Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.14 kedd, 01:43:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 ... 47   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Márkaszervizek  (Megtekintve 862519 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #500 Dátum: 2005.08.29 hétfő, 22:24:00 »

Egyébként örültem volna, ha dízel, mert kipróbáltam volna, mennyi ideig bírom a kályhamorgást:-)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #501 Dátum: 2005.08.30 kedd, 09:58:00 »

Igen, de az csak 68 ló, és csak 206-ba rakják, ha jól tudom. A 307-esben 1.6-os van, kétféle, 90 és 110LE (mindkettő állva hagyja az 1.4-es benzinest:-)), a gyengébbet asszem a 206-ba is szerelik. A fogyasztásuk meg ugyanúgy 5,5 liter, mint ahogy én mértem a benzinesét.
Az 1,4-esből a 16 szelepes aaszem 90? lovas, az szerintem otthagyja az 1,4-es benzinest. Egyébként a sima 1,4-es hdi nagyon durva fogyikat produkál. A haveromnak 206 SW van, a városba jár be (nincsenek dugók), és neki 3,5-4 liter között kajál. Kevesebbet fogyaszt, mint a motorja (125 ccm)
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #502 Dátum: 2005.08.30 kedd, 13:15:00 »

Jasin
Sajnos 10 napig távol tartom magam minden Fordos dologtól. (Nyaralok.)
Sorry!
Devlin!
 
Nekem jó lesz akkor is ha visszajöttél!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #503 Dátum: 2005.09.08 csütörtök, 10:33:00 »

-----------------------
Figyelem, adatváltozás!
-----------------------
 
Tisztelt Hölgyek és Urak!
Ezennel tudatom, hogy a Prímposta sorozatos f@szságai miatt e-mail címem megváltozott!
Új címe devlin@amiga.hu, tehát a régi címemre érkezett leveleket nem fogom megkapni, ezért válaszolni sem tudok rájuk!
Természetesen a regisztrált e-mail címemet is módosítottam.
Üdvözlettel!
 
Devlin
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #504 Dátum: 2005.09.08 csütörtök, 16:14:00 »

Tisztelt Márkaszervizes guru urak!
MK1 (93,1.8Benz,kézi,klima,limo) be építenék be MKIII kormányművet
sok utánajárást követően a következő alkatrészek beépítése merült fel, arra keresek választ, hogy ez igy működni fog vagy felejtsem el.
 
Kormánymű megvan formailag elfér csavarok stimmelnek remélem jól nézem?
1212679 2db O gyűrű
1302188 Csavar
1330498 szervó nyomócső
1348020 szervó visszafolyó
6442740 szervó szivattyú hollandi
 
A csövekhez adják a kormány felöli oldalra a leszórító szereléket? A csövek méretileg elegendőek MKIbe beépítettek helyettesítésére? A mostani szervószivattyúba bele fog menni a hollandi?
Egyéb ami re nem gondoltam
Köszönettel fusim
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #505 Dátum: 2005.09.10 szombat, 11:13:00 »

Az 1,4-esből a 16 szelepes aaszem 90? lovas, az szerintem otthagyja az 1,4-es benzinest. Egyébként a sima 1,4-es hdi nagyon durva fogyikat produkál. A haveromnak 206 SW van, a városba jár be (nincsenek dugók), és neki 3,5-4 liter között kajál. Kevesebbet fogyaszt, mint a motorja (125 ccm)
A hét közepén visszakaptam a gépet. Majdnem két hét pözsózás, fókázás és némi passzátozás után ismét meg kell állapítanom, hogy a gépem istenkirály!
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #506 Dátum: 2005.09.10 szombat, 13:04:00 »

A hét közepén visszakaptam a gépet. Majdnem két hét pözsózás, fókázás és némi passzátozás után ismét meg kell állapítanom, hogy a gépem istenkirály!
Balu,
 
ez jó hír!
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #507 Dátum: 2005.09.10 szombat, 15:08:00 »

Tiszteletem Mindenkinek!
 
Most jelentkezem be először remélve, hogy egy kezdő mondist jó tanácsokkal fogtok támogatni.
Én 46 éves férfiember, az aótóm nem egészen 2 éves 2000-es TDCI-is.
Így elsőre ennyit, meg egy kérdést. Szerintetek Bp.-en, vagy környékén melyik márkaszervíz végez a leginkább korrekt jó munkát. Nem elsősorban a km szerinti rendszeres szervízre gondolok.
Üdv. 111Mondi
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #508 Dátum: 2005.09.10 szombat, 16:12:00 »

Tiszteletem Mindenkinek!
 
Most jelentkezem be először remélve, hogy egy kezdő mondist jó tanácsokkal fogtok támogatni.
Én 46 éves férfiember, az aótóm nem egészen 2 éves 2000-es TDCI-is.
Így elsőre ennyit, meg egy kérdést. Szerintetek Bp.-en, vagy környékén melyik márkaszervíz végez a leginkább korrekt jó munkát. Nem elsősorban a km szerinti rendszeres szervízre gondolok.
Üdv. 111Mondi
111Mondi,
 
üdv. nálunk! Smiley
Szerintem Solymár. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #509 Dátum: 2005.09.10 szombat, 16:20:00 »

Tiszteletem Mindenkinek!
 
Most jelentkezem be először remélve, hogy egy kezdő mondist jó tanácsokkal fogtok támogatni.
Én 46 éves férfiember, az aótóm nem egészen 2 éves 2000-es TDCI-is.
Így elsőre ennyit, meg egy kérdést. Szerintetek Bp.-en, vagy környékén melyik márkaszervíz végez a leginkább korrekt jó munkát. Nem elsősorban a km szerinti rendszeres szervízre gondolok.
Üdv. 111Mondi
Köszönöm a jó hírt, mert ezek szerint már van egy kis reményem, hogy amit az érdi Auto-Land elállított a 40000-es szervíz alkalmával, azt hétfőn a solymáriak helyrehozzák. 12.-én 7 órára hozzájuk jelentkeztem be.
Az érdiek már legomboltak rólam ~50e-t, de úgy füstöl az autó mint a meggyújtott gumiabroncs
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #510 Dátum: 2005.09.12 hétfő, 02:56:00 »

Köszönöm a jó hírt, mert ezek szerint már van egy kis reményem, hogy amit az érdi Auto-Land elállított a 40000-es szervíz alkalmával, azt hétfőn a solymáriak helyrehozzák. 12.-én 7 órára hozzájuk jelentkeztem be.
Az érdiek már legomboltak rólam ~50e-t, de úgy füstöl az autó mint a meggyújtott gumiabroncs
Mégsem TDCi? :-PPP
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #511 Dátum: 2005.09.13 kedd, 19:58:00 »

Mégsem TDCi? :-PPP
Tényleg, mi van balu a verdáddal? Visszatértek már a lovak? Most olvasom, hogy visszakaptad. Az volt a baj? az a rugótörés?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #512 Dátum: 2005.09.13 kedd, 22:28:00 »

Tényleg, mi van balu a verdáddal? Visszatértek már a lovak? Most olvasom, hogy visszakaptad. Az volt a baj? az a rugótörés?
A'szongyák, nem tanáttak mást:-), sajnos nem tudtam ott lenni, amikor cserélték. Illetve mégis, szerintük szivárgott az egyik cső (konkrétan a hűtő és a motor közötti), így azt is kicserélték. Szerencsére úgy tűnik, más gond nincs. Mindenesetre a teljesítmény és a fogyasztás ugyanannyi, mint volt, talán még egy kicsit csendesebb is a motor - valszeg takarítottak. (Ha előbb nem), majd a talin kiderül, jól érzem-e.:-) Mintha az alapjárati vibráció kicsit nagyobb lenne a semminél - de lehet, hogy csak elszoktam tőle: a csereautókkal nemigen lehet összemérni.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #513 Dátum: 2005.09.13 kedd, 23:19:00 »

A'szongyák, nem tanáttak mást:-), sajnos nem tudtam ott lenni, amikor cserélték. Illetve mégis, szerintük szivárgott az egyik cső (konkrétan a hűtő és a motor közötti), így azt is kicserélték. Szerencsére úgy tűnik, más gond nincs. Mindenesetre a teljesítmény és a fogyasztás ugyanannyi, mint volt, talán még egy kicsit csendesebb is a motor - valszeg takarítottak. (Ha előbb nem), majd a talin kiderül, jól érzem-e.:-) Mintha az alapjárati vibráció kicsit nagyobb lenne a semminél - de lehet, hogy csak elszoktam tőle: a csereautókkal nemigen lehet összemérni.
Megette a fene, ha teljesítménycsökkenést érzel... lényeg, hogy jól végződött.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #514 Dátum: 2005.09.15 csütörtök, 19:24:00 »

Megette a fene, ha teljesítménycsökkenést érzel... lényeg, hogy jól végződött.
Pont azt írtam, hogy nem érzek ilyesmit. Ma egy kicsit odapakoltam neki az autópályán, a X40 km/h-t tudja óra szerint, és még volt benne egy kicsi:-) X>1, de nem írom fel magam a szégyentáblára az Indexen.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #515 Dátum: 2005.09.15 csütörtök, 20:02:00 »

Pont azt írtam, hogy nem érzek ilyesmit. Ma egy kicsit odapakoltam neki az autópályán, a X40 km/h-t tudja óra szerint, és még volt benne egy kicsi:-) X>1, de nem írom fel magam a szégyentáblára az Indexen.
Jó, csak azért kérdezem, amikor megelőzlek, ne tudd azt mondani, hogy emiatt van...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #516 Dátum: 2005.09.15 csütörtök, 22:08:00 »

Jó, csak azért kérdezem, amikor megelőzlek, ne tudd azt mondani, hogy emiatt van...
Sosem előztél meg, amikor egymás ellen mentünk. Gyorsulást amúgy egyedül nehéz mérni, ezért is írtam, hogy a talin kiderül. Ha most is kapsz 2-3 autót 140-ig, akkor rendben van:-)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #517 Dátum: 2005.09.15 csütörtök, 22:16:00 »

Sosem előztél meg, amikor egymás ellen mentünk. Gyorsulást amúgy egyedül nehéz mérni, ezért is írtam, hogy a talin kiderül. Ha most is kapsz 2-3 autót 140-ig, akkor rendben van:-)
Jaj, Balu, csak ugrattalak. Ne vegy;l m'r mindent komolyan.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #518 Dátum: 2005.09.16 péntek, 16:06:00 »

Jaj, Balu, csak ugrattalak. Ne vegy;l m'r mindent komolyan.
OK
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #519 Dátum: 2005.10.03 hétfő, 18:53:00 »

Hali!
 
Először is ezúton köszönet Devlin-nek és persze becses munkahelyének a gyors segítségért. Nem hiába olvastam jókat a solymári szervízről, most személyesen is megtapasztalhattam a korrekt kiszolgálást. Na de nem akarom őket tovább fényezni, csak ajánlani tudom mindenkinek ha szükséges, nyugodtan forduljanak hozzájuk.
 
titta
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #520 Dátum: 2005.10.03 hétfő, 20:44:00 »

Hali!
 
Először is ezúton köszönet Devlin-nek és persze becses munkahelyének a gyors segítségért. Nem hiába olvastam jókat a solymári szervízről, most személyesen is megtapasztalhattam a korrekt kiszolgálást. Na de nem akarom őket tovább fényezni, csak ajánlani tudom mindenkinek ha szükséges, nyugodtan forduljanak hozzájuk.
 
titta
Örülök, hogy elégedett vagy!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #521 Dátum: 2005.10.18 kedd, 10:13:00 »

Delvin!
 
Mailtam neked 1et!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #522 Dátum: 2005.10.18 kedd, 10:14:00 »

Delvin!
 
Mailtam neked 1et!
Devlin... izé, Devlin!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #523 Dátum: 2005.10.21 péntek, 21:15:00 »

Kollégák (elsőrorban Tatabánya környékiek)!
 
Ma voltam a 3 hete nálunk megnyílt For-Top Ford Márkaszervízben. Elvittem a gépet futómű állításra, termosztát cserére meg az üzemanyagszűrőt kellett megigazítani, amit egy külsős szerelő cserélt ki, de rosszul tette be.
Szóval első nekifutásra elégedett vagyok velük, 14K volt a szerelés, kb. 3 óra, igaz a termosztátot én vittem.
A szerelő lelkiismeretesnek tűnt, nem akartak mindenáron alkatrészcserére rábeszélni. Sőt, én mondtam, hogy ha nem jó az üzemagyag szűrő, akkor cseréljük ki gyárira, mire a szerelő javasolta, hogy ő ezt most megigazította, most jónak tűnik, nézzük meg, hogy szivárog-e később az üzemanyag, és csak akkor cseréljük ki.
A szervízben van egy nagy üvegfal, ahonnét végig lehet nézni, mit csinálnak a gépeddel, de gond nélkül bemehettem a szerelőhöz is. beszélni vele.
 
Ja, átadáskor láttam, hogy még a bőrkormányt is befóliázták, hogy a szerelő ne kenje össze. Persze fólia üléshuzat és papír szőnyeg is volt.
Nekem jónak tűntek, igaz, semmi bonyolult, mély tapasztalatokat igénylő dolgot nem kértem, de jólesett a kedves bánásmód, úgy bántak velem, mint egy ügyféllel, akiből élnek.
 
A mai tapasztalatok alapján ajánlom őket mindenkinek Tatabánya környékén. Én biztosan oda fogom vinni az autót, amíg nem csalódom bennük.
 
Üdv mindenkinek!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #524 Dátum: 2005.10.24 hétfő, 10:17:00 »

Kollégák (elsőrorban Tatabánya környékiek)!
 
Ma voltam a 3 hete nálunk megnyílt For-Top Ford Márkaszervízben. Elvittem a gépet futómű állításra, termosztát cserére meg az üzemanyagszűrőt kellett megigazítani, amit egy külsős szerelő cserélt ki, de rosszul tette be.
Szóval első nekifutásra elégedett vagyok velük, 14K volt a szerelés, kb. 3 óra, igaz a termosztátot én vittem.
A szerelő lelkiismeretesnek tűnt, nem akartak mindenáron alkatrészcserére rábeszélni. Sőt, én mondtam, hogy ha nem jó az üzemagyag szűrő, akkor cseréljük ki gyárira, mire a szerelő javasolta, hogy ő ezt most megigazította, most jónak tűnik, nézzük meg, hogy szivárog-e később az üzemanyag, és csak akkor cseréljük ki.
A szervízben van egy nagy üvegfal, ahonnét végig lehet nézni, mit csinálnak a gépeddel, de gond nélkül bemehettem a szerelőhöz is. beszélni vele.
 
Ja, átadáskor láttam, hogy még a bőrkormányt is befóliázták, hogy a szerelő ne kenje össze. Persze fólia üléshuzat és papír szőnyeg is volt.
Nekem jónak tűntek, igaz, semmi bonyolult, mély tapasztalatokat igénylő dolgot nem kértem, de jólesett a kedves bánásmód, úgy bántak velem, mint egy ügyféllel, akiből élnek.
 
A mai tapasztalatok alapján ajánlom őket mindenkinek Tatabánya környékén. Én biztosan oda fogom vinni az autót, amíg nem csalódom bennük.
 
Üdv mindenkinek!
Kissé drága! Igaz a 3 óra munkdíjért egy szervíz többet kér, de egy futóműállítás max 4000HUF bárhol, és a termosztát csere + az igazítás(20mp) nincs 30 perc... Nekem ha erre 6000HUF (komplett) munkadíjat mondanak, már elküldöm őket a .......!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #525 Dátum: 2005.10.24 hétfő, 10:24:00 »

Kissé drága! Igaz a 3 óra munkdíjért egy szervíz többet kér, de egy futóműállítás max 4000HUF bárhol, és a termosztát csere + az igazítás(20mp) nincs 30 perc... Nekem ha erre 6000HUF (komplett) munkadíjat mondanak, már elküldöm őket a .......!
Nálunk 5600 Ft a futómű beállítás olyan helyen, ahol be is állítják, nem csak elkérik a pénzt...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #526 Dátum: 2005.10.24 hétfő, 10:25:00 »

Nálunk 5600 Ft a futómű beállítás olyan helyen, ahol be is állítják, nem csak elkérik a pénzt...
Hát akkor én még olcsóbbat tudok, a megbízható szervízek közül...:-)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #527 Dátum: 2005.10.24 hétfő, 10:28:00 »

Hát akkor én még olcsóbbat tudok, a megbízható szervízek közül...:-)
Ennyiért már érdemes Pestre menni... főleg, ha még soppingol is mellé az embör. Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #528 Dátum: 2005.10.24 hétfő, 22:48:00 »

Kissé drága! Igaz a 3 óra munkdíjért egy szervíz többet kér, de egy futóműállítás max 4000HUF bárhol, és a termosztát csere + az igazítás(20mp) nincs 30 perc... Nekem ha erre 6000HUF (komplett) munkadíjat mondanak, már elküldöm őket a .......!
Basszus, nem gondoltam volna, hogy ilyen különbségek vannak. És én még meg voltam elégedve...
Tényleg ez hogy van? Ti alkudni szokatok márkaszervizben az árakból
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #529 Dátum: 2005.10.25 kedd, 10:12:00 »

Ennyiért már érdemes Pestre menni... főleg, ha még soppingol is mellé az embör. Smiley
Ez most nem Pest.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #530 Dátum: 2005.10.25 kedd, 10:15:00 »

Basszus, nem gondoltam volna, hogy ilyen különbségek vannak. És én még meg voltam elégedve...
Tényleg ez hogy van? Ti alkudni szokatok márkaszervizben az árakból
Nem márkaszervízbe járok! Én már egy 3 évnél idősebb autót sem vinnék feltétlenül márkakereskedésbe ilyesmivel...
 
Én ha elmegyek a helyi Fordhoz, akkor ott állok mellettük, amíg csinálják, és az általad említett művelet nem lesz így 1,5 óránál több, és fizetek nekik 1,5*4000HUF-ot... Term. ez számla nélkül, és így az ÁFA-n osztozunk!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #531 Dátum: 2005.10.25 kedd, 10:24:00 »

Nem márkaszervízbe járok! Én már egy 3 évnél idősebb autót sem vinnék feltétlenül márkakereskedésbe ilyesmivel...
 
Én ha elmegyek a helyi Fordhoz, akkor ott állok mellettük, amíg csinálják, és az általad említett művelet nem lesz így 1,5 óránál több, és fizetek nekik 1,5*4000HUF-ot... Term. ez számla nélkül, és így az ÁFA-n osztozunk!
kérj erre törlést
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #532 Dátum: 2005.10.25 kedd, 10:38:00 »

kérj erre törlést
én sem márkaszervíz, mert ...... és lassan már én is többet értek a mondihoz, mint a szerelők, ez csak vicc, de majdnem
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #533 Dátum: 2005.10.25 kedd, 11:07:00 »

én sem márkaszervíz, mert ...... és lassan már én is többet értek a mondihoz, mint a szerelők, ez csak vicc, de majdnem
 

... ok, ez helyes de ne nyilváníccsuk ki a nyilvánvalót
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #534 Dátum: 2005.10.25 kedd, 11:10:00 »

kérj erre törlést
ÁFA= Átlagos Fáradozás Alkalmanként, számla nélkül= én fizetem a sört, term. ott adják a számlát!!!
 
Te mire gondoltál?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #535 Dátum: 2005.10.25 kedd, 11:11:00 »

ÁFA= Átlagos Fáradozás Alkalmanként, számla nélkül= én fizetem a sört, term. ott adják a számlát!!!
 
Te mire gondoltál?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #536 Dátum: 2005.10.26 szerda, 22:08:00 »

Nem márkaszervízbe járok! Én már egy 3 évnél idősebb autót sem vinnék feltétlenül márkakereskedésbe ilyesmivel...
 
Én ha elmegyek a helyi Fordhoz, akkor ott állok mellettük, amíg csinálják, és az általad említett művelet nem lesz így 1,5 óránál több, és fizetek nekik 1,5*4000HUF-ot... Term. ez számla nélkül, és így az ÁFA-n osztozunk!
Igazad lehet, ott kell állni és nézni, hogy mit csinál. Így utólag átgondolva már én sem tudom, mi a rákot csinált csaknem 3 órán át. Mostár persze mindegy, legközeleb okosabb leszek. Sajnos nekem eddig Suzukim volt, az 5 évig nem látott szervizt (csak a kötelezőket), így nem vagyok ismerős szervizügyben.
Szóval ha tud valaki Ford specialistát Tatabánya vonzáskörzetében, akkor rajta, ne kíméljen!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #537 Dátum: 2005.10.27 csütörtök, 08:43:00 »

Igazad lehet, ott kell állni és nézni, hogy mit csinál. Így utólag átgondolva már én sem tudom, mi a rákot csinált csaknem 3 órán át. Mostár persze mindegy, legközeleb okosabb leszek. Sajnos nekem eddig Suzukim volt, az 5 évig nem látott szervizt (csak a kötelezőket), így nem vagyok ismerős szervizügyben.
Szóval ha tud valaki Ford specialistát Tatabánya vonzáskörzetében, akkor rajta, ne kíméljen!
Ma délután integetek neked! Megyek Tbányára...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #538 Dátum: 2005.10.27 csütörtök, 21:35:00 »

Ma délután integetek neked! Megyek Tbányára...
Joe,
Láttalak is, egy Mondeóban ültél, ugye?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #539 Dátum: 2005.10.31 hétfő, 06:37:00 »

Hali! Mondjatok egy megbízható Ford márkaszervízt Budapesten vagy mellette, ahol a még garanciális szervízt el tudom végeztetni úgy, hogy a gép mellett lehetek végig. Tudniillik rossz tapasztalataim vannak pl. üzemanyagszűrő vagy olajszűrő cserével kapcsolatban...., én azt hiszem el jó szívvel, amit látok. Köszi előre is a segítséget.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #540 Dátum: 2005.10.31 hétfő, 06:52:00 »

Hali! Mondjatok egy megbízható Ford márkaszervízt Budapesten vagy mellette, ahol a még garanciális szervízt el tudom végeztetni úgy, hogy a gép mellett lehetek végig. Tudniillik rossz tapasztalataim vannak pl. üzemanyagszűrő vagy olajszűrő cserével kapcsolatban...., én azt hiszem el jó szívvel, amit látok. Köszi előre is a segítséget.
A csepeli (Védgát utcai) ilyen. Végig nézheted. Korrektek.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #541 Dátum: 2005.10.31 hétfő, 09:44:00 »

A csepeli (Védgát utcai) ilyen. Végig nézheted. Korrektek.
Köszi a gyors választ. Ott a helyem!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #542 Dátum: 2005.11.02 szerda, 10:47:00 »

Joe,
Láttalak is, egy Mondeóban ültél, ugye?
Akkor tényleg engem láttál!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #543 Dátum: 2005.11.07 hétfő, 22:54:00 »

Ford Solymár... már megint
 
Bő másfél éve nyúzom az autómat az iszonyatos fővárosi utakon. Az utóbbi félévben egyre erősödött bennem a "még egy kátyú és szét fog esni" érzés. Rosszabb útszakaszokon nagyon "feljött" a rázkódás, a zörgés, kopogás... pár hete pedig hangos roppanás hallatszott minden indulásnál és fékezéskor.
Ma reggel 7kor solymáron kezdtem a napot.
A munkafelvevő után kb 10 perccel jött egy szerelő, akivel elmentünk egy próbaútra, hogy pontosan megmutathassam, mi is a gond.  
Ezután elvitte a szervizbe és egy óra után érkezett az eredménnyel:
Az egy évvel ezelőtti kormánymű felújításkor nem húzták meg rendesen a futómű keretet, bölcsőt, rögzítő csavarokat, így az egyre jobban elkezdett mozogni. A rögzítés nagyrészt megszüntette a félelmetes ropogást, de javasolták még a szilentek cseréjét is.
17K volt munkadíjjal együtt és az autó újjászületett.  
 
Csöndesebb… a futómű zaja töredékére csökkent és sokkal inkább „egyben” érzem az autót.
 
Köszönet
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #544 Dátum: 2005.11.08 kedd, 21:07:00 »

Ford Solymár... már megint
 
Bő másfél éve nyúzom az autómat az iszonyatos fővárosi utakon. Az utóbbi félévben egyre erősödött bennem a "még egy kátyú és szét fog esni" érzés. Rosszabb útszakaszokon nagyon "feljött" a rázkódás, a zörgés, kopogás... pár hete pedig hangos roppanás hallatszott minden indulásnál és fékezéskor.
Ma reggel 7kor solymáron kezdtem a napot.
A munkafelvevő után kb 10 perccel jött egy szerelő, akivel elmentünk egy próbaútra, hogy pontosan megmutathassam, mi is a gond.  
Ezután elvitte a szervizbe és egy óra után érkezett az eredménnyel:
Az egy évvel ezelőtti kormánymű felújításkor nem húzták meg rendesen a futómű keretet, bölcsőt, rögzítő csavarokat, így az egyre jobban elkezdett mozogni. A rögzítés nagyrészt megszüntette a félelmetes ropogást, de javasolták még a szilentek cseréjét is.
17K volt munkadíjjal együtt és az autó újjászületett.  
 
Csöndesebb… a futómű zaja töredékére csökkent és sokkal inkább „egyben” érzem az autót.
 
Köszönet
Használd egészséggel!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #545 Dátum: 2005.11.09 szerda, 00:34:00 »

Használd egészséggel!
Szia Devlin,
 
1 kis segítségre volna szükségem. Alacsony fordulaton hirtelen gázadásnál rángat a gép. Tegnap cseréltek benne gyertyákat, és úgy tűnt, hogy ez megoldja a problémát, de ma este újrakezdte ezt a műsorszámot.  
 
A gyertyacserére azért került sor, mert a szerelők felfedezték, hogy áthúz az egyik gyertya (volt egy "szép" fekete csík az oldalán).  
 
Előtte rádugták a computert (menetközben is rajta volt), és kiderült, hogy nagyobb gázadáskor a szükségesnél kisebb energiájú szikrát adott a gyertya.
 
Abban nem hiszek, hogy még egy hibásat fogtam volna ki, tehát valószínűleg más lesz a bibi. A szokásos helyre nem tudom elvinni mostanában a gépet, mert még vagy 2-3 hétig folyamatosan Pesten gyűröm az ipart. Így arra gondoltam, hogy az eddigi pozitív vélemények után kivinném hozzátok. Kitől kérhetek időpontot? Jó lenne minél hamarabb, mert az autóra szükségem van, viszont nem lenne jó esetleg galyra tenni valamit. (Él az itt megadott mail-címem.)
 
Előre is köszi,
Üdv,
Balu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #546 Dátum: 2005.11.09 szerda, 09:50:00 »

Szia Devlin,
 
1 kis segítségre volna szükségem. Alacsony fordulaton hirtelen gázadásnál rángat a gép. Tegnap cseréltek benne gyertyákat, és úgy tűnt, hogy ez megoldja a problémát, de ma este újrakezdte ezt a műsorszámot.  
 
A gyertyacserére azért került sor, mert a szerelők felfedezték, hogy áthúz az egyik gyertya (volt egy "szép" fekete csík az oldalán).  
 
Előtte rádugták a computert (menetközben is rajta volt), és kiderült, hogy nagyobb gázadáskor a szükségesnél kisebb energiájú szikrát adott a gyertya.
 
Abban nem hiszek, hogy még egy hibásat fogtam volna ki, tehát valószínűleg más lesz a bibi. A szokásos helyre nem tudom elvinni mostanában a gépet, mert még vagy 2-3 hétig folyamatosan Pesten gyűröm az ipart. Így arra gondoltam, hogy az eddigi pozitív vélemények után kivinném hozzátok. Kitől kérhetek időpontot? Jó lenne minél hamarabb, mert az autóra szükségem van, viszont nem lenne jó esetleg galyra tenni valamit. (Él az itt megadott mail-címem.)
 
Előre is köszi,
Üdv,
Balu
Üdv Balu1st!
 
Több minden lehet.
Én gyanakszom még a gyertyakábelre, illetve gyújtótrafóra, de nem vagyok autószerelő.
Szerintem hívd fel a munkafelvételt a 06 26 560 910-es telefonszám 106-os, vagy 138-as mellékén és kérj időpontot.
Üdv!
 
Devlin
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #547 Dátum: 2005.11.09 szerda, 13:55:00 »

Üdv Balu1st!
 
Több minden lehet.
Én gyanakszom még a gyertyakábelre, illetve gyújtótrafóra, de nem vagyok autószerelő.
Szerintem hívd fel a munkafelvételt a 06 26 560 910-es telefonszám 106-os, vagy 138-as mellékén és kérj időpontot.
Üdv!
 
Devlin
Köszi a gyors reakciót! Mázli, hogy ma is erre jártál.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #548 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 00:50:00 »

Üdv Balu1st!
 
Több minden lehet.
Én gyanakszom még a gyertyakábelre, illetve gyújtótrafóra, de nem vagyok autószerelő.
Szerintem hívd fel a munkafelvételt a 06 26 560 910-es telefonszám 106-os, vagy 138-as mellékén és kérj időpontot.
Üdv!
 
Devlin
Kedden viszem a gépet, az volt a legkorábbi, kölcsönösen megfelelő időpont. Egy kérdésem lenne még, ami viszont a te reszortod, ha jól sejtem: kábel és trafó szokott lenni nálatok készleten? Azért kérdezem, mert a kanizsai szervizben is ez volt a két másik tipp a gyertyán kívül.
 
Üdv
Balu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #549 Dátum: 2005.11.14 hétfő, 07:14:00 »

Kedden viszem a gépet, az volt a legkorábbi, kölcsönösen megfelelő időpont. Egy kérdésem lenne még, ami viszont a te reszortod, ha jól sejtem: kábel és trafó szokott lenni nálatok készleten? Azért kérdezem, mert a kanizsai szervizben is ez volt a két másik tipp a gyertyán kívül.
 
Üdv
Balu
Általában szokott lenni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 ... 47   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.067 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.