombat, 17:28:46 »

sziasztok,

Pécsi FX FORD autóhzáról van tapasztalat? Főleg a szervíz része érdekel vigyor3
A Transitot oda visszük kötelező szervízre, nem volt probléma velük.
De a Mondeo forgalmit megnézték , és ez alapján TDDi-nek mondta a TDCi-t. Ez szerintem márkaszervízben alap lenne, de ettől még lehetnek jók. A Mondihoz azért nem  nyúltak, mert k... drágák voltak (számomra).
Most talán Mohácson a Halmai Autóházban  fogják csinálni, mert közelebb van és itt van ismerősöm.
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
rosszabb
Vendég
« Új hozzászólás #1817 Dátum: 2007.12.29 szombat, 19:08:29 »

sziasztok,

Pécsi FX FORD autóhzáról van tapasztalat? Főleg a szervíz része érdekel vigyor3

Nekem pécsi mondeos létemre saját tapasztalatom nincs, de próbálok szerezni.

ui.: ha minden jól megy, jan 4-én sikerül leadnom a közbesz szakdolgozatot... vigyor3 integet2 vigyor3

Hát Kedves Hallgató,
Tessék igyekezni azzal a dolgozattal - mert különben én magam javítom azt:)
Várom az FX infót.
Üdv.
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #1818 Dátum: 2007.12.29 szombat, 19:41:33 »

sziasztok,

Pécsi FX FORD autóhzáról van tapasztalat? Főleg a szervíz része érdekel vigyor3

Nekem pécsi mondeos létemre saját tapasztalatom nincs, de próbálok szerezni.

ui.: ha minden jól megy, jan 4-én sikerül leadnom a közbesz szakdolgozatot... vigyor3 integet2 vigyor3

Hát Kedves Hallgató,
Tessék igyekezni azzal a dolgozattal - mert különben én magam javítom azt:)
Várom az FX infót.
Üdv.

Igyekszem-igyekszem! A papír-anyag készül.

Az FX-ről:
Ford Focus clubtag barátomtól idézek:
..."Rosszak a tapasztalataim, nagyon drága..."
Pletykákat hallottam még, mely szerint 'érdekesek' az olajcsere-dolgok, meg a néhai Kálmándy x ekm szervíz 28eFt volt, FX-nél meg 65eFt lett ugyanaz.
Naplózva

MKI 2.0i
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #1819 Dátum: 2007.12.29 szombat, 21:40:23 »

kérdés:

szeretnék vásárolni 3db Ford Focus kombit. ki tud nekem ebben segíteni? van valami jó kontaktunk valamelyik szalonnal?  help
pöttyet nagyarcúan hangzik: szóval inkább segítek vásárolni a cégünknek... vigyor3
nem vagom mit szeretnel. kontakt van minden honlapon. amikor veszel a nalad vannak az aduk
milyen kontaktot szeretnel?
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #1820 Dátum: 2007.12.29 szombat, 23:26:01 »


Mint a legtöbb szervízben megnézik mivel jöttél (van pénzed Mondeora, akkor lessz szervízre alapon) már drágább a rezsidíj.
Ott veszed az olajat, drága. Ha hozod a Cromaxból akkor környezetvédelmi díjat számolnak (kb3000 ft). A drágaságukon kívül nem hallottam (még) rosszat róluk.
A Kálmándy sem volt sokkal másabb  de még az FX is anygyal az off Opel Zengőhöz képest, ahová még egy ruszki bringát sem vinnék.
« Utoljára szerkesztve: 2007.12.29 szombat, 23:28:07 írta szabogaby » Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #1821 Dátum: 2007.12.29 szombat, 23:32:52 »

sziasztok,

Pécsi FX FORD autóhzáról van tapasztalat? Főleg a szervíz része érdekel vigyor3
Mi a gond a géppel? Mert nagyon olajcseréről írtunk neked. ( Bár egy mondeonak nincs más szervíz igénye) Ja , de karosszéria (nekem) falbav
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
rosszabb
Vendég
« Új hozzászólás #1822 Dátum: 2007.12.30 vasárnap, 05:33:30 »

sziasztok,

Pécsi FX FORD autóhzáról van tapasztalat? Főleg a szervíz része érdekel vigyor3
Mi a gond a géppel? Mert nagyon olajcseréről írtunk neked. ( Bár egy mondeonak nincs más szervíz igénye) Ja , de karosszéria (nekem) falbav
2004 évjáratú 115 LE TDCI. a kormányműve van egy kis gondom - érdesen - karcosan jár, de csak kis sebességnél érezni. hát ezt akarom megnézetni. amikor megvettem akkor Drexlernél csináltattam meg az olaj és szűrő cserét-korrekt volt, de azért a szakszervíz mégiscsak szakszervíz, nem?.....
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #1823 Dátum: 2007.12.30 vasárnap, 08:57:53 »

de azért a szakszervíz mégiscsak szakszervíz, nem?.....

Ha ebben a topikban visszaolvasol pár oldalt, akkor találsz olyan bejegyzéseket nem keveset, ahol a márkaszerviz brutális-amatőr-felháborító hibákat vétett, nem vevőbarát, pláne nem szakértő. Itt az általános vélemény az, hogy márkaszervízbe csak akkor, ha muszáj. szomoru1 Pl. hibakód kiolvasás, bár azt is már több egyéb szervíz is tudja. Csak óvatosan a márkaszervízzel, és végig ott állni a gép mellett! police
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #1824 Dátum: 2007.12.30 vasárnap, 09:03:10 »

Ha ebben a topikban visszaolvasol pár oldalt, akkor találsz olyan bejegyzéseket nem keveset, ahol a márkaszerviz brutális-amatőr-felháborító hibákat vétett, nem vevőbarát, pláne nem szakértő. Itt az általános vélemény az, hogy márkaszervízbe csak akkor, ha muszáj. szomoru1 Pl. hibakód kiolvasás, bár azt is már több egyéb szervíz is tudja. Csak óvatosan a márkaszervízzel, és végig ott állni a gép mellett! police
Ez így van, bér tegnap én márkaszervizben voltam, (nem a 26-os ) meglepő volt hogy a fiatal szerelő gyerek mennyire lelkiismereten pucoválta a szívosoromat is  ( na jó közbe ahogy beszélgettünk kiderült hogy neki is dizelje van és a szakmája a hobbija, meg értett is hozzá) Na sajnos ez a ritka, mert a márkaszervizekbe is jönnek mennek a szerelők, és általában az szokott lenni hogy jön valaki pl a VW, Opel Fiat stb off szervízből és nem konyít a Fordhoz.
Naplózva
razsa
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 360


« Új hozzászólás #1825 Dátum: 2007.12.30 vasárnap, 09:06:46 »

...ki tud nekem ebben segíteni? van valami jó kontaktunk valamelyik szalonnal?
Ezt érdemes elolvasni, hátha ad egy két ötletet:
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/mesterkur1/
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/mesterkur2/

Érdekes ez a cikk..Mondjuk nem a Petrányi a legnagyobb Mo-i márkakereskedés de mind1..
« Utoljára szerkesztve: 2007.12.30 vasárnap, 09:09:07 írta razsa » Naplózva

MK3 Ghia 2.0 145LE Benzin 2002/10 - 5 ajtós
Streetee
Vendég
« Új hozzászólás #1826 Dátum: 2008.01.02 szerda, 22:53:26 »

Halee!!!!

A kecskeméti Hoványnál van valakinek ismerőse?

Egy mondit szeretnék megnézetni (Kecskeméten árulják), mielőtt megveszem!!!

köszi
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #1827 Dátum: 2008.01.03 csütörtök, 17:30:37 »

Küldtem neked privát üzit!  wow1
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
bucho
Vendég
« Új hozzászólás #1828 Dátum: 2008.01.03 csütörtök, 22:25:11 »

kérdés:

szeretnék vásárolni 3db Ford Focus kombit. ki tud nekem ebben segíteni? van valami jó kontaktunk valamelyik szalonnal?  help
pöttyet nagyarcúan hangzik: szóval inkább segítek vásárolni a cégünknek... vigyor3

Szia amennyiben elfogadod a segítségemet esetleg tudok. Kereshetsz nyugodtan adok telefonszámot 89/510-653 Molnár Zoltán egyébként Pápa Ford.
8.00-17.00ig
Üdv
Naplózva
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1607



« Új hozzászólás #1829 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 16:40:15 »

Érdekes ez a cikk..Mondjuk nem a Petrányi a legnagyobb Mo-i márkakereskedés de mind1..
Nem feltétlenül a Fordos Petrányi "megidézése" volt a cél, hanem az, hogy sgabo esetleg másvalaki is költségcsökkentő ötletet merítsen az új autó vásárlása előtt. Például csak azzal, hogy kér egy köríméles ajánlatot. Számomra az az "érdekes", hogy 1-2 márkakereskedő (legalábbis én a cikkből többek közt ezt szűrtem le) elfelejti, hogy nem az ügyfél van értük, hanem fordítva (tisztelet a kivételnek!!).
Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1830 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 18:18:06 »

...hogy sgabo esetleg másvalaki is költségcsökkentő ötletet merítsen az új autó vásárlása előtt. Például csak azzal, hogy kér egy köríméles ajánlatot.

Személyesen kell ajánlatot kérni. Az ímél nem jó.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
galaskog
Vendég
« Új hozzászólás #1831 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 21:23:03 »

...hogy sgabo esetleg másvalaki is költségcsökkentő ötletet merítsen az új autó vásárlása előtt. Például csak azzal, hogy kér egy köríméles ajánlatot.

Személyesen kell ajánlatot kérni. Az ímél nem jó.

Ez így van, néhány éve jót "játszottam" az első új autóm megvételekkor. (Hasonló módon, csak nem ügynöknek álcázva, mint az idézett cikkben.  Smiley )
Egy pontos típust és modellt, felszereltséget kerestem 4-5 kereskedésben. A végén lefoglalt alvázszámot mondtam be (Listárol volt, akciós modell.  Sad )  és így alkudoztam, kb 200e-et extrákban, felszereltségben, hitelkonstrukcióban. Volt aki el akart adni és volt aki nem ment bele a játékba. Persze többnyire személyesen kellett mennem és az írásos árajánlatot is elkérték. Volt, hogy felhívták a konkurens kereskedést is és így egyezett ki a 2 kereskedő, hogy ki adjon el nekem.  Shocked
Kell a pofa és 1-2 ajánlatot kérni és ALKUDNI!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1832 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 21:43:10 »

Egy pontos típust és modellt, felszereltséget kerestem 4-5 kereskedésben. A végén lefoglalt alvázszámot mondtam be (Listárol volt, akciós modell.  Sad )  és így alkudoztam, kb 200e-et extrákban, felszereltségben, hitelkonstrukcióban. Volt aki el akart adni és volt aki nem ment bele a játékba. Persze többnyire személyesen kellett mennem és az írásos árajánlatot is elkérték. Volt, hogy felhívták a konkurens kereskedést is és így egyezett ki a 2 kereskedő, hogy ki adjon el nekem.  Shocked
Kell a pofa és 1-2 ajánlatot kérni és ALKUDNI!

200-at? Annyit telefonon is adnak! A mondeonál 10-20%-ot simán el lehet érni! 7 milliónál már majd másfél milliót.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #1833 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 21:51:39 »

200-at? Annyit telefonon is adnak! A mondeonál 10-20%-ot simán el lehet érni! 7 milliónál már majd másfél milliót.

7 milliónál másfelet elengednek???   wow1
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #1834 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 23:41:24 »

200-at? Annyit telefonon is adnak! A mondeonál 10-20%-ot simán el lehet érni! 7 milliónál már majd másfél milliót.

7 milliónál másfelet elengednek???   wow1
Másfelet már azért inkább 8 környékén szoktak, csak ne legyél szégyenlős  hehe
Naplózva
galaskog
Vendég
« Új hozzászólás #1835 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 23:45:34 »

200-at? Annyit telefonon is adnak! A mondeonál 10-20%-ot simán el lehet érni! 7 milliónál már majd másfél milliót.

7 milliónál másfelet elengednek???   wow1
Másfelet már azért inkább 8 környékén szoktak, csak ne legyél szégyenlős  hehe
Az említett eset egy OFf PUG307-es Riviera akciós modell volt...
A ford eleve nagyobb engedménnyel indít, így jól hangzik a 1.5milla "megtakarítás".  Grin
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1836 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 23:56:08 »

7 milliónál másfelet elengednek???   wow1

Most van egy 20%-os engedmény-ígéret (bár ez még 2006-ban volt, MKIII-ra).
Ennyit ki lehet csikarni... de ez egy extrásabb változatnál érvényes, nem fapadnál.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #1837 Dátum: 2008.01.07 hétfő, 09:24:11 »


Most van egy 20%-os engedmény-ígéret (bár ez még 2006-ban volt, MKIII-ra).
Ennyit ki lehet csikarni... de ez egy extrásabb változatnál érvényes, nem fapadnál.

Ennyit nem tud az utcáról betévett ember alkudni. Ahhoz komoly kapcsolatok kellenek.
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #1838 Dátum: 2008.01.07 hétfő, 10:08:21 »

Ennyit nem tud az utcáról betévett ember alkudni. Ahhoz komoly kapcsolatok kellenek.

a konkurenciához való áttéréses fenygetőzéssel nagyon rugalmas kedvezményeket adnak. én nézegettem tavasszal kopel zafira b-t, és 10% kedvezményt ígérgettek a szalonban. aztán jól lefikáztam az autót (pl, ködlámpa feláras, és egyebek), aztán mondtam, h megyek megnézem fordéknál, h áll a helyzet mert alapvető cuccokéé nem akarok különdíjat fizetni. erre a ködlámpa + 1-2 dolog ingyéé lett ígérve (úgymond szalon ajándék) és a 10% is felejtős lett azonnal, ellenben előkerült a 15% kedvezmény.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1839 Dátum: 2008.01.07 hétfő, 10:28:00 »

Ennyit nem tud az utcáról betévett ember alkudni. Ahhoz komoly kapcsolatok kellenek.
Pedig lehet.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #1840 Dátum: 2008.01.07 hétfő, 10:46:35 »

Én a mondi elött off corollára ,és focusra kértem árat az ato alkuszon. Már így is meglepő különbségek voltak.Persze személyesen ezt pláne lehet fokozni.A szolonban kitett ár szerintem csak a "szárnyasoknak" szól.
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
bucho
Vendég
« Új hozzászólás #1841 Dátum: 2008.01.07 hétfő, 21:59:34 »

Ennyit nem tud az utcáról betévett ember alkudni. Ahhoz komoly kapcsolatok kellenek.
Pedig lehet.
Csatlakozom normál esetben nem lehet ilyen mértékű kedvezményeket kialkudni(15-20%). Persze vannak bizonyos kritériumok amikor vannak ekkora kedvezmények, de ezeknek meg kell felelni. Normál esetben nem tud a kereskedő ekkora kedvezményt adni.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1842 Dátum: 2008.01.08 kedd, 13:06:34 »

Csatlakozom normál esetben nem lehet ilyen mértékű kedvezményeket kialkudni(15-20%). Persze vannak bizonyos kritériumok amikor vannak ekkora kedvezmények, de ezeknek meg kell felelni. Normál esetben nem tud a kereskedő ekkora kedvezményt adni.

A kötelező szervizeknél, úgyis otthagyod azt a kedvezményt, amit kaptál...  eplus2
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #1843 Dátum: 2008.01.08 kedd, 13:21:01 »

Pedig lehet.
Megerősítem: 20,52%-ot kaptam
Naplózva
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #1844 Dátum: 2008.01.08 kedd, 15:10:09 »

Megerősítem: 20,52%-ot kaptam
Elhiszem, de nem mint mezei vásárló mentél be, hanem céges kedvezmény ez, az stb....
Én, ms02, bemegyek egy Ford kereskedésbe kötve hiszem, hogy kiharcolok 20%-ot.
Vagy csak nagyon hülye vagyok Roll Eyes zavart1
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1845 Dátum: 2008.01.08 kedd, 15:20:10 »

Én, ms02, bemegyek egy Ford kereskedésbe kötve hiszem, hogy kiharcolok 20%-ot.
Vagy csak nagyon hülye vagyok Roll Eyes zavart1

Azé inkább valami rendes nevet használj, mondjuk Vezetéknév Keresztnév jellegűt.
Úgy, hogy ms02, nem fognak komolyan venni.

Ha oda jutsz, szólj, van ez-az.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #1846 Dátum: 2008.01.08 kedd, 16:21:31 »

Azé inkább valami rendes nevet használj, mondjuk Vezetéknév Keresztnév jellegűt.
Úgy, hogy ms02, nem fognak komolyan venni.

Ha oda jutsz, szólj, van ez-az.

Banyek, így legyen ötösöm a lottón, ahogy megjósoltam, hogy ebbe belekötsz  hehe
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #1847 Dátum: 2008.01.08 kedd, 16:45:20 »

Elhiszem, de nem mint mezei vásárló mentél be, hanem céges kedvezmény ez, az stb....
Én, ms02, bemegyek egy Ford kereskedésbe kötve hiszem, hogy kiharcolok 20%-ot.
Vagy csak nagyon hülye vagyok Roll Eyes zavart1
Magán emberként, magán tulajdonba (arról nem tehetek hogy a cégnek flotta kedvezménye van és valaki gondolkodó úgy kötötte a szerződést hogy a munkavállaló megjelenik egy munkáltatói igazolással akkor a céges kedvezmény kapta ő is. Ahogy ismerem a céget gondolom bekalkulálták a kedvezménybe hogy páran maszekba is veszünk gépet.  falbav Ergo a cég rajtam nyerészkedett fejvakaras
Naplózva
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #1848 Dátum: 2008.01.09 szerda, 15:20:43 »

Sziasztok! Segítsetek! Pesten keresek egy szakszervízt, normális szerelővel aki átnézné a paripát. Egy hónap múlva lejár a garim sajnos. Meghálálnám a szerelőnek is és persze a jövőben is szívesen zalkatnám a kötelezők idejére.

Szóval Pesten szakszervíz, és ha tudjátok, adjátok meg a szerelő elérhetőségét.

Nagyon köszönöm előre is.
Naplózva
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #1849 Dátum: 2008.01.09 szerda, 15:28:40 »

Az ülői uti petrányinál van ismerős szerelő ha ez megfelel szolj  wave
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 ... 47   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.069 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.