Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.13 hétfő, 23:41:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 ... 47   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Márkaszervizek  (Megtekintve 862495 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #550 Dátum: 2005.11.16 szerda, 13:22:00 »

Hát ez nem jött be, de nagyon köszönöm a gyors intézkedést kábelügyben. A szerelők is gyorsak voltak, korrekt volt a garanciális ügyintézés is.  
 
Mivel közérdekű info, itt is megismétlem a többieknek: a 2000. nov. utáni V6 hátsó hengersorának gyertyakábele nem azonos a korábbi V6-oséval. Az info hiánya logisztikai problémát okozhat (értsd: kevés helyen van raktáron).
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #551 Dátum: 2005.11.16 szerda, 20:29:00 »

Hát ez nem jött be, de nagyon köszönöm a gyors intézkedést kábelügyben. A szerelők is gyorsak voltak, korrekt volt a garanciális ügyintézés is.  
 
Mivel közérdekű info, itt is megismétlem a többieknek: a 2000. nov. utáni V6 hátsó hengersorának gyertyakábele nem azonos a korábbi V6-oséval. Az info hiánya logisztikai problémát okozhat (értsd: kevés helyen van raktáron).
Az első sem...
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #552 Dátum: 2005.11.16 szerda, 20:53:00 »

Devlin,
 
"Új címe devlin@amiga.hu..."
 
coooollll Cool) Amiga rulz Cool)
 
Kerdes:
 
Lassacskan aktualis lesz a kicsikem 160e-res szervizelese. Ilyenkor mit szoktatok kicserelni ? En mindenkeppen ragaszkodnek az osszes folyadek cserejehez, ergo veratomlesztes rulz Cool Moci olaj, fek olaj, valto olaj, kormany szervo olaj ??
Ezek igy elegendoek a pecset kierdemlesere vagy van meg valami "kotelezo" dolog, amit ki kene cserelni, ahhoz, hogy meglegyen a pecsetem ?
Jah es szeretnem majd ugy megoldani a dolgot, hogy moci olaj csere elott meg ott a helyszinen tolnek a mociba ilyen oblito/tisztito bigyot. Ez ugye nem art a mocinak ? tecsoban meg hasonlo helyeken lehet kapni ilyen markasabb lotyiket, amit uj konstrukcioju (mint az enyim Cool) ) mocikhoz is hasznalhato. Jah, es lehet aktualis lesz aza bizonyos AC pumpa csere is. Ha sikerul Fox bacsit utol ernem, akkor lehet tole veszek AC pumpat, megiscsak fele annyiba kerul, mint hivatalosan Cool
Szal ezek lennenek:
 
- teljes atnezes
- futomu allitas (ici picit ferden all a  kormany, pesti utak suxx!)
- moci olaj csere
- valto olaj csere
- fek olaj csere
- szervo olaj csere (ha szukseges)
- benya szuro csere
- olaj szuro csere
- ilyen szentartalmu pollenszuro csere
- AC pumpa csere
 
Levego szurot nem reg csereltem, szal az nem kell.
Az AC pumpedlin kivul minden mast tolletek vennem, szal ha tudnal nekem kuldeni egy kb. anyag+szerelesi koltseget mailban, azt nagyon megkoszonnem!
zacci@amiga.hu
 
bye
zacci
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #553 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 09:28:00 »

Devlin,
 
"Új címe devlin@amiga.hu..."
 
coooollll Cool) Amiga rulz Cool)
 
Kerdes:
 
Lassacskan aktualis lesz a kicsikem 160e-res szervizelese. Ilyenkor mit szoktatok kicserelni ? En mindenkeppen ragaszkodnek az osszes folyadek cserejehez, ergo veratomlesztes rulz Cool Moci olaj, fek olaj, valto olaj, kormany szervo olaj ??
Ezek igy elegendoek a pecset kierdemlesere vagy van meg valami "kotelezo" dolog, amit ki kene cserelni, ahhoz, hogy meglegyen a pecsetem ?
Jah es szeretnem majd ugy megoldani a dolgot, hogy moci olaj csere elott meg ott a helyszinen tolnek a mociba ilyen oblito/tisztito bigyot. Ez ugye nem art a mocinak ? tecsoban meg hasonlo helyeken lehet kapni ilyen markasabb lotyiket, amit uj konstrukcioju (mint az enyim Cool) ) mocikhoz is hasznalhato. Jah, es lehet aktualis lesz aza bizonyos AC pumpa csere is. Ha sikerul Fox bacsit utol ernem, akkor lehet tole veszek AC pumpat, megiscsak fele annyiba kerul, mint hivatalosan Cool
Szal ezek lennenek:
 
- teljes atnezes
- futomu allitas (ici picit ferden all a  kormany, pesti utak suxx!)
- moci olaj csere
- valto olaj csere
- fek olaj csere
- szervo olaj csere (ha szukseges)
- benya szuro csere
- olaj szuro csere
- ilyen szentartalmu pollenszuro csere
- AC pumpa csere
 
Levego szurot nem reg csereltem, szal az nem kell.
Az AC pumpedlin kivul minden mast tolletek vennem, szal ha tudnal nekem kuldeni egy kb. anyag+szerelesi koltseget mailban, azt nagyon megkoszonnem!
zacci@amiga.hu
 
bye
zacci
Szia Zacci,
 
én hétfön viszem 100e-resre. Nagyautótól megvettem mindent (olaj 6 lityó, olajszűrő, pollenszűrő, üa.szűrő,levegőszűrő stb - eredetit).
Előzetesen felhívtam a szervízt és kértem a raktáros srácot, akitől megtudtam minden egyes termék náluk mennyi. Azt követően a Nagy Autót. Mondhatom, hogy az összehasonlításnál főként a motorolajon sporolsz a legtöbbet, úgy hogy ha Motorcraft félével beéred. Summa-summarum: 16e-rel beljebb voltam összeségében, kedvezménnyel, stb. alkatrészek eredeti Ford, nem látom miért ne pecsételnének a szervízkönyvembe.
Ja, most fogom szemléztetni velük az ajtó rozsdásodást és programáltatom garis javításra.
 
Mondeo legyen veletek,
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #554 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 09:40:00 »

Szia Zacci,
 
én hétfön viszem 100e-resre. Nagyautótól megvettem mindent (olaj 6 lityó, olajszűrő, pollenszűrő, üa.szűrő,levegőszűrő stb - eredetit).
Előzetesen felhívtam a szervízt és kértem a raktáros srácot, akitől megtudtam minden egyes termék náluk mennyi. Azt követően a Nagy Autót. Mondhatom, hogy az összehasonlításnál főként a motorolajon sporolsz a legtöbbet, úgy hogy ha Motorcraft félével beéred. Summa-summarum: 16e-rel beljebb voltam összeségében, kedvezménnyel, stb. alkatrészek eredeti Ford, nem látom miért ne pecsételnének a szervízkönyvembe.
Ja, most fogom szemléztetni velük az ajtó rozsdásodást és programáltatom garis javításra.
 
Mondeo legyen veletek,
Egy a lényeg, hogy az olajszűrő gyári legyen, akkor kell, hogy pecsételjenek!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #555 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 10:27:00 »

Egy a lényeg, hogy az olajszűrő gyári legyen, akkor kell, hogy pecsételjenek!
Minden Motorcraft.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #556 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 10:46:00 »

Minden Motorcraft.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #557 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 11:00:00 »

Zurich,
 
Hmmm, ez eleg jelentos megtakaritas...
Nah akkor msot azt kene Ldontenem, hogy milyen olajat toljak a verdaba ? Ti mit ajanlotok ?
Az eredeti Motorcraft fele 5w30 ? Van annal jobb vagy kell egyaltalan jobb ? Es kb. mennyibe kerul /literje ?
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #558 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 11:01:00 »

Zurich,
 
jah, es sok sikert az ajto javittatashoz !
Naplózva

blah blah blah
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #559 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 11:04:00 »

Zurich,
 
Hmmm, ez eleg jelentos megtakaritas...
Nah akkor msot azt kene Ldontenem, hogy milyen olajat toljak a verdaba ? Ti mit ajanlotok ?
Az eredeti Motorcraft fele 5w30 ? Van annal jobb vagy kell egyaltalan jobb ? Es kb. mennyibe kerul /literje ?
5020+1100/6l. Csak az a jó!:)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #560 Dátum: 2005.11.17 csütörtök, 14:05:00 »

Szia Zacci,
 
én hétfön viszem 100e-resre. Nagyautótól megvettem mindent (olaj 6 lityó, olajszűrő, pollenszűrő, üa.szűrő,levegőszűrő stb - eredetit).
Előzetesen felhívtam a szervízt és kértem a raktáros srácot, akitől megtudtam minden egyes termék náluk mennyi. Azt követően a Nagy Autót. Mondhatom, hogy az összehasonlításnál főként a motorolajon sporolsz a legtöbbet, úgy hogy ha Motorcraft félével beéred. Summa-summarum: 16e-rel beljebb voltam összeségében, kedvezménnyel, stb. alkatrészek eredeti Ford, nem látom miért ne pecsételnének a szervízkönyvembe.
Ja, most fogom szemléztetni velük az ajtó rozsdásodást és programáltatom garis javításra.
 
Mondeo legyen veletek,
Zurich!
 
Nekem a 60 ezres szervíznél simán pecsételtek.Én vittem mindent.
Ford szervíz árajánlata:olaj,levegő,pollenszűrő Összesn 14.900.
Nagyautónál 7.900 ft volt./gyári/
Nekem szintetikus olajat,a shell W 5-40 -est tettek volna bele,4200 ft/literes áron.
Megéri szétnézni alkatrész ügyben.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #561 Dátum: 2005.11.21 hétfő, 15:46:00 »

A törökbálinti Ford M1 Autócentrumról valami észrevétel
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #562 Dátum: 2005.11.21 hétfő, 21:32:00 »

Devlin,
 
A szoftverfrissítés kb. mennyi idő és mekkora költség nálatok?  
És a WDS diagnosztika? Nekem azt mondták, hogy a számítógépes diagnosztikát csak akkor érdemes megcsinálni, ha a sárga motor állapot jelző világít, vagy valamilyen hibát észlelek.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #563 Dátum: 2005.11.22 kedd, 14:41:00 »

Devlin!
 
Átnéznél az Autómata váltó hiba topicba(#660)? Nem lehet vmit kezdeni garancia ügyben? Nincs más megoldás a tonna lóvé helyett?
 
Köszi!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #564 Dátum: 2005.11.22 kedd, 15:58:00 »

Zurich!
 
Nekem a 60 ezres szervíznél simán pecsételtek.Én vittem mindent.
Ford szervíz árajánlata:olaj,levegő,pollenszűrő Összesn 14.900.
Nagyautónál 7.900 ft volt./gyári/
Nekem szintetikus olajat,a shell W 5-40 -est tettek volna bele,4200 ft/literes áron.
Megéri szétnézni alkatrész ügyben.
Zsoel,
 
elhoztam a lecserélt üa.szűrőt. Mivel úgy emlékszem, hogy te ezek szétbontására szakosodtál, azzal a kéréssel fordulok hozzád, hogy mikor bontanád szét az enyémet is?
 
Üdv,
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #565 Dátum: 2005.11.22 kedd, 16:01:00 »

Zsoel,
 
elhoztam a lecserélt üa.szűrőt. Mivel úgy emlékszem, hogy te ezek szétbontására szakosodtál, azzal a kéréssel fordulok hozzád, hogy mikor bontanád szét az enyémet is?
 
Üdv,
Te nagyon Petyára gondolsz ám!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #566 Dátum: 2005.11.22 kedd, 16:13:00 »

Te nagyon Petyára gondolsz ám!
Bocs...valszeg igazad van, csak lusta voltam visszakeresni.
 
Petya,
 
jelentkezz kérlek, üa.szűrő ügyben!
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #567 Dátum: 2005.11.22 kedd, 19:58:00 »

Zsoel,
 
elhoztam a lecserélt üa.szűrőt. Mivel úgy emlékszem, hogy te ezek szétbontására szakosodtál, azzal a kéréssel fordulok hozzád, hogy mikor bontanád szét az enyémet is?
 
Üdv,
Zurich!
 
A sebészprofesszor ezügyben Petya Úr,aki űrt hagy maga után.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #568 Dátum: 2005.11.22 kedd, 22:21:00 »

A törökbálinti Ford M1 Autócentrumról valami észrevétel
Gax
Semmi rosszat nem hallottam róluk.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #569 Dátum: 2005.11.22 kedd, 23:00:00 »

Bocs...valszeg igazad van, csak lusta voltam visszakeresni.
 
Petya,
 
jelentkezz kérlek, üa.szűrő ügyben!
Üdv

 
Egyébként egy satu és egy lapos csavarhúzó kell a szűrő szétszedéséhez. A satu csak akkor kell, ha a csavarhúzót nem akarod a kezedbe állítani.
Egyébként bármikor szétbontom, ha elhozod Kunmadarasra. A minitalin satu hiányában nem szivesen esnék neki, de ha megyünk a Cromax-hoz, akkor ott is megoldható.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #570 Dátum: 2005.11.23 szerda, 07:09:00 »

Devlin,
 
A szoftverfrissítés kb. mennyi idő és mekkora költség nálatok?  
És a WDS diagnosztika? Nekem azt mondták, hogy a számítógépes diagnosztikát csak akkor érdemes megcsinálni, ha a sárga motor állapot jelző világít, vagy valamilyen hibát észlelek.
Tomi3118
 
Kb. 6000 Forint bruttó.
Kb. 1 óra.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #571 Dátum: 2005.11.23 szerda, 07:10:00 »

Devlin!
 
Átnéznél az Autómata váltó hiba topicba(#660)? Nem lehet vmit kezdeni garancia ügyben? Nincs más megoldás a tonna lóvé helyett?
 
Köszi!
Joe
 
Átnézek...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #572 Dátum: 2005.11.23 szerda, 10:55:00 »

Hát ez nem jött be, de nagyon köszönöm a gyors intézkedést kábelügyben. A szerelők is gyorsak voltak, korrekt volt a garanciális ügyintézés is.  
 
Mivel közérdekű info, itt is megismétlem a többieknek: a 2000. nov. utáni V6 hátsó hengersorának gyertyakábele nem azonos a korábbi V6-oséval. Az info hiánya logisztikai problémát okozhat (értsd: kevés helyen van raktáron).
Szia Balu1st!
 
 
Kiderült már, hogy akkor mi okozta a rángatózást? Én is hasonló problémával viszem a szervízbe az autómat pénteken.
 
Üdv Fleit
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #573 Dátum: 2005.11.23 szerda, 15:29:00 »

Joe
 
Átnézek...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #574 Dátum: 2005.11.23 szerda, 16:48:00 »

Devlin,
 
mondtad, hogy a kp.zár meghülyülésének oka lehet, ha valamelyik zár szorul. Ezt házilag lehet orvosolni?
A modul csere elött mindenképp megpróbálnám, viszont szeretnék kis segítséget, hogy hol, és pontosan mit csináljak. Gondolom egy kis WD40 segít, ha ez a baj.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #575 Dátum: 2005.11.23 szerda, 18:02:00 »

Szia Balu1st!
 
 
Kiderült már, hogy akkor mi okozta a rángatózást? Én is hasonló problémával viszem a szervízbe az autómat pénteken.
 
Üdv Fleit
Igen, mint az az előző hsz-ból is kiderült:-)
 
Szóval gyertya és gyertyakábel. A gyertyát pedig valszeg a rossz kábel nyírta ki (mármint a vége, amit rádugsz a gyertyára).
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #576 Dátum: 2005.11.23 szerda, 22:30:00 »

Igen, mint az az előző hsz-ból is kiderült:-)
 
Szóval gyertya és gyertyakábel. A gyertyát pedig valszeg a rossz kábel nyírta ki (mármint a vége, amit rádugsz a gyertyára).
Nem volt teljesen világos számomra, hogy most az volt vagy nem:)
Köszi remélem nekem is csak ennyi lesz...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #577 Dátum: 2005.11.23 szerda, 22:49:00 »

Igen, mint az az előző hsz-ból is kiderült:-)
 
Szóval gyertya és gyertyakábel. A gyertyát pedig valszeg a rossz kábel nyírta ki (mármint a vége, amit rádugsz a gyertyára).
Amúgy mit kóstált az akció?
Csak hogy mire számítsak.
 
Üdv Fleit
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #578 Dátum: 2005.11.23 szerda, 23:37:00 »

Amúgy mit kóstált az akció?
Csak hogy mire számítsak.
 
Üdv Fleit
Garis volt, így fingom nincs. A kábelt régebben valaki 10K körülire saccolta. Milyen motor van az autódban?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #579 Dátum: 2005.11.25 péntek, 14:36:00 »

Devlin,
 
mondtad, hogy a kp.zár meghülyülésének oka lehet, ha valamelyik zár szorul. Ezt házilag lehet orvosolni?
A modul csere elött mindenképp megpróbálnám, viszont szeretnék kis segítséget, hogy hol, és pontosan mit csináljak. Gondolom egy kis WD40 segít, ha ez a baj.
Scratch
Miért akarsz modult cserélni?
Megállapították szakszervízban a hibát?
Általában nem a modul rossz, hanem valamelyik zármechanika szorul.
Gyári megoldás a mechanika csere, de szerintem érdemes lenne megállapítani melyik szorul, kiszerelni, petróleumban kimosni és újrazsírozni.
Én nem foglalkozom az enyémmel, mert már az MKII-m is csinált ilyesmi dolgokat.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #580 Dátum: 2005.11.25 péntek, 16:12:00 »

Scratch
Miért akarsz modult cserélni?
Megállapították szakszervízban a hibát?
Általában nem a modul rossz, hanem valamelyik zármechanika szorul.
Gyári megoldás a mechanika csere, de szerintem érdemes lenne megállapítani melyik szorul, kiszerelni, petróleumban kimosni és újrazsírozni.
Én nem foglalkozom az enyémmel, mert már az MKII-m is csinált ilyesmi dolgokat.
Devlin,
 
nem állapították még meg. Smiley
Nekem sajnos foglalkozni kell vele, mert kellemetlen mindig belülről nyitni az ajtókat, mert a kp.zár nem nyit ki.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #581 Dátum: 2005.11.25 péntek, 16:16:00 »

Devlin,
 
nem állapították még meg. Smiley
Nekem sajnos foglalkozni kell vele, mert kellemetlen mindig belülről nyitni az ajtókat, mert a kp.zár nem nyit ki.
Miért? Teljesen jó volt kedd este, ahogy rohantál, hogy kikapcsold a riasztód
Naplózva
Janika
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383


E-mail
« Új hozzászólás #582 Dátum: 2005.11.25 péntek, 19:10:00 »

Scratch
Miért akarsz modult cserélni?
Megállapították szakszervízban a hibát?
Általában nem a modul rossz, hanem valamelyik zármechanika szorul.
Gyári megoldás a mechanika csere, de szerintem érdemes lenne megállapítani melyik szorul, kiszerelni, petróleumban kimosni és újrazsírozni.
Én nem foglalkozom az enyémmel, mert már az MKII-m is csinált ilyesmi dolgokat.
Szia Devlin!
Központi zárral kapcsolatos a kérdésem (MKIII).
Ha gyujtás alatt bezárom az ajtókat, és ezután megállok, akkor nem engedi kinyitni az ajtót csak, ha kiveszem a kulcsot és a kulcsról nyitom az ajtót. Pont úgy viselkedik, mintha kintről zártam volna be kétszer és reteszelne.  
Az ajtó programozást próbáltam volna, ha hagyná kinyitni magát. Hogy lehet ezt kikapcsolni, hogy csak simán zárjon és amikor akarom akkor nyithassam is?  
Angel azt tanácsolta, hogy akku saru le és reset. (szoftverfrissítés előtt így működött )
Naplózva

2002 MKIII 2.0 TDDi
Vendég
« Új hozzászólás #583 Dátum: 2005.11.25 péntek, 20:08:00 »

Sziasztok. Keresek olyan mondeosokat akik nincsenek megelégedve az Ivanicsal és valamilyen esetet bizonyítani is tudnak, valamint a nevüket is adják hozzá. Ugy érzem az Ivanics nem érdemli meg, hogy a szervizére kirakja a FORD emblémát....kivétel akkor ha csak én nem vagyok velük megelégedve.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #584 Dátum: 2005.11.25 péntek, 21:15:00 »

Nis: téged valami nagy sérelem ért kicsit fentebb a bannert nem figyelted ? nem kell beírni minden topicba - mázlid, hogy az elsőre válaszoltam is értelmesen
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #585 Dátum: 2005.11.25 péntek, 21:20:00 »

Igazad van. Bocs mindenkitöl, csak egy kicsit elszált az agyvizem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #586 Dátum: 2005.11.25 péntek, 21:34:00 »

Igazad van. Bocs mindenkitöl, csak egy kicsit elszált az agyvizem.
Nis, mesélj! Itt köntheted a szíved, ha a mondandód nem ütközik a BTK vagy  PTK valamelyik paragrafusába. Ha tényeket írsz, az okulásul szolgálhat mindenkinek!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #587 Dátum: 2005.11.25 péntek, 23:15:00 »

Miért? Teljesen jó volt kedd este, ahogy rohantál, hogy kikapcsold a riasztód
Edzésben tart! Smiley De Te is jól szaladtál, mikor a Tied kezdett csipogni! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #588 Dátum: 2005.11.25 péntek, 23:16:00 »

Sziasztok. Keresek olyan mondeosokat akik nincsenek megelégedve az Ivanicsal és valamilyen esetet bizonyítani is tudnak, valamint a nevüket is adják hozzá. Ugy érzem az Ivanics nem érdemli meg, hogy a szervizére kirakja a FORD emblémát....kivétel akkor ha csak én nem vagyok velük megelégedve.
Nis,
 
www.szemeszet.hu
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #589 Dátum: 2005.11.25 péntek, 23:30:00 »

Edzésben tart! Smiley De Te is jól szaladtál, mikor a Tied kezdett csipogni! Smiley
Ez igaz:))
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #590 Dátum: 2005.11.26 szombat, 10:22:00 »

Ez igaz:))
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #591 Dátum: 2005.11.26 szombat, 12:28:00 »

Garis volt, így fingom nincs. A kábelt régebben valaki 10K körülire saccolta. Milyen motor van az autódban?
2.5-ös. Volt a szervízben de úgy néz ki a dolog, hogy a generátorom is haldoklik...
Néztem a cromaxnál 9-24 e Ft-ig lehet választani...  
 
Üdv Fleit
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #592 Dátum: 2005.11.26 szombat, 16:06:00 »

Devlin,
 
nem állapították még meg. Smiley
Nekem sajnos foglalkozni kell vele, mert kellemetlen mindig belülről nyitni az ajtókat, mert a kp.zár nem nyit ki.
+6C, és teljesen jó a kp.záram. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #593 Dátum: 2005.11.26 szombat, 16:31:00 »

+6C, és teljesen jó a kp.záram. Smiley
Venned kellene egy kis olajkályhát, amirt állandóan beteszel és nem lest 6C alatt a hőmérséklet => jó a központi zár
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #594 Dátum: 2005.11.26 szombat, 18:49:00 »

+6C, és teljesen jó a kp.záram. Smiley
Elektromos zárfűtés? A sprickolófűtés után szabadon...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #595 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 09:55:00 »

+6C, és teljesen jó a kp.záram. Smiley
Úgy látszik a kp-i zárad is fázós,mint én!-:)
Menjünk Hawaira,de örökre!Ott mindíg jó lenne e zárad!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #596 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 10:53:00 »

Venned kellene egy kis olajkályhát, amirt állandóan beteszel és nem lest 6C alatt a hőmérséklet => jó a központi zár
Lassan lehet... Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #597 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 10:54:00 »

Úgy látszik a kp-i zárad is fázós,mint én!-:)
Menjünk Hawaira,de örökre!Ott mindíg jó lenne e zárad!
Nem csak a zár, de a hangulat is! Smiley))
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #598 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 10:54:00 »

Elektromos zárfűtés? A sprickolófűtés után szabadon...
Ááá, nem barkácsolunk, majd meg lesz csinálva rendesen.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #599 Dátum: 2005.11.27 vasárnap, 11:59:00 »

Venned kellene egy kis olajkályhát, amirt állandóan beteszel és nem lest 6C alatt a hőmérséklet => jó a központi zár
Neki már van olajkályha az autójában:-)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 ... 47   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.07 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.